piesēdi
un iedzer kafiju
HOKEJS 
6th-May-2006 03:01 pm
nu kas te par kafejniicu ja hokeju nevar paskatiities?? kur ekraans?? kur tieshraides??? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
starp citu, kaads vakar rezultaats ar čehiem bij??
Komentāri 
6th-May-2006 03:10 pm
nu labaak jau neizshkirts nekaa 1:3 :DDDDDDDDDD
This page was loaded Jun 28th 2026, 9:30 pm GMT.