: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Februāris 22., 2019


03:13
es varētu aš vai apzvērēt, ka kaķis pieslīpējis savu ņaudēšanas tonalitāti mazā balsij.

(3 with milk | cup of coffee?)

Februāris 11., 2019


11:41 - : universs runā
staigāju pa slimnīcu, lasu uzrakstus, un te, hop - "izejas nav". indeed, hehe

(12 with milk | cup of coffee?)

Februāris 8., 2019


12:51 - : kuhņa
nupat arī izcepu piparkūkas, mīkla stāvēja jau no ziemīšiem.
atklāju, ka to cukura "glazūru klāj uz gataviem izstrādājumiem", kad jau četras piparkūkas bija noglazētas. jāteic, arī pati piparkūku gatavošanas instrukcija nebija baisi izsmeļoša - cep 180 grādos 7 - 8 minūtes. a cik biezu mīklu izrullēt? uz dullo! un, izrādās, spicie, tievie gali piedeg. un labāk cept 6 minūtes.

(4 with milk | cup of coffee?)

08:57
kaut kā šķiet, ka pēdējā laikā iznākušas daudz paredzamas un ne īpaši interesantas filmas. vai arī es tikai uz tādām vien esmu uzrāvusies un tad nedaskatītas esmu pametusi novārtā. pie interesantas filmas, manuprāt, tomēr nevar aizmigt. nomodā noturēja, piemēram, green book, ar aragornu un mahershala ali no īstenā detektīva. stāsts par diviem dažādiem cilvēkiem uz 1962. gada fona ar pamatīgu dozu rasisma.

(14 with milk | cup of coffee?)

Februāris 2., 2019


09:53
also, trepes nolīmētas ar depo atrastiem līmpakāpieniem, izrādās, tur ir gluži cienījama izvēle dažādākajā praisreindžā, un visi, izņemot kaķi, ir apmierināti. nabags liek ķepu tikai tur, kur nav uzlīmēts paklājs. katram savi tarakāni.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 30., 2019


14:34
jau pavisam drīz es varēšu nopirkt pirmo retinola pudelīti un beidzot iemēģināt fotoepilatoru, kurš krāj putekļus jau no oktobra.

(17 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 29., 2019


14:49
un trešā true detective sezona atkal ir tāda, kādu gaidīju otro sezonu, bet nesagaidīju. laba.

(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 27., 2019


18:36
nenovēršami tuvojas lielā diena. sapņos jau rādās čurājoši puisīši. daudz stipri čurājošu puisīšu.

(7 with milk | cup of coffee?)

15:21
skatos kopienas, kurām esmu pievienojusies, un redzu, ka pirms vēl parādījās instagram (2010.), cibai bija [info]foodporn (2009.).(3 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 26., 2019


23:15
bumblebee bija pilnīga miskaste.
aquaman, ņemot vērā to, cik zemas bija manas ekspektācijas, bija gluži skatāms, bet to amberas hērdas matu stilistu gan var droši atlaist no darba. vai kurš nu ir atbildīgs par to, kas viņai bija uz galvas.

(cup of coffee?)

09:43 - : ziņas
nez, no kā, un nez, kā tagad mainīsies deciem politika.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 24., 2019


15:14
trīs vakarus es domāju - ko gan garšīgu man gribētos, un neko ledusskapī neatradu.
šovakar tā vairs nebūs. šovakar tur būs šokolādes tortīte. ne torte. tortīte.

(1 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 23., 2019


13:53 - : drošības eksperti
nez vai nesabojāšu trepes, aplīmējot tās ar kādu pretslīdes līmlenti? jo nu, labi, nojaucos pati, nepatīkami, tomēr kauli vēl nav lauzti, bet tagad man taču būs ar sīko padusē pa viņām jākāpj. un ja nu pa nakti, kad miegainība? vai no rīta, kad miegainība? vai vispār - visu laiku miegainība, neuzmanīgs solis šur vai tur un, teiksim tā, neaiztaisīti skapji būs mazākā no problēmām.

bet vispār cenšos par to nedomāt. sanāk ļoti slikti, bet, paradoksālā kārtā, beidzot ir laiks darīt to, kam nepietika laika pēdējos mēnešus, līdz ar to man ir teorija, ka normāli atvaļinājumam vajadzētu ilgt 2 - 3 mēnešus, jo tad 2 - 2.5 tu dari visu, kas jāpadara, un atlikušās divas nedēļas velti trū atpūtai.

(23 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 21., 2019


09:51
jautājumos par krāsu saskaņu man ir baigi grūti ar cilvēkiem, kam ir švaki ar izpratni par krāsu saskaņu. piemēram, ar floristi, kas vienā pušķī var ielikt trīs rozes, no kurām divas ir vienā krāsā, bet viena - citā. vai arī, ja man uzdāvina divus pufus, no kuriem viens ir bēšā krāsā, bet otrs - zaļā, un man vispār nav, kur ielikt to zaļo. tagad viss, ko es redzu, ir tas zaļais pufs.
jā, jā, dāvinātam zirgam zobos neskatās, un ar floristi vēl štrunts, tas mani tikai mazliet izbrīna - kā tad tā?, bet ar interjera elementiem gan tomēr vajadzētu vairāk piedomāt, pirms dāvināt.

(23 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 18., 2019


16:18 - : tie bezgalīgie "i" ar saviem iztrūkstošajiem punktiem
aizbraucu vēlreiz uz ofisu, lai uzliktu pēdējo punktu uz i.
promska, vajadzēja uzlikt vēl treknus neparedzētus punktus.
jau eju ārā pa durvīm, kā izrādās, ka kopētājs rauj lapas iekšā, kaut pirms nedēļas ir bijusi apkope un priekšniece zvana, lai uztaisu divus grafikus.
nu cik var, a?
vajadzēs atmaksāt ar dubulto likmi.


(2 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 17., 2019


15:00
lai neaizmirstu pēc tam, kādēļ nākotnē ne par ko vispār mani nekas nepārliecinās vēl kaut reizi izbaudīt stāvoklī būšanu, aprakstu uz lapas visas smalkās detaļas veidiem, kuros mans ķermenis tiek varots šajā laikā. par to neviens skaļi nerunā, un es arī nebūšu izņēmums - tik atklāta pat es neesmu. tomēr šos valīdos iemeslus aizmirst nedrīkst, lai neattaptos atkal še pat.

(12 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 16., 2019


09:39
iniciatīvas "produktīva laika organizācija" ietvaros izdomājām, ka svētdienā jāiepērkas nedēļu uz priekšu. laikam vajadzēja sākt trenēties mazliet agrāk, jo izskatās, ka pirmais mēģinājums prasa pieslīpēšanu un atgriešanos veikalā pēc papildproduktiem jau ceturtdien.

(10 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 15., 2019


09:01
sapnī apgriezu īsus matus, un domāju - why the f did i do that?

(cup of coffee?)

Janvāris 11., 2019


21:04
18. janvārī netflix sola rādīt the punisher 2. sezonu. atliek cerēt, ka tā nesagādās tik lielu vilšanos kā jessica jones.

(3 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 9., 2019


09:34
pirms gulētiešanas, mēģinot iekārtoties spilvenu jūrā, nodomāju, ka, tik ilgi nodzīvojot ar tādu vēderu, pēc tam es laikam pirmo reizi mūžā jutīšos nereāli tieva. nez, kā tas būs, uzvilkt nespeciālos džinsus. droši vien kā svētlaime. kā svētlaime aplieta ar debešķīgu kaifu.

(16 with milk | cup of coffee?)

08:28 - : par citu cilvēku attieksmi
there is good evidence, that if you're an older person with a positive attitude about your age, than that may help you live up to seven years longer.
but how we feel about ourelves is hugely affected by how other people treat us.

(c) bbc earth, how to stay young


(cup of coffee?)

Janvāris 3., 2019


10:15 - : hipotēzes un teorēmas
mana personīgā super medicīniskā teorija ir tāda, ka tad, kad viņš ir iekārtojies ar galvu uz leju, tā priekš manis ir maksimāli neērtākā poza, ko viņš vispār jebkad būtu varējis ieņemt, jo liek man justies tā, it kā man būtu krampji klāt un invalīds piemeties.
tas, par laimi, bija vakar.

(6 with milk | cup of coffee?)

Janvāris 2., 2019


09:47 - : nakts uz pirmo
tā kā jaungads iestājās ļoti vēlu, tikai ap pusnakti, un sabiedriskošanās kauss šajā svētku sezonā bija pārpildīts pat pēc normālu cilvēku mērlentes, kārtis sakrita man par labu un jauno gadu sagaidījām mājās un bez ciemiņiem. gandrīz vai pidžamballīte gultā. tas gan netraucēja palikt nomodā līdz diviem naktī kopā ar papillon (kurš ir ar nepelnīti zemu balli iekš imdb, starp citu).

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 30., 2018


11:19 - : balles
uz sava mesjē darba balli es beigās tomēr biju. protams, ne tik ilgi kā visi citi un palaižot garām lielāko jautrību. tomēr biju klāt gan pie pirmās izlietās glāzes, gan pie pirmā kritiena uz deju grīdas (vispār, arī pie otrā). tad vēl meitenes mani pavilka dejot, un es padomāju - kāpēc ne? - es jau gan to īsti vairs nesaucu par dejošanu, bet drīzāk tādu kā klaču mūzikas ritmā uz deju grīdas, tomēr ar to pietika, lai pēc tam gan tūlīt sāktu sāpēt mugura, un tā arī bija atbilde uz jautājumu - kāpēc ne. viena no meitenēm vēl gribēja vilkt mani dejot arī pēc tam ar vārdiem, ka "tā nav slimība!" par ko man mazliet gribējās iegāzt viņai, bet nu, viņa jau nevarēja zināt, ka te vairs nav joka lietas. kā pēcāk uzzināju, viņa ballīti beigusi taksometra bagāžniekā. es gan ballīti nobeidzu gultā, līdz vieniem naktī skatoties mad men, kas vispār ir baigi skarbs seriāls, nesaprotu, kā tās sievietes izturēja, neielaidušas sev lodi pierē, bet tas jau ir cits stāsts.

(6 with milk | cup of coffee?)

Decembris 27., 2018


13:57
2019.gada horoskops prognozē Svariem jaunas profesijas apgūšanu, karjeras kāpumu un talantu izrādīšanu komerciālajā sfērā. Lai veselība būtu teicama, Svariem ir jāatmet smēķēšana un jāēd pareizi. Negaidīta tikšanās ar mīļoto cilvēku pamudinās uz ģimenes izveidošanu.


negaidīta tikšanās, tad tā tas tagad saucas.
es gan teiktu, ka tas bija 2018tajā.

(3 with milk | cup of coffee?)

Decembris 26., 2018


16:06
man patiesībā ļoti patīk stallones un švarcenegera instagrami.

(cup of coffee?)

Decembris 25., 2018


09:52
vakar aizbraucām pie vecmammas.
sēžam, ēdam, pļāpājam, te pēkšņi pie manis pieliecas brāļa dēls, viss tāds kautrīgi koķeti iemeties mammai daļēji klēpī, un mēģina ar mani tirgoties:
"a man vajadzēs šogad skaitīt pantiņu, lai dabūtu dāvanas? varbūt var dziedāt dziesmu?"

stāsts sākās pavisam nejauši vairākus gadus iepriekš, kad ībejā pasūtīju eņģeļu spārnus, lai ietu uz karnevālu, bet tā arī neaizgāju, un mamma izdomāja, ka bērnu izklaidei varētu mani pielikt pie darba - ietērpt baltā un tajos spārnos, un pielikt pie dāvanu dalīšanas. es nemaz neesmu nekāds atraktīvais dalītājs, starp citu, bet tradīcija iegājusies, neskatoties uz to.

rezultātā, šogad brāļa dēls pirms svētkiem jautājis saviem vecākiem - kur es tik daudz pelnot, ka varot visiem sagādāt tik daudz dāvanas?

paraksta vieta:
f, ziemassvētku vecīša pilnvarotais pārstāvis uz zemes(1 with milk | cup of coffee?)

Decembris 24., 2018


08:53 - : šķībo pēdu sindroms
atnāca pasūtītie siltie ziemas zābaki, un ko domājies - tiem pēdā vai papēdī atkal tā sajūta, ka to ļi kaut kas krakšķ, to ļi kāda nagliņa izkritusi, to ļī kaut kas čīkst. labākais jau, ka man tas nav pirmo reizi, un kaut arī saprotu, ka pasaule griežas ne tikai ap mani, tomēr - is it me? man ir kaut kādas šķības pēdas vai arī tas tomēr ir fabrikas brāķis?

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 20., 2018


09:50
apgādājāmies ar brillēm.
kaut arī man jau miljons gadus atpakaļ tās vajadzēja, kopš nakts, kad vecrīgas klubā (lūk, tāpēc man nekad nav patikuši klubi, tikai bāri) man nozaga somu ar visām brillēm tajā, un tas bija... vai die... gadus divpadsmit četrpadsmit atpakaļ, vai? tomēr sajūta tik un tā, ka tikai tagad, tikai tagad man tās ir pa īstam.

(cup of coffee?)

Decembris 18., 2018


16:14
pacelt uz zemes nokritušās lietas ir tieši tas, ko man šajās dienās gribas vismazāk. un rezultātā - tik daudz lietu savu mūžu nav no rokām kritušas ārā! ja saskaita visus pietupienus, jeibogu, sanāk pilnvērtīga squatu sesija.

(7 with milk | cup of coffee?)

Decembris 15., 2018


10:19
man ir viens tāds "meistars", kuru es gribu iemest viņa paša uzstādītajā granulu katlā, pieliet eļļu un iemest spičku, jo viņš mani ir novedis jau līdz pelītēm. tāda līmeņa nepunktualitāte, tas ir kaut kas neiedomājams. bet es esmu bezizejā, jo cita nav. un tā nu es viņu gaidu nedēļām ilgi, un viņš tik saka, ka būs, un tad nav, un tad zvana četras stundas vēlāk par norunāto laiku, kad es jau guļu, un pēc tam neceļ klausuli vai ir ārpus zonas. vēl mazliet un es rakstīšu kaut kādu sūdzību feisbukā. labprāt pateiktu viņam visu sejā, bet tad, ja vispār viņš kādreiz atbrauks, lai dotu man tādu iespēju, pēc tam droši vien točna vairs nekad nebrauks. ellē tādus meistarus, monopolisti nolādētie. kā uzstādīt un saņemt naudu, tā vieta grafikā atrodas, a kā atbraukt izlabot sava darba nepilnības, tā "oij, nesanāca". uz sārta!

(2 with milk | cup of coffee?)

Decembris 13., 2018


14:13 - : ceturtdiena, trīspadsmitais
trīs nedēļas ir paskrējušas nemanot. katru dienu ir kaudze darbu, bet man jau ap pusdienlaiku sāp visas malas. arī tie ziemassvētki galīgi netēmā, lieki laika un citu resursu tēriņi. arī darbs vēl prasa uzmanību. un tikšanās ar elektriķiem, santehniķiem un granulu katla meistariem tik bieži, it kā mēs te māju no jauna celtu. tagad gan ir tas brīdis, kad labprātāk laiku pavadītu, neizkāpjot no dīvāna. diemžēl, viss vajadzīgais no turienes nav aizsniedzams ar rokām.
#pregnancingishard

(cup of coffee?)

Decembris 12., 2018


13:50
par latvju filmām runājot - bija viena, laiciņu atpakaļ, ar andri keišu (strīpainā vaifbīterī, vai?). kā sauca? varētu beidzot noskatīties.

(7 with milk | cup of coffee?)

Decembris 5., 2018


15:36 - : ziņa no aizmirstā wordpresa
forsakenxyz has invited you to administer Forsaken Professional Services.


patiesībā, neslikts nosaukumus. arī kinokompānijai derētu:
Forsaken Productions
Forsaken Pictures
Forsaken Entertainment

(3 with milk | cup of coffee?)

Decembris 3., 2018


16:03
kad man beidzot ir laiks un es varu iet uz šūšanas kursiem divas vai pat trīs reizes nedēļā, izrādās, ka šūt sadomājuši tik daudzi, ka esam sadalīti trīs grupās un nodarbības ir tikai reizi nedēļā. un izkrita 19. novembris un izkritīs ziemīšu nedēļa, un izkritīs jaunais gads, un beigu beigās tie kursi ir izstiepti līdz aprīlim. kas nozīmē, ka tieku precīzi uz pusi, un i to, pieņemot, ka pēdējā mēnesī spēšu izkāpt no gultas. pār mani tikai tagad nāca īstena apgaismība, ka 40 nedēļas nevis vienkārši nav 9 mēneši, bet tie ir (vairāk)* 10 mēneši. gandrīz gads. kā tāda ziloņmāte!

bet vispār, tādu pacilātību, kādu es izjutu, aizejot uz pirmo nodarbību, es laikam nekad mūžā neesmu izjutusi. ka es beidzot, beidzot - i've been waiting 30 years for this - tāda izmēra "beidzot", eju darīt to, par ko esmu sapņojusi no bērnības. es gan nejūtos tāpēc uzreiz baigais diōrs un vispār ceru, ka man ies no rokas, jo ar šitiem ilgi sapņotajiem sapņiem arī mēdz visādi gadīties. kaut arī aizdedze lēnāka, nekā manos sapņos, meh, bet tomēr nebija tā, ka abas rokas kreisās.

