Members

About Members

23. Feb 2017 @ 12:30
[info]santech
Dīzerī ir Heresiarh!!! RESPECTŌ!!
http://www.deezer.com/album/1322961

23. Feb 2017 @ 11:09
[info]santech
Vakar vakarā bija tik skaista ziema ārā. Vismaz pa darba un mašīnas logu veroties. Tagad atkal drsā un pretīgi.
Mūzika: MetallicA - Seek And Destroy

23. Feb 2017 @ 10:05
[info]santech
Sēžu dzeltenā hūdijā ar kapuci galvā un mēģinu saņemties sākt strādāt. Prieks, ka pēc 3 aliem šodien sakarīgi jūtos. Salīdzinoši. Ir gadījusies ar'isliktāka loterija. Bet nu - pelmeņu maltīte laikam palīdzēja.
Nav vēl aldziņa ieskaitīta, sasodīts. Vispār no šīs algas varētu kādu daļiņu parādu arī sākt atdot. Sākot ar vīnu pudelēm.

.22. Feb 2017 @ 21:54
[info]kini
man tā sāk rādīties, ka uztaisīšu sev pa vasaru piedzīvojumu un uz openeri braukšu. pie tam baigi centīgi nemeklējot kompāniju, tātad, moš viena. daži draugi gan brauks, bet tas būs tur, galā. un man jau ir kvī kvī, cik forši. ar autobusu var aizlaist līdz gdaņskai un gdiņa turpat tuvumā. šitas jau būs ceļošanas vienai next level. 
no citām ziņām, par spīti tam, kā man negribētos ēst cukuru, bet tieši saldumi ir tie, kas visilgāk stāv un tāpēc ir gandrīz vienīgais, kas mājās no ēdamajiem vēl ir. tā kā, ja gribās paēst, var salasīt vismaz puskilo konfekšu :D 
un par godu opener, lai iet solange.

upd. un tomēr, ir arī tāda lieliska lieta kā saldētava, un tur ir zemenes un avenes :)
Mūzika: Solange - Lovers In The Parking Lot

22. Feb 2017 @ 20:16
[info]santech
Temperatūras visas normālas, bet tāpat randomā uzkarās. Pasūtināju jaunu barokli un seksīgu keisu. Ar dekolteju, tā teikt. Ja pēc tam turpinās gļukot, tad nu nez - mātene, rtams vai procis. vai vga. ZB, protams, bet es savādāk dzīvot nemāku.

Negribējās stāvēt Rimi rindās un sapirkties vēl visādus mēslus. Tikai alu. Iekāpu vietējā LaTSiņā. Šausmīgi bēdīga dzeramo alu izvēle. Bet Tērvetei akcija. Paņēmu 3 senčus. Pie ceptiem pelmeņiem ar Spilvas rosola majonēzi - svētku mielasts.

Šovakar priekšnieks uzkavējās darbā vēl stundu pēc darba laika. Dēļ mana kasjaka. Kas atrisinājās, bet nu mana vaina konkrēta. Bet aizveda gandrīz līdz mājām.
Mūzika: http://www.deezer.com/artist/13953/top_track

22. Feb 2017 @ 16:17
[info]zivs
Caurām naktīm nekas vairāk par pierastajām degradētajām teritorijām, pamestajām ēkām, vai ārzemēm, kurās parasti esmu bezpalīdzīgā situācijā, jo ne nojausmas kur atrodos, ne arī naudas mājupceļam. Šonakt Rīgā, tirgus tunelī kāri grauzu to lielo konusa saldējumu, kam bieza kraušķīga vafele un šokolādes cepure ar riekstiem, līdz izrādījos nokļuvis Krievijas patriarhijas ietekmē esošajā, pareizticīgo baznīcā. Tā atradās turpat tirgū, kā atvērtā tipa dievgalds, kur cilvēki nāk paēst, palūgt, saņemt dziedināšanu. Tā uzskatāmi bija vieta, kur nāk daudz patversmes cilvēku. Soli bija izkārtoti zem klajas debess, divās garās rindās, un bija sāniski jāvirzās gar solos sēdošajiem, līdz kādai brīvai vietai. Savu klātbūtni šeit saskatīju kā vienkāršību, stāvot pāri kultūru nesaderībai, un ieturot vakarēdienu starp šiem cilvēkiem, no kuriem daudziem, tirgus ir arī mājas. Vakarēdiens gan nebija hostija, bet mielasts no krišnu virtuves. Atpakaļceļš veda caur uteni, kur nepārdevis kādu vecu krāmu, piemetu to kādā no, uz vaskadrānām sarindotajām kaudzītēm.

Citā īsfilmā mūsu aizsardzības ministrs bija džeks no Royksopp. It kā no Royksopp (tas ar garajiem matiem), bet zināms, ka tomēr lokālais latvietis. Nodomāju, ka gājiens labi izsvērts - laikmetīgi, turklāt norvēģi asociējas ar kareivīgajiem vikingiem.

* * *

Citās ziņās, paparde, jādomā, man ir piedevusi. Ik dienas smidzinot (paldies [info]rasbainieks par šo ieteikumu), tā ir ne tikai nostabilizējusies, bet šodien pamanīju j a u n u , z a ļ u stīgu.


22. Feb 2017 @ 14:10
[info]vacatio
šitas man pašai
trīs smuki bikšaiņi ar smukām balsīm

https://www.youtube.com/watch?v=7JrjpgvU4jk

https://www.youtube.com/watch?v=3Ey4fROQ_eM

https://www.youtube.com/watch?v=zlMmnW3-neo
Tags:

22. Feb 2017 @ 13:54
[info]vacatio
Olis: Es esmu bēdīgs, jo negribu izaugt liels kā jūs ar tēti.
Es: Kāpēc?
Olis: tāpēc, ka man patīk būt mazam!
Es: nu nekreņķējies, tu vēl ilgi varēsi būt mazs.


Kad es augu, visi bērni ātrāk gribēja būt lieli. #LaimīgāPadomjuBērnība

22. Feb 2017 @ 10:57
[info]santech
Šovakar varētu palikt ilgāk darbā. Savest kārtībā bardaku kaut nedaudz. Bet pēc tam točna gribēsies iekapāt. Varbūt pat kompānijā. Varbūt ne pārāk daudz, jo rīt arī darbs.

22. Feb 2017 @ 09:37
[info]soul_embraced
Kārtējo gadu jāsecina, ka Oskara ārzemju valodā nominētās filmas ir daudz sakarīgākas par pamatkategorijā saliktajām.

.22. Feb 2017 @ 00:40
[info]kini
šodienas dziesma, noklausījos jau kādas padsmit reizes. piefiksēju gan bačatas remiksa formā, oriģināls pavilka vēl vairāk, ka kādreiz gribētos pat horeogrāfiju uztaisīt, kā šitie izdarījuši.. bet līdz tam vēl pāris gadi. 

-shut your mouth and run me like a river-
Mūzika: bishop briggs - river

21. Feb 2017 @ 23:21
[info]santech
Tieši brīdī, kad ar kompi vēlos darīt kaut ko (nosacīti) produktīvu, tas atkal jau sāk niķoties. Grib paēst no mana maciņa. Respektīvi - tiks gādāts jauns korpuss, jauns baroklis, jauna dzese procesoram (kkāda lētā ūdensdzese) un šķiet, ka arī ssd disks. Jāpaskatās cik tas viss izmaksās. Ņemot vērā darba specifiku - nevajadzētu būt pārāk daudz. Tam visam klāt mēģināšu tikt pie winX licences pa lēto.

21. Feb 2017 @ 17:09
[info]zivs

mīļi un ļ. atbilstoši.

21. Feb 2017 @ 17:11
[info]ninona
Šodien sniegs 50 formās.
Tagad gaiss pilns lielām, kuplām pārslām. Tiešām kā dūnas no mākoņiem!

21. Feb 2017 @ 09:27
[info]santech
Vai ne?
https://youtu.be/A0Z8OcsFeFQ?t=11m55s
Иногда игры просто помогают жить

21. Feb 2017 @ 09:03
[info]ninona
Iedomājos vien, kā mans un A darba režīms izskatītos, ja būtu tajā darbā palikusi.
Pusi no tām 3 nedēļām, ko strādāju, P noslimoja, tagad šo 3 ned. un 1 dienas laikā tikai 4 dienas abi bērni reizē ir bijuši pa iestādēm. Šodien P jau atkal mājās.
Vēlāk mērīšu viņai temperatūru, vērošu šodien.

21. Feb 2017 @ 08:33
[info]santech
Sķiet, ka nākamais apgreids būs nevis sistēmas ātrumam, bet stabilitātei. Vakar patīrīju barokli. Izskatās, ka kaut kad tas tika darīts, bet ne pārāk nopietni. Šoreiz jau arī nesanāca 100%. Nav man saspiestā gaisa balona. Gribu pats uztaisīt, bet nu - vēl nav izdarīts. Katrā ziņā baroklis ir jāmaina un nav vēlams kavēties. Un tad jau pie viena arī jauns un jēdzīgs korpuss jāpaņem. Tagad sakarīgs skaitās tāds, kam baroklis apakšdaļā esot izvietots. Nu un tad jau pie viena ūdens dzesi, to budžeta, neizjaucamo, procesoram. Jo cik var psties ar Intel kūleri uz AM3+ soketa proča, piesprādzētu ar stoka kūlera sprādzi tā, ka slidinās pa termopastu. Parodija. Un jā - barokli tīrot pamanīju degušus vadiņus. Kaut kas pārkarsis, moš kkāda aizsardzība strādāja vai kas. Un vakar ik pa laikam nenosaskāmu iemeslu pēc nofrīzoja kompis. Tagad arī sēžu un ceru, ka nenofrīzos. Bet varbūt tie tiešām bija videokartes draiveri. Enīvei - kādi pāris simti jāatliek šim visam pasākumam. Un jātiek pamazām vaļā no diskiem. Varbūt. Bet kur lai liek to info lērumu.

21. Feb 2017 @ 00:11
[info]santech
Nejauši nospiedu divreiz pogu Dīzerī. Tagad vairs nezinu, kuru dziesmu man vairs tur nekad nespēlēs.

anglene no Nurse Jackie20. Feb 2017 @ 23:33
[info]zivs
1. Take a deep breath
2. Crush a pill
3. Roll out your gym mat
4. Exercise until failure

20. Feb 2017 @ 19:17
[info]santech
Deezer tomēr ir sakarīga padarīšana. Kamēr gaming kaste, kurā ir arī offline mūzikas kolekcija, gaida barokļa tīrīšanu, tamēr piesprauž trubu pie tumbām un viss notiek.
Barokļa tīrīšana gaida, kamēr pavakariņošu uz darbu un no darba atnestās pusdienmaizītes. Tosteris tām iedvesa otro dzīvību. Un tumšais Bauskas. Brālis nebija.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba