Members

About Members

28. Maijs 2015 @ 12:42
[info]amanita
Vakar, kad dēls palūdza vakariņās cīsiņus (?!?), sapratu, ka man nav ne jausmas, kā pareizi vāra šos gaļas izstrādājumus. Mēs tādus neēdam un nekad nepērkam. Bet jaunietis tā vēlējās, tāpēc nopirku 5 nelielus cīsiņus (pat nosaukums pagalam muļķīgs - cīsiņš). Tā nu es stāvēju virtuves vidū - vienā rokā katliņš, otrā cīsiņi, un nesapratu, kas man jādara - jāliek aukstā vai karstā ūdenī vispār tādi brīnumi? Es protu izcept lielisku cepeti, kam man šitādi dešuki?

Nr.32728. Maijs 2015 @ 09:57
[info]hederas_sieva
Akurāt ir pienācis laiks, kad pāris sirmo matu izraustīšana ir kļuvusi bezjēdzīga. Viņu ir saradies par daudz un ja izraustīšu visus, var gadīties, ka palieku bez sava aitas kažociņa. 


Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: https://www.youtube.com/watch?v=BilSMpW1Wm4

Alus svētki jau rīt28. Maijs 2015 @ 09:32
[info]kangaroo
Tā kā jau rīt sākas alus svētki Vērmaņdārzā- ir rinda jaunumu arī manā blogā alus sadaļā. Lai zinātu, ko nedēļas nogalē testēt...

28. Maijs 2015 @ 09:25
[info]honeybee
Pat ja to nesaka mans vīrs, to saka mans laulības gredzens.

Kur var paplatināt gredzenu? Vēlams, centrā (vai ķengaragā, haha).

28. Maijs 2015 @ 00:28
[info]martcore
te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas

27. Maijs 2015 @ 15:29
[info]honeybee
Idiotisko sajūtu tops:
kad tev šķiet, ka kaut kas ir salūzis, bet tu nezini, kas

27. Maijs 2015 @ 13:37
[info]martcore
runājot par kautska pieminēto enerģētikas krīzi cibā
varētu nedaudz klasificēt kaut vai to, kas uztur aukstu enerģētiku tajā pašā lj

a) kas attiecas uz tēmu "uzlabosim sev drusku ainisriti", tad ar fleimvāriem pie mums ir tā, ka viņi te ir gājuši par vienu tēmu hamelonu rotaļu cienīgās distancēs, ir bijuši gan autorvakari, gan benefices, gan nahuj sūtīšanas uz bis. runāt cibā par femisismu ir apmēram kā skatīties k/f limuzīns jāņu nakts krāsā - reizi pāris gados jau var un pie tam pālī, bet pēc tam auditorija labāk pārslēdz programmu uz reklāmu ar zeķbiksēm.

b) fotoblogi. ēdienus, zāli un savu anfasu mums cilvēki paŗāk nebildē, tomēr pārvarā viss pamats nenāk no hipsteru paaudzes
c) politisko diskusiju klups. vienīgā kaut cik tuvu esošā latvijas politdzīvei darbinieka intenormal ieraksti cibā pārsvarā sastāv no vārdiem bļaģ un alus divdesmit ceturtajā fonta izmērā, līdz ar ko pārāk lielu rezonansi no potenciālajiem respondentiem negūst
d) kulinārie blogi. ir cilvēki, kas cenšas faršēt vali ar govīm, taču "nerunāsim par ēdienu, man vēl līdz pieciem jāsēž darbā! fotkas zem kata!"
e) intīmsfēras tematiskie blogi aka dace rukšāne krīzes periodā. pie mums nekad nav kotējušies
f) profesionālie blogi, kur autors stāstītu par interesanto savā darbā vai vismaz hobijā. te, lūk, arī ir paša jz kautska panākumu atslēga, cik noprotu, tas vispār laikam ir daudzmaz pirmais šāda veids cibā.

cibas jaunās paaudzes pārstāvji un citi galvaspilsētas viesi, šķiet, pagaidām jūtas kā sestdienas dabas piknikā amazones krastā, kur blakus miermīlīgi atpūšas aligatoru saime. jā, šašlikus labāk necept.

kaut kā tā

27. Maijs 2015 @ 13:11
[info]martcore
sapnī biju māstermainds un cīnījos pret mafiju varenā trillerī (šķiet, viņu konkurentu labā)
man vajadzēja mafijai, kas plašķos un platmalēs man sekoja starp garāžām pakaļ kaut kur imantas mikrorajonā, nodot somu ar divdesmit tūkstošiem dolāru, kas pazuda pakaļdzīšanās ar kuteriem laikā
taču es izdomāju triku

zinot, ka mājokli agri vai vēlu pārmeklēs
izzāģēju griestos kaut ko līdzīgu pamatīgam konteineram, kur ieliku jau minēto somu, pilnu ar tukšām baterijām un pēc tam, nedaudfz padomājot, pievienoju vēl spaini ar cementu, un lūku aizvēru
pēc kāda laika, kad slēpos tuvējā mežā, un pa atvērto logu varēja redzēt līkņājošus stāvus, bija dzirdami būkšķi un skaļš bļaģ (tur nāca lejā cementa spainis)
"biedri, mūs visus ir uzpisuši", vēlāk plātīju rokas organizētā krusttēva priekšā

vārds tev, psihoterapeit!

!!!27. Maijs 2015 @ 12:49
[info]amanita
Viens mazs kukainis, kas manā pagalmā rāpo zem manām džinsām pa manu kāju un saucas ērce, 5 sekunžu laikā spēj pārvērst mani neirotiskā būtnē, kurai vēl kādu laiku ik reizi, kad bērni rāpos pa zāli, spīdēs virs galvas trauksmes lampiņa.

27. Maijs 2015 @ 11:25
[info]noisiite
Vakar bija uznācis tāds enerģijas uzplūds, ka kārtīgi visu māju iztīrīju, pabijām ar Helmi muzejā un vakarā vēl mazkeksus izcepu, iepriekš šis varēja būt veselas nedēļas plāns. :D

27. Maijs 2015 @ 08:37
[info]ld
Vakar firmas pasākumā izcēlos.
Vispirms sasitu glāzi, tad divreiz tam pašam cilvēkam lūdzu sevi iepazīstināt un beigās uz lielā čiekura komplimentiem vārstīju muti un plikšķināju acis.

Kā man gribētos spēt atrast atbildes uz sitiena, nevis trīs dienas vēlāk! Lūdzu lūdzu!

Vai Tu jau lasi ko? Ak tad vēl nelasi? Tad tūlīt lasīsi!26. Maijs 2015 @ 17:14
[info]pirx
Nu es jau tikai tā amzierējos par mūzikas tēmu. Tāpēc šodien pastāstīšu jums par susļikiem. Spāņu susļikiem. Citiem vārdiem sakot, par smago mūziku kas nāk no Spānijas karalistes (jā, šī burvīgā dienvidu valsts ir karaliste, ja vēl nezinājāt).
Vienvārdsakot, pagājušonedēļ izlēmu, ka kaut kā nepieklājīgi ir neiepazīties ar vietējo rokmūziku. Tāpēc apbruņojies ar bingu un ciešu apņemšanos klausīties spāniski dziedošas spāņu grupas sākot meklēt. Jāsaka, ka meklēšana nav nemaz tik viegla, jo ja pirmais nosacījums izpildās, tad vēl ir jāpārbauda vai tā tiešām ir spāņu grupa vai nāk no kriminālās Dienvidamerikas.

Pirmais man patrāpījās vokāli instrumentālais ansamblis Panzer. Nedaudz vecāki par mani, kā jau lielākā daļa pieklājīgo rokgrupu, dibināti Madridē. Spotify neko jēdzīgu netradu, bet youtube kā parasti glābj. Drillēju uz riņķi "Al Pie Del Cañón" un visu laiku gribu šos dēvēt par spāņu Judas Priest.

Vairāk burti un video ir traktorista blociņā
Mūzika: Los Angeles Del Infierno - Sexo en Excesso

26. Maijs 2015 @ 16:35
[info]noisiite
Laiks tāds draņķīgs šodien, ka radās spontāna ideja beidzot aiziet uz to retro auto muzeju, kas mums te kantora ielas sākumā bija. Nu ļoti patika, tante ļ. feini visu parādīja, pastāstīja, malači, ka ir tādi aktīvisti. Kaut kad senāk jau gribēju aizdoties, bet labi, ka nesanāca, jo tad Helme vēl kulbu ratos bija, tagad opiņā bija dikti ērti, visu laiku rokās bija, tur pa diviem stāviem jāstaigā, ar ratiem nevar.

Īsa notikumu hronolõģija26. Maijs 2015 @ 16:00
[info]perkons
25. februāris
Tiek izsludināta pieteikšanās skvoša turnīram White Nights 2015, Pēterburgā.
Cibās paziņoju par nodomu piedalīties un, vairāk dauzoties nekā nopietni, uzsāku kikstārteri.

2. marts
Nolemju beigt māžoties. Kikstārteri slēdzu, sirsnīgi pateicos un visiem atbalstītājiem atgriežu viņu finansiālo atbalstu.
Kopumā 80€ apmērā.

6. marts
Esmu iegādājies aviobiļetes un nofraktējis viesnīcu. Nosūtu oficiālu pieteikumu turnīram. Man par lielu pārsteigumu, cibas atbalstītāji nesnauž un, bez "oficiāla" kikstārtera, atkārtoti apliecina savu atbalstu.

17. marts
Saņemu oficiālu ielūgumu uz White Nights 2015.

24. marts
Apdrukai tiek nodots krekls ar kuru startēšu turnīrā.26. maijs
Tiek iesniegti dokumenti, lai noformētu Krievijas vīzu sev un savam menedžerim.
Jā, tagad man ir menedžeris, khhhh!
___________________________________________________
Kas mani pamudināja te visu šo uzskaitīt?
Tas, ka nupat kontā iebira vēl viens atbalsts no cibas, un tagad kopējais apmērs ir jau 90€!

Patiešām pamatīgs ahujs pārņem pie katras īsziņas no bankas, kas vēsta par cibas freidu atsaucību.
Paldies jums!

P.S.
Ja nu kas, tad LV34HABA0551008753073 ARNIS PĒRKONS
Braucam uz St. Pēterburgu

Mūzika: Frescobaldi's Toccata by Rob Dougan
Tags:

Logjam26. Maijs 2015 @ 15:22
[info]mako
Skumjas vēstis https lietotājiem. Jau 20 gadus tur ir caurums, kurš ļauj vīriņiem pa vidu uzzināt vairāk, kā gribētos mums. Gmail, bankas etc, etc. Pagooglējiet Logjam vulnerability...

26. Maijs 2015 @ 14:27
[info]perkons
Šodien sapratu, ka nekādas finansiāliem atvieglojumiem nodrošinātas vecumdienas man te neviens netaisās nodrošināt.

Lūk, nupat biju kārtot vīzu, lai ikurāt pēc mēneša Pēterburgā lietu sviedrus viņu kortos.
Pēc visiem priekšrakstiem sportistiem pienākoties haļavnā vīza, un tas pat esot ierakstīts kaut kādā punktā, kaut kādā dokūmentā, kuru parakstījusi Eurõpas Savienība un Krievijas federācija.
Viss būtu jauki, ja vien, iesniedzot papīrus vīzai, meitene aiz stikla mūra nepaziņotu, ka tāda vīzu atlaižu politika gan tiekot piekopta attiecībā uz sportistiem, bet ne jau tādiem, kuri pārklupuši pār 30 gadu slieksni.

Īsāk sakot, savāciet aiz sevis tās izbirušās smiltis un piesēdiet tur uz tā beņķīša pie kases — jūs tuliņ varēsiet par visu samaksāt.

Braucam uz St. Pēterburgu

Tags:

Lieli sūdi26. Maijs 2015 @ 13:18
[info]x_f


Youtube: Polina Gagarina - A Million Voices (Russia) 2015 Eurovision Song Contest War Cut (Alternative video)


26. Maijs 2015 @ 12:17
[info]gary_crant
fucking fredo


26. Maijs 2015 @ 11:11
[info]honeybee
kinestētiķa sapnis: vēla rudens rīts, viss pelēks un drēgns, un zem kājām kraukšķ sarma; gaiss ir dzeļoši vēss, autobusā, kas nevedīs mani uz mājām, ir smacīgi un silti, bet cigarete, ko es izsmēķēju pāris soļus aiz pieturas, ir rūgta. un cilvēkus arī es atceros pēc pieskāriena vairāk nekā pēc sejas.

26. Maijs 2015 @ 11:05
[info]gary_crant
atpisies, nelaime
Top of Page Powered by Sviesta Ciba