Members

About Members

20. Okt 2017 @ 20:10
[info]santech


haha, saņēmos un aizpildīju bites testu
Mūzika: Undervatten - Politics (Full Album) 2017

20. Okt 2017 @ 14:51
[info]santech
Kebaba dziesmiņas šodien nebūs. Rīt gan varētu būt.

20. Okt 2017 @ 13:48
[info]santech
"Lauku Avīzē tādu huiņu neraksta", teica vīrs (droši vien) sievai. Ne iepriekš, ne pēc tam teikto vēl un vairs nesadzirdēju. Bet diez kas tā par huiņu?

20. Okt 2017 @ 13:10
[info]santech
darbs.. kāds vēl darbs? visa dzīve atkarīga no interneta ātruma.

20. Okt 2017 @ 12:20
[info]santech
Labprāt pavēdinātu telpas, bet pagalma pusē ārā smird un ielas pusē po žizņi kāds pīpē.

20. Okt 2017 @ 11:29
[info]santech
Kāpēc man liekas, ka bez tonnas kafijas šī diena tā arī neiesāksies? Jo mājās neizdzēru, jo pirms darba skrēju uz pastu pēc sūtījuma. Un pēc pārsi sarakanajiem Bauskas aliem galva šodien tāda dulla. Varbūt dēļ pārkurinātās studijas un nevēdinātās uz nakti. Varbūt dēļ smirdīgās pilsētas. Un galva dulla arī ar atpakaļejošu datumu. Jo vakar sajuka vietām pāris sūtījumi. Human Error. Kā man viena gudra dāma nesen komentēja, ka es pats esot viens dabas error. Bet nu lai jau dirš, dieviņš jau viņai visu piedod.

Atkarība20. Okt 2017 @ 10:27
[info]feita_kleita
no Spilvas ombardi marinētiem pirpariem un Le Bureau des Légendes.

20. Okt 2017 @ 10:16
[info]soul_embraced
Tas brīdis, kad es pirmo reizi tieku intervēts personīgi.. un tas ir ISO audits

20. Okt 2017 @ 10:10
[info]santech
Ir sagaidīts visprioritārākaias sūtījums - Rotaļu Biedra laptopa klaviere. Nākamais - telefona priekšējā plēve. Nu un ja sagaidīšu bezmaksas lāzerīti, par kuru tikai eur šipings bija jāmaksā, tad vispār. bet laiks palicis nākamais vīkends. Nu - mēneša beigas. Redzēs.

smird20. Okt 2017 @ 09:51
[info]santech
visur
pilsēta šajā dzestrajā rītā
cilvēki tajā, kas velkas pa priekšu smirdošu ļuļķi pīpējot
darbā arī smird. sastāvējies gaiss, tagad vēdinās. ķīnas preces koncentrētā kabūzī vispār ož pēc veca seksa, phē.

20. Okt 2017 @ 02:49
[info]huinja
Man walks into a pet shop and sees a parrot for only $50. Standing next to the cage the man asks, "I wonder why he is so cheap?" "Because I am defective," came the reply. "I've got no legs." A little surprised the man asked, "Well how do you stay on your perch?" The parrot draws him closer and whispers, "I have a big penis. I just wrap it around the bar and stay put. Go offer the owner 30 bucks for me. He'll take it." The man walks out of the store with the parrot and takes him home. They become best of friends. They talk sports, politics, current events. The man could not be happier. One day the man gets home from works and the parrot beckons him over with his wing..."Psst...come here. I need to talk to you." "What?" "It's about your wife." "Yeah, what about her?" "And the postman. Today he knocked and she answered the door in a skimpy black negligee." "What!" "Yes. And then they embraced in a long passionate kiss," the parrot went on. "Holy shit...that can't be possible." "It is. Then they went over to the couch and she slipped him out of his uniform and then things started to get really steamy." "Well," the man asks,"what happened next?" "I don't know," said the parrot. "I got a hard on and fell off my perch."

20. Okt 2017 @ 01:18
[info]izdziivotaaja
Tonight the Orionid meteor shower will light up our shared sky.

Ne manā pilsētā. Kā vnm.

19. Okt 2017 @ 19:27
[info]vacatio
Vakar pirmo reizi biju akvaparkā.
Visinteresantākais bija tas, ka apavi un mētelis (un viss pārējais līdzi paņemtais) ir jāiestauķī skapītī kurš visdrīzāk ir paredzēts tikai mobilajam un makam.
Tags:

going wireless?19. Okt 2017 @ 12:19
[info]santech
Kaut kādā ziņā izskatās, ka pienāk dzīvē posms, kad jāpāriet uz bezvadu ierīcēm. Pele, klaviere, austiņas. Kāpēc? Pārvācos uz dzīvi kopā ar diviem kaķiem. Viens no kuriem ir potenciāls vadu grauzējs. Bezvadu sistēma gan arī vairāk sit pa kabatu. Tā ka - varbūt vienkārši jācer, ka vadi izdzīvos. Kaķiem nepatīkot citrusaugļu aroms. Jāierīvē vadi ar citronu ;D

Dzestrs rīts un19. Okt 2017 @ 11:47
[info]feita_kleita
uz aprasojušiem automašīnu logiem sazīmēti krāniņi.

19. Okt 2017 @ 11:39
[info]santech
beidzot unsucsribed no couchsurferu mailing listes. kaut kādas, kur looking hosts vai ko. kaut kāds jautājums uzpeldēja galvā par to, ka vai tiešām cilvēkiem nav nekā labāka ko dzīvē darīt, kā blandīties pa pasauli, meklēt ballītes utt. utml. bet tā var teikt par dajebkādu nodarbi, kas azirauj vienus, bet neaizrauj citus.

19. Okt 2017 @ 11:21
[info]santech
Sēžu savā bulkā, gaidu, kad kāds piešķirs tiesības rīkoties ar būvmateriāliem. Nosūtīju ziņu par šo jautājumu frakcijas līderim. Vēl nav atbildes. Tad atcerējos, ka man taču ir piešķirts menedžeris šādiem jautājumiem. Nosūtīju. Bet no viņa vēl mazāk cerību ko sagaidīt.
Bet Year 18 Day 310, 12:16 You have received 5,000,000 credits from the faction Rogue Squadron with the following message:
5,000,000 salary
vēl kaut kā attur visu pamest un iet freelance. Kaut gan - k gan es citu darītu šajā kosmosā. Katrā ziņā pabeigšu apbūvēt norīkoto planētu un tad gan neko jaunu laikam vairs neuzņemšos.
Tags:

19. Okt 2017 @ 10:10
[info]santech
Agrāk visas reizes bija stresi par pārvākšanos. Jo nu kārtējo reizi, mazāk kā gads, mazāk kā pusgads riņķī. Šoreiz kaut kā mierīgāk. Laikam arī pārvākšanās āda biezāka uzaugusi. Šoreiz beidzot iemesls tā kārtīgāk pareducēt savu miskastes krājumu. Jo otrreizējos izejmateriālus vienmēr var dabūt, lai kaut kādus sūdiņus taisītu. Bet kad es pēdējo reizi esmu kādu sūdiņu uztaisījis - neatceros. Arī pēdējā dzīvesvietā, kas točna kā studija darbnīca varēja būt. Varēja būt, ja dēļ īres maksām/algas apmēra pašam nebūtu jābomžojās. Kā jau esmu minējis - tinkeringu pārcelšu uz virtuālo vidi. IRL kaut kādu minimumu. Ā - šovakar varētu nofilmēt ugunsgrēku - sadedzināt vienu lietu, ko esmu taisījis, lai nav jāvelk līdzi. Jo nu - reducēšana. Varbūt būs smuki. Kārtējais materiāls videomontēšanai.

19. Okt 2017 @ 09:50
[info]santech
šonakt daudz ko paspēju arī izsapņot. tik agri gulēt aiziejot. piemēram - humpīšos atradu foršu ādas jaku. nu - vecu, nolietotu, bet vēlaizvien stilīgu. un lētu. vienīgi lētums tāpēc, ka rokas-piedurknes bija no auduma. jebal.

19. Okt 2017 @ 09:32
[info]santech
No praktiskās puses skatoties, to var saukt par kurināmā ekonomiju pirmspārvākšanās periodā. Bet kad gan es esmu bijis praktisks. Nu - aprēķinos. Vakar negāju mājās, jo bija tik labi vnk parubīties līdz rītam. Un tāpat vēl jutu, ka būtu vēl gulējis. No rīta kaķītis atkal mūs modināja. Šodien gan - pēc darba ātri uz mājām un
Top of Page Powered by Sviesta Ciba