| mazs ieteikums |
mazs ieteikums | May. 1st, 2006 @ 04:49 pm  |
|---|
![[User Picture Icon]](http://klab.lv/userpic/172671/1842) |
| From: | ulvs |
| Date: |
May 1st, 2006 - 05:29 pm |
|
|
|
|
(Link) |
|
Skaidrs, tā tam arī vajadzētu būt, jo tevis uzskaitītās lietas tomēr sastāv no nesalīdzināmi vairāk komponentiem, kā kvalitēti nosaka daudz un dažādi faktori: materiāls, tehnoloģija, u.tml.
Bet kas ir pedālis? Kārba. Un shēma. Viss. Viens, divi un gatavs. Nokopēt BOSS efektu pedāļu shēmu, manuprāt, nav liela problēma.
Nezinu, cik lieli zinātāji, bet tomēr tādi vārdi klīst pa formumiem, no cilvēka uz cilvēku, pat veikalos tā saka. Un ausis taču arī dzird, var jau noteikt kaut kādu līdzību.
| From: | arch |
| Date: |
May 1st, 2006 - 05:32 pm |
|
|
|
|
(Link) |
|
Nu jā, sliecos Tev piekrist. Pats personīgi, kā jau teicu, neesmu pārliecinājies vai mēģinājis to darīt, bet varbūt būs tagad iemesls. Vienīgi it kā neko nevajag no pedāļiem šobrīd (:
Boss sheemas principaali var mnokopeet, bet paaris elementi paliks neatkosti - no info! I tavo mekleet uz dullo, kas tas taads iraid! Rezults tomeer nav identisks, bet tik kaukas uz to pusi! Nu tas par to kopēšanu!
A behringer EQ pedaaliitis bija baigaa kaka! Tajaa pasha amerkjelja ielaa testeeju! Leeti pociishi, cjarkst reguleejot, iesleedzot/izsleedzot klikshkjis!:(
Bet es jau neko!
|
|
| Top of Page |
Powered by Sviesta Ciba |