ievasko [entries|archive|friends|userinfo]
ziimogvasks

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

sūda nedošanas diena #1 (droši vien arī pēdējā, zinot mani) [Dec. 18th, 2014|11:52 am]

qgmr101
[Tags|, , ]
[mood | disappointed]
[music |▶ Citdiena | Tornis : http://tornis.bandcamp.com/track/citdi]

Gribēju celties plkst. 8:00, bet ļoti nāca miegs. Ir ārkārtīgi grūti nedot sūdu, ja esmu neizgulējies un jāceļas. Tāpēc necēlos. Mācība -- nedot sūdu kad neesmu izgulējies un jāceļas nav man iespējams, tas ir t.s. neiespējamais pārbaudījums, to vienkārši nav jādara. Neatrisināms konflikts, -- vienkārši nevajag tā darīt. Viss.

Ap 10:00 piecēlos, gribēju nedot sūdu un doties uz darbu, bet iestājās neliela iekšējas panikas lēkmīte un sāku dot sūdu. Sapratu, ka nevar vienkārši neko nedarīt un nedot sūdu, tas nestrādā. Darīt to, kas patīk un nedot sūdu, tā tas strādā. Noskrēju 4 kilometrus, iegāju dušā, jūtos labi un brokastoju un nedodu sūdu. Un ja mani izmetīs no darba, tāpat skriešu, ēdīšu brokastis un nedošu sūdu. Pietiek.

Tagad vēl būs viens pārbaudījums -- gribēšu ieliekties manai internetu lasīšanas atkarībai, bet man navajadzētu tai ļauties un vajadzeetu nedot sūdu par tiem internetiem. Patiesībā jau es darbā nogurstu ne jau no darba, bet no internetu lasīšanas un no vainas apziņas, ka neko nepastrādāju, tas ir kaut kā neproduktīvi viss, vajadzētu vienkārši nedot sūdu. Tā izskatās, ka no šī vienādojuma derētu izsvītrot internetu lasīšanas atkarību, ne jau darbu, lol.

"Šausmīgi briesmīgi iegrieza, šausmīgi briesmīgi iegrieza... piegriezās... tas nekas, ka ikdiena piegriezās, bet tas nekas... bet tu jau tāpat nevari apstāties, apstāties... bet tu jau tāpat nevari apstāties, apstāties..."

Un man ir pusbumbieris, salds, garšīgs, sulīgs =)
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 18th, 2014|08:59 am]

ziimogvasks
Šad tad gribas pakomentēt mūsu žurnālistus arī par maznozīmīgām tēmām.
Jo blēt par gejiem un vegāniem tāpat nav jēgas, bezcerīgi.

Tad kaut kas tuvāks kāpņutelpai
Kaķi pagrabos. Par un pret. Cereju izlasīt kadu argumentu par vai vismaz pret.
Autore Tekla Šaitere, gluži kā vairums žurnālistu vai blogeru nespēj rakstam uzlikt kaut cik jēdzīgu virsrakstu, pa tēmu.
Rakstā nebija tas ko sagaidīju.

Par virsraksta tēmu man ir viens diezgan labs arguments, par kaķiem pagrabos.
Pilsēta ir netīra. No rītiem fričiki pa labi pa kreisi, semkas un citi organiski atkritumi pieejami daudzviet.
Ušakovam ar visu savu mīlestību, kas plūst pa Rīgas radiatoriem, nepietiks nauda,
lai noalgotu čaklu sētnieku armiju, kas raiti savāc atkritumus.
Tad nu mums ir izvēle stabila kaķu populācija pagrabos, vai stabila grauzēju populācija pagrabos un dzīvokļos.
Protams, ka 20 kaķi uz vienu kāpņutelpu ar nav vajadzīgi.
Un tie, kas saka, ka man nav taisnība par grauzējiem ir no realitātes atrauti, mucā auguši lohi.
link2 ziimogi|Atstaat ziimogu

[Dec. 18th, 2014|09:14 am]

santech
jau feisī iemetu, bet gribu visus apgaismot ar šo ļoti lietderīgo faktu - šī ir mana mīļākā daļa no katras sērijas: http://youtu.be/i7b7N3leRQU
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 18th, 2014|04:50 am]

sirena
mani mulsina izsaukuma zīmes!
link1 ziimogs|Atstaat ziimogu

[Dec. 17th, 2014|11:55 pm]

_serpentine_
Drošvien jau nav baigi prātīgi pirms diezgan svarīga pasākuma neizgulēties (nebūtu jau gan pirmā reize), bet rādās, ka darbu beigšu tik vēlu, ka pastāvēs milzīgs risks laikā nepamosties un attiecīgi nokavēt diezgan svarīgo pasākumu (pirmdien, piemēram, es pamanījos izslēgt 5 modinātājus un man nav itin nekādu atmiņu par to, kā tieši tas notika). + Tad varētu mēģināt sakasīt kaut kādus pēdējos spēkus un izdarīt vismaz pašu mazumiņu rītdienas skolas semināram.

Jā, ar to es gribēju teikt, ka skolas un darba apvienošana ne sūda nestrādā!
linkAtstaat ziimogu

stop giving a fuck? [Dec. 17th, 2014|11:30 pm]

qgmr101
[Tags|, , , ]
[music |▶ Putni ir lohi | Tornis : http://tornis.bandcamp.com/album/]

es mēģināju givot facku par darbu, lietām

bet man nesanāk, raksturs nav tāds, ģenerējas tikai skumjas un pasivitāte. patiesībā viss ir melu caurausts un produktīvas nedēļā ir tikai pāris stundas, kad nedodu fucku un aizmirstu par visu un daru

tas ir dīvaini -- ja darba intervijā pasaku, ka gribu strādāt pāris stundas nedēļā, tieku pasūtīts; ja gadiem ilgi patiesi strādāju dažas stundas nedēļā, bet meloju atskaitēs un sapulcēs un rādu norūpējušos seju -- viss ok, man maksā

vai es mācēšu pārstāt givot facku pavisam un būt laimīgs? vai arī tā'ir tikai depresija runā manī un vajadzētu aiziet pie ārsta pēc ripām... viss tik melns un skumjš

palasīju Reboot Your Life: 20 Mental Barriers You Should Let Go Of | MyScienceAcademy un sacerējos, nu tie uzmundrinošie teksti, kurus lasot liekas ka nu jā, re, ir īstais, bet īstenībā tie neko nedod, tas ir kaut kas līdzīgs minoram un mažoram mūzikā, kas ir tikai frekvence, bet noskaņojumu maina, un filmās arī tās smejamās un raudamās ainas, tie ir tikai kaut kādi ekspluatēti instinkti bet kāpēc nē, tikai nepaļaujies uz tiem pārāk

starp citu, rīt (ceturtdien) Depō būs Mazo smirdīgo kociņu koncis!!!11!!11 MAZIE SMIRDĪGIE KOCIŅI (LV – indie/ psihodēlija) + ēdelveis un afterx kaut viņi ir kretīni kā mēs visi, tomēr tajā viņu skaņās ir kaut kāds kovibrējiens dvēseles stīgai

P.S. Jā, tie ir mani rīti (starp citu, ne tikai darbadienās; arī mani manis paša brīvdienu rīti): "Before we even sit up in bed, before our feet touch the floor, we're already inadequate, already behind,already losing,already lacking something." tas nav labi, tas ir ceļš uz elli -- vai arī pastaigu taciņa elles cellē, kurā'jau esmu un esmu un esmu un esmu

P.P.S. kā dziesmiņā ▶ Citdiena | Tornis -- "bet tu jau tāpat nevari apstāties, apstāties .... be tu jau tāpat nevari apstāties, apstāties hahahā"P.P.P.S. Nu jā jā The Top 10 Mistakes in Behaviour Change (and How to Avoid Them) — Better Humans — Medium / 10 ошибок, мешающих нам измениться / Хабрахабр
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 17th, 2014|10:18 pm]

santech
Elements lai turpina slēpties tumbačkā. Es šodien paņēmu vienu alu. Auksts alus - ideāls variants, ja ir krekšķis, sāp galva un mazliet nelabums. Plus ibumetīns. Bet tagad ir labāk. Manāmi labāk palika kopš rotaļu biedra ierašanās. Atnesa čupiem našķu. Bulkas, pēperkokus, citrusus un Sūkājamo Gailīti. Ā un vēl cūku.

Pēc darba pašsajūtas dēļ bija pilnīgi vienalga ko darīt. Varbūt vajadzēja vnk ielīst pagulēt. Bet ar čomu palidinājāmies ar Warthunder lidmašīnītēm. Bet lietot austiņas man nepatīk. Un arī skypecall karāties gaisā man nepatīk. Tad nevar tumbās klasuīties mūziku, jo nevar sarunāties, kgan saruna tāda nekāda. Man patīk vairāk txt drukāt tādā gadījumā. Man vienalga, ka citi dzird kā mana lidmašīna ber no lielgabala.

Nopirku bačas zipenei. Vienas tādas pašas, kādas jau ir iekšā. Un pāris komplektus ar lētākām. Vajadzētu izvilkt. It īpaši, ka vajadzēs piešaut pie lokālajiem gaismas apstākļiem. Katrā ziņā esmu atradis pareizos iestatījumus, vajadzētu būt ok. Kas interesanti, ka aparāta eksponometrs nereaģē uz zipeni. Kā studijas gaismas lietojot. Bet tas netraucē. Vnk atceros 400D, kad ja virsū zipene, tad slēdzim konstants 1/200 jebkurā režīmā M-Auto.
linkAtstaat ziimogu

Komiks par jokiem [Dec. 17th, 2014|02:47 pm]

hedera
... tālāk ... )
link1 ziimogs|Atstaat ziimogu

[Dec. 17th, 2014|10:04 am]

imago_dei
link3 ziimogi|Atstaat ziimogu

[Dec. 17th, 2014|10:38 am]

santech
Lai noskatītos sveicienu - klikšķiniet ŠEIT! nebūs!
linkAtstaat ziimogu

ok, īsumā [Dec. 17th, 2014|09:09 am]

santech
Elements jāpataupa līdz ziemassvētkiem lai rotaļu biedrs arī paspēj nogaršot, kgan pēdējās dienas ierodos tik nosalis, ka pirmais ir izvilkt no slēptuves Elementu.
Rotaļu Biedrs nopirka mono pāreju, man izdevās uztaisīt par dubultmono 3,5/6,3. Vienīgi, ka kombis no austiņu izejas nedod ārā skaņu, bet spīkera izeju lietojot var palikt bez ausīm. Jāuzmanās.
Ziemassvētki solās būt jauki pavadīti, bet gadumija - nenormāli romantiski. Gaidu.
Rītvakar pabildēšu pasākumā. Sen nav bildēts pasākumā. Jāatceras nopirkt baterijas zipenei. Kuru vispār derētu vairāk apgūt. Katrā ziņā esmu sapratis, ka manuālie iestatījumi rullē, jo nesajēdzu pēc kāda principa darbojas auto.
Darbā viss ir forši, bet vēl neesmu apspējis apskatīties tos kūlerus. Un ak jā - tak jāpasūta tie sūdiņi no ēbaja!
Šodien jauno frizūru nevaskošu. paskatīsies kā ir. Bet izskatās, ka lietussargs gan bšu jāpaķer. Jauka ziema. Kgan ticu, ka tā nemaz vēl nav tā pa īstam sākusies.
link4 ziimogi|Atstaat ziimogu

ļa ļa ļā [Dec. 17th, 2014|09:08 am]

santech
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 17th, 2014|09:00 am]

santech
Tik ļoti tikko pārsteidzos par brokastmaizīšu pēkšņo izbeigšanos, ka aizmirsu ko īsti patiesībā gribēju tagad te ierakstīt. Gan jau, ka kaut ko tik pat ne pārāk jēdzīgu. Tikai tā, no tēmas dīr dairī (dārgā diareja? spellčeks).
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 16th, 2014|10:58 pm]

imago_dei
Oh God, if there is a God, save my soul, if I have a soul.
link2 ziimogi|Atstaat ziimogu

skrillekss un mensons [Dec. 16th, 2014|09:25 pm]

santech
Rīgā būšot Skrillex.
http://leta.lv/home/important/F4B13DD8-A008-45FA-8203-2DE04119D2D4/
Sapņu fabrikā, kura ar savu skaāns performanci bija zemākajā līmenī ever. Pirms gadiem nezin cik, kad tur uzstājās Project Pitchfork. Pēcāk šamos paklausījos - ir ok grupa. Bet toreiz live - pilnīgā drsā. Nesapratu uz kurieni un kāpēc esmu atvests, kā par kko tādu var fanot.
Attiecīgi skepse par Skrillex. Lai arī patīk kā kapā, bet stāsta, ka performance esot vecais labais dj winamp - atver laptop un viss notiek. Jāpačeko jutubs.

Bet tgd skan Marilyn manson pēdējais sniegums - The Pale Emperor albums. Ir ok, ieturēts stils.
linkAtstaat ziimogu

8 meeneshi celjaa shogad. [Dec. 16th, 2014|08:00 pm]
evia
1. jauni piedziivojumi tu saki, ja.
2. satiku uz ielas mazos ubagus.
3. Gribas iemīlēties līdz galam.
4. vienkārši nenormāli pietrūkst bengālijas līča, ugunskuru, portvīna, siltu nakšu un atrastās ģimenes.
5. man nav ne jausmas, vai es to tikai tā iedomājos(tikai galvā būšana nesamazina lietu patiesumu haha), bet es vienureiz biju tik tuvu miršanai.
6. lielā, skaistā, maģiskā pasaule.
7. upē var tieši tikpat labi nomazgāties.
8. nu, ko, tuuliit jau meenesis rinjkjii kopsh celjoju.
9. man shkjiet, ka, ja tu vienreiz esi noleemis kaadaa dziives punktaa, ka buusi prieciigs, tad nav iisti vairs atpakaljcelja.
10. pamaniijos nozaudeeties shitajaa trakajaa Transilvaanijaa starp bifeljiem, miiljaakajiem, ziemas konserviem un cilveeku puuljiem.
11. Kaut kā mūždien pamanos pazust.
12. Vakardien pametu bifeļu fermu, šodien cīnos par izdzīvošanu Bukarestē.
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 16th, 2014|04:31 pm]

santech
Tātad - JAU OTRDIENA!!
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 16th, 2014|12:13 pm]

n_komentari

[aborigens]
Pat nevar saprast kurai no mums lielāki putni galvā, viņi taču reāli sacenšas.
linkAtstaat ziimogu

[Dec. 16th, 2014|11:06 am]

n_komentari

[vulpes_vulpes]
It kā pieauguši,prātīgi un pieredzes guvuši cilvēki, bet tāāāāāādas idiotiskas muļķības gvelž.
link2 ziimogi|Atstaat ziimogu

kaķītis [Dec. 16th, 2014|05:33 am]

sirena
[Tags|]

Kādam karalim bija kaķītis un tas karalis ļoti bieži karoja, ņemdams kaķi grozā līdzi uz karu.
Kaķītis neieredzēja visu, ko darīja karalis.
Vienreiz bulta trāpīja grozā un nosita kaķīti. Karalis ļoti raudāja un apglabāja kaķi zem koka karaļa dārzā.

Vienam cirka meistaram bija kaķītis. Kaķis neieredzēja visu, ko darīja cirka meistars.
Cirka meistars lika kaķīti kastē, zāģēja uz pusēm un vilka ārā veselu kaķi, visi aplaudēja.
Vienreiz cirka meistars kļūdījās un sazāģēja kaķi uz pusēm un izvilka abas tā pusītes. Neviens neaplaudēja.
Cirka meistars ļoti raudāja un apglabāja kaķīti pie cirka mājas.

Vienam jūrniekam bija kaķītis. Kaķītis neieredzēja visu, ko darīja jūrnieks. Jūrnieks brauca uz tāltālām zemēm un ņēma kaķīti līdzi.
Vienreiz kaķītis iekrita ūdenī, jūrnieks tam meta glābšanas riņķi, bet kaķītis nemācēja peldēt, sarijās ūdeni un nomira.
Jūrnieks ļoti raudāja un apglabāja kaķīti tālajā zemē zem koka.

Vienam zaglim bija kaķītis. Kaķītis neieredzēja visu, ko darīja zaglis.
Zaglis ņēma kaķīti uz pleca un bradāja pa nakts pilsētu. Zaglis nāca svešās mājās un kamēr suns rēja uz kaķīti, zaglis ņēma dārglietas.
Vienreiz suns iekoda kaķītim un kaķītis nomira.
Zaglis ļoti raudāja un apglabāja kaķīti zem koka parkā.

Reiz dzīvoja savvaļas kaķis, viņš apskatīja sevi un domāja par to, cik strīpains viņš ir un cik labi ir būt savvaļas kaķim. Viņam patika būt tādā lomā.

Reiz dzīvoja runcis, kuru gribēja visas kaķenes. Tās nesa runcim augstākās šķiras žurkas, lai pielabinātu to.
Tikai baltā, skaistā kaķene neskatījās uz runci. Viņš pienāca klāt un teica: "Es esmu kaķis, kurš nodzīvoja dzīvju miljonu!".
"Ak šitā..." - atbildēja kaķene.
Vienreiz runcis bija pavisam noskaities, pienāca klāt un pateica "Es esmu kaķis, kurš nodzīvoja dzīvju miljonu! Vai tu esi nodzīvojusi kaut vienu?"
"Ak šitā..." - atbildēja kaķene.
"Vai drīkstu sēdēt tev blakus?" - pajautāja runcis.
"Jā, drīksti", atbildēja kaķene.

Vissmukākajam runcim un baltajai kaķenei bija daudz mazu kaķēnu un runcis vairs nekad neteica, ka ir nodzīvojis dzīvu miljonu.
Kaķēni izauga, bet runcis saprata, ka grib dzīvot kaķenei blakus vienmēr.

Vienu rītu runcis pamodās un pamanīja, ka kaķene blakus nekustas.
Viņš raudāja dienu un nakti un vēl vienu dienu un vēl vienu nakti un tad pārstāja raudāt.
Apgūlās blakus kaķenei un arī vairs nekustējās.
Runcis vairs nekad nepiedzima.
link5 ziimogi|Atstaat ziimogu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]