Members

About Members

.15. Dec 2017 @ 00:04
[info]kini
laikam ar trešo reizi varētu beidzot to austera kursu par prokrastināciju noskatīties, citādi karājas gaisā. tāpat kā vēl miljons lietu. kurām gribās to svētku laiku, lai mierīgi var pabūt mājās un lasīt nepabeigtās grāmatas, krāmēt mantas utt utjp.
Tags:

.14. Dec 2017 @ 22:46
[info]kini
ai, neko negribu. kaut kā esmu pieņēmusi, ka esmu nogurusi visos aspektos un ka man tāpēc vajag darīt neko. bet kkā tas tomēr nav tik vienkārši. ir jāstrādā, kaut kur jāiet, pasākums virs pasākuma, pienākums virs pienākuma. un es viņus nolikšu tagad malā, uz brīdi. un nedarīšu par visiem 100. būšu tur par kādiem 60%. tas taču arī ir gana daudz. sākumā esmu es, mans iekšējais centrs, un visi notikumi lai izkārtojas tur, apkārt.
Tags:

Flīzētā dzimtene14. Dec 2017 @ 08:21
[info]begemots

.13. Dec 2017 @ 20:52
[info]kini
hm, prasās svārki, bossa nova (tagad skan franču, ļoti skaista), taisīt ēst un iekārtot māju. īsta klukste :D
Tags: ,

13. Dec 2017 @ 11:41
[info]melnbaltalapsa
Ir tādas dienas kā šī diena. Tāda laba un saulaina. Sirsnīga. Ar ziemas garšu. Ar divām bizēm matos un sarkano lūpu krāsu. Ar džinsiem, kas der uz auguma kā uzlieti, jo Tu taču dari visu, lai tie tā arī sēdētu uz Tevis.. Kaut varētu tā smaidu uzliet uz sejas.

Tad nu lūk, šajā dienā saņēmos un
paņēmu fotoaparātu, cimdus, meitu un braucām fotogrāfēt.

Turos, bet tik vārgi, ka man bail, ka salūzīšu atkal..

Mūzīgās vērtības12. Dec 2017 @ 18:23
[info]begemots

12. Dec 2017 @ 09:25
[info]elektroliize
pat astoņos ir tik grūti piecelties. doma par kruasānu arī nepalīdz :D

12. Dec 2017 @ 01:29
[info]izdziivotaaja
Pēc šodienas sazvanīšanās ar vecmammu sasmējos. Viņa jau gadiem kā vairs neadīja...līdz mēnešus atpakaļ, kad biju LV, sadāvināju visiem pašas adītās zeķes. Šodien viņa man lielījās, ko jau paspējusi uzadīt & ko plāno xD

Mamma pieprasīja vēl zeķītes..tūdaļ pabeigšu & plānos rīt doties vēl pēc dzijas, jo joprojām gribu konkrētu džemperi. Pirmais ir silts & ok, bet ne tāds, kādu es vēlējos :) Vismaz jautājums par dāvanu mammai uz ziemīšiem atrisināts. Ar Mīļoto apdāvinājāmies priekšlaicīgi & uz pašu svētku vakaru plānoju vnk uztaisīt spešal kūku..precīzāk uzgāju smuku glazūras veidu, ko gribu izmēģināt... Ja sanāks, tad zināšu ko uz dz.d. uz darbu nest :)

11. Dec 2017 @ 15:02
[info]izdziivotaaja
Izlasīju oktobra ziņojumu no Swedbank.. Kkāds iekšējais, ka es negribu dot savus visus šejienes datus. Da kāda viņiem un VIDam starpība, kur es tgd dzīvoju/strādāju. Neesmu LV un viss! LV bankas kontu izmantoju tik cik LV tel.num. uzturētu pie dzīvības, par ko sāku domāt, moš atslēgt.. + šad tad esot ciemos LV.

Kino, restorānu & bāra apmeklējumi atgrieza možumu. Pēc nedēļas Oslo trips... Woop woop!

.10. Dec 2017 @ 22:17
[info]kini
six feet under. skaisti dzied.
Mūzika: Billie Eilish - Six Feet Under

8. Dec 2017 @ 22:54
[info]elektroliize
zilumi uz muguras no masāžas. kā ar diviem kokiem nozvetēts paralēli mugurkaulam. very hot. piedevām normāli sāp arī.

.8. Dec 2017 @ 20:45
[info]kini
šodien bija lieliski piedāvājumi iet dejot un pilsētas dzīve, bet gribējās nākt mājās, uztaisīt grieķu salātus [ņam, ņam, ņam..] un pamācīties [izmēģināšu to pomodoro metodi beidzot]. baigi labi. skan teilores swiftas jaunais albums, ir silti, labi un vispār. skaists piektdienas vakars. ja vēl sāktu snigt, būtu vispār pasaka.
Mūzika: taylor swift - ...ready for it?
Tags: ,

6. Dec 2017 @ 15:29
[info]acidkitteh
Omega Massif - Urus Arctos
Tags:

6. Dec 2017 @ 14:15
[info]izdziivotaaja
Dzīves apnikums nekur nav pazudis..meh..

Bija jāaizbrauc līdz darbam uz ugunsdrošības instruktāžu. Vairāk gaidu praktisko nodarbību, kas izklausās pēc fun.

Pēc instruktāžas ārā pīpējām & šoreiz es biju tā, kas ierosināja aiziet pasēdēt kafūzī.. Vismaz labāk tgd pazīstu mūsu meiteni no Grieķijas. Vēl 1 cilv, ar ko varētu kko pasākt...kaut gan es nevaru saņemties uzrakstīt vēl tā, bet iet satikties ar kaut vai kādu no leišu draugiem.

Vēl lieta, kas totāli besī, ir ēšana. Goda vārds, man ir zb domāt, gatavot & pats ēšanas process arī besī! Pēdējā laikā arvien ilgāk novelku & sevi ir jāspiež kko apēst, lai ķermenis vienu dienu neatslēdzās. Pēc algas jāsaņemās nopirkt pamēģināt tos pulvermaisiņus!

6. Dec 2017 @ 11:42
[info]melnbaltalapsa
Tā vienkārši apsēsties mierā un uzrakstīt kā jūtos, kā izskatos, kā gribu justies, kā gribu izskatīties.

.5. Dec 2017 @ 22:10
[info]kini
hm, nepatīk tās mārciņas darbības pagaidām, laikam esmu nokavējusi brīdi, kad bija samērā ok pārskaitīt no eur uz gbp. gadās. anyway, nolēmu sev dz.d/zsv dāvināt finanšu disciplīnu :D tā kā lasu vislai kko par psiholoģiju, vnk jāizplešas uz šo tēmu un aizies.
Mūzika: taylor swift
Tags:

debess puses4. Dec 2017 @ 22:54
[info]feita_kleita

4. Dec 2017 @ 20:51
[info]melnbaltalapsa
Satiku Ievu. Foršo Ievu. Esmu uzlādēta baterija no sarunas ar viņu, klātbūtnes un kopīga foto. Viņa ir tik ļoti jauks cilvēks. Debestiņ, tik ļoti.
Būs man krūzīte.

4. Dec 2017 @ 00:21
[info]izdziivotaaja
Nesen vēl priecājos par labo noskaņojumu... Šon laikam bija kulminācija tam, cik ļoti fucked up & nesaprotoša, ko iesākt ar savu dzīvi, es jūtos...
Daudz varētu mainīt darba nomaiņa. Pizdu viesmīles vai da jeb kādu darbu ar cilvēkiem!
...bet. Tik daudz faktoru.
..fuck me.

4. Dec 2017 @ 00:39
[info]huinja
Šis tas novēlojies no internāta plašumiem )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba