Members

About Members

Vardrume II22. Okt 2014 @ 16:30
[info]3_5469mhz
Vārdrūme II.

http://www.diena.lv/kd/lasitava/agnese-krivade-saja-istaba-ir-dzerajs-14067995
Tags: , ,

.22. Okt 2014 @ 13:49
[info]kini
nu ja, jāpiefiksē par tiem cukuriem sev, gan alcheimera sakarā, gan izmēģinājums par gadu bez cukura. way to go. ja tas gribasspēks tikai neklibotu. 
un video par džeimiju un govīm mcdonaldā. 

22. Okt 2014 @ 13:35
[info]ninona
Šopriekšpusdien ar P iepriecinājāmies, klausoties Pērkonu. (Protams.)

Top gabals man šodien: "Lūgums"

Nevajag kāpt uz poda ar kājām!
Nevajag! Uz balta poda paliek lielas melnas pēdas.
Nevajag! Citiem jāliek uz tā dibens!
Nevajag! Citiem uz dibena paliek lielas melnas pēdas.
Un iestāžu durvis kā zinot to aizveras.
Nevajag uz poda kāpt ar kājām!
Un lai iestāžu durvis jums ir žēlīgas.

22. Okt 2014 @ 12:03
[info]huinja

22. Okt 2014 @ 11:33
[info]noisiite
Vilhelmīne ir riktīga koķete. Vakar ēdām vakariņas Himalaju Āzijas virtuvē un tad nu šī kārtējo reizi izpildījās, koķetēja ar visiem, tā smējās un smaidījās, ka neviens vienaldzīgs nepalika. Kad viņai ir labs noskaņojums un ir kārtīgi pagulējusi, tad viņa liek smaidīt pilnīgi visiem apkārt.
Vēl viņai šobrīd ir tāāāda sajūsma par tēvu, kā ierauga, tā smaids līdz ausīm, sajūsmas spiedzieni pa visu māju un tad tik stāsta un stāsta viņam kaut ko. No rītiem viņai ļoti patīk arī tētuku modināt, pielien klāt, pasit ar roku pa muguru, lai mostas, kad pagriežas tēvs, tad atkal sajūsmas spiedzieni un sejas glaudīšana tētim. Vispār es ļoti priecājos, ka viņiem jau kopš dzimšanas ir tā sava īpašā saikne, jau kopš paša sākuma viņiem ir savas rotaļas, savas īpašās nodarbes. Un vēl vairāk man priecē tas, ka es spēju nejaukties viņiem pa vidu, netraucēt viņu nodarbes kopābūšanas laikā.

.22. Okt 2014 @ 11:35
[info]kini
vakar džeimija recepte beidzot prasīja čuķ mazāk laika - pat bez virtuves kombaina [funkciju pildiju es], grilpannas un tikai ar little help from my friends, sanāca iekļauties kādā stundā, nebija mega ķēpīgi, tik vienā brīdī, kad vienlaikus jāmaisa rīsi, cūķis un mērce trīs traukos, uznāca 'āāā!'. tiesa, nav ne jausmas, kā tad garšo tas oriģinālais ēdiens, jo koriandru neēdam, fenheli neēdam, atsevišķi rukolu skajā neatradu un svaigas lauru lapas arī nē. so, who knows.

22. Okt 2014 @ 09:44
[info]noisiite
Esmu atklājusi priekš sevis visērtāko risinājumu, lai dotos ārā ar bērnu un auto. Mazajai pāri bodijam un biksēm ir cepure, zābaki un rudens veste ar kapuci. Autokrēsliņā iekšā, sega pāri līdz acīm, kad iesilis, sega nost. Kad jākāpj ārā un jāpaiet kāds gabaliņš, tad ergosoma+ mans grūtniecības laika mētelis (ļoti labi nosedz Helmei visu muguriņu, ja pieriktē) Iekštelpās pietiek novilkt man mēteli un Helmei noņemt cepuri, zābakus un vesti attaisīt (nu ok, vakar vienā vietā bija vēsas iekštelpas, bet nu vesti arī viegli novilkt).
Šodien dosimies pa vairākām vietām, saplānota diena, nezinu vai pat uz pastaigas laiku ņemt līdzi ratus, tad atkal citas drēbes vajag vēl līdzi, ērtāk būtu tomēr ergosomā.

.22. Okt 2014 @ 09:27
[info]kini
atkal cītīgi domāju, ka kaut kādas biļetes ir pērkamas un jebkas ārpus mājas darāms tik tad, kad būšu 'atēdusies' dzīvošanos pa mājām, bet.. šodien ir čigākas impro teātris (gan jau vēl kas labs tā festa ievaros), tagad ir Bildes (kuras laikam šogad izlaidīšu gan), bet vēl, vēl arī Everlast ar akustisko programmu, un man viņa balss un black jesus.. mmm. 
kārdinājumi ir briesmīga lieta. 

21. Okt 2014 @ 23:27
[info]santech
Pie mums pa nakti palika čalis, kurš no Čehijas/polijas robežas ar velo atminās līdz Latvijai. Ar draugiem palika. Jauki bija pasocioalizēties.

Bet šodiena pēc tam bija nogurdinošaka no nekā nedarīšanas darbā.
Pat spēlītes nepavilka. Nu ok, Fallout Online atradu, tas fōniņā pavilka. Bet - pamēģināju World of Warcraft. Started edition. Teikšu kā ir - totāli bōrings. Tas pats kas Sims, tikai kkadā fantazī pasaulē. Nu ja nekā cita un jedzigāka nebutu ko spēlēt vai darīt vispār, tad būtu ok. Bet - Tā Pasaule nav priekš manis. Izskatās, ka tas pats Fallout Online būs vienīgā online spēle, ko spēlēšu. Ok, pa retam varētu but arī Day Z. Paskatījos ari to krievu un bezmaksas wowu - Allods Online. Man labāk patik klasiskā, offline versija. Un vairāk dēļ sentimentālās grafikas. Ja rīt bus tikpat aizraujoša darba diena un neaizmiršišu piezvanīt par stikliem, tad pamēģināšu Starcraft II. Tas kkā vairāk uzrunā. Diablo jau pamēgināts. Bija ok, bet pārāk novienkāršots. Visu ar karoti saliek mutē. Viss, kas jādara - jāuzklikškina un monstra.

Bet šovakar - bija Filma. Kin-Dza-Dza. Uz Lielā Ekrāna, Svinīgā Atmosfērā.
Un mājās pieslēgta apkure, jei!

21. Okt 2014 @ 22:47
[info]puuce
bērniņš atkal streikojis fr val. aizlikusi rokas priekšā acīm un visu stundu nosēdējusi. šoreiz - sašutusi par pašas izkrāsoto uzdevumu mācību grāmatā (drusciņ aizmirsusi, ka pati izkrāsojusi :))

Jack Kerouac21. Okt 2014 @ 20:58
[info]feita_kleita
"I saw that my life was a vast glowing empty page and I could do anything I wanted."
Tags:

21. Okt 2014 @ 19:49
[info]samta
vispār jau ejiet jūs visi rīdzinieki galīgi, bet uz pasaules gaismas koncertu es gan gribētu kā ellē.

Ak, die21. Okt 2014 @ 18:44
[info]huinja

21. Okt 2014 @ 12:45
[info]ninona
Pagājušajā nedēļā P izkopa izkrāsošanas prasmi - ņēma M sadāvinātās krāsojamās grāmatas un rūpīgi izkrāsoja sīkos elementus - acis, ragus, nagus, ausis, puķītes utt.

Vakar sāka zīmē sejas ar acīm, vēlāk jau dažkārt piezīmēt arī ausis un nu arī matus, muti.

M zīmēt sāka 3 gadu vecumā, bet šī knīpa samērā smalkus zīmējumus velk jau tagad. Tās sejas ir 2-3 cm diametrā, acis-ausis atbilstoši līdz 5mm.
Domājams, ka tad līdz "galvkājiem" (ar ko uzreiz sāka M) nav tālu.

21. Okt 2014 @ 12:03
[info]ninona
Pāris gadus ciematā dzīvojošās jaunās ģimenes prasīja pašvaldību centrā ierīkotajam rotaļlaukumam vienā pusē uzlikt žogu, jo tur ļoti tuvu iela pa kuru aktīvi brauc baļķvedēji.
Rakstīja iesniegumus, vāca parakstus, sūtīja valsts iestāžu dokumentus par šo tēmu. Lēmēji spirinājās, pat rupji izrunājās.

Tā un šitā, bet nu esam sagaidījuši rezultāta iedzīvināšanu.

Bija - samērā plaša pļava, kuras vienā malā rotaļlaukums, abos galos nelielas birzītes un nostāk uz otru malu aktīvās atpūtas laukumi jauniešiem-pieaugušajiem. Gribējām - gar ielai tuvo malu, kurā tieši rotaļlaukums, žogu. Vai pat visapkārt pļavai kādu iežogojumu, iekļaujot tur pat esošo skeitparku, basketbola/hokeja laukumu, vingrošanas laukumu (kā tas ir normālās vietās, kur visa atpūtas zona kopumā norobežota). Dabūsim: cieši iežogotu rotaļlaukumu (vietām žogs būs pusmetru no elementiem), bet plašā pļava aiz sētas...

Tagad jaunie vecāki un bērni būs kā zoodārza iemītnieki krātiņā.

Žopaini.
Ķipa "sodīsim jūs par uzdrīkstēšanos kaut ko prasīt".

Pirmsdzimšanas dienas depresija.21. Okt 2014 @ 11:30
[info]feita_kleita
Dēļ ad šogad ir vieglāk, bet jūtu, jau divas dienas kā klāt. Izmisums pieaug un vēlme visu mainīt. Skriet, grābt, kaut ko paspēt! Bet tas tikai domās. Realitātē nav spēka izlīst no gultas.
Šobrīd šķiet, ka vēlos prom no centra. Dzīvot Āgenskalnā. Mājiņā ar dārzu, kurā ganītos kaķi, bēbis un mani nepiepildītie sapņi.

Varbūt nākošais gads būs veiksmīgs un mēs satiksimies?

21. Okt 2014 @ 08:49
[info]noisiite
Softbumi mūsmājās ir uz mirkli atlikti malā, Vilhelmīne citādāk savu darbiņu mēdz pēdējās dienas padarīt pamatīgi un vairākas reizes. Bērns arī ir tāds kašķis, ka maz neliekas. Sestdien jau viņai bija paradīze ar visiem tiem ciemiņiem, visiem pa rokām, smaidījās un koķetējās, nebija laika pīkstēt tik daudz. Labi, ka bija tikai viena nakts, kad bērns pupā nokarājās visu nakti, šonakt jau vispār viss vecajās sliedēs, tikai divas reizes modās.
Tā kā viņa man ir ļoti kustīga, tad nācās domāt, kā tās mūsu abas sabīdītās gultas padarīt drošākas, jo bērnam spilveni un segas vairs nav šķēršļi. Nolaidu Helmes gultiņu uz viszemāko pozīciju, tagad viņa joprojām guļ man blakus, bet tikai bedrē. Ir jau sarežģītāk atkal, jāpiedomā, kad baroju, lai neieveļas, bet tas būtu tāpat, ja gultai pieliktu redeli un atbīdītu, šādi vismaz nav nekur jākāpj ārā.

20. Okt 2014 @ 22:49
[info]huinja

20. Okt 2014 @ 22:02
[info]santech
Izskatās, ka man ir rakstāmmašina uz atdošanu. Gigs DDR1 RAM, gandrīz divi gigi AMD Sempron procis, tūlīt iespraudīšu 256MB AGP videokarti. Un uzlikšu krakotu XP. IDE HDD ar 160 laikam gigiem.
Vienam cilvēkam piedāvāju, bet hz cik bieži viņš feisbukā.
Anyone?
Mūzika: https://irklis.bandcamp.com/releases

20. Okt 2014 @ 21:51
[info]huinja
Top of Page Powered by Sviesta Ciba