Merilina
14 September 2019 @ 03:46 am
 
ja es kādreiz spētu saņemties un uzrakstītu savu dzejoļu krājumu...vai mana mamma to turētu ilgi uz naktsskapīša, to neizlasot...
 
 
Merilina
14 September 2019 @ 03:25 am
septembra siltums  
Septembris ir viens no maniem mīļākajiem mēnešiem. Varbūt, ka tas arī ir pats mīļākais. Man vienkārši nekad nav sanācis saprast, kā man ir ar citiem mēnešiem, bet es zinu, ka ar septembri man ir vislabāk saprašana. Es viņu izjūtu kā savu labāko draugu. Varbūt tas tāpēc, ka es piedzimu septembrī. Varbūt tas tāpēc, ka bērnus laiž skolā 1. septembrī un tāpēc man katru gadu ir neizsakāmi liels prieks - par pirmo skolas dienu, par bērniem, par satraukumu gaisā, par ziediem, kad gulsies vāzēs... un man pašai, pavisam, pavisam drīz būs savs 1. septembra prieks! Un tad man vajadzēs kādu, kas to saprot un ir gatavs 1. septembrī iet cept kūkas vai ēst tās, vīt ziedus un birdināt ziedlapiņas ūdens straumēs, lai vienkārši būtu, jo arī viņš to saprot...
 
 
Merilina
01 August 2019 @ 11:42 am
Writing  
Es visu laiku gribu, lai man cibā ir labi ieraksti - tādi, kas aizrauj, kad tos lasa. Pagaidām tāds ir tikai viens un es priecājos, ka kāds to ierakstu ir pat nokomentējis. Viss pārējais ir uzskatāms par spamu un diez vai tas spēs mani aizvest tur, kur labi paliek, kad lasīšu cibu pēc gadiem divdesmit... bet es gribu rakstīt tā, kā Stundās Ričards teica Klarisai. I wanted to be a writer, that's all. I wanted to write about it all. Everything that happens in a moment. The way the flowers looked when you carried them in your arms. This towel, how it smells, how it feels, this thread. Everything in the world.
 
 
Merilina
01 August 2019 @ 11:29 am
...  
ja iežurnālēšos, vai būsi mans draugs mūžu mūžos?
 
 
Merilina
30 July 2019 @ 04:31 pm
par laiku  
lai apzīmētu ilgāku laika posmu, mazcilvēks (bērns) lieto jēdzienu:

visu dienu, visu nakti
 
 
Merilina
19 July 2019 @ 10:22 pm
 
es vakar uzvarēju feminismā pasakot: visām sievietēm nav jābūt sievietēm!
 
 
Merilina
19 July 2019 @ 05:31 pm
 
es būšu kaut kad atstājusi savu google kontu ieslēgtu kaut kādā bibliotēkā vai kur, bet, long story - short, kāds ir saglabājis manos bookmarkos youtube video, kurš ir astoņas stundas garšs meditācijas mēģinājums, lai pievilinātu sev naudu (:D), turpat blakus ir saglabāta saite - ekonomiskais kalendārs, lai apskatītos, cik vērts ir dolārs, jēna, kanādiešu dolārs un zloti. man tas šķiet episki.


web counter

 
 
Merilina
18 July 2019 @ 03:20 am
 
man nepatīk, ja bērni spēlējas ar pārākumu savā starpā vai aktīvi cenšas to izrādīt
p.s. es to pašu noteikti teiktu, ja meitene skrietu pakaļ puikam ar urbjmašīnu un terorizētu, bet man šķiet, ka tāda lomu sadale vispār ir neiespējama. varbūt tad, kad visiem, kas sirdī ir feministi, sadzims tie bērni...
 
 
Merilina
18 July 2019 @ 03:04 am
 
vakar kāds zēns skrēja pakaļ meitenei ar spēļu urbjmašīnu un bakstīja viņai visu laiku mugurā ar urbja galu, man tas nelikās ,,okay," un man gribējās zēnam pajautāt ,,ko tu dari?" tādā pašā tonī, kad reizēm runājos ar kaķi un nesaprotu viņa izgājienus.
 
 
Merilina
18 July 2019 @ 02:50 am
 
nekur citur neesmu redzējusi tādu debesu nokrāsu, kāda piemīt Ventspilij vēlās naktīs... tie ir tādi rozīgi un maigi pasteļtoņi
 
 
Merilina
07 July 2019 @ 03:01 pm
Svētdiena  
Šodien ir visīstākā svētdienas diena! Ar lietu, pelēkumu un nesteidzīgumu. Es tā gribētu vienmēr.
 
 
Merilina
07 July 2019 @ 02:59 pm
LP  
Es neklausos LP.
 
 
Merilina
03 July 2019 @ 10:59 pm
 
Gaisā jūtams maigs rudens
 
 
Merilina
10 June 2019 @ 02:07 am
Vasaras sajūta  
Nav labākas sajūtas par to, kas rodas, kad mana plauksta slīd pāri gariem zāles stiebriem un gaiši zaļām vārpām...
 
 
Merilina
06 June 2019 @ 01:18 am
Kaķi un jumtkores  
Es atkal esmu teātrī! Pēc tik ilga noilguma un atsaluma, es atkal esmu. Un tā ir viena no manām mīļākajām nodarbēm - būt teātrī! Un katru reizi, kad atkal tur jābūt, es visu dienu sēžu laimes pilna, ar gaidām, cerībām, ar sajūsmu kā bērnam. To nemaz nevar vārdos aprakstīt.
 
 
Merilina
12 April 2019 @ 03:25 am
pavasari, tu esi brīnišķīgs!  
tūliņ, tūliņ jau viss būs! pirms pāris dienām brucināju pumpuriņus, sildīju viņus un klusi teicu pie sevis ,,nu taču... sprāgstiet jel vaļā! mums visiem to vajag!" un tas pumpuru sveķainums un klusie lapu galu kamoliņi. drīz viņiem būs viņu pilnība.

tagad skatos uz pumpuriem ar vēl lielāku apbrīnu, kā vēl nekad dzīvē. nu taču drīz! un tad nemanāmi viegli!
 
 
Merilina
30 January 2019 @ 12:34 am
...  
runājiet ar tiem, kas nav vēl aizausti
 
 
Merilina
29 January 2019 @ 11:26 am
reizēm  
Kad uzgaidāmajā rindā vai uz ielas redzu kungus (tā ap sešdesmit un septiņdesmit), kuriem ir glīti izgludinātas un iebuktētas bikses, es saprotu, ka kaut kas šajā pasaulē ir kārtībā.
 
 
Merilina
24 December 2018 @ 01:51 pm
mīlestība  
Klusi šalkdami, skrien upju ūdeņi, klusē melnas egles un paspārnē miegaini runājas bezdelīgu bērni, jo ne visi izkrīt no ligzdām. Aizdārd vilciens - tur kāds aizbrauca pretim savai laimei. Un viss tek un šalc, un mirdz, un klusē, par spīti meliem un liekulībai, pastāvīgs un mūžīgs. Un dzimst bērni. Un cilvēki ne tikai guļ kopā, bet arī mīl. Un uz mīlestības, bērniem, zilām naktīm, upju klusās irgšanas un melnām eglēm kā uz ziloņu mugurām arī turas mūsu pasaule.

:: Regīna Ezera ::
 
 
Merilina
18 December 2018 @ 10:51 am
ķirškoks  
lai vienmēr būtu kāds, kas zem pavasara ķiršiem iededz ugunskuru, kas neļauj ziedpumpuriem nosalt...