kādā ziņā negaidīji? Nekad neesmu "metusi ausis" šādā virzienā...
nuu, nez, tu jau tāda moderna, tur martas asinis un tā..domāju, ka iederas kompozīzijā..
ou, nezaimo Martas Asinis :) tas ir kā salīdzināt ar Eirovīziju
:D nu lab, lab, tik traki jau arī nav.