Vilka gaudas pilnmēnesī


21. Maijs 2019

Biznesa žurnālistika tā saucoties @ 10:47

[info]pinjons:
It kā "Dienas Bizness" jau tā nebūtu sevi sakompromitējis sakarā ar Toča smērējumiem, bet nē - vēl vajag skrebelēt šādus tendenciozus gaudu raksteļus. Kaut būtu pieticis jau pašā sākumā, pirms publicēšanas mazliet papētīt publiski pieejamu un ne pārāk grūti atrodamu infu.
 

20. Maijs 2019

Šarikovisms nemirst @ 22:48

[info]pinjons:
Uz šāda veida revolucionāri tiesiskajā apziņā balstītu apsūdzību pamata sovoki šāva nost "nepareizi" domājošos jau kopš Krievijas pilsoņu kara laikiem un arī okupācijas laikā Latvijai nolaida asinis, sevišķi 1941. un 1949.gadā. Konkrētais kadrs ne reizi vien jau ir paudis atbalstu "nepareizi" domājošo slepkavošanai, kā arī citu "nepareizu" cilvēku dehumanizēšanai.
 

Nenovērtējiet par zemu nekompetences un mērķtiecības kombināciju @ 22:29

(bez virsraksta) @ 20:02

[info]pinjons:
Jūkejam pat hokejā nesanāk breksitot kā nākas.
 

19. Maijs 2019

Visu zemju cirslīshi! - .. em, kā lūdzu, uz kuru termināli man bija jāiet? @ 02:28

[info]hedera:
Mana pirmā nakts ASV tiks pavadīta Tampas lidostā, jo gana cirslīgā veidā nokavēju transfēra lidojumu.
 

17. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 21:54

[info]pinjons:
American physicist Steven Weinberg famously remarked that ‘with or without religion, good people can behave well and bad people can do evil; but for good people to do evil – that takes religion’. It makes sense, then, to think of the social-justice movement as a kind of cult. Its members are generally decent people with good intentions. They have an unshakeable certainty that their worldview is correct. They feel the need to proselytise and convert as many of the fallen as possible. And even though they are capable of the most horrendous dehumanising behaviour, they think they are the good guys.
 

Šņuk @ 13:54

[info]pinjons:
Grumpy cat devies uz labākiem medību laukiem. :(
 

14. Maijs 2019

Hokejbreksis @ 22:45

[info]pinjons:
Visātrākais un veiksmīgākais breksits so far būs jūkeja hokejistu izlidošana no pasaules čempja A grupas.
 

13. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 14:10

[info]markizs:
Komentiņi komentīši komentusiki
 

(bez virsraksta) @ 08:12

[info]hedera:
Tā kā pašai autotiesību nav, tad nezinu, cik tas ir vai nav pretrunā ar CSD noteikumiem. Bet no gājēja viedokļa absolūti kaitinošs ir autovadītāju biežais paradums mirkli pirms sava sarkanā tomēr pārbraukt krustojumu un izplāties pa visu gājēju pāreju, labi apzinoties, ka satiksme ir "bieza", un kamēr gājējiem būs zaļais, nekur diži uz priekšu izkustēties tāpat nevarēs. Labi, jau starp vieglajām automašīnām nav patīkami lavierēt, bet kad kārtīgs smagais šitā izplājas, nu tad vispār - ko darīt, gaidīt nākamo zaļo gājējiem, vai riskēt iet pāri, neredzot, kas aiz tā smagā darās otrā joslā?
 

Vilka gaudas pilnmēnesī