Members

About Members

20. Aug 2017 @ 21:21
[info]santech
Anonymuous comments are screaned for the reason. Lai nepiedirš manu cibiņu ar fuiņu. Un arī dialogus izvest netaisos šādā veidā. Ja tu mani zini, raxti persōnīgi (e-pasts, sms, soctīkli). Ja jautā par kādu citu cibiņu - raksti viņam persōnīgi. Būs jāatslēdz pa visam.
Mūzika: Sandra Nasic - The Signal

Abrakadabra20. Aug 2017 @ 21:15
[info]huinja

.20. Aug 2017 @ 20:54
[info]feita_kleita
Pl. jau gandrīz 21 un es taisu aizslietni. Ā. ielā nekas tāds tik vēlu nebutu iepējams, jo es traucētu, bet es nemāku ievietot savas darbības tagad / ne tagad / rīt laika sprīžos. Iespēja Būt neatkarīgi no apkārtējo atļaujas.

Varbūt kādam ir, jo man nav ideju, kas muguras skoliozniekiem ir tik briesmīgs mājiņu uzkopšanā? Izslauki, izmazgā un ej lēnām no sāpītēm nomirt.

20. Aug 2017 @ 15:57
[info]santech
http://bondarev.livejournal.com/48033.html
Pēdējais, ko lasu no šī cilvēka un vispār Liveournal. Jo izdzēsos. Bet šo vēl izlasīšu. Izklausās pēc neticamas propagandas. Be varbūt tur, Krievijā, tik tiešām ir vēl drūmāk kā šeit.
Paralēli domāju par sevi, kā gribās būt tādam labam un pozitīvam, bet vienlaicīgi eu garām visiem ubagiem uz ielām utml. nelaimes putneim. ARī tādēļ, ka arī es esmu saskāries, ka viendien iedod kapeiciņas maizītei, otrdien to pašu pensionārīti nabadzīti satiec tai pat vietā pārpālī. Un priekš manis ir par daudz to stāstu, kā par saubagoto naudu iet dzert utml.
TĀ ka manī visu laiku dalās domas par dzimto zemi un tās iezemiešiem, kārtību utt. No vienas puses - pretīgi skatīties, kas notiek valsts pārvaldē. No otras - tāpēc arī neeju uz vēlēšanām, jo lolnauverc. No trešās puses - gribas, lai viss ir labi, nākamreiz iešu uz vēlēšanām, cītīgi balsošu par pareizajiem cilvēkiem. Galvenais nelasīt populāos ziņu portālus, lai nenovērstos riebumā no vēlmes iesaistīties politiski sabiedriskās aktivitātēs. No citas puses atkal - jāzin varoņi, kurus izsvītrot no saraksta nākamajās vēlēšanās.
Tai skaitā arī algu manis pēc varētu arī legit pilnībā saņemt, bet mūža nogalē es redzu vien bezcerību un izmisumu. Kaut vai tāpēc dzīvoju vismaz šodien.
Mūzika: Guano Apes - open your eyes

pirms 10 gadiem Liepājā20. Aug 2017 @ 04:48
[info]santech
Kaut kur Karostā
acid bilde, ķēpājos ar GIMP toreiz )
Mūzika: Guano Apes - Storm

20. Aug 2017 @ 04:40
[info]santech
Varētu cilvēkiem aizsūtīt feisī bildes. Bet ir gandrīz 5 no rīta. Vispār jau vajadzētu iet gulēt.
Mūzika: Guano Apes - Scratch the Pitch

20. Aug 2017 @ 01:51
[info]santech
Kontroliera apguves treniņu nolūkos šobrīd uzliku lejuplādēties/instalēties Mad Max. Dark Souls II izskatījās lieliska, bet retie seivpointi vai mana nemācēšana tos uztaisīt biežāk mazleit izbesīja. Palika žēl jau tā neesošā laika. Citreiz paspēlēšu.
Gribējās Deus Ex Mankind Divided sākt kapāt, bet - Fallout 4 vismaz kaut kā jāpiebeidz. Neskatoties uz visādiem spoiliem apkārt, gribas izdzīvot to sižetu pašam tomēr. hah, izdzīvot pašam - Ziemeļkoreja parūpēsies par Fallout 5 the IRL version.
Ak jā - šajā vīkendā pilsētas svētki - centrā vēljovairāk nav ko darīt un meklēt. Balagāns un cilvēku overdose. Un laiku sola lietainu. Tā ka - pupiņas iemērktas, cūkas gabals no saldētavas izņemts. Rīt būs gastronōmiskās izvirtības.
P.S. - kāpēc tieši Mad Max? Tur laikam bija arī ar mašīnītēm braukāšanās. Bet NFS Most Wanted izmests. Jāpaskatās kas man vēl pieejams, kaut kāds Project Car nav mēģinats un Dirt.
Mūzika: Guano Apes - Mine All Mine

20. Aug 2017 @ 01:38
[info]huinja

Mfw 30 gadi un beidzot varu atļauties istabiņu komunālajā dzīvoklī19. Aug 2017 @ 21:25
[info]huinja

Tinderim sveiks pt.219. Aug 2017 @ 21:23
[info]huinja

19. Aug 2017 @ 21:22
[info]huinja

Tinderim sveiks19. Aug 2017 @ 21:21
[info]huinja

Переехал в Ригу!19. Aug 2017 @ 17:42
[info]santech
http://bondarev.livejournal.com/68269.html
Krievu propaganda! Not. Vnk jauks raxts.

19. Aug 2017 @ 15:55
[info]santech
Atvienoju zemējuma vadu no ligzdas un vairs nesita elektrība no dušas caurules un krāna roktura. Līdz šim brīdim. Pārējās ligzdās, kurās ir zemējums, arī uzrādījās elektrība ar indikātōru pie zemējuma kontaktiem. Jānorauj tad lakiam arī no tām rozetēm zemējums. Jo moš ledusskapis kaut kā interaktē ar to visu un tagad atkal sit.

19. Aug 2017 @ 14:01
[info]izdziivotaaja
Man jau sāk palikt bail..tiiik daudz, kas būs jāpaspēj LV. Jau ar lidojuma dienu sākot.. Tieši tajā datumā atsākas valodas kursi. Līdz pašām beigām ar nesāks būt, jo gribu būt lidostā laicīgi. Jau tā 2 nodarbības nāksies izlaist.
Skaitu dienas :)

Interesanti -19. Aug 2017 @ 10:36
[info]feita_kleita
Apbedīšanas birojs "Dialogs". Vai viņu pakalpojumu paketē ietilpst arī spiritisma seanss? Individuālais un grupas. Papildus atribūtika utt. sarunas pie galda.

19. Aug 2017 @ 09:28
[info]santech
Quake Champions – Early Access Starts Soon

Kas nozīmē, ka dŗiz varēs jebkurā laikā piekonektēties un kapāt. Un man biaj tas beta tests, kas nozīmē, ka .. kgan vēlāk arī Stīmā būs for free, ja pareizi sapratu.

Lai visādas mazas neveiksmītes...19. Aug 2017 @ 04:50
[info]feita_kleita
Sapriecājos par otrā elpā atrastu un iegūtu samsūda minimulticentru, bet lai nebūtu tā, ka prieks, pazaudēju atslēgas no Ā ielas un tad vēl izrādas čerkst tumbas. Skaņa normāla tikai atskaņojot mp3 iekš dvd. Un vispār šodien viss slikti. Aizgāju ciemos pie E un S, sarunājām pārbaudīt un salabot ierīci. Bet iekšienē ir kaut kāds dziļš nesapratnes meh...

19. Aug 2017 @ 02:58
[info]santech
Apniak man Fallout 4. Bet vismaz "veiksmīgi" izvairījos no piedzeršanās šonakt. Varbūt nevajadzēja. Bet es vairs negribēju cilvēkus, gribēju divatā. Rezultātā vnk notinos. Ja nav, tad nav.

Novērojumi19. Aug 2017 @ 01:55
[info]begemots
Viss ko es varētu tagad pateikt, būtu bloody klišeja.
Kas pats par sevi nebūtu slikti, jo tās vienkārši ir jāizvemj, līdz var pateikt ko citu.

Neesat ievērojuši? Dzīvojot/strādājot/tusējot noteiktā vidē, pieņem taču tās leksiku un gnomōnus (apskatiet gnomon vikipēdijā, vismaz es biju pārsteigts). Tas viss ir kaut kā jāizdabū no sevis, pirms var izteikt ko citu.

Un, jā, gnōmoni te ņe pri čom. It kā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba