Members

About Members

18. Jan 2017 @ 01:40
[info]zivs
Slo-mo-tion vai Disposable Teens? Otrais vismaz ar atbilstošāku un godīgāku nosaukumu. Bet vispār jau, pilnīgs klusums ir daudz foršāk par MM, kas ar laiku saindē prātu.

Discover Weekly.18. Jan 2017 @ 01:36
[info]feita_kleita
Aorta, Ajaaja, Uja by Tanya Tagaq (sarunas ar vilkiem un citiem dēmoniem)

/

Nwia by Valenti Stip. Gribas uz veco andrejsalu.

Palīdzi sev.18. Jan 2017 @ 00:17
[info]feita_kleita
"Skola" aizvietot ar "Dzīve"
Tags:

.18. Jan 2017 @ 00:16
[info]kini
atkal latino popsa galvā, pie tam pavisam salda, bet ko lai dara, iesildīšanās mūzika kaut kā pieķeras. bet galvai labāk vakardienas miega dziesma. sleep tight. 
Mūzika: Chino y Nacho - Andas En Mi Cabeza ft. Daddy Yankee

tak, nevienu tas neinteresē.17. Jan 2017 @ 22:02
[info]feita_kleita
Jau trešo nedēļu piedāvā noklausīties your top songs 2016 by spotifai.

Kā pirmā ir i am chemistry, kas šobrīd neatbils patiesībai, jo to atceros "jestrāku", taču, piem. parādoties t~~ vielām, tā atgūst savu līgano vieglumu. konspirācija? ja nepatīk, tātad esi adekvāts?

Otrā - My heart's in the Highlands. Tas atbilst patiesībai. Jebkādā apziņas stāvoklī.

Piektā - The Loneliest Thing.

Septītā - So Close. (O.A & A.D)

Slo-mo-tion...

(Esmu viena. Viena. (Višna) Tad kā man rēķināties ar tavām smalkajām jūtām iekāp manā ādā? Man arī.)

/

Iron Sky (Paolo Nutini)

/

jo ir tā, ka ar alko es vairs neesmu TIK viena.

/

Bija cilvēks ar kuru it kā varēja runāt par visu, bet viņš visu sabojāja.

/

Vairāk kā gadu nespēju paklausīties mīļos My Dying Bride. Aizvietoju ar Oxxo Xoox.

/

Death Speak: Nr.1 You Will return.

/

Un ir tādi, kurus var klausīties nosaukuma dēļ - Husky Rescure, My World.

/

17. Jan 2017 @ 20:11
[info]santech
Gandrīz iešķiedu sev sejā ar nazi.

17. Jan 2017 @ 20:01
[info]santech
Sapinkājās 5m videovads.

whose line is it anyway17. Jan 2017 @ 19:49
[info]santech
Ko es ievēroju - tā viena no atšķirībām starp sezōnām. Uzaicinātie viesi no Drū Kerija atvadījās, bet to tizlo nēģerieni totāli ignorē, kad pamet skatuvi ;D

Circenses et panem17. Jan 2017 @ 12:47
[info]begemots
Kas zināmā mērā izbrīna, lasot sarunas par jauno ASV prezidentu ir tas, cik bieži cilvēki ir par viņu izbrīnīti -- nu tā, it kā nekad nekas tāds nebūtu redzēts.

Es, atceros, savulaik arī vēroju un brīnījos, Feisbukā pat šēroju pāris rakstus, par kuru precizitāti diemžēl man nav un diez vai jelkad būs skaidrības. Tā gadās.

Bet pamatā jau jāsecina, ka Tramps nav nekas jauns, nedz arī kas īpašs. Kā šur tur norāda, vienīgais, kas ir cik necik jauns, bet tomēr precīzāk -- retro -- tātad, atpakaļ modē nācis kas senāks -- ir politiskās cīņas un retorikas stils. Līmenis ar apvainojumiem, ar kuriem svaidās cilvēki, publiskotās netīrās veļas apjoms un veids.

Cik atminu, 90ajos, un pat vēl 200x-ajos -- un domāju, ka arī 70/80os tās kampaņas un paši prezidenti (runājam šobrīd par ASV) bija tādi ... nogludinātāki, vai ne? Informācijas un ziņu monopols vēl bija pārsvarā drukāto mēdiju pārziņā, kuri -- iespējams neviļus, iespējams piespiedu kārtā -- filtrēja gan ko par prezidentu saka publiski, gan ko no viņa teiktā atreferē. Gan arī, iespējams, prezidenti paši bija pieklusinātāki.

Bet tagad, interneta ērā, ja tu kā mēdijs nepublicēsi kādu ziņu, ko atroc internetā, to izdarīs tavi konkurenti. Kas, manuprāt, zināmā mērā paskaidro pēdējo vēlēšanu publisko stilu.

Lai vai kā, domājot par Trampu, man nāk prātā tikai Bušs juniors. Kura pamatatšķirība no Trampa bija stipri mazāks enerģijas (un asociēti, pieņemsim, arī bezkaunības) un darīšanas līmenis. Citādi viņa, teiksim, tā -- runas un spriestspējas līmenis -- neizskatās, ka īpaši atšķirās no Trampa.

Tramps ir tāds Bušs juniors hyped-up.

17. Jan 2017 @ 08:45
[info]santech
Tas ir tik lieliski - vēl tumšs, varēs pagulēt. Aizies uz wc un pēc tam tikai modīsies pa visam. paskatīties pulkstenī un redzēt laiku - 1 minūti pirms modinātāja. Pēc ļoti mazgulētas nakts.
Vismaz noskaidroju, ka videokarti nav jēgas meklēt lielāku par pci-e 2.0 un procesoru var iebāzt līdz pat 8 kodolu un rāmi var salikt līdz pat 32gb.
Jo nekur citur jau tāpat nebūs kur naudu likt. Jo 2017., šķiet, būs vēl pizģecaināks par pērno.
Vismaz meilu no rīta saņēmu patīkamu.

apņemt tumsu17. Jan 2017 @ 02:00
[info]zivs
Kādreiz man ir arī kas labs, ko pastāstīt.
Reizes, kad ar mani runā. Šovakar, tā starp citu, iemaldos TrnK lapas Mediatēkā, un nejauši, pēc nosaukuma, ko pirmo pamanu, izvēlos ierakstu, kurā man atbilde boldā, uz pirkstiem parādīta, par šo dienu jautājumiem. Laba atbilde.

17. Jan 2017 @ 00:12
[info]santech
Kaut kur pakāsta melnā izolente. nevar pabeigt pagarināt līmpistoles vadu.
Kaut kur pakāsts mātenes manuālis. Nevaru noskaidrot kura videokarte būtu vispiemērotākā.
Kaut kur pakāsta dzīve.

.16. Jan 2017 @ 23:51
[info]kini
kaut kādā brīdī likās, ka smuki eju ārā un viss forši, bet tagad atpakaļ pie sevis. un atkal tas liekas slikti, kas ir slikti. varbūt ap gadiem 40mit pieņemšu šito sevis sadaļu, daudz darba vēl cilvēka radīšanā. 
vajag izgulēties, pakustēties, atpūsties, un tad varēšu domāt. šī ir lieliska lieta, kas palīdz vienmēr - ja kaut kas ne tā, pirmie jautājumi - izgulējusies, paēdusi, atpūtusies? ja ne, tad sākumā saved kārtībā fizioloģiskās sadaļas un tad viss pārējais. 

klausos predictably irrational. daļa jau zināma info un eksperimenti, brīžiem kkas apnīk (pamācoši pārāk), bet idejas labas. par tirgus ekonomiku, sociālajām normām etc. mēs nu nepavisam neesam racionāli, ko jau sen zinu, bet vienmēr noderīgi atgādināt savai 'saprātīgajai' sadaļai.  

Mūzika: Bahamas - Lost In The Light

16. Jan 2017 @ 20:16
[info]santech
jauna jūzerbilde. par tēmu - geimerisms. ar jūzerbildēm šķiet vienkāršāk norādīt tēmu, nekā ņemties ar tagošanu.
Mūzika: genocide organ - kaibil

16. Jan 2017 @ 19:12
[info]santech
Palikusi pusotra sezona ar Whose Line Is It Anyway. 9. un 10. Cerams, ka līdz tam novilksies Stranger Things pirmā sezona. Un cerams, ka būs interesanta. Bet tikmēr - Pusspārni Lieliskie ar aukstu Brāli.

16. Jan 2017 @ 15:18
[info]santech
Tas tā dīvaini - skatīties tos attālumus strap dzīves un darba vietu. Kad meklēju kaut kādus variantus, tad šaipus upei liekas tuvāki varianti nekā 2x tuvāki taipus upei.

16. Jan 2017 @ 14:51
[info]soul_embraced
Kolosāla nogale - diennakts bez ūdens, iepriekš nebrīdinot + tev ir pohas.

16. Jan 2017 @ 11:23
[info]zivs
Pēc visām lažām cenšos izlīgt, un vajadzētu būt, ka ir piedots. Tomēr nepārskatāms tukšums, un, nezinu, - par tumsu, to laikam nebūs pareizi nosaukt.
Doma, ka tūlīt varēšu iet atpakaļ pārvilkt segu galvai, ir pusdoma, bet nu kautvai. Vāji ar humora izjūtu.

drusciņ vēlāk: Virtuvē pīpējot tomēr savilkās mazs, ne-ironisks smīniņš.

16. Jan 2017 @ 10:44
[info]santech
It kā nepietiktu ar ballītes zilumiem un skrāpējumiem, šorīt nopisos arī paslīdot uz trotuāra ledus. Pirms tam vēl speciāli izņēmu rokas no kabatām lai noturētu līdzsvaru Džastinam Keisam. Nepalīdzēja. Toties pamodos līdz galam, tā teikt.

16. Jan 2017 @ 00:47
[info]zivs
Uzmanību pievērsa Elder Scrolls screenshoti. Ar procesorā iebūvēto GPU, tādi minimālie settingi vien sanāktu, un tādu krāšņu developeru darbu negribētos noniecināt. Varbūt jāsavācās atdot parādus, un sagādāt beidzot normālu geimeru karti. Varētu uzlikt arī Project Cars un Soma. Dēls par Soma treileriem ir sajūsmā - raujās skatīties, un tad... aizsedz acis un skrien prom no monitora :D Tas vispār ir mazo cilvēciņu hobijs, - novēroju bērnu ballītē - uzliek planšetē Five Nights At Freddy's, starojošām acīm, trauksmaini sagaida sākumu, un tad kliegdami metās bēgt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba