Members

About Members

21. Maijs 2018 @ 23:51
[info]elektroliize
labākais skriešanas mirklis bija finišā, kad dziedāja Intars Busulis - Viss ir iespējams.

21. Maijs 2018 @ 23:00
[info]elektroliize
uzrakstīju, ko domāju par šo un to, protams, ka apvainojās. lol. tas tik tiešām ir lol, ja cilvēks ies kolka-dubulti un jau ir apņēmies noiet, bez varianta nenotiet. tur tak īzī aptumšojas prāts un tā tālāk. a bail braukt sabiedriskajā no saviem laukiem līdz orgu busiņam Rīgas centrā. vajagot vest ar auto. c mon. nē, nu, komforts un tā, bet varu saderēt tas gājiens ir tik izrādīšanās pēc. uzmanības trūkums.
/tā runāju es, kurai šajos laika sprīžos gadās izmuldēt visas sevī turētās patiesības un viedokļus. kā izrādās cilvēkiem nepatīk. kā izrādās2, man vienalga. tagad es jūs redzu, ha-hāaa/

.21. Maijs 2018 @ 21:02
[info]feita_kleita
Šodien beidzot redzēju Dzīvu taureni. Divus, baltus. Joprojām fascinē Mēness pēcpusdienā.
Par īri samaksāju 20 naudas, jo tas ir vairāk par necik un būs ūdens diēta. Pārdodamu grāmatu vairs nav, ja nelaiž atkārtoti tās, kuras ir pārdodamas. Negribētos ķerties klāt tām, no kurām nevēlos šķirties.
Attiecības traucēja darbam (haltūras arī šomēness īpaši vairs nav, cerot, ka nākammēness būs vairāk) un mācībām. Pirms tam darbs traucēja attiecībām un mācībām. Pēc tam mācības traucēs darbam un attiecībām. Un nespēja nomaksāt īri traucēs it visam. Iespējams augstākie spēki vēlas mani pārmācīt, lai kļūtu prātīgāka, ka nekas nenotiek tā pat vien kā līdz šim vnm ir noticis, nesatraucoties par lietām, par kurām būtu vajadzējis satraukties, kamēr 7 gadus nogulēju adaptācijas traucējumos un depresijā, bet prātīgāka es diezvai vairs kļūšu, jau par vecu, taciņa ir iemīta un zāle uz tās vairs neaug; par pēdējo naudu iegāju Labā Bode un nopirku porcelāna vienradzi (1,80) un apzeltītu mazu pelnutrauciņu (1), jeh, nevis, piemēram, kartupeļus.

21. Maijs 2018 @ 11:02
[info]ninona
Par LR2 repertuāru.
Sestdien muzejnakts, dzimtās mazpilsētas pilsdrupās bezmaksas mini zaļumballe. Priecīgā solī nākam no viena no muzejveidīgajiem spotiem, grupa spēlē blū sveid šūz. Pie pilsdrupām pienācām starpdziesmu pauzē, uzkāpām uz deju grīdas, un tad viņi sāka močīt kaut kādu bezcerīgi drausmīgu šlāgeri. Komplektā ar ļoti mega skaļo, mega slikto apskaņojumu iestājās viegla dezorientācija. Trīs elpas un kolīdz attapāmies skriešus metāmies prom.
Principā pa dienu citā vietā dzirdētais dāmu ansamblis bija paciešamāks. Tik kluss, ka varēja vienkārši atslēgt smadzēs konkrēto skaņas celiņu.

20. Maijs 2018 @ 22:45
[info]izdziivotaaja
Opiņā..1 dienu nebiju darbā & šon apmainoties ar info ar igauņu viesmīli statistika ir tāda, ka 5 no 6 viesmīlēm, kas mēs tur strādājam, aktīvi meklē citu darbu. (+ nu jau otrais palīgs oficiāli iet prom)
Priekšniece no rīta bija super-īgna, piesējās sīkumiem & diezgan pārspīlēti reaģēja uz visu. Igaunietei vēl bišķi & būtu pateikusi priekšniecei, ka iet prom, negaidot, kad dabūs atbildi, vai ir pieņemta jaunajā darbā. Cik zinu, priekšniece zin par mani & vienu no team leader, ka gribam iet prom...jau 2 viesmīles & vasara jau tepat aiz stūra. Kas būs, ja tiešām visas 5 atradīs citus darbus? Viņi tak nepaspēs uztrenēt jauniņos tam, kas būs vasaras sezonā!

Vismaz pozitīvais lādiņš par jau ceturto ned nog pēc kārtas pavadītu pie udžiņa kalnos. Siltais laiks & nu nevar nosēdēt iekšā! Nospļāvos par savu sēnes būšanu & sāku ignorēt tādu lietu kā pēdējie transporti & apzinīgums/vajag pirms darba izgulēties. Nebūtu darba forma mājās + kurjeram paciņa jānodod, dotos pa taisno no čoma uz darbu.
...arvien vairāk norv druškā redzu sevi pirms gadiem 7-8...ļoti līdzīgi domāju & izdarījos, kā viņa tgd savos 22. Man vnk interesanti ar viņu, kamēr meitēns sāk likties, ka riktīgi pieķēries. Visp sasmējos, ka cilv, kas saaudzis ar kosmētiku, vakar ieradās bez. Klusa aizdoma, ka mana ietekme xD Redzēs vēl kā viņa braucienu uz LV pārdzīvos xD Visp negodīgi - viņa LV būs ilgāk nekā es!

17. Maijs 2018 @ 22:50
[info]melnbaltalapsa
- Tu ģērbies vienmēr tā, it kā pēc darba būtu paredzēts randiņš.

17. Maijs 2018 @ 11:02
[info]ninona
Sou fār diena ir lieliska.
Vakar bija 90% brīva diena, lēna diena, blandījos pa Rīgas veikaliem. Vakarā ar bērniem bijām uz rotaļlaukumu.
Šodiena arī noturēta kopumā brīva. Biju ārā, satiku cilvēkus, stundu parkā runājos ar vienu mīļu vietējo draudzeni (viņai bērna slimības brīviena :D). Nosūtīju nedēļu nostāvējušu vēstuli. Tagad man rindā vēl visādi atlikti lietišķie un mājas darbiņi. Beidzot sajutu, cik ļoti noskrējusies pa šo laiku biju. Silta brīvdiena vienai pašai (nu, līdz kādiem 2iem, kad pārradīsies M)), dzied putni, smaržo ceriņi - pilnīga debessmanna dvēselei.
Ommmmmm

17. Maijs 2018 @ 01:10
[info]izdziivotaaja
Vakance Maķītī vien 20min brauciena attālumā. Ar sākuma likmi tāda pati alga ar arī piemaksām par vakariem, brīvdienām, ko es teju 2g laikā sadabūju tagadējā darbā. Mīnuss dzeramnaudas, bet mīnuss n-to galdiņu apkalpošana... Skriešana pohuj. Bišķ gan going down faktors no viesmīles uz Maķīša darbinieku, bet būtu pārmaiņas...mazā iespēja izaugsmei, kādas visp nav tagadējā darbā. Pa lielam tāpat tikai uz gadu, ja mūsu plāni izdodas. Moš tiešām mēģināt?...

14. Maijs 2018 @ 20:02
[info]izdziivotaaja
No vienas puses woop woop...meklējot šortiņus vasarai, atklāju, ka nepieciešams vēl mazāks izmērs nekā iepriekš. Vēl tikai jāpiestrādā pie presītes & būs ideālais augums. Un visp tā kā siltais laiks, arvien biežāk varu uzvilkt kko interesantāku nekā džinsas & kādas grupas t-kreklu.

No otras, meh. Sagaidīju solīto zvanu, bet viņiem uz 1 dienu nedēļā vajag cilv. Solījās pārsūtīt manu CV citiem viņu ķēdes restorāniem.
Atkal čekojam sludinājumus...

.13. Maijs 2018 @ 16:01
[info]kini
pēc n mēnešiem beidzot piefiksēju taxi regulējošo na paketi. es tiešām apsolos kādreiz sākt lasīt ziņas vai ko tamlīdzīgu. tuvāko 20 gadu laikā.
Tags:

13. Maijs 2018 @ 01:44
[info]izdziivotaaja
Patīk justies īpašai ^_^ ...šoreiz gan ne par saviem nopelniem, bet anyway. Pēc darba saņēmu ziņu, ka puiši sēž vienā no mūsu iemīļotajām vietām. Ok. Jau tā mums tur ir atlaides, bet šovakar atkal bija viens no īpašniekiem & tikām pie dzērieniem par velti jau labu laiciņu pēc tam kā bārs oficiāli bija aizvēries.
Plusā parunājos ar vēl cilv & 1dien jāgaida zvans par iespējamo jauno darba vietu. Teju lielākais prieks, ka līdz tai vietai apm. pusstundas brauciens = varēšu pa ceļam lasīt grāmatas, kuras iekrājušās. Mājās kkā galīgi nesanāk & jau ierēcu, ka LaVey's Satanic Bible lasu tikai kkur lidojot xD
Atkal jau sapņošana, bet jau laiciņu atpakaļ čekoju dzīvokļus tajā rajonā. Ta kā nav centrs = lēti, bet tik pietiekami nozīmīgs punkts, ka transports pat brīvdienās kursē ļoti bieži.

12. Maijs 2018 @ 11:27
[info]jhg
jāatzīst, ka man bieži gribas te rakstīt kaut ko tādu, ko man būtu kauns rakstīt ar savu vārdu apakšā, tāpēc, ka man bail pateikt kaut ko kļūdainu un es negribu, lai cilvēki domā, ka esmu retarded vai ka mani kaut kas interesē (lol) nē nu negribu izklausīties pēc sava individuālā viedokļa uzspiedēja, tas būtu precīzāk.
"neklusējiet par būtisko". man liekas, labāk prasiet viņiem konkrētus jautājumus par būtisko, jo ja nu viņiem būtisks ir nebūtiskais. (es ticu, ka izglītība ļauj cilvēkiem saprast, ka izdevīgāk strādāt komandā, tāpēc izglītotie pasargās neizglītotos)

11. Maijs 2018 @ 13:27
[info]melnbaltalapsa
Viegli salauzta sirds. Paldies arī par to pašu. Mēs vairs neesam kuģi. Mēs esam gaisā palaisti baloni. Puff. Projām.

.11. Maijs 2018 @ 10:20
[info]feita_kleita
Saņēmos piezvanīt.... Ieteica iet uz ielas. Kā es mīlu šo valsti un cilvēkus.

.11. Maijs 2018 @ 00:08
[info]feita_kleita
esmu pārgurusi, bet kāpēc, KĀPĒC ir tik grūti aiziet vnk gulēt, lai no rīta nepamostos jau nogurusi?

veicu plānošanu, neloģiska loģistika. gribēju jau atkal pieteikties kaut kādam pasākumam, bet sk, ka labāk nevajag. un ja vien feisgļuks reizēm nebūtu tik parocīgi noderīgs, cik pārsvarā nederīgs, varētu no tā izdzēsties. lietderības koeficients ātrai informācijas iegūšanai tomēr ir nozīmīgs, vnk jāiemācās sevi disciplinēt.

10. Maijs 2018 @ 08:35
[info]ninona
Izsalkušais cirslītis šorīt nolēma atceļā no PII ieiet ciema mazveikalā un papildināt mājās esošā ēdiena klāstu. Viss ritēja ļoti labi līdz brīdim, kad pie kases pēc norēķināšanās kasiere pasniedza čeku ar "lūdzu", bet cirslītis pieklājīgi atbildēja ar "labrīt".

10. Maijs 2018 @ 07:57
[info]puuce
Ak vai, mīlīt. Reizēm jau kāds pie ieejas pārdod savejo bileti (man ta sanaca, jo biju nopirkusi divus dazadus laikus).

10. Maijs 2018 @ 02:33
[info]izdziivotaaja
Grrr...nu kāpēc man nevarēja iedot nedēļu brīvu?! :(
Mīļotais biļetēs uz LV nesamaksāja vairāk par 30€, kamēr man tas prieks būs virs 250€ ar tusēšanos pa vidu Oslo lidostā abos virzienos, jo man piešķirtajās dienās nav tiešo reisu...izčekoju tuvākās lidostas gan šajā gan tajā galā, bet nekur laiki nesakrita. Uz Kauņu lēti, bet fiziski pēc ielidošanas nevaru paspēt uz autobusu uz Rīgu.. no Sandefjord lidostas visp smieklīgi lētas biļetes, bet atkal vai nu nepaspēju vai 10+h nīkstu tur... Galva jau kūp no visiem portāliem.

9. Maijs 2018 @ 17:07
[info]izdziivotaaja
Krievu tantuki,uzzinot, ka runāju krieviski, tik sirsnīgi apsveica ar uzvaras dienu, ka vienīgais, ko pateicu, bija paldies.

Pēc darba atnācu līdz bāram/restorānam, kurā esam bieži viesi, apjautāties par darbiem & tieši priekšnieks bija uz vietas. Šobrīd nemeklē uz pilnu slodzi, bet solījās painteresēties apkārt priekš manis. Mīļi :)

9. Maijs 2018 @ 08:37
[info]vacatio
Šorīt saņēmām ielūgumu uz bērnu ballīti, kur arī vecākiem jāierodas maskās.
Man būs maska "dusmīga mātīte, kurai besī maskas".
Top of Page Powered by Sviesta Ciba