22 Jūlijs 2014 @ 23:13
 
Joprojām par Ukrainu. Krievu eksperts par boingu. Ir cerība. Zombisms ne projdjot. no 3:40
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 23:49
Mainu!  
Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 21:30
 
Jā, mēs esam zaķīši. Un nepāriet tā sajūta, ka "fak, fak, fak - jā, ir". Cik labi ir nemētāties apkārt un neskatīties pa malām.

Pirms izdzēsu garāko saraksti savā mūžā, tiesa gan pusgada garumā, pārskrēju ar acīm pāri - tas viss ir pagājis un neatgriezeniski aizgājis. Izbāl visi bijušie pārmetumi. Un ja man likās, ka ir lietas, kas vienmēr saistīsies ar vakariem, kad pusgadu dzīvoju viena pati, - hell no. Sangrija, ūdenspīpe un Junip - tie ir tādi mirkļi, kad nedaudz smeldz, jā. BET tās ir manas lietas, mani mirkļi un bēdas. Un nesaistās, nesaistās ar murgiem.

Šodien no tabakas veikala atvedu mājās savu mazo draudzeni un mums priekšā ir skaisti brīži. Un Āgenskalnā aiz sienas būs kaimiņi, ko mīlu :)
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 17:10
Nē, nu...  
Tev atstāj pieskatīt mājdzīvnieku (ak, ironija, tu tāpatās pēc pāris dienām dodies prom, un vajadzēs pieskatīt tavējos), bet tam zvēram pēkšņi sametas laputis! Pilns! Un rīt prom, nav laika ar svešiem zvēriem ņemties. Un vispār... tās ir laputis?


Interesantais (tā gudri ļaudis gūglī saka) - arī augiem nepatīk stress un viņi aplīp ar zarazu. Jāatzīst, es varēju mazuliet ātrāk palaistīt, laistīšana ir viens. Un tiešā saulē tam zvēram būt arī laikam nav labi. (Es kā reiz dēļ zvēriem savā istabā turu aizskaru ciet. Lai neapdeg, neizkalst utml.) Nu neko, nomazgāšu, apčubināšu, uzliešu to tur (Vito or smth?) un cereams, ka būs ok. Ja ne... tad vismaz es vairs nebūšu uz vietas. :D
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 10:59
Rakstāmgaldi, datorgaldi, krēsli  
Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.
 
 
22 Jūlijs 2014 @ 10:25
 
I'm not your baby girl.