Members

About Members

7. Feb 2016 @ 09:41
[info]gary_crant
vakar no fosforizētiem sūdiņiem uzlīmēju pie sienas oriona modeli. nebija tik vienkārši, kā izskatās, jo ievēroju puslīdz precīzus mērogotus attālumus.
tas virpulis, savukārt, ir rotējošs projektoriņš + ilga ekspozīcija

jā, tagad man vajag kādu ar kaligrāfiskām spējām, kurš sarakstītu klāt info
yo


#17. Feb 2016 @ 04:53
[info]po
θ'3rd I

7. Feb 2016 @ 02:41
[info]perkons
video

7. Feb 2016 @ 00:22
[info]perkons
Paldies, manu māt!

6. Feb 2016 @ 19:04
[info]samta
notīrīju kosmētiku, atbrīvojos no visiem apģērba apspīlējumiem un uzvilku naktskreklu. līdz ideālam pietrūkst stunda pusotra, kad pārgurušo miesu varēs likt nosnausties. I. līgumu ir lauzis un jau guļ, kas nozīmē, ka šonakt es guļu iekšmalā un visi E. nakts iebildumi būs viņa darīšana. yes.

6. Feb 2016 @ 15:30
[info]platformene
ja smuki saģērbjās, bet plāni saspīlējās, tad jāfilmējās. okei.

6. Feb 2016 @ 12:38
[info]zum
Janvāris. Sniegs uzsniga, sniegs nokusa. Kur palika? Nav janvara. Februāris. Prieks par pirmajiem gaišajiem rītiem un vakariem. Skat, nav vairs arī i februāra. Marts. Pirmie sniegpulksteņi, krokusi, loki. Nav vairs marta. Pagājis. Aprīlis. Gribu naglot putnu burīti. Kādu būriti, strazdi jau māca lidot bērnus. Maijs. Kaut kāds puķēs var vēl stādīt. Nē, par vēlu jau stādīt, izdzīs tikai zaļumus. Jau jūnijs, Jāņi un dienas kļūst īsākas. Jūlijs, viss pilnbriedā, plauks un briest. Sāk sisinat lielie sienāži. Ko? Jau rudens? Augusts, vēl silti, tumši vakari, vēl rasā nomazgāti rīti. Bet vairs nav tas, nav tas. Septembris dāliju čēmuros. Oktobris ar sievu vasaru. Novembris ar savu pelēkumu, kurš reizēm ieilgst līdz nākošā gada martam. Decembris, cak, un Ziemassvetki jau klāt.
Bļin, kā skrien laiks!

Kurts Rasels ārdas.6. Feb 2016 @ 11:58
[info]mako
Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4

Kerks Duglass5. Feb 2016 @ 23:47
[info]mako
Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!

miegs5. Feb 2016 @ 17:24
[info]daarta
pēdējā laikā vispār nespēju pabraukt pie stūres
momentā aizmiegu
ir kāds padoms?

5. Feb 2016 @ 14:07
[info]platformene
I'm narcissistic but that's okay
Garastāvoklis:: :D

5. Feb 2016 @ 10:40
[info]amanita
Šodien, kad virs Zemgales modās koši zilas debesis, saule leca tik skaista un liela, lauki ar ziemājiem mirdzēja koši zaļi, uz tiem ganījās stirnas, bet ceļmalas kokos tupēja resni vanagi, es braucu uz darbu un visu ceļu smaidīju. Sirdī pilnīgs pavasaris.
Tuvojoties Rīgai, saradās arvien vairāk mākoņu un pasaule vairs nemirdzēja tik koši, bet dienai bija iedots pareizais starts.

Drīz būs tas gadalaiks, kad man ļoti patīk tā garā braukšana uz darbu. Kad ik dienu var vērot, kā mostas zaļums, kā pārrodas putni un pasaule atplaukst. Tad es daudz smaidu savā nodabā.

Ļoti lirisks noskaņojums man šodien. Labi, ka piektdiena. Žēl, ka darbu tik daudz. :)

5. Feb 2016 @ 09:59
[info]sirdna
Lidostu drošības pārbaudes mani mulsina. OK, pieņemsim, ka es aizmirsu noņemt no sava atslēgu saišķa Šveices nazi, kurš tur parasti karājas un piedāvā ekskluzīvus šķēru, korķu viļķu un nažu pakalpojumus. Bet tomēr tas ir nazis, ar kuru mani ielaida lidmašīnā. Protams, ka tas nav nekāds ierocis un jebkura dāmu augstpapēžu kurpīte ir daudz bīstamāka, tā vismaz nelocās un ar to nevar pats sev nocirst pirkstus. Bet nu tagad manā kontā ir priekšmets ar nominālo nosaukumu "nazis", ar kuru esmu izvizinājies cauri divām lidostu drošības pārbaudēm.

Also, pirmo reizi manā karjerā manu datoru un mobilo telefonu pētīja par tēmu "sprāgstvielu pēdas". Interesanti!

The FBI is out there5. Feb 2016 @ 03:49
[info]po
Dž.Lenons


Č.Čaplins
No Dž.Hendriksa mapēm (šis par Vudstoku):

I am humbled4. Feb 2016 @ 22:16
[info]juriic
to be mud of this world.
For earth is its flesh and water - its blood.
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Wubbaduck ft. SirMark - Nightmare After Christmas

4. Feb 2016 @ 21:35
[info]martcore
vienmēr esmu uzskatījis, ka cv ir jāiekļauj arī horoskopa zīme
kaut kur pie iemaņām un prasmēm
internet, yahoo email, microsoft office 2007, gaišmatis, pēc horoskopa dvīnis

4. Feb 2016 @ 18:03
[info]samta
nenoturējos un nopirku sev pāris alus, tagad laimīga iegāzos datorkrēslā un lēnām malkoju, lai arī nav īsti laika, jo tuvākajās 2h jāpaspēj nomazgāties, uztaisīt e. ēst, sakārtot istabu, sagatavot drēbes un vakara plānu rītvakara auklei (rīt braukšu tērēt d.k. un pēc tam dzert, yo) un forši būtu arī pašai sakrāmēt savas mantiņas un drēbes rītvakaram, jo var arī gadīties tā, ka rīt laika būt tikai tik, cik pusstunda no darba laika beigām līdz autobusam.

4. Feb 2016 @ 18:02
[info]kinskis
- tu drīz iesi mājās
- aha
- es arī, varam iet kopā.
- es caur prizmu iešu.
- ... ā, tā kā pinkfloids?

"Mēs", mirušie4. Feb 2016 @ 14:53
[info]po
Kāda ir nozīme cilvēka gribai un izvēlei, ja tik un tā tiek pieņemts, ka viņš piekrīt?
Ko cilvēks - un kam - var pateikt, lai tiktu piefiksēts, ka viņš nepiekrīt?
Mēs visi piekrītam aizliegumiem.
Mēs visi piekrītam nodokļiem.
Mēs visi piekrītam nepīpēt pieturās.
Mēs visi piekrītam "starptautisko" banku aizdevumiem, parādam, burbulim, krīzei.
Mēs visi piekrītam premjeram, ministriem, deputātiem, tiesnešiem.
Mēs visi piekrītam cilvēku pazemošanai, aplaupīšanai, iznīcināšanai - kaut vai tikai kļūdas dēļ, jo mēs piekrītam kļūdai.
Mēs piekrītam saņemt pases, nodot pirkstu nospiedumus, ierakstīt svešas sarunas, ielausties svešos dzīvokļos.
Mēs visi piekrītam - un es vienīgais nepiekrītu. Un tu vienīgais. Un vēl pa kādam vienīgajam.
Bet kāda gan izvēle tavai gribai un izvēlei - ja tā tiek izmantota tikai "varas"/"likuma" pārspēka demostrēšanai?
Šī vairs nav cilvēku pasaule. Šī ir resursu pasaule. Reiz tā bija dzīva. Tagad dzīvs vairs nav nekas.

P. S.
Īsāk sakot, kamēr "valsts" darbinieki nav totāli izstumti no visiem "mēs", tikmēr jāizliekas, ka viņu griba ir pārāka par citu gribu. Kā toksiskā ģimenē, kur no svara ir tikai viena cilvēka viedoklis. Bet momentā kāds sāk par tiem saviem ceļiem - "ja nebūs valsts, kas būvēs ceļus?", "ja vīrs/sieva tevi vairs nesitīs, kam tu no rīta vārīsi kafiju?", "ja izslēgsim televizoru, kā mēs zināsim, kas notiek?".
Vispār jau mani ne tik ļoti nomāc tas, kādā dirsā esam (t.i., cik dziļi visā sadzīvē mājo vardarbības/verdzības principi), bet tas, ka šis process izskatās bīstami neatgriezenisks. T.i., aizvien mazāks skaits cilvēku spēj paverdzināt aizvien lielāku skaitu.
Varētu "vienkārši dzīvot savu dzīvi", bet tā ir mana dzīve - šī pasaule, šis laiks ir mana dzīve. Tieši to nozīmē cilvēcība - atbildību par šo pasaules atspulgu, kas esam. Var sagrozīt atspulgu un izlikties, ka noteiktas lietas nepastāv, bet tas neizņem tās no īstenības un no tīriem atspulgiem. Ne ka mans vai kāda cita atspulgs būtu pilnīgi tīrs - bet tīrie fragmenti būtu jāapvieno, lai cilvēki redz aizvien patiesāk un spēj sazināties aizvien godīgāk. Tajā pašā laikā cilvēki pārpratuši "sevi", izslēdzot no apziņas pilnīgi visu, kas nav "savās" tiešajās interesēs. Pasaule nav svarīga, citu prāti nav svarīgi - nekas nav svarīgs, kamēr ir iespējams apmierināt konkrētā ķermeņa neapmierināmās iegribas. Un cilvēki iznīcina cits citu, pārraugu acs tiek izmantota citu prātu sagrozīšanai - un tie aizvien mazāk spēj to pamanīt. Zināšanas vienmēr ir bijušas ierobežotas, un vienmēr ir bijis kāds, kurš sarīda citus pret zināšanām - drošības vārdā. Bet pašlaik mēs slīkstam informācijā, un aizvien pieaug tā informācijas daļa, kuru nespējam adekvāti interpretēt un nekritiski pieņemam, jo mums trūkst sapratnes par pamatlietām. Līdz dzīvības un, kas jo svarīgāk, garīgās dzīvības principi ir aizmirsti tiktāl, ka par svarīgu tiek uzskatītas tikai visrupjākās, šaurākās un vienkāršākās no ilūzijām. Kurš būvēs ceļus? Varbūt laiks vienkāršot sistēmu un atstāt tikai vienu soda veidu - nāvessodu. Un tad "valsts" vārdā varētu ražot un bez maksas dalīt no galvaskausiem ražotus sadzīves priekšmetus - bļodiņas, lustras, datoru peles... Un tad pamēģiniet ierunāties pret nāvessodiem - jo kurš gan ražos peles!?

4. Feb 2016 @ 14:45
[info]honeybee
Lampu drudzis MT prezentācijas sakarā noreducējies uz "nu tad šodien neko saprātīgu nedarām + skatāmies, ka bumbulējoties prezentāciju nenokavē", pēdējais izklausās pat reālistiski :D
Top of Page Powered by Sviesta Ciba