Members

About Members

Vīīīns!20. Sep 2014 @ 17:22
[info]feita_kleita
Kāds izsaka šo vārdu, vai piedāvā, vai ieraugu un mani pārņem nepārvarams spēks, kurš velk velk pievelk pie pudeles kā tādu žļurbu. Ko darīt? Ko darī? Joga? Meditācija? Anonīmie? Mmmmmm... malciņš vīna un viss atlaiž. Dzīvot ir kļuvis vieglāk. Skatos "Black Books" un redzu atbildi.


20. Sep 2014 @ 16:36
[info]ninona
M piesējusi mana tēta sunei kaprona striķi un vadā pa teritoriju, dresē. Un tas nemācītais 5 g.v. lielais lops pat drusciņ klausa!

Daļēji novācām mammas dārzu. Izcepu biezpiensacepumu. Sadalījām lasi. Vēl plānā sušīīī un pirts!

20. Sep 2014 @ 11:02
[info]samta
šonakt gājām gulēt pie i. un a., jo vakar deviņos vakarā kaimiņiene augšāmcēlās un mēģināja ielauzties mūsu istabā, lai paņemtu savas zāles un medus podu ar naudu.
Tags:

.20. Sep 2014 @ 10:02
[info]feita_kleita
Dusmiņas par nepadarīto. Šodien uz darbiņu un tad obligātais ģimenes vakars, kuru šobrīd vairs negribas, jo gribas zīmēt. Skaidrs, ka tik daudz vairs vinčikus nesūkšu, lai nesapistu savu brīvdienu.
Naktī atkal uznāca smaga panika- skaļa. Labi, ka ir saldās miega ripiņas, kuras iedarbojas desmit minūtēs un sniedz 6 stundu mieru.

Tuneļcaurumi lieliski dzīst. Papētīju šausmu bildes un skaidrs, ka vairāk par 10mm man nebūs un vienmēr aizvērts, lai netīšām neizrautu.

Australia, Australia, we love you, Amen!20. Sep 2014 @ 01:34
[info]begemots
Norobežojos no Skotijas referenduma rezultātiem, jo man ne tuvu nav pietiekamas informācijas, lai varētu spriest par to, kā būtu labāk skotiem.

Taču, kas tiešām iepriecināja, bija:

1) tas, ka šādu referendumu oficiāli sankcionē un tas mierīgi arī notiek (salīdzinājumam skat. tos pašus katalāņus, ha, nerunājot nemaz par Krimas "referendumu");

2) tas, ka pat daudzos interneta komentāros, un arī oficiālās runās dominē nevis "ha, nu mēs parādījām tiem tur otrajiem", bet gan tas, ka tiek atzīts, ka tuvu pusei no Skotijas ir bijis cits viedoklis un ka apņemās risināt vismaz daļu no lietām, kas bija uztraucošas neatkarības proponentiem.

Varbūt drusku pārspīlēju, nezinu par baltā un melnā PR ceļiem, bet pati notikumu gaita vairo cieņu pret demokrātijas institūciju kā tādu un it īpaši Skotijā un UK per se.

19. Sep 2014 @ 22:11
[info]noisiite
Šodien biju ellē zemes virsū.
Es to savu zobu biju kādu brīsniņu novārtā atstājusi, izkritušo plombi nevarēju saņemties un aiziet ielikt atpakaļ. Jā, tikai un vienīgi tādēļ, ka man ir panika no tiem zobārstiem. Šodien (ar šo konkrēto zobu) gāju jau otro reizi pie zobārstes, biju tik ļoti saņēmusies, ka no sākuma nemaz neraudāju un braši turējos. Bet nu tad sākās trakumi, ka nācās špricēt vēl pāris reizes, jo sāpēja tik dikti, ka tik traki laikam raudāju, kad vēl nebiju sasniegusi skolas vecumu, vēl arī nedaudz piebļāvu visu zobārstniecību. Bet daktere bija brīnišķīga, ātri, ātri visu, mierināja, bet nu ar to nervu un kanāla tīrīšanu nekādi citādi nesanāca.
Nākamajā reizē tik plombe un viss, zobs būs kārtībā, bet nu būs tik grūti saņemties iet.
Pēc visām mocībām es nespēju uzreiz ar auto braukt, nācās kādu brīsniņu nogaidīt.

.19. Sep 2014 @ 21:55
[info]kini
pagaidām tikai bauda, vēl bailes ir kaut kur tālu. bet man laikam gribētos pastrādāt ar bailēm sev nepiedot. ik pa brīdim galvā vīzija par to, kā varētu justies cilvēki, kas netīšām kādu ir nogalinājuši (šoferis autoavārijā u.tml.). kas tā ir par briesmīgu sajūtu negribot izdarīt ko tādu, ko nekādi nespēj sev piedot.
no citām domām: you can have joy only if you're soft. then you can feel more. and your guideline is pleasure and joy. more bauda.
ko viņa kaut kad iepriekš teica jokojot - 'you will always be my friend. you know too much.' :D pie tā arī paliksim, skanot capital cities safe and sound.
Tags: ,

Project Pitchfork – Blood (2014)19. Sep 2014 @ 21:02
[info]santech
http://newalbumreleases.net/68816/project-pitchfork-blood-2014/

http://mp3db.ru/post.php?pid=10428

19. Sep 2014 @ 18:44
[info]santech
Eju meklēt Brāli.

Pašdziedināšanās!19. Sep 2014 @ 17:04
[info]feita_kleita
Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.

Tipiski,19. Sep 2014 @ 17:01
[info]feita_kleita
par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.

19. Sep 2014 @ 13:48
[info]vacatio
tie, kas redzēja seju grāmatā, var neskatīt.
jaunie svārki )

19. Sep 2014 @ 10:54
[info]samta
pizģets, pie mums tikko atnāca menti- kāda sieviete esot ziņojusi par tv zādzību. viens policists ļoti jauks- saka kaimiņienei, ka viņi jau to zagli esot aizturējuši, lai vairs neuztraucas, tikmēr otrs tikko izsauca tvaika ielas brigādi.
Tags:

19. Sep 2014 @ 10:31
[info]santech
Ja faktūrrēķinā personas koda vietā sāk rakstīt telefona nr., tad tā jau ir piektdienah..

19. Sep 2014 @ 08:49
[info]samta
kaimiņienei atkal rādās ērmi. visu nakti nav gulējusi, savā istabā sarunājas ar viesiem, dzen tos prom, ik pa laikam ar kruķi, šos prom dzīdama, dauza sienas. varbūt viņa mani dēvē par žīdu, nezinu, bet šorīt tiku teju ieslēgta vannas istabā. kamēr es dušojos, viņa paspēja atvilkties līdz vannas istabai. raustot durvju rokturi, sacīja, ka jānītis vannas istabu esot visu dienu remontējis, bet tagad šitie, kas paši sev dušu nemāk nopelnīt un to nav savu dzīvi redzējuši, sēž te iekšā visu nakti. kad es viņu no vannas istabas puses uzrunāju, lai viņa saprastu, ka aiz durvīm esmu es, nedz tur kaut kādi ērmi, viņa uz neilgu brīdi apklusa, bet tad atkal noteica, ka nesaprotot, pa kurieni tie žīdi te ienāk, un aizgāja, paldies dievam, uz savu istabu. klusiņām pēc dušas laipojot drošībā, dzirdēju, ka šī savā istabā kaut kam prasa: "tu tos žīdus uz šejieni atvedi?"
vakar vakarā un šorīt zvanījām pusradiniecei. vakar viņai bija diezgan pohuj. teica, lai mēs iestumjam viņu  istabā, ja nu nedod mums mieru, bet šorīt, laikam sapratusi, ka arī mēs neliksimies mierā, solīja izsaukt ātros.

Tags:

19. Sep 2014 @ 08:44
[info]ninona
Šodien M pavisam mājās. Visādīgi izrāda, cik slikti jūtas. Nu, protams, ka nejūtas labi, to tāpat redzu, bet cenšas arī drusku pietēlot. Štob` naverņika.

Tad nu es vismaz šodien nodarbojos ar cītīgu ārstēšanu. Ne tikai Sinupret tabletītes un Vibrocil, bet arī Citrosept un maķenīt nepatīkama smēre degunā. Ja ieņerkstēsies par kaklu, pūtīšu kaklpūšamo arī. Esmu pikta, man šis ir pieriebies.

Vakar kārtējo reizi novēroju, kā skoliņā pie viņas līmējas puikas. Bet M lielākoties viņus ignorē vai aktīvi cenšas tikt vaļā. Viņu pirmsskolas love neinteresē (pavasarī grupiņā bija vismaz 3 paročkas). 2 gab šobrīd tādi puikas, kuri jau pa gabalu sveicina, grib sēdēt kopā un iet ar viņu pārītī. Kad izņemu meitu no grupas, skrien atvadīties, un miljons reižu saka atā. Viens pat mēģina bučot. Bet M puikas nepatīkot, jo viņi nesmuki runājot. Kā noskaidroju, ne jau baigās rupjības, bet gan bērnišķīgi dibenjoki no viņiem nāk. No dažas meitenes arī.
Bet vispār viņai draugu un draudzeņu neesot.

Varbūt kāds no jums iet,19. Sep 2014 @ 02:10
[info]feita_kleita
labprāt pievienotos. 100 gadus nekur neesmu bijusi, bet tik tālu vienai negribas iet,

http://www.melnapiektdiena.lv/events/20092014
Tags:

Lalala, 5diena!19. Sep 2014 @ 01:13
[info]feita_kleita

18. Sep 2014 @ 21:43
[info]santech
Šodien tūlīt pēc jaunā darba beigām aizdevos uz veco darbu. Savākt aldziņu. Sajūta savā(dāk)a pa turieni staigājot un kolēģus satiekot. Vispār sajuta, ka mana nodaļa drzi izformēsies pa visam. Bet nu - man tagad citas raizes. Cik nu raizes.. darīšanas un leitas par ko domāt un darīt. Lietas, ko darīt man beidzot ir laiks. Jo slīdošais grafiks tomēr iesūkā savā ziņā. Tāpēc visas likmes uz jauno darbu.

Šo dienu varētu arī tagot kā veiksmīgo pirkumu dienu. Jo beidzot un atkal ir iegādāts lietussargs. Liels, skaists un melns. Un tomēr divvietīgs. Labi vien ir, ka nepaņēmu to lielāko, bet violeti-rūtaino. un tie pa visam dārgie, bet lielie un melnie, bija tādi ar taisnajiem rokturiem.
Šis jaukāks. Jau pamerījāmies ar draudziņu vai deram abi apakšā. Deram ;-]
Mūzika: Suicide Commando - The Ultimate Machine

Latviešu Mājas Mātēm Nepieciešams Penis18. Sep 2014 @ 20:58
[info]huinja
Tā lapa pati izleca, es zvēru )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba