Members

About Members

hokejs27. Jan 2015 @ 08:42
[info]martcore
omg, kas ir ņikita jevpalovs? latvijas izlases jaunais snaiperis?

26. Jan 2015 @ 23:34
[info]andzika
sapašportretējos


spelling nlp26. Jan 2015 @ 22:23
[info]po
Hearing is fearing, seeing is believing.
kite plane must hit steel

nebiju šito pamanījis, kjūt

26. Jan 2015 @ 19:28
[info]noisiite
Vakar Helme stāvēja uz krēsla pie galda, gādīgi vienu pirkstu biju aizāķējusi aiz bikšēm, lai nenokrīt, ja nu kas. Mazā to pamanīja un visu laiku grūda prom roku (laikam iedomājas, ka ir liela meitene).
Ļoti bieži stāv un atlaiž rokas uz sekundi divām. Mīļākā nodarbe ir pieķerties pie jebkādas augstākas mēbeles, mantu kastes, barošanas galda, krēsla un to izmantot kā staiguli.
Liellopa gaļu dodu normāla izmēra gabalos, bērns lieliski prot sakošļāt to un apēst. Ēšanas metode atkarīga joprojām no garastāvokļa, reizēm grib, lai pabaroju, bieži vien ēd pati. Arvien labāk padodas ēšana pašai ar karoti.
Pēdējā laikā ir sākusi vēl vairāk mīļoties, patīk ierāpties klēpī, apķert un dot bučas (ar vaļā muti).
Vairs neliek pilnīgi visu mutē (par šo vislielākais prieks).
Ja kaut kur skan mūzika, pieceļas kājās, atbalstās kaut kur un centīgi dejo. Iekš auto, ja uznāk kreņķis, lieliski nomierinās pie yamahas mūzikas skolas dziesmu diska. Nekad neniķojas, kad ģitāru spēlēju.
Vakar devu suliņu padzerties (mazajā pakā ar salmiņu), padzēra, izņēma salmiņu un ļoti mērķtiecīgi lika to atpakaļ tajā caurumiņā.
Prot pati padzerties no tās avent krūzītes (kur ūdens tek, ja virsu piespiež). Gadās bikucīt aplieties, bet nu jau pavisam minimāli.

26. Jan 2015 @ 16:34
[info]platformene
Gleznoju sienas, gleznoju dienas
Un nemaz tik drīz neredzu galu (un neredzu jēgu redzēt galu) lai gan steidzinātāji ir satraucoši un iejaucās (arī tam neredzu pamatojumu)
Gleznoju dienas, gleznoju sienas..

haus in da hitler26. Jan 2015 @ 16:21
[info]martcore
nupat bezmaz bez iekšām paliku
pie kases rindā priekšā stāv divi tantuki
viena tur žēlojas, ka kaut kas viņai sāp, vēders vai deguns
otra viszinoši
- это автоимунное!

Mēģinu sazvanīt kādu friziersalonu26. Jan 2015 @ 15:54
[info]lavendera
diezgan nesekmīgi.
varbūt ar šādu reklāmu tas jau ir bankrotējis?
"Pirms darba vai pusdienas partrraukumā mūsu meisteri sakārtos Jūsu mati un rokas!"

26. Jan 2015 @ 14:51
[info]amanita
- Mammu, un ko Tu darīji, kamēr es biju Rīgā?
- Pabiju pie friziera.
- Ak, nē! Man patika, ka Tev bija gari mati...
- Man vēl arvien ir diezgan gari. Tikai taisni.
- Un kad atkal būs krunkaini?
Tags:

26. Jan 2015 @ 14:18
[info]noisiite
O, kamēr vēl meita nav izaugusi, jāizmēģina tas māmiņu kino. :D
Nopirku jau biļeti, tā kā trešdien vien būs jāliek modinātājs.
Iešu uz šo: http://multikino.lv/lv/multibabykino/multibabykino-lapsu-medibas

UPD. [info]salty Negribi pievienoties?

prieka kliedziens26. Jan 2015 @ 13:15
[info]ld
Visi hormoni normā!
Tags:

izbāzeņu zoodārzs26. Jan 2015 @ 11:52
[info]po
Vismaz manā pieredzē cilvēku sākotnēji māca pakļaut savu gribu pavēlēm, idejām, pat neizpildāmām iecerēm, un spēju uzturēt šo iekšējo konfliktu vai salauzt gribu pavisam sauc par "gribasspēku". Par to, ka esam, gluži otrādi, aktīvas būtnes un gribai dabiski jāvada, citastarp, prāts, netika dzirdēts ne vārda. Un, kad tika dzirdēts, tad, kā saka citā valodā, "the damage had been done".
Nebeidz pārsteigt veidi, kā, ticot "varai", "taisnīgai" citu apmuļķošanai savu interešu vārdā, pamanāmies sagrozīt valodu un iemūžināt tik absurdas sakarības.

Tad vēl piedevām varētu padomāt par to, kas tad ir tas, ko sauc par "gribēšanu", kad griba atmesta un aizvietota ar programmu. Tur pāri paliek kaut kāds dzīvesgribas surogāts, iedibinātās kārtības patīkams apliecinājums (taču, protams, nekad ne piepildošs), kura mērķis, gluži tāpat, ir nevis apmierināt dzīvību un gribu, bet gan programmu un tās maldinošo uzstādījumu, ka programmas izpilde nesīs laimi. Tāteikt, vēl pāris piecgades un sasniegsim Komunismu vai Demokrātiju, vai ko nu tur katrs savā dzīvē - toties pēc katras svinīgākas runas drīkst arī iedzert. Un tad jau arī pirms, un tad jau arī runas laikā, un tad jau vispār var kost visu laiku - bet to visu idejas vārdā, tikvien ka ideja izbalo kā karogs saulē, un tā nodilusī lupata joprojām tiek turēta augstākā vērtē par pašu dzīvību, kuras rokas to audušas, krāsojušas, pašuvušas un izkārušas.
Kā saka kristieši, "vella sekmīgākais nummurs bija pārliecināt pasauli, ka viņš neeksistē". Sūdi tādi, ka viņš uzdodas par "dievu". It's just us.
Garastāvoklis:: shrug?

26. Jan 2015 @ 10:00
[info]lavendera
Dziedātāja Sonora Voice

citrusaugļi un tai skaitā pašmāju ķirbji, cidonijas, burkāni un smiltsērkšķi (šis gan nav b.g.)

26. Jan 2015 @ 11:32
[info]martcore
a kā jūs domājat, kādu priekšmetu skolotājiem iemācīt skolniekiem ir visgrūtāk
vot man atmiņā točna tā ir mūzika un dziedāšana mazajām klasēm
viņi tāpat visi auro un ir elle uz zemes, a kad atskan klavieres, sāk aurot trīsreiz skaļāk

26. Jan 2015 @ 10:58
[info]samta
un vēl man ir īpaši sarežģītas attiecības ar virsrakstiem. a. cimdiņa maģ. 1. kursā manu kritikas rakstu novērtēja ar vienu atzīmi zemāk tikai tāpēc, ka nebiju izpildījusi visus noteikumus- kritikas raksts bija atstāts bez virsraksta.

26. Jan 2015 @ 10:44
[info]samta
man šķiet, ka es jau piedzimu bailīga. atceros, ka bērnībā man bija bail mazās skolas garderobē žņaugties ar pārējiem pagarinātās grupas biedriem. lai nebūtu atstumtā, es to darīju, bet tikai pati sev, gļukus imitējot. tāpat arī 1. klasē es pēkšņi nobijos un nenozagu kokosriekstu bulciņu, ko vēsā mierā izdarīja mana klases biedrene, bet piezīmi dienasgrāmatā un mammas izsaukšanu uz skolu dabūjām mēs abas divas. es kā līdzzinātāja. arī bērnības ziemās pa pusaizsalušām ūdens tilpnēm neesmu slidinājusies, bet gan pieticīgi no maliņas vērojusi, kā to dara pārējie biedri. nav jau nekas slikts, bet skaidrs, ka bailītēm kājiņas jau garas, garas.

26. Jan 2015 @ 09:32
[info]zum
Vispaar Kolka, manupraat, ir taa skaistaakaa vieta Latvijaa. Dabas zinjaa. Cilveeku zinjaa - Latgale.

26. Jan 2015 @ 10:25
[info]platformene
Pasaule ir pretrunā ar sevi, un tā vienmēr bijis, un tā vienmēr būs.

26. Jan 2015 @ 10:20
[info]martcore
a ja kāds grib jautri pavadīt laiku
var iepazīties ar Baltijas Diskursu fricmorgena anālajā izgāztuvē, kur vietām jau smieklīgi paliek
(uz paša autora personību var nereflektēt, kremļa opinionfišers un botu ganāmpulka rančero)
kā saka, TAM ETOGO MNOGO!

26. Jan 2015 @ 09:57
[info]sirdna
Pa virsu visam savam nevaldāmajam dzīvespriekam un dzirkstošajai vitalitātei es tīri aiz skopuma izdzēru alu, kas man bija uzdāvināts dzimšanas dienā.

Tā ir novembrī. Alus best before bija norādīts kā 9.janvāris.

Teiksim tā. Pēc kādu 200 gramu izdzeršanas sajūta bija kā pēc 200 gramiem viskija. Pēc kāda litra sagribējās mirt un es atlikušo izgāzu ārā. Stundu pavadīju bezsamaņā, tad iestājās paģiras.

Nedzeriet vecu alu. Tas nepalīdz.

26. Jan 2015 @ 08:07
[info]honeybee
Vai nu es esmu kļuvusi par alkoholiķi, vai arī iemācījusies pareizi dzert/atskurbt. Šogad esmu nopietni dzērusi 3 reizes, un visas trīs nākamā diena ir bijusi pilnīgi ok/patīkami pūkaina, nevis "kill me now" poha. Nu labi, 2 reizes no trijām dzēru labu alkoholu, bet zato daudz par daudz.

Maģiskajā receptē ietilpst:
- vienā brīdī beigt dzert (ar domu, ka jāaiziet gulēt vai nu jau skaidrā, vai tajā "hmmm, man laikam sākās viegla poha" stāvoklī), pamatojums: ņefig būt šmigā un gulēt vienlaikus, tas nav racionāli un tu nevari izkontrolēt, ko tavs ķermenis grib. Nu tb tikt vaļā no tās pusaudziskās panikas "ja es beigšu dzert, tad uzreiz būšu skaidrā, un to taču nevar pieļaut!!!", jo ir taču skaidrs, ka pēc 2-3 stundu dzeršanas tu vari 3 stundas nedzert un vēl joprojām būt patīkamā žvingulī,
- dzeršanas sākumā ir jauki iedzert arī kaut ko bezalkoholisku, vidū vienmēr aizmirstas, bet tad tajā beigu athoda posmā noteikti dzert visko bezalkoholisku (piezīmēsim, ka gāzētie dzērieni ir kļūda, ne tik liela kļūda kā dzert alkoholu, bet ar tiem vienmēr kaut kas jāapēd - kuņģa skābes dēļ),
- banāni! pēcdzeršanas athoda posmā obligāti, nākamajā rītā good to have. Teorētiski jebkas, kurā ir minerālvielas, bet nu de facto banāni ir visvieglāk iekšā dabūnamie,
- vanna, ilgi (man šķiet, ka tas ir krutākais līdzeklis pret atūdeņošanos).
Top of Page Powered by Sviesta Ciba