(16 with milk | cup of coffee?)

Novembris 29., 2018


19:28
starp citu, ļoti labi izklaidējos ar crazy rich asians. tādi viņi tur arī ir - crazy. rich. un asian.
ticu, ka arī grāmata ir tikpat laba, ja ne labāka.
ar mani tā dažkārt ir. noskatos filmu, un tad gribu izlasīt grāmatu.

p.s. savukārt, atkārtoti skatoties x-men, mana interese jau ap pusi filmas ir pamatīgi paplēnējusi. kā tā?

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2018


21:43
vienmēr esmu brīnījusies, kā divi rakstnieki var uzrakstīt vienu sakarīgu grāmatu.

(8 with milk | cup of coffee?)

11:10
cik ļoti man pietrūka šīs saules. pēc manas saprašanas, šāda temperatūra un saule var būt visu ziemu, katru dienu līdz pavasarim.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2018


14:44 - : simtgades salūts un es
protams, es domāju, ka būs daudz cilvēku. domāju arī, ka būs vairāk, nekā domāju, neskatoties uz visiem boikotētājiem.
bet to, ka būs tik daudz cilvēku, to nu es nebiju iedomājusies. obviously, citādi nebūtu tur spērusi kāju.

protams, kad es ap vieniem naktī beidzot ielauzīju savu ķermeni gultā, lādēju sevi un visu mūsu četrotni, kurai ienāca prātā pērties uz teju pašu epicentru, būtu labāk binokļus nopirkuši, jo viss pagāja tādā skriešanā, ka frāze "es biju uz spēku izsīkuma robežas" gan pasaka visu, bet neizjutušajam nepateiks neko. miegs un atpūta, veiksmīgā kārtā darīja savu un tagad uz to spīdzināšanu var atskatīties kā uz neatkārtojamu piedzīvojumu, ar uzsvaru uz "neatkārtojamu", jo turpmākajos mēnešos mani neviens pat ar stobru pie deniņiem nepiespiedīs iziet garākā pastaigā.

atļaušos secināt, krastmala tādam salūtam bija par mazu.

(7 with milk | cup of coffee?)

Novembris 15., 2018


16:35
varbūt, ja man būtu vanna, daudz kas būtu citādi.

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 14., 2018


13:07 - : citās ziņās
pilsētā ir vaniļas pudiņa deficīts.

(5 with milk | cup of coffee?)

13:05 - : saucēja balss tuksnesī
vai nevajadzētu būt kaut kādam veicamo asinsanalīžu limitam, jo īpaši, ja visi rezultāti ir labi, kā man te stāsta?

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 8., 2018


13:44
dažkārt man ceļā gadījušies tādi apģērba gabali, ka es tos atceros vēl gadiem ilgi. galvenokārt, droši vien tāpēc, ka nav bijis iespējas tos tolaik iegādāties. to dolce&gabbana kleitu no palazzo italia (atceraties vēl tādu?) skatloga nez vai varētu iegādāties arī citā laikā. un ko es ar to darītu - turētu sekcijā, vai? valkāt ikdienā to nebūtu iespējams, pat ja varētu atļauties iegādāties bez ilgtermiņa kredīta.

bet bija balmain x h&m. ko vispār dzīvajā pat aptaustīt nedabūju. bet būtu gribējusi.

vēl bija lindex & jean paul gaultier ar savām jūrniekstila adītajām jakām. kurš ballēties mīlošs students gan to varēja atļauties? not me.

un tagad ir moschino & h&m. un paldies par to, jo no tā es negribu nevienu pašu drānas galu. kas tai vispār ir mērķauditorija?

(6 with milk | cup of coffee?)

09:22
tā. un tagad. kā viegli un efektīvi notīrīt sudraba karotes un rotaslietas mājas apstākļos?

(10 with milk | cup of coffee?)

