vectiigjeris' Journal
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends]
Below are the 20 most recent journal entries recorded in
vectiigjeris' LiveJournal:
[ << Previous 20 ]
| Monday, June 8th, 2026 | | 7:31 am |
Lielā mērā manu attieksmi pret pasauli ir veidojis tas, kā pret mani attiecas vecāki. Jau kopš es piedzimu, vecāki mani nevar ciest. Bērnībā es komplimentus nedzirdēju, tikai lamas, tādēļ vnk parstāju censties vispār. Es biju filmās un uz ielas redzējusi, ka citus bērnus mēdz apskaut un mīļot, bet man tā bija tikai tāla fantāzija. Es uzaugu grāmatās un pagalmā. 22 gadu vecumā šī iemesla dēļ gandrīz izdarīju pašnāvību. Nejūtu arī tagad, ka būtu vērts censties. | | Sunday, June 7th, 2026 | | 10:04 pm |
Mani provocē, bet esmu mierīga. Es jau zinu, kā darbojas šādas provokācijas. Uzaugu grāmatās. Tur neviens mani neprovocēja. | | 4:27 pm |
Kūpināta Saulē kaltēta. Ņam ņam! | | 1:07 pm |
Facebook drīz nosprāgs dabīgā nāvē, un tā vietā nāks normālas interešu grupas ar normālu darbības ātrumu. Facebook ir sadirsts līdz pēdējam. Viena emoikona vakar lādējās 5 minūtes. Tikmēr citur dziesma - sekunžu laikā. Sludinājumi nedarbojas, un tos neviens nelasa. Krāpnieku ir vairāk nekā parastu lietotāju. Facebook ir vnk vecs krāms, kas brauc uz trapeces formas riteņiem. Tas ir sajāts līdz pēdējam ar "uzlabojumu" palīdzību. Tas notiks drīz. | | 10:47 am |
Idiotam idiota izpriecas, bet man šodien ir pludmales diena.
/rāda vidējo pirkstu kovidniekam | | 9:20 am |
Rūdis laikam metis pa bundžām ar kovidnieku, tādēļ IQ par 50 punktiem mīnusā. Abi vienā laikā aktivizējuši antibrain - tas ir tāds centrs dibenā, kas atbild par smadzeņu darbības pārtraukšanu galvā. | | 9:11 am |
Atkal met samagonu ar veco krievu lupatu kaudzē? | | 9:09 am |
Idioti aktivizējušies. Rūdi, tu arī esi idiots? Šķiet, ka pa nakti esi čista zaudējis 50 IQ punktu. | | Saturday, June 6th, 2026 | | 9:15 pm |
Galvenais ir saglabāt skanējumu, kas skan precīzi atbilstoši vēlamajai skaņai nevis katru reizi visu sagrozīt, kā dara mani viesi - tādēļ tagad ir aizliegts ņemt manu ģitāru. | | 8:23 pm |
Padziedāju un uzspēlēju ģitāru. Ilgi nebija pieejams mūzikas kanāls, bet es to atkal atvēru un ierakstīju melodiju. | | 5:40 pm |
Ko es gribēju teikt? Pofig. Man neinteresē, man jādara lietas. | | 5:30 pm |
Psihiatrija ir tikai varas mehānisms, kur psihopāti izpauž savas "rūpes" par cilvēces nākotni. Tai nav itin nekāda sakara ar palīdzēšanu cilvēkiem vai ārstēšanu. Nozombēšanās problēmas nerisina, tās tikai milzt kā vecas, sulojošas brūces kaut kur apziņas dibenā. | | 5:25 pm |
20. gs. sākumā, kad elektrošoka "terapija" tika pielietota pret jebkuru garīgu problēmu, bariem cilvēku kļuva par neārstējamiem zombijiem, kuri bija tā "saārstēti", ka vairs nespēja sasiet sev tupeļauklas. Tos nogrūda slepenās kolonijās, kur zāļoja līdz dzīves galam. Par to ir daudz dokumentālo filmu. Iesaku uzmeklēt. Arī slavenību radinieki bijuši nobēdzināti šādās iestādēs. Arī lobotomija tikusi plaši pielietota. Tā taisīta caur acs dobumu. Piemēram, cilvēkam ir nomāktības problēma vai rādās spilgti sapņi, "dakters" izraksta uztaisīt caurumu galvā. Pēc tam cilvēks vairs nav gluži cilvēks, bet kaut kāda salauzta mēbele - kā dīvāns vai puķupods. | | 5:17 pm |
Es uzskatu, ka psihiatri jeb cilvēki, kuri mēģina visiem piedēvēt neārstējamas slimības, pamatojoties vienīgi uz sava personīgā viedokļa par normālo cilvēku, ir gluži vienkārši psihopāti jeb nespējīgi uz empātiju. Neviena no šīm izdomātajām kaitēm nav empīriski pārbaudāma pēc dabas zinātņu kanoniem. Tas viss ir pilnībā MADE UP. | | 5:08 pm |
Vēzi izraisa apspiestas emocijas. | | 4:02 pm |
Labrīt, pokemon! | | 4:00 pm |
Man jāpelna nauda un jāieraksta albums, man nav laika un vietas personīgajam bomzim. Tā jau tepatās arī var atrast veselu baru. | | 1:40 pm |
Psihiatrija ir pseidozinātne. To atzīst visi, kas ir daudzmaz domājoši cilvēki ar izglītību. Līdz ar to iedalījums normālajos vai pieskaitāmajos un psihajos ir neadekvāts. Es uzskatu par apvainojumu, ja mani grib skaitīt vai neskaitīt kaut kur. Es neesmu tur ābols vai plūme, vai gaļas gabals. Atsakos tikt skaitīta vispār. Vēl pirms 100 gadiem visas emocionālās problēmas diagnosticēja kā melanholiju un ārstēja, piespiedu kārtā elektrošokējot deniņus. Es nevarētu teikt, ka man tas šķiet adekvāti vai vispār kaut cik zinātniski. Arī mūsdienās tvaiķenē ir pieejama šī pati terapija, tas ir uzzināms internetā, var pieteikties. Tas ir tāpat kā aizmirst visu moderno fiziku un paziņot, ka datoru var darbināt ar pirdienu skaņām no paduses. Tieši tas pats. Vairs mani netraucēt ar šādām pārdomām! Normāls = piederīgs normai. Psihiatrijas norma ir guļošs dārzenis baltā istabā bez logu rokturiem, kurš nepretojas pazemojumiem un kuram nav viedokļa nevienā jautājumā. | | 11:55 am |
Illuminati Visu pateicu. Bļe. Kurwas. | | 11:53 am |
Vismaz nebūtu sūdzējusies, tā tak tava mauka, govs, ko pati baro ar atkarībām. |
[ << Previous 20 ]
|