Members

About Members

Buratino2. Dec 2016 @ 18:16
[info]mako
Citāts no grāmatas, kuru pašlaik lasu:

– Ее звали Ефросиньей, творческим псевдонимом было Жаннет, а проституток тогда именовали «мальвинами». И граф Толстой… красный граф Толстой в своей сказке «Золотой ключик» нарывался на серьезные неприятности, если иметь в виду, что в образе Пьеро он выводил Блока… Получается, что его возлюбленная – проститутка. Я бы за такое морду набил… Неужели вам ничего такого на вашем филфаке не рассказывали, Севочка? Карабас – Мейерхольд… Нет?

Interesanta informācija...

.2. Dec 2016 @ 17:47
[info]juriic
Man ir tiiiiik karsti!

2. Dec 2016 @ 14:32
[info]platformene
ameizing!!! intenc!

2. Dec 2016 @ 10:14
[info]lavendera
ja viņš vēlas atgriezties ģimenē, tam viņa jābildina un jāaprec.

BTW2. Dec 2016 @ 10:25
[info]po
PIzzaGate on voat.co

Kā par jebkuru tēmu, vairumam tā, protams, paliks miglaina, tāla sensācija vai bulšits bez satura. Taču šī ir viena no tām reizītēm, kad vismaz dažiem pavērsies iespēja mazliet labāk iepazīt šīs pasaules pamatus.

P. S.
Protams, ka pizzagate rīsērčā cirkulē daži aplami fakti, dabiski. Arī ap to darbojas cilvēki, kuri nezina neko par kaut vai tik tradicionālām un Rietumu popkultūru balstošām lietām kā MK-Ultra vai Monarch. Nekas, daži uzzinās.
Garastāvoklis:: "J'aime les enfants"

primitivism2. Dec 2016 @ 09:44
[info]juriic
izliku zīlītēm jaunu speķādu.

1. Dec 2016 @ 22:05
[info]martcore
gada galvenā intriga, kurš preses izdevums pirmais nāks klajā ar atklāsmēm, ka donalda trampa īstais uzvārds ir kaut kāds finkelšteins un viņam tēvocis dzīvojot odesā
ko tur daudz smieties, harijam poteram sākumā arī neviens īpaši nepievērsa uzmanību, thh

Sadzīve1. Dec 2016 @ 17:35
[info]panacea
Humz, bet vēl kā saka, mācos dzīvot vairāk savās interesēs. Viena no lietām, kas tiešām ir noderīga ir negoušiēšana (sveikas grāmatas par negoušiēšanu, bija vērts lasīt). Un tiešām izrādās, ka ir vērts no sākuma paprasīt vairāk (to gan vieglāk izdarīt, ja ir leverage un ja ir zināms pašam vai vismaz var radīt otram iespaidu par savu leverage), tad otrs paprasa maz un beigās sastopoties pa vidu abiem ir sajūta, ka abi ir kaut ko ieguvuši. Jāsaka gan, ka kopš es šo esmu sākusi piekopt, es jau sākumā tēmēju uz vidu beigu variantā, tāpēc prieks par iegūto vairs nav tik liels (bet ir tāpat). Dažreiz nav iespējams dabūt neko, dažreiz ir iespējams iegūt visu. Bet beigās vienmēr ir prieks, ka pajautāju kaut ko savā labā.

Vēl arī ir jauki apzināties, ka likums, nu, likums vēl obligāti neko nenozīmē. Ja ir iespējams settlot dīlu, tad tas bieži ir vislabākais variants un tur nu tiešām ir iespējams strādāt ar leveridžiem. OK, neiesim tik tālu kā dot kukuli, bet domājot pat likumu ietvaros ir iespējami visādi varianti kā panākt vēlamo. Civilo personu vidū vispār settlot dīlus ir jauki. Te gan jāuzmanās ar to, ka bieži visādi līgumi ir saslēgti par mazām summām un settlošana īstenībā ir teju vienīgas reālistiskais variants, jo uz tiesu iet būtu pārāk dārgi. Tā es to kaut kā pašlaik saprotu, redzēs kā tas attīstīsies.

Sapņi un realitāte1. Dec 2016 @ 16:45
[info]panacea
Šonakt murgoju par to, ka esmu kaut kādā drausmīgā aukstā lietū, nenormāli salstu un esmu slapja, visu laiku ir krēsla. Tad es pa šo mūžīgo pretekli (sveika ziema ziemeļrietumeiropā!) braucu ar riteni un man slīdēja riepas, bija vēl vairāk auksts un sala vēl vairāk.

Pamodos ar galvassāpēm un sāpošu kaklu, un vēl lielāku nespēju izkāpt no gultas.

Lai nu kā, tomēr izvilkos no gultas un lēnām klunckāju uz savām valodas nodarbībām. Jāsaka, ka OK, es te dzenu galvā paātrinātos tempos olandiešu blā blā (viņi jocīgi izrunā blā blā, starp citu), bet vairāk nekā valodas nodarbības mani ir konkrēti iepriecinājusi iespēja runāt ar pašiem skolotājiem (viņus gan šeit nesauc par leraars, kas tulkotos kā skolotājs, bet par docenten, kas laikam tulkotos kā ūberīgāks skolotājs, fanī). Šie skolotāji man daudz stāsta par to 'kādi tad ir holandieši'. Vispār man jāsaka, ka olandieši kopumā, cik nu mana mazā pieredze ir spējusi man sniegt, ļoti panesas stāstīt par olandi.

No tā es pagaidām esmu secinājusi, ka olandiešiem ĻOTI, nu ĻOTI patīk sava valsts (to man arī stāstīja viens no pasniedzējiem, ka olandiešiem esot superioritātes sindroms pret visiem pārējiem pasaules pilsoņiem -- kas ir ļoti atšķirīgi no BE, kur viņiem ir ļoti latvisks 'es jau neko nevaru un visi citi ir labāki par mani' inferioritātes sindroms). Vēl olandieši ir it kā ļoti tieši un pozitīvu kritiku no viņiem ir diezgan grūti sagaidīt. Bēēēt, tai pašā laikā leksikā ir vesels kalns mīkstinātājvārdu, lai izklausītos maigāk. Piemēram, viens ir 'hoor, kas būtu apmēram nevis, ka saka 'Nāc iekšā', bet saka kaut ko līdzīgu kā 'Klau, nāc iekšā', 'Paklau, nebija jau nekāda problēma'. Un esot tomēr, ka pašiem olandiešiem arī kritika tomēr ķerās pie sirsniņas.

Tad nu pagaidām mans secinājums, pirms es nirstu dziļāk šai valstī -- nekritizēt Holandi! Vai arī ja kritizēt, tad ļoti maigi. Ā un vēl, daudz taisīt small talku, jo uz to esot balstīta visa sabiedrība (ar small talku viņi esot uzbūvējuši dambjus) un vispār man čitčats arī tīri labi patīk (it īpaši darbā, jo tad var mazāk strādāt).

Vakara sarunas1. Dec 2016 @ 15:37
[info]amanita
- Un kā Tev, Krišjāni, šodien gāja? Kas lielisks notika dārziņā?
- Zini, kas bija vissuperīgākais notikums?! Mēs uzvedīsim lugu! Un es esmu vienīgais, kurš zina, kāda viņam būs loma, jo citiem to pateiks tikai rīt. Es būšu Kraukšķītis! Jo es runāju visvairāk visā bērnudārzā!
Tags:

1. Dec 2016 @ 12:53
[info]soul_embraced

Dūmenis nevaid miris1. Dec 2016 @ 09:26
[info]pirx
Jaunais dūms un stīma seiļi aizsniedza mani. Do recommend. Plus jaukā lieldienu ola ar vecā dūma līmeņiem. [info]phz, ceru, ka esi iegādājies. Atā!

CMYKA BIUŽA )

LIKTA1. Dec 2016 @ 10:00
[info]mako
Vai kāds no Cibiņiem nav LIKTAS konferencē pašlaik? Varam kafiju kopā iedzert...

1. Dec 2016 @ 07:30
[info]honeybee
Šodien sapnī izgāju uzpīpēt (nez kāpēc pīpi) un konstatēju, ka to draugu, pie kā es paliku, ģimene (tb kādi 4 vai 5 no viņiem) sēž uz lieveņa, skatās uz mani. Es kaut ko pajokoju par savu dzīvi ar "es esmu pārliecināta, ka daži cilvēki domā, ka es vispār nedzīvoju" (ar to domājot tipa ka es maz un ieturēti runāju). Un tad ir tas dīvainais klusums, visi skatās uz mani un ir skaidrs, ka viņi tiešām tā domā. Un uzdod uzvedinošus jautājumus: "Vai tu kaut ko vēl dari starp pamošanos un testiem? Nu, sporta zāle, kaut kas tāds?" "Vai tu ēd... nu, arī tāpat, ne tikai pie dzeršanas?"

Sola Fide30. Nov 2016 @ 20:14
[info]po
Masu mediju breinvaššš pamatīgi šķobījis manu pasaules redzējumu. Gan jau arī – jūsējo. Par laimi, šo to vēl var koriģēt ar faktiem.

Kastrē

Ja nu kādu interesē pasaule, kurā viņš dzīvo.

30. Nov 2016 @ 14:51
[info]sirdna
Par sugu pielāgošanos. Vakar ietinos džemperī, kažokā un siltās zeķēs un kumuroju uz Rimi pēc roltoniem un viskija. Sniegs, ledus, auksts vējš, klimats. Un visam šim klimatam pa vidu, tarkšķēdams savā valodiņā, slāj stipri indiska paskata jaunietis tkreklā un šortos. Nemaz neizskatījās traucēts no mūsu bargās ziemeļu dabas.

30. Nov 2016 @ 11:42
[info]sirdna
Nepatīk, kad šmaucas. Kad biksēs saliek tamponus, no tā nerodas spējas jāt ar zirgu un spēlēt tenisu. Ja padusēs iesmērē Old Spice, no tā nerodas spēja lidot pa gaisu ar moci un nenosisties pēc kritiena no desmitā stāva.

Kā arī, svētceļnieks neaizņem 2 kvadrātmetrus.

The 27 Club30. Nov 2016 @ 00:04
[info]po
Es saprotu, ka Kaimiņš (un kaimiņiene) krīt panikā par Valsts Budžetā 2017™ "nozagtajiem" 27 miljoniem.
Bet mazliet lielākai bildei paturēsim prātā parādsaistības (kurām jāpiemaksā naudā, graudā un baudā):Tie skaitļi labajā maliņā ir miljoni. "27", rupji rēķinot, būtu 1 pixelis.

Un tie ir Latvijas Bankas™ dati. Citos avotos parādās arī lielāki skaitļi.

Hardwired... To Grow On You29. Nov 2016 @ 20:12
[info]po
Metallica albumiem ir tāda iedrošinoša īpatnība iepatikties aizvien vairāk ar burtiski katru klausīšanās reizi.

29. Nov 2016 @ 19:59
[info]martcore
muzončiku reminiscēju, oh, kur kļova
(tiem, kas kādreiz nav sev atklājuši tādu teicamu holandiešu ārtistu kā bong-ra, pēdējais laiks)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba