Members

About Members

23. Apr 2014 @ 11:43
[info]fjokla
kānutur bija vonnegūtam par vienīgo dienestu, kam cilvēce vēl mazliet tic, tipa ugunsdzēsēji, ja. betnupatās vakar, degpunktā bij vēlviens tāds, tīri prieks skatīties, dienests. Vārdsakot, stāsts tāds, pa lieldienām ģertrūdsielas iemītniekus apmētā un gāna pa blakusmājas otrā stāva logu, nutur šplauj uz galvas, kautkādas armatūras lido un mātes vārdi, nu, nekāda prieka mājās nākt, izsaukuši mentus, tie atbrauc, brauka zodus un konstatē, ka tiešām, otrā stāvā  smuki aiz dzelzs durvīm uz balkona iebarikādējies vesels bars stipri agresīvu džeku, dzer, mētā lomikus un ķieģeļus garāmgājējiem uz galvas, nesmuki izrunājas, nutā, ka tiešām nesmuki, piedāvā pasniegt molotova kokteiļus, un bars tāds, tāka stipri vairāk pa pieci, nuvārdsakot, skērī šit, un pat no malas vērotājam tākā pēc taisnības sāk šķist, ka tos perdeļus vaidzētu tā sulīgi izsvēpēt laukā, nulūk, tie divi menti saprot, ka nekas viņiem diviem tur nesakāks un izsauc ātrās reaģēšanas vienību, es gan nezinu, cik nu tur ātra tā reaģēšana, jo kamēr tā brīgāde brauca, tikmēr tas jautrais bars, pats ar sevi sabudinājies, no augšas fiksi izspūrk laukā ar lomikiem un vienam no mentiem ielauž galvu un hujakts, atpakaļ savās barikādēs, nu ahujevšije, esteiktu, galīgi, godavārds, tik ļoti jutusi līdzi īstiem ne seriku mentiem nekad neesmu,. nulūk, betkur tiešam beigās prieks bija skatīties, kad tā ātrā reaģēšana beidzot atpirdās, rindiņā rindiņā, kolektifs kā vienota molekula, zābaki vienā ritmā un bladāc, caur dzelzs durvīm unka nolika pa zemi un izsmērēja pa sienām visus nahui, tiešām prieks. A tie džeki, kas iekšā, izrādījās trīs dienas objektā aizdzērušies celtnieki, astoņi gabali, nu, prikaļis

23. Apr 2014 @ 11:51
[info]lyrfeel
dažreiz esmu pārāk dīvaina pat pati priekš sevis.

runāju pa telefonu un brīnos vien, kas man prātā rodas un kas izskan.

itkā forši.
bet arī baismīgi.
un neparedzami.

23. Apr 2014 @ 08:25
[info]ninona
Palēnām aug nagi.
No -1 (nograuzti līdz sāpēm) 10 dienu laikā izauga līdz +1 (var drusku skrāpēties). Vakar P diendusas laikā jauki pasēdēju uz lodžijas ar vienu vietējo aptuveni draudzeni, viņa manus nagus apkopa (manikīru apgūst). Tagad man ir smuki 0 līmeņa nadziņi - īsi, īsi, ne skrāpējas, ne sāp.

Un vispār - drīz modīsies jaunākā špidrilka, sāksim dienu!

Jāizstaigājas, jānopērk gaļa. Sarunāju sev mazliet darbu, pelmeņus paražot.

VIENMĒR 30% NO PLĀNA23. Apr 2014 @ 00:54
[info]bohemija
Dažreiz aizmirstas, ka... KATRU DIENU mums ir brīvā griba. Katru dienu ir plenty of time. katru dienu ir mirklis izdarīt kaut ko, ko tu esi patiesi gribējis izdarīt. Un katra diena ir brīnišķīga. Bet gandrīz katras dienas beigās ir kaut kas, kas tomēr nav labi. Un tas ir TAS, kas nav labi. Simple pleasures, kur tas viss paliek? Es vainoju savu izcelsmi par to, kā domāju un rīkojos. Bet viss, ko daru un visi ieradumi ir maināmi. Es varu būt tas, kas GRIBU būt. Es varu manīties. Un varu būt laimīga. Es vienmēr BŪŠU pietiekami laba, JA gribēšu. Iekārtot istabu, aizbraukt uz Briseli, apceļot Eiropu, iemīlēties, iemācīties visu par vokālo tehniku, iemācīties slešakordus, pētīt instrumentāciju, iemācīties angļu valodu, rakstīt GRĀMATAS, nopirkt fotokameru, dzert frapučīno ar draugiem, nebaidīties zaudēt laiku, kurš mums nepieder, pirkt lietas un drēbes un nejusties par to slikti, nobukot lidmašīnas biļeti. Un tas ir tikai sākums. Sākums skaistai, skaistai dzīvei. Un tas viss ir jādara TAGAD, ŠODIEN, TŪLĪT.
Mūzika: Ravel

