Members

About Members

1. Sep 2014 @ 13:18
[info]noisiite
BB krēsliņš ļoti daudz noderēja līdz kādiem trīs ar pusi mēnešiem. Bez tā laikam būtu sajukusi prātā, jo noderēja bērna iemidzināšanai.
Tagad Helme viņā sēž tikai tad, ja taisu pusdienas un viņa jau ir izspēlējusies uz paklājiņa. Tad viņa tāda sagurusi ir ar mieru sēdēt un skatīties, ko es daru. Visos citos gadījumos, viņa cenšas izgrozīties uz sāniem, tikt ārā, nepatīk, ka viņa tiek ierobežota.
Ja iepriekš visādos izbraucienos ņēmu līdzi, tad tagad vairs nav jēgas. Ēdot pusdienas ārpus mājas, liekam viņu uz galda uz vēdera (jā, jā, te daudzi var šausmināties), bet ratos viņa arī mierā nevar nogulēt, ja tie stāv uz vietas. Bērns man ir kā mazs dzīvsudrabs, mierā nesēdēs. Visu laiku kaut kur jālien, jākustās. Mašīnā stāv puzles paklājiņš, ja nu kas. Bet tūlīt jau tāpat varēs nest augšā, kļūs vēsāks, uz zemes jau vairs neliks.

1. Sep 2014 @ 13:06
[info]noisiite
Tas foršais dibenvingrojumu video man ir iepaticies, šodien paķēru klāt vēl vienu tādu vienkāršo vēderam. Iepriekšējās divas dienas ar visām avenēm, sēnēm un āboliem, galīgi nesanāca pavingrot, tur nu gan nostaipījos visādi, tas mājas solis tomēr arī šo to dod.
Šodien būs atpūtas diena man, pat pusdienas netaisīšu. Vīram darīšanas pa centru, šis ar velo aizbrauca, piekodināju, lai aiziet paēst. Pati arī aizčāpošu līdz Spicei. Tāpat pastaigā jāiet, pie reizes paēdīšu.
Ehz, ja vēl varētu tā mierīgi kaut kad apsēsties un ģitārai stīgas nomainīt, jau pāris mēnešus kā nesanāk īsti laika. Paņemu, paspēlēju pusstundu, pašausminos par stīgām un turpinu gaidīt sazin ko. :D

1. Sep 2014 @ 13:03
[info]honeybee
Un šorīt mūsu bilingvālajā skolā 1. septembra pasākuma ietvaros meitas klasesbiedrene uz blokflautas spēlēja Ukrainas tautasdziesmu.

Dzied1. Sep 2014 @ 12:49
[info]amanita
Karlīnai 4,5 mēneši un vakar viņa sāka vilkt līdzi šūpulīša miega dziesmiņai. Skaisti, melodiski un ar visām pauzēm. Ja es to būtu tikai viena dzirdējusi, domātu, ka rādījies.
Laikam dziedātāja aug.

Bet šodien bēbīts kašķīgs. Laikam tāpēc, ka brālis neskraida apkārt un neapber ar mantām katru mīļu brīdi. Sācies dārziņš, dāmītei garlaicīgi vienai mājās. Mammas jau neskaitās.
Tags:

1. Sep 2014 @ 12:30
[info]platformene

1. Sep 2014 @ 12:00
[info]lavendera
Vai puisis ar alerģiju var tikt iesaukts obligātajā militārajā dienestā?

Un kā bija padomju laikos?

jau dzērves stāv rindā uz tualeti1. Sep 2014 @ 11:22
[info]martcore
Есть миф, что, мол, "дети" ( "детишки" даже, можно сказать) зато хорошо разбираются в новых системах коммуникаций и так далее. Увы, дальше социальных сетей, приложений и игрушек дело не идет, и для многих, очень многих найти в интернете нужную информацию - большая проблема, а иногда и правильно выйти на нужный адрес группы ВК не в состоянии.
Мы заметили, что на вопрос "Кто изобрел социальную сеть Фейсбук" сами они ответить не могут, нужны варианты ответов. Из вариантов предлагаем : Цукерман, Цукерберг, Цукерсон или Цискаридзе? И что вы думаете? Что уж на этот-то вопрос все знают ответ? Как бы не так. Отвечают наугад и как попало - я тоже уже писала об этом год назад. А вот наши вчерашние приобретения: наряду с Цукерсонами и Цукерманами вчера у нас появился (в группе 6-7 кл) Сукер сон и Цыцкариджа. Авторы этих ответов (и других тоже) не поняли даже смысла самого вопроса.

Еще новенькое: столица Белоруссии - Украина, Турция, Киев, Белгород, а Эстонии - Мексика. Чукчи живут в горах, в лесу, в Игле, в холодных странах ,где таджики, на востоке, в хатах, на северном полюсе. А один написал, что нет такого народа - "это брет" ( тот самый, который так же ответил на вопрос про иждивенца). И что попадья - "бочка на воде" - из двух вариантов ответа он сделал один. Советский Союз развалил Сталин, Путин, Ленин, Брежнев, Гитлер.(некоторые пишут "немцы"). Но то, что ВО война была с немцами, тоже знают не все. Дату один из них (уч-ся 8 класса, есть 14 лет) указал 41-98г., а другой - 12 лет - с 1710 по 2005 год. Но на этот вопрос чаще всего ответы - правильные.
Никто не знает, как называется священная книга у мусульман: "В христианстве - Библия, а в мусульманстве?". Прочерки ставить нельзя, поэтому пишут: " мусульмане", "книга", "деньги", карант",мангольство",будда", "молитва",анти библия","история", "свитки","алах" и тд, а вчера коллекция пополнилась ответом "кармен" (отвечал ученик, перешедший в 8 класс).В конце идут вопросы "блиц" - любимая книга, любимый фильм, блюдо и тд. Среди блюд лидируют суши, пицца, тирамису, а на вопросы про книгу и фильм почти все ответы такие: "нет".

