21 Augusts 2017 @ 16:36
Skapja izpārdošana.  
Iepriekš atvainojos, ka fotogrāfēts kūts gaismā ar kartupeli, bet bildes sliktā kvalitāte neietekmē preces kvalitāti, lai arī reklāma apgalvo pretējo. Ja kaut kas ieinteresē, bet šaubies, saki, pārfotogrāfēšu un nosūtīšu privāti.
Cena - 1 Eur, ja komentārā nav norādīts savādāk. Par norādīto drīkst kaulēties. Ja sagadās, ka kādu lietu iekāro vairāki, tiek tam, kas sola vairāk. Nerezervēju.
Saziņa komentāros, vai feita_kleita@inbox.lv

Skapi atver te.

p.s. ņemot vērā manu aizņemtību, lietām pakaļ būs jānāk pašiem jebkurā diennakts laikā, Abrenes ielas / Miera dārza raj. līdz 3dienai un/vai nākamnedēļ.
 
 
17 Augusts 2017 @ 00:39
 
Šonedēļ seksam.lv nekādas labas sarakstes nebija, drīzāk slikti piemēri. Man tika jautāts, lai pastāstu kaut ko jautru, kas atgadījies seksā... Es, savukārt, tā padomāju un atbildēju, ka kaisli ar jautrību jaukt nevajag, jo tad nekas labs nevar sanākt, un ka nekā jautra man seksā nav bijis.
Taču, es biju aizmirsusi faktu, ka es praktiski vienmēr smejos/ķiķinu tieši pēc orgasma!!! :P Lūk, arī jautrība.
Šovakar man tas tika atgādināts. :))
 
 
16 Augusts 2017 @ 13:03
 
Cilvēks, kurš tagad visus ienīst, kādreiz kādu ļoti spēcīgi mīlēja.
 
 
šobrīd injicēju:: MM - Eat me drink me
 
 
15 Augusts 2017 @ 10:22
Mistiskā dzirkstele  
Šorīt guļu un domāju kas tad īsti ir tā dzirkstele par ko runā attiecību neizdošanās sakarā, ka nav tās dzirksteles! Laikam jau tas atkal ir saistīts ar seksu, tā pat kā tauriņi vēderā ir vis tīrākā iekāres pazīme.
Vai dzirkstelei jābūt jau pirmajā seksā? Vai arī tā drīkst būt trešajā, kad cilvēki vairāk atveras jo sāk aprast ar otru?
Es zinu, ka riskēju ar to, ka kāds sabīsies un sāks pārdomāt, vai viņam tas vispār ir vajadzīgs, bet... Šorīt man liekas, ka esmu piedzīojusi to dzirksteli ar savu saimnieku, un jau pirmajā reizē. Dzirkstele stimulē pārējo ķīmisko vielu darbību manās smadzenēs...un tad notiek šādi: nesen es viņu pirms tikšanās ieraudzīju tālumā uz ielas un paslēpos, samulsu kā maza meitene, jo tur nāca viņš, ak, ak, ak...
 
 
14 Augusts 2017 @ 15:01
Un saliec sevi atpakaļ pa vienam gabaliņam  
And I thought that I was slowly putting myself back together. But yesterday I felt as I wanted to tear pieces of from me. Just to destroy myself. Obliterate. It's been a while since I questioned my old fundamental decisions. Maybe because of more self awareness about my situation which I gained last Monday everything seems too much. But at least now it hurts. At least now I cry. All crumbles apart in me, but outside all around me stays the same. Painfully the same. The same problems on outside but now I'm in pieces inside. Yesterday I fell apart again.

Today I'm undecided should I disassemble myself further or to start putting myself back. Should I distance myself or should I reach out? And how should I feel or maybe should I drop that question all together because I feel how I feel and if no one has asked me that then that is not a reason not to ask it myself. And finally - if I am putting myself back together then how? What is better version of me, what is just delusions and what is the mistake?

What a week. And it's all inside me. I have a lot of everything in me. Booo.
 
 
13 Augusts 2017 @ 17:39
AirBaltic Ceļojuma e-kupons  
No AirBaltic kupona palikuši pāri 238.04 EUR. Jāizmanto līdz 8. septebrim - pēdējais pirkuma & lidojuma datums. Pārdodu par 190 EUR, tātad sanāk iespēja ietaupīt 48.04 EUR, ja biļetes jāpērk & jālido drīzumā.

Updeitiņš: A davai par 150 EUR. Var nedaudz piemaksājot divatā aizbraukt uz Oslo, Stavenegru, Helsinkiem, Berlīni, Stockholmu, droši vien vēl kādām tuvajām pilsētām.