Members

About Members

9 dzīvības ne tikai kaķiem30. Jun 2016 @ 13:08
[info]lavendera
Vakar Valsts policija saņēma informāciju par to, ka kārtējo reizi gājis bojā jaunietis, kurš atradies nepabeigtā jaunbūvē un iekritis lifta šahtā.

.Saule un Zeme30. Jun 2016 @ 13:30
[info]juriic
mani pielej šeit tik ļoti.!
Garastāvoklis:: drunk
Mūzika: Napkey - Le Chat

30. Jun 2016 @ 13:24
[info]po
Pārdomām jāļauj likt pārdomāt.

30. Jun 2016 @ 12:16
[info]sirdna
Spogulis raportē, ka arī uzacis kļūst sirmas.

29. Jun 2016 @ 18:19
[info]martcore
starp citu, paklausījos soulseek records izdotās kompilācijas
ļoti zajebisj, lucifers atpūšas

Brexits tāds aktuāls temats29. Jun 2016 @ 16:02
[info]panacea
Bet vispār, kas mani kaitinā bišķīt, nē, nevis bišķīt, bet daudz, ir ka Brexita sakarā tik liels fōkuss tagad atkal ir uz Veco Eiropu. Pirmkārt, tikko kā bija rezultāti paziņoti, tad tikās tikai founding EU countries līderi. Tagad arī kaut vai gārdians fōkusējas uz to, kā nu Brexīts ietekmēs Veco Eiropu. Es te arī runāju ar holandiešu paziņām (attālām un ne pārāk foršām), kas bija nenormāli apvainojušies, kā nu briti viņus tagad atstumj. Tai pat laikā es teicu, ka, nu, vispār, es izskatu arī variantu braukt atpakaļ strādāt uz Latviju. Un paziņa smējās un smējās apmēram tā, it kā es būtu pateikusi, ka braukšu pētīt dzīvību uz Marsa, jo nu kamōn, kur tad nu sūdabedrē Latvijā vispār var būt industrija, vai ne? Man tas likās konkrēti nievājoši. Nu kamōn, ES ir tomēr 27 valstis, no kurām liela daļa pievienojās 2004. gadā un kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Es te tagad esmu pēdējā laikā ceļojusi pa Kipru (pievienojās 2004.), Horvātiju (pievienojās vēl vēlāk), man ir viens no labākajiem draugiem rumānis (arī late intake) un nu vismaz mans priekšstats ir, ka pa lielam visas post-2004. gada valstis tomēr tā kā jūtas pozitīvas ES sakarā (pat Ungārija!). UN (liels uzsvars uz UN), ja jau mēs te galu galā runājam par to lielo Eiropas vienotību, nebūtu tā kā stulbi viņas visas tagad aizmirst, aiz tā vien, ka mēs esam stulbie dienvidaustrumi? Kaut kad nesen lasīju viena spāņa teikto, ka dienvid- un austrumeiropiešiem vienmēr vecajā eiropā sevi ir jāpierāda vairāk, jo mūs uzskata vai nu par slinkiem vai nabadzīgiem un atpalikušiem. It kā cilvēks kā cilvēks, bet tāpat zemākas šķiras. Tomēr besīgi.

29. Jun 2016 @ 14:52
[info]perkons
[14:47] Shulcs: Bļaķ, čo ta līdz šim nebiju iedziļinājies šitajā obligātajā tekstā
[14:47] Shulcs: Viņi paši ir pārlasījuši?
[14:48] Shulcs: Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
[14:48] Shulcs: Kaut kā divējādi mazliet lasās tomēr, ja tā padomā
[14:48] perkons: hmmm
[14:49] perkons: čota normāli lasās
[14:49] Shulcs: Nē nu no vienas puses - jā
[14:49] Shulcs: No otras - tas par tām nepilngadīgajām personām šķiet kā neatkarīgs elements teikumā, kuru var izņemt ārā un paliek fakts, ka vispār nedrīkst ne pirkt ne pārdot
[14:50] perkons: no otras viss kaut kā stulbi lasās
[14:50] perkons: atgeilzia ri mānosrep māgīdagnlipen anašodon nu sānašādāgei ,anašodrāp uneirēzd oksilohoklA
[14:50] perkons: riktīgi huiņa kaut kāda
[14:50] Shulcs: Tiešām murgs kaut kāds, hehe
Tags:

29. Jun 2016 @ 11:36
[info]perkons
Šonakt uzmodināja Lēdijas šņuksti. Izrādās, ka miegā smējās. Šorīt jautāju, vai atcerās par ko. Esot izdomājusi anekdõti.

«Kāpēc necelt klausuli, kad zvana Džekijs Čans? Tāpēc, ka viņš vienmēr paspēs nolikt pirmais, pirms tu esi pacēlis.»

