See You In Evil Town.

sniegasunc

.......................

forget not your dream, sniegasunc. forget not your dream. to hell with everything and everybody else.

View

Navigation

30. Novembris 2008

Add to Memories Tell A Friend
Hello World!

/Iceglow/

13. Janvāris 2008

Rust.

Add to Memories Tell A Friend


Dažiem noteikti jau apnicis skatīties uz šo, bet nu tiem dažiem, kuriem vēl nav - pilna izmēra bilde iz zem klikšķa uz peles kreisās pogas. Un jā - es esmu pūkaina, jūtos samīļota un ar siltu sirdi.

7. Decembris 2007

Timeless Stares

Add to Memories Tell A Friend


Gatavots ar jauno mīļumu lielā enerģijas pieplūdē un ar lieli romantisku domu pašā kadrā. Pēc tā ar kādu vieglumu šis kadrs tapa, es arvien vairāk un vairāk iemīlēju savu fotoaparātu! Bet nu, jā, ja ir vēlme redzēt pilna izmēra bildi - klikšķināt virsū, kā parasti.

26. Novembris 2007

These moments.

Add to Memories Tell A Friend
Nah ... "Fuck The World" with The Vines, fuck RTU, fuck visus parādus, kas vēl jākārto ... i want a vacation and i want to have the patience required not to listen to others pushing sad topics in conversations. Because it's mostly the conversation that drives me nuts, not the life or what i do or do not have in it. Haven't you heard anyone say that ignorance is bliss and silence is golden?

"Ļaujiet katram iet savu ceļu, tad varbūt dažs labs arī kaut kur nonāks."
                                                                              /A.Hercens/Bet par bildi ... nu, šķiet, ka kaut kur procesa vidū pazuda asums, bet nu ... ļoti gribējās šodien kaut ko relatīvi produktīvu izdarīt.

27. Jūlijs 2007

Klepojam radoši.

Add to Memories Tell A Friend
Katram gadās mirkļi, kad viņu moka kaklasāpes, katram pazīstama ir mirstošas galdalampas čerkstošā skaņa, un katram ir pazīstamas nu ļoti lietainas dienas, kurās rokas pilnīgi prasās kaut ko darīt, bet visu pārējo ķermeni māc sasodīts slinkums. Nu, jā ... Šodiena katrā ziņā atbilst augstākminētajam aprakstam, un attiecīgi zemāk atrodamais ir tādas dienas rezultāts - domas lido pavisam citur ... Kā parasti klikšķināt uz bildes lielākam izmēram (Šajā gadījumā maziņa mani tā bilde tracina, bet lielāka gan patīk. Tas tā ... subjektīvs viedoklis.). Kadri gan tapa vairāki, un būtu bijuši vēl vairāk, ja tomēr būtu sanācis [info]filozofei un man abām satikties. Kā jau teicu - dzīvē visādi gadās, bet pārējie būs kaut kad citrreiz, un varu nomierināt - nebūt ne visi ar mani.Powered by Sviesta Ciba