:
Tajas karalistē un Malaizijā gan mīl lietas saukt īstajos vārdos

Daidžestu skatāmies te: http://inosmi.ru/images/17230/74/172307 464.swf

Daidžestu skatāmies te: http://inosmi.ru/images/17230/74/172307
Aktīvs pilsoniskās apātijas dalībnieks.Recent Entries | |
|
You are viewing 25 entries, 225 into the past.
27th July 2011
:
Tajas karalistē un Malaizijā gan mīl lietas saukt īstajos vārdos
![]() Daidžestu skatāmies te: http://inosmi.ru/images/17230/74/172307
:
Vai tiešām vilnas izraušana no ādas ārā Tuvajos austrumos sāksies ar to, ka Turcija ignorēs Irānas protestus par iejaukšanos Sīrijas lietās, un uz tā pamata dabūs muti? Tas šajā pasākumā ļautu ievilkt iekšā arī NATO. Tomēr mazticams. Viss turpināsies trokšņaini kā uz Bagdādes tirgotāju ielas. Un bez rezultāta.
:
Karnīte ir uzstājusies ar kārtējām ekonomikas komentāru pērlēm -- krata ar pirkstu un brīdina, ka būsim pirmā ES valsts, kas zaudēs savu suverenitāti. Proti, ka tiksim ciešāk integrēti ES struktūrās un lēmumus pieņems mūsu vietā...
Satversmes 2. pants saka, ka "Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai". Kaut kā neesmu dzirdējis, ka ES ierēdņi pirms vēlēšanām, kurās vismaz teorētiski ņemot tiek ievēlēti tautas gribas realizētāji, spīdzinātu vēlētājus, lai tie pieņemtu lēmumus, kas būtu pretēji viņu gribai. Bet tajā izpratnē, ko Karnīte gvelž par ekonomisko (vārds, ko viņa neminēja) suverinitāti ... kad tad mēs esam bijuši suverēni savas naudas, resursu un iespēju izpratnē? 90.-to gadu sākumā aizņēmāmies naudu no Rietumiem, 90.-to gadu beigās naudas pieplūdumu nodrošinājām pussprāgušas bankas notirgojot pa labi un pa kreisi un ievedot šeit ievērojamu ārzemju kapitālu, tad iedabūjām iekšā ES naudu, pēc tam lēto kredītu (kas gala rezultātā izrādījās neticami dārga) naudu, tad SVF/EK kredītus... Par ko viņa vispār runā? 26th July 2011
:
Tā kā es skaitos štata autors un redakcijas dalībnieks vienā "visai vadošā" Latvijas IT apskates portālā (bet nu jau kādu pusgadu aktīvi nedarbojos), pēc inerces aizvien pārlapoju ārzemju IT ziņu lentes. Un nevar nepasmaidīt par AMD plāniem tuvāko četru gadu laikā izlaist tautās 10 kodolu procesorus, kas visiem apmātajiem atkal sagādās sajūtu, ka nu tik būs, nospiedīšu ieslēgt -- un būs jau vaļā visas programmas un spēles. Kāpēc ražotāju marketologi nekad nav izstāstījuši ierindas lietotājiem par Amdāla likumu - proti, palielinoties kodolu skaitam procesorā, lai arī palielinās procesora vispārējā veiktspēja, tomēr katra atsevišķa kodola veiktspēja ievērojami samazinās.
Atsevišķa sāpe, bet nebūt ne mazāk sāpīga ir tas, ka programmatūras ražotāji nemaz neizlaiž labojumus pārkompilētu programmu veidā, kas programmai ļautu tikt klāt pie to 2-, 4-, 6-, 8- vai 10- kodolu labumiem:) Patērētājam būtu jāprasa ne vien jaudīgāki procesori, bet arī sakarīgāka programmatūras "apkalpe" pēc tās iegādes brīža -- tas visos pamatos mainītu pašu dzelžu ražotāju kultivēto priekšstatu par to, ka dators "noveco" sešo gadu laikā.
:
![]() Poll #18416 Ar ko ir foršāk aiziet? Open to: All, results viewable to: All Ar ko ir foršāk aiziet? View Answers
Ar sauju ecstasy ripu Ar vēzi, augoni, aidu vai tamlīdzīgu ligu Ar paša izgatavotu zārku bēniņos Ar savu mašīnu tuvākajā borģūrā Savu mazmazbērnu ielokā pie ļoti vājas saprašanas Kāda vēl aiziešana?! Es te uz palikšanu, sukas, bļe!!!
:
Raugoties uz pašreizējo politisko cīņu, gandrīz grūti noticēt, ka jūs ar Zatlera kungu vēl pirms diviem mēnešiem pie vīna glāzes esat draudzīgi apsprieduši Latvijas problēmas. Varbūt jūs tomēr sarunā sakašķējāties, ja ne ar viņu pašu, tad ar viņa Lilitu?
... kas nu kuram šķiet elegantas politiskās asprātības. manā ieskatā visa šī propogandas skreta ir vienā līmenī ar provinciālu dzelteno avīzi, kuras redakcija cenšas jokot par pagasta notikumiem. AKURĀT SMIEKLĪGI... 25th July 2011
:
Šī klaviere rauj nost jumtu. Domāju arī man būtu izaicinājums uz tādas strādāt :)
![]() Viss pistačs par šo tēmu iekš runeta: http://www.webpark.ru/comment/29566 Aber bārdaiņi, kas grib slepus atmaigt no sava skarbuma, šo klavieri var iepirkt teitan: http://en.sven.ru/catalog/keyboard/for_
: Lika pasmaidīt tas kā puikas spēlējas ar alvas zaldātiņiem
Igaunija, Latvija un Lietuva ir tik vājas, un to ģeogrāfiskais novietojums tik bīstams, ka Krievijas armija spētu uzbrukt gandrīz bez redzamas gatavošanās tieši no miera laika pozīcijām un ieņemt visu Baltiju apmērām vienā nedēļā. Baltijas valstīm būtu nepieciešama palīdzība jau pašā kara sākumā, un tā kā Eiropas Savienībai trūkst gan vēlēšanās, gan spējas karot, Baltijas aizstāvēšanai būtu jānotiek rietumvalstu militārās savienības NATO vadībā. Kara gadījumā rietumiem ātri jānodrošina Baltijas teritorijā atbalsta punkts, angliski - bridgehead -, citādi turp nevarēs piegādāt papildspēkus un tehniku. Zviedrijas armijas ģenerālis Karlis Neretnieks uzskata, ka Somijas un Zviedrijas desantniekiem būtu jāsāk ar Sāmsalas un Hīju salas ieņemšanu, jo krievu pretgaisa aizsardzības spēku izvietošana tur nopietni apdraudētu lidojumus pār Baltijas valstīm. Somijai un Zviedrijai šim nolūkam būtu jāpiešķir viens bataljons. Turklāt Somijas gaisa spēki varētu piedalīties zināmu mērķu iznīcināšanā arī ārpus Igaunijas salām. Papildspēkus uz Baltiju transportētu caur Somijas ostām un lidostām. Savukārt Zviedrijas desantnieki rūpētos par atbalsta punkta nodrošināšanu arī Kurzemē. Par pārējo gādātu amerikāņu, vācu un poļu NATO spēki. Taču autori neizslēdz iespēju, ka krievi šajā posmā draudētu ar kodolieročiem. ========== Krievija ir vienīgā pasaules lielvara, kurai armija ir ar ļoti izteiktu sauszemes komponenti - ļoti daudz dažādas kaujas tehnikas, bet salīdzinoši maz lidaparātu (3282 salīdzinājumā ar tikai 18000 vienas pašas ASV lidaparātiem). Tātad kara gadījumā te viss notiks pārsvarā ar tehnikas, raķešu un helihopterdesantu palīdzību, un kamēr zviedrs, polis un soms atmodīsies, tikām te jau viss būs beidzies. Un galvenais ir, ka visa šī spēle ar alvas zaldātiņiem, neatbild uz galveno jautājumu -- a kāda suņa pēc zviedram un somam mūs būtu jāaizstāv? Par poli skaidrs - NATO un personīga vēlme izkauties ar krievu. Turklāt to appīpējušos skandināvu runāšana nav īsti saprotama, ja uz 2012. gadu pati Krievija finansiālu iemeslu dēļ grasās sauszemes armijas karaspēka daļu skaitu samazināt par 90% (!!!), gaisa spēku par 48%, un tā tālāk un tā joprojām -- par ko viņi vispār runā?. Gribu lietot to pašu, ko viņi!!!:) 23rd July 2011
:
Ilgu laiku nebiju skatijies tadu friksovu ka izvelies nakotni! Streics _ apals idiots ar mediciniska idiotisma pazimem, zile _ vientuls lauku babulis ar kuru ciema pietura neviens negrib runat... Fuck!
22nd July 2011
:
Iztiekot bez deķīša vilkšanās vienā vai otra virzienā... Vai 1984. gada Mac izrādīsies sliktāks par 2007. gada PC ? Vai jaunas tehnoloģijas mums reāli ir vajadzīgas un ko tās mums ir devušas?
http://www.youtube.com/watch?v=tmRJ649I
:
Bļā kā man ir zabesījuši tie vecie pirdošie un supersvarīgie āži, kam visu vajag gatavu un kas vēl ar karotīti ir jābaro. Ja nu esi topmenedžeris varbūt viselementārākās lietas tomēr spēj izdarīt pats?
:
Šis puisis viennozīmīgi neko nav dzirdējis par pasaules finanšu problēmām:
![]() Billionaire Sheikh Turns His Island Into 2-Mile Long Nametag Te: http://www.mogulite.com/sheikh-hamad-is 21st July 2011
:
Aiziet tikai cilvēki ar vājiem nerviem - dižos bano!
:
Vislabākais starp 9:00 un 11:30 Radio Naba klausamajās Saeimas sēžu translācijās ir Saeimas darba laika pārtraukumu mūzika -- tiešām elegantas pusdžeza/puselektrona/pusplanktona kompozīcijas.
20th July 2011
:
Šī uzņēmuma tiesvedībai būs ļoti interesanti sekot līdzi. Nez kā viņi grasās pierādīt savu apgalvojumu par Domenikss patiesumu?
![]()
:
![]() Spartakiāde Čehijā... Un citi sociālisma rituāli. Šeit: http://inosmi.ru/photo/20110719/1721890
:
No visām rupjībām, ko Google translate izrunā sievietes balsī, šī rupjošanās man patika vislabāk:
http://translate.google.com/#lv|ru|debi Īss, nevērīgs, bet koncentrēts uzbrauciens. Tā varētu uzbraukt 35 gadus jauna sieviete, kas piezvana uz svešu tālruņa numuru, un uz "Hallo" atbild ar sulīgu ... vārdsakot, sapratāt. Un kura no lamu izrunām patīk jums, balodīši?
:
Kārtējo reizi Latvijas krievvalodīgo prese izstāsta par to, par ko vajadzētu stāstīt latviešvalodīgajiem.
Šoreiz latviešu un lietuvieši senatnes draugi izlēmuši pēc 11. gs kuršu laivas parauga darinātā zēģelī izmēģināt senču litorālos ceļus. Laiva pamet Buļļupi un dodas Rīgas jūras līča virzienā - tā vismaz telegraf.lv veidotajā videoreportāžā: http://www.telegraf.lv/news/ladyya-drev P.S. Latvieši mediji pēdējā laikā šķiet gatavojas vien izšķirošajam kautiņam skudru pūznī...
:
Divi secinājumi no politisko ziņu sviesta, ko izlasīju par Vienotību un Zatlera Reformu partiju:
* Vienotības propogandas avīzē, ko šorīt atradu savā pastkastē, galvenais akcents ir uz tiesiskumu / pret oligarhiem. Acīmredzot šādi tādi tiesas procesi beidzot ir aizgājuši finiša taisnē. Jāgaida, ka Lemburgs un pārejie draugi (vismaz kāds) izrādīs vēlmi ar burulaivu apceļot pasauli (uz pāris gadiem) kā kādreiz kāds Māris Kailis. Ekonomiskā programma - nekā jauna. Īsumā rezumējot - ķepurojieties paši. * Zatlera Reformu partijas kolektīvs, kas visai pamatīgi sastāv no bijušajiem/-ām padomniekiem/-cēm, liek domāt par Zatleru kā kāda uzņemuma vidēja ranga vadītāju, kas pēc konflikta ar vadību, ir aizgājis prom no darba ar visu savu komandu un nu veido jaunu uzņēmumu. Un nu tik parādīs!!! 19th July 2011
:
"Prezidents" Bērziņš nebeidz priecēt - šodien ir atzinis, ka Latvija varētu piedalīties Lietuvas AES projektā. Kāpēc Latvijai ir ticis šāds "izcils tautsaimnieks", kas pēc iepazīšanās ar Latvenergo finanšu iespējām, pēkšņi maina savu viedokli par 180 grādiem?
:
SEBa sabiedrisko attiecību speciālistu spēja visu apgriezt kājām gaisā ir vienkārši apbrīnojami.
Ja Ainārs Ozols gribēja pateikt, ka naudas kredītiem nebūs, vajadzēja tā arī teikt, nevis gvelzt visādus aplinkus "bet", "tomēr": http://rus.db.lv/mnenija-i-blogi/specia Atbildība par ko viņš runā ir nevis atbildība pret mūsu uzņēmējiem, bet pret SEB akcionāriem. Iedzer indi!
:
Un nevar, protams, nepieminēt to, ka Krievijā "dīvainas" uzvedības meitenes ir nodibinājušas Putina armiju, kas ir gatava saplēst Putina dēļ.
Vairāk heru skaties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=1Easr8WT
:
Eiropas Centrālās bankas (ECB) vadītājs Žans-Klods Trišē: Eirozona nedrīkst pieļaut Grieķijas maksātnespēju...
Un Portugāles. Un Spānijas. Un Itālijas. Un Īrijas. OU FUCK debīleņi!!! Kur skatījāties iepriekš. Salīdzinājumā ar ECB darboņiem, mūsu fuktuka krūsmane ir vienkārši uzraudzības, atbildības un menedžmenta ģēnijs!!!
:
![]() Vēl viena laba ziņa, par ko latviešu mediji tikpat kā nav ziņojuši. Pēc pāris gadiem Kultūras pils "Ziemeļblāzma" pateicoties remontam pārtaps kultūras kompleksā ar kinoteātri, koncertzāli, labiekārtotu teritoriju ar autostāvvietu un restaurētu skatu torni. Vairāk te: http://www.telegraf.lv/news/2013-god-zi
: Es ceru, ka tam dānim uzliks sodu, kas pilnība kompensē zaudējumus
http://zinas.nra.lv/latvija/51804-r |