03 Marts 2015 @ 17:12
 
Realitāte atkal izsauc Aiju, bet Aija atkal no tās izvairās. Eh. Bet vajadzēs sadraudzēties, vajadzēs.
 
 
02 Marts 2015 @ 20:37
Šodienas mūzikā.  
Stevie Wonder - Higher Ground Šorīt bija vēl daudz melnie un/vai vecie klausāmi. Iesākās ar meklējot vārdu Everyday, atradās riebīgi jauka dziesmiņa.

Un es laikam BEIDZOT esmu atradusi hip hopu, pie kura izkust. Nu tā, ka tiešām tiešām izkust. Man bija aizdomas, ka tādam ir jābūt. Un ko domā, Jūtūbs atbild arī uz tādiem vārdiem kā underground hip hop mix, es gan nenoklausījos, jo izkusu pie otrās dziesmas. Ir vēl citas dziesmas, kuras pat var patikt. Vārdsakot - Eyedea & Abilities. Bet cik izklausīs jau - tikai pirmais albums patīk ļoti. Pēc tam tā depresīvāk, eh, meh...
Tā... Bet man vēl ir pieminētā pleiliste ar citām dziesmām, ko klausīties. :)
Tags:
 
 
02 Marts 2015 @ 20:20
 
Smadzene.... tu esi dīvaina. :D
 
 
30 Marts 2015 @ 10:31
 
1,5 kg dažādu kreļļu, pērļu u.tml. izstrādājumu veiklajām rodkdarbniecēm-pērļotājām. Lielākoties koka, kaula, gliemežvaka un 'orientāla rakstura' gatavu, pusgatavu lietiņu un to sastāvdaļu.

kaut ko garšīgu vai 5 Eur
 
 
01 Marts 2015 @ 13:32
 
sit un turi pie krūtīm, sit un turi uz galda. Ai bailes, bailes, nāves bailes.

Es negribu rakstīt par darbu.
 
 
01 Marts 2015 @ 13:57
 
Šorīt pamodos, padomājos pāris domas un galvā sāka skanēt šī dziesma. Nu lab, tad jau šodien jāpaklausās arī pārējais. :D Ieskatījos wiki un viņi ir izlaiduši vairākus albumus, kopš viņi vairs nav manā ikdienas pleilistē kādus gadus sešus vismaz. Pa šo laiku viņi ir pamanījušies dziesmu tekstos pat ielikt ko vairāk ne tikai bitches, guns, drugs, fuck it/you/all. Mīļumiņi. Viņi ir visagresīvākā/brutālākā no grupām, kuras man ir patikušas. Viņos nav nekādas elegances, smalkuma un varbūt pat skaistuma ne.
Tags: