Members

About Members

23. Maijs 2015 @ 23:02
[info]noisiite
Bērnu tusiņi ir viena liela atpūta man. Bērns spēlējas (galvenokārt ar 'lielajām' meitenēm), mammu nevajag, tik uzēst un padzerties ik pa laikam.
Bet nu sagurums beigās mums abām, svaigs gaiss un negulēšana dara savu.

23. Maijs 2015 @ 17:05
[info]samta
iespējams vienīgā lieta, kas man patiešām pietrūkst no manas iepriekšējās dzīves, ir varēšana, kad gribēšana jebkurā diennakts laikā palīst zem segas, ieslēgt filmu, pagrauzt cepumus, padzert tēju, pagulšņāt pusi vai visu dienu.

23. Maijs 2015 @ 11:58
[info]samta
kad bez bērna rīgā dzeros, ir tāda sajūta, ka esmu atkritusi vismaz divus gadus atpakaļ. un es neesmu droša, vai tā ir laba, patīkama sajūta.

Par to ja nebūtu cibas.23. Maijs 2015 @ 02:53
[info]feita_kleita
Nezinātu, ka jāpaskatās ar ko Lv šogad iet Eu. Laba matemātika. Viss ir, pirmā paņēma mežģīnīte un pat dubstepiņš ir, man patīk, klausīšos 3o reizi.
Ja vien tā nav kaut kāda blakne.

Par resniem pirkstiem.23. Maijs 2015 @ 02:27
[info]feita_kleita
Ja gratisko kļūdu vairāk par pierasto, tātad bakstu telefonu.
Un ja par telefonu, esmu vīlusies... Divu gadu laikā otreiz salūza, šoreiz skaļrunis, sabira sietiņš.
Burti arī izbira kā zobi. Tagad palicis tikai "O„.

Un fotoaparāts vairs nefočē kā āgrāk... Pārdošanās bija jau sen iecetēta, ja ņem vērā neierasto kvalitātes iztrūkumu.

Par defektivitāti.23. Maijs 2015 @ 01:22
[info]feita_kleita
Kad samierinājos ar to, ka jāpaliek nekurienes vidū, mani aizveda uz citu. Uz Brieža kalnu.
Tik skaista pa zemi lienoša ir migla! Gaisīga, cita smaga un elpu aizraujoša, jo jāapstājas nekā beredzošā. Tās neapmierinātas kā sievietes ievijas tevī.

Un pīpīte, visu skumju mākoņu aizbībītāja! Pārsmējusies, saullēktā čurāju pie trasformātāja kosmosa skaņu pavadīta, enerģijas vilnī.

Tas radīja jau citu iemeslu smieklam. Transformators.

Vienmēr esmu gribējusi spontānus ceļojumus. Un tev neko mesakot tiec iesēdināts mašīnā un nolaupīts.

Man likās, ka esmu diezgan puritāniska izaugusi, bet tagad redzu, ka nē, ir briesmīgāki gadījumi. Kāpēc vīrieša bauda būtu jāvērtē augstāk, sievietes baudu nolīdzinot līdz zemei? Dzimumu diskriminācijā būtu jāiedziļinās dziļāk.

Mums katram savs defekts.

22. Maijs 2015 @ 18:18
[info]samta
kompleksus par manu 100% beibīfeis drīz papildinās pusmūža krīze. otro reizi pēc pavairošanās pērku sev alkoholu rīgā un tikpat reizes man, protams, prasa dokumentus, bet, kad uzrādu, arī tikpat reizes saka "oooo, jūs labi izskataties". tā, it kā man patiesībā būtu kādi 70 gadi.

22. Maijs 2015 @ 15:53
[info]ninona
Mana pēdējā laika muzikālā aizraušanās (atkārtoti) ir Barenaked Ladies.
Beidzot sāku skatīties/klausīties jūķūbē viņu koncertu ierakstus (tos, kas puslīdz ap divtūkstošo gadu). Iemīļotākais ir šis https://www.youtube.com/watch?v=0vI8ybp6tIw

Es saprotu, ka "na ļubiķeļa", bet tomēr iesaku. Viņi ir kas stipri vairāk par visiem zināmo "If ai had a miljon dola`s". Dziesmas ir stāsti ar odziņu un apmānu, balādes vapše super. Humors starp gabaliem politnekorekts.

parterība, yihhhhā22. Maijs 2015 @ 13:14
[info]snark
Nez, ūbersamita gala deklarācijā būs skaidri pieminēta Krimas vardarbīga aneksija? Tā pati, pret kuras pieminēšanu sāka brēkt Armēnija un Baltkrievija. Ja nē, tad sūds vien ir no tā visa. Tas ir kā lakmusa papīrītis tam, vai forumā toni nosaka ES, vai (ES forumā, haha) to dara Krievija.

Es labi saprotu, ka šādu te sviestu ģenerēt ir 500 reizes drošāk: Uzsverot ES-Austrumu partnerības sadarbības tiltu, premjerministre šodien Austrumu partnerības valstu pārstāvjiem pasniedza Latvijā ar roku darinātus putnus, "jo tie lido pāri robežām un savieno savā lidojumā zemes", bet tādas lietas viens otram var dāvināt smaidīgi pirmklasnieki kādā draudzības salidojumā.

