Vienaldziiba nogalina
lja lja lja
 
24th-Jun-2007 09:16 pm
jokaini ka mēs nespējam izmest atmiņas, un labpatikā sevi sāpinam ,atgādinot cik toreiz bij labi .. jo slikto mēs neatceramies..
This page was loaded Jun 22nd 2026, 3:04 pm GMT.