Black · and · Blue.


Nakts/Vasara

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Vakar bik rūgtums pārņēma, ka vairs nekad nebūs tik laimīgas un jautras vasaras kā 2004.g. Jā, būs (cerams) citas interesantas un cerams, arī laimīgas, bet tādas kā 2004.g. nebūs, jo tāda bija pirmā/pēdējā/vienīgā TĀDA vasara.. Tur bija pēdējā nometne manā mūžā, nebija vairs nemiņas no rētām sirdī, varēju vnk baudīt visu notiekošo, visu apkārtesošo sabiedrību, dabūju tiesības un 0 dienu jaunu mašīnu.. Ar manu Princesīti nobraucu 6000km 2mēn. =) Katru dienu braucām ar māsiņām uz jūru, klausījāmies skaļu mūziku un matiem plīvojot smējāmies.. Tad bija Trincstock, kurš bija pasākums Nr.1 manā mūžā, kur arī dabūju sava mūža vislielākās un laikam, ka arī mūža 1. "rozā brilles" un nav svarīgi kā tas beidzās, jo arī tās vasaras lietainās dienas neatceros- vnk lidinājos pa gaisu un viss bija brīnišķīgi. Tā bija saules pielieta un ar ceļojumiem pa LV bagāta vasara. Tā bija vasara, kad nestrādāju un vnk baudīju visu, ko vasara var sniegt!
Šī 2006.g. būs citādāka, bet cerams, ka tāda, ko atcerēšos arī pēc daudziem gadiem, jo patreiz no visām savām 20 vasarām atceros tikai to 1, to skaistāko..
Bet tagad piparmētru tēja, šokolādes konfektes un domas par šīsdienas grāmatvedības exāmenu..
Mūzika:
Igo&Ieva- Pagaidi Mazliet
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry

* * *
On 1. Jūnijs 2006, 23:27, [info]lotele commented:
zini - 2004 gada vasara ir bijusi laikam vasara, kas visiem palikusi atmiņās ar to labāko.
arī no manām 17 vasarām tā ir visspilgtākā un brīnišķīgāka, tāpat kā maniem 1000 paziņam :)
[User Picture]
On 3. Jūnijs 2006, 18:20, [info]_skyhell_ replied:
nu cerēšu, ka visas vasaras ar pāra skaitli galā būs lieliskas, jo laikam pārāk liela greznība būtu prasīt, lai visas ir vasaras Nr.1.
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry