Members

About Members

The retarded have seen more god than you ever will22. Okt 2016 @ 22:54
[info]huinja


Skat. reviews https://www.amazon.com/Helping-Retarded-Know-H-R-Hahn/dp/0570063507

Also this https://www.amazon.com/dp/B01E9MUSME/ref=?tag=natdee-20

22. Okt 2016 @ 22:54
[info]huinja

Tā viš i22. Okt 2016 @ 22:50
[info]huinja

Bļe22. Okt 2016 @ 22:48
[info]huinja

22. Okt 2016 @ 16:17
[info]zivs
Some blame the moon above
Some blame the missing dove

21. Okt 2016 @ 22:08
[info]vacatio
Šovakar pabeidzu vienus garos melnos tilla svārkus. Nu tādus riktīgi līdz zemei. Un kuplus.
Bet ir pasūtīti vēl vieni - balti. Vilkšot uz kāzām, cik sapratu, tad apakšā baltu kokteiļkleitu un pa virsu baltus, garus tilla svārkus. Laikam būs ekonomiskais kāzu/princeš kleitas variants.

Un vēl viena māte nopirka meitai uz deju nodarbībām 3 (!!!) gb dažādas krāsas svārkus.

Ir ko darīt.
Tags:

21. Okt 2016 @ 20:59
[info]acidkitteh
Ir pietkdienas vakars. Klausos Tesa un taisu kartupeļu kariju.
Žēl, ka nav ierakstu, kur Tesa kopā ar Antireality, jo pagājušo nedēļ tas kopspektāklis bija PIZĢEC spektakulāris.

21. Okt 2016 @ 17:35
[info]vacatio
Kas nu mani baigi fascinē un uzjautrina pārdošanas sludinājumos - attaisnojumi.
Jau nez cik reizes redzēts, ka pārdod kaut ko no šūšanas tehnikas ar komentāru: "nopirku, bet nav laika lietot. Jauns.". Nu kā, KĀ cilvēks var nopirkt ierīci par 400 vai 600 eur un pēc tam saprast "ai, nav laika". Stāsts nav par laika atrašanu, bet par to, ka cilvēks var iztērēt tādu naudu, pirms tam neapdomājot vai viņam to lietu tiešām vajag.
Auskarus pa 15 eur, ok skaidrs, bet bāc - tehniku.
Bet vissmieklīgākais attaisnojums ko esmu jebkad redzējusi - meitene tirgoja ierīci pret celulītu, klāt teksts "nopirku par akcijas cenu, bet, kad atvedu mājās atcerējos, ka man nemaz nav celulīta"! (cerams, ka cilvēks sev regulāri nepērk pamperus un pēc tam atceras, ka viņam nemaz bērna nav.)

21. Okt 2016 @ 17:11
[info]santech
Plānoju brīvo piektdienas vakaru, bet vēl jādara lietas. Nav laika sapņaini vērties tālumā (uz pretējās ēkas vārtrūmi).
Bet - jaunākās American Horror Story sērijas, vai kāda filma? Vai pageimot?

21. Okt 2016 @ 13:18
[info]zivs
Pamodos 7os labi izgulējies, un gribēju steidzami ieklabināt savu prieku un pirmo sapni bez mensonīgām piegaršām ilgā laikā.
Dienas laikā sinusa līkne atgādināja, ka
"hei, esi par mani piemirsis?
mūžam tava, uzticībā,
ellīte".
Sapnī biju pārsteigts, ka man ir dzidri dzeltenzaļa acu krāsa. Liecoties tuvāk spogulim, varēja redzēt, ka tā tomēr ir oranžīga, tad brūngana, līdz rubīnsarkanai. Krāsa mainījās atkarībā no gaismas leņķa. Viss spektrs, nemanīju vien violetīgo.

21. Okt 2016 @ 09:03
[info]puuce
Fijai bd šūšana. -"Ko tu šuvi?" - "Diegu."-"Nu labi, ko tu izšuvi?" - "Lauvu."

šī gada pagaidām labākā diena20. Okt 2016 @ 21:49
[info]zivs
=

20. Okt 2016 @ 20:52
[info]santech
Šorīt pirms darba noblieza pa smaganām. Saucās higiēnists. Ir pienācis tas dzīves posms, kad esmu atzinis tādu štelli par labu esam. Kas būs nākamais? PSihologs? Parapsihologs?
Enīvei - šajā sakarā atmiņā nāk anekdote par cietumniekiem, kurā jauniņais uz ziņojumu par karstu tēju un jautājumu vai ar cukuru, saņem pretjautājumu, ka varbūt arī tējas stiprumu sagribēsies. Jo dakters neļāva šodien lietot neko tādu, kas krāsotu zobus - tēja,a kafija, sarkanvīns. Un, ja sagribas karstu dzērienu šajā vēsajā ziemas vakarā,