08:53 - : mēs neļausimies ārprāta panikai
ja kādam šķiet, ka ne par ko citu, izņemot stāvoklī būšanu, nedomāju, tad šim kādam ir ļoti liela taisnība - domas par un ap to, un tagad jau arī domas par to, kas tad īsti mani sagaida manā t.s. otrajā pārdzimšanā kaut kad februāra sākumā, un kas mani sagaida pēc tam, tie tādi visnotaļ nopietni eksistenciāli jautājumi, kas vienmēr kaut vai kādā hibernācijas formā smadzenēs mīt. un pat bez nekādiem intendētiem puniem. pamēģiniet paši paaudzēt cilvēku iekšā, you'll see what i mean. vismaz 1 no 100 jūsiem noteikti.

varbūt būtu vieglāk, ja kādā brīdī nebūtu radusies sajūta, it kā apkārtējo domās es būtu kāds inkubators bērna audzēšanai. tas patiesībā izskaidro, kāpēc, piemēram, neviens ārsts neapgrūtina sevi ar paskaidrojumu sniegšanu ne par ko - jo, es viņu acīs, acīmredzot, kaut kur pazūdu. viss ir tikai viņam, manis nav. es pēkšņi vairs neesmu dzīvs cilvēks, nezin kāpēc. savukārt, pēc lielās dienas šo pašu cilvēku acīs es būšu vairs tikai bērna pavadošais sastāvs. un droši vien arī visu svešo cilvēku acīs veikalos, uz ielas, jebkur, es nebūšu dzīvs cilvēks. taisnības labad gan jāsaka, ka droši vien tagad arī ne, bet pēc tam vēl jo vairāk, hehe, un iekšējam zen tas dažkārt ir sprungulis riteņos.

bet toties no vakardienas man ir vitas kalniņas pirmās attiecības cilvēka dzīvē, kā arī jau gandrīz 7 mēneši zem jostas - we're getting there, un lai lielais cibas dievs stāv mums visiem klāt.

(13 with milk | cup of coffee?)

Novembris 5., 2018


18:31
visi, kas kritizē ibumetīnu, ir idioti. ko tik es neatdotu par divām tabletītēm tagad, kad anestēzija jau kuro stundu atlaidusi.

also, auzu pārslu biezputra, lūk, tas arī ir zelta vērts izgudrojums.

(11 with milk | cup of coffee?)

14:33 - : tooth fairy
manas zobārstes entuziasms nudien ir apskaužams.
es, piemēram, tiklīdz sapratu, ka gudrības zobs ir ārā, aizgriezos prom, lai neredzētu to nezvēru. galu galā, neesmu vēl aizmirsusi, kādu ilkni man izrāva pēdējā reizē.
savukārt, zobārste, nē, viņa to pacēla pret gaismu man acu priekšā, lai es labāk varu to apskatīt, tad parādīja arī savai asistentei, jo šis bija tāds riktīgs eksemplārs: "redzi, ar kādu ķepiņu, tāpēc arī tik grūti nāca ārā!"
to visu pavadot ar priecīgu smaidu. lūk, tā ir sava darba mīlestība.
tas bija divas stundas un divdesmit minūtes atpakaļ. gribētos kaut ko paēst, bet puse mutes paralizēta.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 31., 2018


13:25 - : live feed
kā man patīk sēdēt rindā. i mean, tas taču ir kā ceļojums uz elli vēl dzīvam esot - lots of fun. pie kā palika bezrindu politika poliklīnikās?

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 30., 2018


12:03
izrādās, kaut kurā brīdī mans feritīna līmenis ir nokrities no ļoti laba līdz 10,1. lieku tos pašus desmit punktus uz noguruma cēloni.
taisnībsakot, nezinu, kā veģetārieši var nedomājot uzturēt viņu līmenī, jo, dzīvojot visnotaļ veģetāri pēdējo mēnesi, lūk, kāds man rezultāts.

(19 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 26., 2018


10:08
dažkārt ir vieglāk ir strādāt, nekā nestrādāt. zin, tu pasaki "es šodien strādāju", un neviens no tevis neprasa aizskriet līdz turienei, izdarīt to, iebraukt pie tā, paņemt to. a tu pasaki, "man šodien brīvdiena" un skaiti, ka esi kļuvis par izsūtāmo zēnu tiem, kam šodien darbs.

(cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba