Members

About Members

2. Sep 2014 @ 21:00
[info]samta
šodien pārvācos uz iekšu. seksij verandas zvaigžņu naktis un rozamundes pilčeres rīti ir beigušies.
Tags:

2. Sep 2014 @ 20:32
[info]noisiite
Kad atnākam no āra mājās, vienmēr ar Vilhelmīni ejam mazgāt rokas (un viņai muti arī). Tagad bērniņš jau pats stiepj rociņas uz priekšu, kad pieejam pie izlietnes. :> (Arī, kad dibens jānomazgā :D)

Un pie zobārsta arī feini paraudāju šodien. Kabinetā māsiņa saka, lai sēžos vien krēslā. Apsēdos, apraudājos. Atnāca daktere, apraudājos otrreiz. :D Bet pēc tam gan braši turējos, kā nu ne, ja dakteriene tāda uķi puķi ir.

besī ārā2. Sep 2014 @ 14:42
[info]zivs
besī ārā kaitina, ka joprojām mēdzu lietot vārdu šo salikumu ar vārdu, kas krievu valodā apzīmē dēmonus, kā arī tā lietošana 2014.gadā ir totāla dekadence.
izteiciens manā leksikā ieviesās "pulkveža laikos" (t.i. ~ deviņdesmito gadu vidū, kad galvenā izklaides vieta bija "Pulkvedim Neviens Neraksta"), kad smalki skaitījās būt ar kādu garīgu saslimšanu, un ideālu subkultūras subjektu viss "besīja ārā".
vēl trakāk, ka mans 21.gs. bērns ir jau vienreiz piefiksēts šādi pasakām.

2. Sep 2014 @ 14:26
[info]zivs
besī ārā kaitina, ka joprojām mēdzu lietot vārdu šo salikumu ar vārdu, kas krievu valodā apzīmē dēmonus, kā arī tā lietošana 2014.gadā ir totāla dekadence.
izteiciens manā leksikā ieviesās "pulkveža laikos" (t.i. ~ deviņdesmito gadu vidū, kad galvenā izklaides vieta bija "Pulkvedim Neviens Neraksta"), kad smalki skaitījās būt ar kādu garīgu saslimšanu, un ideālu subkultūras subjektu viss "besīja ārā".
vēl trakāk, ka mans 21.gs. bērns ir jau vienreiz piefiksēts šādi pasakām.

2. Sep 2014 @ 14:30
[info]ninona
Nemaznemaznemaznemaznegribasstrādāt.
Īpaši jau tāpēc, ka ir nevis jātulko, bet vienkārši kaut kādas tehniskas lietas jāķimerē, kam autorei nav laika.

Man ir mēneša beigas, kaut kad tagad arī pilnmēness, un Cālī atbildēju uz kaudzi jauno māmiņu jautājumu. Gribas tagad izkasīt izcepušās smadzenes un ... nē, es smadzenes neēdu, fuj! Ko lai ar tām izdara?

2. Sep 2014 @ 14:07
[info]vacatio
Vakar pēc dušas slauku bērnu, šis spirinās un ālējas, saku: 
- miers! Mammai slikti, fiksi Tevi noslaucīšu un gulēt! 
Dēliņš: - Tev nervi čupā?

2. Sep 2014 @ 10:41
[info]ninona
P tikko pamodusies uzreiz prasīja M un sarūgtinājumā, ka viņa ir skolā nevis mājās gauži raudāja.

Rotaļlaukumā draugi arī nav, pat nedraugi nav, jo visi BD. Par to vēl viena bēda.

Trešā bēda, ka netiekam pēc velo, jo A nejauši paņēmis pagraba atslēgas līdzi.

Tad nu vienas sēžam un saulē cepam smilšukūkas.

2. Sep 2014 @ 09:50
[info]samta
man liekas, ka no septembra beigām es sev beidzot ļaušu pārtikt tikai no šokolādes kūkām, medus kūkām, šerbertiem, augļu pīrāgiem (ar biezo putukrējumkārtu pa vidu), atkal zefīriem un cepumiem ar ievārījuma pildījumu. varbūt, varbūt vēl pa vidu apēdīšu kādu nedaudz etiķainu svaigdārzeņu salātu porciju, bet viss pārējais būs tikai cukurs.
Tags:

2. Sep 2014 @ 00:13
[info]bohemija
say something, I'm giving up on you

1. Sep 2014 @ 23:34
[info]bohemija
Mūzika: LoYu- Why People

diezgan piepildīta diena1. Sep 2014 @ 22:31
[info]santech
Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
Respektīvi:
- vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
- pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
-- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
- tiku pie jaunas frizūras

kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=

1. Sep 2014 @ 22:13
[info]noisiite
Un te nu mēs esam, man ir ērtāk gulēt lielajā gultā ar bērnu blakus/viņas gultā. Vakarnakt vīrs pie mums gulēja un man visu laiku bija par maz vietas. Ta bērns vienā malā pēc ēšanas, no rīta pa vidu. Šovakar devu mājienus, ka viņš var gulēt otrā istabā. :D
Nu kamēr tas viss nesamazina mums seksa biežumu, ir ok, nevienam nav iebildumu (ja nu vienīgi Helme negrib māsiņu vai brālīti :D).

