Spilvens' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Sunday, September 27th, 2020


mazeltov

6:33p
Pamazām sāku iedzīvoties jaunajā lokācijā. Lielākais bõnus - dzīve blakus mežam ar velotakām. Vakardien beidzot sanāca būt ciema centrā sestdienā - super mājīgs, kad visas mazās bodes un kafejnīcas vaļā. Svētdienās gan, totāls pamirums.
Pavisam tuvu, 5 min ar kājām, ir šika ferma ar kafejnīcu, eko-šmeko veikalu un mini-siera tirgu. Cenas gan nav diez ko zemas, bet, ņemot vērā, cik te pilis uz kvadrātmetru, tad arī attiecīgs līmenis.
 

Uzmanību, pumas un mušmires! )

(ir ko piebilst)

hurt

9:14a
Paverdzinu iespiedejus un tad visu premiju notriecu kafijai


current music: Prurient - rainbow mirror

(ir ko piebilst)

Saturday, September 26th, 2020


zum

9:16a
Es neesmu aizmirsusi. Visi grēki 7 augumā. Paši to vēlējās.

(ir ko piebilst)

zum

9:15a
Nošopingojos, ar parādiem norēķinos, aktīvi darbojos, cepu kūkas. Atkrītu no jēzulieņiem galīgi, tas tā, lai atgādinātu Samauskiem viņu debilismu un kā sevi celt saulītē uz citu rēķina. Idioti.

(ir ko piebilst)

Thursday, September 24th, 2020


zum

11:12a
Ar jumiķi kaimiņš nevar vien beigt atvadīties. Vispirms atvadījās, tad jumiķis bija aizmirsis visus savus pierakstus un atkal atvadījās. Tagad abi turpina ļerkstēt pie autiņa.

(ir ko piebilst)

zum

8:52a
Neko nedzēsīšu. Nākamreiz lai vispirms uzzin, kam piesieties, pirms sākt. Pamuļķi.

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 23rd, 2020


zum

6:29a
Besī sīkie. Sēdēju ezermalā, nevienam neko ļaunu nedarīju. Turpat ar distanci divi sīkie divdesmitgadnieki vāvuļo. Laikam smukākais bija no kādas Dienvideiropas viesstudents, jo nesmukais stāstīja, ka mēs Vācijā šitā un tā. Tad pēkšņi, prasa, vai šam tagad ir draudzene. Šis sērīgi, ka neesot, higiēnisku iemeslu dēļ. Es gandrīz iespurdzos. Nevarēja nepubliski par tādiem jautājumiem spriest?

(ir ko piebilst)

Tuesday, September 22nd, 2020


darkroom

1:25p
"Tas bija ļoti labs gads"

(ir ko piebilst)

Monday, September 21st, 2020


wasted
10:24a
Psihoterapija atpakaļgaitā.

(ir ko piebilst)

zum

8:30a
Vakar uzzinäju, ko tagad vācieši ved zirgu transportēšanas vagoniņos. Tur vairs neved brašos rumakus, tur ved mantas, lai pārceltos uz lētāku dzīves vietu. Skumji.

(ir ko piebilst)

zum

7:19a
Nu lai tik mudžina visu atpakaļ. Mudžinātāju bars.

(ir ko piebilst)

Sunday, September 20th, 2020


mazeltov

8:48p
Šī bija diezgan lieliska nedēļas nogale. Sestdien lielāko daļu pavadīju ārā - biju uzaicinājusi ciemos kolēģi, kurai izrādīju tuvāko apkārtni - blakus esošo zemnieku saimniecību, pili, kā arī izvizināju ar Nmaxi līdz gleznainajam ciemam ar ostu un koka laivām un pēc tam izbraukājāmies pa meža single-takām. Neskatoties uz to, ka viņai bija elektromtb, plakanajos-līkumainajos posmos viņa netika līdzi, kaut arī es neesmu diži ātra braucēja.
Pamēģināju to elektromtb, bet nafig - kāda tad vispār jēga braukt, ja nav gandrīz nekādas piepūles. Nu varbūt tad, kad man būs 60 un ceļi krakšķēs. Vēl der tiem, kuri grib braukt pret kalnu, bet negrib, lai mēle karājas pār plecu un kuri nav baigi downhill fani, bet ir kaut kādi svētdienas cross-country pedalētāji.
Vienīgais, kur man liekas tie elektrovelo ir pieņemami ir tad, ja tu ar tādu vari braukt uz darbu un negribi iesvīst. Lai gan šajā gadījumā arī neder mtb, bet vajag kaut kādu klasisko/vecmāmiņstila velo.

Savukārt šodien izvāļājos līdz pusdienlaikam pa gultu, tad ar Nmaxi aizraļļoju līdz mega-krāmu festam, kur nopirku zīda blūzi un...bungas un taures...2kg smagu kristālu - tuksneša rozi. Man patīk minerālu muzeji un šis konkrētais specimens ir vienmēr fascinējis. Tādam pasaules staigulim kā es gan nevajadzētu apkrauties ar 2kg smagiem akmeņiem, bet man karoč vajadzēja.
Un pēc tam stāvvietā kaut kāds vīrietis pienāca un izteica komplimentus manam Nmaxim un tad mēs nopļāpājām kādas 10-15 minūtes par šo tematu. Pēcpusdienā aizbraucu pavazāties pa Hilversumu skatlog-šopingā, iedzert kafiju, apēst kādu tūtiņu ar frī.

Tagad morāli jāsaņemas uz to, ka rīt jāaizbrauc līdz birojam un jāsatiek nākamais priekšnieks, jo esošais migrē atpakaļ uz Japānu, diemžēl (viņš ir reāli gudrs, kā arī liek man svētu mieru).

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 19th, 2020


zum

7:43a
Mans vīrs uz mani dusmojās, kāpēc es pati nesāku kārtot savas lietas, bet paļaujos uz viņu. Es vismaz vienu gadu dzīves viņam piešķīru. Viņš tiešām būtu aizgājis ar sirdi, ja es pati visu būtu sākusi kārtot un viņš redzētu kāda ir attieksme pret viesstrādniekiem. Tad lai vācieši nebola acis un nešņukst mutautiņos, ka tie, kuri nav dzimuši par vergiem ir nikni.

(ir ko piebilst)

Friday, September 18th, 2020


zum

3:52p
Laikam visi lēnām jūdzamies. Aizbraucu līdz Rewe un tur divi veči viens otru tā vilka uz zoba, ka es no smiekliem gandrīz vēdersāpes dabūju. Šie rāda viens uz otru un saka, re kāds tu esi, ka par tevi ņirdz.

(ir ko piebilst)

mazeltov

2:12p
Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, September 17th, 2020


zum

8:02p
Visu cieņu autoinspekcijai. Atskrēja pie manis uz māju jaunietis un paši manu SAAB noņems no uzskaites. Es gan pieteicos internetā, nu nekur nav jāvazājas.

(ir ko piebilst)

zum

3:13p
Es redzēju Knuta sievas brāļamāsu. Un man jāsaka, ka strunts te ar budžiem, bet austrumu ieklīdeņi, tā ir vāciešu nesalāpītā sāpe. Viņi jūt savu atšķirību, viņi it kā ir, bet tomēr nav pieņemti. Knuts pats rauca degunu, kaut arī acīs neko. Viņa ņemas, daras un jūt, nebūs. Ja nav vēl salaulājušies par spīti diviem bērniem, tad viņi redzēs vellu, ne sievišķi vēlāk. Tā viņiem arī vajag. Cik ilgi var tēlot un izlikties?

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, September 15th, 2020


zum

7:30a
Visur tagad ir modē, ka kā jābūt pateicīgam pat to, kas tev ir. Latvieši un vācieši izdarīja tā, lai man pat īpaši nav jābūt pateicīgai. Tas mani ļoti atbrīvo no pateicības smagās nastas.

(ir ko piebilst)

Monday, September 14th, 2020


zum

7:26p
Man neko nav pat jādara. Šie stāta cik kluss. Uzreiz budžu traktors metas pūst pie mājas jauno rapsi ar kaut kādu sūdu.

(ir ko piebilst)

zum

7:15p
Jäieriebj, lai grūtāk pārdot. Mož naciķiem pārdod.

(ir ko piebilst)

mazeltov

5:17p
Līdz šim man ir izdevies dabūt atpakaļ vaučerus par kovida dēļ atceltajiem reisiem, bet kur man bija prāts nopirkt novembra sākumā biļeti uz LV pirms tam neiečekojot karantīnas noteikumus?
Tagad man jācer, ka neviens cits uz to reisu biļetes nebūs nopircis un reisu atcels.
Jo kaut kā 14 dienas tupēt LV, pat neskatoties uz žāvēto vistu un citu žāvējumu pieejamību, negribas.

Vēl varētu riskēt atlidot un aizlidot, bet es pieņemu, ka tad, ja nav 14 dienu starp ielidojumu/izlidojumu, tad var sanākt kaut kāds sods?

Stulbais kovids! Nu cerams, ka tas sikspārnis vai pangolins vai jenots vai kas tur vismaz bija garšīgs!

(7 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 13th, 2020


mazeltov

9:02p
Ievācoties mājās, kur 50% iemītnieku ir vecumā virs 70, mēs tagad varam iepazīt ērtību pasauli. Piemēram, mūsu gultai ir elektriski paceļams galvgalis, lai nav pret 10 spilveniem jāstutējas, kad kaut ko skatamies.

Zem darbgalda man ir smalks kājspilvens uz koka pamatnes, lai pēdas nav jāliek uz cietās grīdas.

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system