Members

About Members

26. Mar 2017 @ 01:53
[info]santech
Daudz otrās dienas ali, bet jūtos skadrs kā zaļais drāzenis. Mēģinās tgd aizmiKt un rīt ietestēt F80 ar iso 40 fimiņu.

par uzņēmuma bonusiem25. Mar 2017 @ 19:08
[info]mazheks
Pēc ilgāka laika uzmetu aci cv.lv plašajam piedāvājumam. Ko lai saka - samērā pašvaki tur viss ir plus laikam es neesmu scēnā, jo, kopš kura laika mūsdienās kā bonuss skaitās "Iespēja reizi ceturksnī doties komandējumos". Esmu strādājis daudz kur un komandējumi vienmēr ir bijuši neatņemama darba sastāvdaļa, kas visbiežāk ir bijuši pain in the ass, nevis bonuss. Kā bonuss tas varēja būt tad, ka mēs visi draudzīgi dzīvojām aiz dzelzs priekškara un tad, kad reto reizi tevi palaida laidarā uz ārzemēm, tad visi laimīgi devās iepirkt ārzemju šmotkas, paskatīties kā dzīvo citās zemēs un noteikti mājās pārveda kožļenes un kādu eksotisku zarazu uz krāna. Aber mūsdienās iekš cv.lv tas redz skaitās bonuss, jopte. Noskurinājos un attaisīju nākamo alu.

24. Mar 2017 @ 17:46
[info]santech
Jau jūtu, kā es diebšu pēc fotofilmiņam. Laikam jau tagad jāpārvelk apavi.
Mūzika: Amon Amarth - Across The Rainbow Bridge

24. Mar 2017 @ 13:56
[info]santech
zajebaļi tie čurkas smaržu pārdevēji

24. Mar 2017 @ 13:16
[info]santech
Burbuļplēves spaidīšana var būt arī kaitinoša, ne tikai nomierinoša, relaksējoša. Tajos brīžos, kad jāsakompaktē ārā metamais iepakojums.
Tags:

24. Mar 2017 @ 12:16
[info]santech
Braukt uz mežu vai palikt mājās lasīt grāmatas?

24. Mar 2017 @ 10:04
[info]santech
Pateikt skaļi ko domā, un pēc tam domāt, ka varbūt nevajadzēja. Ka varbūt labāk paklusēt. Ko citi tagad domās? #ihavenofriends
Mūzika: Snowy White

23. Mar 2017 @ 22:42
[info]santech
Vienu Paragon partiju un tad jāķeras pie Skaistā dzīvnieka.
Tags:

23. Mar 2017 @ 22:04
[info]santech
Pačakarējos ar eds. Nekāda dižā summa tāpat nesanāca, arī ar visiem zobārsta čekiem. Nu ok, mok šī gada čekus neņēma par pilnu. Es tā arī neesmu sapratis, līdz kuram datumam tie čeki tur derīgi - līdz pēdējam decembrim vai pēdējam februārim.

br projām23. Mar 2017 @ 21:21
[info]melnbaltalapsa
Atkal aktualizējas doma par aizbraukšanu uz Ārzemi. Šobrīd jau pavisam skaidri un konkrēti nosprausts mērķis un gadalaiks.

23. Mar 2017 @ 16:24
[info]santech
Tikko pa logu novēroju, kā urālu brigāde saņem no .. bāc, kā viņu tur.. načaļņika, bet pareizi vēl savādāk. Par načaļņika sauca tajā krievu filmā par tiem diviem melnajiem viesstrādniekiem. Lūk - saņēma no bagāžnieka somas un kastes ar štrumentiem un, gan jau, ka arī materiāliem. Iegāja poģītī. Gan jau ka činī augšā kārtējo dzīvokli, kuru pēc tam par 600 naudiņām mēnesī izīrēs. No kā rodas vēlme meklēt reāli neremontētu dzīvokli. Jo, laivaicik ļoti man nebesītu remontdarbi, es vizmaz zināšu, ka neviens krievu-čurka-pohujists-urāls, kurš spļauj uz trotuāra, nav tur ne pirksta piedūris. Jo es tiešām ļoti ceru atrast mitekli ilgtermiņam. Ilgu termiņam.
Un šis nav kaut kāds lamājiens pret krieviem. Nekāda starptautu naida runa. Tāpat jau 99% ir krievi. Bet gan pret to konkrēto slāni. Kastu. Visi viņi ir cilvēki, jā. Bet es labāk papriecāšos, ka ma nar viņiem nav jākontaktējas.

23. Mar 2017 @ 13:32
[info]izdziivotaaja
Ok, mazliet sāk nepatikt viena kursabiedrene, bet tur nav viņas vaina..vnk es & lietas, kas mani mēdz tracināt.

Bet tik fantastiska sajūta saprast 99% no pasniedzējas teiktā. Šitais visp ir interesanti...Cik ļoti pasniedzējam ir jāpiedomā pie tā, ka jārunā pēc iespējas vienkāršākā valodā? Kā nākamajos līmeņos runā? Jo pa lielam liekas, ka nemaz citādi to sakāmo nevarētu pateikt.

Ar dzejnieka muti Patiesība runā.23. Mar 2017 @ 08:05
[info]3_5469mhz
"Ir jāprot paciest pašam sevi, lai citiem nāktos mazāk ciest"

https://www.youtube.com/watch?v=Sm4IaECxtfM

23. Mar 2017 @ 02:20
[info]zivs

22. Mar 2017 @ 22:50
[info]santech

.22. Mar 2017 @ 22:18
[info]kini
mans ir tāds 'malacītis' pēdējā laikā.. daru to, kas patīk un kam pietiek spēka, a to, ko vajadzētu, kaut kur aizgrūžu tālāk. gan jau, ka ilgi šitas tā nestrādā :)
Mūzika: beyonce - sandcastles
Tags:

22. Mar 2017 @ 20:30
[info]santech
Tā. Tagad visiem būs anglijas karogs pa visu ģīmi feispuka profilbildēs, ja?

22. Mar 2017 @ 19:19
[info]izdziivotaaja
Pildot mājasdarbu, priecājos par iedotu saiti, kurā ļoti laba tulkošanas un paskaidrojošā vārdnīca.
Saskāros ar vārdu kjernefamilie. Sākumā googles transleiteris vaļā, lai saprastu par kādu ģimenes tipu ir runa... Tas man saka, ka kodolenerģijas/nuclear (parasti gan lv gan eng tulkoju, lai dabūtu visprecīzāko nozīmi)... Tad atcerējos par to saiti.... Ļoti tālu no patiesības google nebija. Domāts kā ģimenes kodols vecāki+bērni.
Tags:

22. Mar 2017 @ 18:09
[info]izdziivotaaja
Cik pasaule ir maziņa, sāku sajust arī šeit. Mums ar Mīļoto riktīgi cepī vietējā veikala pārdevējs, ar kuru šad tad sanāk papļāpāt. Dienas atpakaļ viņš ar ģimeni bija restorānā, kurā strādāju. Joprojām smaids par viņa skatienu, kad šamējais centās saprast, kur mani redzējis, jo uzreiz smaidīju & runāju kā ar zināmu cilv nevis vnk klientu... Tad nu šodien pēc darba iegāju veicī & tieši viņš strādāja..protams, uzreiz runāšanās & izrādās, ka šamējais ir dzīvojis ēkā, kura pieder mūsu Big Boss & personīgi pazīstams ar šamiem...

22. Mar 2017 @ 18:14
[info]zivs
Nekādu bērnu, man, protams, neuzticēja.
Ārā skatījos uz cilvēkiem, un man viņi patika. Šodien laikam tāda diena. Pats jutos kā no veļas kastes izvilkts džemperis, bet saņēmu neierasti draudzīgus skatienus.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba