Members

About Members

21. Dec 2014 @ 19:50
[info]noisiite
Rīt gan jādodas šopingā uz Spici, H&M`ā ir atlaides daļai bērnu drēbju, Lindexā un Nextā arī kaut kas bija ar tām atlaidēm. Šodien tik iekš Rimi ieskrēju, pietika jau ar to, cilvēku tik daudz, ka šausmas.
Iepērku tagad visu ko uz ~80 izmēru. 74ajam vēl ir diezgan daudz kas sapirkts, jāskatās tālāk. Drēbes 'vēlākam laikam' karu uz pakaramā Helmes skapī, lai būtu pārskatāmi un nekas nepaliktu neuzvilkts. (priecēju acis ar kleitiņām priekš nākamās vasaras/rudens)
Vajadzētu arī atrast laiku un pāršķirot visas mazdrēbes, skaistākās un normālākās atstāt, pārējās vienkārši dot prom. Citādāk skapis jau ir pilns un bērnam pat gadiņš vēl nav. (nu ok, tajā skapī ir vēl ratu kulba, vanniņa un vēl šādas tādas lietas, bet nu tik un tā, tās mazdrēbes ir krietni par daudz)

21. Dec 2014 @ 14:20
[info]ninona
Meklēju sev eļļu matiem un uzgāju tādu, kas izskatās ideāla - http://www.herbals.lv/lv/bazes-un-kosmetiskas-ellas?a=3111

Gribugribugribu. Jāmēģina dabūt, vienam dabūtvarētājam jau aizrakstīju.

Šīs nedēļas laikā labi strādājies, šodien vēl dažas lapas un pēc tam var neiespringt, jo palicis maz un termiņš nespiež. Pie tam, ja nodošu ātrāk, man sāks dot jaunus darbus, ko uz svētkiem nudien nemaz galīgi negribu.
Un nākammēnes šim un citiem darbiņiem par godu būs mani pirmie sakarīgie ienākumi, kas ir kūl.

21. Dec 2014 @ 12:47
[info]santech
Tik forša sestdiena bija. Un arī svētdiena. Sākusies bez tā, no kā es mazliet baidījos, bet biju rēķinājies un jau samierinājies. Pēc dažiem Elementa šotiem iedzert alu ne vienmēr ir prātīgi. Bet pasākumā tas bija prātīgākais dzēriens. No alkoholiskajiem. Un vēl vienu alu. To beļģu 10komatsciktur grādīgo. Nu.. par alu es to nesauktu, bet kā longdrinks bija ok. Līdz mājām mazliet izstaigājās. Bet mājās, pie melnās tējas, piešāvās vēl mazliet Elementa. Elements. Skanīgs nosaukums vispār. Garša arī tāda.. tīri skanīga. Protams, ka nav kā ierastais melnais vai upeņu. Bet nav arī negaršīgs. Un man liekas, ka arī paģira no viņa varētu būt daudz mazāka. vvz

Un braucot cauri Aerosmith diskugrāpim, būšu šos māksliniekus iecienījis vairāk, kā pirms tam. Bet pagaidām esmu atlasījis tikai to vienu, megablūzaino albumu. Pārējos delītoju pēc noskanēšanas.

21. Dec 2014 @ 11:30
[info]noisiite
Un Helme rīvē savus četrus mazzobus vienu pret otru. Tā ir viena no skaņām, kas man iet cauri kauliem. Nu tā pamatīgi cauri kauliem, ka nevaru ciest. Āāāā, kad viņa pārstās tā darīt?

21. Dec 2014 @ 10:05
[info]ninona
P joprojām nav painteresējusies, kur palikusi M.
Parasti viņa rītu sāk ar "kuŗ ij M?"

Labi vien ir jo, uzzinot patiesību, brēka būtu liela.

20. Dec 2014 @ 22:46
[info]santech
elementāra tēja
mentāla tēja

Krievijas 1. kanāls par dolāra krahu... kopš 2001. gada.20. Dec 2014 @ 20:41
[info]begemots
Riiiiiiight...

20. Dec 2014 @ 18:47
[info]ninona
Izrijam končas, ko izlasīju no oriģinālās M paredzētās saldumu paciņas.
Sūkstamies ar A viens otram, ka daļai konču pielietota kaut kāda jauna iesaiņošanas metode ar aizlīmēšanu, tagad nevar normāli vaļā attaisīt.
Un fanķiks rezultātā saplīst!!!

20. Dec 2014 @ 17:12
[info]ninona
Kad P pamodās, M un viņas draudzenīte jau bija prom, kur nu kura.

Jau pusstunda, bet viņa ir painteresējusies tikai, kur ir draudzenīte nevis M.

Draudzenītes mamma ir vietējā šuvēja, kura šuj man kleitu. Reāli pirmdien tikai plānota pirmā piemērīšana. Es ceru, ka tās stundas, ko atbrīvoju viņu no bērna (vakar 2,5h viņa tika atstāta mums eglītē [aizvedām arī mājās] un šodien 4h ar pusdienām), būs palīdzējušas efektīvāk izstrebt uzkrājušos darbu kaudzi un mana kleita taps gatava ātri.

Altruisma patiesā daba - darīt citiem labu, jo pašam tā labāk (vai nu praktiski vai sirdī priecīgāk).

salnas iela20. Dec 2014 @ 16:49
[info]santech
Man pieredze ar minēto vietu ir attiecīga tās vietas sabiedriskā transporta pieturas nosaukumam. Biju tur pirms laika darīšanās, tagad arī nesen no turienes atgriezos. Visvairāk laika tur esmu apvadījis pieturā stāvot un gaidot sabiedrisko transportu. Plus vēl pirmajā vakarā gaidot transportu uz turieni. Respektīvi - atkal esmu nosalis un vēl vairāk pārmāc sajūta, ka Elements līzd ziemīšiem nesataupīsies. Vnk tiks nopirkts vēl viens. Ja rotaļu biedrs gribēs pagaršot.
Bet viss ir sanācis ļoti jauki. Varbūt ka šovakar pabeigšu bakstīties ar bildēm. Jo jāpaspēj vēl ēst uztaisīt pirms eju uz pasākumu.
Jūtos tīri labi iešmigojis no trīs Elementa šotiem. Jo patukša dūša. Bet uzšaut uz piparkūkāmpiparkūku cepumiem izraisīja riktīgu ziemassvētku sajūtu.
Un 2004. gada Aerosmith albums Honkin' On Bobo ir viens no jēdzīgākajiem blūza izpildījumiem, ko esmu dzirdējis. Ļoti patīk un ļoti patika arī kamēr vēl biju skaidrā šodien.
Kāpēc man liekas, ka man šovakar uz pleca (visticamāk, ka kreisā) sēdēs mazs zaļš pūķītis?

20. Dec 2014 @ 15:39
[info]noisiite
Gribu mandarīnus. Nu dikti.
Bet mašīna piekrauta ar tukšu burciņu maisiem, lai aizbrauktu uz veikalu no sākuma ir jāatbrīvo mašīna. Meh. slinkums. (ar manu braukšanas stilu nav opcija braukt ar visām burciņām. :D)
Tags:

20. Dec 2014 @ 15:09
[info]ninona
Liku P gulēt un klusiņām pateicos mūsu ģimenes sargeņģeļiem.

M lēkāja pa lielo gultu un P pamanījās pavelties zem viņas. M uzleca P uz galvas.
Uz galvas! Uz galvas, bļa!

Paraudāja, bet nekādu pazīmju, ka būtu kas nopietns.

Pēc vakarvakara eglītes totāls nogurums un gribas nebūt pieejamai. Bet vēl bija šodien jāuzņem ciemos viena M grupasbiedrene, tagad jāsagaida vēl mani vecāki un jāatdod viņiem uz dažām dienām M. Un pēc tam es, protams, nekur nebraukšu (piedod Ripp), beidzot strādāšu un vakarā kopā ar A dzeršu īru kafiju (vienīgais sakarīgais veids, kā izlietot daudz putukrējumu).

20. Dec 2014 @ 14:34
[info]melnbaltalapsa
Kā man reiz teica kāds sabiedrībā labi zināms cilvēks: Ir grūti izturēt šo dzīvi skaidrā, tādēļ ir jāiedzer.
Tad nu es šo dienu sāku ar iedzeršanu.
Mūzika: Korn

20. Dec 2014 @ 13:21
[info]bohemija
Produktivitāte= no alcohol. Till my baby comes home.

Cibas mas20. Dec 2014 @ 12:39
[info]santech
šis jau bija jūtami. nebiju šitā darījies nekad. diez kas būs, kad to pašu izdarīšu ar savu pirmo cibu? manlieks aizbraux širmīc )
Mūzika: Aerosmith - Amazing

20. Dec 2014 @ 11:11
[info]noisiite
Vilhelmīnei šodien jau astoņi mēneši. Vēl knipucis un viņai jau gadiņš. Laiks tiešām nemanot skrien.

19. Dec 2014 @ 22:32
[info]santech
priecīgus svētkus )

Kopsavilkums.19. Dec 2014 @ 18:17
[info]feita_kleita
Šis ir bijis smags gads. Nāves, šķiršanās, pieviltas cerības, izmisums, kara bailes, skumjas, depresija, izmisums, vilšanās. Cilvēki iedomīgi, augstprātīgi, sveši, nosodoši, liekulīgi, sirds ļauni. Vietas nomācošas, skumjas, pamestas, pārlieku šauras. Atziņas- nekad, nekad nevērtēt cilvēka sirds tīrību par pamatu ņemot savu, tad nākas ciest, tad nākas vilties.

Nākotne? Plūdīšu vadoties pēc iecerēm. Atkal vilšos, cietīšu, iepazīšu cilvēku dabu un vājības.

19. Dec 2014 @ 15:45
[info]noisiite
Ceturtais arī šodien jau klāt. Četri zobi divās nedēļās. Tagad gan lūdzu man nelielu atelpu dodiet.

.19. Dec 2014 @ 14:29
[info]kini
kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.
Mūzika: snow patrol - chasing cars
Tags: ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba