Members

About Members

29. Aug 2016 @ 21:47
[info]santech
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/tomer-nevirzis-jautajumu-par-151-611-eiro-pieskirsanu-ltv-raidijumu-veidosanai-par-enu-ekonomiku.a198427
ĀAAAA hHAAHAHAHAAAAHĀAĀĀĀAAAAA!!!!!
citāts:"pievērst vairāk uzmanības valsts nodokļu politikas un ekonomikas attīstības jautājumiem" hahahahahaāaaa, kāds sabijās, ka viņa pakaļu publiski atkailinās, ka parādīs, kur patiesībā nonāk nodokļu maksātāju nauda ;DDDDDDDDDDDDDD

29. Aug 2016 @ 19:25
[info]santech
GAĻA!!

29. Aug 2016 @ 18:50
[info]santech
Ja tā lōģiski padomā, tad tur taču nav kur ko uzkārt. Dinamītu josta spiestos cauri. it īpaši, ja iebrien ūdeni un visas tās lupatas paliek slapjas. Vismaz uzrādītajā fotogrāfijā nu tur tas dinamīts vai vnk trotila maisījums būtu brutāli jānorij un tad ar kaut kādu tableti jādetonē. Bet nu jā - nabaga franči ir sabiedēti ne-pa-jokam.
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/kaislibas-ap-burkini-aizliegumu-francija-nerimst-vai-atkailinasanos-var-prasit-ar-likumu.a198397
Vienīgais, ko nesaprotu - kāda bauda līst jūra ar visām tām lupatām? weeh

P. S. citāts:"franču politiķu mērķis ir aizliegt islāmu [Francijas] konstitūcijā. Un to mēs nedrīkstam pieņemt, jo demokrātija ir dibināta uz brīvības principiem"
Jautājums - kāpēc gan neaizliegt islāmu, ja tieši tā pārstāvji pēdējo gadu laikā reliģijas, ticības, viņu dieva vārdā ir noslaktējuši tik daudz civēku? Un nevajag atsauces uz kristiešiem un viņu inkvizīciju un krusta kariem - tā ir vēsture un kristieši no tā ir izauguši. Kāpēc pieciest tagadni?
Mūzika: Somatic Responses - Subintz 1

29. Aug 2016 @ 10:50
[info]vacatio
Ir reizēm tā, ka kaut ko gaidi- konkrētu spriedumu. Ceri, ka spriedums būs pozitīvs, bet izdomà arī, ka samierināsies un KĀ dzīvosi tālāk, ja tas būs nelabvēlīgs.
Tas spriedums izrādījās labvēlīgs, tikai pasniegts tika tik atšķaidītā mērcē, ka prieka vietā palika vien "nu jā, nu labi, it kā.. "
Bet vakarā atradās viena fotogrāfija, kas to stiklu/burbuli saplēsa un prieks atnāca.

Pēc O piedzimšanas bija tāpat- gaidiju to lielo prieku un laimi, bet grūtniecība bija tā nogurdinājusi, ka pirmās 3 necēļas bija tāds pats stikls visam priekšā. Un tikai tad ar viņa pirmajiem skaļajiem smiekliem es arī beidzot sajutu laimi.

Nē, es neesmu piedzemdējusi, man tikai saslēdzās kopā 2 dažādas situācijas.
Nekad nevar zināt kurš sīkums un kurā brīdī atraus to spundi vaļā.
Tags: ,

29. Aug 2016 @ 09:23
[info]santech
Brr, pirmdiena. Vienu no 4 pierakstiem atcēlu, pie protēzista pieteicos 2h pirms defaultā daktera, jo ātrāk nesanāk. Bet tas pēc 2 nedēļām. Ja pa to laiku izdosies iekrāt otrus pārsimts euro, tad pat ātrais kredīts nebūs jāņem.
Bet labi vismaz, ka atcerējos vakar modinātāju uzlikt. Eneiblot darbdienu rīta izlidošanu no matriksa.
Par brīnumu gulēju tīri labi. VEiksmīgi aizmigu, nemocījos ar sapista režīma bezmiegu un pat pamodos stundu pirms modinātājā. Varbūt stresiņš dēļ darbadienas. Tagad stresiņš nenokavēt pirmās darbadienas sākumu. Atvaļinājums čuššš''sšspļukc

29. Aug 2016 @ 08:55
[info]ninona
Citās ziņās - pēc kaut kāda vindouz apdeita pazuda normālais LV klaviatūras izkārtojums.
Labi, ka man vēl atvaļinājums un ka iespējams bija uzlikt vismaz tādu, ka garumzīmītes ar altu liekas.

29. Aug 2016 @ 01:19
[info]santech
Izlasīju šo te:
http://www.jy.lv/?zoomzina=3554 Par to kā Microsoft sačakarēja Skype 2014-08-05
un Skypā uztaisīju split window režīmu, zem View menu. Un lielais atklājums - tādā formātā neuzrāda reklāmas! Pat ne atsevišķajos čata logos. Ceru, ka Maikrosoft šito nelasa ;D
Bet vispār - kāpēc gan laicīgi iet gulēt pirms pirmās darba dienas pēc mēnesi ilga atvaļinājumanosēdēšanas pie datora, ja var pakonfigurēt multilib uz jaunākās SLackware versijas blakus datorā. Un tikmēr palasīties internetus?
Ok, ok - eju gulēt. Suspendoju blakus kasti. Cerams, ka disku pamošanās neuzkārs systēmu, kā ir defaultajai geiminga kastei ;D
Ceru, ka miegs uznāks ātrāk nekā pabeigšu lasīt V. Igo Nožēlojamos.

