Members

About Members

7. Dec 2021 @ 10:48
[info]sirdna
Piektā no astoņām vaimanām ir tā, cik gauži man ir apnikušas lietas. Aukstums un karstums, gaisma un tumsa, pirmdiena un piektdiena, darbi un nedarbi, viss ir viens, apnicis un bezjēdzīgs. Un cik gauži pietrūkst spējas/prasmes sūtīt visus dirst.

6. Dec 2021 @ 07:16
[info]lidaka
Beidzot jauno viirieti noskuupstiiju, un ar sajuusmu varu atklaat, ka vinjsh ljoti labi skuupstaas.

Tas nebija gluzhi paarbaudiijums, bet shajaa, nu jau ceturtajaa randinjaa, vinjsh mani patiikami paarsteidza. Vinjsh man ljaava justies droshi un liidz ar to arii atveerties bija vieglaak, es ljaavu sev vinjam uzticeeties.

Lietas, kas man ljaava justies droshi bija visvienkaarshaakaas. Mees satikaamies Apple store, kur vinjsh veikli mani atrada puulja viduu, kas man signalizeeja, ka vinjsh ir speejiigs paarvietotos pa dziivi bez instrukcijaam. Vinjsh uznjeemaas iniciatiivu izplaanojot, kur mees dosimies, bet tai pat laikaa dzirdeeja manu vajadziibu pakjert paaris lietas no manas mashiinas, kas man signalizeeja, ka vinjam nav nepiecieshams kontroleet situaaciju visu laiku. Vinjsh mani aizveda uz teejniicu ar vegaanu eedienkarti, lai arii pats nav vegaans, kas man signalizeeja, ka vinjam interesee pameegjinaat jaunas lietas un vinjsh nekritizee manas izveeles. Bet visvairaak mani paarsteidza, ka vinjsh peec vakarinjaam mani izvizinaaja pa tuuristu atrakcijaam, ieskaitot, galvpilseetas ziemassveetku egliiti, jo es nebiju shajaa pilseetaa neko redzeejusi, kas man signalizeeja, ka vinjsh atpaziist, kaa es skatos uz pasauli.

Un skuupsts uz atvadaam notika ljoti dabiigi. Man liekas, ka mees abi iisti neattapaamies, bet koliidz muusu muusu luupas saskaaraas, viss notika automaatiski, gandriiz it kaa mees buutu to dariijushi ieprieksh.

6. Dec 2021 @ 13:25
[info]honeybee
rubrikā #uzzinu_pēdējā
Marks Aurēlijs tak ir bijis viens bēdīgs un neirotisks susuriņš, vismaz spriežot pēc tiem tekstiem, ko viņš raksta pats sev, ieskaidrodams lietas, kuras acīmredzot nav uzreiz skaidras
Un, jāteic, es jūtu izteiktu gara radniecību šajā jomā

*aiziet samīļot savu dēmonu un darīt tā, lai manam dēmonam neviens nenodara pāri*

DeepStyle abstraction6. Dec 2021 @ 03:09
[info]bh

DeepStyle abstraction

Abstract colors. Floral..


6. Dec 2021 @ 00:25
[info]martcore
labāk likt uz kaut kādu prognozējamu čempionātu, uz himkiem un ufu negatīvā nozīmē, nevis tur līdsu ar aston villu, sasodīto levanti un tādu pašu elči
alpu vijolītes uzvar boloņā, nopietni, fiorentina šobrīd ir viena no labākajām futbolu spēlējošām komandām eiropā šobrīd, taču viņi fantastiski pamanās visu padirst, kā uzminēt, kad viņiem šādas uzvaras pelnīti iekritīs

5. Dec 2021 @ 18:24
[info]honeybee
note to self: Laurie Anderson: O Superman ir totāla bournouta dziesma

Hello?
Is anybody home?
Well, you don't know me, but I know you
And I've got a message to give to you
Here come the planes
So you better get ready
Ready to go
You can come as you are, but pay as you go
Pay as you go

5. Dec 2021 @ 16:36
[info]honeybee
Uzminiet, kurš nupat attapās, ka 17. decembrī jālasa diezgan sarežģīts referāts, kuram šobrīd ir pieejams tikai ļurcīgs abstrakts. (nav konference, bet būs publiski pieejams).

nēnu labi, ka es to aptvēru, izklaides pēc konspektējot rakstu, kuru plānoju tur izmantot, bet nu ejiet ka nost, man vajadzēja par to attapties rīt, nevis manā "es tagad ne par ko nestresošu" dienā :D

5. Dec 2021 @ 15:26
[info]martcore
sk. Karlsena-Nepo astoto partiju onlainā
dear god, kādu spoguli Jans ir uzkonstruējis!
kaut kādu mainfīldu vispār

5. Dec 2021 @ 14:47
[info]martcore
lūk, es tādu neatceros, kad viens čuvaks publicē manifestu, pats nobīstas mo saviem vārdiem, un manifestu likvidē, pēc tam atnāk otrs čuvaks, kas viņu mēģina aizsargāt (no kā?), pūdelis jāj uz ponija šovs

4. Dec 2021 @ 21:27
[info]sirdna
Ceturtā no astoņām vaimanām būs priecīga, jo lielais darbs jau pusē.

Acīs iekrita pastmarka no visai savādas teritorijas - Freie Stadt Danzig. Abet protams, es atcerējos, bija tāda Danciga, iesprausta Polijai acī. Vai arī norauta no Vācijas, jo karot ir brīv tikai uzvarētājiem. Kas arī bija praktiski visas manas zināšanas par Dancigas brīvpilsētas spožumu un postu.

Aha, un uz tās pastmarkas bija tāds smalks zīmogs uzsists, raugi, jautrajos divdesmitajos tai apkaimē plauka tāda inflācija, ka nenopriecāties, to es arī atminējos. Markas nomināls bija 10 000 markas, mhm, bet progress bija paņēmis savu un uzsistais zīmogs vēstīja "3 millionen". Bija arī markas ar 10 un 100 millioneniem virsū, pa smalko.

Un tā es paliku, prātodams par Dancigas miestiņu un vai man patiktu dzīvot pasaulē, kur ļaudis nepagūst pietiekami ātri laizīt markas, lai tās nepaceltos cenā par dažiem tūkstošiem, kamēr jamie uzdzer ūdeni.

4. Dec 2021 @ 19:57
[info]honeybee
Es viļos tā, kā poētiski apraksta iemīlēšanos: gradually and then all at once (pēdējā laikā, šķiet, es viļos daudzkārt biežāk nekā iemīlos)

Bet vilšanās gan ir viena no tām sajūtām, kas ir daudz vairāk par mani nekā par jebko citu, mani un manām ilūzijām (gluži kā iemīlēšanās, piezīmēsim)

Un pēc tam, pār kāda laika, var pavisam mierīgi samelot, teikt, ka mēs taču varam palikt draugi, tā uzbūvējot vēl vienu, šoreiz gan izturīgāku, jo abpusēju ilūziju

4. Dec 2021 @ 18:49
[info]martcore
vēl saputrotāk uz mūzikas recenziju fona ir noskaidrot, kas ir MILF, un kas nav
un vai tas ir aizvainojoši sievietēm (laikam ir! neskatoties uz)
utt.

4. Dec 2021 @ 18:03
[info]honeybee
Ļoti raksturīgi šim gadam, *cenzēts* jeb kā sāksi, tā beigsi, acīmredzot, un tā turpināsim
(nepaņēmu akurāt pirmo rindu, bet raksturīgāko no visa teksta, bet toties paņēmu arī no slēptajiem ierakstiem)

1 Kā var zināt, ka tu sāc ierubīties teorijā (vai vismaz sāc tvert lauku):
2 Tehniski laikam es varu atļauties pāris dienas nestrādāt, ja galva sāp tā, ka faktiski nav iespējams pastrādāt.
3 izrādās, es reāli sarkstu (kaut kā biju nodzīvojusies līdz savam cienījamajam vecumam, domājot, ka ne pārāk)
4 - Ā, ja kas, mani pronouns ir she/her.
5 Šis bija pirmais aprīlis kopš pusaudža gadiem, kurā es ne reizi nenodomāju "April is the cruellest month, breeding / Lilacs out if the dead land"
6 Un vēl es pēdējā laikā reizēm daudz domāju par A.
7 Es esmu no tiem cilvēkiem, kas grib zināt, ja grāmatu autors ir krīps, homofobs, transfobs utt.;
8 "okkkkk es nekad nebiju redzējis tik daudz arsēna vienuviet, respect"
9 Es: - Oh :( Bet es atstāšu Reinim konfekti!
10 Atstāj mani šajā tumsā
11 Valsts policija jūtas aizskarta un aizvainota par to, ka tai traucē izmeklēt lietu, par kuru jau sākumā viss bija skaidrs.
12 "man nav ko teikt" nupat kā konstatēju, ka man ir pāri par 3000 vārdiem tajā referāta melnrakstā

4. Dec 2021 @ 06:56
[info]martcore
Долин говорит, что «Последняя дуэль» — самый реалистичный фильм в карьере постановщика, и сравнивает его с «Царством небесным» и «Робином Гудом» (их тоже снял режиссер). Скотт отвечает: «Пошел на ***, пошел на ***. Спасибо большое [за вопрос], но пошел на ***».

4. Dec 2021 @ 02:41
[info]honeybee
pirms pāris dienām tātad (pēc sajūtām nedēļa, reāli laikam vakar? aizvakar)
L.: - mammu, tev ir tādas dienas, kurās tu neko nedari?
es: - .... man ir tādas dienas, kurās es strādāju tikai četras stundas, vai tikai vieglus darbus?
L.: - bet ko tu dari, lai varētu tā dzīvot un būt normāla?
(ilga pauze)
- man šķiet, ka tu nekad neesi redzējusi mani normālu

3. Dec 2021 @ 22:03
[info]honeybee
Impostora sindroms ir tā kā bāzes līmenis, tas, ko mēs darām, ir "laikam labi notēlojām cilvēku, kam varētu būt impostora sindroms, kāds viltīgs aizsegs"

3. Dec 2021 @ 21:09
[info]martcore
tāpat esmu sagaidījis farming simulator 2021

uzreiz jautājumi
kas, bļ, ir malčers?
es tā arī nesaprotu, ko viņš dara, izņemot to, ka pļauj zāli

toties elektroiekrāvējs ir labākais
lēts, ekoloģisks, figačī visas paletes
skatoties uz to, gribas jau lai viss darbotos no elektrības, nevis bendžas

beidzot spārnus ir izpletis tāds lauksaimniemcības tehnikas brends, kā valtra!
vispār vienmēr ir bijusi topā
būs jāpaskatās uz valtras lielajiem traktoriem

3. Dec 2021 @ 14:39
[info]martcore
mana recenzija par oksija jauno albumu (1/6000):
tur ir pārāk daudz lietu, kuras es nevaru nemīlēt (no monētiņas fīta līdz pārdomām par mākslīgā intelekta sirdi; no the streets references līdz bobam dilanam; no baltkrievu ģēnija domino ietekmēm līdz normanam meileram; no road rage līdz jaunajai atklātībai)
brīnišķīga plate


3. Dec 2021 @ 08:18
[info]honeybee
"Kādudien es rītā pirms konferences nepamodīšos ar galvā skanošu frāzi 'it might bet tempting to conclude that ... but indeed it is not consistent with the far more complex and paradoxical reality', frāzi, kas liek pārstrādāt visas referāta beigas", viņa teica

Pagaidām viņa samierinājās ar faktu, ka tās referāta beigas tiks pamatotas pēdējā slaidā, kas pēdējā brīdī tiks iemests ar klusu "man jācitē Timotij Morton, fakin sēņurīma, šito tak nevar citēt, āāā, labi, šis liksies saprotams, ja es nemēģināšu skaidrot, kas ir 'pasaule' un 'estētisks', kas nav tas, ko viņi domā"

T.i., prezentācija laikam nav jālabo, puse referāta gan

Kaķis2. Dec 2021 @ 21:57
[info]bh

Cat

Cat photo.

Top of Page Powered by Sviesta Ciba