[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries, after skipping 20 newer ones.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries or forward 20 entries

Time:10:16 am
Mums darbā šodien labo kondicionieri - hmm, laikam labāk vēlu nekā nekad. Vēl jau tak nav ziema pienākusi.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Divi jautājumi
Time:08:31 am
1) lūdzu, iesakiet kādu kompānijas "aisbreikerīti", kas nebūtu stulbs un tizls. Kompānijā būs 8-12 cilvēku, visi dažādu vecumu (30-80) un interešu pārstāvji.

2) tāpat kā kurpnieks bez kurpēm, tā es bez savāktiem matiem... Lūdzu, iesakiet frizieri (ne mani pašu, jo man uz sevi šobrīd "nestāv", gribu citu aci un roku), kurš specializējas, hmmm, alternatīvos matu griezumos, krāsojumos un sakārtojumos,un kurš var palīdzēt iegūt jaunu matu griezumu. Tjipa ļoti, ļoti modernu un ekstravagantu, prasti izsakoties...
comments: 14 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Subject:Pēdējā brīža ceļojumi
Time:07:25 pm
Sveiciens!

Vai ir kāda labākā lapa, kur meklēt pēdējā brīža ceļojumus? Ar ko rēķināties/ko viņi neraksta savos piedāvājumos? Ko vērts jautāt pirms pirkšanas? Cik ātri pirms plānotā laika sākt meklēt piedāvājumus?
Ja acīs iekrīt kāda eksotiskāka/tālāka vieta un nepieciešama vīza, no kurām valstīm izvairīties, jo pēc kāzām pieņemu vīra uzvārdu un varētu būt čakarīgi?

Nav padomā konkrēta valsts, tāpēc izlēmām par šādu variantu, un budžets normāls (nekādi hosteļi mosteļi). Tiks ķemmēts arī google flights + booking.com, bet gribētos samaksāt un doties, rūpes atstājot aģentūras rokās :)
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:27 pm
DELFI Policija Dobelē aiztur iereibušu razbainieku
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Klauni
Time:12:28 pm
Partiju apvienība "Jaunā Vienotība" rosina nodrošināt sākumskolas un pamatskolas tuvu skolēnu mājām un kvalitatīvu 10.-12. klašu un profesionālo izglītību visā Latvijā. Apvienība cer arī panākt to, lai viena no Latvijas universitātēm iekļūtu starp 100 labākajām Eiropas Savienībā.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:30 pm
Nomēģinājām zirgu un vali. Abi bija ok.
comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:51 pm
To cik segai ir liela nozīme salda miedziņa realizēšanā, saprotu tikai, kad tāda iespēja tiek noņemta.

Priecājos par aukstajām naktīm, jo atkal var iekūņoties segā.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:20 am
DELFI. Franču policija vasaras kāpšanas sezonas laikā apturējusi "pārdrošu" Latvijas kāpēju grupu, kura Eiropas augstākajā virsotnē gribējusi uznest 10 metrus augstu mastu ar Latvijas karogu, pirmdien vēsta portāls "The Times". Alpīnisti vēlējušies mastu ar karogu pacelt Monblāna virsotnē, lai atzīmētu gaidāmo Latvijas simtgadi.
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:ak jā
Time:07:43 pm
atļaujiet man jūs sveikt ar iestājušos normālo temperatūru, beidzot var elpot!
man atkal gribas sportot, gatavot ēst, kārtot māju un darīt visu citu, kas tajos elles 30+ grādos radīja pārcilvēcīgu piepūli.
beidzot var izgulēties.
un beidzot mana sejas āda atgūs kaut cik normālu krāsu.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:2 mēn
Time:06:42 pm
beidzot uztaisīju e-pastu ar jauno uzvārdu
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Motorolla Moto G5 ekrāna aizsargs
Time:09:40 pm
Atdodu par velti 2 gab. Motorola Moto G5 ekrāna aizsargus, amazonis atsūtīja nepareizo izmēru (vajadzēja prieks Moto G5 Plus).
Šādus te https://www.amazon.co.uk/Protector-SPARIN-Tempered-Bubble-Easy-Installation-Clear/dp/B01MUWWF3F

Atrodas Rīgā, var sarunāt saņemšanu maršrutā Ziepniekkalns - Sarkandaugava.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:29 pm
Varbūt kādam ir lieks 2012. gada macbook lādētājs? labprāt iegādāšos.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:06:37 pm
Kad uz brīdi ir izvēle, a) samierināties ar tekošu krānu vai b) samierināties ar to, ka nevar nolaist ūdeni tualetē

Uz kādu laiku ieslēdzam auksto ūdeni, es aicinu visus izmantot labierīcības, kamēr tās vēl ir labierīcības

- Lia, ej kakāt, kamēr vēl ir kakājamais pods!
- Džonatan, beidz mācīt citus dirst un ej dirst pats!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:leišu literatūra
Time:05:55 pm
klau, ja jums uz sitiena jānosauc kāds lietuviešu rakstnieks, vienalga, prozists vai dzejnieks, vai jūs kādu varat nosaukt neminstinoties? vienu, trīs, piecus? ja spējat kādu ātri atcerēties, lūdzu, ierakstiet viņu vārdus komentāros. protams, pirms tam citu komentus nelasot!
comments: 25 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:, ,
Time:11:41 pm
Meklējot kādu konkrētu ierakstu, ieskatījos savos senolaiku cibas ierakstu arhīvos. Ak vai, cik mutuļojoši un noslēpumaini kādreiz izdevās reģistrēt dzīvi, cik līksmi un sadraudzīgi reiz dzirksteļoja visu komentāri. Kur tas viss palika? Kālab viss laika gaitā čūkstēdams nodzisa?
comments: 16 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:37 pm
Esmu neizsakāmi lepna, ka pēc alveju pārstādīšanas un pareizas H2O un UVA/UVB dozācijas, tās izrāda ilgtspējīgu attīstību un zaļoksnību!
Un, starp citu, manas ziemassvētku zvaigznes joprojām nav nosprāgušas. Kā viņai tas izdodas? Pieseko un uzzini, kas notiks tālāk!
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:16 pm
Nu es obvioslī balsošu par Antonovku Nemūsējo, ne jau par Pļūtenēm, Vinčikiem vai par Cūķi maskējošos naktsputnu, kas kalpo Deadgaram Ļaunupam.
Nevajag man galaktiku, nevajag man kosmosu!
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:18 pm
Sveiki! Pēc ilgstošiem meklējumiem man ieteica mēģināt arī šeit - varbūt kāds no cibiņiem zina kādu, pie kā es un user zilnezal varētu pāris dienas nakšņot Prāgā? Sākot no apmēram 13. augusta (kā ar stopiem sanāks). Mūžīga pateicība un saldumi/ alus/ vīns no mums.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:02:24 am
БОРИС НИКОЛАЕВИЧ АБРАМОВ О ЕЛЕНЕ ПЕТРОВНЕ БЛАВАТСКОЙ

"Каждый приносящий Свет есть враг тьмы. Свет уничтожает тьму, и потому тьма спешит уничтожить врага, чтобы самой не быть уничтоженной. Каждый приносящий Свет тем самым навлекает на себя полчища врагов. Они скрываются под всевозможными обличьями, прикрываются религией, наукой, добродетелью, нравственностью и множеством других масок, под которыми скрывается одна сущность — тьма. Если, по особенностям эпохи, светоносителя нельзя распять, или побить камнями, или сжечь на костре, то применяются более утончённые методы, не запрещаемые законом. В арсенале тьмы есть клевета, подлог, искажение приносимой истины, предательство, замалчивание — одним словом, всё то, что может замучить не меньше пыток и нанести делу не меньший ущерб. Физическое мученичество продолжается дни или часы, или даже минуты; мученичество в духе — всю сознательную жизнь светоносца. И самое большое терзание не от личных нападений, но от искажения даваемого Учения.

Требуется совершенно исключительное мужество, чтобы говорить людям истину. Требуется исключительная самоотверженность, чтобы передавать сообщения Свыше. Когда-то придёт признание, когда-то поймут, и оценят, и вознесут. Но жизненный путь великомученичества останется в рекордах пространства как доблесть тернового венца, с одной стороны, и несмываемый позор — с другой.

Она приносила Свет. Она огненно разоблачала все наслоения лжи, накопившиеся на первоисточниках Учений Истины. Она боролась с невежеством науки, с суевериями и вредными заблуждениями. Она дала миру книги, полные сокровенного знания, крохи которого были прежде доступны лишь единицам. Она героически приобретала и самоотверженно отдавала драгоценное знание. За всё это её гнали и поносили и преследовали. Но потушить Свет, ею принесённый, не смогли.

Мы знаем, что зёрна, заложенные ею, не погибли, сдвиг сознания произошёл, новые ступени заложены и по ним восходят, принесённым Светом воспользовались те, кто могли воспринять и вместить. Велика её заслуга и помощь человечеству. Её героическая жизнь — образец тем, кто хочет помочь эволюции. Она не боялась и не думала о себе. Она любила дело порученное больше всего. Она билась смело и мужественно, принимая удары во имя великого Света. Всё героическое будет оценено должным образом в новую эпоху. И она займёт должное место в том прекрасном будущем, для которого она так много потрудилась."

(Б. Н. Абрамов. 6,7 мая 1951 г. Из книги Б. Н. Абрамова «Устремлённое сердце» (ИЦ РОССАЗИЯ , Новосибирск, 2012))
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:33 pm
Mūsu pagalmā katru vakaru uz apmēram 15 minūtēm atveras "Ričarda bārs"
Tas notiek tā: hotai brālēns Ričards katru vakaru, atgriežoties no sava darba galdniecībā, ieparko mašīnu pagalma stūrī. piebrauc pie sētas pēc iespējas tā, lai mašīnas pakaļa ir cieši pret sienu, vai, vēl labāk, pret stūri. atver abas durvis un bagāžnieku un paslēpjas aiz atvērtā bagāžnieka durvīm, aizsmēķē cigareti, atver aliņu un to visu ar lielu baudu patērē. Reizēm viņš telefonā skatās video. Kad aliņš ir izdzerts un cīgas izsmēķētas, Ričards klapē bāru ciet, paņem savu plastmasas kulīti un tipina uz māju pie savas apaļās sieviņas un burvīgajiem bērņukiem.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries, after skipping 20 newer ones.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries or forward 20 entries