unicorn's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 3 most recent journal entries recorded in unicorn's LiveJournal:

  Wednesday, June 17th, 2009
  1:44 am
  Everything is illuminated.
  Pirms dažām minūtēm noskatījos šo filmu. Man tā patika. Atgādināja Little miss sunshine. Un man patīk Little miss Sunshine ļoti. Asprātīga, sirsnīga un reizē bēdīga un smuka. Un šoreiz es par abām filmām.
  Enīvej.
  Man sāp roka, jo čūbītis mani saskrāpēja kaut kad. Un vēl es gribēju teikt, ka viņai galva smaržo pēc askorbinskābes. Un tgd mazais čūbīt's tik mīlīgi guļ uz krēsla. awwww. Tik piemīlīgi.
  Bet jā, man nāk miegs.
  Un nu jau sanāk, ka aizvakar Bārnijam no HIMYM bija dzē dē, ko es gribēju te pieminēt, bet man bija slinkums. Vai kaut kas tāds.
  Arī tgd man nāk miegs un ir slinkums rakstīt. Jo es jau kārtīgi sarakstījos savā sapņu un tādā garā kaldē, kurā ir liela daļa no visa mana pagājušā gada. Un tajā kladē ir vēl tikai 3 lapas palikušas. Nostaļģija.
  Labi, jāiet, čučāt.

  *Tagad ar katru filmu paliek grūtāk un grūtāk sameklēt nākošo. Hm. Nav forši.

  Current Mood: sleepy
  Current Music: CSI NY
  Tuesday, June 9th, 2009
  11:20 pm
  46
  Šeit iecerēts vērienīgs un garš ieraksts.
  Whāt? Man jau ielādējās filma? Nu, neko.

  btw, šodien Džonijam Depam 46.

  Current Mood: calm
  Current Music: Tv skaņas
  Monday, January 12th, 2009
  6:46 pm
  Spešel.
  Man nāk miegs. Es gribu gulēt.
  Bet vēl daudz kas jādara un jāskatās. Jā, šodien ir Zini vai mini. Jā, man patīk.
  Galīgs slinkums kaut ko darīt. Vēl jāizpilda mājasdarbi it kā. Pēdējais gads, jāsāk kaut kas darīt, bet slinkums lielāks kā jebkad. Izpildīšu tikai ķīmiju, kuru gan interesē vācu valoda, tāpat tur neko nesaprotu, kretīniskāku valodu nezinu.
  Jā, man nāk miegs. Vēl pat septiņi nav.

  Lai nu kā pievērsīšo kaut kam interesantākam, jā kā tad. Tātad šodien pirmdiena. Kā mēs visi zinām teicienu- kāda pirmdiena, tāda visa nedēļa (jā, es arī tādu nebiju dzirdējusi, bet, redz, kā skola paplašina mūsu zināšanu laukus). Katrā ziņā es ceru kā tā nav, jo savādāk man visu laiku nāks miegs, naktī nevarēšu atkal aizmigt, no rīta nevarēšu piecelties un skolā visu laiku būs jāsēž ķīmijas kabinetā. Es neteikšu, ka man nepatīk ķīmija, bet man nepatīk tur sēdēt un divatā pildīt labr. darbu, kamēr pārējie sēž ēdnīcā. Vēl tur iet pa starpbrīžiem un gaidīt, kamēr laborante uzliek visu nepieciešamo, lai arī viņa pati tur neko nesaprot. Es domāju, ka tur varētu strādāt jebkurš cits, tikai ne viņa. Neizplūdīšu garās runās par viņas nepiemērotību šim darbam, jo to jau daudz un dikti šodien darīju, bet vismaz smieklīgi, savā ziņā skumji, bet smieklīgi. Un vēl protams, bija lieliska lieka stunda, ko nosēdēju skolā! Jā, lieka stunda! Bija tā, ka man un klasesbiedrenei bija vēl pēc stundām jāpilda otrs lab. darbs (jo eksāmenu licējiem tas it kā esot jādara, jā kā tad) un viņai bija stunda, man brīvstunda (stundas beigušās). Un es sēžu un gaidu, jo ar skolotāju visu sarunājām (kokrētāk viņa mums teica, lai pēc stundām ejam). Mēs aizejam un šī saka, ka viņai kaut kāda sēde un, ka varam iet mājā. C'mon. Es biju dusmīga.

  Sniegs arī nokusis. Neforši.

  Tikko atbildēji sīkais nūģis, kas neatbild uz manām nakts sms.

  Jāparunā.
  Yo.

  Current Mood: tired
  Current Music: MGMT- Kids
About Sviesta Ciba