_viper_'s Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 8 friends' journal entries.

  Thursday, April 15th, 2021
  pajautaa
  [ arkls ]
  11:12a
  google sheets -> xls
  Kā varu eksportēt Google sheets dokumentu (ar pievienotāt bildēm "Insert in cell") uz .xls formātu, lai bildes nenobrūk no savām piesaistītajām šūnām. (Bildes samazinās mazas un sastājas kolonnā un mazas)

  Eksportējot uz PDF, viss strādā lieliski.

  Lietoju Mac, .xls atveru tikai ar Numbers, Openoffice vai Quickpreview.
  Saturday, April 10th, 2021
  alcoholic
  3:58p
  dziltskoks
  Mans vecvecvecvectēvs bij vācu barons kas uzstūma dēlu istabmeitai un izdeva viņu par sievu ciemata kalējam.

  Mans vecvectētvs bij karā un tad nodzērās un nomira pieklājīgā vecumā.

  Mans vectēvs nebij karā, nodzērās ap 50, dabūja asinsizplūdumu galvā jo pakrita (galva versus galds), nodzīvoja līdz 80+, pēdējos padsmit gadus gultā.

  Onkuļi ar nebija karā. Ir veseli. Dzer daudz un izskatās ka vēl ilgi karos ar savu nolādēto veselību, jo nekas viņiem nekaiš.

  Es (oficiāli) nebiju karā. Ļoti cenšos nodzerties un nosprāgt. Pirms dažiem mēnešiem sāku taisīt visādas pārbaudes pie dakteriem lai pārliecinātos, ka beidzot mirstu. Nekā no tā - esmu vesels kā rutks un hepatalogs teica ka tik veselu aknu, mana vecuma cilvēkam sen nebij redzējis...

  wtf?

  gēni?
  pajautaa
  [ arkls ]
  11:11a
  naudas plūsma caur privāto kontu bez nodokļiem
  kā organizēt naudas plūsmu 3x - 4x gadā lai nebūtu jāmaksā nodokļi (20% ?), jaatskaitās VID? vienā reizē ap 1000 eur, gadā kopā līdz 5000 eur.


  A. uz privāto kontu ap 50 cilvēki skaita naudu, piemēram, katrs ar savu numuru, piezīmē rakstot "ziedojums 31". visu savākto summu pārskaitu tālāk kādiem 20 cilvēkiem vai biedrībām ar piezīmi "pavadzīme 101". Kādi ir griesti šādām darbībām un vai šāds princips strādātu?


  B. versija (ko šajā reizē nepaspēšu) ir dibināt kādu bezpeļņas organizāciju vai ko līdzīgu. Ko tieši?
  Friday, April 9th, 2021
  pajautaa
  [ adele_varbut ]
  9:19p
  Ko jūs darītu, ja jūsu kaimiņi šajā laikā regulāri rīkotu skaļas ballītes? Manējie tā dara, un tās mēdz ievilkties naktī. Esmu kādreiz senāk gājusi lūgt, lai uzvedas klusāk, bet šobrīd, pandēmijas laikā, tas radītu vēl papildu spriedzi, un, tā kā šāda izturēšanās šķiet tik neadekvāta, negribas vēl vairāk pievērst sev šo cilvēku uzmanību. Tajā pašā laikā uzreiz ziņot mājas apsardzei vai policijai subjektīvi šķiet par radikālu, ņemot vērā, ka neesmu ar viņiem vispirms runājusi un galvenokārt gribu, lai viņi vienkārši apklust, turklāt nevar jau zināt, cik tur ir cilvēku un mājsaimniecību.
  melnbaltalapsa
  4:18p
  Vīrietis - trīsstūris.
  pajautaa
  [ dienasgramata ]
  1:23p
  Kādam nav pie rokas latviešu tulkojums Artura Rembo sezonai ellē? kā tur precīzi atdzejots slavenais "Il faut être absolument moderne."?
  pajautaa
  [ yeux_glauques ]
  12:04p
  būtu nepieciešama apkopēja dzīvokļa sakopšanai rīgas centrā. varbūt kādam ir bijusi laba pieredze, uzticams cilvēks, ko ieteikt?
  Thursday, April 8th, 2021
  pajautaa
  [ ulvs ]
  6:12p
  Kāpēc google meklētājā Latvijā nevar atrast Skābeņu ielu? Sanāk, ka tāda neeksistē?

  Ko darīt, lai manifestētu to realitātē? Nopirkt pietiekoši garu zemes pleķi un reģistrēt to kā mazu ieliņu? Ja tā tas notiek.
About Sviesta Ciba