*BA DUM TSSS*

nāve izdaiļo29. Jun 2016 @ 11:28
[info]po
Tā viņš ir. Izdzēsu AC/DC diskogrāfiju, un pēkšņi man liekas, ka man viņi patīk. Bet, sīrislī, es to ķērkšanu kaut kā īsti nevaru ciest. Grūtāk izturēt tikai Accept - pēc tam, kad redzēts Udo.
Mūzika: for those about to rock, we salute you

29. Jun 2016 @ 10:15
[info]lavendera
V: - Bērnībā pie mums, kad pirmo reizi tai gadā ēda kādu ēdienu, tad sita ar karoti pa pieri.
D: - Bet pie mums sita ar karoti pa pieri, kad pie galda runāja.
L: - Pie mums gan neviens nekāvās.

(Tā kā jaunos karpeļus ar gaileņu mērci karotēm neēd, tad tradīciju saglabāšanas vārdā vajadzētu iegrūst dakšiņu acī.)

28. Jun 2016 @ 16:54
[info]lidaka
Nu ko, treshaa nedeelja, kad eju uz jogu katru darba dienu. Reizeem negribaas, bet taapat eju.
Tags:

Child Services28. Jun 2016 @ 16:49
[info]panacea
Runājot par iepriekš minēto morālo dilemmu, vai ziņot par AirBnb ģimeni sociālajiem servisiem, atrisinājums ir tāds, ka es beigās tomēr piezvanīju. Piezvanīju tāpēc, ka konsultējos ar paziņu, kas strādā ar sociālajiem servisiem saistītā sfērā, kas pastāstīja, ka bērnu sociālie servisi UK strādā tā, ka, pirmkārt, ja bērni ir skolas vecuma, tad skolai jau ir pienākums viņus uzraudzīt, tā ka varbūt šie bērni jau ir/nav kaut kādā uzraudzībā, jo bija skolas vecuma. Tālāk, ja es noziņoju, tad sociālais serviss pats izlems, vai kaut ko darīt tālāk -- tas būs telefona zvans vai ģimenes apciemojums. Vai arī - iespējams, ka viņiem jau par ģimeni kaut kāds fails ir. Iespējams arī, ka ir kaut kādas sīkās lietas, ko pa laikam kāds pamana, ārsts, skolotājs, sabiedrība, bet tieši tāpēc esot svarīgi paziņot, jo tikai tad ir iespējams salikt kopā big picture par to, kas tad īsti ģimenē notiek. Tikpat iespējams, ka nenotiek pilnīgi nekas, bet tas ir tāpat kā ar noziegumu būtībā -- ja neesi ne pie kā vainīgs, tad arī būtībā nav jau par ko satraukties. Manas sākotnējās šaubas bija par to vai es ne-overreactēju, savukārt sociālo dienastu viedoklis bija, ka nevajag būt vienaldzīgam un labāk ziņot. Tāpēc arī piezvanīju.

28. Jun 2016 @ 13:57
[info]martcore
ja televīzija var uzcelt maiku skofīldu no miroņiem (jā, prison break būs atpakaļ), tad jau arī haizenbergu var - zaļo aromātu miglas ietekmē volts pieceļas kājās un iet meklēt skafandru

28. Jun 2016 @ 12:16
[info]lavendera
Ir vērts aizmukt brīvdienās kā Lotei Kernerei (patiesībā tā bija Luīze Palfija ar māmiņu) - vienalga uz kurieni, nevis tupēt mājās. Tas ir viegli iegūstams prieks un intensīva sajūta, ka esi bijis prom ļoti ilgi, pat ja tās bijušas tikai četras dienas. Jo tās četras dienas ir bijušas pilnas nevis ar alu, raušiem, televizoru un sen apnikušajiem radiniekiem, bet ar peldēm ezeros meža ielokā, pārēšanos meža zemeņu plantācijā - plašā izcirtumā, kas kā piebērts milzīgām, sarkanām ogām, ūdens prasīšanu pa ceļam igauņu mājās, svelmējošu sauli un viesuļa brāzieniem negaisā, satriecošu skatu no Viljandes pilskalna un šarmantām skulptūrām un grafiti tās mīlīgajā vecpilsētā; uz ugunskura vārītām putrām un dalīšanos sviestmaizēs ēnainā ceļmalā; bišu vai lapseņu dzēlieniem ceļabiedriem un odu kodumiem man (varbūt tā pat bija kāda blusa no latviešu makšķernieku sunīša, kas pirms apkārtluncināšanās sparīgi rēja nevis vau vau vau, bet "eu! eu! eu!". Krāšņi saulrieti, dzimšandienas puķupušķis velosomā, par kuru vakarā tika secināts, ka vajadzēja tomēr nopīt rožu vainadziņu ar plastmasas savilcējiem, nevis priecināt vien aizmugurē braucošos, jo pievakarē ziedi derēja vairs tikai jāņugunī mešanas rituālam. Elektrozaļā Karrimor krekliņa iemēģināšana un secinājums, ka advancēta sintētika - tā ir manta, kuras priekšā visas kokvilnas nobāl. Lēto Vjetnamas sandaļu izšķīšana pēdējā dienā un notīšana ar izolenti, lai tiktu līdz galam. Daņetku spēlēšana un kategoriski principiāla dalīšanās ceptu sarkanādaiņu un iekrēmotu bālģīmju frakcijā. Akmeņu labirints enerģētiski spēcīgā vietā un blakus baznīca ar kokgriezumiem rotātiem griestiem. Smilšu pilni mati pēc ložņāšanas pa alu labirintiem un uzkarsēts ezera ūdens tējai.
Papilnam visa kā aptuveni 4x92 kilometros.

28. Jun 2016 @ 11:14
[info]lavendera
Kāds/kāda netaisās veikt priekšpasūtījumu sportsdirectā? Gribu vēl divus tādus elektrozaļus krekliņus, kāds man jau viens ir, bet pārdošanā tie būs no augusta beigām un es labprāt samestos ar kādu sūtījummaksas dalīšanā :)
ak jā, un vēl šo to esmu gatava pirkt tūdaliņ tāgadiņ (arī labprāt sadalītu piegādes izdevumus)

(Olimpijā biju, tur tas modelis ir izpirkts)

28. Jun 2016 @ 10:58
[info]martcore
jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:


28. Jun 2016 @ 09:46
[info]sirdna
Vai gūgle zina ko tādu, ko es nezinu? Nepārtraukti lien virsū hemoroīdu ārstēšanas reklāmas. Tādā garā, ka "Laimonis no Vangažiem atklāja šo savādo metodi un satracināja ārstus" un "atbrīvojieties no sāpēm, tas iekļausies jūsu budžetā" un ko tik ne vēl.

Man ir dažas problēmas, bet hemoroīdi nav viena no tām, es pat gūglē neesmu meklējis "desktop background high resolution hemorrhoid", man uzvārdā nav Hemoroīds, ko viņi man piesienas?

28. Jun 2016 @ 09:42
[info]sirdna
He, izrādās, ka Troņu Spēles sāka rādīt jau 2011.gadā.

Šo seriālu neskatos jau 5 gadus, kā tas laiks skrien.

Backlash27. Jun 2016 @ 22:50
[info]panacea
Runājot par sabiedrības tendencēm, man pašlaik ir šķērmi Anglijā divu iemeslu dēļ. Ir divas ļoti lielas un ļoti dusmīgas grupas.

1) Brexits ir sadusmojis teju visus UK dzīvojošos ārzemniekus. Jā, lai arī doma bija, ka mājās jābrauc austrumeiropiešiem, tādiem kā poļiem un latviešiem, es pēdējās dienās esmu runājusi arī ar frančiem, zviedriem un holandiešiem un pilnīgi visi ir sarūgtināti un dusmīgi. Pa lielam visi šeit ir dzīvojuši pietiekoši ilgi laiku, lai varētu dabūt pilsonību, bet neviens negrib zvērēties karalienei, visiem sirds ir pilna, un ir miglaini plāni, ka mož jākravā mantiņas un jābrauc prom. Arī liela neziņa, bet nu lielas emocijas. Agresīvs neviens nav, bet dusmīgs gan.

2) Par Brexitu tātad ļoti priecājas cilvēki, kas par to balsoja. Un, kas ir noticis kopš piektdienas, ir ka ir vnk nenormāli pieaugusi rasistiska abuse. Maniem holandiešu paziņām piektdienā, kad tika paziņots Brexita iznākums uz ielas esot bļāvuši virsū: Foreigners, foreigners !! Citā pilsētā parādījušās lapiņas izlīmētas angliski un poliski: Vācieties mājās poļu izdzimteņi! Es šodien pati dzirdēju veikalā, kā onkulis sajūsmas pārņemtā balsī pārdevējai teica, ka nu gan mēs viņus sūtīs prom! Mums tač viņu ir pilni cietumi! Sūtīsim! Tā, ka tas ir viens, ka jau tagad ir konflikti, un cik ilgi ārzemnieki to varēs ciest. Otrs, kas notiks, ja tomēr sanāks, ka politikā sarunas būs diplomātiskas, nevis radikālas un neko prom nesūtīs un ārzemnieki tepat vien paliks? Jau tagad izrādījies, ka politiķu solījumi bija tukši, valsts jau tagad iet grīstē, un tad vēl arī ārzemnieki nebrauks prom?

Tad nu man ir kreņķis par to, vai gadījumā nebūs sadursmes. Katrā gadījumā vide ir nepatīkama.

27. Jun 2016 @ 22:10
[info]martcore
jedrjon baton
Top of Page Powered by Sviesta Ciba