Members

About Members

31. Jan 2015 @ 13:44
[info]huinja

31. Jan 2015 @ 13:04
[info]noisiite
Pēdējo nedēļu bija piemeties kaut kāds šopinga drudzis, parasti man tā īsti nepatīk pa tām bodēm vazāties, bet nu reizēm uznāk. Tad, kad nopirku sev rozā džemperi ar gliteru sirsniņu pa visu vēderu, sapratu, ka ir laiks apstāties. :D (toties beidzot arī iepirku visādas citādas vajadzīgas lietas)

31. Jan 2015 @ 12:12
[info]ninona
Nupat es tā nopietni un ar zināmu prieku esmu pieņēmusi, ka nekad vairs nebūšu TIK tieva, ka nu man būs sievišķīgākas formas (izņemot krūtis gan...), ka "un vispār".

... tālāk ... )

tad nu par to vēdera izeju arī nedaudz :D31. Jan 2015 @ 11:00
[info]noisiite
Un tad es tā mierīgi vēl guļu, bērns blakus žurnālu 'lasa', spēlējas gar apakšveļu atvilktnēm utt. un es tā nolēmusi esmu vēl pagulēt, vēl pavārtīties. Un tad pēkšņi tā smaka, nu tā pati, kura vienmēr var mani izraut no gultas divās sekundēs, skaļi galvā skanot bļāvienam: "tikai ne ceļojošo!"

Bet tomēr.30. Jan 2015 @ 23:05
[info]feita_kleita
Kāpēc neviens nerunā par nelabvēlīgajām ģimenēm, kurās katru pusotru gadu pa metienam?
Un tad šie nelaimīgie izsalkušie Latvijai tik ļoti vajadzīgie bērni skraida pa pagalmu pliku pakaļu.

Aizej gan, iespējams, būs jautri.30. Jan 2015 @ 22:43
[info]feita_kleita
Lai gan no visa satraukuma, kad vajadzēja teikt pareizo variantu, sākās disleksija, tomēr bija jautri un interesanti. Būs jāatceras pa rokai vienmēr turēt ūdeni, lai pēc intensīvas smadzeņu kutināšanas nesāk sāpēt galva.

Nākot mājās runājām par "aktuālo" tēmu un esmu priecīga, ka unpy visu sakāmo jau īsi ir uzrakstījis un man nevajadzēs nemākulīgi izteikt savu viedokli pa ceļam apvainojot lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju cibas.

30. Jan 2015 @ 21:48
[info]samta
šodien jau ceturto reizi trīs ar pus mēnešu laikā mani uz ielas pasveicināja skolas vecuma jaunietis. pirmās divas reizes man šķita, ka tā ir irgāšanās, jo sveicinātāji bija bariņš zēnu sākumskolas vecumā. trešo reizi mani pasveicināja kāds nedaudz vecāks puisis, bet šodien apmēram 15, 16 gadus veca meitene. skatos vidusskolas mājas lapu, bet nevienu līdzinieci skolotāju rindās īsti nemanu. skat, ka drīz atkal pienāks tas brīdis, kad būs jāfotogrāfējas kopā ar nepazīstamiem civēkiem, jo viņi gribēs kopfoto ar meiteni, kas ļoti līdzinās kaut kādai tur no kaut kāda tur seriāla, kuru nekad neesmu skatījusies, bet zinu, ka tāds ir.

30. Jan 2015 @ 21:43
[info]huinja

lawn chair society30. Jan 2015 @ 17:15
[info]bohemija
Kolosāls "rīts." Neiet uz skolu, nogulēt līdz 3iem un darīt tieši to, ko gribas. Divas stundas pavadīt ar džeza harmoniju un tā tālāk. Btw, šis albums vienkārši norauj jumtu.
Mūzika: Kenny Werner

.30. Jan 2015 @ 17:59
[info]kini
kvī, un roisin murphy būs rw :) kādubrīd dikti klausījos, gan kā moloko, gan pēc. 
Mūzika: Roisin Murphy - "Overpowered"

30. Jan 2015 @ 17:51
[info]jim
Draugi, es tikai gribēju pateikt lielu paldies par šodienu. Jūsu atbalsts un sapratne ir gandrīz fiziski sajūtami, kaut kas līdzīgs lielam apskāvienam vai siltai segai, kas negaidot izveido starpsienu, aiz kuras negācijas un nosodītāji pārsteidzošā kārtā nespēj ievainot, vismaz pagaidām.

30. Jan 2015 @ 17:13
[info]noisiite
Bērns grib būt tik patstāvīgs, ka šausmas. Pati ēdīs ar karotīti, kaut lāga vēl nesanāk, pati dzer no mācībkrūzītes, visu pati. Turēt viņu nevajag, palīdzēt arī ne, rokas grūž prom.
Labi, ka viņai patīk arī mīļoties, nāk klēpī, bučājas, samīļo. Varam mīļoties tā pat krietnu laiku. Labi, ka tā, vismaz neesmu pavisam apdalīta.
Tik ātri tas bērns aug.

Adaptācijas traucējumi.30. Jan 2015 @ 16:42
[info]feita_kleita
Jāiedzer nomierinoša ripa, kamēr neesmu salauzusi, saplēsusi, iznīcinājusi... histēriski nobimbājusies un palīdusi zem segas. Tas ir ārprāts! Un viss tikai tādēļ, ka pēc stundas trīs stundas būs jāsēž latviešu valodas pirmsstudiju kursos (jo angļu valodas pasniedzēja ir kaza) vienā mazā telpā ar svešiem cilvēkiem.
Tags:

30. Jan 2015 @ 16:10
[info]samta
laikam jānomaina veselībsierakstu tags. esmu piesaukusi iesnas, no kurām biju brīva veselu gadu, bet nu jau otro dienu pilu un šķaudu.

.30. Jan 2015 @ 14:13
[info]feita_kleita
Katram mums savs traģiskais stāsts paslēpts skapī. Žēl Skumji.

30. Jan 2015 @ 08:39
[info]ninona
Par ceturto dienu no audzinātājas atsauksmes neizdevās dabūt.
P vakarā atkal prasījās atpakaļ uz bērnudārzu, bet nu jau neraudāja.
Šodien ir mūsu divatādiena, pagulējām mazliet ilgāk un rītu esam iesākušas priecīgi, BD pieminēja, bet neraudāja. Mīļojamies, liekam mozaīku.

Šo dienu centīšos veltīt mazajam bērnam.

Katrā ziņā IR jau labāk. Tomēr mājās grib un mani arī :)

Toties M gan vakar gaudoja, ka P esot brīvdiena, bet viņai līdz vakaram skoliņā.
Tas, ka 3 dienas pēc kārtas izņēmu no skoliņas uzreiz pēc launaga un mums bija savs laiks, viņai neaiziet, gaudo.

30. Jan 2015 @ 00:01
[info]zivs
laikam iemesls, kāpēc negribās rakstīt, kad ir labi, ir triviāls:
ko izkliedz, tas pāriet ;)

.29. Jan 2015 @ 23:29
[info]kini
maz kas ir līdzvērtīgs iespējai diskusijas otrai pusei iebāzt šņukurā tekstu, kur kāds 'augstāks' ir pateicis to, ko es domāju.
Mūzika: Maria Muldaur – Cajun Moon

29. Jan 2015 @ 22:41
[info]noisiite
Sēž uz ceļiem ar paceltu ķermeņa augšdaļu. (pacelts dupsis)
Mantas no grīdas ceļ uz skapja.
Liek mantas man rokā.
Tags:

29. Jan 2015 @ 19:02
[info]noisiite
Aizvakar no rīta vizinājos uz to Riga Plaza, lai filmu paskatītos. Priekšā brauca policijas automašīna, tad tā pagriezās tādā kā laukumā, apmeta riņķi un sāka braukt aiz manis. Nopriecājos, ka nu tik būs, pirmo reizi mani apstādinās, bet nekā. ~minūti tā cieši aiz manis pabrauca un aizbrauca tālāk. :(
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba