Piedāvājumi Draugi Grafiks Informācija Iepriekš Iepriekš Nākoš Nākoš
Meklē vai piedāvā darbu? - 1. Februāris 2008
[info]darbs
[info]asiize
Dānijas Kultūras institūts aicina darbā projektu koordinatoru/i
Pamatpienākumi:
Biroja darba organizēšana un starptautisku kultūras apmaiņas projektu koordinēšana.

Prasības kandidātiem:
Augstākā izglītība (var būt students/e), ar kultūras menedžmentu vai sabiedriskajām attiecībām saistītā specialitātē;
Pieredze darbā ar kultūras projektiem;
Teicamas angļu valodas zināšanas;
Dāņu valodas zināšanas vai kādu citu Ziemeļvalstu valodu zināšanas;
Labas datorprasmes (Word, Excel).

Mēs piedāvājam:
Darbu interesantā vidē;
Iespēju paplašināt savas zināšanas un pieredzi starptautisku kultūras projektu koordinēšanā;
Stabilu atalgojumu.

Darba vieta: Marijas iela 13/3 (Berga Bazārs)
CV un Motivācijas vēstuli sūtīt līdz 14. februārim : dki@dki.lv
Papildus informācija pa telefonu: 6728 99 94
Info
User: [info]darbs
Name: Meklē darbu?
Kalendārs
Back Maijs 2022
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Šeit
Meklē un piedāvā darbu