te

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
12:48 pm: Gatavojoties Football Manager Live, pirms mēneša sāku ķēpāties citā online futbola menedžmenta spēlē Xpert Eleven. Esmu gandrīz izspēlējis pirmo sezonu un vismaz pagaidām šķiet man piemērotāka par Hattrick, kur savulaik pavadīju, šķiet, 6 sezonas. Galvenokārt tāpēc, ka to labi spēlēt iespējams arī bez trim papildus programmām un divām exceļa tabulām. Spēlētājiem ir tikai divi stati: skill un form (pirmais mainās pēc sezonas atkarībā no spēlētāja vidējās formas un vecuma, otru var trenēt cik vien atļauj līdzekļi) un daži perki. Arī visas pārējās spēles sastāvdaļas, izņemot taktiku, ir maksimāli vienkāršotas. Tā kā vismaz sākumā komandas spēkos ir puslīdz līdzīgas, spēles principā izšķir taktiskās cīņas. Tās gan arī ir krietni tuvāk Hattrick kā FM un neprasa vairāk par 5-10 minūšu noņemšanos pirms svarīgākajām spēlēm. Tiesa, izskatās, ka diezgan liela nozīme ir randomam, turklāt saits atgādina 15-gadīga hakera pūliņu rezultātu. Bet principā pagaidām patīk, jo reāli spēlei nav iespējams veltīt vairāk par 10 minūtēm dienā.

Patiesībā gan patika droši vien skaidrojama ar fantastisku "Rockin Rebels" uzvaru savā apakšgrupā un kvalificēšanos plejofiem (kuri vēl nav sākušies). Trīs spēles līdz turnīra beigām biju pārliecinošā vadībā, 7 spēlēs tikai divreiz nospēlējot neizšķirti, bet pārējās uzvarot. Tad sākās izbraukumu tūre, turklāt arī pārējo komandu menedžeri beidzot bija izlasījuši taktikas FAQ, un pirms pēdējās spēles rādītājs jau bija 5-2-2, un otro vietu apsteidzu vairs tikai par vienu punktu. Pēdējā spēle izbraukumā pret viņiem. A ko man darīt, ja pretiniekiem ir labāka forma, viņi spēlē mājās un man pietiek ar neizšķirtu? Protams, sēdēt metra attālumā no vārtiem un pie pirmās iespējas bliezt bumbu tālu uz priekšu.

33.minūtē sukas pretinieki satraumē manu 6 skillu pleimeikeri, kura vietā nāk džeks ar skillu 3, kuram šī ir pirmā spēle sezonā.

35.minūtē viņš iesit golu.