Mājokļa jautājums22. Maijs 2015 @ 12:06
[info]pirx

Ievads, jeb priekšvēsture


View
Nebija jau tā, ka es pavisam negaidīti aizdevos uz Barselonu. Olga (red. piezīme: mana draudzene) jau pagājušā gada septembrī devās uz Barselonu, lai izbaudītu dienvidu klimatu un studētu spāņu valodu.
Tas varētu likties jocīgi, bet vajadzēja atrast dzīvokli. Te nu sākas interesantas lietas. Tā kā Spānijas likumi ir izteikti par labu īrniekam (spoileris - tā tiešām ir), tad izīrēšana ir sarežģīts process. Pirmkārt, īres cenas ir samērā augstas - mēbelēts dzīvoklis ar guļamistabu(-ām) būs sākot no 500€ mēnesī un uz augšu. Otrkārt, pie līguma noslēgšanas bieži tiek prasīts darba līgums, lai pārliecinātos, ka īrnieks ir maksātspējīgs. Treškārt, drošības nauda mēdz būt vairāku mēnešu īres apjomā. Ceturtkārt, neviens saimnieks īsti negrib īrnieku no 3ās pasaules valsts (Ukrainas mūsu gadījumā).

Tālāk traktorista pierakstos...

22. Maijs 2015 @ 11:59
[info]malfor
nju kāpēc Rīgā nav 24/7 trenažieru zāles. es noteikti būtu kliente.

22. Maijs 2015 @ 11:22
[info]samta
šorīt e. piecēlās jau pirms pieciem naktī. labi, ka tad ārā bija pietiekoši daudz gaismas, citādi man būtu beigas. un šodien man būs vakars un nakts bez bērna. braukšu uz rīgu tikties ar cilvēkiem, lai arī nevarētu teikt, ka šobrīd gribu kaut ko vairāk par pliku pagulēšanu.

22. Maijs 2015 @ 10:58
[info]ninona
M grupā izlikts lūgums atnest uz skoliņu bērnu mīļāko mūziku. Es tā domāju, domāju - Pērkons, Bermudu 2stūris, The Prodigy, Pelageja... Ā, tur tālāk rakstīts, ka tas priekš ballītes, fūūū, tad nav jānes.

Iedomājieties tik bērnu ballīti, kur pēc "dipu dapu lācis nāk" un bērnu ansambļu iedziedājumiem pēkšņi sāk skanēt nevainīgakajā gadījumā kaut garlaicīgs kas no Pelagejas, bet ne-nevainīgakajā - "Smack My Bitch Up" vai kas tik pat sulīgs. Tas būtu wīīī :D

Mēs kaut kā bērnu mūziku neklausāmies. Vakarā pāris reizes P padrillē jūtūbē ierakstu, kur vājredzīgi un akli bērni dzied "aijā žūžū", un tad vēl "miedziņš nāk", tas arī viss.

1g1m22. Maijs 2015 @ 10:03
[info]noisiite
Lego duplo ir kādu mēnesi aptuveni, īpaši daudz un bieži ar to arī neviens nespēlējas, šad tad no rītiem ar Helmi kopā paspēlējam. Tad nu šodien viņa beidzot ir apguvusi kā likt klucīti uz klucīša. Malacis.
Tags:

22. Maijs 2015 @ 08:33
[info]ninona
O, īri šodien balsojot par viendzimuma laulību legalizēšanu!
Jātur īkšķi, lai nobalso par.

Vispār šodien lieliska iespēja internetā palasīties homofobu sviestu.

21. Maijs 2015 @ 23:34
[info]vacatio
tas tā ļoti ironiski, kad vientuļas sievietes novācas un spriež par to, kas viņām vīriešos ir kategoriski nepieņemams.
atslēgas vārdi - "vientuļas" un "kategoriski"
Tags:

¡No pasarán!21. Maijs 2015 @ 22:42
[info]begemots

21. Maijs 2015 @ 19:35
[info]ninona
Mazais bērns izaudzis līdz tai jaukajai stadijai, kur par apkārtējiem rūpējas. Kļūst par trīsgadnieku.

Es te vienkārši sēžu dīvānā un ovulācijas sāpēs kunkstu, bet bērns man piedāvājas atnest padzerties un visādi citādi palīdzēt remdēt sāpes.

Mīlīgi.
Ja vēl nebūtu dienišķie ķērkšanas un kaušanās kašķi ar māsu par niekiem...

Par nekurienes vidu.21. Maijs 2015 @ 17:34
[info]feita_kleita
Netieku uz Rīgu, jo nav autobusa. Autobusu no Balviem uz Rīgu nobumbulēju. Braukājos ar velo un sūcu dzirkstošu vīnu, kuram nevajadzētu dzirkstīt.
Brīvā griba? Tā būs jāatgūst. Apziņas skaidrība arī, bet ar to grūti, kad tabaciņa sazaļojusi. Iestājas viegls izmisums, kurkst vardes, dzeguzes kūko, tas viss jau ir bijis.

Par svarīgiem jautājumiem.21. Maijs 2015 @ 11:47
[info]feita_kleita
Sēžu nekurienes vidū, Rugājos, nejūtu enerģiju, šeit nav dzīvi plūstošas enerģijas un saprotu, ka man jāpaliek savā vietā, Āgenskalnā pie lāčiem un eļļas - vienai, šobrīd.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba