Members

About Members

Tīri vai ikdiena23. Jul 2014 @ 19:23
[info]santech
Es sevi nevaretu nosaukt par baigo regeja cienītāju, bet vakarvakar mazliet sagrozīja pasaules uzskatus šajā plaknē. Kuru nupatvairs pat grūti par plakni nosaukt. Jo plakne ir garlaicīga, bet tas, ko es dzirdēju vakar, liek man meklēt un klausīties un, iespejāms pat, ka ar laiku liks dejot tam līdzi. Respektīvi - Paprika Korps. Smuks smags regejs. Sākumā gan šķita, ka tīrā veidā nu galīgi nepavilks, bet pamazām tomēr aizgāja.

Par Nabaklab skābo alu neko neteikšu. Parasti tur dzērām Brenguli. Gaišo, tumšo, vienalga bija viegli skabena piegarša, bet pie tās defaultās saldās garšas tas it kā kaut kā neitralizējās. Bet nu vakar, pārmaiņas pēc, paņēmu Krušovici. Tumšo. Psc nesaprotu kāpēc dzēru. Saskābis. Nu neticu, ka alum tā ir jāgaršo. Nemaz nerunājot par pagājušā gada dzimšanas dienu, kad nopirkto Staropramen vnk atstāju nedadzertu, jo bija vnk pretīgi skābs. Tāpēc attiecībā uz alu Nabaklabā ir bans. Galvenais šito atcerēties. Skābā alus krogs, wēh.

Tāpēc ļoti priecājos, ka piemājas krogā paņēmām Piebalgas Lux. Kā arī, ka satikām arī kādu pazīstamu cilvēku tajā pārpildītajā pagalmā.

Bet šodien - tiku beidzot pie jaunajiem briļļukiem! Pavisam cita pasaule!
Mūzika: La Magra - Ich Will Zu Dir

23. Jul 2014 @ 11:49
[info]samta
izmetīšu pastaigu aplīti varbūt līdz glītajai jūrmalai, varbūt nē, varbūt līdz upei, varbūt nē, varbūt līdz zirgiem un arī varbūt nē. vispirms jāaiziet uz veikalu pēc ūdens, jānovērtē laikapstāklis, jāpieskaita sava pašsajūta un tad jau redzēs, cik tālu un kur. tad jānāk mājās, jāpagulšņā un vakarā jānolasa zirņi. tas tik ir lauku laifs. rīt no rīta uz rīgu.
Tags:

.23. Jul 2014 @ 10:22
[info]kini
papīrs pacieš visu.
Tags: ,

.23. Jul 2014 @ 09:07
[info]kini
Talk is cheap, my darling 
chet faker ir mmm. 
.
kad prasīju viedokli, vai uzņemties vienu lietu, mīļais teica, ka nevajag, lieks stress. ja es ko vīriešos apbrīnoju, tas ir viņu enerģijas taupīšanas mehānisms. mācīšos no tā. neuzņemšos. 
Mūzika: Chet Faker - Talk Is Cheap

23. Jul 2014 @ 08:10
[info]ninona
Vakar pēcpusdienā nodevu kārtējo iztulkoto PD fragmentu, saņēmusi jaunu, nolēmu vakarā jau nu klāt neķerties, tā vietā pabraukājām visi kopā pa ciemu ar velo, pabaroju smadzenes ar dzīvesprieku.
Ges hū šorīt par to nožēlo - būtu moš varējusi atļauties no rīta stundiņu vai divas ilgāk pagulēt.
Nekas nekas, tāpat nāca par labu, citādi vakar smadzenēs sāka parādīties "krampji". Magnijs un cukurs ir mani draugi.

23. Jul 2014 @ 06:49
[info]ninona
Šovakar braucam uz Saulkrasti Jazz.
Enīvan?

Ar bērniem tur labi, ir rotaļdauzīšanās laukums arī.

22. Jul 2014 @ 22:34
[info]sammer
Kādreiz vajag savu vircas spaini uz galvas lai saprastu, kas ir kas. Un tad pavisam droši ir skaidrs. Jap.

+/- 2014.07.2222. Jul 2014 @ 21:32
[info]melnbaltalapsa
- Samežģīju potīti. Fcuk, sasodīts.
Kādēļ visas likstas vienmēr notiek ar mani, ko?
Karma..
- Es par daudz runāju, kad esmu starp savējiem..
Aizlīmējiet man muti nākamreiz ar stāstiem, kuros galvenajā lomā esat jūs.
- Galaxy.
- Rītdienas foto darbi jāatliek.

-/+ Darba datoram ir tik kaitinoša garumzīmju poga. Un es vienmēr izmainu fonta lielumu pašai nezinot kā..
Labi, ka ir kolēģi, kas man - pusblondīnei - parādā kā lietas darāmas.
-/+ Finanses sit laukā no līdzsvara. Bankas konts iedzīs mani sirmos matos. Nevar paredzēt kas tur notiek. Brīžiem šķiet, ka tas konts dzīvo pats savu dzīvi. Vai arī man ir kāds slepens pielūdzējs, kuram nekas nav žēl..
-/+ Satiku savu bijušo mīļāko cilvēku uz šīs zemes. Sasodīts. Viņš mani zaļajā automašīnā aizveda sauļoties. !
Kad šis cilvēks bija man Saules un Mēness vietā, mēs dirnējām lētos bāros un katru nakti pavadījām citā mūzikas klubā VIP ložā..
Tagad viņš mani ved sauļoties.. ! :evil:
Eh, bijušie.
-/+ Zaudēt cilvēku tikai tā iemesla pēc, ka, redziet, draudzība starp vīrieti un sievieti nevarot pastāvēt..

+ Vējš jūras krastā. Man jūras nekad nav gana.
+ Geimens.. ^^
+ Dziļie skatieni. Gāž no kājām nost. Dzīves šodiena, ak, jā gan.
+ Nadziņi. Un mati, kas ir iemīlējušies matu taisnotājā. ^^
+ Kumelīšu tēja un Coco Chanel simbols.
+ Basketbolists šodien apciemoja! ^^
+ Septembrī sākas skoliņa! ^^ Atkal deldēšos solos. ^^
Nekad nevar būt par vecu un sākt apgūt ko jaunu. ^^

22. Jul 2014 @ 20:27
[info]noisiite
Ķengaraga promenāde gan tāda tīri tā neko. Sakopta, tīra, ar skaistu skaistu uz upi. Helmītei šodien atkal bija neliela bēbīšpastaiga ar vienaudžiem.
Patika, jā, ja kāds vēl uzaicinās tur pastaigāt, noteikti neatteikšos. :>

22. Jul 2014 @ 19:32
[info]samta
šodien salasīju divus spaiņus ar ērkšķogām. skaistumkaralienes tituls man iet secen- kājas un rokas vienos plēsumos, tūkumos un dažviet ērkšķi joprojām ir miesā. bet ir vēl viens ļoti labums arī bez tā, ka te gaiss ir daudz vairāk nekā rīgā- manas pēdas un potītes ir atguvušas līdzšinējo slaidumu. visas dzīsliņas, kauliņi ir skaisti un labi saskatāmi. rīt pēdējā diena, bet pēc šī brīža plāniem uz laukiem abi divi brauksim atkal sestdien. jāsāk palēnām iekārtot istabu, lai augusta beigās šurpu var savest mantas.
rādās, ka šaiatpūtā jūrā tā arī neielīdīšu, ja nu vienīgi sestdien. šodien biju sataisījusies, bet tālāk par pus celi netiku, jo tieši tādā dziļumā ūdens pēkšņi palika ledaini auksts. pabaidīju tikai pīlītes un viss.
Tags:

22. Jul 2014 @ 12:42
[info]bohemija
Nu nepatīk un nepatīk man tas, ka random cilvēki (džeki) sauc mani par "honey" un "sweetie." Manuprāt, tikai draugi un tuvi cilvēki var tā darīt. Citādi skan kaut kā vulgāri, un šie vārdi absolūti zaudē savu nozīmi.
Mūzika: Chet Baker- Do It The Hard Way

.22. Jul 2014 @ 12:48
[info]kini
joprojām visu gribās spilgtu un tīru, duļķainas un tumšas krāsa nepatīk, gaudulīgas un garlaicīgas dziesmas arī. man ļoti gribētos sevi satikt 5 vai 6 gadu vecumā un paskatīties, kāda es tad biju. ļoti liekas, ka kaut kas uz to pusi.
Mūzika: Sharon Van Etten - Every Time the Sun Comes Up (Official Vid
Tags:

lauku diena divi22. Jul 2014 @ 12:00
[info]samta
es ļoti ceru, ka es nekad nepieradīšu pie šīs mājas ēšanas paradumiem. lauku dāmas- piens un asinis- protams, uzskata, ka es esmu pārāk kārna, nepiediedodami kārna, jo gaidu bērnu un tad jau ir jāēd pa diviem. tāpēc tieku barota ar kartupeli peldošu saldkrējumā, apspeķotām butēm, lauku krējumu visur, visam, sviestmaizēm ar maktenu sviesta kārtu, kam vēl pa virsu kaņepju sviests, tagad man nopirka kaut kādu trekno jogurtu slāpju veldzēšanai, lai gan es labprāt un veiksmīgi tās līdz šim veldzēju ar piparmētru tēju. jau otro dienu jūtos grūsna. knapi kustu, elšu un pūšu. es gribu mājās ēst savas lapiņas, savus burkānus, kabacīšus un gurķus kilogramiem un pēc tam mierīgi iespēt pakustēt. :(

22. Jul 2014 @ 11:53
[info]vacatio
Staigāju nervozi pa istabu, domāju.
Dēls apsēžas uz gultas malas, noliek sev blakus kukurūzas nūjiņu paku un saka:
- mam, labāk pasēdēsim.
Sēžam ēdam nūjiņas.
Visa māja šķebīgi smaržo pēc šokolādes (šokolādes kēksiņi cepas).
Kad paka izēsta, palikusi tikai viena nūjiņa, dēls paķer paku un saka:
- pēdējais tētim lai paliek!

Nu, lai paliek ar. 

baksi22. Jul 2014 @ 11:46
[info]santech
Šorīt beidzot saņēmos iemest aci virtuālaja maciņā. Un gandrīz ar serdi aizgāju. Visi gali savilkās kopā, izņemot to, ka pietrūkst kkāds simtnieks, kas visu laiku bija prātā. Bet labi, ka man ir kaķis. iebakstīja atvilktnē, kurā tas simtnieks guļ pirkuma dokumentu čupā, reālā un taustāmā agregātstāvoklī, nevis virtuālā. Tā ka - īrei pietiks, viss pārējais nomaksāts, jāiet pirkt griķu maiss.
Mūzika: Absolūtais minors - 04.06.2014

.22. Jul 2014 @ 10:06
[info]kini
pirmā darba diena pēc 3 ned.pārtraukuma. savu pēdējo atvaļinājuma dienu pavadīju tā, kā vajadzēja visu iesākt, - pludmalē sauļojoties. bija burrvīgi :). man vispār ir mācība ilgiem laikiem - ka vajag pirmo nedēļu ieplānot neko nedarīt. un pēc tam var ko domāt citu. tiesa, arī pēdējo vajag tāpat, neko nedarot :) vienvārdsakot, man joprojām ir jāmācās atpūsties un sevi nenodzīt. bet, bet - es pa nakti atbraucu no positivusa pa tukšo limbažu ceļu dikti modinošā kompānijā un par to varu sev tikai uzsist pa plecu. jo tai dienā biju neizgulējusies, sastresojusies un vispār 'nebraucama'.
tagad gan atpakaļ ritmā. citā.

22. Jul 2014 @ 07:43
[info]ninona
Ar agrajiem darba rītiem ir viena bēda - vietējā internetā pa nakti nekas daudz nav noticis, nav ar ko pamodināt smadzenes.

Tikko aizsūtīju M gulēt, bija pielekusi dienu sākt.

22. Jul 2014 @ 01:36
[info]huinja

21. Jul 2014 @ 23:35
[info]diskurss
Проституція
і бандити, і
Тим не менш, це добре для міста.

21. Jul 2014 @ 22:24
[info]bohemija
Ak, kur es esmu peldējusi visus šos gadus? Vidusskolā līdz pēdējam brīdim nespēju vien izlemt, kurā skolā sniegt papīrus, un tā nu sanāca kā sanāca. Un tagad, pēc pirmā gada bakalaurā gribu jau apzināti stūrēt uz konkrētām maģistra programmām. Un tad, pat, ja nesanāks, es jau tik un tā varēšu konkurēt darba tirgū (ha ha, vai par mūziku tā saka?), vienvārdsakot, būšu spējīga uzsākt karjeru, nevis atkal vergot kādā restorānā. Bet āāāāārprātīgi daudz manā to-do listē. Bet būs labi, būs būs labi. Es jau tā zināju, ka, pavadot laiku ar sevi, nonākšu pie kādiem secinājumiem. Laiks ar sevi spēj aizstāt ļooooti daudz.
Mūzika: Tadd Dameron- Hot House
Top of Page Powered by Sviesta Ciba