01 November 2010 @ 04:10 am
mans pirmais geims  
Ir tāds vietējais spēļu konkurss kā "Beidz Runāt, Sāc Darīt", kas šogad notiek otro reizi. Tā kā man jau sen bija sapnis uztaisīt spēlīti, un patreiz tieši laiks ir daudz, tad nolēmu piedalīties. No sākuma bija doma uztaisīt kaut ko līdzīgu Star Control 2, tikai Flash, tad tas pārmigrēja uz Unity3D (jo Flash kā izstrādes sistēma sūkā neganti līku ledus gabalu) un laika trūkuma dēļ tas no RPG pārvērtās par vienkāršu šaudīšanās spēli ar dialogiem (es ceru, ka asprātīgiem) un vienu puzli.

Tā kā jau sākusies testēšanas daļa, tad visi, kas grib var sākt spēlēt un stāstīt par bugiem. Tā ka visi dodamies šeit, un ievērtējam.

Un labā ziņa iekosto ābolīšu cienītājiem -ir arī Mac versija.

P.S. Ja būs interese, tad noteikti patreizējais kontents tiks papildināts RPG lietām (daudzas no kurām jau ir, bet nav implementētas)
 
 
( Post a new comment )
[info]zintish on November 1st, 2010 - 02:21 pm
man gan shooteri nekad nav īpaši patikuši, bet pacentīšos atrast šitma kādu brīdi laika (kura man ir visai pamaz, jāatzīst)
(Reply) (Thread) (Link)
viestards[info]viestards on November 1st, 2010 - 03:13 pm
Nu tur ir arī dialogi, vari lasīt tos. :)
Nav tā spēlīte gara, domāju stundā var mierīgi iziet.
(Reply) (Parent) (Link)
viestards[info]viestards on November 2nd, 2010 - 03:59 pm
NU ja laika nav, tad labāk skaties pēc 15.11 kad beigsies testēšanas posms un sāksies novērtēšana. Varēsi arī nobalsot pie reizes :)
(Reply) (Parent) (Link)