Members [entries|archive|friends|userinfo]
Vientuļo Siržu Klubs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| FotoAkcija ]

Īsumā par Ukrainu [Apr. 17th, 2014|07:39 pm]

blondulla
Īsumā par Ukrainu
linkpost comment

Īsi par nacionālismu. [Apr. 17th, 2014|06:28 pm]

unpy
Nav mums nacionālistu, nu, vai gandrīz nav. Lielais vairums to, kuri sevi dēvē par nacionālistiem, ir prasti rusofobi, kuru saprātā visas brīvās vietas aizņēmusi baža "atnāks krievi un visu atņems". Pofig, ka lielākajai daļai nav īsti ko atņemt un, ka post factum atnākuši un visu atņēmuši ir pašu bāleliņi un zviedru banķieri, tāpat lielais vairums tūdaliņu "nacionālistu" ir gatavi mesties kaklā katram, kurš nerunā krieviski, jo skaidrs, ka, ja atnāks zviedrs vai vācietis, tas gan visu neatņems, gluži otrādi - visu uzcels, lai kāds arī nēģeris būtu.
link8 comments|post comment

Par ēšanu. [Apr. 17th, 2014|03:57 pm]

unpy
Jāapēd kāds cukurgrauds tomēr.
link5 comments|post comment

[Apr. 17th, 2014|02:32 pm]

str
http://www.apollo.lv/zinas/riga-tiek-atverta-pirma-orhideju-maja/647428
interesanti
un netālu
Šo piektdien, 18.04., tiek atvērta Flower Pitstop Orhideju māja Ziedoņdārzā, A. Čaka 100! Visi laipni aicināti!
linkpost comment

[Apr. 17th, 2014|12:35 pm]

str
Bizness
Kleitai atstāta iepr cena 28 $ no turcijas,
€ tas ir 62
link1 comment|post comment

[Apr. 17th, 2014|06:02 am]
kramers
- Что вообще за профессия у тебя такая - кинолог?
- Не твоё собачье дело!
linkpost comment

[Apr. 17th, 2017|02:04 am]

snorke
Viss lieliski, uzraapaamies kristofelaa, pedeejie 300 metri pa klintiim taisnaa lenkii augsaa, pilniigi neiespeejami, bet nu - katrs sava panjemienaa, bet uzliidam pavisam viegli !
mans panjemiens- pielipt klintij un suukties uz prieksu
atpakalceljaa pusdienojaam janchi - kas ir kaa putnu buuris (par tiem putniem piedosim tos frii kartupeljus, ko atnesa, bet ko nepasutijam)

un pagiibaam santa maria pludmalee
un veel pievakaree apskatiijaam flamingo ezeraa
es loti loti priecaajos, ka mana mugura, celji un peedas sito slodzi tur un nezeelojas - leekaat pa klintiim un staigaat un kaapt visu dienu!
var pat teikt, ka man nesaap - es juutu, ka man siis (dazas opereetas un dazas neopereetas bet dikti sajaataas) lociitavas eksistee, bet sapes - nee, taaas ne tuvu nevar nosaukt par sapeem, un jaa - es to uztveru kaa daavanu - so iespeju

riit braucam uz shete buka - tur esot mezoniigaakaas pludmales sai salaa, nevar peldeeties, bet esot skaisti
linkpost comment

Sapņi. [Apr. 16th, 2014|11:50 pm]

mako
Atkārtojas uzmācīgi sapņu sižeti. Nu, uzmācīgi, tas par skaļu teikts - reizi pāris mēnešos atkārtojas.
Viens par to, ka manā mājā ir kāda slēpta daļa, papildus istabas, kuras neesmu pamanījis. Pagāšnakt aiz virtuves plīts bija kādas gandrīz nemanāmas durvis. Aiz kurām vismaz trīs istabas, neremontētas, aptuveni pagājušā gadsimta 60-to gadu stilā - drusku aplupušas tapetes, grīdas ar brūno grīdas krāsu, veca , šķirbaina malkas plīts, skapju atvilktnēs - 60-70- to gadu avīžu paliekas, kaut kādi veci mēteļi samesti kaudzēs, un radioaparāts a-la Spīdola (kurš ieslēgts sāka raiti atskaņot mūziku, it kā viņam būtu svaigas baterijas). Griesti augsti, apputējušas lustras. Pamestība un arī mājīgums.
link6 comments|post comment

[Apr. 16th, 2014|11:14 pm]

str
man patiktu, ja rīt būtu brīvdiena
linkpost comment

[Apr. 16th, 2014|07:55 pm]
kramers
Если вы считаете, что достигли душевного равновесия и близки к гармонии, попробуйте хотя бы неделю провести в окружении ближайших родственников!)
link1 comment|post comment

*** [Apr. 16th, 2014|04:31 pm]

unpy
Ciršļu cirslis, ciršļu ķēniņš, pat varētu teikt.
link17 comments|post comment

[Apr. 16th, 2014|03:11 pm]

str
ienācies pēdējais sezonas ķirbis

ko nu?
( zupa jau apnikusi gan)
link11 comments|post comment

[Apr. 16th, 2014|01:43 pm]

str
СМС-ка от жены:
- Забери ребёнка с улицы, УМОЙ, НАКОРМИ И УЛОЖИ СПАТЬ ....
Ответ мужа :
- Я четверых ОТМЫЛ, пока СВОЕГО нашёл..
link1 comment|post comment

[Apr. 16th, 2014|01:31 pm]

kuminjsh
Iedvesmojoties no šī: http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/25-slov-kotoryh-net-v-russkom-yazyke-668555/
[info]vineta uzrakstīja brīnišķīgu stāstiņu!

Reiz kāds morāli nenoturīgs vīrs nolēma veikt areodjarekputu ar kaimiņu sādžas priekšnieku. Diemžēl, viņam sanāca nopirkt kaķi maisā, jo sādžas priekšnieka laulātā izrādījās pilnīgi un galīgi bakkušana. Tomēr ir arī labā ziņa – viņu varēja pielikt pie plīts un vērot no mugurpuses. Pie tam gatavoja kaimiņu sieva lieliski un vīrs jau pirmajās vakariņās skaļi iesaucās – šemomodžamo! Savukārt kaimiņu sādžas priekšnieka sieva, pēc dabas būdama ilunga, kastroļus grabināja visnotaļ nikni, jo šī jau bija trešā reize, kad viņas laulātais bija veicis sievu apmaiņu un katru reizi viņai pagadījās ar vien ēdelīgāks un ēdelīgāks pagaidu vīrs. Tā nu viņa, veicot mājas soli, kala plānus, kā iešūt savam visnotaļ tuklajam pastāvīgajam vīram, bikses tā, lai ar viņu Karelu ar lielo K notiekas intīmo vietu rajonā.
Tajā laikā kaimiņu sādžas priekšnieks tecināja siekalu uz savas uz laiku iegūtās sievas klividža…un jau šajā brīdī nožēloja, ka tas būs kā tsudoku, poētiski izsakoties, un izpētīt pilnīgi visas sievietes vietas un vietiņas viņam pāris dienu laikā nebūs lemts. Un tas pat nekas, ka svešā sieva gatavoja tikai paleggus. Ja sievietei ir tāda klividža, zem kuras var vedrite pat visilgākā lietus laikā, tad ir piedodams tas, ka viņas māte pilnīgi noteikti nav bijusi kaijakumama pa kulinārijas līniju. Ja jūs jautāsiet, kā šajā situācijā jutās uz laiku pielaulātā, tad viņai bija pelinti. Jāteic, ka viņai savs īstais vīrs bija kā laijogeniks. Tagad, kad sieviete bija no tā prom veselus 500 metrus, viņa piepeši sailgojās pēc lauleņa. Kaimiņu sādžas priekšnieka vienistabas būdiņā bez pašiem saimniekiem un trīs govīm dzīvoja arī priekšnieka tante pa tēva līniju. Viņa sevi pozicionēja kā kualunkuizmo. Viņai viss bija vienalga, izņemot to, lai izskatītos pēc iespējas mahžāka pēc pārciestās kāju sēnītes. Tā nu viņa, kamēr brāļa dēls ar kaimiņa sievu lasīja kamasutru balsī, peldināja kājas vannītē un nodarbojās ar murrmu.
Rītā, kad bija nolemts mainīt sievas atpakaļ, mūsu morāli nenoturīgais vīrs bija totālā rhvē un pa miegam bļaustījās, ka vakardienas zupa bija ar laga piegaršu. Iemainītā sieva velti centās ar nilentika paņēmienu viņu uzmodonāt. Tā nu viņa uz mājām devās pati. Cauri drūmiem krūmiem, kur vienmēr pastāvēja draudi piedzīvot sendulu. Nē, nē uitvaajens nebūt nebija viņas aizraušanās. Tad jau labāk ar ulikkesbilenu, bet tuvāk civizilācijai. Kad sieviete bija izlīdusi no krūmiem, tad kāds viņu vibafnotoja. Pavisam netīšām, kā uzreiz attaisnojās morāli nenoturīgā vīra sieva, kura arī viena pati un kājām devās atpakaļ uz savu pastāvīgo laulātās pienākuma pildīšanas vietu. Kādu brīdi abas sievietes, līdzjūtīgi pavērās viena otrā…pēc tam iegrima smeldzīgā bokketo, pēc kura attapās tuvākajā krogā, līksmi cilājot medalus kausus un apspriežot savus laulātos draugus.
Kaimiņu sādžas priekšnieks domīgi vērās logā un viņam bija iestājies iktsuarpoks. Viņš bija izsalcis.
Bet morāli nenoturīgais vīrs, kad beidzot daļēji pietrausās kājās un izrāpoja uz lieveņa, kādu mirkli pakavējās ar skatienu uz krūmiem, vai no tiem neparādīsies cienītās klividža, bet pēc tam atmeta ar roku sāka apdomāt, ar ko iemainīt sievu uz nākamo nedēļas nogali.
Tāds, lūk, stāsts bez morāles.
link3 comments|post comment

[Apr. 16th, 2014|11:47 am]

puce
Dziļi sirdī es te katru dienu kaut ko ierakstu. IRL nesanāk, ja tā paskatās.

Toties šobrīd ļoti sevi mīlu. Man ir ieildzis romāns pašai ar sevi. ;) labāk vēlu nekā nekad. Pasaule uzreiz ir interesantāka, un daudzas jaunas dimensijas atklājas.
link4 comments|post comment

[Apr. 15th, 2014|09:23 pm]

daria
[Tags|, ]

Sestdien skriešu 4.5 jūdzes, svētdien - pusmaratonu.
Gatava ne vella neesmu, bet šonedēļ neko citu neskriešu, pirms sacensībām jāatpūšas, hahahaha. Un jāēd daudz košer cepumiņu. Šķiet, ka Maniševicu ģimenes ienākumi šajos mēnešos ir auguši dubultīgi.

Labajai kājai ir sākusi sāpēt Ahileja cīpsla (tā šķiet), pēc visas tās skriešanas būs kaut kā jāsaved kārtībā. Jāatsāk arī iet uz jogu - trešdienās, kamēr E dārziņā, Miķeli varu nodot sporta zāles bērnkopju rokās. Tikai jāsaņemas.
Ar citām mammām organizējamies arī Mommy and Me jogai. Lai gan tās parasti ir ar nerāpotājiem, man labāk patiktu, ja to varētu darīt kopā ar E, atstājot Miķeli P. Tas būtu tāds mūsu, meiteņu, pasākums, citādi man šķiet, ka viņai pietrūkst divatnes ar mani - reizēm viņa prasa, lai es viņu paturu kā bēbīti un parunājos par dienas notikumiem. Mans mazais, nešpetnais vikings.
link2 comments|post comment

[Apr. 15th, 2014|07:29 pm]

daria
[Tags|, ]

Sojas pupiņas un/vai liellopa gala tiek svītroti no ēdienkartes (t.i., šobrīd svītrošu abus, vēlāk izmēģināšu katru atsevišķi). Atvemšķīši un traka kliegšana. Kad viņš izaugs, es sagaidu no viņa pašu labāko šokolādi pirmajos janvāros - par šitām mokām esmu to pelnījusi. Bez piena kopš marta sākuma. Sapņoju par šokolādi un sieru. Par sieru visvairāk.

Citādi - brālītis šodien apvēlās no vēdera uz muguras.
link4 comments|post comment

[Apr. 16th, 2017|03:27 am]

snorke
man vajadzeja 2 dienas, lai atpuustos (pamataa biju reibumaaa) un atrisinaatu sadzives probleemas pasaules mala: dabutu konservu attaisaamo, skiltavas, kafijas filtrus, nagu kniebjamo, tualetes papiiru un - ko veel ??? aaa, odu atbaidamos, dazus dreebju gabalus un - masiinu un karti un idejas, kur jaabrauc

visu atradu, visu iegadaju, loti leopojos ar sevi, no rita mums bija kafija un ceptas maziites zem pelikaana ritausmaa

sodien bijaam uz salas taalaako rietumu punktu, baaku neatradaam, pameginiet atrast baaku kaktusu tuksnesii, kur var braukt kur grib - viss visur vienaads

bet tie kaktusi, milzu milzu kaktusi, un tad juuras krasts loti jociigs, pa caurumiem zemee sitas aaraa uudens


un riit mes kapsim cristoffel kalnaa, te taads ir - taatad - tajaa ir jaakaapj (jaaizbrauc agri, vini tur laiz kaapt tikai rita agrumaa, jo citaadi karsts)

un kad es skatos tagad pa durviim - gipsa pelikaans taads balts staav pret tumsu
linkpost comment

[Apr. 16th, 2017|03:23 am]

snorke
ar sarkanu chevroletu pa tuksnesi ar kaktusiem un kirzakaam
link2 comments|post comment

[Apr. 15th, 2014|07:58 pm]

putnelis
... tālāk ... )
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]