
tristania | 11. Aug 2009 17:19 es neatceros cenu, bet tas bija pagājušogad ap šādu laiku. un pārdeva tādos plastmasas trauciņos (tādos pašos kā Rimi salātus lielākajā traukā)ceļa malā, man liekas, ka tas trauciņš maksāja kkādus 3ls. kg tur noteikti nebija. toreiz tikko bija sākušas atjaunoties manas spējas kko pilnvērtīgi apēst, droši vien arī tas nospēlēja savu lomu sajūtā, ka neko labāku neesmu ēdusi. LU norvēģu valodas kursi maksā 160 ls - 32 akadēmiskās stundas. vaniļas mērce ir kūl, diemžēl nav ne jausmas kā uztaisīt. Read Comments |