02 Augusts 2015 @ 19:00
Trīs kleitas un matu veidošanas līdzeklis  
brīdinājums estētiem - bildēts ar telefonu, kleitas saburzītas no glabāšanas )
 
 
02 Augusts 2015 @ 18:33
 
Fak. Es tomēr iespējams nemaz netikšu mācīties, to, ko noskatīju. Stulbi, jo tad, kad mēģināju iestāties ziemā, grupa nenokomplektējās, bet tagad strādāju un tas nederot, bet vēlāk jau būšu par vecu. Forši? Nē.
Es gan vēl parunāšu, jo ir kaut kādas neatbilstības manā info noteikumi vs ko cilvēki stāsta.

Un ja šitā turpināsies, kļūšu māņticīga un es nevienam nekad vairs neteikšu par saviem nākotnes plāniem.
 
 
31 Jūlijs 2015 @ 01:41
 
Pašdiagnostika rullē! Wikipedia rullē!

"MVP may occur with greater frequency in individuals with [..] and chest wall deformities such as pectus excavatum. For unknown reasons, MVP patients tend to have a low body mass index (BMI) and are typically leaner than individuals without MVP."

Senkjū verī mač! Priekškars krīt!

Nu lab, tas, ka man ir uzrādītā krūškurvja deformācija un zems BMI un daktere nosūtīja mani uz EHO, pie slimības norādot "MVP?" un tas, ka vispār es jau gada sākumā pie viņas prasījos pēc kaut kādiem nosūtījumiem pa sirds lietām... vēl neko nenozīmē. Tīri loģiski skatoties. Bet nu... :) Nu lab, tas tiešām liek justies mazāk tizlai, ja tā ir taisnība. Protams, gribētos ko iespaidīgāku dramatismam, bet pagaidām pietiek ar to, ka ir kur norakstīt problēmas ar BMI. :D
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 17:25
LabaDaba  
Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.
 
 
30 Jūlijs 2015 @ 15:43
 
... tālāk ... )
 
 
29 Jūlijs 2015 @ 17:58
 
Man vajag erm... cilvēkus. Jā, jā, es zinu. Bet erm... es nevaru aiziet uz kaut kādiem pasākumiem, kur būs cilvēki, viena pati. Apkopojot "datus" par pasākumiem, uz kuriem esmu gribējusi doties, bet neesmu aizdevusies, ir jāizdara šādi secinājumi. Ik pa laikam saņemties varu, bet tādas spējas saņemties neizskatās, ka šobrīd ir vairumā. (Man nevajadzētu priecāties, ka tagad līst un tas ir labs attaisnojums nekur neiet, mhm.) Tikai tad, ja ir iesaistīts vēl kāds cilvēks, kura priekšā es jūtos kaut nedaudz atbildīga (ir vnk sarunāts), tik tad es spēju reāli darīt kaut ko (savā labā) un doties uz pasākumiem. Līdz šim arī nebija daudz pasākumu, uz kuriem gribēju doties, un tad tas arī nebija tik uzkrītoši.