Members

About Members

25. Jul 2016 @ 01:17
[info]santech
Ejiet ieskrieties ar saviem pokemoniem. Man ir atjaunota atkarība - Fallout Shelter for PC! Tas ir tas, ko spēlēšu arī darbā no darba brīvajā laikā, kas vnk karāsies uz uzdevumu dēļa. Ja vēl tas viss bšu sasinhrinizējams starp darba un mājas kompi (jo attālināti lietot mājas kompi tikai deļ šī te..). Uz sinhronizāciju ar telefona versiju, kura man diezgan jau uzkačāta, vēl neceru. Lūk.

____________________

Kopija no santech.grab.lv
Mūzika: Mlada Fronta 2002

.24. Jul 2016 @ 22:28
[info]kini
un šovasar nobraukts ir tik daudz, ka brīnos, kā tas auto mani vēl nes un es neesmu tur visu salauzusi, jo es tāpat kustinu šo to par ātru un enerģisku, but again, that's me. vismaz par ceļu trīcēšanu vairs nav runas, tik tad, kad apdzenot kaut kas nofeilo. ir uzradies pieradums pie auto, šīs trīsgades lielais ieguvums, kas kaut kad var pārvērsties vēlmē pēc saviem četriem riteņiem.

24. Jul 2016 @ 18:44
[info]melnbaltalapsa
Bērns aizmieg pie Disturbed.
Parenting. Well done.

24. Jul 2016 @ 18:18
[info]huinja

24. Jul 2016 @ 12:06
[info]izdziivotaaja
Vakar vēl 2 pāri saderinājušies...šovasar kkā draugi & paziņas ļoti naski un šito & precībām...
Bet mēs toties vakar bijām pa muzeju, pamestiem bunkuriem un elektro stacijām. Plusā parāpojām pa klintīm. Sākumā baile uznāca, vai nebūs riskēšana bez ekipējuma, bet nebija nemaz tik stāvas. Plusā pāris dienas nebija lijis = akmeņi bija sausi.
Vēl maršruta punkti, ko ciemiņiem nākotnē rādīt :)

23. Jul 2016 @ 21:11
[info]santech
Piebeidzu Deus Ex. Goty - pašu pirmo, bet nu tur kaut ko uzlabotu, bet pamatā - pašu pirmo. Beigu galā piedāvāja 3 scenārijus, kā izstrēbt visu to zupu. Viena, ka pievienojos Illuminati un valdam pār pasauli. Viena, ka iznīcinu Illuminati un pasaule ir atpakaļ darg ages. Bez interneta, bet arī bez masonu piramīdām, iluminātiem un tamlīdzīgiem pasaules valdniekiem. Es izvēlējos trešo variantu - saplūst kopā ar AI un iznīcināt gan iluminātus, gan tos, kas jau bija pieteikušies nākamie rindā kļūt par pasaules valdniekiem.
Jāatvelk elpa, jāizloka kājas līdz ledusskapim un jāpalaiž nākamā daļa - Deus Ex: Invisible War (2003)

____________________

Kopija no santech.grab.lv

23. Jul 2016 @ 18:37
[info]santech
Tas brīdis, kad nevari izvēlēties: )

____________________

Kopija no santech.grab.lv

***23. Jul 2016 @ 12:18
[info]begemots

23. Jul 2016 @ 11:07
[info]santech
Paskatījos feisbukā bildes un izdomāju baigo triku - tad, kad man vairs neaugs mati galvas augšdaļā, tad sākšu audzēt galvas apakšdaļā. Bārdu, respektīvi. Jo pašreiz cītīgi skujos (vismaz 2x nedēļā. ar izņēmumiem).

23. Jul 2016 @ 01:23
[info]santech
Arī šajā nedēlas nogalē, visticamāk, ka nosēdēšu mājās. Geimošu. Tas, vismaz šobrīd, ir bez maksas. Jo, lai kaut kur dotos, ir jāmaksā vismaz par transportu. Vai nu sabiedrisko, vai nu jāmetas benzīnam. Un jāgādā līdzi pusdienmaizes, Jo maķī ēst sanāk dārgāk. Respektīvi - neticu, ka ārpus mājas var izklaidēties arī bez naudas. Ok, var, bet man vellim bremzes jāpieliek. Kas arī maksā kaut ko. Var jau iztikt, mēģināt geokešot. Bet, kad nokrīt ķēde, es palieku bez bremzēm. Stulbi būtu izaicināt likteni. Un kājām iet arī negribas. Varētu cerēt uz atvaļinājumu, tad gan izies ārpus mājas kaut kur, pie kura nu varēs aiziet ciemos. Bet viss, ko dara ciemos, ir dzer un pļāpā. Kaut kādas vairāk aktivitātes tā arī nenotiek. Tāpēc sēdēšu mājās un nodarbošos savā vienpatībā viens pats ar kaut ko. Geimošu, skatīšos filmas. Varbūt kaut ko pakraftošu. Kaut ko darīt, kas neprasa finansiālus līdzekļus, un kas neļauj justies vientulīgi.

Kāds sakars IPA ar Indiju?22. Jul 2016 @ 15:34
[info]soul_embraced
One idea to provide sailors with beer was to brew on ships using condensed wort extracts, just like some modern home brewers. Unfortunately, the conditions in tropical seas made it difficult to produce palatable beers for the sailors. Some London brewers tried to bottle flat porter and export it to India, hoping that the beer would condition on the journey. This method met little success.

At the end of the 18th century, an enterprising brewer named Hodgson, motivated by the wide-open Indian beer market, solved the problem. He invented a new style of beer, brewing it to a high alcohol level and using more hops than any previous beers. While there is not enough alcohol in any beer to offer serious protection from microorganisms, having more of it will certainly not hurt. The real genius of his recipe is in the hops.

High hop levels can preserve a beer’s flavor in two ways: they have a limited ability to protect beer from spoilage by some microorganisms, and, more importantly, their bitterness can mask stale flavors. While the beer arriving in India would certainly have suffered from oxidative staling during the long voyage, it could still taste acceptable because of the masking effect of alcohol and hops.

.22. Jul 2016 @ 13:05
[info]kini
jej, 16.līmenis pokemonos. protams, salīdzinot ar 20ajiem, kas figurē apkārt, arī tas šķiet maz, bet es vismaz nešmaucos.
Tags:

22. Jul 2016 @ 11:42
[info]fjokla
mums sekretāre pa šmigai samežģījusi potīti, kas pats pa sevi, saprotams, nav nekas smieklīgs, bet, kad vārdspavārdam skaipā ar kolēģiem izpeld šitas, ta vāhs un turiet mani četratā

22. Jul 2016 @ 10:41
[info]melnbaltalapsa
Grāmata jau no sirds forša. Daudz dziesmiņu ko dziedāt. Paldies ciema domei. Mums tomēr tā par rozā ponijiem labāk patīk. Pati izdomāju.

22. Jul 2016 @ 06:29
[info]ninona
Vakar bija ražīga diena.
Brīnumainās pārvērtības ar Ievu (ne jau žurnālu, bet īstu Ievu).
Pārrados mājās 2x īsākiem matiem, 2x košākās drēbēs* un 2x jaunāka.

Spogulī nepazīstu, smellz laik tīn spirit vēl vairāk nekā parasti, jo izskatos, kā savos 16.

A skatās mirdzošām acīm, māsa teic, ka izskatās kā īstā es, bērni vēl nezina, mamma būs šokā. Bet manī atgriezusies drusciņa tīniskas nepārliecinātības, jo garie mati 10 gadu laikā bija kļuvuši par daļu manas identitātes un piešķīra krietnu devu pašpārliecinātības, garajos matos bija kaut kāda vara.

*Tumšzilos džinsus pie rozā maiciņas nomainīju uz sarkaniem džinsiem.

22. Jul 2016 @ 00:27
[info]santech
Aizveļļoju uz randiņu ar pudeli vīna un delisneka ēdienu mugursomā. Randiņa gaitā tā arī viens pats izdzēru to pudeli vīna. Un vēl līdz šim nejūtu. Pie vainas, visticamāk, dubultā liellopa gaļa big lujī boijā. Bija reti gards burgers no ta delija. Vīnu pirms tam nogaršoju, bet pirmais malks kā jau pirmais - ar korķa garšu. Bet - bez gaļas garšas. Beigu galā izrādījās, kā vēstīja etiķeiris, uz pudeles uzlīmētais, ka šī dziriņa piemērota arī kā piedzera pie gaļas ēdieniem. Bingō, tā teikt. Bet ar visu randevūzu fizisko aktivitāšu, šķiet, ir par maz. Vēders pilns kā mārks. No rīta, droši vien, pamodīšos ar (patīkami) izstaipītu kuņģi un domāšu par kādu naudu lai dzīvo līdz algai tagad ;D
Mūzika: Killing Joke - War On Freedom

21. Jul 2016 @ 22:02
[info]samta
dzīvojot un strādājot rīgā, riktīgi notrallinās nauda. piemēram, pēc garas darbdienas gribas iedzert alu. tātad katru dienu 2 nogurdinātām personām par aliem aiziet kādi 7 eiro. ooo, vēl rīgā ir visādi našķi un rimi pie pakaļas. meita visu dienu skumusi pie aukles, tad, nu, mājās jāiet caur veikalu, jānopērk kādu maizīti vai saldējumu. un arī paši iekrītam našķu varā. vakar ēdām karaliskās garneles, šodien - parasto fāstfūdu (kas ir parasts tikai nosaukumā, ne cenā), lai arī ledusskapī ir pusdienas vulgaris. vēl visi tie nē-taloni (es dienā nobraukāju 4,60 vai cik tur maksā 4 pīkstieni dienā), vēl darbā jāēd pusdienas, kuras man ir gana pieticīgas, bet tomēr. šodien vēl nopirku pilnīgi tizlus legingus par sešīti. būtu zinājusi, ka viņi ir tik tizli, nekad savā mūžā nepirktu. karoč, maciņ, aizveries, jo mums vēl jāatrod dzīvokli.

21. Jul 2016 @ 21:09
[info]santech
Smūtijs pļūtijs.
(c)draudziņš

Pelnīta nopūta21. Jul 2016 @ 19:09
[info]3_5469mhz
Vakardienas makaroni = vakaroni

btw21. Jul 2016 @ 14:56
[info]begemots
šodien saņēmu algas.lv aptauju rezultātu (amats: IT vadītājs).
lūdzu ievērtējiet korelāciju :D

Top of Page Powered by Sviesta Ciba