Members

About Members

1. Okt 2014 @ 23:22
[info]noisiite
Bijām šodien pie Hēlas uz nodarbību "kā spēlēties ar mazuli mājās". Principā visu mēs daram pareizi, sanāks vien pāris sīkumus piekoriģēt. Mazais līdējs kārtīgi izspēlējās, izlodājās. Mums tur četri bērni bija (nu, savējie tur, tā jau bija arī citas mammas ar bērniem), dzimuši vienā nedēļā, njā, Helme kaut kur pamatīgi skrien, es jau esmu aizmirsusi kā tas ir, kad bērns tikai pavirpuļo ap savu asi.

Ontoloģiskas problēmas.1. Okt 2014 @ 22:16
[info]3_5469mhz
Jāatzīstās, ka nekad neesmu ticējis savai idejai par pirmā albuma mītu. Šī ideja bija fantāzija par tēmu, jeb, izsakoties tautas valodā, joks. Pat mūzikas vēstures lielie zēni nevar lepoties ar 100 % izcilu savu darbu katalogu.

Toties šis gan ir zvērs: http://www.youtube.com/watch?v=LmxzJQhNvlg

1. Okt 2014 @ 18:02
[info]la_cumparsita

oktobris )
Tags:

1. Okt 2014 @ 14:57
[info]ninona
Mums bija viešņas, jauki pavadījām laiku.
P, kad viņas bijām aizvadījušas, ķērās pie trauku mazgāšanas un bija ārkārtīgi neapmierināta, ka neļāvu turpināt. Liku gulēt, bet bērns tik čīkst, ka grib traukus mazgāt, apsolīju, ka varēs vakarā.
Bet nu vienu bļodiņu smuki nomazgāja.

Labi, ka ir meitas.

.1. Okt 2014 @ 14:49
[info]kini
kad kolēģe pateica, ka viņai dekrēta atvaļinājuma sākums līdz dzemdībām saucoties slimības lapa, panesās joki 'jā, jā, saslimi ar vīrusu 'cilvēks'', bet vispār man tas šķiet diezgan briesmīgi. nu jā, [veselības?] stāvoklis, kura dēļ īsti nepastrādāsi, bet nu, ne jau slimības lapa.. tipa nieks. bet nez, kaut kā aizķērās.
Tags: ,

1. Okt 2014 @ 10:25
[info]samta
jau ilgāku laiku apsveru iespēju izdzēst savu profilu draugiemelvē. vienu brīdi man bija stiprs arguments, lai nedzēstos: divas no trim māsām dzīvoja vācijā un mūsu savstarpējā saziņa visai bieži notika tieši ar draugiem starpniecību (jo viņas ir pārāk vecišķas, lai pieslēgtos feisbukam, savukārt man bija slinkums-risināt-problēmas ar skaipu). šobrīd abas ir atpakaļ, bet es atkal izlēmu neizdzēsties. šobrīd draugos man ir jauns kārtīgas mājsaimnieces hobijs: es piedalos dažnedažādos šēr-laik konkursos. šobrīd es piedalos konkursā, kur galvenajā balvā ir santa maria garšvielu izlase, lai man "būtu patīkami un viegli pagatavot garšīgu maltīti un lai (..) to baudītu ar vislielāko gandarījumu."
vēl es pirmo reizi pilngadībā nezinu, par ko balsot vēlēšanās. skaidrs, ka pirmo gadu nebalsošu par to partiju, par kuru esmu balsojusi visas reizes līdz šim. par pārējo nezinu. ir tikai kaudzēm, miljoniem antipātiju, kuras svītrot ārā ar drošu roku, bet, ja es balsoju ''pret'', tad man jābalso arī ''par''.
vispār jāslēdz pleijeris un jāiet rudens pastaigā līdz zirgiem. varbūt pat vēl tālāk, jo šoreiz sanācis ir tā, ka daudz fiziski kustot un maz ēdot, esmu kaut kur sagrābstījusi 2ned laikā +1kg. šobrīd līdz ciparam, kuru sev ļauju, ir palicis tikai 1kg, bet kā tas var būt?- man taču vēl gribas pēdējo iespēju negausīgi pabūt saldumu pasaulē. ar 1kg rezervē diezkas tur nesanāks.

1. Okt 2014 @ 10:14
[info]noisiite
Bērns aizlien līdz kontakligzdām un skatās uz tām ar lielām acēm. (labi, ka vēl pirkstus nebāž)
Nu ok, visu laiku turēju prātā, ka jānopērk tie aizsargi, bet nu nebiju domājusi, ka būs tas aktuāli tik ātri.

.1. Okt 2014 @ 10:00
[info]kini
dīvaini, jau kuro reizi pa radio skan kungs, kas stāsta par to, ko r.pauls pateicis nra intervijā [par esošajiem nevajag balsot, vienotība slikta] etc. kas ļoti izklausās pēc politiskas [anti]reklāmas, jo citādi - kāpēc gan par vienu konkrētu rakstu to darīt. bet nekāds paziņojums par to, kurš par to maksā, beigās nav. skan super fm.
Tags:

1. Okt 2014 @ 09:19
[info]santech
Pēc diezgan pretīgās vakardienas šodienai jābūt mega izdevušamies.

Bleh1. Okt 2014 @ 08:23
[info]begemots
Te daži, rādās, piedalās sociālo spēļu tajā paveidā, ko cilvēki pie mums tipiski spēlē reizi 4 gados, un kura ir mikslis no "Vai tas nav briesmīgi?" un "Pieķēru, tevi, nelieti!".

Ko lai saka. Partijas šmartijas.

Es personiski došos vēlēt vienkārši tāpēc, ka es jutīšos labāk no tā, ka zināšu, ka esmu novēlējis. Ja es nedošos vēlēt, man būs tāda iekšēja neapmierinātība ar sevi. Tas arī viss.

Mēs varam, protams, spekulēt ar tur nerakstītiem sabiedriskiem kontraktiem un dēmokrātijas principu ievērošanu, bet lielākajā mērā svarīgi, manuprāt, ir tas, kā mēs katrs jūtamies ar šo konkrēto izvēli (vēlēt/nevēlēt).

Un te man jāsaka, ka es druuuuusku brīnos par cilvēkiem, kas postē vairāk vai mazāk kaismīgus/atmaskojošus ierakstus par to, cik partijas stulbi izsakās, briesmīgi izdarās un "kā par kaut ko tādu vēlēt". Jo tas izskatās pēc nepieciešamības kaut kā attaisnot savu pozīciju, tātad, pēc iekšējas sajūtas, ka nevēlēt kaut kā nav labi, bet, "redz, kādi kropļi viņi visi tur!".

1. Okt 2014 @ 06:52
[info]ninona
Priecīgu pirmo oktobri! Ārā 0 grādi un vietām miglas kārtas pie koku galotnēm un māju jumtiem.

P šo nakti diezgan izčakarēja, tagad guļ mūsu gultas viducī uz mūsu segas ar galvu pret kājgali.

1. Okt 2014 @ 00:49
[info]huinja

30. Sep 2014 @ 23:58
[info]noisiite
Ja apkārt ir jaunas/interesantas lietas, bērns jau nu neies nodarboties ar tādām muļķībām kā ēšana. Nākamreiz vairs tik dikti viņai ar pupu neuzmākšos, ja negrib, tad negrib. Pēc pavisam nelielas nosnaušanās automašīnā, viņa gan izdomāja man kārtīgāk paēst.
Ļoti priecājos, ka šodien bija iespēja paciemoties pie mammas ar vecākiem bērniņiem. Jauni pieredzes stāsti un noderīga informācija. Un tagad man ir saraksts ar rotaļlietām, kuras man Helmei tuvākajā laikā jāiegādājas.
(un vēl šodien atklāju, ka ir nopērkami cīsiņi ar normālu sastāvu, tādēļ turpmāk nekad vairs neko neteikšu par cīsiņu došanu bērniem)
+ šodien Helme pagaršoja bumbieri un kartupeli.

30. Sep 2014 @ 23:59
[info]huinja

30. Sep 2014 @ 23:23
[info]zivs
Lūk, skatos Fargo serijāli un atzīstu, ka ir ļoti labs. Tas trills un kacināšana ir izdevusies.
Arī ar galveno varoni ir viss kārtībā - viņš nespēj atstāt vienaldzīgu. Pilnīgi tracina, un esmu ar mieru upurēt nākamo sezonu, ja jau šīs sezonas beigās viņam pienāktu kirdik.
Vispār nespēju vairs līdzi just "sliktajiem" tēliem kino. Vēl trakāk bija ar "True Detective" cinisko detektīvu, kurš sēdēja uz preparātiem, un visus pārspēja gudrībā. Skaidri saskatīju režisora mājienus, ka Metju Makonahija atveidotais tēls ir jāapbrīno. Apbrīnot cinismu? Nu, sooorī.
Tāpat ar visiem pārējiem filmu noziedzniekiem. Parasti klāt piepīta ir kāda augstāka morāle, kāda motivācija, dēļ kā viņš nav gluži noziedznieks, bet sabiedrības nesaprasts varonis, principā. Atgādina alkoholismu, kur cilvēks skaudrām dzīves likstām iet cauri, emocionālus kalnus gāž, viņam ir sava fiška, bet mietpilsoniskā sabiedrība redz tikai lepnu alkānu.

Ar šādu skatījumu, ieloku atkritumu turzā veselu kino žanru. Ja noslepkavoji, tad sēdi, nah.

Meitenes, nečurājiet kāpu krūmiņos Jūrmalā!30. Sep 2014 @ 23:18
[info]feita_kleita
Tur lūriķi slēpjas aiz kokiem, aiz kokiem, pretīgi glumi slimi rāpuļi.

Jaunā panna.30. Sep 2014 @ 23:12
[info]feita_kleita
No vakardienas uz rokas ir kurkuļa formas apdegums.

Un
vienmēr laicīgi jāatceras apgriezt nagus, pirms sevi saskrāpēju izskrāpēju uzplēšu līdz asinīm.

Aizmirsu.

Zem ādas.. zem ādas, tas kas ir zem ādas nevar būt, ka tas ir mirstošs.

.30. Sep 2014 @ 23:14
[info]kini
vislabākais, ko pasaulei varu nodarīt, ir izgulēties, paēst, čuķ cītīgi pastrādāt un padomāt, kas vēl trūkst pilnai laimei. lai to pēc tam dabūtu. jo neizgulējusies un sevi neapkalpojusi esmu nīgra, neiecietīga un nesavaldīga. vispār, ja spriežu pēc sevis, tad nelaimīgai sabiedrībai vajag stresu, nereālus termiņus un hroniski neapmierinātìbu ar sevi. savukārt tādai ļoti labi var visu ko nopārdot un iegrūst smadzenēs. a pretējais ir tiik neizdevīgi...
arlabunakt.

30. Sep 2014 @ 22:02
[info]samta
man agrāk likās, ka laiks skrien tik ātri, jo man ir jāiet uz skolu, jāiet uz darbu, jāpilda mājas darbi, jārūpējas par mājsaimniecību, jāvelta laiks draugam, ģimenei, draugiem, jāiet padzerties un jāguļ paģiras. bet izrādās, ka arī ieilgušajā šobrīd, kad jau labu laiku nenodarbojas ar neko būtisku, laiks neuzvedas pieticīgāk. rīt jau oktobris, bet es lieku uz augustu...ne vairāk.

Absolut.30. Sep 2014 @ 21:40
[info]feita_kleita
Kā attaisnojums nedarīšanai man noder jebkas. Šobrīd ērtas darba virsmas neesamība, lai gan "jaunībā" par ērtu tika uzskatīta grīda, kuru arī šobrīd ik pa laikam izmantoju, ja ne vecie nonēsātie ceļi un kāju tirpšana bonusā. Cenšos sēdēt ar taisnu muguru, lai gan jāapsver doma par slotas piesiešanu pie tās. Jau atkal aizmirstas, aizmirstas telefoni un piezvanīt un sarunāt rindas uz to, ko nevaru atļauties, ja to nesegs apdrošinātājs.
Šodien mani pārņēmušas mūžsenās skumjas un sajūta, ka esmu saaukstējusies sāvā plīvošanā un ir dzeltens ap aci (pirmo reizi jāpriecājas par briļļu esamību, tās piesedz, novērš uzmanību).
Materiālisms laužas no iekšām, cik ļoti ilgojos pēc sava telefona, kurš uz garantiju jau trešo nedēļu, nevar nomainīt salūzušo usb portiņu un fotoaparāts neizmantojami putekļains.
Šodien slāvu tante iečukstēja ausī, lai nenēsāju sudraba gredzenu uz rādītājpirksta, uz tā tikai zeltu. Ok, pati jau arī nejutos labi ar gredzenu uz tā. Visādas māņticības. Par pēdējo naudu nopirku zelta brunčus un "kaut ko pret saaukstēšanās pirmajiem simtomiem", kas izpaudās zāļu tējā un C vitamīna bumbā. Kopš dzīvoju viena, nosacīti, bet nu man tik bieži vairs nav jādusmojas un skumjas vairs nav tik postošas ir pārgājuši aizcietējumi, ha, lai gan tuvojas ziema un es dzīvoju sestajā stāvā, būs labi, būs labi, būs labi, ja vēl atrastu kur sasmelt kaut vai tikai stundu ilga maiguma (nejaukt ar seksu).

Gribu ciemos pie kāda, kam ir jau saprātīga vecuma bērns, jo darbā par 20 naudām stāv brīnišķīga dāvana- Saules sistēma, kuru var uzveidot pats (pamatne, kuru piestiprina pie griestiem, putoplasta bumbas attiecīgajā gradācijā un gaisā cietējošs māls dažādās krāsās no kurām pats appļackina to putoplastu un izveido planētas, ir pat Saturna riņķis. Man ļoti patīk! To visu protams var izveidot pats, bet tur komplektā ir pat diedziņi.) Lūk, žēl, ka Beai nav māju, savu istabas griestu, viņai izdomāšu kaut ko portatīvāku.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba