Members

About Members

.27. Apr 2017 @ 01:41
[info]kini
kā rādās, pirms svarīgiem pasākumiem, kur jābūt tip top, es laikam uztaisu baigi viltīgo gājienu - pāris dienas nevaru aizmigt, esmu piekususi tā rezultātā un secīgi man jau kļūst tik vienalga, ka es pat nestresoju par to, par ko visi jau neprasot izdara secinājumu, ka man būtu jāstreso. vai nu es rīt nolaidīšu pilnīgu lažu un stress uznāks kā kaut kas pilnīgi nekontrolējams. vai arī paliks mans esošais pofig un es tādā pat vēsā mierā spēšu novadīt to pasākumu. jo jāceļas ir agri un tagad ir vēls. un pa 4-5 h gulēt jau nez cik ilgi nav gudri. man ir bail par to, ka man nav bail.
bet jā, man kaut kāda kontroles sistēma ir izsitusies no sliedēm, racionālais ir aizgājis pastaigāties un tik ilgstoša nenākšana atpakaļ mani sāk uztraukt. nevar takš vislaik dzīvot kā tāds students (darbs/ ballītes/ vēli vakari un maz miega) manos gandrīz 30. jeb var? paskatīšos. ja es būtu vīrietis, man šķiet, ka es justos tomēr globāli mazāk vainīga pret sevi par šo visu.
Tags: ,

26. Apr 2017 @ 23:49
[info]zivs
Noguris atgriezos vagoniņā. Pēc iepriekšējās debošīru brigādes, neierasts klusums. Esot pieņemti citi darbinieki. Domāju gan, pēc tā, ka celtniecības vagoniņš bija faktiski pārvērts par pārtij-kvestu istabu. Un tad vēl gadījums pagājšnedēļ, kad prorābs dzērumā atmuguriski izgāzās caur improvizēto vagona lodziņu, tādējādi laikam pamatīgi apsitot galvu, jo, nabadziņš, nesakarības runājot joprojām, un neveikls esot kļuvis divtik.
Un arī kārtība vagoniņā ir acīm samanāma. Uz galda, no avīzēm izvīstītas laša un siera maizītes, blakus atvērta pesto burciņa, pāris sīkās stiklenītes - beļģu un holandiešu alus. Eh, darba vagoniņā. Pagaršoju no atvērtās beļģu pudeles. Mm, alus pat var būt garšīgs?!
Atveru laptopu, aizrakstīt uz mājām, bet.. TĀDS nogurums. Laikam drusku vēl jāpalasa, un jāiet gulēt.

26. Apr 2017 @ 23:09
[info]elektroliize
slow down the sunrise

jāgaida, neko darīt.
Mūzika: Mahmut Orhan - Feel feat. Sena Sener

26. Apr 2017 @ 22:37
[info]santech
Gādājamie telpaugi piekonspektēti. Tagad jāpieķeras vai nu litakam, vai nu.. Vvz kam.
Mūzika: Shulman

26. Apr 2017 @ 21:51
[info]santech
Un tagad es par savu iepriekšējo ierakstu izskatos pēc totāla muļķa, nodzērušos šizofrēniķa. Ja nebūtu gribējis liebilst, ka vienu 0,35l blašķīti sutinu jau trešo vakaru, ij pats neuzzinātu. Jādzēš viss ārā. Nu kur lai es to mēli tagad lieku? (c)uzpasaka

26. Apr 2017 @ 21:26
[info]santech
Baigi es uz to termometru vairs nepaļaujos. Bet tagad ir uztopīts uz gandrīz 22C. Bez kā varēja arī gandrīz iztikt. Jo pats sevi esmu uztopījis uz vvz cik promilēm. Kamēr iesila māja, sildījos ar seru Edvardu. Tagad nezinu, kā lai atdziest. Nu zinu, bet nu kamon.

26. Apr 2017 @ 17:39
[info]fjokla
iesakiet kādu foršu seriku, pēc girls paliku tik vientuļa, ka nekas vairs neder (un lai sezonas vismaz divas, tās ilglaicīgās attiecības, ja)

26. Apr 2017 @ 15:01
[info]ninona
Nu, jā mārketinga tekstu jomā tulkotājiem ir viegli nomuģīties, jo ne viss nozīmē to, pēc kā pirmajā lasījienā izskatās, bet "biezāks matu efekts" caurmērā atzīstamas kvalitātes tulkojumā uztaisīja manu dienu.

Priekā!

26. Apr 2017 @ 13:49
[info]ninona
Tikko neiepriecināja "bezmaksas" banka, kurā atvēru kontu jau zaudētā štata darba vajadzībām - turpmāk mēneša maksa kaut kādu 63 centu apmērā.
Tagad sēžu un rēķinu - principiJāli tērēt dārgo laiku un rīt/parīt dzīties ar vilcienu uz filiāli vai ziedot tā viena mēneša maksu un ierasties kontu slēgt kaut kad pie reizes.

26. Apr 2017 @ 12:01
[info]santech
Sestdien varētu beidzot līdz Latgalītei aizšaut. Varbūt atradīsies metāla čaiņiks un vēl kādi nebūt loriņi. Krāsns kruķis, piemēram.
Mūzika: Diva Destruction - Cruelty Games

Īpašais sveiciens [info]zivs26. Apr 2017 @ 11:31
[info]huinja

sarunas26. Apr 2017 @ 11:15
[info]fjokla
T:


S: -kāsētāja tāda uz metru 95, un iet pie visa pieturēdamās
R:-pa tādām ar linoleju izklātām dobjutakām
T:-kur pojenes aug traktora riepās
R:-un tās tāpatās pirdēja sastādīja, tākā kāses nopelna tur necik
T:-"Padod man, meit - purrk - tās sarkanās tagadīt, tās šite - ppurrk - ļoti labi piestāvēs"
S:-man liekas, ka viņām to veci abām vairs nevajag
R:-un viņa nevarēja īsti palīdzēt, jo baidās no caurvēja
a kur tas vecis bija?
ā
S:-nu, piejāja dziedāms un nokomentēja
R:-ā,es jau viņu domās biju izsvītrojusi
šito dialogu vajadzētu kautur ieglabāt
purk
purk
S:-viņš, redz, labāk to pirdēju ņemtu. A, kas tev vispār prasa, lohs tu tāds
kāsētāja ir tā "computer-says-no"
T:- "Ne tuman taisīj - prrrk - netuman regulēs!!"
R:-jā, varētu padomāt pašam visi organi dvižeņia būtu kārtībā
T:-Pasta Ilona teica, ka šim esot liesa izgājšā nedēļā izvēlusies uz Rakēviču ceļgala
R:-LOPS
T:-A neko. Apskalināja peļķītē un gāja tālāk - to jau pats velns neņems

#thathappened, but lai nu būtu26. Apr 2017 @ 06:36
[info]huinja

25. Apr 2017 @ 23:08
[info]santech
Audzinu sevi āra apavus un apģērbu atstāt koridoriorī un tikai tad iet tālāk dziļāk iekštelpās. Šovakar izdevās.

25. Apr 2017 @ 23:04
[info]elektroliize
laiks ir visu laiku
/redzēts internetos/

25. Apr 2017 @ 19:14
[info]zivs
ir nauda, ir antidepresanti.

mēnesi es atdotu savas brokastis, lai izslēgtu prātā Palmeres Umbrella koveru. arī doma par vasaru ir kaitinoša - pārāk pārspīlēts gadalaiks. kā dziesma, kas uzlikta uz loop.

labajās ziņās: mēģināšu sevi iepriecināt ar atteikšanos no viena no AD vispār. pēc 4 dienām, lai beidzās kārbiņa. nez vai tas būs gluži jautri, bet tuvāk dzīvīgumam. nu, par šito es vēl padomāšu, jo jau tagad gribās tikai sarullēties zem segas. jāstrādā arī ir.

25. Apr 2017 @ 12:49
[info]ninona
Asins ziedošana dan.
hemoglobīns precīzi min. prasībām atbilstošs.

25. Apr 2017 @ 11:52
[info]fjokla
Fidžeraldai šodien sotaks, gribēju veltīt dziesmu, bet tur viss tik romantiski, ka veltīšu labāk šito, ļoti labi šodien man

Organi dvižeņia25. Apr 2017 @ 10:21
[info]fjokla
ļoti jauka novakare, kā mīlestībā un baložos, bijām tādā tākā pamestā kūrortā pie ķīšezera, tagad domāju, ka vajadzēja tomēr uzņemt bildi ar kokteili, cigāru un valšķīgu gurčenko dejā, bet tāpat jau nevarētu sadalīt lomas, jo visi gribētu būt visi vienlaikus.
bet vispār, es gribēju pieminēt to viesnīcas kaķi dīvaino, behemotu gandrīzām, ar to prātīgo, dzīves pieredzējušo seju, zini, ir tādi, un tākā viņš ļoti apņēmīgi, pie parādīšanās uz konkrētā vakara skatuves, pervim ģelom apšpricēja man mēteli, tad es to, attiecīgi, uzreiz uztveru par zināmām, īpaši man veltītām simpātijām, jo varēja tak špricēt to simi vai tomu, betnē, vārdsakot, kasīju tam mīzējam aiz auss un nemaz neapvainojos, būtnēm ar personību, jūnov, nav žēl ļaut visu, un viņam bija tai ģīmī, es tak saku. un tad uz atvadām vēl pakasīju, sen nebij redzētas tik saprātīgas kaķa acis,jo man, godīgi sakot, visi kaķi pēc idiņiem izskatās, un šis tāds viss tīksmīgs un es jau gatava nest azotē sev līdzi saulrietā un prasu tomijam un tagad jums, - a kapē dzīvē vienmēr tā, ka visi ar personībām jau pieder kādam, a mums paliek tikai tie parastie?

25. Apr 2017 @ 10:11
[info]santech
Kā! KĀ, pie visiem nelabajiem, es varu zināt savu vidējo elektrības patēriņu diennaktī? KĀ, bļeģ?!?!?! Ja es pēdējos pāris gadus vismaz neesmu pats čekojis skaitītājus un par maksājis par elektrību, tikai piemetis kounaļņika kopējam rēķinam. Man ko tagad - saskaitīt spuldžu un iekārtu summāro jaudu Watos un reizināt ar kaut kādām minūtēm un izvilkt vidējo? Kāpēc nevar vnk pieslēgt un maksāt par patērēto konkrētā mēnesī? Pietiek jau ar pisni ar Latvijas Gāzi, kur tu nosauc kaut kādu ciparu, katru gadu pārmaksā un huj tev kaut ko atdod. Kāpēc nedēļai jāsākas ar divām pirmdienām?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba