: who's that girl?

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 5., 2018


15:36 - : ziņa no aizmirstā wordpresa
forsakenxyz has invited you to administer Forsaken Professional Services.


patiesībā, neslikts nosaukumus. arī kinokompānijai derētu:
Forsaken Productions
Forsaken Pictures
Forsaken Entertainment

(3 with milk | cup of coffee?)

Decembris 3., 2018


16:03
kad man beidzot ir laiks un es varu iet uz šūšanas kursiem divas vai pat trīs reizes nedēļā, izrādās, ka šūt sadomājuši tik daudzi, ka esam sadalīti trīs grupās un nodarbības ir tikai reizi nedēļā. un izkrita 19. novembris un izkritīs ziemīšu nedēļa, un izkritīs jaunais gads, un beigu beigās tie kursi ir izstiepti līdz aprīlim. kas nozīmē, ka tieku precīzi uz pusi, un i to, pieņemot, ka pēdējā mēnesī spēšu izkāpt no gultas. pār mani tikai tagad nāca īstena apgaismība, ka 40 nedēļas nevis vienkārši nav 9 mēneši, bet tie ir (vairāk)* 10 mēneši. gandrīz gads. kā tāda ziloņmāte!

bet vispār, tādu pacilātību, kādu es izjutu, aizejot uz pirmo nodarbību, es laikam nekad mūžā neesmu izjutusi. ka es beidzot, beidzot - i've been waiting 30 years for this - tāda izmēra "beidzot", eju darīt to, par ko esmu sapņojusi no bērnības. es gan nejūtos tāpēc uzreiz baigais diōrs un vispār ceru, ka man ies no rokas, jo ar šitiem ilgi sapņotajiem sapņiem arī mēdz visādi gadīties. kaut arī aizdedze lēnāka, nekā manos sapņos, meh, bet tomēr nebija tā, ka abas rokas kreisās.

(16 with milk | cup of coffee?)

Novembris 29., 2018


19:28
starp citu, ļoti labi izklaidējos ar crazy rich asians. tādi viņi tur arī ir - crazy. rich. un asian.
ticu, ka arī grāmata ir tikpat laba, ja ne labāka.
ar mani tā dažkārt ir. noskatos filmu, un tad gribu izlasīt grāmatu.

p.s. savukārt, atkārtoti skatoties x-men, mana interese jau ap pusi filmas ir pamatīgi paplēnējusi. kā tā?

(1 with milk | cup of coffee?)

Novembris 28., 2018


21:43
vienmēr esmu brīnījusies, kā divi rakstnieki var uzrakstīt vienu sakarīgu grāmatu.

(8 with milk | cup of coffee?)

11:10
cik ļoti man pietrūka šīs saules. pēc manas saprašanas, šāda temperatūra un saule var būt visu ziemu, katru dienu līdz pavasarim.

(3 with milk | cup of coffee?)

Novembris 19., 2018


14:44 - : simtgades salūts un es
protams, es domāju, ka būs daudz cilvēku. domāju arī, ka būs vairāk, nekā domāju, neskatoties uz visiem boikotētājiem.
bet to, ka būs tik daudz cilvēku, to nu es nebiju iedomājusies. obviously, citādi nebūtu tur spērusi kāju.

protams, kad es ap vieniem naktī beidzot ielauzīju savu ķermeni gultā, lādēju sevi un visu mūsu četrotni, kurai ienāca prātā pērties uz teju pašu epicentru, būtu labāk binokļus nopirkuši, jo viss pagāja tādā skriešanā, ka frāze "es biju uz spēku izsīkuma robežas" gan pasaka visu, bet neizjutušajam nepateiks neko. miegs un atpūta, veiksmīgā kārtā darīja savu un tagad uz to spīdzināšanu var atskatīties kā uz neatkārtojamu piedzīvojumu, ar uzsvaru uz "neatkārtojamu", jo turpmākajos mēnešos mani neviens pat ar stobru pie deniņiem nepiespiedīs iziet garākā pastaigā.

atļaušos secināt, krastmala tādam salūtam bija par mazu.

(7 with milk | cup of coffee?)

Novembris 15., 2018


16:35
varbūt, ja man būtu vanna, daudz kas būtu citādi.

(8 with milk | cup of coffee?)

Novembris 14., 2018


13:07 - : citās ziņās
pilsētā ir vaniļas pudiņa deficīts.

(5 with milk | cup of coffee?)

13:05 - : saucēja balss tuksnesī
vai nevajadzētu būt kaut kādam veicamo asinsanalīžu limitam, jo īpaši, ja visi rezultāti ir labi, kā man te stāsta?

(6 with milk | cup of coffee?)

Novembris 8., 2018


13:44
dažkārt man ceļā gadījušies tādi apģērba gabali, ka es tos atceros vēl gadiem ilgi. galvenokārt, droši vien tāpēc, ka nav bijis iespējas tos tolaik iegādāties. to dolce&gabbana kleitu no palazzo italia (atceraties vēl tādu?) skatloga nez vai varētu iegādāties arī citā laikā. un ko es ar to darītu - turētu sekcijā, vai? valkāt ikdienā to nebūtu iespējams, pat ja varētu atļauties iegādāties bez ilgtermiņa kredīta.

bet bija balmain x h&m. ko vispār dzīvajā pat aptaustīt nedabūju. bet būtu gribējusi.

vēl bija lindex & jean paul gaultier ar savām jūrniekstila adītajām jakām. kurš ballēties mīlošs students gan to varēja atļauties? not me.

un tagad ir moschino & h&m. un paldies par to, jo no tā es negribu nevienu pašu drānas galu. kas tai vispār ir mērķauditorija?

(6 with milk | cup of coffee?)

09:22
tā. un tagad. kā viegli un efektīvi notīrīt sudraba karotes un rotaslietas mājas apstākļos?

(10 with milk | cup of coffee?)

08:53 - : mēs neļausimies ārprāta panikai
ja kādam šķiet, ka ne par ko citu, izņemot stāvoklī būšanu, nedomāju, tad šim kādam ir ļoti liela taisnība - domas par un ap to, un tagad jau arī domas par to, kas tad īsti mani sagaida manā t.s. otrajā pārdzimšanā kaut kad februāra sākumā, un kas mani sagaida pēc tam, tie tādi visnotaļ nopietni eksistenciāli jautājumi, kas vienmēr kaut vai kādā hibernācijas formā smadzenēs mīt. un pat bez nekādiem intendētiem puniem. pamēģiniet paši paaudzēt cilvēku iekšā, you'll see what i mean. vismaz 1 no 100 jūsiem noteikti.

varbūt būtu vieglāk, ja kādā brīdī nebūtu radusies sajūta, it kā apkārtējo domās es būtu kāds inkubators bērna audzēšanai. tas patiesībā izskaidro, kāpēc, piemēram, neviens ārsts neapgrūtina sevi ar paskaidrojumu sniegšanu ne par ko - jo, es viņu acīs, acīmredzot, kaut kur pazūdu. viss ir tikai viņam, manis nav. es pēkšņi vairs neesmu dzīvs cilvēks, nezin kāpēc. savukārt, pēc lielās dienas šo pašu cilvēku acīs es būšu vairs tikai bērna pavadošais sastāvs. un droši vien arī visu svešo cilvēku acīs veikalos, uz ielas, jebkur, es nebūšu dzīvs cilvēks. taisnības labad gan jāsaka, ka droši vien tagad arī ne, bet pēc tam vēl jo vairāk, hehe, un iekšējam zen tas dažkārt ir sprungulis riteņos.

bet toties no vakardienas man ir vitas kalniņas pirmās attiecības cilvēka dzīvē, kā arī jau gandrīz 7 mēneši zem jostas - we're getting there, un lai lielais cibas dievs stāv mums visiem klāt.

(13 with milk | cup of coffee?)

Novembris 5., 2018


18:31
visi, kas kritizē ibumetīnu, ir idioti. ko tik es neatdotu par divām tabletītēm tagad, kad anestēzija jau kuro stundu atlaidusi.

also, auzu pārslu biezputra, lūk, tas arī ir zelta vērts izgudrojums.

(11 with milk | cup of coffee?)

14:33 - : tooth fairy
manas zobārstes entuziasms nudien ir apskaužams.
es, piemēram, tiklīdz sapratu, ka gudrības zobs ir ārā, aizgriezos prom, lai neredzētu to nezvēru. galu galā, neesmu vēl aizmirsusi, kādu ilkni man izrāva pēdējā reizē.
savukārt, zobārste, nē, viņa to pacēla pret gaismu man acu priekšā, lai es labāk varu to apskatīt, tad parādīja arī savai asistentei, jo šis bija tāds riktīgs eksemplārs: "redzi, ar kādu ķepiņu, tāpēc arī tik grūti nāca ārā!"
to visu pavadot ar priecīgu smaidu. lūk, tā ir sava darba mīlestība.
tas bija divas stundas un divdesmit minūtes atpakaļ. gribētos kaut ko paēst, bet puse mutes paralizēta.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 31., 2018


13:25 - : live feed
kā man patīk sēdēt rindā. i mean, tas taču ir kā ceļojums uz elli vēl dzīvam esot - lots of fun. pie kā palika bezrindu politika poliklīnikās?

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 30., 2018


12:03
izrādās, kaut kurā brīdī mans feritīna līmenis ir nokrities no ļoti laba līdz 10,1. lieku tos pašus desmit punktus uz noguruma cēloni.
taisnībsakot, nezinu, kā veģetārieši var nedomājot uzturēt viņu līmenī, jo, dzīvojot visnotaļ veģetāri pēdējo mēnesi, lūk, kāds man rezultāts.

(19 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 26., 2018


10:08
dažkārt ir vieglāk ir strādāt, nekā nestrādāt. zin, tu pasaki "es šodien strādāju", un neviens no tevis neprasa aizskriet līdz turienei, izdarīt to, iebraukt pie tā, paņemt to. a tu pasaki, "man šodien brīvdiena" un skaiti, ka esi kļuvis par izsūtāmo zēnu tiem, kam šodien darbs.

(cup of coffee?)

Oktobris 24., 2018


09:37
nu ko, tā the ordinary "buffet" recepte, šķiet, manai ādai ļoti patīk. tāds instant coffee efekts, šo vārdu labākajā nozīmē.
jo īpaši patīkami ir, ka nomierinās apsārtums uz vaigiem un deguna - kam tuvu asinsvadi pie ādas, mani sapratīs.
diskleimeris - lietoju tikai otro dienu, tā ka par ilglaicīgiem efektiem te nevar spriest.

(6 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 22., 2018


22:25 - : netflix
nemaz nezināju, ka manā dzīvē pietrūkst mongoļu iekš marko polo.

(cup of coffee?)

Oktobris 18., 2018


14:48
izrādās, nopirkt glaunu pidžamu pieaugušam vīrietim (tā ap 50) ir neiespējami.
nevis gandrīz neiespējami, nevis teju neiespējami, nevis "neiespējami", bet - neiespējami.

yelp!

(11 with milk | cup of coffee?)

10:11
patiesībā man nemaz nepatīk, ja zvana kaut kādi sveši cilvēki un uzrunā mani vārdā vai arī jautā, vai runā ar f.?
varbūt viņiem māca, ka tā tu nodibini baigi tiešo kontaktu uzreiz, bet man drīzāk nostitas vēlme runāt ar tādiem okšķeriem.

veikalā taču neviens pārdevējs nenāk klāt un nejautā tūlīt tavu vārdu.

(8 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 16., 2018


16:33 - : k. fosuma "tikai neatskaties" pt. 2
šitā nobeigt grāmatu!
ka maza meitene iesēžas mašīnā.
holy crap!
un ko man tagad darīt?

(4 with milk | cup of coffee?)

10:42
lasu te ziņās, ka kaut kāds harry's esot pievērsies sieviešu skuvekļu līnijas izveidei, nosaukuši to par flamingo un solot pieejamas cenas un glaunu dizainu. un te nu es nevarēju nepadomāt par, lūk, ko -  sieviešu skuvekļi taču ir tāda figņa! jau gadiem izmantoju tikai vīriešiem domātos skuvekļus, jo, nezin kāpēc, tie t.s. sieviešu skuvekļi, ko esmu mēģinājusi, ir vienkārši izmesta nauda. nopietni. pat izmest monētas pa taisno atkritumu kastē būtu interesantāk. to taču katra sieviete, kas kaut reizi ir mēģinājusi gan vienu, gan otru, zina. bet, izrādās, tas nav šķērslis iegrūst kārtējo skuvekli tirgū. kā tie brendi nav nobankrotējušies, es nezinu.

diskleimeris: gadiem ilgi neesmu vairs pirkusi siev. skuvekļus, var jau būt ka kaut kas ir mainījies, bet trauma ir pārāk dziļa, lai pārbaudītu. un vispār, gaidu februāri, lai beidzot varētu izmantot fotoepilatoru un uz mūžu mūžiem aizmirstu vārdu "skuveklis".

(24 with milk | cup of coffee?)

08:33 - : grāmatu klubiņam
katrā brīvbrīdī lasu šo, esmu ievilkta pilnībā. ļoti patīk, ka vārdu pa vārdam tu uzzini tikpat daudz, cik detektīvi un varbūt mazliet vairāk, un vari meklēt to, kurš nogalināja loru palmeri.

jeb - šajā gadījumā - piecpadsmitgadīgo anniju hollannu no kāda norvēģijas mazciema.

(cup of coffee?)

Oktobris 12., 2018


10:12
vēl dažas dienas atpakaļ nezināju, ka "no 2010.gada 1.septembra Latvijā ir uzsākta valsts apmaksāta 12 gadus vecu meiteņu vakcinācija pret CPV. Latvijā vakcinē meitenes 12 gadu vecumā, lai tās būtu saņēmušas aizsardzību pret CPV pirms dzimumdzīves uzsākšanas". vakcinācija novērš lielāko daļu dzemdes kakla vēža gadījumu pirms to attīstības. cik sapratu no tvitera, austrālija šo vakcīnu kādu laiku atpakaļ padarījusi par obligātu un jau plūc augļus.

a mums, kas vecākas, sanāk, vairs nekā, vai. kā ir, tā ir.

(8 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 11., 2018


18:39 - : pretty much
"i don't really see the point in buying a piece of art that i could've made myself."

(cup of coffee?)

Oktobris 10., 2018


18:35
vispirms benu aptieka pārstāj tirgot la roche.
pēc tam deciem galva nāk klajā ar mistiskiem paziņojumiem, no kuriem netop skaidrs, vai tagad jāiepērk krājumi uz visu atlikušo mūžu (kurš jau nu var), vai arī pēc solītās divu mēnešu slēgšanas tomēr darbs tiks turpināts.

no vieniem esmu iecienījusi krēmus, bet no otriem - serumus. kaut kā negribētos atkal uzsākt nebeidzamus aizvietotāju meklējumus.

(37 with milk | cup of coffee?)

11:14 - : par rindām
vecmamma bija pierakstījusies rindā uz acu operāciju, un beidzot to rindu nudien arī izstāvēja, un nedēļu atpakaļ bija viņas kārta pienākusi. priecājos tā, it kā pati būtu izstāvējusi.
bet nedēļu un vienu dienu iepriekš pieteicās mikroinsults.

(9 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 8., 2018


11:03 - : ozark
kas tā ir par tendenci seriāliem, ka sākumā galvenie varoņi ir gudri un saprātīgi, bet pēc tam kļūst par ļoti kaitinošiem personāžiem ("tas viss ir mana atbildība/vaina" sindromu, piemēram), kura rezultātā sāk uzvesties kā pilnīgi nespējnieki.
pat ozark, kas visādi citādi gāja šņakstēdams kā riekstiņi - viena sērija pēc otras, bet tad tu skaties, ka tas galvenais varonis nevar un nevar neko ņemt un izdarīt. un viņa vietā rīkoties izlemj citi.

ja to paņem nost, tad paliek ļoti labs darbs. tieši tik krimināli, lai būtu reālistiski.

(2 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 3., 2018


13:08
vaimanuvai.
šķiet, mājās draud sastapties ar vīriešu saaukstēšanos.

(5 with milk | cup of coffee?)

Oktobris 2., 2018


13:39 - : mcmafia
patiesībā, ļoti izbaudīju mcmafia.

vairāki paralēli stāsti iz kriminālajām aprindām čehijā, anglijā, turcijā, indijā un krievijā diezgan operatīvi savijas vienā, neļaujot garlaikoties.
diezgan veikli arī, manuprāt, apiets jautājums par lauzīto krievu valodu, kurā galvenais varonis runā.
žēl tikai, ka uzdūros versijai, kurā čehu valoda nebija tulkota. pamanījos vien uztvert vārdu "dīleris", pārējo piedomāju pati.

(cup of coffee?)

Septembris 29., 2018


10:31 - : 32
beigu beigās, es vakar biju pēdējā, kas likās gulēt. no visiem ciemiem pārvedu mājās vīru, sakārtoju puķes pa vāzēm, atlikušo gabaliņu šokolādes tortes ieliku ledusskapī, uzstatīju šerloku, pirmo reizi sajutu, kā iekšā kāds kustas, kas ir ļoti īpatnēja sajūta, starp citu, un pēc 5 minūtēm aizmigu.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 28., 2018


09:06 - : reliģiskās diskusijas (or lack thereof) dzīvē
tā kā es te pēdējā laikā esmu apņēmusies padarīt šīs mājas apgaismojuma un rozešu situāciju parocīgāku, diezgan bieži mājās ir elektriķis. savu darbu zin, nehaltūrē, ir gluži runātīgs, vienmēr enerģijas pārpilns un, vismaz pagaidām, cena arī neplēš deviņas ādas nost. pats jau pirmajā tikšanās reizē neslēpa, ka viņam arī ir bail no elektrības, tāpēc viņš vienmēr darot visu ļoti uzmanīgi. nu, cerams. man no elektrības bail, es tur vispār nelienu.

tā nu vienu vakaru es skatos šerloku, kamēr skapī tiek instalēts apgaismojums, a tur kā reiz bāskervilu suns, un elektriķis man saka, ka man jau tagad gan vajadzētu skatīties tikai komēdijas. un ko man bija jāsaka, ka detektīvi mani ļoti pat priecē. pēc mirkļa viņš teica, ka viņa sieva grūtniecības laikā ir lasījusi bībeli, un tas esot darījis priecīgu viņu, un tagad arī viņa meita lasa bībeli.

man pilnīgi vai lielais sprādziens smadzenēs notika, mēģinot izdomāt, kā lai diplomātiski tiek ārā no situācijas.

visam pa virsu, nākamais seriāls pēc šerloka bija lucifers, un tad man bija jāatbild uz jautājumu, vai es ticu, ka tāds lucifers staigā pa zemes virsu. kad pateicu, ka neticu gan, jau domās redzēju, kā mani sāk audzināt par dievbijīgumu un dieva eksistenci, un dod bībeli lasīt, bet izskatījās, ka viņam par manu viedokli viens pīpis un brīnumainā kārtā tas netraucēja viņam veikt tālāk savu darbu. laikam jau pati sagaidu, ka visi ticīgie būs fanātisma pārņemti.

bet, acīmredzot, viņa ticība uzskata, ka arī tādiem pagāniem kā man pienākas gaisma.

(9 with milk | cup of coffee?)

Septembris 26., 2018


20:19 - : (c)
panākumi ir spēja virzīties no vienas neveiksmes uz otru, nezaudējot aizrautību.

(cup of coffee?)

Septembris 24., 2018


09:04 - : kur?
lauzu galvu domādama, ko lai šogad izdara savā dzimšanas dienā, jo šogad prasību latiņa ir augstāka, nekā jebkad.
tāpēc jautājums - kur varētu fantastiski piesēst un paēst siguldā? ar skaistu skatu or smth.

ja vien varētu, es uztaisītu vienkārši pidžamballīti ar meitenēm. mēs skatītos filmas, ierakušās spilvenos un ēstu saldējumu ar augļiem, to visu pēc tam papildinātu ar glāzi vīna, un tad man gribētos gulēt. tiktu atzīmētas visas kastītes - laba kompānija, ērts apģērbs, gulta tuvumā, kino, kaut kas graužams, un nekur tālu nav jāiet.
tikai pidžamballītes potenciālās dalībnieces nav atrodamas latvijā, tāpēc šoreiz šis variants atkrīt.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 21., 2018


12:40 - : who is m83?
riskējot izklausīties tā, kā izklausīšos, teikšu, ka m83 ir trāpījuši tieši uz un pa manām dvēseles stīgām vairāk, nekā vienu reizi.

(cup of coffee?)

Septembris 20., 2018


10:56 - : my two cents
līdz manām ausīm tikai tagad nonāca ziņa, ka l'oreal un lancome produkciju ražo viena un tā pati kompānija - l'oreal. laikam domāts, ka l'oreal ir viņu lētais, un lancome - dārgais gals*. bet l'oreal sejas kopšanas līdzekļi, korektori un skropstu tušas man nekad tā īsti nav patikuši. jaunībā esmu pavilkusies uz visādām smaidīgām reklāmām, bet tagad gan vairs nē. arī tonālais stāv plauktā neizlietots (domāju, ka gribu labāku coverage, nekā missha's bb krēmu; kļūdījos).

tajā pašā laikā lancome skropstu tuša l'extreme, kura pat vairs netiek ražota, man ļoti patika. līdz es atklāju maybelline lash sensational, protams. tagad viņu populārākā skaitās hypnose (?), vienreiz pamēģināju, paliku neiespaidota.

ņemot vērā to, cik nejēdzīgu kosmētiku ražo l'oreal, es tiešām esmu pārsteigta, cik labu vārdu viņi sev ir uzbūvējuši.


*vajadzēja paskatīties, ko tie l'oreal ir sapirkušies, bet nujā, apgāžas mana teorija par dārgo un lēto galu, tomēr esence paliek.

(13 with milk | cup of coffee?)

Septembris 17., 2018


19:21 - : jaunā paaudze
ar visu šito smart home apkures sistēmu pilnīgi jūtos apgreidojusies.

(cup of coffee?)

15:24
naktī gulēju un vienā mirklī sajutu, kā sāk tecēt asinis pa degunu.

(12 with milk | cup of coffee?)

Septembris 16., 2018


17:56
jāpaslavē, cik tieši šobrīd ir skaists laiks. pilnīgi, zin, ņem un ej vienkārši pastaigāties. miljons gadu nav bijusi tāda vēlme.

(cup of coffee?)

16:47
In New York, buying an apartment often feels out of reach to anyone without a trust fund or a giant salary. In Brooklyn, the average home sale price in 2017 was $993,955 (the median was $770,000), so you can understand why a woman making $57,000 as a librarian would think real estate was beyond her means. But with a lot of determination — and a willingness to compromise on size and neighborhood — she bought her own studio apartment in 2015.


(cup of coffee?)

Septembris 14., 2018


14:55 - : par seriāliem, kas tā arī neaizrauj
paprovēju es to castle rock, un paprovēju es to dark, un, monitors mans liecinieks, es vairākas reizes ķēros klāt, un no visas sirds cerēju, ka nu tik būs, bet kaut kā nebija un nebija, un es mūžam tik ilgi divas sērijas nebiju mocījusi. nezinu, kas to dark ar stranger things salīdzināja, es teiktu, ka tur viss ir izteikti vāciski strjomīgs, un varbūt tur arī tā sāls, bet nu nepatīk man, ka mani velk kā ar knīpstangām līdzi uz mežu. labāk nebūtu salīdzinājuši ar stranger things. par castle rock man vēl domas dalās, bet no gaidītās sajūsmas drīzāk atkal ir gaidīšana. vot, kāpēc vieni var aizraut, bet citi nē?
biju spiesta aizrakties vecumvecā pagātnē, līdz uzdūros 1999. gadam un the sopranos.

(7 with milk | cup of coffee?)

Septembris 13., 2018


15:36
uzkāpt uz trenažiera vai pagulēt?
argh.
varbūt tikai uz mazdrusciņ pievērt acis?
argh, i hate this.

(4 with milk | cup of coffee?)

Septembris 12., 2018


11:41
also, ievērtēju ikea.
varbūt galvaspilsētā dzīvojošajiem uz katra stūra ir pieejamas kārtīgas mājas preces, bez mazpilsētās tā tomēr nav, un tāds skandināvu dizains viss vienuviet ir pat ļoti approved.
priecājos arī, ka bulciņu bode ir pie izejas, nevis pie ieejas.

(6 with milk | cup of coffee?)

11:00
well, ko es sapratu. sapratu, ka tomēr visprātīgākais būs iegādāties pāris speciālos džinsus, bet visas augšas vienkārši izvēlēties brīva piegriezuma un garākas, tāpat, kā to esmu darījusi līdz šim, jo tie sakrokoto sānu modeļi manī, teiksim tā, neiesveļ pašpārliecinātību.

(6 with milk | cup of coffee?)

Septembris 7., 2018


17:03
opaņki. baltā nakts.
vai tiešām juniverss sadevies rociņās?
rīt taču aniversarija vīkends sākas.
plānotā atpūtas vieta, kā smejies, rīga.
ķermeni, nepievil mani.

(cup of coffee?)

Septembris 4., 2018


09:12
pasūtīju džinsus.
atnāca.
aizšūtas priekšējās kabatas.
nu kas par ..?

(10 with milk | cup of coffee?)

Septembris 3., 2018


14:13
uzgāju grāmatu, kuras autore, tāpat kā es, no ginekologa apmeklējuma bija gaidījusi daudz vairāk.
kad gāju, domāju, ka mani informēs par notiekošo, pastāstīs, kas gaidāms, pastāstīs par plusiem un mīnusiem, lai es varētu saprast, kas notiek un kāds lēmums par jebko saistībā ar "gaidībām" būtu labākais tieši man.
tā vietā ar mani apietas kā ar neko nesaprotošu bērnu. no sērijas "tā ir, un viss, jo es esmu dakteris, un tu nē" (varētu domāt, ka es taisos mācīt dakterus pieņemt dzemdības). piemēram, ka nedrīkst tādas un tādas zāles, nolādētās kafijas, vīni un cigaretes, augstpapēžu kurpes, epidurālā plusi un mīnusi. vēl bija padoms, lai neko nelasu internetā. tas man arī dikti patika. pastāstiet konkrētus datus, es izvērtēšu plusus un mīnusus, un pieņemšu lēmumu. nekā. dakteris, cilvēks, no kura ir tikai loģiski sagaidīt informāciju, dalās ar rekomendācijām, kuras ir one size fits all.

vot i nopirku expecting better.

(19 with milk | cup of coffee?)

Augusts 29., 2018


08:49
sapnī piedalījos kaut kādā maģijas festivālā, ar trū medžik izzušanām un portāliem uz citurieni. tur satiku arī [info]coma tādā gaisīgā ceriņkrāsas bezpiedurkņu kleitā un [info]markizs (pļāpāja ar kaut ko). abiem rīt eksāmens, tāpēc drīz jābrauc mājās. teica man, lai noteikti atceros kaut ko, bet nevaru vairs atcerēties.

(4 with milk | cup of coffee?)

Augusts 27., 2018


13:24 - : konservēšana 101
mani pirmie marinētie gurķi ir izdevušies!
kā es to zinu?
vienkārši. vakar mamma rādīja, kā marinēt, un labi, ka taisījām divas burciņas, jo otrajai pielikām neriktīgo vāku un, ripinot burku, marināde izlija pa visu galdu.
tā nu es pirmo marinējumu baudu jau šodien.

(7 with milk | cup of coffee?)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba