[icon] Par Tekstiem - 8
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.

Subject:8
Time:14:04
Dārgais Lasītāj,

Vispirms mums jāatvainojas, ka "Komunistu manifesta" apskats ir aizkavējies. Tomēr Jums jāpiekrīt, ka tik nozīmīga darba analīze ir laikietilpīgs process, tādēļ jācer, ka nogaidīt vēl vienu nedēļu nebūs pārāk grūti.
Nākamnedēļ varēsiet gaidīt vēl viena manifesta analīzi, Karlīnai apskatot Filippo Tomasso Marinetti "Futūrisma dibināšanu un manifestu" (iesaka JS), kā arī Jāņa Stroda pārdomas par sievišķību un vīrišķību, lasot Jāņa Zālīša "Vēlreiz par mīlestību" pirmo nodaļu "Dihotomija un svētā dzimumtieksme".

Bet, kamēr jaunie raksti vēl tikai top, pastāstiet mums par to, ko visvairāk vēlaties redzēt, lasot blogu "Par Tekstiem"? Tekstu anotācijas, to dažādas interpretācijas un analīzi, tekstu kritiku, bloga autoru izjūtas, lasot šos tekstus, pārdomas par darbā apskatītajām tēmām vai ko citu?

Ar cieņu,
"Par Tekstiem" kolektīvs
comments: jā, lūdzu? Previous Entry Tell A Friend Add to Memories Next Entry


[info]pika
Link:(Link)
Time:16:05
To dažādās interpretācijas, atsauces uz pašiem tekstiem, personiskas piezīmes, analīzi un nedaudziņ kritikas. Man šķiet, ka vēlos jums pievienoties, ja tas ir iespējams.

LC
(Reply to this)


[info]simamura
Link:(Link)
Time:23:42
vai jums, kungi un dāma, ir kāda sistēma darbu atlasē un ieteikšanā viens otram?
(Reply to this) (Thread)


[info]teksti
Link:(Link)
Time:14:42
Pilnīgi nekādas sistēmas darbu atlasē. Protams, katrs no autoriem, iesakot darbus, cenšas saglabāt kaut kādu daudzveidību (t.i. ne tikai left-wing politekonomikas darbus). Katrā ziņā reglamentēta izvēle nav.
Tagad, kad otrā sezona būs nostabilizējusies, izveidosim darbu ieteikšanas rotāciju (vispirms JS -> KO -> KE -> JS; tad JS -> KE -> KO -> JS).
(Reply to this) (Parent) (Thread)


[info]simamura
Link:(Link)
Time:15:31
paldies, ar interesi sekošu. man patīk šādas spēles
(Reply to this) (Parent)

[icon] Par Tekstiem - 8
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.