Pilota memuāri.

Ja māki dzīvot no haļavas, tad tu māki dzīvot!

Ja māki dzīvot no haļavas, tad tu māki dzīvot!

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
EJDIIIIIRSTT!!!!! :] :] :] :]

ES TIKKO NOZAGU nostreļīju KAIMIŅA bezvadu INTERNETU!!!! Kāda gan vajadzība lauku teritorijā aizsargāt savu bezvadu rūteri? Nu tak jau nekāda. Un es pats arī tā darīšu - Internets tiks brīvi šārēts.

HAHAHAHAHAHAHAAA!!!! Vnk pilnīgi F*CKING LOL!!!!!!!
  • tas ir krimināli sodāms pārkāpums.
    • visas labās lietas ir vai nu aizliegtas, vai nelegālas

      krimināli-blā-blā-blā.. Pirmkārt, sajūta kā būtu kodolsintēzes reaktoru palaidis.
      Otrkārt - ir doma vienoties ar kaimiņu un kādā brīdī sākt piemest kapeiciņas, lai viņš to rūterīti savā pusē tuvāk pabīda, citādi ne visur ķer un būs antena jābūvē.

      un treškārt - isn't this f*cking awesome? Galvaspilsētā visi kā budži salikušu WPA key'us virsū. Pašiem nevajag, citiem ar' nedod. Kā jau minēts augstāk, es savu platjoslas brīnumu, kad te tāds tiks ievilkts, arī šārēšu, cik nu rūteris vilks. Varbūt pat atsevišķu AF pastiprinātāju uzlikšu, lai visi kaimiņu tuvākā kilometra rādiusā tiešajā redzamībā var paņemt, ja vajag. Ar softu nodalīs trafiku, lai pašam ar' kāds mazumiņš paliek.
  • jup. es arī laukos nesargāju bezvadu.
    • Nu, prieks to dzirdēt, vecais. :) Laiki mainās un domāšana arī. Paldies dievam. :) Vienkārši es neredzu citu ceļu, kā padarīt Internetu pieejamāku arī pārējā Latvijas teritorijā, kā vien to brīvi šārēt. Cilvēku domāšana izaugs līdzi un ļaudis apzināsies, ka dāvināto internetu foršāk ir neslogot ar gigabaitiem lielām lejupielādēm un tā.

      Un vispār - jā. Neizplūdīšu garos vāvuļojumos, tikai vēlreiz atkārtošos. prieks. :)
  • www

    (Anonīms)
    cik maz vajag laimei :D
Powered by Sviesta Ciba