vectiigjeris' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Monday, February 23rd, 2026

    Time Event
    8:44a
    Krievija ir liels sūds pasaules kartē
    Kremlī vajag iedurt milzīgu dunci no debesīm - iedurt asmens galu tieši zombija sirdī, lai formaldehīds šķīstu pa zārku.
    Tad kreewija saplaisās un sadalīsies miljons gabaliņos kā stikla gabals, un visi pasaules kari beigsies uz 500 gadiem.
    Pie visa vienmēr ir vainīgs tas krievu imperiālistiskā vīrusa perēklis. Tas plešas, cenšoties asimilēt savā ceļā visu. Krievija ir jāiznīcina kā valsts. Mūsu visu labā. Citādi ik pēc 30 gadiem atkal sākas karš, un to izraisa krievijas imperiālisms un nebeidzamie centieni panākt, lai krieviem nebūtu jārunā svešvalodās. Tikmēr citi ciena citu valodas un tās cenšas saprast. To sauc par pieklājību, par labām manierēm, par intelekta pazīmi.
    9:03a
    Ko vēl es gribēju teikt? Šī būs laba diena. Mēs iesim pastaigāties, draugs piedzersies, un es dabūšu atpakaļ parādu. Bet vispirms man jāpastrādā pie datora un jācer uz ekonomisko uzlabojumu.
    9:10a
    Es uz Ziepniekkalnu nebraukšu. Ir ziema. Ne jau pa dienu izpilda slepkavības. Es dzīvoju 130 km no Rīgas robežas.
    9:13a
    Vajag rituālu ar kremļa izskrāpēšanu no pasaules kartes.
    9:17a
    Ļoti dīvainu lietu esmu ievērojusi. Ja eju uz balkona smēķēt ap 23 vakarā, tad taja pašā laikā vienmēr uz ceļa, kas ir ~ 100 m no mājas, klepo vecis. Tad noreaģē rajona suņi kaut kur ļoti tālu. Vecis klepo vēl vairāk. Priekšā ir smiltsērkšķu audze. Kaimiņi tajā vietā ir reāli vislielākie pilsētas miljonāri, un es neesmu viņus nekad redzējusi tusējam pagalmā, kur nu vēl 23. Viņiem pagalms ir vnk kaut kāds random zaļais pleķis pa logu.
    9:25a
    Baidos, ka nezinu, vai man ir piemērota pasaules karte. Ja uztaisītu bālu bildi, varētu izprintēt. Negribas pirkt krāsu par 20 eiro. Nav vēl darba.
    9:29a
    Ok, es uztaisīšu to rituālu piektdien.

    << Previous Day 2026/02/23
    [Calendar]
    Next Day >>

About Sviesta Ciba