xxx

vispār vajadzētu arī pie mums šādu pētījumu

1. Sep 2014 @ 11:07
[info]celies
Vakar griezu kokiem zarus. Man tas nav vienkāršs uzdevums. Šoreiz koki ar mani runāja par ģenētikas jautājumiem. Viņi teica, ja jau tu mūs tagad (rudens pusē) te griez, tad ko tu gribi lai mēs turpmāk (nākamajās paaudzēs darītu savādāk? Vai lai būtu slaidāki. Man īsti nebja, ko atbildēt. `Man tikai jūs te uz ceļa traucējat`. Diez vai viņi to saprata, viņiem tas nav `tikai`.

Labi, ka ēstās saulsardzenes vēl nerunāja ar mani :)

Savukārt šodiena ir daudzo ļaužu pucēšanās diena, smuki jau. Skolēni, vecāki, pedagogi..
Vēl viens astotais marts, kad dāvina ziedus.

Tenisu gan daudz esmu saspēlējies pēdējā laikā.

1. Sep 2014 @ 09:52
[info]sirdna
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.

Bērnu Cietums 20141. Sep 2014 @ 09:48
[info]po
Maz laimes 1. septembrī.

1.Septembris.1. Sep 2014 @ 09:05
[info]petro
Sveiciens vārdadienā brāļiem Ilmāriem!

Protams, ka sveiciens arī visiem, visiem, visiem kuriem šī ir Zinību diena!

1. Sep 2014 @ 01:19
[info]platformene
nu bet kaa! manii njirb, njirb, njirrrrb, un kad liekas norimst, atkal tiek veikts paarsteidzosh solis.
tur veel ir tik daudz kaa vairaak, un slaanji, un puses, un galvenais, ka viss ir abpuseeji. es nebriiniitos, ja satiekoties mees dzertu no kruuzeem vienlaiciigi utt (kaa parasti sanaak, ja es ar kaadu savienojios domaas, tas ir jociigi)
okei shis viss ir dzilji persooooniigi, labi
skaitaam dienas
L. gan pirmaa buus shajaa pilseetaa, shonedeelj, bet es jau esmu vinjai tjip piedevusi to, ka vinja nespeej piedot man

Vasara...1. Sep 2014 @ 00:31
[info]mako

1. Sep 2014 @ 00:17
[info]honeybee
Bet varbūt es vienkārši esmu padomjlaika bērns un neticu valstij kā tādai, gribu turēt to no sevis pa gabalu; zinot, ka esmu pārāk gļēva, lai kostu rokā, kas mani baro, vienkārši neņemt barību.

31. Aug 2014 @ 23:15
[info]noisiite
Šovakar vairs tik gludi negāja ar aizmigšanu. Vienā brīdī šķita jau, ka nu viss, viss, finiša taisne, bet kaut kas sagāja uz īso. Kamēr Helme ņurdēja, vieglām ieraudājās, tikmēr gāju ik pa laiciņam segu piekārtot, tad pa daudz aizrāvos ar sliekas (tamborēts tārpiņš) došanu rokās un pēc minūtes viņa jau sāka raudāt pamatīgi. Ņēmu vien ārā no gultas un liku ratos šūpināt.

vilciens31. Aug 2014 @ 20:46
[info]juriic
bieži sapņos figurē. Tāda groteski milzīga, neapstādināma dzīves parādība. Bez žēlastības gan viss metāls, gan konduktori. Cik reizes bijis visādos veidos bail, bet tagad uz ballīti Uģis aicina, kamēr pēkšņi Vaivaru mežā pienāk vēlviens tāds milzīgs vilciens un es kāpju garās jo garās kāpnēs, lai tiktu iekšā un eju pa vagoniem cauri kaut kur. Ar sarkaniem benķiem. Un nav īsti bail. Ir sajūta, ka vilciens mani izglābis no kaut kā. Stīvenam arī laikam vilciens bija tāds bērnības ērms. A kāpēc tā. Apziņa arī, ka Ratnieku ābeļdārzs pa ziemu arī ir vienā sniegā. Tā ir tāda pati pasaules daļa kā visas pārējās. Un arī katrs cilvēks ir tāds pats kā nākošais, kurš ir atbildīgs par šīs cilvēces esību.
Garastāvoklis:: what is a brave man?
Mūzika: june miller - brave man

31. Aug 2014 @ 18:40
[info]noisiite
Izskatās, ka man oktobrī būs ko darīt. Vilhelmīnei būs vārda dienas ballīte, sabrauks radinieki, daudzi un reizē. Jāizdomā būs kaut kas interesants, nu tur dekorācijas, baloni.
Un tad vēl šorīt beidzot redzēju to 'mistisku'- kā bērns no manas gultas tiek uz savu un pagriežas ar galvu pretējā virzienā, kopā kāds metrs ar astīti ir tas mērojamais ceļš. Pirmajā reizē bija šoks, pamostos un blakus nav bērna (zemāk ir spilvenu barjera, tur viņa netiek), pastiepju roku, nav. Atveru acis, bebiņa savā gultiņā (gultas mums sabīdītas kopā) un apgriezusies pa 180 grādiem.

pirms skaipa un internetiem31. Aug 2014 @ 17:07
[info]martcore
From Mike Anderson's "Healing Cancer from Inside Out"31. Aug 2014 @ 16:53
[info]po

31. Aug 2014 @ 15:19
[info]platformene
Top of Page Powered by Sviesta Ciba