22 Janvāris 2017 @ 01:51
Par formu un par būtību  
"Būtu briesmīgi, ja mēs piedzīvotu vēl vienu fizisku okupāciju no Krievijas puses. Bet tikpat briesmīgi būtu, ja mūsu paši bāleliņi padarītu šo vietu par miniatūru Krieviju ar tās kroplajām pseidovērtībām, un vienīgā atšķirība būtu latviešu valoda kā valsts valoda."

krii
 
 
20 Janvāris 2017 @ 21:20
 
Noskatījos Black Swan. Tiešām laba. Nekad vairs neskatīšos drāmas. Bļ. Tā izsita no līdzsvara. Jau pusotru stundu nevaru normāli savākties. Un es cenšos. Jap, tieši tāpēc es jau pirms vairākiem gadiem uzmetu visu traģisko un dramatisko. Reizēm laikam vajag atgādinājumus.

Toties iesaku Arrival. Burvīga. Skaista. Sci-fi. Tikai neskatieties treileri.

Bet vispār, ja agrāk rakstīju regulārās filmu atskaites, tad tagad vidējais filmu skatīšanās daudzums ir tāds knaps reizi mēnesī. Tā arvien vairāk kļūst par ekstru un zemas prioritātes lietu.
Tags:
 
 
19 Janvāris 2017 @ 11:43
 
Varbūt, ka tādi "ik pa laikam" seksi uzdzen izmisumu vairāk, nekā seksa neesamība ilgā laika periodā. Ilgstoši kaut ko nelietojot ir iespēja nomierināties, pievērsties sev un atkarība attālinās, bet ja atkal iekrīti kārdinājumā, tad pēc tam ir grūti atteikties, sāc stresot un meklēt partnerus, un atkarība atgriežas, trauksme atgriežas, nezinu kur sevi likt, lasu grāmatu, klausos mūziku, čatoju whatsapp un daru to visu vienlaicīgi, un vēl pie tam darbā. Bija tāds miers, nu kaut viņš atgrieztos pēc iespējas drīzāk.
Varētu teikt, ka tiek izjaukta mana koncentrēšanās spēja, nevaru fokusēt uzmanību un iedziļināties kādā konkrētā lietā vai darbā, kļūstu par konvulsīvu negausi. :D
Labāk tomēr regulārs sekss, tad varētu viss būt mierīgāk. :)
 
 
18 Janvāris 2017 @ 23:32
Apģērbi 38/40/42 izmērā, soma, kurpes, zābaki  
http://foto3.inbox.lv/viapore/Parduotuve

Dodiet ziņu komentāros vai viapore pie inbox.
Darba laikā var saņemt pie un ap Latvenergo, vakaros pie Salu tilta centra pusē, un var mēģināt sarunāt arī citur.
 
 
18 Janvāris 2017 @ 20:11
 
Pats vīlos, bet pieņemu, ka gados jaunākiem cilvēkiem varētu patikt.

7 grāmatas. The Mortal Instruments visas sešas un Lady Midnight no tā paša juniversa.

Pirmās trīs ir vienreiz izlasītas (almost new), ceturtā ir atvērta (practically new), un pārējās ir neaiztiktas.

Viens litrs džimbima tiks pieņemts kā kompensācija par visām septiņām kopā. Interesantiem atstāt savu kontakttālruni - apzvanīšu pieteikšanās kārtībā. Komentārus drīkst dzēst, tāpat saņemšu.
 
 
18 Janvāris 2017 @ 16:04
onkulis Fromms saka šitā  
Simbiozās vienotības pasīvā forma ir padevība vai, lietojot klīnisko terminoloģiju, mazohisms. Mazohistiskais cilvēks glāb­jas no neciešamās izolācijas un atšķirtības sajūtas, kļūstot par neatņemamu otra cilvēka sastāvdaļu, kas to vada, virza, aiz­sargā; kas ir viņa dzīve un skābeklis. Šī cilvēka, kuram pakļaujas otrs cilvēks, vara ir uzpūsta neatkarīgi no tā, vai viņš ir cilvēks vai Dievs; viņš ir viss, es neesmu nekas, ja neņem vērā to, ka esmu daļa no viņa. Es esmu daļa no diženības, varenības, no­teiktības. Mazohistiskajam cilvēkam nekas nav jāizlemj, ne ar ko nav jāriskē; viņš nekad nav viens — taču viņš nav arī neatkarīgs; viņam nav veseluma; viņš nav vēl pilnīgi piedzimis. Reliģiskā kontekstā pielūgsmes objektu dēvē par elku; laicīgajā kontekstā mazohistisko mīlestības attiecību elka pielūgsmes mehānisms ir tāds pats. Mazohistiskās attiecības var tikt sakausētas ar fiziskām, seksuālām vēlmēm; šajā gadījumā pakļaušanās pro­cesā jau piedalās ne vien prāts, bet arī viss cilvēka augums. Pastāv mazohistiska pakļaušanās liktenim, slimībai, ritmiskai mūzikai, transa stāvoklim, ko izraisa narkotisko vielu lietošana vai hipnoze, — visos šajos gadījumos cilvēks atsakās no sava ve­seluma, padara sevi par instrumentu kādam vai kaut kam ārpus sevis, viņam nav jārisina dzīvošanas jautājums ar radoša darba palīdzību.
Simbiozās saplūšanas aktīvā forma ir uzkundzēšanās vai, lietojot psiholoģijas terminu saistībā ar mazohismu, sadisms. Sa­distisks cilvēks vēlas paglābties no savas vientulības un ieslodzī­juma sajūtas, padarot otru cilvēku par daļu no sevis. Viņš uzpū­šas un vairo savu vērtību, uzsūcot otru cilvēku, kas viņu dievina.
Sadistisks cilvēks ir tikpat atkarīgs no pakļautā cilvēka, cik pēdējais no pirmā; viņi nespēj dzīvot viens bez otra. Vienīgā at­šķirība ir tā, ka sadistisks cilvēks izrīko, izmanto, aizvaino, pa­zemo, bet mazohistisks cilvēks tiek izrīkots, izmantots, aizvai­nots, pazemots. Reāli tā ir liela atšķirība. Dziļākā emocionālā nozīmē atšķirīgā ir mazāk nekā kopīgā: saplūšana bez integrē­šanās. Ja jūs to saprotat, tad nebrīnīsieties, atklājot, ka cilvēks izturas gan kā sadists, gan kā mazohists — parasti attiecībā pret dažādiem objektiem.