07 Oktobris 2015 @ 18:31
Cilvēki. Svētība un lāsts.  
"Close is where you feel good. But close is where you get hurt. This is the promise and problem of intimacy."

Man vajadzēja, lai kāds to pasaka tik vienkārši un skaisti. Un tas ir risks, no kura ir tik viegli izvairīties. Man nepietiek vienkārši. Man vajag tuvu. Un tas ir tas lāsts, un tā ir tā svētība, kura ir galvenā problēma ar cilvēkiem. Mazliet, mazliet visu vai neko problēma. Mazliet apskaužu tos cilvēkus, kuriem nevajag tuvu, lai justos labi. Mazliet nožēloju, ka risks līdz šim vienmēr ir licies lielāks nekā ieguvums.
 
 
06 Oktobris 2015 @ 17:34
Ok, I did it.  
Meklēju netā cmukas kaķīšbildes. Viss reiz dzīvē notiek pirmo reizi. Un jā, es to darīju, jo gribēju apskatīties smukas kaķīšbildes. Es... paskatīšos vēl.
upd: Saskatījos daudz un smukas!! ^_^
 
 
05 Oktobris 2015 @ 17:07
Equus biļetes 6. oktobrī  
Pārdodu lētāk, nekā pirktas 4 biļetes uz Equus izrādi Dailes teātrī 6. oktobrī
Izrāde visnotaļ slavēta un nominēta, apraksts te: http://www.dailesteatris.lv/izrade/441/equus
Biļešu cena 20 EUR par katru (visas 11 rindā), atdošu par 15 EUR katru - kopā 60 EUR un četri cilvēki priecīgi.
 
 
05 Oktobris 2015 @ 12:10
 
Šodien esmu sanīkusi, bet atceros sestdienu un svētdienas rītu, man šķiet, ka man ir ļoti, ļoti paveicies. Un paveiksies vēl kādai citai pēc manis. Atmiņas un cerības, tās ir vietas, kuras ir gandrīz īstas, kurās pazust, kad reālajā pasaulē gribas ielīst stūrī un mazliet papinkšķēt. Man no viņa ir vienas no jaukākajām atmiņām. Nekad neesmu jutusies tik mīlēta, kaut gan nav jau tā, ka mīl. Un es ceru, ka man viņam izdosies iedot ko vairāk par savu pagaidu klātbūtni, ļoti to gribētu. Tieši tāpēc tagad jātiek galā ar reālās dzīves uzdevumiem, jo ir jau norunāts, ko varētu dot, jāsagatavojas.
 
 
03 Oktobris 2015 @ 14:11
Kleitas, svārki, smaržas, fotoaparāts, kas nedarbojas, lūpukrāsa, old-style modems  
Cenas komentāros pie bildēm. Rakstiet tepat vai viapore pie inbox. Saņemšana Lāčplēša ielā pie Salu tilta vai no turienes netālā centrā.
http://foto3.inbox.lv/viapore/Hopper
 
 
02 Oktobris 2015 @ 21:31
just a little bit  
Es mazliet par daudz par tevi domāju. Mazliet par tuvu sev pielaidu. Un tagad tu esi uzgriezis man muguru, un es mokos, jo tu ar mani vairs nerunā.
Lai arī gribēju, lai tu palīdzi sadziedēt manas rētas, tu radīji jaunas, jo..i did fall in love with you.