20 Jūnijs 2026 @ 10:07
 
vīrs gribēja precizēt, ka viņš vainīgs, nevis bērns, jo viņš nopirka. sliekas esot apakšējā trauciņā izmērā - nr.2 :D. man radās jautājums - a viņas mēra pēc garuma vai resnuma?!
 
 
19 Jūnijs 2026 @ 23:06
 
ēdu maizīti, attaisīju ledusskapi paskatīties kādu siera gabaliņu vai tml un tur uz augšējā plaukta mazs apaļš caurspīdīgs trauciņš uz kura mazāks, apmēram kā sērkociņa kastīte. paņemu visa tāda laimīgi gremodama a tur - TĀRPI!!! balti un riebīgi.

Aaaa

izrādās bērna kārei makšķerēt ir neplānotas riebīgas blaknes :D
 
 
19 Jūnijs 2026 @ 13:26
 
šodien (pa ceļam uz peldēšanos Daugavā) satiku Hofavartu un iemīlējos, tas suns ir tik smuks! un es pat nezināju tādu šķirni