____________________

Kopija no santech.grab.lv

.29. Aug 2016 @ 00:07
[info]kini
kā, pie velna, ar vienu cilvēku, kas nav redzēts vismaz gadu, var 4 h nopļāpāt un tā, ka nemanot.
.
*šonedēļ jau otrais man sirdij tuvais, bet ilgi pazudušais cilvēks. es nezinu, kā viņi mani sadzirdēja.

28. Aug 2016 @ 18:43
[info]elektroliize
vakar aizbraucu uz Enguri. uzstājās Kārlis Kazāks. bija ļoti labi.

Man garšo viss no banāniem. 28. Aug 2016 @ 14:21
[info]melnbaltalapsa
Visām komentāri kā komentāri par bildēm un tad es. Man parasti izsaka kaut ko tādu kā: Man ir banāni. Es varu iedot Tev banānus. Srsly. I don't get it.

28. Aug 2016 @ 02:37
[info]santech
Izlasīju veselus divus rakstus iekš dpreview.com. Tā arī neko daudz neuzzināju. Tik vien to, ka manai kamerai, kam ir max 24p fps uz FullHD, optimālais slēdža ātrums ir 1/50. Ja es pareizi sapratu lietas būtību.

27. Aug 2016 @ 23:20
[info]santech
Aizveļļoju uz Spīķeriem uz teijāteri. Danunah. It kā ar vienu reizi nepietika, kad pārsalu nejēgā un gandrīz apmīzos. Labi, ka izrādi biju jau redzējis Jelgavā.
Mūzika: Sabaton - Panzerkampf

A View from Montserrat27. Aug 2016 @ 20:35
[info]begemots
Tags: ,

27. Aug 2016 @ 17:10
[info]santech
aitiņa )

27. Aug 2016 @ 15:26
[info]santech
Pietrūkst 34 centu lai samaksātu par ieeju uz Irkli Aristīdā šovaakr. Tāpēc būs jāpievēršas bezmaksas izklaides programmai un jāpaskatās vēlreiz uz Jelgava 94 izrādi šovakar Spīķeros.
Un tā visu atvaļinājumu.

27. Aug 2016 @ 02:39
[info]santech
Es atcerējos, ko es tik ļoti gribēju uzrakstīt. Par bērnu audzināšanu. Šodien bija tā retā reize, kad bērna vecākiem pilnīgi neko negribējās pārmest attieksmē pret bērnu, kad tas sāka niķoties. Jo ir reizes, kad tu skaties uz kādu jaunu ģimeni un brīnies par to, kas tur beigu galā no tādas atvases izaugs.
Ok, savu bērnu man nav un citu bērnus neuzskatu par pienākumu un nebūšu īstā persona, kas audzinās. Bet reizēm tik ļoti gribas, jo ir tāds vatafaks par dažu labu situāciju.

27. Aug 2016 @ 01:30
[info]santech
Es taču pavisam azimirsu, kāpēc tik vājprātīgi gribēju ātrāk iziet Portālus. Jo taču jāpieķeras beidzot arī pie The Talos Principle! Grūti man būs tagad aiziet gulēt. Vismaz iesākšu, labi?

____________________

Kopija no santech.grab.lv

27. Aug 2016 @ 00:43
[info]santech
Nu bāc - aizmirsu, ko gribēju te tagad rakstīt. Laikam to, ka īstā diena sākās ar pastaigu līdz Teikai. Un beidzās ar peldsezonas noslēgšanu. Ūdens bija pasakains. Ā, nē - diena beidzās ar puspudeles alus sadalīšanu daudz mazākās sastāvdaļās. Izslīdēja no rokām un nolidoja pa trepēm. Starp sākumu un beigām bija dienas vakars, kurā uztapa vēl dažas forša bildes, un tagad nu beidzot ir ielādētas kompī kopā ar pārējo SD kartes saturu. Rīt jāpieķeras pie editēšanas. Šodien nolēmu atpūsties. Skatījos video, kur viens vecs racing vāģis izkož jaunākus un smukākus, un ,,, paspēlēju NFS:Most Wanted. Veco. Un jā - sāk apnikt vecā grafika. FUllHD vajadzētu būt minimumam, ko lieto. Kas arī nozīmē, ka nākamgad jāpacenšas arī pie jaunas videokartes tikt. Pagaidām izskatās, ka man pilnīgi pietiks ar GTX1060, jo monis tāpat ir tikai FUllHD rezo lūcijā. Jāpapētī lēnā garā arī ATI Radeon klāsts. Bet tā tikai papildus prioritāte, ne pati galvenā. Nākamgad nauda jātērē visādiem citādiem lieliem pirkumiem un notikumiem.
Bet tagad - nu jau kādu brīdi sākusies nakts. Ar jauku mūziciņu austiņās. Šitāda mierīgi varētu skanēt Skaidas disenītēs, uz kurām arī sen nav būts.
Mūzika: Resistor - Breathe (The Horrorist Remix)

26. Aug 2016 @ 17:53
[info]soul_embraced

Visu zemju solipsisti, izdomājiet savu bērnību!26. Aug 2016 @ 17:13
[info]begemots
The biggest mystery is not why we can’t remember our childhood – but whether we can believe any of our memories at all.

// BBC on why you can't remember being a baby
Top of Page Powered by Sviesta Ciba