Members [entries|archive|friends|userinfo]
Vientuļo Siržu Klubs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| FotoAkcija ]

tramp-šramp-klintsmi [Sep. 28th, 2016|10:58 am]

dunduks
Nezinu, kas tam ir par iemeslu, bet ASV vēlētāju liela daļa (ok, vismaz no tiem, kas nav par slinku pacelt savas pakaļas) grib izmaiņas - to parāda gan visa demokrātu establišmenta piepūle, lai Sandersu nepielaistu, gan Trampa pārliecinošā uzvara par spīti tik pat pārliecinošajai partijas pretdarbībai. Rezultātā šajās vēlēšanās bez demokrāti/republikāņi parādās vēl viena dimensija - status quo/pārmaiņas, kur (lai cik tas smieklīgi nebūtu) Tramps ir progresīvais pārmaiņu tēls.

Šīs varētu būt vēlēšanas ar savās partijās visu laiku nepopulārākajiem kandidātiem - ok, neesmu daudz pētījis kā iepriekš bijis, bet tas, cik daudz demokrātu vēlētāju uzskata Klintoni par ļaunumu, kurš ir tikai puscentu labāks par absolūto ļaunumu, nedaudz izbrīna.

Man ir pofig, kurš uzvarēs, jo nedomāju, ka tas kaut kādā mērā ietekmēs manu dzīvi, bet nu paniskās bailes no Trampa prezidentūras rada vēlmi nedaudz pavīpsnāt, jo, kamōn, viņs ievēlēšanas gadījumā būs no kongresa un senāta puses visvairāk kontrolētais un ierobežotais prezidents, kur visām viņa darbībām abas partijas ļoti skatīsies uz pirkstiem un sitīs pie pirmās izdevības.
link1 comment|post comment

[Sep. 28th, 2016|10:34 am]

str
vai nav nedaudz pāragri runāt par Ziemassvētkiem?
link5 comments|post comment

*** [Sep. 28th, 2016|01:49 am]

unpy
Interesanti, kā šis tiktu latviskots? Kā Akpantokpanturarkožs, Akpantokpanturarkožis vai vēl kā savādāk?No šejienes.
link5 comments|post comment

Nedaudz par trampiem un klintonēm. [Sep. 27th, 2016|11:48 pm]

unpy
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.
link28 comments|post comment

[Sep. 27th, 2016|10:53 pm]
kramers
- Мужики, оказывается мы не одни разумные во Вселенной!
- А кто ещё?
- Женщины!


Сейчас простого дурака-то и не встретишь... все с образованием.


Вчера искал справедливость - сегодня ищу новую работу...Давно известно, что 20% людей делают 80% работы. Недавно выяснилось, что 80% людей считают, что они входят в эти 20%...
***
linkpost comment

Lielais brālis ar jauno mārketingu [Sep. 27th, 2016|05:17 pm]

unpy
Ienāca prātā ieklīst jūtūbē, tur pamanīju sadaļu "tendences". Iegāju. Tātad. Jūtūbe uzskata, ka man būtu vērts noskatīties:

Диана Пашко. Rumour Has It - Adele. Х-фактор 7. Пятый кастинг
Валерий Меладзе не попал в фонограмму на Новой волне 2016
Dons - Tepat
Kristaps Porzingis Versatile Skill Set - ESPN Sport Science | HD
The saddest 10 second video ever. Dog is taken to the grave of his former owner
Skolotāju salidojuma video!
VL.ru - Мужчина выпил бутылку водки в магазине
Lady Gaga - Perfect Illusion
ХОДЯЧИЕ МЕРТВЕЦЫ - WEST #1
Between Two Ferns With Zach Galifianakis: Hillary Clinton

Gan jau tas ir tas jaunais personalizētais mārketings. Jāiesaka personāldaļu speciālistiem, lai turpmāk šito sarakstu no tendencēm pieprasa potenciālajiem darbiniekiem pie CV pievienot, izskatās krietni jautrāk par visiem tiem aizdomīgajiem testiem.
link4 comments|post comment

[Sep. 27th, 2016|01:15 pm]

missalise
Vietējā Lata veikaliņā uzgāju SIA Rosība ražotu plūmju džemu. Varu ieteikt - ļoti garšīgs (kam nu garšo zilo plūmju ievārījums). Man ir topā ar kefīru- jogurta vietā, kā arī ar saldējumu. Kāpēc iesaku? Tāpēc, ka man garšojošās lietas bieži vien mēdz pārstāt ražot, jo pēc tām laikam nav pietiekoši liela pieprasījuma. :)
link2 comments|post comment

[Sep. 27th, 2016|12:31 pm]

missalise
Briesmīgi sakārojies dejot. Nu tā, ka Briesmīgi. Es pat darbā vienu dienu pie kafijas automāta gaitenī izdomāju uzraut vīnes valceri, ko domās tobrīd dungoju. Kādreiz trešdienās gājām ar draudzenēm uz Četriem Baltiem Krekliem.
link1 comment|post comment

Kas ir m? [Sep. 27th, 2016|10:00 am]

unpy
Priecīgs ieraudzīju, ka pie Narvesena stāv tikai viens cilvēks, devos droši klāt, jo biju arī diezgan steidzīgs un sarēķinājis, ka, ja cilvēku rindā būs kādi trīs, tad štrunts ar visiem e-taloniem, uzdzīvošu par visiem 2EUR, pērkot transportos biļeti pie vadītāja. Tas cilvēks arī izskatījās tāds solīds kungs visnotaļ drošā pirmspensijas vecumā, nevis kārtējais knapā pirmszārka vecuma pārstāvis, kurš pusi dienas pavada, kliegdams "ko?" līdzbiedriem. Piegāju klāt, tajā brīdī pārdevēja kungam uzdeva sakrālo jautājumumu - "jums ar gāzi vai bez?" Kungs pamatīgi uzkārās. Nu, tā, uz minūti, tās laikā apspriežoties gan ar sevi pašu, gan ar pārdevēju un vairākas reizes mainot savu izvēli. Tās minūtes laikā sapratu, ka cilvēki, kuri nespēj pieņemt lēmumus, man sāk nepatikt pēc kādas dīvainas formulas, kas varētu būt līdzīga slavenajam E = mc2, kur E ir nepatika, c ir laiks, bet m ir kāds svarīgs, bet man līdz galam nesaprotams faktors. "Paldies!" manas pārdomas pārtrauca solīdais kungs, beidzot saņēmis kaut kāda tur minerālūdens pudeli. "Un tagad man lūdzu piecas loterijas biļetes!"
link5 comments|post comment

[Sep. 26th, 2016|03:56 pm]
kramers
- Как дать больше свободы женщине?
- Увеличить размер кухни.
linkpost comment

Populārzinātnisko rakstu vērotāja piezīmes. [Sep. 26th, 2016|02:44 pm]

unpy
Ceļā uz Latvijas "Nokiju" latvieši ir izdomājuši vikipēdijas šķirkli Pupa, kurā ir saite uz rakstu par to, kas ir pupiņas.
link12 comments|post comment

Nedaudz par lielšovinismu. [Sep. 26th, 2016|09:28 am]

unpy
Interesantā laikā dzīvojam, ir lieliska iespēja drusku no malas vērot visas dīvainākās un riebīgākās šovinisma izpausmes kaimiņu valstī, visu to gatavību ar visiem karot, "krimnašus" un tādas štellītes. Ir tomēr diezgan dīvaini, kā savā būtībā dažādi cilvēki spēj apvienoties ap kaut kādām lupatiņām mieta galā, ierakstiem pasē un dažādiem citiem no pirksta izzīstiem imagināriem ķinķēziņiem, lai radītu paši sev ko? Gan jau, ka kaut kādu varenības sajūtu, apziņu, ka, lai arī esi sīka draņķība, bet sīka draņķība lielā, nopietni uztveramā un citiem dikti bīstamā mehānismā, tātad nemaz tik sīka draņķība neesi vis. Nav jau arī nemaz kaimiņos jāmeklē - tepat pie mums sākas diža rosība, ja kāds ar kaut vārdu piemin, piemēram, iespējamo Latgales atdalīšanos. Šausmas, šausmas. Rodas iespaids, ka visa veida patriotiem tas šķiet, lai arī iedomāts, bet teju vai tik baiss notikums, kā kāju vai roku zaudēt, lai gan tīri pragmatiski domājot, ekonomiski tas varētu būt pat izdevīgi. Tas nozīmē tikai to, ka pie mums šāds "krimnaš" arī lieliski strādātu, tikai nav jau neviena tik vārgulīga kaimiņa, kam varētu ko atņemt, nākas savas impēriskās tieksmes apmierināt, pārceļot savu žogu par pusmetru tālāk kaimiņa dārzā.
Ja pieņemam, ka šāda apvienošanās lielākās grupās cilvēkiem ir nepieciešama kaut kādas komforta izjūtas radīšanai tīri dabas uzspiestu iemeslu dēļ, tad mūsdienu vispārējās globalizācijas laikos apvienošanās ap kaut kādu ģeogrāfisko teritoriju vai dzimto valodu škiet tāds novecojis paņēmiens. Interesantāk būtu, ja cilvēki tikpat dedzīgi apvienotos pēc profesionālās piederības, piemēram. Tāpat programmētāji varētu ienīst oficiantus un keramiķus, vēlēt paši sev kaut kādus vadoņus un pulcēties baros ap pieminekļiem visu algoritmu mātei, taču iespēja uz šī pamata organizēt kaut kādus slaktiņus, kas sagādā neērtības trolejbusu satiksmē vai uzsprāgušus pārtikas veikalus tiem, kuriem ar to nav ne mazākās saistības, būtu krietni vien mazāka.
link15 comments|post comment

[Sep. 26th, 2016|08:11 am]

missalise
Brīvdienās biju laukos. Aizbraucot likās, ka ir šausmīgi auksti - pamēru sev temperatūru - uh, gandrīz 37. :( Atceroties iepriekšējo reizi, kad tieši tā sākās mana saslimšana, kas izvērtās uz divām nedēļām, antibiotikām un darbnespējas lapu, veicu visas nepieciešamās darbības, lai nesaslimtu - sadzēros karstu tēju, sadzēros lielos apjomos C vitamīnu, kā arī galvenais - izkarsēju kājas karstā sinepju ūdenī. Piereze rāda, ka šis paņēmiens tiešām labi strādā. Pusi nakts gulēju tā kā slims cilvēks, toties otrā rītā pamodos spirgta un vesela. :)

Mums mājās ir tik daudz visādu krāmu un krāmiņu, ka tur traks var palikt. Bet vienā brīdī es sapratu, ka nav ko citiem izteikt savu neapmierinātību ar to, kā ir. Tā vietā, lai pukotos, ka starp tiem daudzajiem krāmiem var prātā nojukt, es tagad gandrīz katru reizi, kad aizbraucu uz laukiem, kaut ko sakārtoju - šoreiz tas bija plautiņš sienas skapī. Šīs lietas man ir grūtāk kārtot, jo tur ir daudz visādu sīku dzelzīšu un visādu štruntiņu, par kuru pielietojumu man nav ne mazākās jausmas, bet nu tos tad es liku atsevišķā kastītē. Nagliņas atsevišķi, skrūvītes ar strpiem galiem - atsevišķi, skrūvītes ar asiem galiem - atsevišķi, dībeļus - atsevišķi, parējo - lielākā kastītē kopā. Līdz neizkristalizēsies, kas tie tādi vispār ir.

Vispār - ieviest tur kārtību ir īsts piecgades projekts, bet... es esmu pacietīga. Ne visur, bet daudzās lietās.
linkpost comment

[Sep. 26th, 2016|05:06 am]
kramers
Алкоголь это не выход.
Это вход в удивительный мир ярких красок и безудержного веселья.


Вчера воевал с депрессией. Друзья подносили боеприпасы.
linkpost comment

[Sep. 25th, 2016|03:39 pm]

divi_g
[Tags|]

Pievilinātāji pievilina pokšus un poksētājus.
link2 comments|post comment

[Sep. 25th, 2016|02:40 pm]

dunduks
[Tags|]

Reizēm, kad nav ko darīt, palasos ne pārāk svaigus futbola žurnālus un šobrīd tas ir "When Saturday Come" 1986.gada oktobra numurs (sliktā ziņa potenciālajiem maniakiem ir, ka tas varētu būt pieejams tikai abonentiem). Rakstā par (toreiz) General Motors-Vauxhall Conference (Anglijas piekto līgu) uzkrita divas prognozes - viena trāpīga, otra, ēēē, nedaudz garām. Trāpīts ir ar to, ka pamazām futbola piramīdas augšējā daļā ziemeļu industriālo (maz)pilsētu klubus nomainīs dienvidu un Midlends jauno pilsētu un piepilsētu klubi. Nedaudz :-) netrāpīts ir ar domu, ka pusprofesionālisms nenovēršami izplatīs augšup pa piramīdu uz trešo un ceturto līgu. Izskatās, ka tečerisma ziedu laikos fani sevišķi lieli optimisti nebija.

Jā, man uzaugt Anglijā noteikti būtu bijis interesantāk, bet nu neko, varbūt kādā paralēlā universā man tas būs tomēr sanācis :-)
linkpost comment

Laika vērotāja piezīmes. [Sep. 25th, 2016|09:51 am]

unpy
Bez piecpadsmit sešos biju izgājis uzsmēķēt un ārā bija tik sasodīti tumšs, ka nopietni aizdomājos, vai neesmu atkal palaidis garām kādu pulksteņa grozīšanu un šis nez kur automātiski aizgrozījies.
link2 comments|post comment

Žurnāls bulku cienītājiem [Sep. 24th, 2016|12:26 pm]

shanietis
http://spisaniebulka.com/

p.s.
bulka bulgāriski ir līgava. Tur vēl bija bariņš ar vārdiem, uz kuriem viegli varēja uzrauties krievu valodas zinātāji.
linkpost comment

[Sep. 23rd, 2016|08:44 pm]

str
ja cilvēks iekš windows8 lietoja moviemaker, un tagad datorā ir windows10- ko lietot vietā?
link3 comments|post comment

Viņas melo labāk! [Sep. 23rd, 2016|06:33 pm]
kramers
https://www.youtube.com/watch?v=a3qboPIBUVU&feature=youtu.be
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]