Members

About Members

23. Nov 2014 @ 01:42
[info]santech
Aizgājām uz doič nepal. Letarģija, posts tv, un atkal letarģija. Tā arī aizgājām mājās.

.22. Nov 2014 @ 23:00
[info]kini
"terrible is the lonely desert of not being true to oneself." /jaspers/
Tags: ,

22. Nov 2014 @ 20:57
[info]samta
ir jābūt krietnam bagātniekam, lai varētu izdzīvot ģerevņā. dārzeņi un augļi šeit maksā vidēji par 50 centiem un uz augšu dārgāk par dārzeņiem rīgā (kā naktī zvaigznes), gaļa reizumis (kad labajos, jaukajos lielpilsētas veicīšos ir atlaides) sanāk pat uz pusi dārgāka. labi gan, ka man ir ērti sakari ar rīgu. šeit varu patērēt naudiņu tikai mazei, pienam, jogurtam, našķiem un retu reizi kam rīgā-aizmirsts-nopirkt. vēl šodien vietējā aptiekā akūti vajadzēja iegādāt zāles ar 2e uzcenojumu jau uzcenojumam. acs iemetās arī maisījumu plauktā. E pamatpārtikas piedeva šeit ir pat par 5e dārgāka (starp citu, vērtība +5 maisījumam bija arī RDzn. nu, ķipa, ja izmisušai māmiņai vajadzēs- nopirks, jo kur tad citur liksies). man nudien ir žēl to cilvēku, kurus te neganti izslauc un nudien kauns, kauns, kauns tiem, kas vāra sev desmaizes uz neizdevīga ģeogrāfiskā izvietojuma rēķina. kruti šeit ir tikai vienos humpīšos no diviem. tur I. par kapeikām parasti pērk foršas plates, bet es par 25 vai 50 centiem gabalā sev apģērbu.
vēl te ir šausmīgas rindas pie zobārsta, tāpēc žilbinošu smaidu domās pārceļu uz pilnīgu pavasari. pēc šodienas vizītes nākošo pierakstu, piemēram, dabūju tikai uz 10. janvāri un vēl pēc maniem aprēķiniem līdz pilnīgai laimei būs jānāk trīs apaļas reizes.
ā un nekad nedrīkst domāt, ka es tagad fiksi saēdīšos saldumus un pēc tam nedēļu vairs neēdīšu, jo labākajā gadījumā sanāk tos neēst tikai vienu dienu. man tā tagad ir. šodien I. no tallinas komandējuma atveda citronu un ķiršu marmelādes šokolādē un pīlādžus un rabarberus šokolādē. visu tik daudz un garšīgu, ka jāēd nedēļu vismaz :/

22. Nov 2014 @ 19:18
[info]santech
Gribu pakliegt. iekšeji kkas tml. arī notiek. Nevaru izlemt. Turpināt apgūt Gentoo vai palikt pie Slackware. Ar pēdējo jūtos loti familiar. Bet otrs ir lielisks iemesls smadzeņpakustināšanai.

22. Nov 2014 @ 16:38
[info]ninona
Pēc tulkojuma nodošanas ne mazākās vēlēšanās pavadīt dienu ražīgi.

Aktivitāte kā vienmēr sāksies pusstundu pirms A pārbraukšanas no darba. Bet pagaidām man ir vēl 2 h, kurās tomēr vajadzētu kaut ko padarīt.
Bet ko???

/Ja negribas neko tīrīt, kārtot, gatavot. Laikam jāpavingro. Vot!

Get off it22. Nov 2014 @ 14:12
[info]begemots
If morals were high horses, would all beggars ride ponies?

22. Nov 2014 @ 12:42
[info]ninona
Klau, draugi un citi!

Es ļoti bieži daudz ko neuzrakstu, kas varētu būt interesantāks par bērniem un "ai-cik-es-lūzerīga"/"ai-cik-es-kruta". Nu, tur pa sieviešu tēmām un seksu.

Ir lasītgribētājas (-i)?
Vai labāk tomēr nevajag?

22. Nov 2014 @ 11:57
[info]fjokla
Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl

Pašreklāma22. Nov 2014 @ 11:34
[info]pirx
Nu es te tā, eee, ziniet, eeee nedaudz ar šito te, eee, fotogrāfēšanu ņemos. Pēc vakardienas diskusijas ar cibiņu [info]santech izdomāju ielinkot savu piecsimts pikseļu profilu.

Paldies par uzmanību, kaķēni!

22. Nov 2014 @ 10:37
[info]soul_embraced
Habanero raža novākta, taču laputis pieveica pašus augus. Vakar apglabājām atkritumu maisā :(

22. Nov 2014 @ 10:33
[info]santech
Tik agri darbā sākt spēlēt datorspēles (Metro 2033) laikam ir pārāk nepieklājīgi. Līdzīgi kā ar alkohola lietošanu pirms plkst. 12.

Par metro runājot - nav izdevies rusificēt. Steam'ā dabūju haļavno eng versiju, bet šai spēlei vairāk piedien krieviskie teksti.

Ain't it typical?22. Nov 2014 @ 10:25
[info]begemots
Diskusija pie [info]lemurs mudināja apcerēt: nez, ir vēl kādi, kuriem, piemēram, sportzāles abonements vai kas tāds, ja kādreiz nopirkts, paliek tā arī neizmantots — varbūt vienu reizi vai divas aiziet, bet pēc tam "man nav laika, man jāsteidzās"?

Man tas ir diezgan tipiski. Tāpēc vairāk nekādus tādus nepērku, bet tikai vienreizējo, kad reāli aizeju. Atceros vēl morisejam savulaik uzdāvinājām pa vairākiem kopā dāvanu karti jaunām brillēm; viņš, protams, teica palddies un jūsmoja un tā arī, šķiet, gada laikā neizmantoja, jo turpināja staigāt apkārt ar ieplīsušajām.

Interesanti arī, cik lielā mērā sporta zāles uz to pelna ar overbookingu.

22. Nov 2014 @ 01:24
[info]samta
istabā tik auksts, ka jāguļ gultā un jāgaida kārtīgs ēstgribas bļāviens. ātrāk nav drosmes piecelties.

.21. Nov 2014 @ 23:59
[info]kini
gribās tos skaisti apgarotos un sevi atradušos sakrāmēt ap sevi aplītī, lai ir tur, blakus, uz ko skatīties. jo es pat kaut kā noraustos pateikt, cik skaisti bija. it kā man nepienāktos. nieki.
aizgājušajā vasarā visur kur tika dziedāts. nemāku, bet pie katra ugunskura sanāca, un uz upes un kur tik vēl. balss jau nemaz nav, bet kaifs tāpat, no procesa. kaut kas tur ir.

garšo beaujolais noveau. tāds jēls vīns man pat patīk.
Mūzika: banks

21. Nov 2014 @ 23:06
[info]santech

independence Day by u-narciss on deviantART

21. Nov 2014 @ 22:13
[info]santech
Pēdējais brīdis uzcept bildi radio naba fotokonkursam. Tad nu to šobrīd ari daru - taisu mākslu. Vismaz izejas materiālu. Jo jāapstrādā jau arī gan jau mazliet būs.
Dievinu ņemšanos ar statīvu un kluso dabu.
Mūzika: Within Temptation - Gatekeeper
Tags:

21. Nov 2014 @ 21:10
[info]ninona
Man nepatīk iet pakaļ M pēc angļu valodas, jo tad sanāk atnākt aptuveni vienā laikā ar krutāko bērnu krutajām mammām. Viņu bērni ģērbti firmīgās drēbēs un pašas arī tik pat firmīgas dārgiem auto piebrauc.
Bet es tāda brienamos zābakos, izdilušos džinsos, neglītu + neizmazgājami pleķainu kurtku un lētu izpļurzījušos cepuri, neuzkrāsojusies un zem cepures saburzītiem matiem.
Visas tik pieklājīgi man "labdien" un "labvakar", kamēr es savus bērnus nefirmīgās drēbēs saģērbju un krāmēju maisiņā M ēdiena kārbiņas...

Apņemos šoziem parūpēties par sevi un to, lai man būtu nauda.

21. Nov 2014 @ 19:40
[info]santech
Tas tā laikam bija zvaigznēs ierakstīts, ka tiku pie Nikona D7000. Bōdija. Ok. Jo tajā brīdī tas tieši uzpeldēja un varēju atļauties paķert. Lietotu. Bet tagad, nesen, uzpeldēja Sonu A77 tādā pašā cenā. Un Pentax K-5. Visi šie aparāti bija manā višlistā laikiem, kad būs naudas. Vēl tikai Canon 7D jāsagaida kad parādīsies uz apvāršņa. Bet, no otras puses, labi, ka paķēru pirmo, kas uzpeldēja no saraksta. Citādi nevarētu vien izvēlēties.
Mūzika: Weird Al Yankovic - Polka Face

21. Nov 2014 @ 18:58
[info]santech

Un atkal21. Nov 2014 @ 16:28
[info]feita_kleita
kravāšu čemodānus un kārtošu kastēs grāmatas.
3 mēnešos esmu izdzīvojusi 3 gadus dzīves. Pirmajā sajūsma par visa drīkstēšanu un stabilitātes ilūziju. Otrajā besis un izmisums, kad riebjas tas, kas tev jādara. Trešajā intensīva ārprātīga tusēšana un klaiņošana naktīs. Nemiers. Es nespēju sevi sargāt. Un tagad es atgriezīšos mājās pie Sirds. Lai arī viņš nav "mans ideālais vīrietis" un es neesmu "viņa ideālā sieviete" ir svarīga šī būšana blakus un rūpes. Man nepieciešama pieskatīšana, lai nenodzertos un mani neatrastu kādā vārtrūmē izvarotu un nogalinātu. Sirdij nepiesiešama aprūpēšana, lai neizdiltu vēl vairāk un nenomirtu badā pie pilna ledusskapja. Turklāt vēl jācenšas tikt pāri un salabot prātus. Depresija ir slimība pret kuru ir zāles. Antidepresantus nedzer vārguļi, kuri visu mūžu vēlas nīkt.

Bet ir arī bailes, protams. Es baidos, ka tas "Tev ir tik daudz mantu" un diktēšana, kad man iet gulēt, kad man lasīt grāmatu, vai skatīties filmu oriģinālvalodā pat tad, ja tā valoda ir japāņu, mani atgriezīs atpakaļ pie asmeņiem. Cerams, ka tā nebūs. Cerams, ka es joprojām saglabāšu savu brīvo gribu.

Un Ada ir brīnišķīga, kad viņai nesākas paranoja (cerams, man tā nesāksies tagad). Ir apņemšanās sev palīdzēt, apņemšanās nedarīt sev pāri. Vakar sūcām vīnu un rakstījām dzeju. Gājām uz KKC, lai es varētu priecāties par sniegu, kamēr tas nav pārvērties par šļuru. Atklāju laba sidra dzeršanas prieku, jo tas neaizver manī saprātu. Ēdu vegānu šokolādes kūku, kuru nekad vairs neēdīšu, jo tāds veselīgs dranķis ir briesmīgi meli sev pašam.

Viss. Saguru no visas šīs sadrumstalotās pierakstīšanas.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba