Members

About Members

8. Jun 2023 @ 14:19
[info]zivs
Pie t/c Depo reiz skatījos uz žilbinoši pulētu, melnu, milzīgu klavieru offroad. Blakus stāvēja puisis, pats 2m, nesniedzās līdz jumta augšai. Paskaitļoju, kā viņa zārku varētu tajā offroad iedabūt. Tikai stāvus, un tad nepārpisties ar viaduktiem.

8. Jun 2023 @ 13:44
[info]zivs
Tas, ka Janku Dagiļevu, nosita, iemeta upē, neviens psrs to neizmeklēja. Ļoti neērts cilvēks.
Massive Attack dzied dziesmu ar viņas vārdiem, nesaprotamā krievu val. Rakstīju pirms gada. Lasītāji ir nomainījušies

8. Jun 2023 @ 13:01
[info]zivs
Laaabais. Ziep-centrā vizinās ar velo onka, uz stūres Massive Attack.
Viens no jautājumiem sev, vēl neatbildēts. Kad tu satiksi MA live? (gads, kad viņi vēl neinteresēja, un bijuši skonto (biju tur noob, nesaprotot kāpēc tāds kauns, un ir tikai 200+* cilvēku), man neskaitās)
Ļoti liels pisiens prātam, I still couldn't handle. Domāju, uztveršu tikai skaņu.

* nezinu cik, tikai blīvas dažas strīpas pie skatuves, un pusstadions izkaisīts ar ļoti atstatus pulciņiem, mēs vieni no tiem.

7. Jun 2023 @ 22:37
[info]zivs
Kā faraons, es ņemšu sev kādu līdzi uz Berlīni, novembrī. Tikko bērnam piedāvājums vaxapā, tad varētu būt Laura, kura atteiks, un tad [zivs] dzers komadores ziepienes (sen vairs ne underground) spēļu klubos, kur iemaldos, lūdzot pačurāt viņu tualetēs.

Tik viegls, ka braukšu arī viens. Būšu priecīgs par tuvākajiem cilvēkiem, ja pievienosies.

7. Jun 2023 @ 21:51
[info]zivs
Berlīne ar GusGus live Astra Kulturhaus, Berlin, Friday 10. Nov. 18 PM. Hope so.

7. Jun 2023 @ 21:25
[info]zivs
es pis Arabian Horse. var tā būt, mīļo žurnāl, mēģinu reizi 2 nedēļās, vai 2x nedēļā, gadus pavelkoties tikai uz attēliem, falls ir ļoti mainījis formu, tikai pāris mēnešos? Ļoti. ļoti, fakin, 'kāpēc' laikam nebija jautājums. Es tādus publiskajās pirtīz bērnībā redzēju. Citiem bija salauzts jau no iesākuma.

7. Jun 2023 @ 19:50
[info]zivs
attiecībā uz GPT, ienācās doma, ko varētu darīt, bet par muļķu lai saprastu. saprastu, ka neko, ar savām iespējām.
masīvi maldināt, gāzt iekšā neaptveramu datu masīvu, lai veidojas tāds bias, kas padara to par vairs neizlabojamu farsu, līdz GPT creatori labāk ieliek stobru sev mutē, tikai ne to piedzīvot. man tas nav pa spēkam. tie ir nopietni resursi cilvēkstundās, hack izpratnes pakāpē, un beigu beigās, līdzekļos.
tad jābūt Ilonai Maksai

7. Jun 2023 @ 07:53
[info]zivs
7. jūlijs. Gaida, Arnis, Arno.
I'm goona add – Tom Waits too, every single day, and he doesn't make any special of it.

6. Jun 2023 @ 20:11
[info]zivs
beidzot arī pilnīgi bezkaislīgi, neieskurbis, secinu – electronics from Apple are so vain.
paraustu plecus, un mazāk bezkaislīgi nodomāju, ka kādiem, kam priekšstatu update kavējas par gadiem 10+, tas joprojām šķiet šiki un labs brends.

5. Jun 2023 @ 14:01
[info]zivs
Šobrīd ir cilpas (neder latviskie vārdi, cita nozīme) in a way perpetual loop, spirāles gals. Es redzēju noslēdzamies, notrūkstam loop, cik stulbi salīdzināt ar jebko raksturojamu. Dzīvē ir atlikusi trausla garoza, kas vēl jānoloba, un tur kā Dieviņš dos, vai cik pats gribēsi skrubināt.

5. Jun 2023 @ 13:28
[info]zivs
Ko es vakar izdomāju? Sasodīti izdevīgi. xls, ir divas slejas kas atkārtojas, loģiski, katru nedēļu. 10 + 10, nezinu kādiem tieši nolūkiem, bet līdz nedēļas beigām bija paredzēti 10 eiro pārtikai, un tās divas slejas. Vakar, nopircis pienu, protams, zivi, un klusām iedzert, ietaupīju pusi no nedēļas budžeta atlikuma. Liftā pat izskatījos tikai kādā 4 grūtniecības mēnesī. Tumši zils man piestāv. Ne pats es to atklāju, bet mēģinu, un strādā.

Darbu nosūtīju, varēju jau vakar, ja norītu krupi, ka esi visu bateriju izēdis tukšu, perfekti izlietojis, un nekā vairs nebūs līdz uzlādei.

5. Jun 2023 @ 09:35
[info]zivs
Vēl par tehniku.

No puļķiem augstos plauktiņos, līdzīgā rocībā, ir Sennheiser Momentum 3 un Bose QuietComfort Earbuds. Ņemot vērā, ka Sony ir trešais tēva dēls 2023 brendos, vārdu, attiecīgi, jānoņem, jo nenotirgos, un jāpieskaita produktam*. So, you should go with Sony. Ne jebkuru. Viss ir jāmeklē, jāpēta, kas ir vairāk par ūdens karsētāju kafijai, un arī tad quick reasearch ir āpša paradums.

Es arī esmu noname, bet fakin labs produkts darbā, semi-worldwide, tikai tāds, kurš mēdz izkrist no auss, un pazust.

* nav man priekšstatu, cik % no cenas veido vārds, jo es pērku vārdus, selektīvi, kad gribu sev parādīt. redbull, alkohola cenā, it kā ir visādas alternatīvas, un lūk, (jau rakstīts) viņiem ir F1 komanda, un kas tik vēl ne. 1/3 no cenas ir vārds, 1/2? IDK

vēl klāt lielība un žēlums:
Zābaciņus pirku whatever, tādus, kādus gribu, bez atkāpes. Nav easy Rīgā, arī ar naudu. Webā apavus no no, lieki stāstīt vairāk. Tagad novalkāju arī siltā laikā. Ja šorīt nosūtīšu to grāmatu, varēšu vasaras apavus.

+ dominas piedzīvojumi. slims cilvēks, ar spieķi, 3h līdz slēgšanai, paspēju nopirkt šo to citu, un kādas 2x katrā no adekvātiem apavu veikaliem, izlemt, līdz palika 4min, kad iebrāzos, un teicu, ka ņemu šos.
vēl maxima, kas stundu vēlāk taisās ciet. izvilkos pilnīgi slapjš ārā, pēc 3h 4h non-stop-runnin ekskursa, kad arī no mahimas bija palikušas minūtes. vējš, uzradies milzīgs. nebija vaļa apsvērt, kad tik liels vējš vēl bijis piedzīvots, vai jebko. bļā, līdz brauktuvei jānoiet, kur taxi sagaidīt. lielās tašas gar sāniem jau telpās bija, nu "jānes", platām rokām. nevaru es taču sagāzties pie t/c durvīm. skaidrā gāju, metrus turp, šurp, uz sāniem, 50m/h, virzienā uz priekšu. vienkārši ar domu, ka alternatīva ir apgāzties. visu, ko vari, vnk ej, cik cm, jebkādā veidā kā sanāk. stāvēju jau pie ielas malas, laimīgs, izsaucis taxi, un domāju, vērojot vēju, visu raujam pa gaisu, cik labi, ka ir mājas.

5. Jun 2023 @ 09:16
[info]zivs
Who's that guy, lookin kinda whore
/Dandy Warholes/

Around 2000, I wish it was about me.

Bļāv., cauri krūmiem, ka tikai nestrādāt.

5. Jun 2023 @ 08:46
[info]zivs
noriebās beats. I need myself back.
Mass. Att.
ja nelasat Bībeli, vismaz M.A. nekas nav jādara, tikai jāpiedalās. tā nav elkdievība, tas ir veids, kāpnes

5. Jun 2023 @ 08:17
[info]zivs
Jā, bērnam krutās ausis sadalījās 3 vēlmēs. Budžets, un lielās ausis pierāvās. Dabūju it kā labas arī lielās, bet labākie izrādījās vienkārši Sony puļķi. Izrakos webā, un Sony ir spējuši nenogrimt desmitgadēs. Pats neesmu klausījies, G puisis, izmēģinājis, teica "ierubī, ar mazo podziņu, taustot pie auss, uz max, un tad jau vēlāk telefonā pagriez klusāk. pizģec"

Tas, ko vēl labāku no puļķiem varētu, ir Sony WF-1000 XM4, vai xm3, xm2, vnk gadu, divus vecāku to pašu. Bose'n'stuff pat nav ar tik labām atsauksmēm. Par puļķiem, ja runā.

Vislabāk ir nespiesta ausīs mūzika, telpā. Nevajag B&O, pietiek ar noname kvalitatīvu padomju produktu, kurš nekad nav vēl uzgriezts skaļāk par 1/4.
Būs jāsarunā ar mammu dienas vidū, minūti.

5. Jun 2023 @ 07:56
[info]zivs
Daft Punk live.
Te jāliek ausis. You mere robot.

Video, gaismas nav sinhroni ar beatu. Man stāstīja cilvēks, kurš bijis uz stage, ka mūziķi lieto skatuves monitorus (kombjus), tās slīpās tumbiņas, pret viņiem vērstās, tagad austiņu puļķus, lai sinhronizētos, jo skaņa, kas nāk atpakaļ no zāles, ļoti atpaliek.

5. Jun 2023 @ 07:07
[info]zivs
GusGus raksta bez atstarpes.

plds

5. Jun 2023 @ 05:46
[info]zivs
and now, Heisenberg, stay by me. vodka bija labi, pēc šīm dienām, bet ir rīts, un vajag arī vāku grāmatai

5. Jun 2023 @ 02:47
[info]zivs
Man dzīvē zaga draugs, kurš manam prātam nav izbēgams, tikai žēlastība viņam bija avansā. Atcēlu.
Pierādīja zogot, nevis "palaižot rokas", jebkādu iemeslu dēļ, bet uztverot mani par muļķi, jo domā, ka piedzēries neairēju. Tad arī es redzēju, cik vienā kultūru uzsūkušā cilvēkā ir nopietns % prastākā urlas uztveres, ka neviens pat neiedomāsies, tikai to smalko tēlu.
Nē, nu kā, tu vari redzēt, ka pimpis, un mierīgi "dzīvot kopā", bet kad pavērš pret tevi, tad tikai vairs tev neder. Sanāk, abi ir pimpji.

5. Jun 2023 @ 02:03
[info]zivs
Klausoties MA, izvēlos ASCII, tālāk no cibas. /nekad
Top of Page Powered by Sviesta Ciba