: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Jūnijs 16., 2019


16:48
uztaisīju asinsanalīzes tīri sevis izklaidēšanai. izrādās, katru dienu ejot saulainās pastaigās tik un tā var būt nepietiekams d vitamīna daudzums. acīmredzot, tomēr jādzer tie pilieni.

(21 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 14., 2019


09:16
principā, nezinu, cīnos jau laikam daudz vairāk ar sevi šajā jaunajā statusā. nav jau tāda baigā manuāļa. un pat ja ir, tu tik un tā visu dzirdēto saproti tikai procesa laikā. vai arī tad, kad tas jau ir garām. tāpat kā ar kontrakcijām, - kamēr neesi izjutusi, tev nāk prātā tāda naiva doma, ka tu varētu nesaprast, ka tās ir sākušās, un zinoši cilvēki saka - kad sāksies, sapratīsi. bet tu taču tik un tā domā - ō, rekur kaut ko savilka, varbūt kontrakcija? lol, nē.
un kaut kā līdzīgi ar pārējām lietām arī. tā es te attapos, ka mani sāk tracināt darāmo darbu saraksts, kurš tikai aug un aug, un aug, jo paspēt visu izdarīt pa laiku, kamēr bērns guļ, nu, tas nav reāli. un teica taču, ka nebūs laika. un nebija un dažreiz aizvien nav. bet nu cik ilgi tā var? vakar man uznāca dusmīgs apnikums (tautā zināms kā z-jobs), jo, nu, cik var, es kaut ko acīmredzot daru ne tā, ja man nav laika darīt to, ko gribas darīt. un galvenā problēma jau ir tajā, ka cenšos darīt lietas tad, kad mazais guļ, un tas tagad ir tikai kādas 3 stundas un 10 minūtes dienas laikā, un nejau nepārtrauktas, loģiski. bet nu vakar es bez pašpārmetumiem (mazliet ar, bet purinu sevi un saku, lai nekāpju uz šitā sociuma grābekļa), ja nevarēju atstāt viņu uz paklājiņa, tad ņēmu un liku nora bee ligzdiņā-somā, no kuras viņš ar saviem 65 cm ir gandrīz pilnībā izaudzis (ne īpaši praktiska lieta, izmantoju tikai pēdējās dažas nedēļas, kaut paredzēts no dzimšanas līdz 3 mēnešiem), un stiepu līdzi. tā nu beidzot izrevidēju skapi un noslaucīju putekļus.
ja mēģina visus darbus padarīt un vispār - dzīvot, tikai tad, kad bērns guļ, tur nekas labs nevar sanākt. lai arī es jau no paša sākuma centos pārāk neiespringt, tomēr, acīmredzot, tik un tā iespringu par daudz uz to blakus būšanu un neatstāšanu (jā, jā, ar otro bērnu jau esot pavisam rasslabons). un tāpat jau nav viss tas laiks baigais kvalitī taims, nu, manī nav tik daudz, lai es katru minūti kā mūžīgais dzinējs spētu izdabūt no sevis kvalitatīvu kontentu, ir aktīvāki rīti, bet citreiz man nav, ko teikt, tā ka tikpat labi viņš var paskatīties, kā tiek veikti darbi šajā pasaulē. 


(15 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 13., 2019


21:50
šķiet, kaut kāds negaiss ir atnācis arī līdz šejienei. nu, vai vismaz tuvojas. dārd un rīb, kaut kas pilina, un beidzot kļūst vēsāks, var atvērt logus. tā nu sēžu un domāju, sasodīts, vai tad tiešām jāver ciet uz nakti?

(2 with milk | cup of coffee?)

11:37
vajtad superlīme pēc definīcijas nelīmēja visu pie visa?

tad kāpēc plastmasa pie plastmasas nelīmējas?

(2 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 12., 2019


09:48
parasti jau gan es ļoti mīlu karstumu, bet šorīt nudien priecājos, ka laika prognozes 31 grāda vietā sola 28.

(1 with milk | cup of coffee?)

09:24
černobiļu skatījos ar lielu baudu, un, ņemot vērā zīdaiņa esamību mājās, jāteic, noskatījos pat diezgan ātri, pa dažiem vakariem, protams, mazliet noraujot sev miegu, but hey, labs skatāmgabals ir pelnījis nedalītu uzmanību, un es biju pelnījusi labu skatāmgabalu (īpaši pēc game of thrones kraha). un šis mani nudien aizskāra vietās visos līmeņos. apmierināti ņurdu. vienīgi radās daži jautājumi - vai tiešām viņiem tur to šņabi tā dalīja? un vai šahtieri nudien varēja atļauties tik lecīgi runāt ar tik augstu amatpersonu kā ščerbina? un kurš zin un vai kādas sekas atnesās līdz latvijai?

Tags:

(6 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 9., 2019


10:39 - : tā nenāks, nenāks vairs
"your baby is 3 months and 4 weeks old today!"

also, vakar bija vecmammas 80 gadu dzimšanas diena, bija sagatavots slaidšovs no bildēm no dažādiem gadiem, vienkārša ideja, bet tik interesanti skatīties, katram uz kaut ko savu, visiem vīriešiem mūsu dzimtā baigi izteiktās žokļa līnijas, visi ir izteikti mataini, mana tante vispār piedzimusi čuķ ņi ar parūku uz galvas, tad vēl neaizmirsīsim apģērbu, pilngadības svētki un septītās klases izlaidumi, kleitas šūt lētāk, nekā pirkt, kurš radinieks kuram līdzīgs, oficiālās bildēs visiem apgarotas vai nopietnas sejas, bet ballīšu bildēs smaidīgi stutē palodzes - tāpat kā mēs savulaik.

(cup of coffee?)

Jūnijs 7., 2019


12:45
jautājumu ar kondicionieri atrisinājām, bet, kas to būtu domājis, ka daudz lielāka problēma būs tā montāžas komplekta iegāde! izskatās, ka visai latvijai ir viens airlock100 kondicionieru montāžas komplektu piegādātājs. un tāpat ikviens gribētājs to gaida jau no pagājušās nedēļas. es - to skaitā.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:13
par aksesuāriem runājot, pēdējā laikā esmu sākusi staigāt bez somas (protams, pārvietošanās ar mašīnu te stipri palīdz). agrāk gan jutos bez somiņas kā bez rokām, bet tagad kaut kā negribas vairs staipīt līdzi visu to iedzīvi. gadi ir rādījuši, ka lietas, kuras "ja nu kas" gadījumam staipu līdzi, tā arī paliek neizmantotas, jo gadījums nepavērš savu vaigu. neaizmirsīsim to gadījumu, kad man somu nozaga, kamēr vecrīgā atpūtāmies ar draugiem. protams, tur bija visa mana iedzīve, kosmētiku ieskaitot. daudz kosmētikas, jo biju nākusi pa taisno no imidža dizaina kursiem, ka velns rāvis to zagli! un zilais krekls no tēta garderobes, ar armijas metāla pogām. nu, tagad es ne klubā, ne bārā simt gadu savu kāju neesmu spērusi, un tomēr, daudz ērtāk ir paņemt rokās to, ko tiešām vajag, t.i., maku, telefonu un mašīnas atslēgas, a citreiz tikai maku un atslēgas, un vēlams, lai būtu kāda kabata pa rokai. arī maks jāpagādā plānāks. šitie klača somiņas izmēra maki nav ne eleganti, ne praktiski. esat kādreiz redzējuši vīrietim tādu lielu, biezu, maku? nē, jo viņi makus liek kabatās! vai savas partneres somiņā.

(21 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 6., 2019


09:15 - : thou shalt not rest when you like, mother
sarunāju jau pirmdien, ka šodien man būs tāda kā brīvdiena. vakar sazvanamies ar e vecmammu, viss spēkā, super, liekos laimīga gulēt jau pirms vienpadsmitiem vakarā. un tad tieku modināta ar kliedzieniem divpadsmitos, trijos, četros, sešos un tad septiņos nulle sešās. nu labi, kliedzieni bija tikai četros, bet sajūta, it kā katru reizi. toties no rīta e ir smaidīgs un gatavs ķiķināt, it kā nekas nebūtu bijis! #men

(cup of coffee?)

Jūnijs 5., 2019


10:05 - : kabata
reiz runāju par to, ka sievietes tiek abižotas kabatu ziņā. t.i., mums ražotāji nez kāpēc negrib dot kabatas. aizšuj ciet vai dāvā tikai dekoratīvu nošuvi kabatu vietā. a te (jā, es salūzu un tomēr nopirku apģērba gabalu [sīkajam], jo ar visām tām kaudzēm, kas man bija sadotas, reti kurš apģērba gabals paredzēts +30 grādiem), pasūtīju sīkajam šortus un maiciņu, un - tadā! - šortiem ir kabatas. īstas kabatas!
ko viņš tur liks? knupīti?
viņam ir vienas sporta bikses, kurām ir pat viena aizmugurējā kabata.
*noplātu rokas*

(11 with milk | cup of coffee?)

09:30
tikai tagad pamanīju, ka [info]unpy un [info]mikii ir izdzēsušies.

(5 with milk | cup of coffee?)

Jūnijs 2., 2019


21:53 - : par trepēm
nu, izrādās, pakāpienu aplīmēšana ar pretslīdes paklājiņiem negarantē nepaslīdēšanu uz tiem.

(6 with milk | cup of coffee?)

Maijs 31., 2019


09:59
izrādās, klusītēm ir uzņemta jessica jones 3. sezona. un drīzumā gaidu big little lies. a game of thrones pēdējo sēriju tā arī neesmu noskatījusies, kaut arī jau redzēju internetos izteiksmīgu bildi ar džonu un denerisu, tā ka viss skaidrs. kas rakstīja to pēdējo sezonu?! un kas plānoja kauju stratēģiju? pfff. divi drakoni netika galā ar floti, a te viens pēķšņi varēja, ja? sviests.

(5 with milk | cup of coffee?)

Maijs 30., 2019


21:56 - : no no nom
pirmie mazsālītie gurķīši!

(cup of coffee?)

20:24 - : bērnkopība
šķiet, uz sliekšņa ir 4 month sleep regression. dienas pēdējā snauda vairs nav vajadzīga, acis kā pogas, par gulēšanu nevar būt ne runas, un no pieciem līdz astoņiem vakarā viņš neguļ, ap astoņiem jau sāk činkstēt, bet astoņos ir aizmidzis. domāju, vai nav pārāk ilgi nomodā, un varbūt jāliek gulēt vēl agrāk? miega konsultanti, kur jūs esat, vai ne. 
kaut gan drīzumā laikam miega konsultantu vajadzēs man, kopā ar ar klonu, kurš gulēs manā vietā, jo kaut kas man čukst, ka būšu izvilkusi neizgulēšanās lozi.

(27 with milk | cup of coffee?)

09:18
man tomēr aizvien ir tāda diezgan lēnīga domāšana un diskusijās es pēdējā laikā tomēr cenšos apdomāt, pirms kaut ko teikt. ne vienmēr, bet tas jau cits stāsts. jo, nu, nezinu, kā jūs, kaut gan nojaušu, ka ne tā, kā es, es tomēr dažkārt attopos, ka esmu mājusi ar galvu un piekritusi kaut kam tādam, kas ir izteikts pārliecinošā balsī, bet vēlāk esmu attapusies, ka paga, paga, paga, tā tomēr gluži nav vis, tikai diskusija, protams, jau aiz kalniem.
citreiz, diskusijas laikā, kamēr es visu apdomāju, tikmēr jau otra puse sen ir atbildējusi manā vietā.
tā ka sāku apsvērt, varbūt labāk vispār tikai klausīties un diskutēt tikai klusi iekšienē pie sevis, citādi sanāk piekrist visam kam. un pēc tam jau es esmu aizmirsusi, a otram varbūt kristālskaidra atmiņa. es vispār bieži vien neatceros, ko esmu teikusi, un ja man kāds apgalvo, ko es it kā esmu teikusi, kam piekritusi vai nē, mani tas dažkārt stipri izbrīna. izbrīna līdz tādam līmenim, ka es nemaz neticu, ka tiešām būtu attiecīgo lietu teikusi, bet ticu, ka otrs varētu to būt izdomājis. nekur jau nav teikts, ka arī tam otram nav kādas impelentētas atmiņas. wishful thinking un viss tāds. vai arī man.

(cup of coffee?)

Maijs 27., 2019


09:44 - : epizode no sestdienas
sagriežu tomātus un gurķus, salieku uz šķīvja un iznesu ārā uz galda. tur brāļa bērni ar draudzeni sēž. un man par lielu izbrīnu, viņi kāri metās tiem dārzeņiem virsū, un nemaz neprasīja saldo vai frī kartupeļus. pat sāli nepaprasīja, bet tas laikam tāpēc, ka sāli es tur nepažēloju. tā ka, redz, ēd bērni dārzeņus, ēd. ko dod, to arī ēd.

(6 with milk | cup of coffee?)

Maijs 24., 2019


23:28
giambatista valli x h&m, look nr. 2.
ja man būtu tāda kleita, es uz to skatītos, skatītos un skatītos. un pieskartos tai. un vēl. un vēlreiz.

(cup of coffee?)

Maijs 23., 2019


11:03
tad es te aizvien kumšķiem turpinu ķemmēt ārā matus un domāju, lūk, ko. es domāju, ka māte daba tomēr ir the baddest bitch of them all, nesimpatizē sievietes tai nu nemaz, jo, lai arī grūtniecības laikā it kā (it kā) tiek darīts daudz kas, lai sieviete kļūtu pievilcīgāka, lai organisms spētu iznēsāt to bērnu un izaudzēt viņu sevī, un no tā izrietoši arī, lai apkārtējie par viņu rūpētos, tomēr, tiklīdz tas bērns ir ārā, tā mātei dabai taču ir diezgan nospļauties, kā tavs ķermenis dzīvos tālāk. re, kļūsti lisa, zaudē zobus, savu darbiņu esi padarījusi, āmen baznīcā. nu, tad mēs, protams, ņemam grožus savās rokās, un tomēr, tas tāds diezgan liels uzmetiens, un nākamreiz, kad māte daba nāks ar mani "draudzēties", es teikšu: screw you.

(5 with milk | cup of coffee?)

Maijs 22., 2019


22:15
šodien bija plānā aizbraukt uz depo, nopirkt dūmu detektoru, paskatīties mobilos kondicionierus un vēl šo to. protams, karsti, un jāatstāj mazais pie vecmammas, tur vēsi un labi, un nav tautas, un tikko es viņu nododu, viņa mazā laimīgā sejiņa savelkas visa kopā ap degunu un top sarkana un birst asaras, un vecmamma saka, ka viņai aizdomas - viņš sāk saprast, ka tiek atstāts! man tik bēdīgi palika, domāju par to pusi ceļa turp un atpakaļ, bet, atbraucot viņam atkal pakaļ, izrādās, pārdzīvoju tikai es, jo viņš jau drīz pēc šķiršanās esot bijis mazs, laimīgs cepumiņš.

dūmu detektors stāv uz plīts.
kondicionierus paskatīties aizmirsām.

(11 with milk | cup of coffee?)

Maijs 21., 2019


09:49
skatos uz nonēsātajām kedām un domāju - par augstpapēdenēm laikam točna var aizmirst, kamēr e nesāks pats staigāt. a veikalā tieši skaistas bēšas augstpapēdenes. nu i kur jūs bijāt, kad manas pastaigas vēl bija pa kārtīgu ceļa klājumu? kur es tagad tādas vilkšu - uz maximu? cerības vēl uz pilno zoli, bet tik un tā, tikai augstpapēdenēs nevar iedzīvoties uzberztos papēžos, potītes izskatās tievākas un stāja labāka. neciešu kedas. jūtos kā lamzaks.

(6 with milk | cup of coffee?)

Maijs 20., 2019


15:01
es te domāju savam foķim statīvu iegādāties, neesmu lepna, pietiks ar kādu eseskā atrodamo, betē, izrādās, nezinātājam tas nav tik vienkārši. vai arī ir. ir tik vienkārši, ka visi statīvi der jebkuram fotoaparātam (kuram ir paredzēts statīvs)?

(3 with milk | cup of coffee?)

Maijs 19., 2019


21:43
stulbās, stulbās maijvaboles.
tik karsti, bet neatvērt logus.
vakar šo bija pilnas debesis, man likās, es kliegšu.
sēžu istabā ar šalli ap kaklu.
istabas vietā gan var droši lietot vārdu pirts.
nu un kas to būtu domājis, ka veselu gadu mani nebija ņēmušas ne saaukstēšanās, ne kas, un tagad ņēma un sapūta stulbais, stulbais vējš. nu kā - tagad - divas vai trīs dienas atpakaļ.
un skaicka karstākās dienas.
un stulbās, stulbās maijvaboles.

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 15., 2019


22:28 - : blakusfekti šmakusefekti
tagad mājās spalvu met ne tikai kaķis, bet arī es. jā, tas tomēr ir noticis, vai arī nav, varbūt sakritība, es nezinu, bet neatceros, kad pēdējoreiz šitādā masveidā būtu viss manos matos bijis. kas nākamais? laikam ar skubu jāpierakstās pie zobārsta.

(19 with milk | cup of coffee?)

Maijs 13., 2019


14:18
neskatoties uz manu atgādinājumu visiem darba devējiem nodot ziņas par to, ka esmu bērnkopjvaļinājumā, viens darba devējs to tomēr ir aizmirsis. rezultātā valsts acīs esmu strādājusi, un vecāku pabalstu saņēmu 30% apmērā. socdienestā man gan teica, ka, ja šīs ziņas drīzumā tiks nodotas, tad valsts nākammēnes atmaksās starpību, bet vispār, sāku domāt, ka pārāk bieži tā dd visu ko aizmirst. jā, es zinu, mom brain un viss tāds, bet viena lieta ir aizmirst veikalā nopirkt citronu, bet pavisam kas cits - aizmirst kaut ko tādu, no kā atkarīgas tava darbinieka finanses. labi, ka dēļ tādiem izgājieniem vēl nav izdomājuši atteikt pabalstu vispār.

(4 with milk | cup of coffee?)

Maijs 12., 2019


09:02
un jaunāko karalisko ziņu sakarā:

esmu starp tiem, kas domā, ka hercogienes meganas iziešana kleitā, kas skaidri parāda, ka pēc dzemdībām tu aizvien izskaties tā, it kā būtu stāvoklī, ir apsveicama.

(9 with milk | cup of coffee?)

Maijs 10., 2019


09:41
gribēju pievienot vienu cibiņu, un man paziņoja, ka sasniegts 70 draugu limits.
dabūju revidēt nerakstītājus un kopienas.

kā mums varēja kļūt par maksas jūzeri - pasūtīt mail+ un rakstīt [info]deniss vai jau kaut kā citādi?


note: atradu viņa komentos, ka esmu mainījusi jūzerneimu 2010. gadā - deviņi gadi riņķī!

(10 with milk | cup of coffee?)

Maijs 4., 2019


09:20 - : novērojumi no citu piektdienas nakts (ne no manas, jo es gulēju, kā nojaušams)
ar drāmu dzīvē ir līdzīgi, kā ar cukuru un saldumiem - jo vairāk lieto, jo vairāk gribas.
un jo mazāk lieto, jo mazāk gribas, līdz vairs negribas un neinteresē nemaz.

(2 with milk | cup of coffee?)

Maijs 3., 2019


09:21 - : 2 mēneši un 3 nedēļas
vakar bija jāiet ciemos.
pirms tam uzzināju, cik ciemiņi gaidāmi un nolēmu, ka nav nekas traks, gan jau nebūs tik skaļi, un ja svinēsim ārā, mazais e varēs ratiņos savu vakara snaudu dabūt.
sanāca, protams, viss galīgi ne tā - ārā lietus un viesu divreiz vairāk. rezultāts trīsreiz skaļāks.
tad sākās ierosinājumi, kur labāk turēt bērnu. liec viņu tepat/ lai pierod pie trokšņa / mēs runāsim klusāk/
nēn, gan jau labu gribēdami, bet visi savus bērnus jau izaudzējuši, vairs nesaprot, kāpēc es negribu bērnu, kuram ir snaudas laiks, nest iekšā istabā. tāpēc, ka viņa miegs man ir svarīgāks. pamēģiniet paši aizmigt viesistabā, kas pilna aktīvi komunicējošu ciemiņu.
es arī zinu, ka mazus bērnus tie skaļie trokšņi neuztrauc, bet viņi taču nav kurli (unless they are)! aizmigšanai tomēr vajag mieru un klusumu. un arī pēc tam visi šie trokšņi miega laikā var rezultēties kārtīgā bļaušanā tieši tad, kad aizbraukšu mājās un likšu gulēt uz nakti (been there).
turklāt, jūs jau savus izaudzinājāt. domāju, palauzīto cilvēku mums ar to arī pietiks.

tā nu šūpināju viņu ratiņos ārā, kur viņš, akmentiņu vibrācijas ieaijāts, varēja mierīgi pasnaust. pēc tam mani nomainīja namamāte. viņu - vīrs. bet, kad klāt ķērās jubilārs, es teicu, ka jāiet mājās.

rezumē - ciemos iet tikai saulainā laikā un tur, kur var būt ārā.

(7 with milk | cup of coffee?)

Maijs 2., 2019


15:50
gaidot solītās salnas un mīnusus, sēžu un domāju, varbūt vienkārši nogriezt visas uzziedējušās tulpes un salikt pa vāzēm?

(3 with milk | cup of coffee?)

09:20
nu kā var nevarēt sazvanīt fizioterapeita kabinetu? jau kuro reizi telefons tik zvana un zvana, a tur visiem, acīmredzot, ir pofig, jo neviens neceļ klausuli. izrādās, pat poliklīniku mēneša pirmajos datumos sazvanīt ir vieglāk. who knew.

un sanāk apburtais loks, jo gribu darīt pareizi, un pirms ķerties pie sporta zāles, aiziet pie f-terapeita, jo ir nospiests nervs tur, savilkums citur, un kaut kas ne tā vēl kur citur, un neaizmirsīsim par diastāzi. cerēju tur uzzināt, vai man tā ir vai nav, jo tā diy pārbaude man abzalūti neko neizsaka.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 29., 2019


21:53
visi guļ no 20:50.
jogurts, banāns, whatsapp, nagu lakas noņēmējs un killing eve 2. sezona.

(2 with milk | cup of coffee?)

09:16
un tomēr esmu riskējusi un izvilkusi fotoepilatoru no plaukta, jo gaidīt vēl trīs ar pusi mēnešus man nav iekšās.
iegādājos es braun bd 5008, un pēc pirmajām divām reizēm man jau piemetās bailes, ka esmu a) nopirkusi brāķi, b) vienkārši ieberzusies, jo neredzēju nekādu rezultātu.
bet tad pēc trešās reizes jau bija manāms rezultāts - laikam jau tie matu folikuli nudien tiek nobeidzināti, jo ataugušo matu ir arvien mazāk.

vīrs jautā, vai var izmantot bārdai, bet diemžēl ne.

(8 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 28., 2019


11:57
šodien esmu atbraukusi uz darbu, lai lietderīgi pavadītu brīvās stundas un nopelnītu dažus pesō. 
man pat prātā nebija ienācis, cik tas var būt relaksējoši.

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 22., 2019


22:39 - : makgaivers
meklējot bērnu rāciju, nez kāpēc sastopos ar fenomenu, kurā tajās dzirdama šņākoņa, nevis bērna pīkstieni. tāpēc paņēmu savu karaoke tumbu ar mikrofonu, mikrofonu ieliku ārā, ratos, un tumbu noliku sev blakus, mājās. nekādas šņākoņas un dzirdami pat miega vaidi.

(cup of coffee?)

Aprīlis 18., 2019


15:26 - : gadi skrien kā stirnas!
also, 4. aprīlī žurnālam 15 gadi.
bezalkohōliskais koktēlis, prozit!

(cup of coffee?)

15:13 - : hi tech
tas ir noticis - esmu iegādājusies pirmo maksas aplikāciju savas dzīves vēsturē. cerams, the wonder weeks būs to vērta. šodien tā man ziņo, ka atlikusi vēl viena diena, līdz grūtais posms (viens no) būs garām. un es uzdodos ar jautājumu, jo, ziniet, stundas ir garas (bet gadi ir īsi (c)), kā īsti tas ir domāts - ir atlikusi šodiena, 24 stundas vai arī rītdiena? could you be more specific?

(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 15., 2019


10:44
pasūtīju beauty box no lookfantastic, un kastītē starp citām lietām (lūpu balzams no eos, the ordinary serums, hailaiters un skropstu atliecējs) bija smart anti pollution maska no madaras - kas mani diezgan pārsteidza. tas, ka madara tur bija, nevis pati maska. nē, pati maska arī mazliet, jo seja nudien jutās attīrīta un atsvaidzināta. es jau vispār pēdējos gadus ar maskām uz jūs.(2 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 13., 2019


21:34 - : nākamnedēļ ekvatoriālie kaktusi gavilē
ko lai tādā siltā laikā vispār velk? pēdējā laikā es tik bieži esmu vilkusi dažas vienas un tās pašas drēbes, ka vairs pat neatceros, kas man vispār skapī bija pirms.

(cup of coffee?)

Aprīlis 10., 2019


08:37 - : 8 nedēļas un viena diena
4 stundas un 35 minūtes nepārtraukta miega!
un pēc tam vēl 3 stundas un 12 minūtes!

izklausās pēc izgulēšanās, vai ne? well, it isn't, but hey.

kur es te lasīju, ka mūsdienās notiek pilnīgi vai lepošanās ar to, cik labi jaunās māmiņas spēj funkcionēt ar mazu miega daudzumu un cik greizi tas ir. man, lūdzu, pavairāk miega. lai gan tas, protams, ir pārsteidzoši, cik daudz (vai maz) tavs organisms spēj turēt. es gan šaubos, vai organisms par to ir sajūsmā.

(4 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 9., 2019


22:10
nezinu, kā jums, bet manās smadzenēs oficiāli ir iestājies tāds tukšums, ka, atverot smadzeņpodu, to varētu saskatīt. daudzi saka, ka viņiem nepatīk smalltalks, bet vispār jau to smalltalku vajag mācēt vest, a es tagad pat nez vai varētu nokomentēt kaut ko par laiku, un tā, lūk, ir tukšuma stadija. nezinu, kā es tikšu galā ar uzpeldējušo haltūru.

(cup of coffee?)

Aprīlis 8., 2019


22:43
domāju - drusciņ pasēdēšu cibā, un iešu gulēt.
žvikt, un 43 minūtes pagājušas.

(10 with milk | cup of coffee?)

Aprīlis 2., 2019


13:50
atvērts csdd eksāmens. tur bilde ar sarkano trīsturi, kur cilvēks ar lāpstu, tukšas ietves malā, neviena strādnieka, neviena ierakuma, un iespējamie varianti, ko nozīmē šī zīme.
vai tā nozīmē, ka tuvumā notiek ceļa remontdarbi, vai, ka remontdarbi notiek še pat?
liels bija mans pārsteigums, atklājot, ka tā nozīmē, ka remontdarbi notiek tepat, jo uz mūsu ceļiem šī zīme parasti stāv tikpat vientulīgi iesprausta tikpat tukšā ietves malā, bez neviena strādnieka un bez neviena ierakuma.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 31., 2019


16:08
ellē tevi, pagrieztais laiks. ellē.

(10 with milk | cup of coffee?)

Marts 28., 2019


13:09
iespējams, bērnu audzināšanas grāmatas būtu jālasa līdz dzemdībām, jo tad ir vairāk laika. bet tad nav īstais maindsets. tagad, kad ir maindsets, ar to laiku ne vienmēr ir tā, ka gribas veltīt tam, kam vajadzētu veltīt. prioritātes citreiz ir paēst brokastis, kuras drīzāk ir branča laikā,  vai arī izveikt rīta vannasistabas rituālu, kurš citreiz nemaz nav no rīta, vai arī izpētīt baby tracker aplikāciju, vai arī piezvanīt, kam vajag, vai atbildēt uz kādu epastu, vai arī uzlikt vienu un to pašu seriāla sēriju, kura citreiz tā arī paliek skanam fonā.

esmu izlasījusi the baby whisperer. tā bija pirmā, ko izlasīju, un jāteic, pēc visiem detalizētajiem aprakstiem par to, ko nozīmē tava bērna vieni vai otri žesti un skaņas, man bija sajūta, ka nu viss, tagad ir dimbā, jo nu es točna vairs neko nesaprotu. vis-pār! ja būtu mana grāmata, demonstratīvi izmestu miskastē. paldies par neko, tā teikt.

tad es izlasīju babywise, kur galvenā doma man patika - vienkāršs režīms, ik pa trīs stundām wake, eat, play, un āmen. bet tas ir skaisti un labi līdz mirklim, kad iestājas reālā dzīve ar aizkavējušamies atraudziņām, kas neļauj gulēt un liek bērnam raudāt. pret ko autori iesaka ļaut bērnam izraudāt to visu. a ja tu ļauj, un izrādās, ka viņam ir atraudziņa. karoče, uzcepuši veselu grāmatu, bet tādas īstenas saskares ar realitāti tur maz.

tad vēl vitu kalniņu paklausījos, bet nu, tas man arī ir par traku, jo es nevaru bez nekāda režīma un visu risināt ar emocionālo tuvību. bērnam tomēr vajag arī gulēt.

tāpēc man vislabāk pagaidām patīk a mother far from home metode, kur tiek izcelta miega nozīme un iesaka veicināt asociācijas ar to. un vienmēr pabarot izsalkušu bērnu. un nesekot akli pulksteņa režīmam, bet vairāk veidot tādu kā rutīnu. lai būtu paredzamība. ar laiku, viņa saka, būšot.

(23 with milk | cup of coffee?)

Marts 26., 2019


09:22
tad es te noskatījos sons of anarchy, kas, kopumā ņemot, bija tāda kā svaiga gaisa dvesma, un ļoti interesanti likās, ka katrā sērijā kādam bija sasista seja, un netika diskriminēts neviens dzimums.

(7 with milk | cup of coffee?)

Marts 21., 2019


22:17
uz nakti lieku okeāna viļņus klausīties, ļoti relaksējoši. aiz aizvērtām acīm redzu ceļojumu uz kādu no taizemes pludmalēm, iztēlojos vakarus ar izgaismotiem barčikiem ūdeņu krastos. tālāk parasti netieku, jo atlūztu.

(cup of coffee?)

16:56
sēžot mājās, esmu uzzinājusi apbrīnojami daudz par cilvēkiem, kuri nesēž mājās.
un
sēžot mājās, esmu noskatījusies apbrīnojami maz seriālus = kur nu seriālus - sērijas!, a filmas - vispār nevienu.
par to lielākā bēda. bet vakar izbraucu uz pilsētu, mašīnā paklausījos mūziku, un man izdevās uz mirkli atslēgt prātu. tā nudien ir, ka nogurdina ne jau miega trūkums, nē, nu tas gan jau arī, bet tā, hmm, nezinu, trauksme?, nezinu kā labāk nosaukt to stāvokli, bet ir grūti būt te un tagad. galvā visu laiku zobrati griežas.

(9 with milk | cup of coffee?)

Marts 14., 2019


22:16 - : month 1
jāteic, pat grūtniecības laikā es nedzīvoju ar tādu pastāvīgu izsalkuma sajūtu, kā tagad. kaut kādā brīnumainā vīzē 2 nedēļas pēc d-day svari rādīja to pašu, ko tajā tālajā maijā. tas gan nenozīmē, ka ķermenis ir tāds pats. jau tā mazā muskuļu masa ir pilnīgi izčākstējusi. krūtis, holy bejesus, tās gan var svērt atsevišķi. nu un pēcdzemdību pēcķeizara vēders ar savu rētas apgabalu, kuram pieskarties ir tāda ņe po sebe sajūta. toties pubertāte vairs nemoka mani, un nagi aug kārtīgi, nešķeļas. un tad es te ieraudzīju pinterestā bildi ar to pregnancy pillow, un atvieglojumā uzelpoju - no more! tā ka, jā, nebūt stāvoklī ir baigi forši.

(4 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba