Kino - Komentāri [entries|archive|friends|userinfo]
Kino

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Filmas.lv Forum Cinemas Kinogalerija Acmefilm Rakstīt! ]

Puika A jeb 'Boy A' 2. Jan 2010|13:08

sofia
nu tā - ir rīts. ir svaiga galva. ir gulēts. un tāpēc šis ieraksts būs mierīgāks nekā viņš būtu izdevies naktī..

man ļoti patīk briesmīgas filmas, filmas, kas tevi iepļaukā, filmas, kas iesit zem jostas vietas. stipras filmas kā stipra tēja ir bišku rūgtas. vsp jau briesmīgu filmu nav daudz.. 3 - 5 gadā. pagāšgad - stiprākās bija Revolutionary Road, Into The Wild, They Boy in the Striped Pyjamas un varbūt arī Speak vai Rachel Getting Married. Nu ideja, domāju - skaidra..

šogad šim pulkam pievienojas arī 'Boy A' (2007).


nenormāli stipra.
gribētos atzīmēt ne tikai sižetiskās līnijas, kuras laikam šinī gadījumā rada vislielāko efektu. [stpc filma balstās uz Džonatana Trigela (Jonathan Trigell) romānu ar identisku nosaukumu 'Boy A'..] Bet arī to, ka režija ir ļoti augstā līmenī [nu varbūt arī nē.. un man tā vnk liekas pēc 'New Moon'] that's not the point though - point is - i liked it immensely! īpaši man patikā [kā jau parasti] tas, ka daudzas lietas netika pateiktas, bet tik un tā saprotamas.. un tas nav tikai un vienīgi stāsts par čalīti ar traumu.. tas ir stāsts par čalīti un viņa mijiedarbībām ar sabiedrības aizspriedumainību, citu skaudību un godkāri, mīlestību, brīvību, noziegumu, sevi, draugiem, pasauli un nāvi galu galā..
nenormāli stipra arī tāpēc, ka es nezināju, par ko tā būs.. un tāpēc, ka iesit tikai pašās beigās.. iesit un izmet aiz borta ledainā ūdenī.. pirms tam gan pametot glābšanas riņķi.. un ieslēdz titrus..

rezultātā - pilošs zods, slapjš klēpis un domas līdz 6iem no rīta.. un jo vairāk domā, jo vairāk darba asaru dziedzeriem..
Link Read Comments

Reply:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.