Members

About Members

Iz antīkiem apcirkņiem30. Nov 2015 @ 21:33
[info]begemots
[..]vienīgās dzīvās radības, ko mums izdevās iegūt, bija ap trīs simti četrdesmit melnas ērces – dažāda vecuma un lieluma,– kurām, šķiet, vislabāk patika Lunas un Helmuta smaka, tāpēc tās bija uzkritušas tieši viņiem. Abiem nelaimīgajiem vajadzēja iet uz tuvējo upīti izģērbties; noņēmuši no ķermeņa visciešāk piezīdušos kukaiņus, viņi apsēdās un sāka izlasīt atlikušos no apģērba krokām un vīlēm; abi kā paviānu pāris sēdēja kaili uz akmeņiem un knibinājās ap drēbēm.
— Ir gan savādi radījumi šīs ērces, — es ierunājos, atnācis pie upītes, lai paziņotu, ka ēdiens gatavs, — parazīti ar pareizu nojautu. Zinātniski konstatēts, ka ērces mēdz uzbrukt pašiem nepatīkamākajiem kādas ekspedīcijas dalībniekiem… parasti dzērājiem, pamuļķiem vai morāli pagrimušiem cilvēkiem.
Luna un Helmuts blenza manī.
— Vai gribat, lai mēs ar Lunu jūs iemetam, lūk, tajā ūdenskritumā?
— Jums tomēr jāatzīst, ka mazliet dīvaini tas ir. Neviens no medniekiem nav dabūjis ērces, lai gan parazītiem viņi ir labu labā ēsma. Arī man nav ērču. Vienīgi jums abiem. Te būtu vietā visiem zināmā paruna.
— Kāda? — Helmuts aizdomīgi vaicāja.
— «Tāds ar tādu saprotas»,— es sacīju un mudīgi steidzos atpakaļ uz nometni, iekams viņi nav paguvuši uzaut zābakus un mesties man pakaļ.

// Dž.Darels, "Noslēpumaino trokšņu zeme".

.,30. Nov 2015 @ 20:39
[info]feita_kleita

30. Nov 2015 @ 16:43
[info]fjokla
Nesen sev atklāju lupatu iegādes jaukumus interneta vidē un, attiecīgi, pakomātus, kas ir vispār lielisks izgudrojums, liels paldies par to, ka ir dota atkal viena iespēja nakts aizsegā komunicēt ar mašinēriju nevis pie spilgta apgaismojuma, rīvējoties ar nepatīkamiem līdzcilvēkiem un skābām pasta vecenēm. Tanutas, ko vakar ieguvu bija – viena kleita, kas pa mazu, viena – kas pa lielu, tad tāda jokaina blūzīte, nesaprotamā dvēseles stāvoklī pirkta un tad vienīgais vērtīgais guvums – tumši zili zamša zābīši ar lakādas galošu pa virsu, nu, tā cēli ja, nu, par to tad arī paldies, glīti gan. Bet par ko es, tātad, domāju, pirmkārt, par to, ka ļoti drīz palikšu par meža veci, kas vispār traks un cilvēkos neiet, jo ieraugot alfu, kaut arī vakarīgu, un tanī klīstošos ļaudis mani rauj krampī kā no krusta un ķiplokiem un man stipri ļoti sevi jāsaņem rokās, kaut arī lupatu vilinājums milzīgs, lai pārkāptu tai strīpaj un tiešām arī iedotos iekšā šai ratiņu un ļaužu krustu šķērsībā un velo un auto un pizdjec. Vārdu sakot, es domāju, ka tiem mizantropiem tās musulmaņu drēbes točen nāktu par labu, es, piemēram, nemaz pēc tās svešo ļaužu uzmanības nemaz ar nealkstu, lielāko daļu savas ikdienas dzīves labprātāk būtu vispār neredzama, nu, vai vismaz kā tāda izsmērēta migliņa. Parādos tikai, tāteikt, uz lieliem godiem, labiem garastāvokļiem un rīta sapulcēm ar saviem ekseļiem, bettākā tas mums nesanāks, tad apklāties visam melnam, bet acis arī ciet ar rūtiņu, atrodu to par ļoti vilinošu, piekam, visi bijīgi ar līkumu iet, kas mani arī pilnībā apmierina. Un tad arī apakšā varētu vilkt tagad gan to mazo kleitu, gan to lielo, gan to ērmīgo blūzi, jo pofig tak, un savējie pieņems kāda ir

Kā likt lietā dāvanu karti? Tā.30. Nov 2015 @ 12:30
[info]feita_kleita
Tags:

.30. Nov 2015 @ 11:07
[info]kini
- 'bērni ātri aug!'
- 'rēķini arī!'
/pavisam ārpus konteksta/
Tags: ,

30. Nov 2015 @ 10:51
[info]fjokla
Un, tam kingam, kas izdarījis maldīgu secinājumu - raksta cibā bēdīgas lietas, attiecīgi - meklējas, tāpēc vajag bombīt skaipā, varu pateikt vēlreiz kā Merkūrijs. Es pēdējoreiz varbūt meklējos kautkad agrā jaunībā, kad tikko šo sfēru atklāju, betē tagad, kad jaunība, tāteikt, pagājusi un iestājies zināms briedums pa visām līnijām, vados pēc citiem tādiem, stipri iedomīgiem un augstprātīgiem principiem, kas savā ziņā arī ir tā izslavētā sevis mīlestība jebšu cieņa, jo no nekvalitatīviem, garāmejošiem sakariem, tāpat kā no garlaicīgām un stulbām sarunām var apvemties un vienlaicīgi arī apraudāties. Ja negribēšu, neko nedarīšu gadiem, starpcitu, jajā, arī tā ir iespējams, jo pagaidām, kamēr uz mani vēl kāds dažreiz palūr un cerība vēl dzīva, essaku, labāk tad jau nekā, nekā - kaut kā. Atraksti, kad man būs četrdesmit, pēc, cikmantagad? - 7 gadiem, tātad. Ja nebūšu pie laika jau nošāvusies, saprotams, arī tā var gadīties, jo borģelka jaunu dramatiska

.30. Nov 2015 @ 10:54
[info]kini
jo mazāk miega, jo mazāka mana tolerance pret burkšķošiem večukiem. pacelt balsi, apklusināt un aizsūtīt prom. neesmu es jauka šodien.

30. Nov 2015 @ 10:30
[info]samta
vakar e. sacēla traci, kad vedām viņu prom no bērnu pārtija. vēl viņa vairākas reizes centās izlauzties no rokām, lai piedalītos tusiņā, bet mēs to neļāvām, jo tas bija pārāk riskij - pārējie vidēji trīs līdz piecgadīgie uz skatuves trakoja, spārdīja ledus klučus un šļūca uz vēdera pa apledojušo skatuves grīdu.
ā un pasākuma apmeklētāju skaitā bija paprāvs vietējo dzērāju pulks, jo kādu labu brīdi bez maksas dalīja karstvīnu.

30. Nov 2015 @ 09:08
[info]fjokla
Oi, noskatieties Scary Movie 5. Tur scenāriju kāds ļoti savējs un arī uz paģirām sacerējis, celuju jemu ručki!

29. Nov 2015 @ 19:03
[info]melnbaltalapsa
Iegrimt spilvenā, kas smaržo pēc mana vīriešcilvēka smaržām.

29. Nov 2015 @ 18:40
[info]fjokla
Ně, ar samurajiem viss ir kārtībā, toties imperatori ninče hujovie pošļi! Gudnait!

.29. Nov 2015 @ 17:16
[info]kini
tā kā tuvojas disko tematikas pasākums, jāsāk mācīties deju soļus.. :D
Tags:

29. Nov 2015 @ 14:50
[info]fjokla
Toties tam, vārdā nesauca-majam es gribětu teikt tā, cik gadus tevi pazinu, precīzi tikpat reizes tevī vīlos, netici vien tai numeroğijai. Vĕl kas mani interesě, bet to laikam nekad nevienā patiesības grāmatā neizlasīšu un pūce uz astes nekad neatnesīs, kāpěc es nederěju? Man ir daži varianti, bet laikam tādi sūdīgi. Un vĕl, kas dikti interesě, vai to tagat var kautkă ar muguras smadzeněm sajust, ka es beidzot atpisos? Jeb tikpat pofig kā, kad biju piepisusies? Ir vairāk tāds tākā atvieglojums vai toměr maziņš, bet tukšums? Nuja, vārdu sakot, priecīgus visus turpmākos pasaules světkus un tā, tādā pozitīvā zińā, bet bez bučiņas beigās.

29. Nov 2015 @ 11:15
[info]fjokla
tagad man jāizpěrkas.Tessera ir mans vizulis kopš 14 gadu vecuma, kad vińa mani uzlasīja kautkur veldzě tādu nošńurbušu, skābu un pumpainu tīni un sāka ar mani runāt kā ar pilnvěrtīgu, gudru cilvěku, kas manī izraisīja stipru mīlu un pieķeršanos, jo es nebiju věrtīgs sarunubiedrs věl, bet kautkā vińa ar visu būtību man demonstrěja, ka esmu gan. Pěc tam izrādījās, ka dzīvojam uz vienas un tās paśas ielas un gandrīz pretějās mājās, kas izraisīja daudzus skaistus vakarus trepěs, kur izpīpějām pa pacińai vai divām un lasījām viena otrai priekśā velgu krili. Ja pirmā daļa, ko esmu dzīvě lasījusi tapa mamī un papī rekomenděta, tad otra partija nāca no t, jo dikti tātad centos kļūt par věrtīgu sarunbiedreni. Bet vińai vispār tas stils tāds, vienměr esmu brīnījusies kā tie vińas džeki pěc tam dzīvo, jo vińa izvelk tādu nāpsli no kautkādas niecīgas eksistences un kautkā ar slavināśanas un espatnezinu kādām metodĕm,padara par kautko tam kungam vai angelam līdzīgu un cělu. bet kā měs zinām, cilvěki tādi nemědz būt, bet ko ta vińi dara atkal noraidīti tai nožělojamā eksistencě, tad to es nezinu. Nu, šitā, viskādi ir gājis arī nesmuki, pateicoties manai riebeklībai, bet varam netikties vairākus gadus, bet kad satiekamies, nekas nav mainījies, ne atsvešinātības, ne mulsuma, nekā. Nu, gana? Atmaigi?

29. Nov 2015 @ 10:37
[info]ninona
Tik liels miegs šonakt, ka joprojām negribas celties.
Izlīdu no gultas, lai pabrokastotu, pēc tam ierušinājos atpakaļ.

Naktī sakritis kaut kas sniegam līdzīgs, bet jau kūst.

29. Nov 2015 @ 10:11
[info]fjokla
pamodos, tātad, ar satrauktu sajūtu, ka obligāti jānoklausās mīlas mantra, klausījos un izdomāju, ja jau uz mani šī nedarbojas, ta jānovirza viss svešai laimībai, ir mante pie horizonta, tāds pasaulě kvalitatīvākais pāris, tikai paśi věl to laikam tikai nojauš, bet es visu labāk zinu, saprotams.Nulūk, noklausījos 4x, jo 3x nevar, bet uz beigām, dažs labs, kas pats zina kas tāds ira, abzolūti bez dvěseles smalkuma šorīt pamodies cilvěks, sāka pīkstināt man vatsapos pilnīgi neapturamu, aiz kā sanāca tikai 3,5 reizes. Nulūk, uzkotas viss, měs gandrīz visi esam pelnījuši uziet kvalitatīvu, dlja osobo tupih, Smadzeńu, gramstītāju, vizuļu pazinĕju. joe. tas ir nereāli kruta, kaut arī viss kādreiz beidzas, betě tu uz kādu mirkli dabū saprast, kā tad ir, kad tevi pareizi nověrtě un tā saudzīgi kā pret tādu piecgadsimti vecu audimu izturas, trīcošām rokām un bijāšanu, un tev trīc pretim un tu arī bijā un nověrtě. untur, lūk, draugi, paveras bezgalība. un no tā pěctam var baroties visu savu atlikušo un vientuļo mūžińu. jo měs neesam pelnījuši nekādus tur paviršus garāmgājĕjus

28. Nov 2015 @ 16:31
[info]fjokla
kaspar, ja Tu mani tagad lasi, tad es Tevi vakar arī ieběru tai tūtińā!

28. Nov 2015 @ 15:56
[info]fjokla
kad man ir paģiras, es vienmēr runāju mīklās, pārfrazējot tuksneša priscillu, tur gan bija mēnešreizes. ko mēs zinājām par Bartu? Neko, jo slinkums gūglēt.Vai pēc visa šī, kas vakar notika, mēs pagūglējām? Ņefiga! Bet, ja tā var teikt, tagad mēs visu saprotam bez gūglēšanas un pat vairāk.Draugi ir mūsu viss, tāpēc mēs katru dienu kautkur vanckājamies riņķī un šausminamies par visu, kas notiek, lai paģiru rītā, pamostoties blakus, siltam, mīļam draugam varētu aizjokoties un aizsmieties līdz cukurs sāk lēkāt. Vislabākie joki, protams, simja, kad vaidēju zem segas, ka takša saukšana gaišā dienas laikā, lai aizved aplipušu, neķemmētu un šķību pa fikso mājās, laikam būtu visbezjēdzīgāk iztērētā nauda, viņšsaka, jā, tastākā bajāriene kalpam - "Uztin man kāsi no šitā čirika!". aaa. fak, tagad pārējos neatceros, blee.
Nu, vārdu sakot, citiem draugi kā draugi, bet manējie ir rūpīgi atlasīti, arpūķiem kaujoties, babām jagām nolaupīti un viskādākāse citkādākās varonīgās un ārkārtīgi stratēģiskās cīņās izkaroti vizuļi.Lai gana izteiksmīgi ietušētu, daram tagad šitā, tu man netici un saki, para. Essaku, sūds jautājums. Izvelku no krūškabatas melnu samta tūtiņu, attinu dzeltenu bantīti un izbirdinu sauju viskautkādīgu vizuļu pa galdu, izkatā kā tādi karalisko ģimeņu juvelierizstrādājumi, bet gaumīgi tādi, par kādiem novērtētāji parasti noklakšķina mēli un saka "smalks darbiņš", katrs savādāks, katru cits kāds augstas klases meistars gadiem slīpējis un čubinājis, ah, ah. Un tas viss krāšņums tagad steigšus jāsaber tūtiņā apakaļ un jānoliek tai drošā un siltā vietā, nav ko slienāties te. Vizuļi nav visiem jārāda arī, tā tu ej tāds skumjš pa ielu, visi iet garām un nemaz nezina kādus dārgumus tu viens un bez apsardzes riņī nēsā. Un tā tūtiņa, tā samta tūtiņa, viņa tumsā spīd!

28. Nov 2015 @ 16:15
[info]huinja

28. Nov 2015 @ 15:33
[info]samta
baigi žēl, ka saulču bemberi going down. šodien veģetārās picas vietā iedeva pussadegušu siera blāķi ar pāris totāli bezgaršīgām sviesta pupiņām pa virsu. ā, bet rīt mēs brauksim skatīties, kā oranžais, sarkanais un zaļais rūķis iekurina svētku eglīti.
tādas manas brīvdienas, ko lai saka
Top of Page Powered by Sviesta Ciba