Members

About Members

22. Sep 2020 @ 17:12
[info]elektroliize
garas dienas ar studentiem nav manas mīļākās, bet bija pat mazliet jautri.

21. Sep 2020 @ 11:53
[info]izdziivotaaja
Laiciņu atpakaļ piereģistrējos vairākās haltūru lapās. Šon bija pirmā reize pie pagaidām vienīgā cilv, kas man atbildēja.
Kad ierados dzīvoklī, pirmajā brīdī nesapratu, ko viņi visp no manis grib, jo viss izskatījās tīrs, bet kad pieķēros, tās pārbaudes 2h palidoja. Mājās bija tikai vīrs, kurš pat nepačekoja kā viss izskatās un jau prasīja kā man nākam ned ar laikiem xD
Cerams arī dāmai patiks viss un reizi ned būs iespēja piepelnīties. Ceru, protams, uz vairākiem tādiem...

17. Sep 2020 @ 01:16
[info]jim
"The price for the journey is revealed only at it's end."

16. Sep 2020 @ 19:35
[info]izdziivotaaja
Šon treniņā joprojām pāris kombinācijas nāca grūti, bet jau labāk nekā pagājšnedēļ ^_^ Bijām lielāks bariņš un uz beigām nozviedzāmies, kad zobeni bija nolikti malā un mācījāmies spērienus xD
Vēl papildus pozitīvais, ka ar šodienu vairs neesmu vienīgā sieviešu kārtas pārstāve tur + Covida dēļ nevar izmantot koplietojamās maskas & cimdus un klubs nolēma mums par lētām naudām pārdot. Tā kā treniņos biju pa lielam tieši vienu konkrētu komplektu izmantojusi, tad to arī nopirku. Visp riktīgi pacilāta sajūta iekšā, jo jau sen gribēju sākt iepirkt ekipējumu, bet vnm nebija liekas naudas.


Visu gan aizēno, ka restorāns atkal uz laiku mūs atlaida. Šoreiz uz nenoteiktu... Nākamned lielā sapulce saistībā ar šo.
Lai vai kā, ceru, ka valstij šoreiz neprasīs n-tos mēnešus, lai izskatītu iesniegumus un sāktu maksāt pabalstu.

Reflections After Reading 2578 Papers15. Sep 2020 @ 16:34
[info]begemots
Criticizing bad science from an abstract, 10000-foot view is pleasant: you hear about some stuff that doesn't replicate, some methodologies that seem a bit silly. "They should improve their methods", "p-hacking is bad", "we must change the incentives", you declare Zeuslike from your throne in the clouds, and then go on with your day.

But actually diving into the sea of trash that is social science gives you a more tangible perspective, a more visceral revulsion, and perhaps even a sense of Lovecraftian awe at the sheer magnitude of it all: a vast landfill—a great agglomeration of garbage extending as far as the eye can see, effluvious waves crashing and throwing up a foul foam of p=0.049 papers. As you walk up to the diving platform, the deformed attendant hands you a pair of flippers. Noticing your reticence, he gives a subtle nod as if to say: "come on then, jump in".

What's wrong with the social sciences and how to fix it
Tags:

I've been waiting for you, and you've been coming for me11. Sep 2020 @ 22:31
[info]jim
Ja kāds grib šovakar ar mani patusēt, tad sadedziet visur siltas gaismiņas, uzvāriet tēju, savelcieties zaļo un uzlieciet "šito", un būsim tikpat kā kopā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba