Members

About Members

19. Apr 2018 @ 19:10
[info]martcore
da labi, viņi tur visi tādi diezgan dzīvespriecīgi izskatās

.19. Apr 2018 @ 18:44
[info]juriic
Es no šodienas par daudz gribēju. :D

Nr.41919. Apr 2018 @ 15:46
[info]hederas_sieva
Tad es kautko stāstu un vāvuļoju, līdz manu vervelēšanu pārtrauc nopietns jautājums no cien.godātās auditorijas: A' Dievam vispār brīvdienas ir? 
Garastāvoklis:: apathetic
Mūzika: Niall Horan - On The Loose

.19. Apr 2018 @ 13:34
[info]juriic
Action and intent. Matter and energy. Particle and wave.

19. Apr 2018 @ 12:09
[info]lavendera
Man šķiet, ja es būtu lidmašīnā, kura grasās ciest katastrofu, mani vairāk besītu nevis šī katastrofas iespējamība, bet gan tas, kā pasažieri šausmās SPIEDZ.
To spiegšanu nevaru izturēt nevienā koncertā.
Šķiet, "sajūsmas spiedzieni" kā obligāta parādība mums ir ieviesušies no āmurikāņiem. Kādreiztačutānebija. Mani tā skaņa paralizē.

Reāli labs raksts par jaunā pilsoņa audzināšanu19. Apr 2018 @ 11:07
[info]lavendera
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/781735-no_barenu_nama_cempionu_liga

Es šito izlasīju un sāku domāt, vai manā (bērnības) grāmatplauktā vispār ir grāmatas, kas varētu bērnu iedvesmot. Par "Manas pirmās grāmatiņas" un "Pasaules bērnu" sēriju jau izteicos - nekrofilu-sadistu veidota daiļdarbu izlase. Padomju patriotiskā bērnu literatūra audzina varonīgus un godīgus darbaļaudis bez individualitātes. Šķiet, mājas bibliotēkai derētu vēl papildu revīzija, domājot ne tikai "vai tas man ir/bija interesanti", bet arī "vai es to dotu bērnam lasīt".

Interesanti, ja mūslaiku bērni to lasa, kā viņi reaģē uz padomju patriotisko bērnu literatūru, kurā vienmēr ir bars apzinīgu teicamnieku un viens pāraudzināms neapzinīgais?

Jūs varat nosaukt iedvesmojošu LATVIEŠU bērnu grāmatu, kurā ir apņēmīgs varonis-līderis, kam līdzināties? Nu, varbūt ganiņš, kas piečakarē velnu, bet viņš ir tikai ganiņš, un velns jau pēc būtības ir stulbs.

19. Apr 2018 @ 00:16
[info]martcore
Президент Уганды Йовери Мусевени призвал своих сограждан отказаться от орального секса и пригрозил законодательно запретить его, пишет Daily Mail.

Во время одного из своих публичных выступлений Мусевени решил «предупредить народ Уганды о неверных практиках, поощряемых и продвигаемых всякими чужаками».

«Одна из них то, что они называют оральным сексом. Рот — для еды, а не для секса», — заявил Мусевени.
------------------------------------
pēc šādas loģikas vajadzētu cilvēkiem arī aizliegt skūpstīties

No jauna18. Apr 2018 @ 23:36
[info]abece
Jūtos apburta. *&!_<%×"? Apburta pati no sevis. Un es ļoti ļoti ļoti ilgojos... ...pēc sevis. Man vajag! Atpakaļ! Es būšu. :)

.18. Apr 2018 @ 17:28
[info]juriic
Pusaizvilkti logi un ir mazliet apmācies un visu dienu nav ne ar vienu jārunā, un nemāc nekāda pienākuma apziņa.
Kad tu ilgāku brīdi dari kaut ko citādāk no ikdienas, jebkura tava maņa pielāgojas uztvert citādāk un atgriežoties ar stimuliem piesātinātākā vidē, jūt spilgtāk un izteiktāk.
Nu vismaz man tā ir.
Nerunāt, piemeram. Vai neēst arī. Vai nebūt telpā, kur atrodas kāds cits. Domājas pavisam citādāk.

18. Apr 2018 @ 16:19
[info]martcore
lai cik negribētos salauzt pārējo romantiskās ilūzijas, taču ar precībām jūrā ir apmēram tā

Vēstures karte.18. Apr 2018 @ 10:51
[info]mako
Ļoti interesanta diagramma, kura rāda vēstures attīstību no neolīta līdz mūsdienām.. Skatoties uz šādu kopainu, daudzas lietas pagriežas citādi galvā. Žēl, ka izšķirtspēja drusku par mazu, IMHO.

18. Apr 2018 @ 09:44
[info]honeybee
Neliels pārsteigums: filozofijas testā es esmu uzrakstījusi ~"Sv. Anselma Dieva esamības pierādījums neiztur kritiku, jo iztēlē lietas vienmēr ir dižākas nekā realitātē", bet tomēr neesmu pievienojusi piebildi "Piemēram, Sv. Anselma iztēlē viņa pierādījums noteikti bija daudz lieliskāks, nekā tas ir realitātē".

18. Apr 2018 @ 09:52
[info]martcore
Poll #21183 tsyhsysrtyssyuhrdsrddfyhdfy
Open to: All, results viewable to: All

Vai ir iespējams apprecēties jūrā ar kuģa kapteiņa svētibu?

View Answers

jā, var
11 (44.0%)

jā, štatu, anglijas vai neitrālajos teritoriālajos ūdeņos
8 (32.0%)

nea, visdrīzāk mēs te visi iesēdīsimies uz pāris gadiem
1 (4.0%)

nē, neviens mūsu mīlestību neatzīst
5 (20.0%)


18. Apr 2018 @ 08:22
[info]zum
Saadaa laikaa mans viirs teiktu, iesim laukaa brokastot, ir tik jauks laicins. Bet man nekad nebija briivi riiti, visu laiku bija vai nu jaamaacaas, vai jaacel siis spekjainaas valsts kopprodukst. Tagad nopirksus maaju, straadaasu daarzaa un rakstiisu nejaukus feletonus par so zemi.

Esmu atpakaļ18. Apr 2018 @ 09:08
[info]daysleeper
sveika, Ciba. Kaut kā biju palaidis garām Tevi. Facebook un Draugiem.lv man Tevi atņēma, bet nu facebook ir herņa, par daudz reklāmu, te ir labāk: less noise, more signal.
Nevar pamest novārtā sen iesāktas lietas, tas nav gluži manā garā. Ik pa laikam kaut ko nāksies iepukstēt šeitan arī.

Maniem nedaudzajiem, cibiski-dzīvi palikušajiem sekotājiem - Android aplikācija grāmatu cenu salīdzināšanai un iegādei: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukbooks.store
Salīdzini grāmatu cenas Book depository un wordery grāmatu veikalos.

Rakstot šīs rindas, sajūta it kā būtu atgriezies senās mājās :)

18. Apr 2018 @ 07:22
[info]zum
Diemžēl mērgļi Sturcenbekeri ir pārdevuši tantes Ermgardes māju. Stulbeņi šeftmaņi, viņi nezina neko citu, kā andelēties.

18. Apr 2018 @ 07:11
[info]zum
Mani Vācu draugi ir seieva aizlidojusi ekskursijā ar masu uz Vašingtonu. Vīrs aizbraucis zvaigznes vērot un es viņus nenosodu, jo draugi ir draugi, viņiem ir tiesības baidīties un uzmanīties, viņi taču ir vācieši un viņiem ir kauns. Es zinu kadēļ mans virs pēkšņi draugus Somijā satika, bet tas ir cits stāsts.

18. Apr 2018 @ 07:04
[info]zum
Vismaz piermajā ņirdz, jo kaut kas futbolā vinnējis un nezin lāgā, kas tālāk būs, bet laiks būs saulains.

18. Apr 2018 @ 07:00
[info]zum
Protams, NDR rāda, kā pareize ēst. Nekas cits neinteresē, ka baroties un neapresnēt.

18. Apr 2018 @ 06:27
[info]zum
Es nosodu visus kuri līdzdarbojās, es nosodu visus, kuri zināja, bet klusēja, es nosodu tos, kuriem pietika ar atrakstīšanos un dokuentu mapītes. Es nosodu visus, kuri meloja. Vācieši taču nevar kļūdities. Lielas nācijas taču nevar kļūdīties. Vācu tiesa taču nevar kļūdīties. Ja vācieties sūta ziņojumu, tad tas ir labi un pareizi, vai ne? Ja ārzemnieks grib taisnību un patiesību tad viņs tiek padarīts rīcibas nespējīgs. Mazai nācijai nekad nevar būt taisnība, jo vairākumā ir spēks. Es pierādīšu ka pietiek izlikties, pietiek melot Vācijai, ka mēs lieli un vareni, mēs zinam kā. Un maas nācijas vini pamacīšor, kā jādzīvo.
Vakar biju uz lekciju par ielu būvi manā ciemā. Kaut ko par ielu būvi pateica pirmajās 1,5 stundās? Aģitēja par jauno likumu, ka jāpiedalas būves līdzfinansēšanā, mētājas ar rokām un ņēmās. Laikam doktoru par šo varoņdarbu dabūjis. Nelaime tāda, ka nesen pēc lielām sūdzībām, izlēma, ka tas ir brīvprātigi pieņemams un komunālie to nevar cilvēkiem uzspiest. Pēc pusotras stundas aizgāju, man pietika. Pārējie palika gaidīt beigas.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba