Members

About Members

5. Jul 2015 @ 23:12
[info]martcore


...Še bija sagājuši kopā piecu pagastu ļaudis, kas mēnešiem ilgi bij krājuši naudu šai dienai un arī spēkus un, nevarēdami apreibt darbā, gribēja apreibināties kopīgā izdzīvē, jo nekas cilvēkam un tautām nedod tādu baudu kā visa sakrātā izputināšana vienā acumirklī. Un, jo tālāk cilvēks aiziet savu laicīgo mantu krāšanā, jo vairāk viņā rodas tieksme ierūkties kā zvēram, iečaloties kā strautam, izdziedāties kā putnam un atkrist augšupēdu atpakaļ dabas zaļajā vaļībā....
/vēlreiz atgūstoties/
tā. pie kā es paliku. ak, jā.

5. Jul 2015 @ 22:03
[info]sirdna
Fuh, festivālu beigas. Piektdien, sestdien Bauskas kantrī mūzikas festivāls (septiņpadsmitais pēc kārtas, astotais, kuru apmeklējam). Šodien gan ļoti mierīgi, bet tomēr izbraukums, jūra, viļņi un mājupceļš. Garais vīkends uzskatāms par izbeigtu un tagad atliek uzvarēt slinkumu, aiziet līdz virtuvei iejaukt lielu krūzi tējas ar pienu, lai tas būtu galīgi pienaglots pie sienas.

5. Jul 2015 @ 21:09
[info]martcore
sk. kingsman
nu vot smējās, smējās par amerikāņiem
a kā piecas minūtes baznīcas masakrs - tā tīrs roberts rodrigess

5. Jul 2015 @ 20:34
[info]platformene
pļurk

cogito ergo cogito5. Jul 2015 @ 20:17
[info]po

5. Jul 2015 @ 19:00
[info]martcore


/domīgi/
...gar visu kūts ārējo sienu garos lāstos, noliktas katra atsevišķi, sadudinājās barošanai nolemtās zosis, kas nevarēja pakustēties, bet tik izbāzt kaklus pa caurumiem, lai paēstu un padzertu. Tādējādi tās drīz vien kļuva divreiz smagākas un nekādi spārni tās vairs nevarēja pacelt gaisā. Un, kā Straumēnu saimnieks rīkojās ar zosīm, tā neizdibināmi likteņi rīkojas ar tautām, pirms bojā ejas uzsūtīdami tām lielu pārticību, jo tā arvienu ir lielas nelaimes priekšvēstnese...
/atguvies/
tāks, pie kā es paliku

soundcloud message5. Jul 2015 @ 18:25
[info]po
3 days ago

I am a naughty girl looking for fun! Please visit my website.http://kidswebsites.net/xxxsex0217


Nerātnās meitenes jūzeris jau izdzēsts - nu mūsu jautro draudzību uzturēs tikai neejošs haiperlinks. Sic transit gloria mundi.

5. Jul 2015 @ 17:53
[info]piene_ne
radusies vēlme tomēr apmeklēt Ņujorku. Kas man būtu jāizlasa vispirms?

Divi festivāli5. Jul 2015 @ 17:51
[info]piene_ne
Cēsis vakar 23.00 jau bija izmirusi. Neliels troksnis Malā, 5cilvēki dejoja pie Grēviņa and that's it.

5. Jul 2015 @ 12:47
[info]zum
Ja kāds brūķē vāciski, Volkers Pipster skaidro kas ir kapitālisms
https://www.youtube.com/watch?v=y2EjS-YHk-s

1)Izklausās dramatiski, protmas, ka pārspilets, protams ka ta ir parodija un kungs acim redzot ir kreisais, visi parodisti ir kreisie, labējie neparodē, labejie stāv miera stāja un salutē,
2) No katra eiro, ko Eiropa jebkad ir devusi Grieķijai attīstītā Eiropa ir nopelnijusi vismaz 10 eiro. Nesavtīga palīdzība? Kā tad. Tas pats ir ar Latviju un citam līdzīga līmeņa valstīm.

Plašā plaukumā5. Jul 2015 @ 13:08
[info]x_f

Īsta vasara™ pilnīgi noteikti ir tad, ja var pamosties pāris stundas pēc saullēkta, pavadīt pāris stundas uz lauka, aizbraukt līdz ezeram nopeldēties (pirmoreiz šogad!), līdz tirgum pēc zemenēm, pārbraukt mājās un ap desmitiem beidzot tikt pie brokastīm. Tad var mazliet paslinkot pa āru un iet parakņāt dārzu, atkal mazliet paslinkot pa āru, vēl kaut ko padarīt ārā, ap deviņiem vakarā tikt ezerā vēlreiz un tad iet gulēt. Nākamajā dienā to pašu atkārtot. Karstums ir jauks.

Kelvins saprot dzīves jēgu.

Es vispār nekad neesmu bijis lielā sajūsmā par ūdeni, tomēr pēdējos gados man reāli iepaticies peldēt. Iespējams, arī tādēļ, ka tagad spēju peldēt ilgāk, jo, tā kā dodos uz mežezeru, tad tur var vai nu peldēt, vai stāvēt mežā bez citām laika pavadīšanas iespējām, tāpēc varēt peldēt ilgāk ir patīkami. Droši vien būtu vērtīgi to pašu regulāri darīt arī baseinā, taču man grūti sevi iedomāties no rīta dodoties uz baseinu kaut kur Rīgā. Varbūt, ka to var, bet grūti iedomāties – darbdienas ir pavisam cita opera. Tāpēc man patīk, ja ir tiešām silts un dabīgi.


FUCK YOUR ONLY GOAL!5. Jul 2015 @ 12:49
[info]po
Pilsoniskais pienākums pagaidām izpildīts - nositu kodi.


Unlike the caterpillars, the adult moths do not feed: they acquire all of the nutrition and moisture they need while in the larval stage, and once they hatch from cocoons their only goal is to reproduce. They have only atrophied mouth parts and cannot feed on fabric or clothing. /wiki/
Tags: , ,

5. Jul 2015 @ 11:21
[info]mako
Grābt sienu pagalmā, uz galvas salmenīca un austiņās klasika. LR3. Jauki.

5. Jul 2015 @ 08:00
[info]platformene
viss-nakts apskāviens ir pats labākais

5. Jul 2015 @ 09:48
[info]martcore
turpinu skatīties wayward pines

otrajā seriāla pusē, kad fokss, šķiet, ir izpizģījis šamalanu no pludmales, viss jau aiziet po vzroslomu
arī nav slikti

5. Jul 2015 @ 04:39
[info]martcore
pēc čīles uzvaras (pirmās uzvaras kopā amerikā vēsturē!) skatos wayward pines

nu ko
jāpiemin divi momenti. pirmkārt, mūsdienu kulta rakstnieks bleiks kraučs (viņu bez manis moš honeybee ir lasījusi vai razbainiegs?) iet serčikā gandrīz viens pret vienu. otrkārt, šamalans taču jebkuru trilleri desmit minūtēs pārvērš par komēdiju, tas viņam izdodas pat stāvot aiz galvenā režisora muguras. neraugoties uz visu savu aligatora dabu, es uz dzīvespriecīgo indieti jau sen kā nespēju nopietni sadusmoties
taču, lūk, viņa, kino maģija
kā var izdarīt tā, KA TEKSTS IET VIENS PRET VIENU, BET IK PĒC DESMIT MINŪTĒM GRIBAS ZVIEGT?????
bezmaz pēc katras sērijas meties pārlasīt oriģinālo autoru - tā viss tiešām tur bija, jā, tā, bļaģ, bija!

es mazliet paskaidrošu tiem, kas nešarī jomā. kraučs - tas faktiski ir kaut kādā ziņā otrs hariss (specifiskāks, un, po mņe, aizraujošāks ar visu šo izcilo literāro nihilismu, bet tas tā). vai jūs var iedomāties "jēru klusēšanu" uzfilmētu pēc teksta, kuru var skatīties ar popkornu un gārdzieniem? nevarat? paskatieties wayward pines un jūs varēsiet visu pasaulē.

rezumējot, kino pēc dabas ir ne tik daudz kā ananāsu variācijas par tvinpīku, cik trīra "karaliste". un, iespējams, tā ir pat labāk.

4. Jul 2015 @ 23:32
[info]devour
90% drošs, ka lauzts. Iebraukšu Aizkrauklē skriešu uz rentgenu ^_^

5. Jul 2015 @ 00:01
[info]po

4. Jul 2015 @ 23:43
[info]po
Garastāvoklis:: the best, the best, the best, the best of you
Tags: , ,

4. Jul 2015 @ 21:34
[info]samta
ģerevņa, bļin, gatavā ģerevņa. rīgā vismaz pa nakti varēja atstāt logu vaļā, bet šeit jaunieši, saulei rietot, dzen ielās savas nāvīgi rūcošās automašīnas un drošvien tusē pieturā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba