Members

About Members

24. Maijs 2017 @ 00:28
[info]martcore
incanti, meitenes mēdz spļaut? nospļauties ielas vidū vai malā?

23. Maijs 2017 @ 23:45
[info]martcore
zajebisj ir nākotne dienvidamerikas futenei, brazīlijas u-20 čempionātā nav vispār, argentīna atlido no anglijas un ar dienvidkoreju spēlēt nevar, tāpēc ka huj jūs tur paspēlēsiet šajā vecumā pret uz rezultātu orientētiem japāņiem un korejiešiem, paliek vairs tikai urugvaja

Liberastu sapnis23. Maijs 2017 @ 21:23
[info]po
Death

Atmiņas no Ķengaraga pamatskolas #123. Maijs 2017 @ 18:09
[info]lea
Viens no maigākajiem notikumiem no skolas laikiem, bet ļoti iespiedies atmiņā.

Atceros kā ar tēti gājām pieteikt mani skolā. Mācību daļas vadītāja jautāja, vai esmu gājusi bērnu dārzā. Atbildēju, ka nē. Tad man jauki paziņoja, ka bērni, kas nav gājuši bērnu dārzā, šogad mācīsies "d" klasē. Šķita loģiski - nav ieguvuši komunikācijas spējas, vajadzēs citādāku pieeju, lai pierastu pie skolas režīma, utt. Bet figu tev, klases burts tika piešķirts pēc paredzamajām skolas spējām.

Tā nu sanāca, ka klasē es biju tas riebīgais gudrais bērns. Jā, tas kaitinošais sīcis, kas vienmēr pacēla roku pirmais par izrēķinātiem uzdevumiem vai izlasītu nodaļu, vai uzrakstītu domrakstu. Un, ai, kā citiem bērniem tas nepatika. Klasesbiedrene, ar kuru uzturēju kaut kādu komunikāciju arī pēc pamatskolas pabeigšanas, reiz atzinās, ka viņai atmiņā ļoti iespiedusies cenšanās vienmēr skolas darbu izpildes ātrumā apsteigt Lindu, kas nekad tā īsti nav sanācis un kas izsaucis šausmīgu niknumu. Manai aizstāvībai, man lielāko daļu mūža ir bijušas problēmas saistībā ar citu cilvēku emociju interpretēšanu un empātiju kā tādu. Tā arī pagāja vairāki gadi, līdz es sapratu, ko es skolas sola situācijā daru nepareizi un sāku daļēji laboties. Bet tad jau es biju saņēmusi savas nozīmes pārējo acīs - jocīga, iedomīga, pārgudra.

Bet kad mācījos pirmajā klasē, mana māte vienmēr man kārtīgi sasēja matus astē. Tieši uz pakauša un tik cieši, ka nereti vismaz stundu sāpēja piere. Nezin kapēc manā pirmklasnieces prātā bija iesakņojusies apziņa, ka man ļoti nepiestāv izlaisti mati. Laikam jau tādēļ es savu astīti vienmēr ļoti, ļoti sargāju - ka tikai neizjuktu un ka tik kāds mani neredzētu at vaļējiem matiem. Meitenes klasē ļoti veiksmīgi bija šo uzķērušas, jo kādu dienu mani iespieda stūrī, ar varu izjauca asti, sabužināja matus. Kāds ieminējās, ka izskatos pēc Tarzāna, kas uz kādu brīdi arī kļuva par manu kļičku. Todien ļoti raudāju. Gan par to, ka visi mani redzēja ar izlaistiem matiem, gan par to, ka meitene ar otro vārdu Džeina ļoti apvainojās par to, ka vispār kaut kur ir ierindota ar jocīgo Lindu kopā.

Bieži domāju, vai kaut kas dzīvē būtu aizgājis citādāk, ja mani būtu ielikuši "a" klasē.

23. Maijs 2017 @ 13:36
[info]martcore
ko es nespēju piedot agatei, to, ka neviens briesmīgais noziegums nav noticis puaro dzimtenē, beļģijā
anglijā, kur viņu iemeta pirmais pasaules karš, cik uziet - pilīs sprāgst lordi un viņu lēdijas
tikmēr beļģijā viss mierīgi
acīmredzot, tur nav noziedzības
nozagtais premjerministrs - tas pats francijā, ko te vairs piebilst

23. Maijs 2017 @ 12:46
[info]martcore
Poll #21006 gaskjgdkjgdkjagkgakgdjakg
Open to: All, results viewable to: All

vai jūs pamaniet, ka kādam ir biksēs neaizvērts rāvējslēdzējs?

