Members

About Members

18. Apr 2014 @ 14:54
[info]noisiite
Pff, vesels izaicinājums, lai Spicē atrastu kur auto novietot. Izdomājām beigās daudzstāvu tajā stāvvietā uzbraukt, tur vismaz tuč, tuč brīvāks bija. (mhh, nosmējāmies, ka te kā kruīzā braukt, salīdzinot ar Stockmann stāvvietu :D)
Tas lauku labumu tirdziņš gan tāds pliekans bija, biju domājusi, ka par godu visiem svētkiem, būt makanāks. Bet nu nekas, ko gribēju, to tāpat atradu un iepirku.
Ulmaņa gatve uz Jūrmalas pusi arī pilna, ka šausmas. Labi, ka apgriezties braukšanai pretējā virzienā izdevās viens divi. Par laimi es ātri vien tieku palaista vienmēr. :)

18. Apr 2014 @ 13:57
[info]vacatio
Skatos viesnīcas Stambulā, atrodu vienu kas patīk nu tā, ka acīs cērt, BET numurs (nu labi De Lux apartamenti) uz 2 naktīm maksā 5 200 Eur (jā, jā pieci tūkstoši ar astīti) un iedomājies - brokastis NAV cenā!
Nu i nafig man tādus.

.18. Apr 2014 @ 13:12
[info]kini
apkārt citiem laikam party un daba. es vakar biju aizmigusi jau 10os un brokastīs šorīt bija 3 km skrējiens. un pašai prieks, cik žirgts gurķītis jūtos, kā reiz priekš mācīšanās turpmākās 72 h :)
Mūzika: pieci.lv
Tags: ,

18. Apr 2014 @ 12:00
[info]noisiite
Vēl četras dienas.
Pa nakti atkal nedaudz pamocījos, bet tagad vismaz sajūtas ir labākas. Lūdzu, lūdzu, man šodien visu dienu tādu pašu kā tagadējās pēdējās stundas.
Gribu vēl nedaudz savākties un līdz Spices lauku labumu tirdziņam aizbraukt. Vēl pāris sīkumi mājās jāizdara arī, lai viss ir daudz maz kārtībā.

18. Apr 2014 @ 10:03
[info]la_cumparsita
Ruda, ruda, pavisam ruda!

18. Apr 2014 @ 00:35
[info]noisiite
Braucu mājās pa tādu patumšu ieliņu, precīzāk sakot, mierīgi čunčināju ar ātrumu pavisam nedaudz virs 40, priekšā tāpat pagrieziens asāks, tāpat būtu jāsamazina ātrums. Un tad pēkšņi pārbijos, jo pretim brauca velosipēdists bez jebkādiem atstarotājiem. Labi, ka ātrums neliels un pamanīju to idiotu.
Godīgi sakot, gribējās izkāpt un sadot pa muti!

17. Apr 2014 @ 21:27
[info]sjuzi
Biju palaidusi garām vai tobrīd skatījos citām acīm filmu Rember Me. Šovakar noskatījāmies. Ļoti ļoti.

par blakusvāģiem un dzērienu maitāšanu17. Apr 2014 @ 19:23
[info]diskurss
kāds latvijas alhoolisko un bezalhoolisko dzērienu ražošanas konglomerāts nesenā pagātnē kaut kādā tirāžā iztaisīja tādas glītas kartona kartītes ar tabuliņu, kur atainots, kādi alhooliski un bezalhooliski dzērieni savā starpā do mix, labi do mix vai nedo mix. es īsti nezin, vai viņi tās kartītes taisījās izplatīt un galugalā saizplatīja lielveikalos pie dzērienu plauktiem vai bārmeņiem zināšanai vaikā, bet katrā ziņā tur stāvēja rakstīts, ka

dārzeņu sula do mix tikai ar šņabi

plūmju... vot točna neatceros, bet bija kaut kāds vāu faktōrs par plūmju sulu - šķiet, tur bija rakstīts, ka plūmju sula nedo mix ar visīc; kaut interneti man tagad saka citādāk

par neveiksmīgiem nosaukumiem17. Apr 2014 @ 19:17
[info]amazeme
Un vēl man ļoti interesanta likās atstarpe šodien redzētā plakātā par godu filmai "NO ASS".
Vai varbūt es to tikai iztēlojos?
Garastāvoklis:: uz darbu
Mūzika: Lily Allen - Naive

17. Apr 2014 @ 17:55
[info]amazeme
Būtu jau lieliski dzīvi sakārtot pa plauktiņiem, tikai no sākuma jāsaprot, kādus un kur es tos plauktiņus vēlos. Pagaidām ir tikai dažas skrūvītes (..laikam izkritušas no galvas) un kaut kādi dēļi.
Mūzika: Lily Allen - The Fear

17. Apr 2014 @ 17:42
[info]izdziivotaaja
Pēdējā laikā navaru samierināties, ja diena ir bezjēdzīgi pavadīta. Par pēdējām dienām pat nerunāsim... Ar šodienu to laboju. Pa ceļam no darba uz mājām paspēju pieteikties uz pārmaksātajiem nodokļiem. Sasodīti vnk tā padarīšana izrādās...cerams, ka kaut ko arī dabūšu. Tālāk nepaveicās, jo mana zobārste darbu jau bija beigusi, bet pierakstījos uz nākamo ned. Beidzot būs jāatsāk staigāt pie viņas & tikt galā ar sasodītajiem zobiem. Nu galīgi nenoveicies ar gēniem tīŗu vai netīru zobus...pietam neilgu laiku gan, bet iekšā urda priekšnojauta, ka LT braucienā varētu par sevi smagi dot ziņu viens paliels caurums. Drošs paliek drošs, labāk šamējo aizlāpīšu. Vēl padevos mārketingam & atlaižu burvībai, nopērkot oriģinā ap 20 naudiņām vērtus vitamīnus. Sākumā brīnījos, kāda huja pēc tik liels & smags iepakojums, izrādās, ka iekšā 30 3in1 kafiju tipa paciņas ar miltainu šķidrumu, kurš mazliet garšo arī pēc ogām.
..vēl "mazliet" pa mājām darāmā & jāštuko, ko pa brīvdienām darīt, neskaitot braucienu uz Jelgavu.

17. Apr 2014 @ 15:40
[info]noisiite
Beidzot saņēmos un dabeidzu to ķirbja pīrāgu, tagad krāsniņā cepas! :)
Tā kā pusdienas man te neviens neprasa, vīrs te biš ar maģistra darbu cīnās, tad pusdienās sev uztaisīju kokteili no diviem banāniem, četrām karotēm ķiršu kompota, sauju plūmēm, sauju kokosa skaidiņu, 300ml saldā krējuma un 400 ml treknā Lazdonas karsētā piena. :)

17. Apr 2014 @ 14:26
[info]noisiite
Vēl maksimums piecas dienas.
Starp citu, es tos visus treniņus jau vienkārši vairs neuztveru nopietni. Ja sāku pa nakti pārāk knosīties, pīkstēt un šņākuļot, V. mierīgi paķer segu, spilvenu un iet uz blakus istabu gulēt (nu ok, reizēm es pati aizeju, lai netraucētu)
Pēdējās dienās abi tik daudz mīļojamies, čubinamies, laikam tā tīri neapzināti gribas vēl izbaudīt mieru un divvientulību pirms jaunās kārtības.

17. Apr 2014 @ 12:39
[info]noisiite
Palielījos, ka sanāca vakar nedaudz pagulēt, mhm. No četriem rītā līdz pat 12iem nocīnījos ar kārtējo ārprātu. Protams, līdz tiem četriem rītā jau arī neko nepagulēju.

17. Apr 2014 @ 12:14
[info]ninona
Forši, palēnām atgriežas ikdiena.
Īpaši tā daļa, kur P puņķojas. Vispār šķiet, ka viņai ir arī mazliet T, bet mērāmo nevar uziet.

Kamēr sīkā čuč, jāpabeidz tulkojums. Pēc tam jāpabeidz krāmēt lietas brīvdienu promnomājām, jāiznes uz lodžijas puķuzirņi utt. Un tad jau - pakaļ M un prom!

Ārā pēc grādiem silts, bet nemīlīgs vējš. Auksti!

.17. Apr 2014 @ 10:55
[info]kini
pēdējās dienās kaut kāds nemiers. gan jau no tā, ka 7d termiņš gala eksim coursera. vai darbā slinkoju un daudz kas neiet uz priekšu. tādas lietas kaut kur kaulos sēž, pat ja apzināti neko nedomāju. trinos apkārt, nervozi grozos, no viena darba metos pie otra un pa vidu vēl trešā. bija taču tik labi vienubrīd.
Tags:

.17. Apr 2014 @ 10:05
[info]kini
friendlistē stāv trīs nostrīpoti jūzeri. pavasara tendence kaut kāda laikam.
Tags:

.17. Apr 2014 @ 09:18
[info]kini
arī chromeo openerī :) īstie ritmi šodienas brīvdienīgajam noskaņojumam.
Mūzika: 'Bonafied Lovin' Chromeo

.17. Apr 2014 @ 09:02
[info]kini
ja nedaudz par kultūru, tad vakar biju uz 'četrdesmit' - dejas teātra izrāde. bija skaisti un man laikam šitādi patīk. tie ķermeņi un kā viņi kustās, nice. un pēc tam meitenīga pasēdēšana pie vīna glāzes, kas arī kādu brīdi nebija bijusi šādā formātā. 
iepriekš brīvdienās biju arī uz teātri, tāds gana nepretenciozs - trīs vīri kūrortā. diezgan viegli, labi aktieri un bija ok.  tagad domāju, ka, kamēr vēl sezona, jāaizdodas arī uz ko nopietnāku, tikai jāizdomā, ko tieši. osedžas zeme vai izraidītie vai kaut ko no jrt. 

16. Apr 2014 @ 22:03
[info]noisiite
Tas ķirbju pīrāgs no Jurkānes grāmatas "Dzīves garša" ir tik labs, ka šodien to atkal nolēmu pagatavot. Tiesa, pabeigšu laikam rīt. Lai ķirbju biezenis un smilšu mīkla vēl nostāvas.
Bet vispār, diezgan laba tā grāmata, man patīk, viss, ko gatavoju pēc tām receptēm, sanāk ļoti gards. (mm, lazanjas recepte arī ir dikti garda)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba