Members

About Members

18. Mar 2018 @ 18:34
[info]fjokla
Būtu man mundieris, talars vai kimono vai vismaz kindžals, pucětu tos un visas detaļińas klanīdamās, vārdsakot. Nu, sapratāt, ātri sevi šodien atrubīšu, esmu visa krěmos un smaržīga, lai rītam spěka, kă es gribětu, lai měs jau tagad sěžam gaiļbiksītěs, smilgām zobos, atceramies šito visu un smejamies.
Nav jau nekā smieklīga, vane, bet atradīsim.
Aij, faking šit, faking faking šit, měs visu sapratām, měs visu izlabosim, nudavāi, davāi. Buč, paldies par īkšķiem, jauda un spěhs, mīla bezgalīga, paklons ńizkijs, tā, ka krakšķ.

18. Mar 2018 @ 13:58
[info]melnbaltalapsa
Esmu savā mīļākajā vietā - uz saulainas palodzes. Kaila roku āda. Kaili pleci. 
Tik ļoti vajadzīgais D vitamīns. Atstāju saulē sildīties tēju.
Šodien skaista diena. Pie jūras, ar meitu, mežā putnu spalvas un koki, ēnas, Saule kā no pasaku grāmatas.
Elpot skaistumu. 

Un tā jau vien būs, ka es pati savas dzīves jaucēja un cēlāja. It kā līdz ar pavasari, atmostos arī labās domas, kas visu ziemu palikušās kaut kur iekšpus. Lai gan, es mīlu ziemu. Vienmēr esmu mīlējusi tieši ziemu. Ar mani ir grūti.

17. Mar 2018 @ 11:57
[info]fjokla
Cenšos saprast, kurā posmă solītie divdesmit kĺuva par pusgadu, kurā dirsā vińi to hipokrātu iebāzuši un huļi neviens nepateica, ka ir ļotiļoti jāsteidzās, vai tiešām visiem vajadzěja spraust kuveirïšus un pat ārstu konsīlijs vnk meloja acīs? Bet, davai, visus īkšķus, lūdzu, pirmdien pārvedu uz privāto, baros ar ikriem, paipalu olām utt, tikai līdz pirmdienai pacieties. aij, esmu aizdegusi visas lāpas kā gredzenu pavělniekā un situsi visos zvanutorńos, trauksme trauksme, šahista bjut! Tagad guļu bez spěka un skatos bidstrupa karikatūras, jo esmu notikumu gaitu klāstījusi kādiem desmit cilvěkiem dažādās valodās un pie katras no tām mira buntīne nervu šūnu, tagad pievěršos sev un sapelějušiem traukiem. Zaķïts te ir ĺoti laimīgs un speciāli dzer vairāk, lai prasītos laukă piecreiz dienā. Labi, ka man vińš ir. turam visu, ja? Turam

16. Mar 2018 @ 20:38
[info]melnbaltalapsa
Čau. Šeit atkal es. Divas dienas pastrādājusi un socializējusies. Nedēļu, divas noslimojusi. Izraudājusi no acīm zaļumu un ieguvusi terapijas ceļā kaut kādu dīvaini izmocītu smaidu sejā. Čau. Pilnīgs čau. 

Un tā nu es cenšos savākties, dienu no dienas un nakti no nakts. Tāda izmocīta un pilna nesapratnes, kāpēc es nespēju dzīvot tā vienkārši. Kāpēc man vajag  visu to mīlestību un kāpēc man vajag visas zvaigznes redzēt sev blakus. Un kāpēc es nespēju socializēties ar tiem, no kuriem es to gaidu visvairāk. Kāpēc laiks un telpa ir atņēmuši spēju priecāties. 

Jā, es taču iemācījos atkal mīlēt, bet manu mīlestību vazā dubļos un nenovērtē.  Mitinos vispārpieņemtā haosā. Es iemācījos atkal klusēt un neko neteikt.
Un tā turpinās šī riņķa dziesma un es kā ēna dienā esmu ierauta tajā iekšā..
 

16. Mar 2018 @ 14:48
[info]ninona
Kā mēs vannasistabas izlietni 4 nedēļas (solītais piegādes ilgums) gaidījām.
Un gaidām...

Pasūtījām ap Ziemassvētkiem.
Janvāra beigās teica, ka februāra otrajā pusē būs.
Februāra beigās, ka būs šonedēļ.
Vakar solīja, ka, ja nepienāks šodien, tad nākamnedēļ točna būs.
Šodien nav.

Kur ir bukmeikeru kantoris, kurā likt likmes par to nākamo nedēļu? :D

kaķurdiena15. Mar 2018 @ 22:42
[info]feita_kleita
īsti nezinu, kā uz šo modifikāciju reaģēt, saprotu, ka slikti, bet tās ausis. Dvelfs.


.15. Mar 2018 @ 22:15
[info]feita_kleita
rīt jāsavāc viss savs gara spēks un jāsāk kustēties. sākšu ar tirgu. barot Feju ar cūkgaļas sardelēm nav lēti.
un skates tuvojas, pietiek ņaudēt spilvenā.

15. Mar 2018 @ 20:13
[info]izdziivotaaja
Vēl jāpačīkst. Priekšniecība māk smuki sabāzt batonus ausīs & es brīnos, kā man tas prasīja tik ilgu laiku, lai saprastu. Vienai no kolēģēm tika teikts, ka pie 80% no dzeram-naudām tiek mums, bet pārējais virtuvei. Skan smuki & tā kā aploksnīti dod 1x mēnesī, summa arī ļoti smuka & pat neradās jautājumi. Līdz citas sarunas dēļ padalīju, cik ta dienā vidēji man klienti ir atstājuši. Naudu skaita priekšniecība, tāpēc redzu tikai uz gala čeka, cik ar karti atstāts...pat ne 50% tajā aploksnē nav! Tad nākamais, kas bija dzirdēts - viss tiek dalīts uz visiem. Tjipa daļa pavāriem, palīgiem, trauku mazgātājiem, veļas mazgātājiem un kam tur vēl. Man nav pretenziju, jo visi tak ieliek darbu...līdz pasēdēšanai ar grieķiem. Sākumā bijām vairāk, visi no mūsu restorāna & visiem kkas besīja, tāpēc neslēpām ciparus. Palīga stundas likme tāpat kā man..un no dzeram-naudām šie ir redzējuši kapeikas..palīgs visp tikai 1x pa teju gadu dabūjis & tik smieklīgu summu, ka labāk nebūtu devuši...

15. Mar 2018 @ 14:49
[info]izdziivotaaja
Spirāles nomainīšana - check! Priekšā 5g bez uztraukumiem :)
Ok, ir pagājusi tikai stunda, bet pārsteigta par to, ka, jā, kko jūtu, bet galīgi ne sāpes. Nesalīdzināt ar vakaru, kad man iepriekšējo ielika.
Vēl mazliet brīnos, vai vaginālās tabletes, ko man salīdzinoši bieži izrakstīja LV, bija tik nepieciešamas. Te visu izčekoja & chill. Arī neko, ka būtu obligāti jādodas pēc mēneša uz pārbaudi. Tikai, ja kkādas ne tādas sajūtas. Varb tāpēc, ka nav pirmā..oh well.

Vēl prieks par vakardienas intervijas iedrošinājumu, jo klīnikā gan reģistratūrā gan ar dakteri izmantoju norv.val.

Šorīt jau biju pavisam mierīga & sanāca parunāt ar savējo par pēdējām dienām. Prieks, ka iepriekš nerunāju vai vnk rūcu virsū par sīkumiem, nevis emociju iespaidā visu teicu. + tgd jau pa darbu & man beidzot ir mans home-alone-time.

...offtopic. Abi gandrīz sirdstrieku ķērām, kad ieraudzījām elektrības rēķinu - 72,5k. Kkas viņiem tur sistēmā sapisies, jo parasti par 2 mēn periodu maksājam nu ne vairāk par 2,5k ar visiem sildītājiem & elektroiekārtām. Skaitītāju arī iečekoju, ka nu galīgi nav notērēts tas, kas rēķinā parādās.

14. Mar 2018 @ 20:02
[info]izdziivotaaja
Šodiena izvērtās vnk wow!
Sākās ar to, ka, kamēr lādēju būvgružus konteinerā, garām gāja vīrietis, kas pajautāja vai viss ok, nav par smagu tāds darbs & pasmējās, ka stipra meitene. Kā izrādījās, vnk iečekoja, kā es reaģēju uz sarunu kā tādu. Pēc 2 min bija atpakaļ vēl papļāpāt & tad arī noskaidrojās, ka reportieris, kurš taisa mini stāstu sēriju, par šajā Norv daļā dzīvojošajiem cilv. Tajā brīdī tikai uzņēma bildi & lai vairāk parunātos, sarunājām tikties pēc pāris h uz kafiju. Pašai interesanti piedalīties kamā tādā + nu ļoti reti pārgājām uz angļu val, kas man ir wow, jo nebija manu ikdienas sarunu žanrs. Pēc dažām ned tikšot publicēts manējais stāsts.

Pēc tam gāju tikties ar 2 lietuviešu meičām, kuras mani vakar bija uzmetušas. Sasmējos, ka devāmies uz Dwell, jo diezgan bieži esmu ar abām bijusi uz turieni, bet nekad visas kopā. Nu ok, šon viņas tikai iepazinās savā starpā. Tur arī dabūju chilla veidu, kas pēdējais man bija trūcis, lai atkal justos ok :) Un kā vnm pēc viņu organiskajiem kokteiļiem & ēdiena, mans vēders atkal jūtas dīvaini xD

Tgd cenšos saprast, kas par zvēru ir podcast, par ko tik bieži dzirdēts..vajag kkur piesiet ausi, kamēr ņemos ar savām lietām.

14. Mar 2018 @ 12:28
[info]runcis
Happy pie (and pi) day!

.14. Mar 2018 @ 10:41
[info]feita_kleita
drausmīgas paralizējošas skumjas.

14. Mar 2018 @ 07:41
[info]izdziivotaaja
Vakars beidzās galīgi ne ar tiem cilv, ar kuriem biju plānojusi tikties. oh well... Izkratīju sirdi grieķu pārim & mājās pārnācu mazliet līgojoties.

13. Mar 2018 @ 15:11
[info]izdziivotaaja
Are you fucking kidding me?
Viens no iemesliem, kāpēc biju dusmīga uz savējo, ka viņš šīs dienas aktīvi turpina izklaidēties/iet uz bunkuriem utt, kamēr man darbs-mājas. Ar retiem izņēmumiem, bet still varu pievienoties mazāk par pusi no reizēm, kad viņš atpūšas, jo man bļin būvgruži jāstaipa. Tad nu izdomāju, ka man vajag pakomunicēt ar cilv atsevišķi...aizvakar bija doma tikties ar vienu no paziņām, bet viņa tā arī nepadeva ziņu līdz pašam vakaram, kad bija par vēlu. Nu nekas...šodien ar citu meitēnu bija sarunāta kafij-pastaiga...un tikko atkal tiku uzmesta. Nospļāvos & uzrakstīju vēl meičai, bet šai jau ir plāni. Vēl 2 cilv sarakstā, kas varētu mani glābt vai arī es pat nezinu :(

13. Mar 2018 @ 14:13
[info]izdziivotaaja
Pavasara depresija?
Pēdējā laikā esmu no tām sievietēm, kas rūc, kontrolē & nav apmierināma. Viss kaitina. It īpaši viss, ko viņš dara. Vismaz darbs viņam atbildēja, ka viss ok, tātad varam neuztraukties par pārcelšanos. Lai gan joprojām uzskatu, ka būtu izdevīgāk kkur īrēt istabu....beeeet, lai arī maksātu vismaz 2x mazāk, dalīt dzīvesvietu ar vēl kādiem cilv....būšu vēl biežāk grumpy. Varb organisms pieradis pie hormonu devas, kas vairs netiek "piegādāta". Pēc 2 dienām tas gan tiks atrisināts & varēs gumijas mest ārā. Pirmā reize pēc visiem šiem gadiem bija interesanta, bet tgd pat īsti negribās skatīties uz prezervatīviem.
Vēl ceru, ka mini ceļojums uz Dāniju uzlabos noskaņojumu + nākammēnes uz LV. Prieks, ka biļetes jau mēnešus atpakaļ bija iegādātas, bet nauda tēriņiem vēl ir sāpīgs temats.

13. Mar 2018 @ 14:22
[info]snark
Es šo nelielo niansi kaut kā biju palaidis garām. Tad jau ūdeņi ir daudz dziļāki, kā tas no pirmā acu uzmetiena varētu šķist.

The cyberwar that never happened: How Obama backed down from a counterstrike against Russia

The counteroffensive was the brainchild of Michael Daniel, the White House cybersecurity coordinator, and Celeste Wallander, the chief Russia expert in the National Security Council
...
Wallander proposed leaking snippets of classified intelligence to reveal the secret bank accounts in Latvia held for Putin’s daughters — a direct slap at the Russian president that would be sure to infuriate him.

https://www.yahoo.com/news/cyberwar-never-happened-obama-backed-counterstrike-russia-140034672.html

12. Mar 2018 @ 17:21
[info]jhg
smiltsērkšķu sula ļoti labi palīdz pret bēdām

11. Mar 2018 @ 13:44
[info]runcis
kad senatne satiek tagadni )

Pārdodu grāmatas.9. Mar 2018 @ 13:59
[info]feita_kleita
Ja kādam interesē, sekojiet zibenstakai.

https://www.facebook.com/groups/1421186161458305/permalink/2026774804232768/

9. Mar 2018 @ 09:41
[info]jhg
ūdens, kur ir iemērktas nolauztās alvejas lapas, ir kļuvis rozā un patīkami smaržo.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba