Members

About Members

25. Okt 2014 @ 00:28
[info]santech
Kāpēc gan pusvienos naktī nepaklausīties Pūtvējiņu OST? Nu tā klusītēm.. ;D

25. Okt 2014 @ 00:01
[info]santech
Kaut kad manā inventārijā bus ari piecstaru zvaigznītes skrūvjgriežu komplekts. Bet tagad - mainīs visas pārējās detaļas, ja reiz māteni nevar izskrūvēt. Bet korpusiņš ta smuks. Bet lai jau. Maniem nodomiem vajag funkcionalitāti, nevis izskatu. Izskatīsies iekšējā pasaule.

24. Okt 2014 @ 23:39
[info]vacatio
Šodien ir priecīga diena
Dabūju savas satīna apģērbu lentas.
Tik maigas, mīkstas, melnas un zeltā :)
Tags:

24. Okt 2014 @ 22:44
[info]santech
Zivīm patīk ūdens, vai ne. Tāpēc ar baudu izdzēru glāzi vēsa krāna ūdens. Vēsu glāzi krāna ūdens. Vēsa krāna vēsu glāzi vēsa ūdens. Uz tām trejām šprotmaizēm. Jo pasaulē maz kas ir gardāks par šprotēm uz baltmaizes šķēles, un pa virsu majonēze. It īpaši nu jau krietnu laiku kā iecienītā Brokastu Majonēze. Tā dzeltenīgā, zaļajās paciņās.

Bet kasē laikam -50EUR. Tā ir, ka nāk pretī klientam un atgriež visādas preces pieņem pretī. Ar savu patērētāju tiesību likumu varat iet ieskrieties. Tas nav visu varens. Jauc tikai galvu.

24. Okt 2014 @ 21:52
[info]noisiite
Pagulēju pusotru stundu un čīkstīgums mitējās, vēl pēdējie sīkumi jāapdara un var iet atkal gulēt. :>
Vai arī vannā pagulēt.

24. Okt 2014 @ 19:10
[info]noisiite
Man vienkārši pietrūkst laika visam. Nu nevaru es uztaisīt kārtīgas pusdienas, izvest bērnu ārā, vēl izdarīt tūkstots sīkumus vienā dienā, tāpat paliek daudz kas nedarīts, pie tam, ap septiņiem jau esmu sagurusi un neko vairs īsti darīt negribas. Dienās, kad V. dodas mazos ķiparus trenēt šahu, es principā arī neko negatavoju, jo V. paēd pēc nodarbībām, bet man vienkārši nav laika neko gatavot, nu ok, reizēm es kaut ko iemetu cepeškrāsnī, reizēm palūdzu atvest kaut ko ēdamu. Toties tādās dienās kā šī, kad esmu bijusi tirgū, uzvārījusi lielo katlu ar zupu, savākusi māju, izspēlējusies ar bērnu (un nu jau viņa ļoti daudz uzmanības prasa (ok, šodien viņai jau bija arī astoņas kakas un vispābā ir no tā visa sarkans dibens, jau nedēļu viņa pietaisa autiņus vismaz trīs reizes dienā, ceru ka beidzot atnāks tie zobi un būs miers mājās)) Jā, un to zupu jau pusi katla vien jau izēdu, nu kā tādā caurā maisā. (Nu labi, reizi dienā jau sanāk kārtīgi paēst, ja nu tiešām arī sagribas, nav nekā mājās un nav laika gatavot, man ir ļoti viegli arī saģērbties un aizbraukt līdz tai pašai Spicei)
Vienvārdsakot, es šodien esmu nogurusi.

Bet svinību nebūs.24. Okt 2014 @ 16:10
[info]feita_kleita
Visu atcēlu. Vispirms gan Ada paziņoja, ka besis un neko negrib, man nācās piekrist un klusībā priecāties, jo pašai arī besis un neko negribu. Gandrīz neko negribu. Atliek vien laimē nopūsties, ka ar Dī esam strīdā uz mūžu, jo tagad būtu viņai vēl viens iemesls mani apliet ar savām samazgām par manu necilvēcību un milzīgo egoismu citiem laupīt svētkus.

Savācos, beidzot izmazgāju matus, uzvilku jauno push up un seksīgu kleitu. Uzmeikošu uzkodās jūras asara maizītes, termosā piparmētru tēju un līdīšu gultā zem segas skatīties filmas. Sākšu ar "Història de la meva mort".

ņamma24. Okt 2014 @ 15:09
[info]sjuzi
Beķerfejas makarooni ir dikti evil.

Varoņdarbs.24. Okt 2014 @ 14:02
[info]feita_kleita
Aizklīst līdz čomskim un nolaist podā visus savus sapņus un ieceres. Ar virsaiti Sarkanā Seja sacensties, kurš slimāks ar galvu. Jo es taču esmu tik superjūtīga, tik trausla, ka viss ko spēju ir piesūkties pie pudeles kā visnožēlojamākā padibene. Tam jāpieliek punkts.

24. Okt 2014 @ 13:55
[info]vacatio
sūtot ar omniva pakomātu, uz iepakojuma ir jābūt uzrakstītam saņēmējam un pakomāta adresei jeb tā izdrukāsies, kad formēšu sūtījumu un man atliks vien uzlīmēt?

(Noteikumus lasīju, bet pārāk sarežģīti un gari.)
Tags:

24. Okt 2014 @ 13:55
[info]ninona
Tuvojoties M skolas vecumam, es iegūstu "tīģermammas" pazīmes - lieku meitai iet uz angļu valodas nodarbībām kaut arī viņa ne visai pēc tā alkst.

Pirmdien bija šomācībgad pirmā nodarbība, M esot bijis garlaicīgi. Šovakar otrā nodarbība. Bet būs viņai jāturpina iet un mācīties pat, ja "nepatiks".

Saulainās nākotnes un krutuma vārdā.

sajūtas24. Okt 2014 @ 12:25
[info]santech
Kuras liek darīt lietas, kas pašam patīk labāk un liek justies labāk. Un citiem patīk sliktāk un gan jau, ka arī justies liek sliktāk. Bet man zūd vēlme darīt labu, ja ir sajūta, ka tikšu vnk izmantots.
Tas tā, par datoru. Pagaidām pēdējais komentārs sāk atgādināt atbrīvojies-no-lietām fb komūnu.
Bet lai jau. Tā kā mo visām tām kastēm gribu tikt vaļā ātrāk, bet ne caur miskastes konteineru, tad uzvarēs pozitīva komunikācija.

24. Okt 2014 @ 11:10
[info]vacatio
Tiem, kas neredz FB nāriņu zilzaļais )

24. Okt 2014 @ 08:39
[info]santech
Šķiet, ka atkal sanāca ziepes. Laikam iedevu kurjeram nepareizo telefoan nr. Tā ir, ka slinko un pasūta pa telefonu. Un tā visa dēļ pēdējo stundu pirms modinātāja nevarēju aizmigt.

24. Okt 2014 @ 08:02
[info]ninona
Programmatūras izstrādātāji ar datorražotājiem uz vienu roku!
Nu, kāāāpēc mans purms 7 gadiem pirktais kompis tāāā bremzē kā tie, kas dažās iestādēs bija pirms 20 gadiem?
(Jūs atceraties savu pirmo izmēģināto datoru? Un pirmo datoru, kas jums bija mājās?)

Pirms 10 gadiem 256MB RAM bija labi, bet tagad ar gigabaitu nepavelk un arī 2 ir "nu tā..."

Mani tracina apziņa, ka jāpērk jauns dators, jo 7g.v. ieguldīt naudu nav vērts. Piem., A krutais Dell maķenīt jaunāks un jau agonē.

23. Okt 2014 @ 20:50
[info]huinja

Vārgs pīkstieniņš,23. Okt 2014 @ 21:38
[info]feita_kleita
bet pat neskatoties uz to, ka ir tik grūti būt, jo pietrūkst drosmes un vēlēšanās, tomēr prieks par to, ka esmu, aug. Tas tiek novērtēts. Un tas nekas, ka citi tavā vietā piepilda sapņus, citi uzdrošinās būt nepazemoti, uzdrošinās ticēt, mīlēt un paļauties piedzīvojuma veiksmei. Tie citi uzdrošinās riskēt, kamēr manis pašas risks aprobežas tikai ar iziet vai neiziet no savas istabas, parunāt, vai labāk nemaz nerunāt ar šo svešo cilvēku. Kas mani ir tik ļoti nobiedējis?
Kas mani ir tik ļoti nobiedējis, ka esmu emocionāli paralizēta dzīvei?

Un tad ir brīži, kuri sajaucas ar sliktiem sapņiem. Vairs nešķiet reāli.

Bet Sirds? Sirds. Viņam ir cita, no manas pavisam atšķirīga pasaule. Mums nav lemts saprasties.

23. Okt 2014 @ 20:21
[info]ninona
Izlasīju priecīgu ziņu - Siguldas panorāmas ratu drīz nodos lūžņos.

Uz to skatīties ir bailīgi, bet tajā sēdēt ir, kā vietējie pusaudži saka, riktīgi mīzīgi. Es no "skaistā skata uz Gaujas senleju un Siguldas pilsētu" neredzēju neko, iekrampējos un stresoju par bērniem - nekādu drošības elementu, un pie katras kustības "laiva" sašūpojas...

Lost23. Okt 2014 @ 17:23
[info]begemots
Tags:

.23. Okt 2014 @ 15:20
[info]kini
atkal sapratu - nedrīkst man ļaut kaut kur ļoti iedziļināties. es tur atradīšu tik daudz problēmu un jautājumu, ka varēs tikai noplātīt rokas, un atbildēt uz tiem īsti arī nemācēšu.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba