25 Novembris 2015 @ 23:49
 
Tā skumjā sajūta, kad esi pieļāvis tizlu gramatikas kļūdu. Un nemanāmi izlabot arī to vairs nevar. Un pamatskolas gramatika pamazām aizmirstas! Un to, ka par šo tēmu šodien sākas vienas mācības, tu uzzini... šodien. Gramatika, es tevi mīlu! Nāc atpakaļ!! :(
 
 
25 Novembris 2015 @ 15:40
 
Gruzd gan
Pēc tādiem murgiem un sapņiem grūti aizdzīt minēto sajūtu arī realitātē

Vienu dienu čūskas ezerā, nākamajā tu parkā - un es skaidri zinu, kurš sapnis biedē vairāk
 
 
25 Novembris 2015 @ 00:56
 
Es atkal esmu pazaudējusi savu piedraugoto un piedraugošanas politiku iekš tā Facebook. Atkal piedraugoju visus. Nezinu. Kādu laiku piedraugoju tikai tos, kurus esmu satikusi pāris reizes un kuri man interesē kā cilvēki. Atdraugoju ilgi nesatiktos, kuri neinteresē. Esmu apsvērusi ideju par diviem kontiem. Vienu personisku, otru publisku. Bet nu tomēr baigais čakars, ne? No vienas puses gribas saglabāt to, ka tas ir kaut kas īpašs, būt tajā draugu lokā. No otras puses - es sevi ierobežoju un arī gribas izmēģināt kā ir tad, kad neesi pazaudējis kontaktus piemēram ar to tur vienu krievu pāri, ar kuru vienreiz interesanti parunājāties.

Apstiprināju jaunu draugu. Varētu teikt, ka ex-kolēģis, ja vien mēs būtu kaut vienu dienu strādājuši vienlaicīgi konkrētajā iestādē. Wtf? Bet nu labi, lai jau. Ironijai - no tiem, kas strādā attiecīgajā iestādē, man vienīgais piedraugotais tur nestrādāja jau tad, kad es sāku strādāt. Pārējos, īstos kolēģus, pati neesmu piedraugojusi, viņi mani arī ne.
 
 
24 Novembris 2015 @ 19:40
Lai dzīvo ripas!  
Biju atkal uz balss nodarbībām. Un... es jutos normāli! Kaut kāda tipiskā ieturētība gan bij, bet es nebiju saspringta, es pēc tam nejutos nomocījusies, bet gan iedvesmota. Es redzēju kāpēc es to daru un nevienā smadzeņu stūrī nepavīdēja iepriekšējais "laba info, varbūt kādreiz varētu pievērst tam uzmanību, bet ne tagad". Nē, es to mācījos ar prieku un uzsūcu visu info jau tagad. Es varēju atdoties nodarbību gaitai brīvi. Protams, var norakstīt to uz tādu aspektu, ka daudzas nebija ieradušās, bet mana pirmā reakcija bija "šit, es esmu vieglāk pamanāma no abu pasniedzēju puses", bet bailēm nebija pamata, es jutos labi par spīti tam nevis pateicoties tam.

Varbūt es sāku braukt otrā rāvī, bet ticiet man, nav iespējams nenovērtēt labi, kad kādu laiku ir bijis negodīgi slikti. Varbūt tā vnk ir sajūsma, ka beidzot. Bet arī ja ne... labāk ir lejas un grāvji nevis pelēka migla un purvs viscauri.
 
 
21 Novembris 2015 @ 15:50
 
Uznācis filosofiskais noskaņojums un pilnas sirds sajūta. Tādā labā nozīmē. Kā pilna ar skumjām, laimi, cerību, mīlestību, sentimentu, atmiņām.

No otras puses gribas palamāties par tiem, kuri neatšķir bēgļus no teroristiem un posto video kompilācijas, kuras nemaz nav aizdomīgas, jo ādas krāsa un etniskā piederība viena video ietvaros mainās dīvainos veidos.Vismaz par vienu lietu viņiem ir taisnība - šie bēgļi ir tikai ziediņi. Cik vēl būs sagaidāmi, kad klimats nočakarēs vēl kādu reģionu? Bet agresīva uztraukšanās par sava krāniņa izmēru (mhm, melnajiem ir lielāks!) galīgi nav risinājums.

Vēl aizdomājos par vegānismu. Man nav tās emocionālās kapacitātes, lai izvēlētos to ieviest savā dzīvē 100%. Man nenormāli garšo lasis un citas zivis smalkos restorānos. Ārpus mājas vispār gribas paēst ne piekasīties krējuma karotei. Reizēm krutie sieri ar vēl retumis patīk. Bet olas nelietoju, pienus nedzeru, gaļas neēdu. Nav man emocionāla iemesla pievērsties vegānismam. Emocionālā kapacitāte gan ir izvēle, bet tomēr savi nervi svarīgāki par pareizā vegānisma piekopšanu.

Vēl man ir dīvaini no kā man tik labs garīgais pēdējās dienas. Zāles tik ātri iedarbojās? Un tik... patīkami? Vai arī daudzās rakstīšanas sekas? Ir labi. Ir ļoti labi.
 
 
21 Novembris 2015 @ 14:56
 
Es esmu Novembrī uzrakstījusi 20 tūkstošs vārdu. Novembris vēl nav beidzies.