Members

About Members

hunger games22. Nov 2014 @ 11:58
[info]martcore
domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu

Pašreklāma22. Nov 2014 @ 11:34
[info]pirx
Nu es te tā, eee, ziniet, eeee nedaudz ar šito te, eee, fotogrāfēšanu ņemos. Pēc vakardienas diskusijas ar cibiņu [info]santech izdomāju ielinkot savu piecsimts pikseļu profilu.

Paldies par uzmanību, kaķēni!

22. Nov 2014 @ 10:09
[info]zum
Negribas jau par to domāt, bet visai drīz ciba būs kašķīgu večuku un večiņu pansionāts.

22. Nov 2014 @ 10:37
[info]soul_embraced
Habanero raža novākta, taču laputis pieveica pašus augus. Vakar apglabājām atkritumu maisā :(

Bovijs Čikāgā21. Nov 2014 @ 22:20
[info]panacea
Ū ā! Nezinu, vai jūs zināt, bet, šķiet, pagājušovasar, Londonā bija liela izstāde par Deividu Boviju no viņa privātās kolekcijas ar tērpiem un piezīmēm, un visu ko citu. Ļoti gribēju iet, bet bija pilnīgi neiespējami dabūt biļetes, ja vien nebija vēlēšanās ierasties agri no rīta un censties dabūt kādu no dažām katru dienu pieejamajām 'brīvā tipa' biļetēm. Atceros arī, ka bija runa, ka tā izstāde tā arī būs tikai Londonā un viss, veram to bodīti ciet.

Bet, tātad, šeku reku, vakar es vazājos pa Magnificent Mile savā teju galvenajā ASV pienākumā, kas ir shop till you drop, un pēkšņi redzu kaut kādas norāds uz Bovija suvenīriem, un ieskatos vēl vairāk -- pat kaut kādu izstādi. Neironi smadzenē saslēdzas, sinapses pumpē vairāk NDMA un piemauc klāt adrenalīnu, kura buķetei klāt uzplaukst laba deva dopamīna, kad vēlāk pārnākot viesnīcā konstatēju faktu, ka kaut kādā dīvainā kārtā viņi to izstādi ir atdabūjuši uz Čikāgu.

Tad nu šorīt cēlos un vēlos tā agrāk, jo nezināju, ko gaidīt, un izspiestu studenta biļeti, bet ierados kādas minūtes 5 pēc atvēršanas un VISPĀR NEBIJA RINDAS! Tā arī es ļoti zolīdi un mierīgi visu apskatīju. Mājaslapā bija rakstīts, ka jārēķinās ar 1.5 h, es pavadīju 4 h. Ne jau, ka baigi staigātu turp atpakaļ tecinot siekalu un skaitot valdziņus Bovija adītajās biksiņās, bet nu vnk mierīgi staigāju un tiešām arī izlasīju būtībā visu izstādīto priekšmetu paskaidrojumus. Nezinu, kā to var paveikt 1.5 h laikā. Plus, kā to varēja paveikt Londonā, ja tur viss bija piestūķēts līdz augšai ar cilvēkiem! Te jau arī ar laiku saradās mazliet vairāk ļaužu, bet nu vienlaikus katrā zālē nebija vairāk par kādiem 15 cilvēkiem, kas jau nekas nav.

Bet pat izstāde bija tiešām laba -- pamatā daudz un daudz un daudz Bovija tērpu. Tad vēl piezīmes, un grāmatas, un bildes, un mūzika, un reti video un tā tālāk. Ziniet, man Bovijs tiešām patīk un man bija paredzēts viņu redzēt 2004. gada vasaras tūrē, kas ir pati pēdējā reize, kad viņš vispār ir tā aktīvi uzstājies. Bet tieši kaut kādu nedēļu pirms koncerta viņam bija tā stulbā sirdslēkme Vācijā, kā rezultātā es uz festivālu biju un pirmajās rindās stāvēju, bet man pretī Bovijs nestāvēja. Tad nu būtībā šī sanāca tāda kā vistuvākā būšana Bovijam -- visiem tiem tērpiem, rokrakstiem, domām, gleznām un idejām. Tiešām negaidīti, bet ļoti patīkami :)

22. Nov 2014 @ 00:44
[info]ld
Pārāk satraukta, lai gulētu.
Vakars izdevās uz urrā!
Tags:

22. Nov 2014 @ 01:24
[info]samta
istabā tik auksts, ka jāguļ gultā un jāgaida kārtīgs ēstgribas bļāviens. ātrāk nav drosmes piecelties.

21. Nov 2014 @ 16:18
[info]noisiite
Es gan ceru, ka rīt trakumi ap sniegu norimsies, cilvēki apradīs un es mierīgi varēšu braukt uz Jūrmalu. Vispār jau tā kaitinoši, ka tikai dienu iepriekš paziņo, ka mums jābūt dz/d pasākumā, bet nu māsai tā svinēšana arī tik tagad uz galvas uzkrita, kad visi sāka prasīties ciemos.
Vilhelmīne tagad sēž pavisam stabili, nežvāgojas vairs. Tagad tik grūtāk ir vaktēt, lai nav kaut kur piecēlusies kājās. Kad viss atrakciju parks ir novākts, lai grīdas iztīrītu/izmazgātu, tad viņa pēkšņi attopas, ka ir dīvāns, sekcija utt. pie kā var kājās celties. (kad viesistaba un guļamistaba atkal ir atrakciju parks, tad viņa gandrīz nemaz neceļas kājās)
Kad grib uz rokām, pierāpo klāt, ieķeras kājā un ceļas uz augšu. Ļoti labi zin, kur ir pups, un ķeras klāt, cenšas novilkt kreklu, kad ir izsalkusi vai grib padzerties.
Negribas piesaukt Mērfiju, bet joprojām mums ir perfektais režīms, kad bērns guļ līdz pusdeviņiem, deviņiem. (nu ok, gulēt neiet vairs astoņos, deviņos, bet tas nekas, man ir svarīgi no rītiem izgulēties)

21. Nov 2014 @ 15:11
[info]ld
Atbildot kārtējo S darba zvanu, man radās ideja, ka mēs varētu strādāt kopā.
Hmmm
Agrāk tas bija viens no maniem NoGo
Tags: , ,

Google Glass21. Nov 2014 @ 14:41
[info]kangaroo
Google glass- asistents uz tavas galvas...

Paskaties un tev parādīsies21. Nov 2014 @ 14:13
[info]po
Ja nelieši rīkotos atklāti, tad gals viņiem būtu klāt.
Viss kārtībā, mums ir aizklātās vēlēšanas, gigantiska, pūžņojoša un necaurredzama vardarbības mašinērija, neizskaidrojams cilvēcisko vērtību pagrimums utt. Jā, visi rīkojas pēc labākās sirdsapziņas, bet viss ļaunais ir tikai nejaušas kļūdas. Nudien, tieši neveiklība un cilvēciska neuzmanība nejauši paverdzina miljardus. Tur nav pilnīgi nekā tīša un apzināta. Tikpat kā.

Patriotiskās rīta noskaņās!21. Nov 2014 @ 13:33
[info]po
Kur dzimtene mana, o, padomju brāļi?

21. Nov 2014 @ 12:57
[info]platformene

21. Nov 2014 @ 11:15
[info]martcore
a ap kuru momentu taimlainā parasti sākas rīgas domnieku izbrīns un šoks, kas notiek, kāpēc nevar peldēties bulduros, visu laiku taču varēja, un ko tagad darīt

ps kaķītis no klimata krīzes pēkšņi iedarbināja savu aparātu, tagad ar kaķīti var bezmaz espresso vārīt
riekstu gaņģi un mandeļu gaņģi!(c)

21. Nov 2014 @ 10:54
[info]samta
jau no bērnības man ir bail no tumsas, bet uzsniga sniegs.

21. Nov 2014 @ 10:42
[info]sirdna
snieks snāk snikt.

šādās reizēs gribas dzīvot laukos, kur sniegs ir sniegs, nevis Rīgā, kur sniegs ir neērtība.

updāte. Interesanti būs pavērot, ko par pirmo sniegu saka sunnic, kurš no vienas puses ir totālais medību sunis, ziniet, trīs dienas dzīs pēdas lācim pa purviem, kalniem un biezokņiem, no otras puses, ir dīvāna caca.

21. Nov 2014 @ 09:18
[info]honeybee
Es esmu pietiekami slima, lai ne vien sabrauktu virsū vīram (kurš to bija pelnījis), bet arī uzrakstītu indīgu, sarkastisku un totāli lieku komentāru cilvēkam, kas to nav pelnījis, par tēmu, kas nemaz nav svarīga.

Bet pēc šī diskleimera atļaušos paziņot:
man nenormāli, nenormāli riebj tas, ka cilvēki, kas ņifiga nejēdz no rakstniecības (ar jēgšanu rakstniecībā es domāju vai nu profesionālu darbību literatūrā, vai arī profesionālu darbību kritikā) raksta savas fakinās recenzijas ar frāzēm iz sērijas "sūdīga grāmata jo autors pārāk uzskatāmi izmanto varoņu raksturojumu lai virzītu uz priekšu sižetu". Tas izklausās lieliski pašam un pārējiem līdzīgi noskaņotiem draudziņiem, kas laimīgi metīsies recenzēt citas grāmatas ar frāzēm "lieliski izstrādātais stils diemžēl nespēj nomaskēt sižeta caurumus", bet izklausās tieši tikpat gudri kā tad, ja es mestos rakstīt atsauksmes par filmām ar frāzēm "izcils operatora darbs, ko diemžēl sabojā nemākulīgā montāža".

Tev patīk grāmata tāpēc, ka tev tā patīk, tev nepatīk tāpēc, ka tev nepatīk. Ja tu esi profs, tu vari mēģināt a) skaidrāk pastāstīt, kāpēc tev subjektīvi patika/nepatika b) spekulēt kaut ko par darba tapšanas gaitu (labi apzinoties, ka, visticamāk, nošausi greizi c) turēt muti par "autora ieceri", negribi izrādīties par muļķi. Bet faktiski tu tāpat saproti, ka bulšits tas viss.

Un tad tu tāds, viss pieticīgs savās domās un izteikumos, viss pilns šaubu par sevi un saviem vērtējumiem, pavadi kādas pāris stundiņas gudrīdos, kur katram lasītājam viss ir skaidrs bļe.

(Disclaimer nr.2: šis pat nav par manām grāmatām, t.i., tie, kas par tām raksta ar profu frāzēm, patiešām arī ir profi un vispār drīkst to darīt, tas nekas, ka viņiem nav taisnība :D)

20. Nov 2014 @ 22:06
[info]devour
Pēc miljons gadiem ir pienākusi reize, kad gaidīšu svētdienu lai uzzinātu kā viss notiks. Moš būs labi.

WWE

21. Nov 2014 @ 00:02
[info]platformene
Ieskābu. Es ieskābstu. Aknas ar'

Tas bēbis ir kaut kas kolosāls!20. Nov 2014 @ 20:07
[info]ld
Ja es mazgāju traukus, Anna skrien pie galda un ķeksē nost krūzes un nes man mazgāt!

Un kopš vakardienas viņa izmet tukšos iepakojumus! Nupat vakariņās negaidīja maltītes beigas, bet paņemot pēdējo desiņu, nošļūca lejā ar tukšo paku un izmeta gružkastē. Tas jautrākais, ka piena pakas met riktīgajā dzeltenajā!
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba