Members

About Members

25. Nov 2015 @ 09:46
[info]sirdna
Hm. Pārskaitīju savas beidzamā laika dziesmas, kuras klausos padsmit reizes pēc kārtas, ir man tāds jauks paradums. 6 gab. dziesmu. Visas par dzeršanu. Hm 2.

Also, kājas nesalst vairs nemaz, sasodīts. Atkal esmu silts kā pīrādziņš un imūns pret aukstumu.

25. Nov 2015 @ 08:40
[info]lavendera
Otrdienas drēgnajā vakarā kinoteātrī «Splendid palace» pulcējās daudzi jau daudzi grezni tērpti ļaudis.

24. Nov 2015 @ 10:13
[info]po
Autumn was cute, but the winter's a beaute
In her chilling and crystalline ways
But when she undresses her budding caresses
The veil of indifference frays

Relinquish her sting she shall in the spring
Seducing right into the summer
And who will believe that she'll ever leave
So coldly replaced by another
Tags: ,

24. Nov 2015 @ 09:24
[info]po

24. Nov 2015 @ 09:22
[info]sirdna
Es esmu vēl dzīvs, nevajag tā uztraukties. Kājas salst mazāk, baidos, ka tā tomēr nebija zīme, ka tuvojas kaulainā ar izkapti.

atvainojiet24. Nov 2015 @ 01:14
[info]martcore

Spēlmaņu nakts.24. Nov 2015 @ 00:48
[info]goddes
Viss gandrīz bija tā kā es subjektīvi gribēju un noprognozēju, varēja pat naudu likt savdabīgā totiņā. Sirds lūza, ka saskrējās Equus (manuprāt ever labākā izrāde, ko esmu redzējis) Laurai un Dimas kamerzāle. Laura pelnīti un prieks par Dmitriju, kas naglu tomēr saņēma par leļļu teātri. Dainis, nu jā... otro gadu pēc kārtas, labs, bet jāizslimo tagad zvaigžņu slimība:) Pārsteigums par Robežnieku, jo Andžāns noteikti bija pelnījis, tajā pašā Equus. Par maz Raiņa sapņi naciķī tika atzīti, bet nu...konkurenttejāteris khhh:> Vispār gribētos, ka dod vairākiem, jo tur nu bija grūti izvēlēties gan jau. Ballīte!!!

Daesh vs valodas Nazi?!23. Nov 2015 @ 21:47
[info]panacea
Oh, man gribās pavaidēt. Dzimtās vāaalodās, tāaaas māaates, maaa-āāā-aaates dēļ.

Tātad grupējums ir ISIS, ISIL. Bet tagadiņās, ohō, būsim rupji, sauksim viņus arābiski un tā saniknosim (?) -- studijā ir dzimis Daesh.

Jāsaka, ka mani ļoti sajūsmināja dienas joks, ka vislabāk zināms daeš ir maskačkā: daeš dva sigaretki? Kas laikam ir iemesls, kāpēc latvju masu mēdijos daeš parādījās un pazuda ļoti ātri.

Tagad toties daeš ir nomainījis 'DAĪŠ'. Wait what? Kur viņi dabūja daīšu? Kur ir mūsu dārgie valodas nazi, kāpēc nav žurnālistus ņēmuši valodnieciski pie rīkles?

Es atzīšos, ka man paņēma apmēram 2 minūtues, lai ierakstītu gūglē ISIS, tad atvērtu Wikipedia angļu lapu un paskatītos Daesh izrunu, kas ir šāda: [ˈdaːʕiʃ]. Latviski tas izklausītos DĀ (pauze) IŠ. Dā iš. Nu labi, dāiš vēēl varētu būt. Daīš? Nu beidziet, mēs taču arī ķiķinām, kad Bērziņš ir Beržīns vai Lācīte ir Ļačitē.

Bet, klau, vai tā ir vēl tālāka ISIS kaitināšana?! Vai šis ir Latvija pret ISIS? Ne tikai mēs viņus saucam viņiem pretīgajā arābu vārdā -- mēs ejam soli tālāk? Mēs viņus izrunājam viņiem pretīgā, nepareizā arābu izrunā? Vohohō! Nu labi, tad gan viss ir skaidrs un paceļam terorisma draudu līmeni uz nākamo satraukumu. Un it īpaši maskačkā !

Tur tīreļa purvāāā!!!!23. Nov 2015 @ 23:43
[info]po

23. Nov 2015 @ 13:49
[info]po
Augsnē koncerts.

23. Nov 2015 @ 11:11
[info]lavendera
Skatos atlaižu bukletu, un tur Ādažu čipsu pakas pamīšus izkārtotas: Bekons, Dilles, Krējums un sīpoli, Siers, ..māts.
(Nodomāju - "Nātrija glutamāts, cik interesanta garša!")
Vien pēc pāris sekundēm attopos, ka tur noteikti ir noslēpts "Tomāts" :D

I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.23. Nov 2015 @ 10:51
[info]po
Var jau būt, ka kļūdos. Un tomēr. Mēs tik bieži izkaisām spēkus pat ne kā ikrus upmalā, bet drīzāk kā sīknaudu piebāztā trolejbusā. It kā tizli, it kā kādam noderēs, it kā gribētos savākt un nevar, un it kā varbūt vajadzēja palikt mājās, vai vismaz tur saskaitīt. Stulbi. Tomēr tie centieni atrast domājošas būnes kaut kur maksimāli tālu vai ilūzijas par kolektīvo pestīšanu, izšaujot savu nukleārskābo liecību uz cita, visādi citādi tīri nenotraipīta nedzīva akmens, šķiet gaužām feispālmīgi, teju vai piespiedu kārtā konstatējot, cik daudz ciešanu un bezcerības ir tepat apkārt uz planētas Zeme. Var jau sapņot, kā, Gagarinam XVIII 2109. gadā uzceļot plastmasas telti uz Marsa, visas mūsu bēdas pēkšņi izbeigsies, bet saprātīgāk būtu sūtīt kosmosa kuģus uz to orbitējošo akmeni krūtīs. Aiznest kādu vēstījumu no dzīvās pasaules. Varbūt tur kaut kas vēl ir apdzīvojams.
Tomēr šis romantiskām atkāpēm no normas veltītais sci-fi žanrs vairumā gadījumu pašpasludināti racionālos gaļas robotos pēc aparātos konstatētiem mēģinājumiem aizskart mātes plati izsauc auksta tvaika sprauslāšanu un acu rotācijas testus. "Bek tu rialitī". Un visi spēki jau atkal tiek šķiesti dažādu mirušu un, visbiežāk, tīri teorētisku planētu iekarošanai. Kaut kā aizmirstas, ap ko viņas griežas. Tāpat visi tie vakuuma burinieki bēg no dzimtenes ar saules bateriju spēku. 2nd hand. Un tāpat kaut kur būs jādzīvo. Visticamāk, ka ne "visur citur, tikai ne šeit".
Nez, nu, varbūt tie paši nelaimei piezvērētie lielzinātnes citurgājēji beigās sadūšosies vērsties pie pirmajiem cēloņiem un ieguldīs visus spēkus pēc iespējas lielā sprādzienā. Vai tad tieši tā nerodas dzīvība?

23. Nov 2015 @ 10:40
[info]platformene
šorīt pamodos ar tādu dredu kušķi pakausī, ka gribas griezt tos īsos matus. šie ir jau pār-balināti, un šalles un kapuces nav uz labu.

23. Nov 2015 @ 10:26
[info]po
Pirmajam sniegam gan jāļauj izkust pašam.
Tags:

23. Nov 2015 @ 10:15
[info]sirdna
Also, jau pāris dienas salst kājas. Eju bojā. Ardievu, ļaunā pasaule.

Tiem, kas tranzītā23. Nov 2015 @ 10:10
[info]po
transs

20 gadi uz skatuves, "Tauriņa efekts". Koncerttūre nebeigsies nekad.
Garastāvoklis:: 2015. beigu sniegs

I see23. Nov 2015 @ 08:11
[info]juriic
vibrant.

23. Nov 2015 @ 09:17
[info]sirdna
Noteikti, ka ir racionāls, saprātīgs un visādi slavējams iemesls, kāpēc tiek lietoti šie eifēmismi, tomēr man tas nav zināms un nezināšana man sagādā kreņķus un svīšanu naktīs.

Tobiš, kāpēc Jekatetrīna Petrovna no Daugavpils, kura aptīrījusi veikalu Londonā, saucas "Latvijas valstspiederīgā", bet šis nelaimes putns tiek saukts par latvieti?

23. Nov 2015 @ 08:14
[info]samta
E. ir baigā. Naktī viņa mostas augšā reizes 5. Pēdējoreiz- apmēram stundu pirms mana modinātāja. Kad es miegaina un uztūkusi 7.00 izveļos ārā no gultas, lai sāktu dienu, viņa savā gultiņā turpina saldi, saldi, mierīgi, mierīgi krākt līdz apmēram 10.00.
Nekas, lai jau izpriecājas. Bērnudārza un skolas agrie rīti būs manas saldās atriebības laiks, ho ho hoooo.

23. Nov 2015 @ 07:48
[info]sirdna
Šodien svinīgi atzīmējam režīma "Rukāt, Saulītes neredzēdamam" uzsākšanu. Uz darbu pa tumsu, no darba pa tumsu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba