Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries
> next 20 entries

Aprīlis 16., 2026


eizhens
11:27
es, bļe, neko negribu ar viņu. pēc bildēm un tekstiem redzu: traka un ļauna. man nepatīk. man patīk maigi, ar glāstiem.

(ir doma)

eizhens
11:26
davai, satiekās un pafilosofē par visu šo, bet nevis pisaks, bet vnk dažus alus un par dzīvi un tad viss.

(ir doma)

mazacuuka
11:21
govs, vai ta ir taisniba? cilveki baumo

(ir doma)

eizhens
11:20
nav mums ar govi nekā, es viņu vienkārši hujārīju.

(ir doma)

eizhens
11:00
nja, tas tā ir - ja es to koknesi satiktu, tur būtu kkāds sprādziens.

(ir doma)

mazacuuka
10:37
ilka, tev nepieciesjams kaisligs miletajs, ulvim nav nekadas kaisles, nem labak mani
tad jau drizak vectigjere ir kaisligaka vai eizens, tur gan sanaktu pasenite tas jau par traku
govs labak deres eizenam jo ari bezkaisliga ka ulvis, tapec vinai jabut kopa ar kaisligu
ulvis ar govi ar ir nee, tas butu robotu kaislibas
bet vectigere varetu iekvelinat pat robotu ar savam karstuma leksmem
ja ilka butu kopa ar eizenu tad butu gan garlaicigi gan abus gaida atra nave, atraka neka ja govs piedalitos;manuprat

var ari kombinet pa tris pec ieskatiem

(ir doma)

eizhens
08:36
naktī uz 15.04 redzēju ļoti splgtu, dzīvu (bet ne lucid) sapni. tas bija īss: es ar govi staigājam pa kādu nelielu pilsētiņu un pie debesīm un arī pavisam zemu, tuvu zemei ir tādi milzīgi balti, bet ar melniem traipiņiem klāti radījumi ar ļoti spocīgiem ķermeņiem - forma it kā tiem būtu lieli spārni, bet sakļauti un tomēr ne gluži kā putnu spārni, un to galvas bija nedaudz kā krokodilu galvas. tie pilnīgi nekustīgi "karājas" gaisā, skatās random virzienos. mēs abi esam diezgan izbijušies un es viņai jautāju: mūkam dažādos virzienos vai kopā?

pagājušajā naktī es kādas 2 stundas dzīvojos normālā (planēta zeme) lucid dream dimensijā, bet to negribas tagad rakstīt.

(ir doma)

formica
06:45 - time to get to know your neighbours
https://youtu.be/TmkmBBolHok?t=2160

#SimonDixon
#TollboothVsBrettonWoods

(ir doma)

zivs
00:30
Skrollējot FB darbus.

Savādi, ka cilvēki meklē tikai vienu metēja tipu – apmetēju. Iemetējs un uzmetējs, redziet, viņiem neder.

(ir doma)

Aprīlis 15., 2026


eizhens
18:22
bet viņi nav nodalāmi

(ir doma)

eizhens
18:21
pēdējo teica niklāvs

(ir doma)

eizhens
18:18
gangsta piš matricu endjūrojot

(ir doma)

eizhens
18:03
don't try to hack it, try to endure it!

(ir doma)

eizhens
18:02
man nav iespējams Viņam uzdot jautājumus.

(ir doma)

eizhens
17:51
jā. different spelling.

(ir doma)

aborigens
17:41
Filips Melanhtons rakstījis, ka domāt, ka svētie dzird ikviena lūgšanas pasaulē un saprot viņa valodu, nozīmētu viņiem piedēvēt īpašības, kas piemīt tikai Dievam.

Tātad, ja gribētu lūgties Dievmāti, to jādara aramiešu valodā, pie katoļu baznīcas svētajiem galvenokārt jāvēršas latīniski, bet austrumu tradīcijas svētajiem - grieķiski.

(10 raksta | ir doma)

eizhens
17:35

(ir doma)

eizhens
17:18
https://music.youtube.com/watch?v=qRW-h6v84jY&si=DvkEm-7WhivkkFX8

(ir doma)

eizhens
17:15

(ir doma)

ctulhu
16:38 - Nē paldies.
Zazis:

//čili konkarne
jebkurš sautējums, salieku iekšā puoiņas zirnīšus kartupeļus burkānus lēcas sēnes reizēm ķirbi reizēm citus dārzeņus. man jau par tadu domājot pilna mute siekalām

ķirbju biezzupa, mmmmm

no rīta ēdu auzu putru ar nedasmūtiju, kura ir svaigas vau saldētas ogas, šobrīd dārzā salasu gārsu skābenes nātres pienenes plus mērcētas sēklas un rieksti. banāns. grūti iedomāties kaut ko veselīgāku. un ir izcili garšigi un miesa tiešām līdz pēcpusdienai laimīga.

ātrais komforta ēdiens man ir vārītas lēcas ar lidla smoked tofu.//

Nu šito visu zazis var ēst pats es viņam nekādā ziņā netraucēšu, bet es aktīvi pretošos ja kāds man mēģinās iedabūt kaut ko tādu iekšā.

[Un kā mēs zinām evolūcijā ir izveidojušies primārie konsūmeri (zālēdāji) un sekundārie konsūmeri (visēdāji, gaļēdāji), sekundārie lielākajā daļā gadījumu ir aktīvāki un ar lielākām smadzenēm, jo var labāk un ātrāk koncentrēt ķīmisko enerģiju no pārtikas, galvas smadzenes ir enerģijas ziņā visprasīgākais orgāns].

(2 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> next 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba