Members

About Members

.30. Jul 2014 @ 16:53
[info]kini
šodien esmu pieveikusi 1,5 l ūdens. priekš manis tas ir wow. laikam jau kompensēju rīta netikšanu dušā, jo nebijām pamanījuši, ka šodien tur tikai aukstais ūdens.
Tags: ,

.30. Jul 2014 @ 15:02
[info]kini
sistemātisks bardaks. tā kaut kā.
Tags:

30. Jul 2014 @ 11:08
[info]ninona
P pamanījusies noķert riebīgo roku-kāju-mutes vīrusu.
Aizvakarnakt bija T, vakar sametās niiieeezošššasss pumpas.

Diendusa bija precīzi 20 minūtes, ezerā ķērca, lai gan ūdens bija dieFīgs, un naktī aizmiga ap 2iem, kad iedarbojās iedotais tavegils, modās tā vai tā biezi. Zāambē zāambē zāambēaēaēa...

Ā, ķipa - daudz laimes dzimšnzdienā P!
Esam Limbažos un A ar meitenēm kājām aizgāja uz pilsētu iepirkties. Gribēšu zināt, pie kura krustojuma JAU būs sākušies kašķi.

.30. Jul 2014 @ 09:11
[info]kini
fun strēlnieku horoskops )

30. Jul 2014 @ 08:43
[info]santech
Masāžas vietā sanāca fotosesija. Arī patīkami.
Darbā jāatpūšas, un tad uz Hocico.

viens no maniem mīļākajiem džeza gabšiem ever29. Jul 2014 @ 23:56
[info]bohemija
VIDEO IR AVARĒJIS
Mūzika: Dizzy Gillespie - On The Sunny Side Of The Street

29. Jul 2014 @ 23:02
[info]santech
Viss. Ko šobrīd vēlos. Ir masāžas terapija. Relaksējoša. Jānomazga tik trauki un jāiet darīt.
par pazuduso skaņu interesēšos brīvdienās. Pēc Hocico.

29. Jul 2014 @ 21:33
[info]noisiite
Šajā karstumā sanāk dzert vēl vairāk šķidruma, rezultātā man tagad ir tāāādas piena upes, ka esmu pat sākusi taisīt piena banku.
šodien sataisīju veselu lērumu ar burciņām, jāņogu džems, ķiršu ievārījums un nedaudz arī no krūmu mellenēm. Skatos skapī, sāk izskatīties, ka mēs jau ziemai gatavi esam. :>
Rīt gan vizināsimies uz Saulkrastiem, Helmei būs tusiņš ar citiem mazbēbīšiem viņas vecumā.

29. Jul 2014 @ 20:50
[info]izdziivotaaja
Nu totāls bezspēks & nevēlēšanās, ko darīt. Pēc svelmes šim tak vajadzētu atsvaidzināt...

29. Jul 2014 @ 18:38
[info]vacatio
Vajag drusku pie jūras padzīvot.
Nu kaut vai pie dīķa.

Talka novakarē29. Jul 2014 @ 14:36
[info]jim
Ceturtdienas pievakarē ap 19:00 pārvedīšu mantas no Āgenskalna uz Pētersalas ielu un priecāšos, ja kāds varētu atnākt palīgā. Visvairāk iepriecinātu muskuļoti puskaili vīrieši ar personīgo auto, bet ne mazāk novērtētu jebkuru izlīdzošu roku pāri.

.29. Jul 2014 @ 13:39
[info]kini
sāp galva un vissirslikti. pirmo reizi manā strādāšanas laikā bija ienākusi pavisam, pavisam lielā vadība pastāstīt, kā ar mums ir problēmas un viss pret mums atduras. juristi esot burta kalpi. ko neteiksi.
Tags:

29. Jul 2014 @ 10:20
[info]santech
Atvēru logu, lai ielaistu svaigu karstumu. Jo par gaisu to nosaukt vairs īsti nevar ;-]
Un dzīve klusajā centrā liek būt mundram un možam jau diezgan agri no rīta, vismaz kādiem devieņiem. Pagalmā sāk dārdēt kravas mašīnas, urbji un kaut kādi belzēji. Remonts, respektīvi.
Tas vismaz aiz guļamistabas loga. Ja gulētu kabinetā, tad ikrītu nāktos uzklausīt bērnu klaigas.

Bet tas tikai tā, fōniņā.
Priekšplānā rit sīva cīņa starp virtuālo pasauli un vasaras jaukumiem. Pamatā izpēte. Vai nu flash draiveru pārinstalēšana, vai nu apmaldīšanās pierīgas mežos. Pēdējais notiek retāk, tāpēc ieem pirmāku vietu patīkamo nodarbju sarakstā.

Bērnība man ļoti patika bradāt pa mežiem, džungļiem, slīkšņām, gāršām, upēm, pussausiem dīķiem. Bet tas bija tik sen, ka jau esmu aizmirsis kā tas pareizi jādara. Un pareizi ir to darīt ar baudu. Ja reiz esi ieberzies, tad berzies līdz galam.

Rītvakar Hocico. Tik ļoti sen neesmu bijis @MP

Aizparītvakar LD. Tur VISPĀR neesmu bijis! Bet ļoti priecē fakts, ka būs lieliskākā kompānija ever. Tāpēc ceru uz ļoti ļoti pozitīvu pirmo pieredzi.

29. Jul 2014 @ 01:13
[info]noisiite
Bērniņš aug, ātri, ļoti ātri.
Uz tās puzles grīdas viņa noturas vien pāris minūtes, līdz jau ir aizjoņojusi aiz tās teritorijas. Būs laikam jāliek pārējie kvadrāti klāt. Lielajā gultā bez barikādēm visapkārt pat uz sekundi vairs nevar atstāt.
Tomēr apnika man sēdus Helmi pa nakti barot (haha, ātri gan), kad vīrs guļ blakus istabā, tad bērns guļ man blakus, kad vīrs ar mums guļ, tad bērns savā gultā guļ. Bet nu es Vilhelmīnes gultai noņēmu redeli vienā sānā un piestūmu pie lielās gultas, naktī pabaroju bērnu un aizripinu atpakaļ uz viņas gultu, kaut kā tā.
Ar velšanos joprojām ir tā, ka skaisti veļas uz abiem sāniem, bet nu tālāk vēl netiek. Uz vēdera var nogulēt ļoti ilgi, uztrenējusies pamatīgi. Ja noliktas priekšā mīļākās mantiņas, tad vispār laime pilnīga un bēbīts pat pusstundu tur tā spēlējas uz vēdera. Ja mantiņas noliktas tālāk, tad dikti centīgi cenšas tikt uz priekšu.
Un siekalas gan šķīst pa visām malām, guļot uz vēdera, vispār peļķe izveidojas. :> Bet tā kopumā viņa man ir ļoti mierīgs bērniņš. Gudra, zinātkāra, apņēmīga un dikti, dikti liels smaidulis. Reizēm šķiet, ka smiešanās ir viņas mīļākā nodarbe. :>

#politics29. Jul 2014 @ 00:30
[info]huinja

Rēzekne29. Jul 2014 @ 00:24
[info]huinja


Bildes autore Līga Brāzma.

28. Jul 2014 @ 23:53
[info]noisiite
Beidzot biju arī nakts tirgū. Sapirku jāņogas pa eiro kilogramā, taisīšu želeju un atkal lērumu ķiršu, to ievārījums mums ir lielā cieņā. (un biskvīta kūka ar ķiršu ievārījumu+ putukrējums, ir vienkārši debešķīgi garda)
Vakar savārīju melleņu džemu. Šonedēļ arī beidzot jāķeras klāt gurķu marinēšanai. Ir kādas lieliskas receptes? (es šogad vispār pirmo reizi mūžā ķeros klāt šitādām nodarbēm, pagaidām viss ir ar labiem rezultātiem)

28. Jul 2014 @ 22:40
[info]izdziivotaaja
Joprojām sasodīti jocīgi lasīt/dzirdēt, ka gaisa temperatūra būs +30...+34 grādi... Kurā dienā sola pat līdz +36...
Kādreiz +26 likās daudz...

.28. Jul 2014 @ 22:18
[info]kini
ļoti forši uzrakstīts - Never try to help someone unless they are ready to be helped. kaut kā labi iet pie visām citām pārdomām. vispār, mazāk runāt vajag. tad citus nemācīt ir vēl vieglāk :D to es sev. 

jūzerpikča.. sagribējās. ne jau dēļ dūres. bet dēļ spurainajiem matiem :) 
Tags: , ,

Ņurbulis un Stihijas28. Jul 2014 @ 21:21
[info]begemots
Jāsaka gan, Burbulis neizdzīvoja, bet toties Ņurbulis ir spara pilns:... tālāk ... )

Grūti iedomāties, ka vēl pirms mēneša viņš bija tāds:

http://klab.lv/users/begemots/tag/anime
Tags: ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba