Members

About Members

28. Mar 2020 @ 16:27
[info]amazeme
Ir cilvēki, kuri savā dzīvē paspējuši saprast, ka galva un aste patiesībā ir divas daļas tam pašam kaķim, tad ir tādi, kas vēl nav pamanījuši caurumu žogā, caur kuru skatoties varētu padomāt, ka aste ir sekas galvai. Bet tad ir vēl tādi, kuri vispār atsakās pieņemt iespēju, ka žogā varētu būt iespējams caurums. Žogs taču ir perfekts!
Mūzika: Indie/Pop/Folk Compilation - April 2020 (1½-Hour Playlist)

28. Mar 2020 @ 01:43
[info]liene
Love is not always there where You want it. It's not always going to be convenient, or easy, ir practical.
But when You find it, You have to fight for it.
Cause if You don't... You risk losing everything.

27. Mar 2020 @ 13:14
[info]melnbaltalapsa
Aktuālākā frizūra man ir divas bizes. Un mati izauguši krietni gari.

26. Mar 2020 @ 15:29
[info]izdziivotaaja
Otrais webinārs - done!
Lai arī šodienas advokāte bija labāk saprotama, tik un tā uztvēru tikpat daudz, cik no iepriekšējā xD
Jebkurā gadījumā ļooooti apmierināta! :)

24. Mar 2020 @ 19:52
[info]elektroliize
...
turi mani vējā
turi mani ciet vārdu vētrās
...

Nejautā - Triana Park

24. Mar 2020 @ 15:10
[info]izdziivotaaja
Šon bija šīs ned pirmais webinārs. 5h ļoti labi sagatavota un tiešām informējoša materiāla! Nespēju gan sakoncentrēties uz pēdējo daļu, kad advokāts runāja veidā, kādu manas smadzenes automātiski pārtulko kā fona troksni un ignorē xD Anyways parīt vēl 6h par šo pašu tēmu un cerams bez advokātiem! xD

Visp nebrīnos, ka šie kursi ir par brīvu...patenti maksā pizdjets!

23. Mar 2020 @ 19:57
[info]izdziivotaaja
Biju paņēmusi online B2B kursus. Neiedziļinājos aprakstā, ka nav tieši par grāmatvedības lietām, ko es gribēju, bet par pārdošanas/piesaistīšanas tehnikām. Tik un tā izgāju cauri. Es ceru, ka uz to laiku, kad ļoti aktīvi viss aizietu, mums būs pietiekami stabili ienākumi, lai nolīgtu cilv, kas to darīs!
Ok, grāmatvedība ar nav manā zināšanu lauciņā, bet daudz reālāk sevi redzu to darām nekā iekš sales jobs tipa.

Prieciņš, ka ne visi parastie kursi atcelti. Šoned 2gb, kas oriģināli bija paredzēti Oslo + pārējie caur online streaming, visi pārlikti uz online.


...vēl cītīgi izvairos no kāpšanas uz svariem xD Ceru, ka nebūs pārāk grūti atsākt iet uz gym, kad varēs atkal. Mājās nu nekādi neko...

21. Mar 2020 @ 16:09
[info]zivs
Man ir arī homoseksuāli draugi, un vārds 'pidors', nozīmē kurā to lieto sevī vīlušies cilvēki, arī man skan aizskaroši. True pidori ir tie, kuri nule apvienojās korī pret mediķu algu paaugstināšanu.
Bet mums ir pidoru sarakstiņš, tik jāparakājas webā. Žēl, jo paredzu, ka man arī vairs nebūs par ko balsot.

20. Mar 2020 @ 18:30
[info]melnbaltalapsa
Es atradu video, kur mēs braucam ar auto. Es filmēju un visādi ķēmojos. Viņš runāja par siltumu. Uzmanīgi, neatraujot skatienu no ceļa un auto stūres. Viņa siltais smaids. Man pietrūkst siltā smaida. Un vēl simtiem un tūkstošiem lietu ko darījām.
Tā var pietrūkt tikai kāds, ko esi mīlējis no visas sirds, bet aizgājis projām.

19. Mar 2020 @ 15:34
[info]izdziivotaaja
Tā kā Wizzair vairāk uz Rīgu nelidos un līdz rudenim man vēl derīgas discount kluba atlaides + iztērēt, kas tur uzkrājies, domāju pačekot, kur varētu aizšaut... Mhm, no mūsu gala palikuši tikai 7 galamērķi un 5 no tiem Polijā.
Pagājušo gadu sanāca vairāk paceļot un tgd lomkas! :D Un pat biļeti nav jēgas pirkt, kamēr nezinās kā viss būs...grrr!

19. Mar 2020 @ 06:52
[info]acidkitteh
Rastafāri vislaik cerēja uz repatriāciju. Tad nu lūk arī tā pienāca, tikai nevis vien rastu mērogā, bet visas pasaules.
JAH BLESS.
pietiks vazāties

18. Mar 2020 @ 21:43
[info]zupcis
Jāatzīst, ka sākotnēji biju skeptisks visas pandēmijas statistikas jautājumu ietvaros. Un tad padomāju par saviem vecīšiem, kurus šī sērga var nogalināt krietni statistikāk. Dažkārt tie pāris procenti var būt krietni personiskāki. Šodien pirmo reizi nostrādāju mājās attālināti, tikai vienu reizi izejot laukā, lai nopirktu dibenpapīru un minerāli. Veikalos ir grūti ievērot 2 metru distanci, galvaspilsētā gribot negribot nākas būt tuvākās attiecībās ar svešiniekiem. Nav forši, ja darbs sastāda pārāk lielu procentu no dzīves. Dzīve attālināti, varbūt vienīgi kaķītis priecājas par manu nepārtraukto klātbūtni savos kvadrātmetros. Un ko ta mēs te. Mirst jau vienmēr citi, mēs nekad nemirstam.

18. Mar 2020 @ 16:09
[info]jim16. Mar 2020 @ 18:55
[info]izdziivotaaja
Ok, panika un lielā iepirkšanās. Tualetes papīru arī vēl saprotu, bet kāpēc Lv tauta tā uzbrūk tieši griķiem? Vai vnk veikalos nav daudz un nespēj piepildīt plauktus kā ar rīsiem/makaroniem un tāpēc izceļās? Hz. Šon pati biju līdz veikalam...izskatās, ka norvēģiem prioritāri ir milti un gaļa, jo pārējais viss bija norm izvēlē un daudzumā.
Klausīšu paziņas ieteikumam un pagaidīšu ar ikmēneša lielo plauku piepildīšanu. Piemēram, sāk parādīties lēti 0,5kg maisi ar šķiņķa šķēlītēm, kas acīmredzami bija paredzēti ēstuvēm pārdošanai, bet tās ciet un kkur jānogrūž...un mums uz 3 cilv ir 2 lielie ledusskapji :)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba