Spilvens' friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Friday, January 17th, 2020


zum

2:01p
Vai nebūšot nometne? Tas debilais apjēdz, cik viņa meitai gadu? Pilngadīgajiem nometne. Plānprātiņš.

(ir ko piebilst)

chimera

11:44a


https://www.lovecommandos.org/

(nē, es visu saprotu, nopietna problēma, bet.. indieši ir tādi indieši! mājaslapa arī šķiet uzkārusies)

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 15th, 2020


chimera

1:34p
medicīna indijā ir tēma, kuru es nesaprotu vispār (ierakstu šeit, lai neaizmirstu cilvēkam uzdot 100 kārtējos jautājumus).

jo no vienas puses, būt par ārstu ir pačotna. lielas algas, statuss un tā. izdot meitu pie ārsta ir zašibisj cik kruta! no otras puses, es nesaprotu, kurš pie tiem ārstiem vispār iet, ja visi tāpat ārstējas ar kurkumu, lūgšanām un kamieļa kauliem ap sāpošām vietām. nē, deju indietis man vēl vasarā izstāstīja stāstu, kā viņš reiz saslima tik smagi, ka Gandrīz tika nogādāts pie ārsta džaipurā. bet tad noskaidrojās, ka bomzis, kas viņam pirms dažām dienām lūdza piepīpēt un nedabūja prasīto (deju indietis nepīpē), patiesībā bija ļaunais gars, attiecīgi, turpmākā ārstēšana noritēja pavisam citādi. īstenībā stāsts, protams, bija desmitreiz garāks un pilns ar aizraujošām detaļām, saīsinu lasītāju ērtību labā.

(10 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, January 14th, 2020


zum

9:37p
Policisti vidū ir rasisti un nacisti. Kas arī bija jāpierāda. 24 gadījumi Šlesvigā Holšteinā. Un tie ir tikai atklātie gadījumi. Hau!

(ir ko piebilst)

chimera

2:35p
mainot tēmu, es taču tagad arī esmu tajā jūsu the ordinary sektā. līdz šim es biju totāli skeptiska pret kosmētiku kā tādu - protams, āda, uz kuras reizi pa reizei uzsmērē kaut ko mitrinošu un no saules stariem sargājošu, izskatās labāk, nekā āda, uz kuras nesmērē neko un nekad, bet nebiju novērojusi nekādu īpašu starpību - nu tur 2 eiras krēms maksā vai 100, ekošmeko vai ar parabēniem.

bet te lietas reāli notiek! ja sola izlīdzināt toni, tad ņem un izlīdzina. ja mitrina, tad mitrina līdz kaulam. ja noņemt taukmūli, tad noņem kā vajag. gaidīju mēnesi, lai redzētu, vai nepaliks sliktāk/sajūsma nenoplaks, bet nē, viss kļūst arvien labāk un labāk.

(turklāt viss ir tik lēti, tik lēti, ka pat tādai kapeikpisējai kā man gribas izpirkt visu)

(17 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 13th, 2020


chimera

9:00p
es vispār taisījos strādāt, bet man atsūtīti kreisie materiāli, tāpēc izdarīšu sensolīto, pastāstīšu par kādiem sliktajiem indiešiem, ko beidzot esmu sastapusi.

nr 1 ir deju indieša rūmmeits, kurš lv ir vien otro semestri, ieradies no pendžabas, bet turbānu nenēsā un visiem spēkiem apkauno dzimtas tradīcijas un tikumus. nē, man viņš neko ļaunu nav darījis, bet deju indieti viņš regulāri atstāj bez ziemas jakas, kā arī zog viņam tēju un indiešu snekus. viņa mīļākā nodarbe ir zāles pīpēšana, bet labākā īpašība - tas, ka viņam ir vietējā draudzene (kuru viņš nav izvarojis vai citādi piespiedis būt ar sevi attiecībās), pie kuras viņš regulāri uzturas. draudzene dāvina viņam plīša mantiņas un pašzīmētas gleznas ar sirsniņām, taču paralēli viņam ir attiecības ar indiešu meitenēm turpat no kojām. also, viņš ir nereāls dirsējs - savā fb profilā ir atzīmējis ne vien to, ka dzīvo londonā, bet arī to, ka studē oksfordā. vienlaicīgi!

nr 2 ir vēl viens indietis no tām pašām kojām, kuru neesmu redzējusi, taču par kuru esmu daudz dzirdējusi. viņš sapņo par biznesu un meiteni, taču viņam nav ne viena, ne otra (par spīti tam, ka visu brīvo laiku viņš pavada tinderī, badoo un tml izmisīgos meklējumos). viņa jaunākā ideja ir apvienot šīs divas kaislības, tāpēc viņš plāno uzsākt latvijā prostitūcijas biznesu un cītīgi konsultējas par to ar visiem, kas ir ar mieru viņu uzklausīt (tādu gan nav daudz palicis).

(4 comments | ir ko piebilst)

chimera

7:31p
indiešu vecāki, kas saviem studentu vecuma bērniem no svešiem numuriem sūta īsziņas aļa "ir laba zāle, interesē?", lai pārbaudītu bērnu reakciju, ir pavisam reāla realitāte

(15 comments | ir ko piebilst)

zum

9:48a
Es esmu puteklis. Bet es varu kļūt arī diezgan lielu mietu kādam pakaļā. Tā gan.

(ir ko piebilst)

Sunday, January 12th, 2020


chimera

1:38p
ja mēs ar māsu apciemojam ģimeni vienlaicīgi, tad vērojam lv šlāgerkanālu, bet, ja esmu viena, man par prieku ierubī indiešu kanālu zee tv.

pirmspēdējo reizi biju pirms 3 mēnešiem, bet pēdējo vakar, un abas reizes trāpīju uz vienu un to pašu seriku, kurš šķiet absolūti nebeidzams. tātad indijas musulmaņu seriāls, kurš saucas ishq subhan allah, ko varētu tulkot kā "šī mīlestība, ak allah!". sajutos pilnīgi lepna par sevi, jo to, ka viņi ir musulmaņi, sapratu pirmajā minūtē (mana ģimene, piemēram, vizuālo un kontekstuālo atšķirību no hindu seriāliem saskatīt nevar). seriāls ir episks. sērijā, ko skatījos rudenī, ļaunā varone gulēja slimnīcā komā, bet cilvēkiem likās, ka viņa simulē (smadzeņu darbības iztrūkumu, jā), tad nu viņi visvisādi centās viņu izprovocēt, piemēram, pašaizdedzinoties un skraidot pa palātu. vakardienas sērijā bija kāzas, un to es pat neņemšos aprakstīt.

seriālu nav ieteicams skatīties epileptiķiem, jo visu laiku kaut kas mirguļo, virpuļo un zibsnī, lustras rotē un žilbina ar zelta atspīdumiem, pa gaisu nez no kurienes lido ziepju burbuļi utt utml.

nedomāju, ka kādreiz saņemšos noskatīties visu, ja nu vienīgi dziļumdziļā pensijā, bet sižeta izklāsts bija izlasīšanas vērts:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ishq_Subhan_Allah (beigas nav īpaši laimīgas! esmu šokā!)

(ir ko piebilst)

Saturday, January 11th, 2020


zum

9:50a
Ielaist tik dzīves apdalītos savā mājā. Brēkdami muks un stučīsies, ka Jēzus viņus apdalījis.

(ir ko piebilst)

Friday, January 10th, 2020


zum

3:00p
Atkal pieprasa Hamburga izziņu par bezdarbnieka pabalst. Ko es varu, ka tie plānprātiņi nedod? Uzrakstīšu atkal, ka Šlesvig Holštaina nedod un dot netaisās.

(ir ko piebilst)

zum

7:07a
Lūk sīko mīlas traģika. Bērna labākā draudzene pirms mēneša cieta, jo pirmā mīla pameta. Vakar skatos ar ko tad tur stāvot un gaidot transportieri čubinās. Bērns saka, Jaunajā gadā saskatījušies ar viņas čaļa labāko draugu un nu esot kopā.

(ir ko piebilst)

Thursday, January 9th, 2020


zum

9:48a
Diezgan labs miets sanāca. Tiesa, ne sūdains, bet skujains.

(ir ko piebilst)

zum

9:22a
Aha, vēl nav uz bodi aizpiļijis? Ļoti labi. Varēs doties uz nacistu Edeka un tur burkšķēt, cik šaušalīgi tie migranti. Nekādas cieņas pret vietējiem, bijušajiem pašpuikām. Tie laiki ir pagājuši večuk.

(ir ko piebilst)

zum

9:01a
Sazāģēšu ar motorzāģi eglīti. Nav ko kaimiņiem, stibu stādītājiem, tik ilgi snauduļot. Kurš nav par mani, tas ir pret mani. Hau!

(ir ko piebilst)

bh

9:15a
The Hidden Vision of spring | Abstract random colors #12

Art

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 8th, 2020


zum

11:42a
Es tak viņam pašā sākumā teicu, jo vairāk gribēsi apkrāpt, jo mazāk dabūsi. Viņš, idiņš, to nesaprata.

(ir ko piebilst)

zum

11:41a
Elektriskās Zemassvētku svecītes ir četras vairāk, nekā kastītē lien. Protams, ka es visu izdomāju un man rādījās. Knuts ir labs puika, tikai pārlieku rosīgs. Mu, ha, ha.

(ir ko piebilst)

zum

10:25a
Ir sīkas lietas, kas man piemirsušās. Ķiķinu.

(ir ko piebilst)

zum

10:23a
Gaidu nodokļu maksājumus no Latvijas. Tas jautrākais, ka aizies pie Stockenbeker famīlijas.

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 7th, 2020


chimera

12:17p
visādi citādi man joprojām nav sajūtas, ka būtu sācies jaunais gads. es neesmu svinējusi. neesmu satikusi savu ģimeni, ko parasti daru 1. janvārī. tik tikko nodevu vēl pagājušogad iedalītos darbus. vismaz trīs nedēļas neesmu bijusi nevienā treniņā (ir sajūta, ka ķermenī vairs nav palicis neviena muskuļa), un vispār esmu maz redzējusi pasauli apkārt kopš divtukstoš deviņpadsmitā. neesmu šogad runājusi ne ar vienu, atskaitot m. un deju indieti (neviens cits man nezvana, šņuk). smaga, drēgna, neizbrienama migla ieskauj grāvi un mani līdz ar to. akjā, un shortcutā nemaz nav jaungada taksometra!!

(1 comment | ir ko piebilst)

zum

9:32a
Lai nu kā, tiesa lēma, ka es neesmu ne pie kā vainīga. Pie kundža čūlas jau arī nevienu nevaino. Tā kā varu darīt visu, ko gribu. Un vainīgi ir visi, kuri neadekvāti reaģēja un deva debilus padomus.

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 6th, 2020


zum

8:42p
Man šķiet, ka nacistu perēklis ir vietējā pastā. Pazūd svarīgi dokumenti, bija uzplēsts Ziemassvētku apsveikums. Vienreiz man būs diezgan un viņi ar fak vairs netiks cauri.

(ir ko piebilst)

Saturday, January 4th, 2020


mazeltov

3:45p
Beidzot izvēlējos un nopirku trauķeni savai māsai dāvanā uz dzimšanas dienu.

And the winner is: https://www.1a.lv/sadzives_tehnika/liela_sadzives_tehnika/trauku_mazgajamas_masinas/bosch_sms46kw01e

Viena lieta gan ir reāli neforša - 1. janvāra ekrānšāviņš rāda, ka preces cena ir 353 eiro, bet, kad pirku šodien, sapiķoju 381. Aizrakstīju šiem, ka jūtos appista un ceru, ka viņi kompensēs manas patērētāja ciešanas papildus garantijas laika vai mazgāšanas tablešu veidā cenu atšķirības apjomā.

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system