Tautas acs -

17. Maijs 2012

ts

10:25

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

vakar pulksten 19:08 pieturā Ierēdņu iela, virzienā uz centru, 3. trolejbusā iekāpa Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts, pēdējais Rīgas izpildkomitejas priekšsēdētājs, pēdējais LKP CK pirmais sekretārs un par Latvijas valsts varas gāšanas mēģinājumu tiesātais Alfrēds Rubiks. trolejbusā bija brīvas sēdvietas, taču viņš, nopīkstinājis naudasmakā esošo e-talonu, neapsēdās un palika stāvam kājās trolejbusa vidusdaļā pie loga. brauca divas pieturas, līdz Mālpils ielai. vienu pieturu pirms izkāpšanas (tātad jau nākamajā pieturā pēc iekāpšanas) uzreiz pēc durvju aizvēršanās nostājās pie durvīm. Mālpils ielas pieturā, durvīm atveroties, galanti pakāpās pussoli atpakaļ no durvju atvēršanās zonas, izkāpa un devās Mālpils ielas virzienā.
bija ģērbies bēšā casual jakā, nevainojamās pelēkās uzvalka biksēs, kājās nevainojamas melnas klasiskas kurpes. tukšām rokām, bez lietussarga, lai gan vakar visu pēcpusdienu Rīgā smidzināja.

(2 raksta | ir doma)

Comments:

[User Picture]
From:[info]ritvars
Date:17. Maijs 2012 - 11:03
(Link)
Brauca no Valdemārielas "Rimi" mājās.
(Reply to this) (Thread)
From:[info]ts
Date:17. Maijs 2012 - 12:02
(Link)
mājās droši vien, bet no rimi diez vai, jo tukšām rokām. hmm, nez, vai viņš mēdz iepirkties mājām vistuvākajā supermārketā - supernetto?
(Reply to this) (Parent)