.22. Apr 2014 @ 22:27
[info]kini
šodien dikti pastrādāju, saņēmos pirmoreiz vello izvilkt no ziemas guļas un vēl noskrēju 3 km, pie tam bez pauzēm un visnotaļ izbaudot. es tomēr esmu naktsputns. man patīk ilgi gulēt, strādāt es vislabprātāk sāku ap kādiem 4iem pēcpusdienā un ap 10iem man šķiet, ka vakars tikai sākas. galīgi neiet kopā ar darba grafiku :D
Tags: ,

Dubulti22. Apr 2014 @ 22:17
[info]feita_kleita
ir mazliet vairāk novirzīti uz ziemeļiem. Auksti.
Skolā gulēju uz kušetes, skaitīju ventilācijas aizega caurumiņus. Izstaigāju nesaprotamos koridorus un kāpnes. Nav skaidrības.
Esmu atgriezusies lietu nesaprašanā. Matemātika. Cilvēki. Lietas. Nogurdinoši.
Brīšiem ieslēgts safe mod režīms. Un brīžiem es aizplūstu prom.

Mīlestības nav, ir tikai ilgas būt mīlētam.
Un tā mēs visi ilgojamies, nemīlot. Pieprasot. Vairs negribot.

Bezjēdzīgi. Auksts.

22. Apr 2014 @ 21:01
[info]vacatio
bišķi gribas iesmiet un bišķi dusmīgi rūkt par tiem gatavošanas laikiem, ko raksta cetras sezonas.
šitā jau nez kuro reizi iekrītu "sagatavošana 10 min" a es pa virtuvi šuriju 1,5-2,5 stundas.
Nu labi, es neesmu profesionālis, bet nu ne jau arī galīgi tizla.

Prikiņ sagatavot visu priekš kaneloni 10 minūtēs? To pat ar 10 čakliem nēģerīšiem nebūtu iespējams izdarīt.
Tags:

22. Apr 2014 @ 20:54
[info]noisiite
mums te diena ar nakti nedaudz sajukusi, bet tas nekas. kgan, nav jau nekas sajucis. puncī jau viņa identiski rīkojās. zināju, ka tā būs.
skatos uz to bērnu un nesaprotu kā viņa varēja sarūmēties manā mazajā puncī.

22. Apr 2014 @ 18:32
[info]lyrfeel
ak skate, skatīte, tehniskā apskatīte....

22. Apr 2014 @ 18:22
[info]santech
Vakariņas gatavas, varu lidot uz darbu. Ceru, ka garšos.

Un šausmīgi patīk mūzika šobrīd.
Mūzika: Indigo Larvae - And Death Shall Have no Dominion

rati rati.22. Apr 2014 @ 14:39
[info]sjuzi
Meita pirmajā dienas pusē, šķiet pārbaudīja visas iespējamās robežas. aizmiga gan bez kreņķa. Šodien arī dikti kašķojās ritenītī, tad nu mana teorija, ka varbūt vēl var ar ratiem neiespringt izgaisa. Skatos vēl variantus.
Zooper Waltz vs ABC Design Primo. Neesmu redzējusi nevienu darbībā, bet pēc video neskatoties uz to, ka Zooper Waltz ir ne tik kompakts, bet ar kopējo rokturi, lielo kapuci un līdzi nākošo kāju pārsegu "ieliek" mazliet ABC, savukārt ABC "ieliek" ar pie barjeras stiprināmo drošības jostu, ka nevar izšļūkt cauri un šķiet, arī amortizāciju.
Man liekas, ka beigās pēc visiem šiem meklējumiem, es būšu tā izbesījusies, ka nopirkšu tādus, kas tīk pēc krāsas :D
Tags:

.22. Apr 2014 @ 13:43
[info]kini
es laikam esmu pārāk pragmatiska, bet, ejot garām mildai, katrreiz iedomājos, kāpēc tiem diviem vīrišķiem pašā spēku briedumā jāstāv un jāsargā, ja tur drošībnieki tāpat apkārt staigā un tie džeki gan jau varētu daudz labāk celt ikp un demogrāfiju. godasardze laikam man šķiet tikpat arhaisks pasākums kā autokolonnu sataisītais bardaks uz ielām, kad 'augsti viesi' vizinās un tāpēc visiem jāstājas.

pēcsvētku bezpaģiru paģirnoskaņums22. Apr 2014 @ 13:28
[info]begemots
What wouldn't we do to do the things we wouldn't dare to do.

.22. Apr 2014 @ 13:17
[info]kini
vasara noteikti ir sākusies - nupat vienai tūristei skaidroju, kur lido, un cita pienāca klāt, lai noskaidrotu, kur nopirkt kurpes. visādi citādi es tomēr nespēju tādā ātrumā pārorientēties no 'auksti!' uz 'kur ir mans peldkostīms?'. man šķiet, ka pirms divām nedēļām vēl vilku silto mēteli un manī dzīvo vēl kādi 25%, kam ir aizdomas, ka varbūt tomēr uzsnigs... :)
Tags: ,

22. Apr 2014 @ 10:48
[info]izdziivotaaja
Murgaina nakts, kaut arī neatceros, ka būtu ko sapņojusi... Pamodos precīzi 5:55 ...pēc tam stundu līdz modinātājam ar cauru miegu novārtījos + 1 no kaķiem izdomāja, ka vajag baurot pa visu dzīvokli...rezultātā pamodās pārējie & sāka nēsāties pa visu dzīvokli... Pieņemu, ka neviens vairs nevarēja pagulēt..

Peg Perego Si22. Apr 2014 @ 09:22
[info]sjuzi
Uz brīvdienu laiku tikām pie Peg Perego Si lietošanas.
Viegli, aizņem kudi maz vietas auto bagāžniekā (3 BMW ar garo aizmuguri).Viegli salokāmi un atlokāmi. Diezgan easy vadāmi ar vienu roku, ja priekšējie riteņi bloķēti, liela kapuce un ietilpīgs mantu grozs apakšā. Kapuces augšā maza(aptuveni A5 formāta), gana cieša kabatiņa, kur vajadzības gadījumā var ielikt arī take away kafiju (man glabājās meitas ūdens krūze(klasiskā tommy tippee un našķu trauciņš(klasiskais philips aventat piena uzgl. kont.,ko nu izmantoju našķiem :) atlika vēl vieta kam sīkam. Ar bloķētiem priekšējiem riteņiem pa smiltīm gāja kā tanks.
Rokturi grab diezgan kaitinoši, lai cik dīvaini nebūtu, bet mazāk grab, ja priekšējie riteņi bloķēti. Nav kāju balsta (bet tā ir lielākoties šādiem ratiem), sēdus pozīcijā nav tik traki, bet guļus pozīcijā ne visai (kājeles nokarājas). Ir tikai drošības siksnas, kas ziemā ar kombi nebūs īsti savienojamas. Bamperis- vasarā meita nepiesprādzēta mierīgi izslīdēt cauri, ziemā tas aizstātu siksnu nelietojamību, bet vai ir gana ar to manai ūdenszālei, nezinu. Kapuce vairs kārtīgi nepasargā no saules guļus pozīcijā, bet nu tas gana loģiski. Jumtiņam ir lodziņš kuru aizdedz kabatiņa, ja kas kabatā ielikts, tad par lodziņu var aizmirst, ja nav ielikts, tad arī neatradu kā var nofiksēt, lai lodziņš vaļā. Muguriņa nolaižama ar abām rokām, laižas strauji un ar skaņu( meita gan ne reizi nepamodās). Radās sajūta, ka guļus pozīcijā meitai rati ir par īsu, jo nevarēju iebīdīt pietiekami dziļi, lai kājeles nenokarātos, prasās, ja ne kāju balstu, tad vismaz regulējumu sēdekļa apakšu. Amortizācija praktiski nekāda, izjūt segumu maiņas, pat šķietami nenozīmīgas.
Kopumā, ja būtu citādāka muguras nolaišana, kāju balsts vai augstumu regulācija, un lielāka amortizācija būtu gana ok rati. Unnn tie grabošie rokturi, brrr.
Tags:

22. Apr 2014 @ 08:55
[info]vacatio
Draudzene, piemēram, par Antāliju sajūsmā nebija. Viņas rezumē - netīrība kā Francijā, tūristus kāš tā, ka maz neliekas un visār Nothing special.
Bet nu viņa jau braukā apkārt. Vismaz 2x garā ar auto sasniedzamos attālumos iir izbraukājusi pa vairāki lāgi - Horvātiju, Šveici, Slovākiju utt. Līdz ar to viņai jau ir ar ko salīdzināt. Vienīgi par Pamukali bija sajūsmā.
Un vislētākā norēķināšanās tur ir dolāros, jo lielākoties cenas pie apskates objektiem esot vienādā ciparā gan $ gan Eur. Esot saškrobojušies, ka visu lirās samainījuši.
Un arī auto īrēt jāsūta kādu vietējo, jo tūristam tas uzreiz izmaksās krietni dārgāk.

Savukārt mamma pēc sms jorojām sajūsmā, vakar tēvam uzrakstīja sms "sūti naudu, palikšu te".
Pēc stundas brauksim uz lidostu pakaļ.

Bet es tāpat noteikti par visu būšu sajūsmā. Es jau tepat LV par visu jūsmoju, ka tik no mājas laukā.

Upd: mamma ar m tanti tica, ka nekādas netīrības neesot. Moš družka ar kreiso kāju aizbrauca vai vīru sastrīdējās. kaut gan viņa jau man smalka un redz katru kaktiņu, futeklīti un kur ko varētu pielabot.

22. Apr 2014 @ 07:22
[info]noisiite
Helmīte ir vienkārši lielisks bērns. :)
No telefona grūti rakstīties. Garāki txt būs vēlāk.

kopā viņi esot spēks un varot kalnus gāzt22. Apr 2014 @ 00:50
[info]diskurss
nogāzuši arī - no piecdesmit uz desmit. krāniņi.

21. Apr 2014 @ 19:51
[info]izdziivotaaja
Lielos vilcienos - jā...


...taču tajā pašā laikā..ļoti daudz kas ir atstāts novārtā...pārāk daudz...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba