20 March 2017 @ 03:14 pm
 

Meklējam jaunu dzīvokļa biedru. Šī brīža iedzīvotāja plāno izvākties 4.aprīlī.

Dzīvoklis atrodas Mazā Kalna ielā Maskavas priekšpilsētā burvīgā, drošā mājā. Saimnieks ir Amerikas latvietis un ļoti rūpējas par to, lai visi mājas iedzīvotāji būtu tiešām sakarīgi. Visās malās ir drošības kameras, kā arī ir slēgts iekšpagalms.

Dzīvoklī kopā ir trīs istabas – divas guļamistabas un burvīga viesistaba, ar mājas kinozāli. Tur var rīkot jaukus spēļu, filmu vai citādi saviesīgus pasākumus. Izvelkams dīvāns viesiem.

Izīrējamā istaba ir maza (nezinu precīzi, bet kādi 10-14m2), bet omulīga ar burvīgām oranžām tapetēm. Ir dažas mēbeles – drēbju skapis, plaukti. Istabiņa ir izolēta, tās durvis ved uz virtuvi un nav jāiet cauri citu apdzīvotām istabām, lai tajā nokļūtu.

 


Mēs esam jauks pāris ar kaķeni Freiju – melna, lepna skaistule. Spalvu nemet, bet ar ķepu gan. Vispār cilvēki patīk, bet ir vajadzīgs laiks, lai tiešām ar viņu iedraudzētos.

- dzīvoklis atrodas 4. stāvā, lifta nav. Silta, sakopta kāpņutelpa.

- Virtuve ir samērā liela, tajā ir ledusskapis, gāzes plīts, veļasmašīna

- Vanna un tualete atrodas vienā telpā turpat pie virtuves.

- dzīvoklis tiek apsildīts ar gāzi, kas nozīmē, ka ir iespējams regulēt cikos cik siltu dzīvokli mēs vēlamies. Ir arī krāsns, kas darbojas, bet tā vairāk silda viesistabu un manu guļamistabu. Ziemā atmosfērai, protams, patīkami iekurt.

- Ir wi-fi internets, kura maksa tiek iekļauta komunālajos

- Pirmajā stāvā ir slēdzama telpa, kur vari novietot savu velo

- Iekšpagalms ir ļoti skaists, jo reiz pirmajā stāvā ir bijis puķu veiklas, kuram bankrotējot, liela daļa tika izstādītas dārzā.

- Vēl pirmajā stāvā atrodas burvīga konditoreja, kur no rīta var tikt pie svaigi ceptas maizes (silta ciabatta maksā 70 centus).

- Tuvu atrodas gan 15. trolejbuss, gan 7. tramvajs

- 10 minūšu laikā var aiziet līdz tirdzniecības centram Mols.

- Ja vajag ko pavisam nelielu, tad pāri ielai ir pārtikas veikaliņš.

Īres naudiņas būtu 150EUR + 1/3 no komunālajiem Visaukstākajā mēnesī pēdējos divos gados max kopējie komunālie ir bijuši 150UR. Jāmaksā īre par nākotnes mēnesi, komunālie par iepriekšējo.

Lai pieteiktos uz dzīvokļa apskati un kopīgas tējas iedzeršanu, sūti e-pastu uz liene@muste.lv

Bildīte gan šobrīd ir tik no dzīvojamās istabas.