Members

About Members

12. Nov 2018 @ 20:18
[info]zum
Bet Ķīlē laipni bija, ai kur laipni. Vai kā atri savienoja, vai kur uzreiz uz tiesu pārslēdza, vai kur medaina balstiņa. Nevis kā Kreis Segeberg, viens vecis nomurkšķ, ka esmu ne tur piezvanijusi, varot jau savienot ar citu veci, bet citreiz nesavienojoties, jo viss vecs un sapujis. Tad, kad savienoja, tad datorsistēma otrajam bija uzkārusies, nu gaidījām, tad vismaz uzzināju nojumes platumu un augstumu, kādai nevajag būvatļaujas un pat paragrāfus pierakstiju, kur jāmeklē, ja piemirstas.

12. Nov 2018 @ 21:24
[info]martcore
mai kollīg, a vulf from tambou

12. Nov 2018 @ 14:54
[info]zum
Tad tāpēc viņi kustas, kā gliemji un neko nedara, jo pietiek jau nosist laiku un maciņš uzreiz pildās.

12. Nov 2018 @ 14:40
[info]zum
Piezvanīju Ķīlei. Skatos tagad tukšām acīm tālumā un pīpēju. Tie gandrīz 200 eiriki man jāmaksā tulkotājai, kurai nevajadzēja ierasties,Ķīlē, jo man tur arī nevajadzēja ierasties, jo viņa bija laiks rezervējusi, lai ierastos un tāpēc... Es samaksāšu.
Gaidu, kad man visi nodevēji, ziņotāji un stukači samaksas manu par manu izniekoto laiku. Jo vairāk uzniekos, jo vairāk prasīšu.

12. Nov 2018 @ 13:39
[info]zum
Kā Ķīle var man vispār kaut ko pieprasīt vēl maksāt, ja es advokātei jau visu esmu aprēķinājusi?

12. Nov 2018 @ 11:48
[info]zum
Ābolus arī pirka, pats jau ne sūdu nemāk izaudzēt. Laikam dekoriem.

12. Nov 2018 @ 11:45
[info]zum
Aizej, tu cilēks pabrokastot, kā tad, Herr Wulf jau priekšā, pērk ananāsus visā savā vienkāršībā un pieticībā. Viņš izsatījās, bez maz pie kases lūdzās, jo viņam bija piemirsies, ja Jēzus ir pazemoto un nepatiesi apvainoto, nevis bērnu zagļu pusē.

12. Nov 2018 @ 09:38
[info]zum
Nelaime jau tāda, ka sūdzēšanās un stučīšanas apmēri ir tā pieauguši, ka nevienam nav ne laika, ne kapacitātes, ne vēlmes iedziļināties. Pietiek ja savāc pāris stukačus un darās. Un kad sadara, tad mēģina sevi aizstāvēt, jo stučīšana ir šīs zemes goda lieta. Zeme, kura nav pieredzējusi izsūtīšanu uz Sibīriju neko nekad nesapratīs. Un vēsturē par to Vācijā nemāca, jo nevajagot bērnus satraumēt.

12. Nov 2018 @ 07:18
[info]zum
Ai, kā nagi niez aizbraukt uz vecajām mājām un palūrēt, vai nav pielikti milzīgi dzelzs vārti ar priekškaramo atslēgu un mīļu uzrakstu welcome. Tas būtu tipiski tai famīlijai.

12. Nov 2018 @ 06:38
[info]zum
Sakarā ar ražas svetkiem bija Lampiņu maršs, gadatirdziņi un katrā miestā ņemas savadāk. Oering bija brašie ugunsdzēsēji, nostopētas ielas un sīci ar pašdarinātām un iepirktām lampinam tika vilkti līdzi. Vakar aizbraucām pa bodēm vazaties, cerībā, ka viss beidzies, jo bija svētdienas iepirkšanās diena. Kas to deva. Blakus pilsetiņā viss turpinājās. Tirgus būdaa, desaa un šasliki. Pilni veikali, kur bērniem sniedza balonus. Baloni sprāga, bērni kērca. Izstaigājām bodes, neko praktiski nenopirkām, jo viena otras gaumi nikni kritizējām un izsmējām. Beigās uzkūlāmies uz ielu maršu ar pūtēju orķestri un aizmukām mazā, klusā romantiskā ieliņā. Lai maršē, kuriem patīk maršēt, man vienmēr ir riebies.

11. Nov 2018 @ 20:43
[info]honeybee
Pilnīgi necerēti BPP koncis un tas klusums, kas iespējams vienīgi koncī

//Pavadīju lielāko daļu pasākuma, sargājot kaut kāda džeka somu. Jo somā bija dators un kamera, un viņam, dundukam tādam, šķita, ka ir daudzkārt svarīgāk sēdēt, apķērušam konkrēto somu, nevis iet dejot ar meiteni. Uzbrēcu "you are only young once", pievācu somu un aizdzinu viņu uz priekšu.
Pēc tam lielāko daļu laika pavadīju, domājot par to, ka tā nemaz nav, ka cilvēki var būt painfully young daudzas reizes, un es nemaz neesmu tik pārliecināta, ka tā ir laba ideja.

11. Nov 2018 @ 06:37
[info]zum
Piezvanīt pirmdien Möbel Kraft un pateikt, ja nevaru viņu dēļ decembrī uzsākt uzņēmējdarbību. Ko tad es rakstīšu pamatkapitālā? Divtūkstošs vērts rakstāmgalds un krēsli, kurus duriki nevar laicīgi atvest?

11. Nov 2018 @ 06:28
[info]zum
Skaists novembris. Var sēdēt ārā saulē un dzert kapučīno un domāt, cik ļoti reizēm svarīgi ir sīkumi. Piemēram, tas pats kapučīno. Varbūt Austrumu bloks būtu noturējies ilgāk, ja nevis taisītu no piens sgušķonku un šlepētu uz Sibīriju, bet uzkultu pienu putās. Tik daudziem cilvēkiem bija pavisam vienkāršs sapnis. Sēdēt āra kafejnīcā un mierīgi atpūsties iedzerot kafiju ar uzputota piena cepurīti.
Un tā nu sēžot ir gan cilvēki iepazīti, gan piedzīvoti dažādi notikumi. Atliek tikai pasēdēt un viss notiek.
Pagājušonedēļ pie kafejnīcas no mašīnas izkāpa kolorīts pārītis. Apaļīgs džeks ar mollīgu jaunuvi. Es gandrīz ar savām piena putām aizrijos. Ja zina kāds seriālu Little Britain, kur aziātu jaunuve ar visu omi pie resnā angļa ieradās, tad tie abi bija pilnīgas kopijas no šī pārīša.

10. Nov 2018 @ 21:21
[info]honeybee
Dž paskatās uz intervijas nosaukumu, "Dumpnieciskais rāmums" vai kas nu tur, un saka: Ļoti atbilstoši. Tas ir tā kā pateikt "Ej dirst, tikai pa ceļam kāju nesasit."
Tags:

10. Nov 2018 @ 19:19
[info]zum
Skaisti, nupat zvanīja, ka rakstāmgalds, biroja krēsli un bāra ķeblīši virtuvei, tiks piegādāti janvārī. Nemūžam Möbel Kraft nekad, neko vairs nepasūtīšu.

Mārtiņu vakars10. Nov 2018 @ 19:11
[info]mako
Paldies visiem, kuri sastādīja kompāniju. Bija jauki 👌 Tā kā man tagad visi viesi aizgājuši, es ar celšos un velšos. Piedodiet tie, kas plānoja mani sabučot ap 20.00 😁

Mārtiņi10. Nov 2018 @ 08:31
[info]mako
Atgādinu, šodien no 14.00 gaidu bučas Piecos Vilkos. Laikam tomēr ilgāk, kā biju plānojis sākumā, līdz kādiem 21.00.

10. Nov 2018 @ 07:08
[info]zum
Vislabāk ir paklusēt. To var darīt visās valodās un jebkura klusēšana ir zelts.

9. Nov 2018 @ 21:10
[info]honeybee
Un tad ir tā diena, kad tu aizturi elpu un pārkāp pāri klints malai, un eņģeļi tevi nones lejā, un tu pat pēdu pret akmeni neapdauzi.
Mūzika: Lana Del Rey - Mariners Apartment Complex

9. Nov 2018 @ 19:31
[info]zum
Un pēkšņi atjēdzos, ka mājās nav maizes, cūcība. Ir jēra ribas, desas un sieri, bet maizes ņema.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba