paaugstināta temperatūra - Komentāri [entries|archive|friends|userinfo]
bija

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

237 15. Jan 2021|14:53

temperature
kamēr nacionāļi cenšas ierakstīt naidu valsts konstitūcijā, es rotaļājos ar savu seksualitāti. ja viņi zinātu, ka jau pāris mēnešus deitoju pāri, nokristu zemē beigti.
nezinu gan, cik ļoti to var aprakstīt kā deitošanu, jo šīs attiecības ir ar seksuālu, ne romantisku mērķi, taču sajūtas ir kā jaunu attiecību sākumā. izņemot to apsēstību, kas man rodas ar jebkuru jaunu partneri. man viņi abi ļoti patīk, bet, izrādās, es spēju labi noteikt robežas (kas ir problēma 1:1 attiecībās). kopš šķiršanās esmu daudz mācījusies par to, kā darbojas manas emocijas un jūtas. vēroju sevi dažādās situācijās un arvien labāk izprotu savu emocionālo aparātu. atradu beidzot daddy issues (zināju, ka man tiem jābūt, bet nebiju vēl ieraudzījusi, kā tie izpaužas), tagad, cerams, pratīšu ar tiem dīlot. arvien labāk apzinos savas vajadzības un vēlmes – gan romantiskās, gan seksuālās. jau vasarā sāku justies brīvāk, runājot par seksu, un šībrīža, hm, uzstādījums ļoti ar to palīdz. pāris šajā jautājumā ir atvērts (kā jau to varētu noprast no manas ienākšanas viņu dzīvē) un mudina arī mani tādu būt. jācer, ka tas saglabāsies tad, kad atgriezīšos standarta randiņu pasaulē.

uzzināju jēdzienu "heteroflexible". lai gan ticu, ka tas varētu būt problemātisks un saistīties ar bisexual erasure, es personīgi ar to jūtos ļoti ērti.
Link Read Comments

Reply:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..