Members

About Members

.4. Mar 2015 @ 08:55
[info]kini
- šodien jau tev acis izskatās slimas.
- paldies, mīļo kolēģi.
tā, lūk, mani visi sūta mājās. šodien vēl neiešu gan, bet rīt varbūt.

4. Mar 2015 @ 08:31
[info]samta
šorīt labrīt vietā māsiņai prasīju noskaidrot jau divas dienas nenotikušās vingrošanas iemeslu. izrādās, ka tas kaut kāpēc nebija atzīmēts slimības vēsturē, līdz ar to rehabilitologam nebija nodota ziņa, ka jāienāk pie mums, jānovērtē e. un jāizraksta vingrošana, bet vingrošanas priekšniecībai savukārt nebija pamudinājums no rehabilitologa. kaut kāds sviests. bet vispār māsiņas izskatījās vairāk nobažījušās par to, kāpēc man vakar 2x kļūdas pēc tika pasniegta ēdienreize, ne par to, ka 2 dienas mūs te reāli čakarē. fuj, es pat naktī nevarēju atslābt. sapnī redzēju, ka masāžas vidū mums liek tīties prom, jo ir atnākusi kaut kāda dzemdētāja, no kuras jāizmasē bērns tā, lai viņš nākotnē būtu mākslas vingrotājs.
Tags:

4. Mar 2015 @ 07:58
[info]huinja

4. Mar 2015 @ 07:55
[info]ninona
Zobu feja jau otro nakti pēc kārtas nolažoja - par monētu atcerējās no rīta, kad bērns jau pusnomodā. Uzmanīgi ielika rociņā eiromonētu un pazuda, vēlāk priecājās, ka bērns nepaskatījās, vai zobs paņemts.

M pirms pāris dienām kārtējo reizi interesējās, kāda tad īsti tā zobu feja ir. Parādīju bildi no feisbuka.

P, lai arī no rīta raud, ka jādodas uz dārziņu, jo grib palikt mājās, pa dzīvokļa durvīm tiek iznesta jau smaidoša. Vakarā pārrodas dzirkstoša un sauc: "Māmū, es biju bēndāzā tikko!"

4. Mar 2015 @ 00:02
[info]noisiite
Helme mācās dzert no slīpās krūzītes. Kamēr viņai slāpst, māk dzert ļoti labi. Pati paceļ krūzi, padzeras. Bet tad viņa aizmirstas, sāk spēlēties, viss ir slapjš, krūzīte kļūst tukša, es to piepildu un tā uz riņķi vien vairākas reizes. Kad jau ir gana, krūzi noliekam malā, pārģerbjamies. Reizēm pēc pusstundas šo visu atkārtojam. Gadās arī vairākas reizes dienā.
Mana pacietība ir tāāāā augusi, ka nenobrīnīties, kādreiz šķita, ka šo prasmi nekad neapgūšu, bet nē, bērns ne to vien iemāca.
Mierīgi skatos kā Helme ēd pēc 'bērna vadītas ēšanas', grib visu darīt pati, plūkā papīrus, vienvārdsakot, aug.

3. Mar 2015 @ 21:47
[info]samta
šodien līdz pulksten 12 dienā e. bija izgājusi 2 no 3 procedūrām. paspēju jau sapriecāties un priecājos līdz trijiem dienā, kad mani sāka mākt nepacietība. atkal savācu e., gāju meklēt kādu zinošo un uzzināju, ka ārstnieciskās vingrošanas veicēja jau ir prom. nu vatafak.
Tags:

3. Mar 2015 @ 21:24
[info]vacatio
šodien kā tirgus tante nācu no bodes un no somas laukā spraucās lociņu bunte un vīna pudeles kakliņš.
pietrūka tik siļķes aste.
Tags:

.3. Mar 2015 @ 12:09
[info]kini
šorīt bija 'perfekts' laiks, lai ietu uz darbu un 40 min laikā pagūtu saslapināties tā, lai visai dienai pietiek. skatījos ko priekš vasaras un secināju, ka šis būtu ļoti labi noderējis, lai nebūtu darbā jāsēž slapjās biksēs.
upd. un viņiem pat ir rainlegs džinsu versija!
Tags: ,

3. Mar 2015 @ 09:50
[info]samta
visās palātās, kas vienvietīgas, siena uz gaiteni ir no caurspīdīga stikla, tāpēc visi garāmgājēji, kam vien nav slinkums, ielūr iekšā, ko tad mēs darām. vēl pie mūsu stikla ik pa brīdim pienāk kāda pēc skata nedaudz dīvaina meitene ar milzīgu zīdaiņpuiku rokās (es patiešām pirmo reizi redzu tik milzīgu zīdaini). pienāk, skatās iekšā mūsu palātā un vairākas reizes saka: rekur meitenes, rekur meitenes. un mēs tikai smaidām. ā, vakar it kā bija nozīmētas procedūras, bet neviena nenotika, jo neviens mūs nekur neuzaicināja. gaidīju līdz sešiem, tad paņēmu e. un izmetu loku pa gaiteni, cerot satikt kādu, kam pavaicāt, kāpēc mēs visu dienu vienkārši nosēdējām palātā, bet neviena nebija, tāpēc bēdīgas devāmies vien atpakaļ uz savu stikloto pili, kur e. pieder pašai sava dzelzs redeļu gulta princešu baltā krāsā. bet šorīt mūs uzaicināja uz kaut kādu procedūru, kuras nosaukumu un to, ko tā dara, nesapratu, jo veicēja runāja ļoti sliktā latviešu valodā, bet man bija kauns pārjautāt viņai trešo reizi. bet šajā procedūrā e. aptina ar kaut kādu šalli un pieslēdza milzīgam bleķa aparātam, kuru rotāja izteiksmīga sssr emblēma. e. raudāja, tāpēc man 15 min viņa bija jātur rokās, atzīšos, ka gandrīz izlaidu garu. ā un vēl arī šeit ir tā- jo sūdīgāku amatu ieņem, jo lecīgāks esi. šodien man uzdirsa apkopēja par to, ka pamperu nebiju iemetusi miskastē, bet gan sarullētu uzlikusi virs tās. vispār tas bija tāpēc, ka es visus pamperus nesu uz sanitārās telpas kopmiskasti, lai tos nevajadzētu krāt palātā un te nesmirdētu. es viņai to paskaidroju, sakot, ka vēl nebiju paspējusi to pamperu aiznest, bet viņa mani nesaprata, jo neprata un nesaprata valsts valodu.
Tags:

3. Mar 2015 @ 09:37
[info]soul_embraced
Noskatījos islandiešu Metalhead - dziļi vīlos. Cerēju, ka ziemeļniekiem būs svaigāks skatījums uz šo tēmu.
No pēdējā laika redzētām varu izcelt tikai The Theory About Everything - Oskara nominants, kas šķita ok, bet kā vienmēr baigi patētiski. Un vēl divas krievu lentes - Жить un Как я провёл этим летом. Otrā, šķiet, redzēta jau otro reizi, bet tas kļuva skaidrs tikai pēc pirmās pusstundas.

3. Mar 2015 @ 06:02
[info]zivs
Spilvas vadītāja ir Bemhena sieva? kāpēc es tikai tagad to uzzinu?
nu nahui vairs Spilvas produktus. lai ieziež vīriņam.

multenes3. Mar 2015 @ 00:35
[info]noisiite
Mums mājās nav tv (un tuvākajā laikā arī nebūs). Nav nekādu fona trokšņu. Reizēm gan ieslēdzu kādu fona mūziku (visbiežāk klasisko vai arī instrumentālo pavadījumu dziesmām no Yamaha mūzikas skolas, kur Helme iet).
Seriālus/filmas parasti skatos datorā, retāk planšetē.
Ja kaut ko gatavoju ēst/daru ko citu 'svarīgu' un Helmei uznācis kašķis, bet man ir nepieciešamas tās piecas minūtes, lai ātri pabeigtu iesākto, tad uzlieku planšetē multeni (nu ok, šogad tādas ir bijušas trīs reizes, pag. gad. neviena (pag.gad. multenes redzēja, kad temperatūru mērījām), ļoti iedarbīgi. Nezinu, ko skatās citi bērni, bet Helmei rādu 'masha i medved'(šis Helmes brālēnam patīk), bērns man stāv/sēž pacietīgi skatās un ik pa laikam iesmejas un tajās minūtēs pagūstu ātri nodarīt iesākto vai vismaz sadarīt tā, lai uz brīdi varu novērsties.
Biju jau iedomājusies, ka multenes bērns neskatīsies līdz gada vecumam, bet nu nekā. (nu labi, līdz šim viņa ir redzējusi kādas piecas pilnas epizodes un piecas ne līdz galam ~ pāris minūtes :D)

mpfr3. Mar 2015 @ 00:04
[info]santech
Kaut kā jau beigās nonācu pie secinājuma, ka jāsameklē tas nelaimīgis mpfr, pēc kura brēc pkgtool update. Respektīvi - atkal rotaļājos ar linux, tika išoreiz iekš to VirtualBox. Vēl ir VMWare player un VirtualPC. Bet pagaidām to pirmo paspīdzināšu. Teorētiski - visvairāk iespēju.
Sākšu beidzot mācīties serverīti utml. lietas.
Mūzika: Cronos Titan - Valium I

.2. Mar 2015 @ 21:16
[info]kini
neatradu neko piemērotāku, bet kkāds tāds noskaņojums, ka gribās runāt such wow valodā.
un nākamā asociācija ir brīvdienās pieci el vē dzirdētais dueta sandra megahits par darbu
domāju, šos abus vajadzētu apvienot vai vismaz klausīties/skatīties reizē, ja vien čuķ varētu paātrināt dejas soli, bet šis duo duets ir tieši laikā.  

Tags: , ,

.2. Mar 2015 @ 17:20
[info]kini
mēģināju saprast, kāpēc viss liekas tā, kā liekas, t.i., slikti. izrādās, jūtos tieši tā, kā ar 37.4 grādu temperatūru jūtas cilvēks, kas ir darbos līdz ausīm. 

tāpēc skaista dziesmiņa. vieglākam garam. 
Mūzika: The Avener, Phoebe Killdeer - Fade Out Lines

2. Mar 2015 @ 17:02
[info]zivs
Somijas mūzikas mērkaķings visu ir izskaitļojis pareizi.
Šogad pirmo reizi piedalīšos eirovīzijas balsošanā pat es, kurš šo pasākumu uzskata par cilvēka cieņu aizskarošu.
Panki ar Dauna sindromu. Go, Finland, goooooo!

2. Mar 2015 @ 15:49
[info]noisiite
Heme joprojām aktīvi staigā gar mēbelēm. Ļoti bieži atlaiž rokas un nekur neturas, tā var nostāvēt diezgan pailgi. Pieturas pie viena objekta, atlaiž rokas un pārliek tās pie cita objekta. Kad atbalstas kaut kur, atlaiž rokas, pastāv un lēnam apsēžas.
Sāniski iet arī sāniski, nemaz nesagriežas. :D Turpina arī aktīvi mēbeles bīdīt.
Izskatās, ka uz 11 mēnešiem jau staigās pati.

2. Mar 2015 @ 13:03
[info]samta
šausmas. e. guļ milzīgā dzelzs redeļu gultā un pašā palātā pat nav kontaktligzdas. labi vismaz, ka mūs neiekārtoja ar skatu pret kapiem.
Tags:

2. Mar 2015 @ 12:18
[info]santech
Nubettiešām! Kā lai pastrādā, ja šitā urbj?!

fullframe2. Mar 2015 @ 11:29
[info]santech
No populārāko brendu populārākajiem modeļiem Nikon D810 par labu runā USB3 pieslēguma ātrums un baterijas darbības ilgums.
Mūzika: drum n bass @ psychedelik.com
Top of Page Powered by Sviesta Ciba