____________________

Kopija no santech.grab.lv
Mūzika: Korn - Die Yet Antoher Night

Auseklīši mūsu acīs20. Okt 2016 @ 10:09
[info]3_5469mhz
Šodien ieraudzīju amatabrāļa postu par to, ka arī, lūk, kādā rietumeiropas pilsētā cilvēki pieprasa jaunu koncertzāli. Aizdomājos. Mums taču nekad nav bijusi tā labā koncertzāle, bet kliegšana par to ir aktuāla tikai kādus... pēdējos 5 gadus? Līdz tam ko? Nevajadzēja? Kā jau kultūras darbiniekam pienākas, arī man šķiet, ka jauna, laba koncertzāle ir kruta lieta. Tai pat laikā tas ir simbols un mēs kā traki esam uz simboliem un simboliskām izdarībām – vajadzēja uzspridzināt Skrundas lokatoru (principā vienkārši nojaukt milzīgu augstceltni, kura stāvēja tukša un nu jā, pielietojamība laikam tai nebija un diezvai būtu atradusies), vajadzēja uzcelt Gaismas pili (ir jau skaisti un labi, bet vai tāpēc cilvēki sāka vairāk lasīt?) un vajag jaunu koncertzāli. Bet kāds būs ieguvums no tās? Pa retam aizejam uz koncertu un tagad būs iespēja aiziet uz mazliet kvalitatīvāk skanošu koncertu. Un viss. That's it. Drīzāk ir jākliedz par algām. Kāda man daļa gar koncertzāli, kurā, visticamāk, jauno mūziku spēlēs ļoti reti, bet es turpināšu darboties savā profesijā kā blakusnodarbē/hobijā, jo nopelnīt ar to nevar pat minimālo algu? Jākliedz par to, ka cilvēki aug bez izpratnes par kultūras vērtībām, tātad par izglītības sistēmas trūkumiem. Mums tik daudz kas pūst saknē, bet mēs domājam par to, kā izskatīsies galotne. Citiem vārdiem, pirms būvēt bibliotēku, varbūt jāpanāk, ka cilvēki grib lasīt? Pirms būvēt zāli, varbūt jāpanāk, ka cilvēkiem rūp, kas tajā zālē notiek?

Mans ieraksts nepretendē uz nopietnu analītiku, bet savu viedokli noteikti izpaudiet.

20. Okt 2016 @ 09:47
[info]ninona
Šodien beidzot darba failu diskā izveidoju mapīti "2016_okt".
Sanāks vismaz simboliskām Ziemassvētku dāvanām.
Priekā!

.20. Okt 2016 @ 01:33
[info]kini
miega dziesma. biju piemirsusi, kā patīk.
Mūzika: Leonard Cohen - In My Secret Life

19. Okt 2016 @ 23:29
[info]santech
atkal jau aizdomājos par to, ka man laikam jau labāk klusēt. Arī ar visu to, ka es tāpat jau mēģinu klusēt. Tolerēt vietā un nevietā. Bet reizēm pavisam pretēji. Un tad uz mani apvainojas. Un nepasaka, tieši ko tādu es pateicu. UN galvenais jau, ka es ne jau lai kaut ko sliktu par kādu teiktu. Vnk pasaku, ko domāju. Tajā brīdī. Ja nepatīk, tad vajag teikt. Un konkrētajam gadījumam tad vairs neko neteikšu. Izdabāt visai pasaulei gan netaisos sevi tērēt.
Mūzika: Xotox - Detune-X - My Beautiful Doll

19. Okt 2016 @ 20:34
[info]zivs
dikti mīļš bērns. sāk ieklausīties tikad tad, kad iebāž ar seju paša čuriņās.
Tags:

.19. Okt 2016 @ 18:27
[info]kini
beidzot būs jāievieš kāda Gotmana grāmata, jauks rakstiņš par trust. un par 'repair'. 'To err is human, Gottman says, but to repair is divine.' 

19. Okt 2016 @ 17:48
[info]vacatio
Man ļoti nepatīk gatavot darba dienu vakaros. Tā, ka uz vakarpusi besis nāk tik tāpēc vien, ka jādomā ko gatavot.
Bet svētdienu rīti un vakari ir pavisam cita lieta. Kad visi mājās, katrs dara savu un.. es arī savu.. virtuvē.
Un nekādi nevaru saprast kāpēc, darot vienu un to pašu, noskaņojums var būt tik radikāli atšķirīgs. No beša līdz kaifam.

Un svētdienu rīti arī.. lai arī man varbūt ir "sapnis" ( aiz astes pievilkts), ka kādu dienu kāds pienesīs brokastis gultā, patiesībā nespēju atlaist grožus un uzticēt brokastis kādam citam (ja vien man kādu dienu nebūs apkalpojošais personāls ar attiecīgām prasmēm). Tas nemaz, nemaz nav apgrūtinoši izlekt no gultas pirmajai, fiksi iegrūst krāsnī maizītes, sakult un uz pannām saliet pankūku mīklu (divas lielās pannas TĀ atvieglo dzīvi virtuvē!) un tad ar vairākiem šķīvjiem un kafijas krūzēm atpakaļ uz gultu. Ēst, lasīt un kaifā stenēt.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba