Members

About Members

27. Nov 2014 @ 14:55
[info]lavendera
kāds/kāda grib šodien uz izrādi "Heavy Metal" Ģertrūdes ielas teātrī?
pagaidām ir 2 biļetes.
t.i., ielūgumi.

27. Nov 2014 @ 14:31
[info]martcore
a vienu aci skatos kaimiņu ūsainā krēslas ģēnija jaunāko fruktozi, 3 stundas, un vai no mārtiņa kalitas ir sanācis leo de kaprio - господа офицеры, вот моя аплиециба! - uzreiz varu pateikt, ka nav, viņš tur drīzāk pēc vinila plašu spekulanta no kohtlajarves izstās
nu bet pats tetānegs arī vairāk pēc terensa malika grib prezentēties

27. Nov 2014 @ 13:33
[info]noisiite
Tikko trieku gandrīz ķēru. Helme spēlējās savā nodabā, pēkšņi piefiksēju, ka klusums. Eju meklēt bērnu un nekur nevaru atrast, viesistabā nav, guļamistabā nav. Man jau šoks pamatīgs. Izrādās, ka blakus istabai durvis nebija kārtīgi aiztaisītas, šī iegāja tur iekšā un durvis aiztaisīja. āāā, sīkais žipčiks, sirmus matus šitā man sataisīs.

27. Nov 2014 @ 12:58
[info]noisiite
Vislabāk netā tieku, kad izeju ārā, tad Helme guļ un varu mierīgi lasīt visu pēc kārtas. Lejā uz soliņa sēžot pat dzīvokļa wifi ķer. Tik no telefona man ne pārāk patīk rakstīt vai ko tā skatīt. Vēl jau laikam opcija ir planšete.
Uz balkona tos ratus arī īsti nevaru dabūt pārāk šauras durvis (abās istabās), ja nestu pa daļām, sīkā jau arī bez šūpojošas pastaigas neaizmigtu.
Kad ciemojos Jūrmalā pie mammas, ieliku Helmi šūpolēs vuņai tāāā patika ka mājās arī laikam jāpieliek tomēr. Vai nu arī kādu dienu jāuzvelk ziemas kombis un jāiet uz rotaļu laukumu šūpāties.

ļoti īpatnēja27. Nov 2014 @ 09:49
[info]juriic
sapņu garša.

27. Nov 2014 @ 11:41
[info]platformene
heh, pusi maizes piededzināju, bet otra derēja brīnišķīgās avokado maizītēs brokastīs un līdzi. ar mammas dārza keilu (lopbarības kāposts), tas turoties svaigs, ar saknēm zemē, līdz -5°c, un vispār garšo ļoti labi uz maizītēm.

Samulsināja27. Nov 2014 @ 10:39
[info]lavendera
Ieeju es SEBenē, lai iztukšotu savu dolāru kontu. Meitenīte aizgaldā: "Jūs gribat izņemt dolāros? Mēs nevaram. Dolāros izmaksā tikai vienā filiālē Vecrīgā."

?? Kāpēc tad viņi nevar izmaksāt dolāros, ja turpat bankā ir valūtas maiņa, kurā tos pašus dolārus var nopirkt?

27. Nov 2014 @ 09:18
[info]platformene
agrāks rīts nekā parasti; laikam varu paspēt uzcept augošo rupjmaizi, izmēģinàt omes krāsniņu.

27. Nov 2014 @ 09:16
[info]sirdna
Poll #20224
Open to: All, results viewable to: All

Dārgais Sirdna!

View Answers

Audz liels un smuks!
26 (42.6%)

Daudz laimes dzimšanas dienā!
29 (47.5%)

Lai laba veselība, pārējo nopirksi!
28 (45.9%)

Lai naudas ir pavairāk, lai var veselību uzturēt!
26 (42.6%)

Suminājumi un gratulācijas!
27 (44.3%)

Apkamp visu firmamentu, univerzums nu ir tavs!
32 (52.5%)

Buča, resnais!
19 (31.1%)

Un tā tālāk.
28 (45.9%)


26. Nov 2014 @ 22:47
[info]ld
amazonē nopirku jaunu telefonu. moto g.
uzreiz ar gumijas uzvalciņu. (bail atcerēties kā es nedēļas laikā 3 mobilos iznīcināju....)

kāmēr biju bd, tikmēr telefons atvests un Maksis dŗīkstēja pieņemt un paraksīties. juhū!
nja
lika pagaidīt. moto atnāca ar defektu. ik katras 6 sekundes ekrāns izdziest un tad atkal uzreiz iedegas.
pliks S stāsta kaut ko par gulētiešanu, bet man taču nav miera! man vajag zināt kāpēc!
izguglēju - jā pastāv tāda problēma. bet tikai problēma aprakstīta. vienīgais iespējamais risinājums - developer opcijās paskatīties vai nav atstāts ķeksis pie "strict mode" manā gadījumā nenostrādāja. ķeksēju in un out, restartēju - vienalga blinko.

pieteicu amazonei maiņu, bet uz pastu es aiziešu ātrākais rīt, parīt un man vajag zināt kāpēc mirkšķinās. tad nu instalēju adb. beigās arī draiveri vajadzēja vēl uzlikt, bet neko. dabūju logcatu:

W/qdhwcomposer( 269): hwc_prepare: panel is in bad state. reset the panel
D/qdhwcomposer( 269): reset_panel: calling BLANK DISPLAY
D/qdhwcomposer( 269): hwc_blank: Blanking display: 0

tagad jāguglē tālāk

26. Nov 2014 @ 16:08
[info]lidaka
Shodien bija jaastraadaa tikai pusi dienas, bet visi briivdienaas taa kaa straadaaju par trijiem. Un man patika! Man bija daudz daraamaa, jutos noderiiga!
Tags:

ello beta26. Nov 2014 @ 20:10
[info]kinskis
kaut kad pasen lasīju par tādu ello soctīklu, kas būšot reklāmbrīvs un netirgos savu ļaužu informāciju, kam vien pagadās. varēja ierakstīt epastu un pieteikties uzaicinājumam. uzaicinājums šodien atnāca.
tad vēl visa šī sakarā izlasīju šito http://ej.uz/ello un a_ja_nu sakarā uztaisīju https://ello.co/kinskis
ja kādu vēl interesē un bez uzaicinājuma neizdodas, labprāt uzaicināšu.

26. Nov 2014 @ 16:19
[info]sirdna
Tas celebritāšu lukalaiku ģenerators ir krāms.

The system could not find any faces in this picture.

Da ej ratā, glupā lamata.

Nē, nu, kad jūs tā sakāt...26. Nov 2014 @ 16:12
[info]perkons

26. Nov 2014 @ 14:53
[info]platformene
kvīīīī (spiedzu kā sivēns)

26. Nov 2014 @ 13:22
[info]ld
Anna šodien pēc "rehabilitācijas" 2 nedēļām atkal aizdevās uz b/d un uzzinājām, ka šovakar ir vecāku sapulce, turklāt jaunā audzīte, kas sāka augustā strādāt ir stāvoklī un līdz ar to jau ir prom (grūsnas audzītes nestrādā visu grūtniecībs laiku, lai novērstu saslimšanas druadus). drīž būšot jauna.

es protams priecājos, ka bēbīši dzimst un tā, bet tās audzinātājas, kas uzzibsnī un pazūd, man jau Līnas bērnudārza gaitās piebesīja. bet nu neko - nav jau variantu - jāsamierinās.
Tags:

26. Nov 2014 @ 14:09
[info]noisiite
Helme šonedēļ ir tāds kaškubumbulis, ka nošauties. Šorīt man nāca tāāāds miegs, ka nevarēju pamosties, vīrs malacītis divas stundas Helmi izklaidēja, kamēr mēģinu pagulēt. Pat sakakātu pamperu nomainīja (parasti viņš bēg no istabas prom, tiklīdz saprot, ka bērns pamperu ir pietaisījis) Tik pajautāja, kuru likt, papīra vai mazgājamos, noteicu, ka papīra (vieglāk, nav jādomā par ieliktņiem, jo tie mums dažādi), bet tik un tā pamanījās otrādāk uzvilkt. :D Pēc maza nomiedža jau atkal kašķuvabole zāģēja man smadzenes ar pīkstēšanu, īdēšanu bez mitas. Tā kā viņai te iesnas, nolēmu, ka uz pastu ar kājām neiešu, bet aizbraukšu ar auto. Pēc pasta sīkā aizmiga, ka nolēmu pabaudīt mieru un klusumu un nolēmu vienkārši tāpat pavizināties. Aizbraucu līdz Jaunmārupes plašumiem un noskatīju, kur eglītes aug, būs drīzumā jāaizbrauc un jāsalasa zariņi, lai adventes vainagu varētu uztaisīt vai arī to egli uz pudeles uztaisīt.
Augšējā smagana izskatās bērnam diezgan patraki, sarkana, nospīlēta, naktīs viņa mostas ar raudām, var redzēt, ka sāp. Kaut nu ātrāk šitie zobi iznāktu un būtu mazs miers līdz nākamajiem.

26. Nov 2014 @ 12:40
[info]ld
vakar bija topošo ģimnāzistu vecāku sapulce. tagad es beidzot zinu atšķirību ģimnāzijām un visām kopskolām un reālajām skolām utt. Tīringenas ģimnāzisti mācās 12 gadus, visās pārējās skolās 13. pēc 9 un 10 visām skolām ir centralizētie eksāmeni. ģimnāzistiem 10tajā tikai nav reālskolas diploms, bet paaugstināta snieguma diploms.
tā kā būtībā Maksis varētu iet arī reālskolā vai kādā citā, ja vien Jēnā tās neģimnāzijas nebūtu tik ļoti alternatīvas. lielākā daļa ir alternatīvi orientētas un atzīmes neliek līdz pat 7 vai 8 klasei. manam slinkummaisam tas neder. tad būs vien jālauž ģimnāzijā.

ak jā, jaunums vēl ir, ka ģimnāzistiem vismaz viens no priekšmetiem ir svešvalodā un ģimnāzista diplomam kā tādam jābūt ar divām svešvalodām. lielākoties tiek piedāvātas angļu un franču. vienā skolā ir pat franču novirziens (bilinguālā tipa). Vēl piedāvā latīņu, spāņu, portugāļu un man par lielu pārsteigumu vairākas skolas piedāvā arī krievu.

iedeva mums dažus prospektiņus. tām skolām kas agrāk bija radarā, tie ir visvājākie, bet viena ģimnāzija, ko līdz šim es vispār neizvērtēju un kas savulaik bijusi Stefana ģimnāzija, piedāvā programmu, kas sākumā man, bet pēc tam arī Maksim izsauca sajūsmu. plaša papildus aktivitāšu programma, turklāt 5 līdz 7tai klasei arī "pagarinātā grupa" ar mājasdarbu pildīšanu. šis man personīgi liekas svarīgi, jo iedomājoties, ka Maksis nākošgad cauri pilsētai maļas uz mājām, sapērkas pa ceļam saldumus, nobumbulē laiku nezin kur ar nezin ko un tad vakarā, kad visi citi ir mājās, sākas trādirīdi ar mājasdarbiem - nu tas galīgi nav tas, ko es gribētu.

visas ģimnāzijas piedāvā 7-9 klasē vismaz vienu ārvalstu ceļojumu un dažām ir skolēnu apmaiņu programmas ar USA vai FR.

visā šajā leiputrijā ir arī vājais punkts - pat ja arī Maksim būs tikai 1 un 2 pusgada liecībā, kas ir pirmais ģimnāzijas iestājkritērijs, pastāv iespēja, ka izvēlētajā ģimnāzijā viņu neuzņems. Ne man vienai likās, ka jaunā sistēma nav atstrādāta līdz galam, jo pieaicinātā ierēdne nespēja atbildēt uz jautājumu - ja dokumentus drīkst iesniegt tikai vienā skolā un tajā netiek uzņemts vietu trūkuma dēļ, kas notiek tad. viena mamma, kurai lielākais bērns jau iet ģimnāzijā, teica, lai tagad jau meklē iespēju sazināties ar vēlamo ģimnāziju un censties palikt atmiņā (pozitīvā protams), lai pie dokumentu izskatīšanas Maksis nebūtu viens vārds uz lapas.
Tags: ,

Nr.28826. Nov 2014 @ 13:42
[info]hederas_sieva
Tā nopietni par pašnāvību esmu domājusi divas reizes (tiesa, ne visai sekmīgi tas ir rezultējies, jo taukainās kājiņas joprojām vazājas pa zemes virsmu). Patiesībā skumji, ka man sevī jāstaigā ir tik mežonīgi lielu IZMISUMU. Un man negribās pierast pie tā, ka pieceļoties pirmais darbs ir izkaukties par to, ka vispār esmu pamodusies, ka pilnīgi vienalga kā es izskatos, smaržoju, izturos, runāju, neēdu, mūžīgā trauksmes izjūta. Var jau būt, ka esmu 21.gs.cilvēku  grēku izpircēja un beigu galā mani piesitīs pie krusta un šī nožēlojamā eksistence būs beigusies.
Garastāvoklis:: fu*k you all
Mūzika: klusums
Tags:

26. Nov 2014 @ 13:05
[info]lavendera
"Pasaulē sevi pierādījusi svešvalodu mācīšanās kustībā. Proti, ja sporta stundas bērnam mācītu svešvalodā, šo valodu viņš bez liekas piepūles iemācītos ļoti ātri un neticami viegli."
(No Apiņa intervijas Ievā)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba