| Quo vadis? |
[Jan. 3rd, 2005|02:43 pm] |
|
|
|
|
| Comments: |
super vienkaarshi! es esmu kaifaa, muuzika sirdij! ieteikshu saviem vecaakiem. tagad taa ir ne tikai face.lv himna, bet arii mana! kaadi basi, vokaals, gjitaaras kauc kaa negudras. galva pati krataas ritmaa. katru naakamo reizi klausoties gribaas raudaat arvien skaljaak, dzirdot tik zheeli izskanoshaas beigas, ideaals decrescendo. varu dereet ka tur pavadiits pusgads pie shiis ideaalaas fonogrammas. un otru taadu neatrast, unikaals darbs, tik daudz kaa origjinaala. shedevrs, likt blakus Beethovenam van Ludvikjim un Mocertam! pilna kaismiiga patosa! dziivesprieciiga kaa saule! utt... :)))
| From: | jerrym |
| Date: | January 5th, 2005 - 01:26 am |
|---|
| | | (Link) |
|
Gy. Bet nemāku spriest tev līdzi, līdz beigām neizdevās noklausīties - pārāk apstulbis biju ģēnija varā.
esi stiprs, celies kaajaas un baudi maakslu! sadodamies rokaas! pastiepjamies pirkstgalos un dziedam liidzi!
interesanti, ko autori par shaadiem textiem teiktu... gan jau nabaga tlusis atkal buutu ar praatu aprobezhots mietpilsonis vai kas tml.
| From: | jerrym |
| Date: | January 5th, 2005 - 01:34 am |
|---|
| | | (Link) |
|
drīzāk tevi vienkārši nospārdītu paņemtu tevi ar intelektu.. pie dziesmas :D
noteikti risinaatos ilgas sarunas pie galda ar teejas kruuzeem un graudu cepuminjiem par to, cik es par vinjiem te taa slikti izsakos. :)))
| From: | jerrym |
| Date: | January 5th, 2005 - 01:44 am |
|---|
| | | (Link) |
|
Auzu. Pilnīgu auzu cepumiņiem.
| |