Members

About Members

4. Maijs 2015 @ 22:55
[info]zivs
Skanot Youtubes reklāmai, izklaidēju sevi nodomādams, lūk, dziesmā "azerus" piemin. Kaut visiem skaidrs, ka cilvēks, kaut ar briesmīgu akcentu, bet mēģinājis izdziedāt "other".
Un tavu brīnumu, reklāma izrādās Azerbaidžānas piedāvājums Eirovīzijai.
Jāsecina, ka azerbaidžāņi laikam uzkaras uz "other" izrunu.

4. Maijs 2015 @ 22:25
[info]melnbaltalapsa
Un patiesībā tagad es vēlētos kaut būtu tur - pasaules otrā malā, jo tur esi Tu un mūs atkal šķir šis sasodītais laiks kurš ir nesamērīgi iedalīts kilometros, attālumos, robežās. Vai arī; vai arī Tu būtu šeit un uz grīdas mētātos Tava viena ceļasoma, akustiskā ģitāra un veclaiku fotoaparāts, kurš savās smadzenēs glabā skatus - iemūžinātās atmiņas. Kilometri atmiņu.

Runājot par kilometriem. Ar veco velosipēdu šovakar nobrauktie vairāk kā 8km šķiet nieks. Noskrietie 5km arī šķiet nieks. Es varu vairāk. Man jāvar vairāk.
Jāvar vairāk smaidīt. Būt. Elpot. Dzīvot.

.4. Maijs 2015 @ 21:48
[info]kini
kaut kā aprīlī galīgi palaidos ar meditāciju. toties nedaudz atsāku skriet. meditēt arī atsākšu, jāatsvaidzina teorētiskās zināšanas, varbūt tādēļ negāja ikdienas ritms, ka zinu, tūlīt nekur tāpat nelikšos, vingrināšos. ideālajā variantā būtu 5 min no rīta, 5 min vakarā + 10 min skriešana. šobrīd sanāk labi ja puse no tā, slinkās dienās - nekas. bet ko esmu sapratusi sevis audzināšanā - pirmkārt, nav jēga sevi par kaut ko vainot. no tā absolūti nav nekāda ieguvuma un savus mērķus nosaku pati, līdz ar to pati arī varu uzņemties atbildību nepildīt, tātad nav par ko vainoties. otrkārt, jāliek sev mazi, sasniedzami mērķīši. tādā veidā nodrošinot sev uzvaru, nevis garantējot zaudējumu (kas galīgi nav sevis mīlestība). sevi pierunāt uz 5 min meditēšanu ir daudz vieglāk, nekā mēģināt sevi piespiest uz 15 vai 20 min, kas būtu grūti un negribētos otrreiz. tā nu jāturpina šādā pašā garā, varbūt ieaudzināšu sev kādu ritmu :)

.4. Maijs 2015 @ 20:05
[info]kini
tīri jauks ugunsskolas Lauras video, skatāms līdz rītdienai.
Tags:

Atteikšanās4. Maijs 2015 @ 14:54
[info]3_5469mhz
Šodien 17:30, Kino Splendid Palace režisores Ieva Epnere filma Atteikšanās. Mans ieguldījums filmas tapšanā – mūzika. Ieeja bezmaksas. http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/1488

4. Maijs 2015 @ 08:53
[info]noisiite
Rīt jāliek modinātājs, lai īsi, īsi pēc deviņiem varētu nosūtīt pieteikumu bērnudārzam. Ceru trāpīt pirmajā minūtē. :>

Par pilnmēnesi.4. Maijs 2015 @ 02:08
[info]feita_kleita
Es esmu četras. Viena no es šodien izpaudās Spices stāvlaukumā. Skaļi. Histēriski. Otra es par to vēlāk raudāja un iedzēra nomierinošu ripiņu. Paldies, ka mani panes, tik ļoti smagu.

Bijām Jūrmalā, izbraucām brīnišķīgu velo taku, patiesībā ovāliņu. Majori līdz Lielupei caur dabas takām, garām brīvdabas muzejam, kurā var aplūkot kugu vrakus un zvejnieku mājiņas. No sirds iesaku. Kad tikšu pie interneta datorā uzzīmēšu precīzāku karti ar atzīmētām īpašajām vietām, piemēram, māju, kuras sēta un siena noklāta sīkiem olīšiem (Majoros) radot asociāciju ar Spāniju, kurā es vēl neesmu bijusi, bet būšu.

Izdomāju kāpēc trakām sievietēm netiek pārlieku gādīgi vīrieši. Viss vienkārši, jo tie tiek tām, kuras nevar visu, ok, gandrīz visu, izdarīt pašas. Izjaucu izgulēto čīkstošo dīvānu pa sastāvdaļām. Saliku gultu. Viss īzī pīzī pl.1 naktī, man vienalga, pilnmēness.

3. Maijs 2015 @ 18:27
[info]noisiite
Ar saulesbrillēm Helme mājās jau paguva kārtīgi izspēlēties. Ejot ārā, ļāvās likt uz acīm. Gājām šodien uz Bulku, spīdēja saule turpceļā un bērns visu ceļu nosēdēja ratos ar saulesbrillēm uz acīm. Ļoti labi!

2. Maijs 2015 @ 12:31
[info]la_cumparsita
- Vai jūs man, lūdzu, nepateiktu, pa kuru ceļu es varu no šejienes izkļūt?
- Tas stipri vien atkarīgs no tā, kur tu gribi nokļūt, - Kaķis atbildēja.
- Man gandrīz vienalga, kur, - Alise sacīja.
- Tad jau arī ir vienalga, pa kuru ceļu tu ej, - teica Kaķis.

2. Maijs 2015 @ 10:01
[info]samta
cik labs rītiņš meitenītei, kas mācās no savām kļūdām un savu brīvlaišanu pavadīja prātīgi iemalkojot pāris alus, skatoties, klausoties koncertu un pat, jā, aktīvi komunicējot ar daudziem sennesatiktajiem. un evelīna esot uzvedusies labi līdz brīdim, kad vajadzēja iet gulēt naktsmiegu. esot trakojusi līdz desmitiem naktī, lai arī parasti deviņos točna guļ jau ar miegu. nezinu, kas par vainu. vai tas, ka nebiju es, vai tas, ka abas ar vecmāmiņu esot vakaru pavadījušas dauzoties, nezinu. bet nu jocīgi, jo nekad nekad naktsgulētiešana nav sagādājusi problēmas, pa dienu ir elle aiziet gulēt, tas gan, bet ne naktī.

Spārni bez ribām1. Maijs 2015 @ 22:47
[info]melnbaltalapsa
Īstai, patiesai mīlestībai esot tendence nākt atpakaļ. Nu, ko, šķiet, ka viena tāda ir piestaigājusi pie mana dzīvokļa kāpnēm. Dzīvosim- redzēsim. Ja dzīvosim, protams..

1. Maijs 2015 @ 21:52
[info]aleja

1. Maijs 2015 @ 19:48
[info]noisiite
Vilhelmīne jau ir ļoti labi iemācījusies braukt ar Puky. Izgroza stūri vajadzīgajā virzienā, prot apgriezties par 180 grādiem. Pa istabu to tik vien dara kā vizinās. (ārā, protams arī ejam ar Puky)

30. Apr 2015 @ 23:55
[info]bohemija
Pienācis laiks kreativitātei. Citādi jau nebūs. Citādi jau nekad nepienāks.
Mūzika: Thom Yorke

1. Maijs 2015 @ 00:20
[info]zivs
Nodzīvojot blāķi gadu, tikai tagad pamanu, cik ĻOTI destruktīvs ir nogurums.
Tas ir paģiru, paranojas, depresijas ekvivalents.

Atvainojiet, ka tik daudz sliktu vārdu vienuviet.
Garastāvoklis:: yeah! labi izgulējies

.1. Maijs 2015 @ 00:12
[info]kini
laikam tas tā, ar laiku. ka, lai saglabātu kaut kādu sajēgu par apkārtnotiekošo, ir jātiek vaļā no visa liekā. viss jāmet prom, nost, ārā. lai paliek tikai būtiskais, jo tikai to var aptvert. ir tik viegli visu piesārņot, lai tikai to neredzētu. 
 tīru cieto disku. varbūt. vismaz noskatījos [uz beigām sapratu, ka otrreiz] french film. un tagad - dzēst.
Tags: ,

30. Apr 2015 @ 20:14
[info]noisiite
Helme tad nu beidzot tika arī pie pirmajām saulesbrillēm, redzēs, kā valkāsies (ja vispār valkāsies :D). Mazais izmērs ļoti labi der.
Ņēmu tās ar polarizētajiem stikliņiem (mēs paši atzīstam saulesbrilles tikai ar tādiem stikliem, līdz ar to bērnam arī tādas pašas ņēmu) + tam arī maciņš nāca klāt.
Ja nebūtu tā gada garantija, tad vēl tomēr padomātu, bet nu, ja ražotājs sola, ka bērns viņas neiznīcinās, tad jau var mēģināt. :D

.30. Apr 2015 @ 17:12
[info]kini
lēnā garā plūstot uz dienas beigu pusi - šis ir skaisti.
Tags:

30. Apr 2015 @ 16:44
[info]noisiite
Nē nu, es jau arī neesmu nekāds zelta gabaliņš ar auto uz ielas, bet nu tie ampampiņi, kuri apli izbrauc pa ārējo malu un kavē visu satiksmi, aaaaa, nu kaitina.
Vēl man patīk Kalnciema ielas posms Spices virzienā, līdz Kalnciema tiltam visi brauc uz 70, tilta vidū visi rāmi uz 55 brauc, aiz radara atkal 70.
Un tas ierosinājums, ka velosipēdistiem nedrīkst braukt pa ietvi, ir diezgan pašausmīgs, labi tas nebeigsies.
Tags:

30. Apr 2015 @ 15:34
[info]jim
"THERE IS LIFE OUTSIDE OUR PLANET."

Top of Page Powered by Sviesta Ciba