27 Oktobris 2016 @ 12:52
love love love  
Love is a decision, it is a judgment, it is a promise. If love were only a feeling, there would be no basis for the promise to love each other forever. A feeling comes and it may go. How can I judge that it will stay forever, when my act does not involve judgment and decision.
— Erich Fromm

Man ir bijusi tā laime un posts piedzīvot jūtas un piedzīvot arī organisku izvēli/vēlmi/apņemšanos kādu mīlēt ar visiem viņa niķiem un kaitinošajām pusēm, diemžēl tas nebija abpusēji...
 
 
26 Oktobris 2016 @ 05:52
 
Rakstu pirmo nopietno un ārkārtīgi noprokastinēto rakstu darbu un dzeru Zintnieku. Zin, sajūta, ka ar nosaukumu vien palīdz studijās.
 
 
26 Oktobris 2016 @ 04:54
My demons - Starset  
https://www.youtube.com/watch?v=LSvOTw8UH6s
 
 
24 Oktobris 2016 @ 14:54
 
Svari
Svari seksā mēdz būt visai daudzšķautņaini, tie var būt gan kaprīzi, gan rotaļīgi un viegli iekarstoši. Estētiska harmonija, prasme iemiesoties citos tēlos, lomu spēles un spontāni seksuāli sakari. To visu un daudz ko citu Svari vēlas redzēt savā otrajā pusītē. Turklāt Svari ir gatavi vairāk dot nekā saņemt.
Svari mīl vienlīdzību un neieredz naidu un nesaskaņas, tādēļ Svariem lieliski derēs maigi relaksējoši glāsti un maigums. Svaru labākā seksuālā saderība būs ar Dvīņiem, Lauvu, Ūdensvīru, Aunu un Strēlnieku.
 
 
24 Oktobris 2016 @ 00:16
 
Un mirušie ir miruši, es viņiem nevaru pievienoties, lai kā arī to gribētu. Vēl ne, nobāžu savas ilgas tukšās kabatās. Un daudz viņu ir, pārāk daudz, pašai šķiet, ka esmu devusi savu glāstu viņu nāvē. Atbildība, bet ne vainas izjūta. Bet varbūt vajadzētu? Cik ļoti mans glāsts ir bijis pļauka? Daudz viņu ir, pārāk daudz. Tūkstošiem un vairāk. Nogulties blakus un sajust mazliet miera. Un sajust, ka neiederos. Vēl ne. Dzīves un dzīvības netaisnība. Gribas kliegt un protestēt. Pret visu. Kāpēc? Kāpēc visam jābūt tā?

Ir iestājies rudens. Vējā pazaudējušās lapas glāsta manu mieru. Ritms un dzīve. Pavasaris piedzimst un rudens mirst. Viss ir pareizi. Paļauties. Ticēt. Cerēt. Es reiz arī miršu. Un pēc tam nebūs nekā. Lapas, kas kritušas, nebūs vairs pumpuri. Nekad.
 
 
23 Oktobris 2016 @ 13:38
austrumu asinis  
Kaut kā tie interneta randiņi pēdējā laikā nevedās, atrodu visādus trūkumus un lietas, kāpēc satikties nav jēgas, vai nevajag. Vakar kaut kā piekritu tomēr, bija tāda nesaprotama sajūta, ka gribas ļauties, un tāds gurdens slinkumiņš, ka pat gribējās teikt, lai nopērk picu un aliņus un brauc ciemos... Bet es tomēr esmu gan piesardzīgs, gan apdomīgs cilvēks, tāpēc pica un alus bija ārpus mājas.
Kaut kādu spēcīgu vēlēšanos jau pa vadiem varēja just, jo pēc tik īsas sarakstes reti kad tiekos, bet šoreiz nospēlēja, iespējams, līdzīga gaume dažās lietās.
Nu tāds mincis, kādus 10 cm īsāks par mani, bet tas seksā nav nekāds mīnuss, to jau zināju iepriekš. Sākumā gan bija kā bija ar to patikšanu, bet kaut kā tā siena sabruka, un izrādījās, ka bija to vērts. Smadzenes tā atslābušas, ka pat grūti visu aprakstīt, bet jā, saņēmos pat uz anālo seksu, jo pašai dikti gribējās.
No rīta, tikko atvēru acis, jau gribēju vēl. Viņš pamodās, uzrāpās man uz muguras un teica: kamēr tu te guli es tevi...viņa loceklim tāda lieliska forma, ka es pabeidzos ar peļķīti zem sevis, ak! :D