1. Sep 2014 @ 18:16
[info]noisiite
Pierakstījos rīt pie zobārsta. Man jau tagad gribas raudāt. :(

1. Sep 2014 @ 13:29
[info]ninona
Skolas svinīgais aptuveni tik pat kruts kā kaut kāds devītās klases izlaidums.

īpaši nosauca visus pirmsskolēnus vārdos un uzvārdos, mazas (politiskas) dāvaniņas. Pirmklasniekus pa vienam sauca priekšā (atkal jau vārdos uzvārdos), spieda rokas, dāvāja grāmatas un puķes.
Un TĀS runas. Direktore, novada vadītājs, mūziksskolas vadītājs. Svinīgais tā ap stundu garš, jo beigās vēl kaut kāds interesants dziedonis bij` uzaicināts, ap 6 dziesmām nodziedāj (ar komentāriem, protams...).
Bērnudārzniekiem viss jau cauri, skraida pa parku, bet skolasbērniem jāsēž estrādē un jāgarlaikojas.

Pēc svinīgā vēl stunda grupā, mājās tikām pēc 12iem. P nogurusi (jo ļoti agri piecēlās no rīta), dusmīga, izbļāvusies, aizgāja gulēt bez pusdienām.

Ffffff. Negribas strādāt. Mājās bardaks. Jāgatavo vēl svētku vakariņas un ābolkūka.

1. Sep 2014 @ 13:18
[info]noisiite
BB krēsliņš ļoti daudz noderēja līdz kādiem trīs ar pusi mēnešiem. Bez tā laikam būtu sajukusi prātā, jo noderēja bērna iemidzināšanai.
Tagad Helme viņā sēž tikai tad, ja taisu pusdienas un viņa jau ir izspēlējusies uz paklājiņa. Tad viņa tāda sagurusi ir ar mieru sēdēt un skatīties, ko es daru. Visos citos gadījumos, viņa cenšas izgrozīties uz sāniem, tikt ārā, nepatīk, ka viņa tiek ierobežota.
Ja iepriekš visādos izbraucienos ņēmu līdzi, tad tagad vairs nav jēgas. Ēdot pusdienas ārpus mājas, liekam viņu uz galda uz vēdera (jā, jā, te daudzi var šausmināties), bet ratos viņa arī mierā nevar nogulēt, ja tie stāv uz vietas. Bērns man ir kā mazs dzīvsudrabs, mierā nesēdēs. Visu laiku kaut kur jālien, jākustās. Mašīnā stāv puzles paklājiņš, ja nu kas. Bet tūlīt jau tāpat varēs nest augšā, kļūs vēsāks, uz zemes jau vairs neliks.

1. Sep 2014 @ 13:06
[info]noisiite
Tas foršais dibenvingrojumu video man ir iepaticies, šodien paķēru klāt vēl vienu tādu vienkāršo vēderam. Iepriekšējās divas dienas ar visām avenēm, sēnēm un āboliem, galīgi nesanāca pavingrot, tur nu gan nostaipījos visādi, tas mājas solis tomēr arī šo to dod.
Šodien būs atpūtas diena man, pat pusdienas netaisīšu. Vīram darīšanas pa centru, šis ar velo aizbrauca, piekodināju, lai aiziet paēst. Pati arī aizčāpošu līdz Spicei. Tāpat pastaigā jāiet, pie reizes paēdīšu.
Ehz, ja vēl varētu tā mierīgi kaut kad apsēsties un ģitārai stīgas nomainīt, jau pāris mēnešus kā nesanāk īsti laika. Paņemu, paspēlēju pusstundu, pašausminos par stīgām un turpinu gaidīt sazin ko. :D

1. Sep 2014 @ 12:36
[info]vacatio
mašīnā 
MV: Uz kurieni Tevi aizvest? 
V: Uz Parīzi, protams!
Tags: ,

1. Sep 2014 @ 09:57
[info]comtesse
un izdevās bilžu vakars

tik interesanti skatīties savas un citu vecās bildes... ko tik neierauga, kādas tik atmiņas neparauj uz augšu. labi!

un sanāca pie manis, meituki sadraudzējās un šām bija pašām savs tusiņš.

interesanti jau, ka starp beibēm ir kāds vīrietis arī... dod savu svaigumu redzējumos. pat nav svarīgi, ka puisis ar "defektiem" ;) - kā mēs visi grupā.

žēl tik, ka viena no beibēm taisās nolekt. vēl joprojām ceru, ka nenoleks. gaidu nākošo nedēļu :)

1. Sep 2014 @ 08:13
[info]ninona
Varone.
Šorīt nežēlīgās dibenpilates uztaisīju bez izkrišanas. Trešā reize.

1. Sep 2014 @ 06:43
[info]ninona
Toties es! Es nedēļas laikā no stabiliem 53 kilo esmu palīdusi jau zem 52. Vēl nedēļu jānostiprina ieradums nerīt, tad varēs atkal brīvāk veidot šķīvja saturu.

//Jā, es saprotu, ka jūs par maniem kilogramiem un "tievēšanu" grozat pirkstu pie deniņiem. Bet katram no mums ir savs punkts, kurā rodas sajūta, ka ir par daudz, un kļūst tiešām nepatīkami (līdz īstam pretīgumam pret sevi nemaz negribu tikt). Reāli man nav problēma ar esošajiem kilogramiem (tie beidzot ir normāli) vai izmēru (beidzot ir iespējams nopirkt apģērbu), bet gan ar tendenci tiem pašiem kilogramiem kļūt ļumīgiem un pakāpeniski kāpt. Es gribu apstāties, sakārtot savus paradumus laikus nevis kā mana mamma 50+ gados ņerkstēt, ka resna un nav ko vilkt (un vīrs slikts), bet nespēt savākties neko mainīt, paradumi pārāk nostiprinājušies un "veca" taču.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba