S
Friends Entries 
10.-Dec-2019 08:33 pm
bite izceļas. kas tie par sūda 22 centiem par ierīces izmaksu? ka tik papist prātu. nevienu gadžetu vairs nekur neņemšu uz nmaksu.
10.-Dec-2019 08:07 pm - klimata protestos ievainoti vairāki policisti
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/madride-klimata-protestos-ievainoti-vairaki-policisti-un-aiztureti-divi-protestetaji.a341149/?utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_medium=links
for fuck sake.. Ukrainas nepietiek, visu pārējo karu pasaulē šobrīd? un kādā vispār najuj veidā klimata protests var palikt vardarbīgs? cilvēki ir idioti?
7.-Dec-2019 01:08 am
Ko mēs šodien apguvām? Ka ar parastu flatbed skaneri negatīvus ieskenēt īsti nesanāk. Ka vajag gaismas avotu vākā. Cik jaudīgu? VelnsViņ'Zin'. Jūtūbā redzēju opciju, ka pārfotografē ar telefonu. Nu... tad jau labāk ar spoguleni. Tikai jāuzinženierē gaismas avots no aizmugures. Ķidājams objekt'vis ar nepieciešamo bajoneti man pat jau ir. Nebūs glāze-objektīvs. Būs filmiņu digitaizeris.
4.-Dec-2019 11:15 pm
Saņēmu īsziņu un aizskrēju uz pasta nodaļu, kurā man abonementa kaste. Jo parasti nāk īsziņas, ka atnācis kaut kas, ja nelien kastē. Šodien eju pakaļ, jo vakar pusceļā attapos, ka pases nav līdzi. Šodien pasta nodaļā attapos ieskatīties ciešāk īsziņā un konstatēju, ka patiesībā mans sūtījums ir piemājas pasta nodaļā. Paskatījos, cik minūtēs gūgles karte mani tur aizvedīs, izrēķināju, ka varu paspēt un devos ceļā. pa ceļam pabrīnoties, ka vnk īsziņa. Nevis papīra ļerpata ar infu, ka jāiet pakāl sūtījumam. jo katru dienu čekoju pastkasti, vai nav aicinājusm iemests. Nē, tikai maksimas, rimi, benu un vissa pārējā iespējamā katalogu draza. Bet mans nr laiakm no abonešanas kastes. Forši, mazāk papīra tērē. Tā nu nolēmu solidarizēties pasaules koku glābšanā, un rindas kārtas numuru pieteicu no telefona aplikācijā. Kaut ko saspaidīju, kaut kas notika, kaut kas nē. Bet pie sūtījuma tiku. Biju jau cerējis, ka projektora lampa. Bet nē - gaļas āmura aizvietotājs. Bet arī labi. Tagad tik jāsagādā karbonāde un jāiemēģina tas inkvizīcijas rīks.
Bet kopumā - endomondō rekors. Ikdienas 2arpus km vietā 8arpus nosoļoju. Ņemot vērā manu pēdējā laika dzīvesveidu (kurš ieviesās dēļ lauztās potītes vasarā), man tādas pastaigas nāk tikai par labu. Žēl tikai, ka man tās šķiet mazliet par garlaicīgu, lai viens kaut kur vazātos riņķī un bez mērķa.
3.-Dec-2019 09:09 pm - think twice twice
Padomā divreiz, pirms atļauj kādai aplikācijai piekļūt tava telefona failiem, kamerai, sms utt. utml. Vai arī atkārtoti ielogoties feisītī vai tml.
https://www.bleepingcomputer.com/news/security/actively-exploited-strandhogg-vulnerability-affects-android-os/
1.-Dec-2019 09:57 pm - kaķu drauga starta komplekts
Piedāvāju iegūt savā īpašumā komplektu, kas sastāv no:
Kakumāja. Lietota +/- gadu. Stāvoklis redzams bildēs. Kas nav redzams - ja ļoti sparīgi virina durvis, tad tās mēdz izkrist. Bet ja kaķītis mierīgs, tad viss ir kārtībā.
Kakusmiltis. Cementējošās. Iesākts maiss. Laikam +/-8 litri, kā var redzēt uz iepakojuma.
Kaķu pārnēsājamā mājiņa. Lietota, bet funkciju pilda. (pierezervēta)
Nagu asināmais dēlis. Lietots, bet ja lops nav izlepis, moš būs ok.
Sausā paika kastrētām kaķenēm. Komplektā mērtrauciņš pēc vecuma. Nezinu neko par derīguma termiņu. Vāaarbūt varēs tikt arī pie slapjās paikas. Bet arī jāpaskatās termiņš. Kaut kāda paciņa un bundžiņa mētājas ledskapī gandrīz gadu jau. Varbūt arī barojamos traukus varēs iedot kaut kādus.

Šo komplektu mainu pret pudeli portvīna (nevis vīna, nevis agdama)

Lokācija - Rīgas centrs. Briāna ielas gals vairāk. Piegādes diemžēl nebūs.

bildes )
1.-Dec-2019 12:08 am
Biju pārliecināts, ka tas ir nosacīti jaunais keis afans. Skuju - cpu fans ir tas, kas grab. Enermax laikam nav tas labākais brends. Bet diez kā ir - ja es nomainītu tikai ventilatoru? Uzliktu kaut kādu 140mm keisa fanu pie tā radiatora? Vai arī tur ir inženierēts kaut kas, kas konkrētam radžiņam kādu plūsmu cauri dod vents? Jo nu besis ņemt nost no procesora un litk atkal virsū kūleri. Kaut gan nomanīt termopastu par sliktu droši vien tāpat nenāks.
30.-Nov-2019 10:20 am - Pazust Latgalē (2/3): kempings Siveri
Pazust-Latgal-Daugavas-loki-Ervina-video-blogs-4


Otro nakti Latgalē dodamies pārlaist uz kempingu pie Sīvera ezera, pirms tam iestiprinoties kafejnīcā Dvinskas krasti. Pastāstīšu par savu kastīšu principu, un pie ugunskura nedaudz arī papļāpāsim, kā ir būt precētam, jo šodien mums ir trīs gadu kāzu jubileja.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=k0nLCbLTiCI

27.-Nov-2019 12:05 pm
Redzēju radio Naba fotokonkursa 25 labākās bildes par tēmu Troksnis. Vienā no bildēm guļošas sievietes pliks dibens. Vai tas troksnis būtu domāts pirdiens?
This page was loaded Dec 11. 2019, 3:36 am GMT.