View Answers

ar laiku ievēroju
14 (46.7%)

pamanu uzreiz un signalizēju
8 (26.7%)

neskatos šajā reģionā
8 (26.7%)


Kārtējais tārps23. Maijs 2017 @ 12:21
[info]mako
Vai vai vai
Un tad mēs visi mirsim.

diskusijas kafē23. Maijs 2017 @ 12:11
[info]martcore
- redzi, nu tas, ka tu esi gudrs puika, bija aktuāli latvijā 80-jos. un tas ir pilnīgi bredova, tu taču negribi drātēties ar kādu no kirī ķīmiķu ģimenes. pēc tam meitenes zatoščījās uz naudu un nez kāpēc varu, letas žurnālistes sāk aiziet pie saeimas džekiem. tas ir, iespējams, interesanti, taču uz zināmu laiku, nu tur stabilitāte, sīkie viss šitais. 2017.gadā meitenes vēlas to pašu, ko vēlamies mēs - piedzīvojumus. aizraujošu dzīvi.

23. Maijs 2017 @ 11:55
[info]lavendera
"Dzīvojot disfunkcionālās ģimenēs, izstrādājas divas izdzīvošanas stratēģijas - vai nu cilvēks kļūst par empātu (jo viņam, lai paglābtos, jāparedz, ko darīs mamma, tētis, kā uz ko reaģēs), vai par narcisu.
Un narcisi vislabāk barojas tieši no empātiem."

Sķērmi23. Maijs 2017 @ 10:00
[info]panacea
Bāc, šausmas Mančesterā.

23. Maijs 2017 @ 09:25
[info]martcore
vispār laikam ir grūti fanot ar mobilo telefonu popkoncertos
nupat nostījos video, kur britnijas spīrsas pasākumā skatuves priekšā pūļa vidū piecas meitenes priecīgi lēkā, kamēr viena vidū stāv un fočē vai ko tur, pie tam vēlas ņemt dalību kopējā priekā, izdarot nedaudz savādas kustības ar kājām, diemžēl to nevar apvienot ar vēlamā kadra monolītismu, ne īsti pakaifoji, ne kino uzņēmi

23. Maijs 2017 @ 08:54
[info]martcore
viss, ko jums vajag zināt par otru stenlija kausa finālistu nešvilu, ir tas, ka sestajā spēlē pret anaheimu vislielākais aistaims no uzbrucējam bija kallem jernkrukam (reg.sezonā 15+16)
karoče, nešvila ir josi, subans un tie zviedri, kas neaizbrauca uz pasaules čempionātu

22. Maijs 2017 @ 18:58
[info]martcore
uzspēlēsim spēli


kā jūs domājat, cik šim cilvēkam ir gadu?

22. Maijs 2017 @ 17:53
[info]martcore
vēl es iedomājos, kā es justos, ja būtu šajā pozitīvās diskriminācijas setingā. uz koka zirga kabinetā iejāj šefs un saka "mārtiņ, tev ir pimpis starp kājām. tāpēc tu būsi mans vietnieks." nē, nu labi, bet kā ar visām personiskajām karjeras ambīcijām? ja es, teiksim, esmu kaut kāds bļaģ karjerists, mani taču interesē karjeras fundaments - es vēlos labi strādāt un vēlos, lai to kāds atzītu, ne tā. paliek kaut kāda nepiepildījuma sajūta, mani par labāku darbinieku ir padarījis nevis paveiktais, bet ģenitālijas. tā ir, klausieties, no šovbiznesa aizgūta fiška?

22. Maijs 2017 @ 17:14
[info]martcore
bieži vien iedomājos, kā savā starpā sarunājas teksti, zīmes un simboli
teiksim, ortodoksāls krievu jaunietis, kas ir uzsitis sev tatuhu спаси и сохрани dodas celtniecībā pretī zīmei не лезь под кран vai ķieģelim ceļa galā, aiz kura sākas upe
un, iedomājieties, viņam betona bloks aizlido garām, vai arī mašīna noslīkst, bet viņš pats izpeld laukā

22. Maijs 2017 @ 16:32
[info]martcore
Poll #21004 sdgdsfhdehwhrwerhewh
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu krāj naudu?

View Answers

jā, melnās monētas beru trauciņā
12 (31.6%)

jā, dzeltenās kapeiciņas beru kristāla vāzē
3 (7.9%)

krāju baltās monētas!
2 (5.3%)

man stāv cūka maltā ofšorā
8 (21.1%)

nea, nekrāju
13 (34.2%)


22. Maijs 2017 @ 13:10
[info]martcore
staburagi man ir naakushi par labu, tagad apsveru iespeeju atveert nacistu krogu starp aptieku un svenskterrora krogu
finansiaalais motiivs sleepjas mopshu tirdznieciibaa
vaardsakot, katrs kaartiigs frichu fashists meedz staigaat apkaart ar mopsi, kuram veel ap kaklu ir dzelkshnjaina kaklasiksna
mopsis krogaa meedz dirst uz griidas,shis moments aarkaartiigi iepriecina padziivojusho tetoveeto nacionaalsociaalistu
muusu uznjeemumaa axe und pippelstock mopsi var iegaadaaties konkreeti pie letes, pie tam firma garantee dziivnieka veedera izeju tuvaakaas stundas laikaa

22. Maijs 2017 @ 12:54
[info]sirdna
Laiks ir stipri sabojājies.

onslovs22. Maijs 2017 @ 12:50
[info]kinskis
mums te saulkrastos ir tāds džankjārds ar mazītiņu tintnīcas modeļa namiņu, ko jau kopš kaut kāda februāra cenšamies padarīt apdzīvojamu. tā izgājušos maija svētkus pavadījām ar nolīgta armēņu drauga busiņu izvedot lielāko tiesu džanka. izveda gandrīz visu, palika tikai grēda ar kaut kādiem padomju ražojuma autobusa, a moš tramvaja stikliem. vaidēšanas lielmeistars aivars, kurš mums meistaro grīdas, sienas un uz savu galvu un materiālu izvēli ir uzdizainējis maukumājas cienīgu slieksni, teicās, ka šitādus varot par bargu naudu pārdot. teicu, karogs tev rokās! aizvakar stikli vēl stāvēja, un aizvars atkal vizionēja, ka no tiem vajagot dizainēt siltumnīcu.

toreiz vēl no viena kakta mēģināju izrakt dzels štoku, kurš tur rēgojās ar acīmredzami traumatiskām tieksmēm. štoku izraku, bet kopā ar čupu lūžņu, kas tur paglabāti kādiem nākotnes arheologiem. starp dzelžiem bija arī tāda plastmasas grāmatzīmīte, kādu atceros lietojis pirmajā klasē. tāda lēta, garena un gaižila - viens gals šaurāks, otrs platāks, abi noapaļoti, materiāls, kā tiem bizā polietilēna dokumentu vākiem. platajā galā iespiests zeltīts vecrīgas lukturis. kā jauna.

aizvakar atkal nācās apjaust, ka dārzs, kas ir gana prāvs, ir pa 70% sazēlis ar fakino gārsu, kaut kādi 15% smiltājs, kas palicis pēc atbaidoša šķūņa nojaukšanas, un 15% ar trampu. tobiš, zāles kušķiem, kas februārī izskatījās pēc trampa, bet tagad pēc panka pekša - mati gaisā un zaļi.

kamēr radi staigāja kā stārķi un gudroja, ko ar šito lai iesāk, kādu traktoru lai īrē un kur lai tam ņem naudu, mēs ar e aizbraucām uz kuršiem pēc kaut kā tur, kā nebija, toties ļāvāmies spontānam lēta elektriskā trimera iegādei, ar kuru tāteikt pusotrdienu atstrādāju. un neko, normāli. vēl vienas brīvdienas, un investīcijas šķitīs atmaksājušās.

tagad, pirmdienā, man sūrst pleci, jo esmu saulē apdedzis, kas ar mani nebija gadījies sen. griežot zāli, šķita, ka tagad es tā glīti iedegšu no visām pusēm, jo visu laiku kustībā. rezultāts tomēr ir tāds, it kā es būtu izsūcis reibinošu dziru un aizmidzis zālē uz vēdera.
Tags:

22. Maijs 2017 @ 11:32
[info]martcore
apsveru iespeeju iepist veel divus staburagus
Top of Page Powered by Sviesta Ciba