19 February 2020 @ 08:41 pm
Palīgu vajag!!!  
http://klab.lv/~tante/1238419.html?mode=reply
 
 
18 February 2020 @ 01:01 pm
Kāds var būt iemesls, kāpēc nestrādā bezvadu durvju zvans?  
Baterijas nomainīju (ievietojot signāls atskan), bet, pogu spiežot, nekas nenotiek. Uz pogas ieslēdzas gaismiņa, bet iekšā skaņas nav.
 
 
14 February 2020 @ 06:16 pm
iPhone SE bačas nomaiņa  
Pēc Google īsti nevar labi noorientēties, kur Rīgā būtu draudzīgākā (lasi: value for money, kvalitatīvi un ātri) vieta iPhone baterijas nomaiņai, iPhone SE modelim.
Ieteikumi?
 
 
14 February 2020 @ 09:36 am
 
Labi, ja nevarat palīdzēt tā, tad vismaz kāds var pateikt vai nu lj user feitas_kleitas nr. vai pateikt, lai viņa man atstūta tā lendlora nr.? Hoķ uz epastu u.ulvis at gmail. Nevaru izpalīdzēt nevienam bez tā, tūlīt beigsies laiks.
 
 
13 February 2020 @ 12:02 pm
 
Kāds neatcerās tā landlord nummuru, kurš pārvalda Brīvības 65 vai kā viņu tur? Man te vienai irānietei vajag normālu istabu. Šobrīd viņai grib iešķiebt 200 + komunālie, kas ir slimi. Ja ne Brīvības 65, tad pofig kur, galvenais par istabu ne vairāk par 180.
 
 
13 February 2020 @ 10:55 am
 
Kur šobrīd Rīgā ātri un lēti var no vācu uz latviešu valodu iztulkot papīru + notariāls apstiprinājums?
 
 
11 February 2020 @ 02:35 pm
IKEA ergonomiskais spilvens  

Pārdodu IKEA ergonomisko spilvenu Mjolkklocka


2 naktis pagulēts, ir pieredze ar ergonomiskajiem spilveniem, lai saprastu, ka šajā “neiegulēsies”.


Atdošu par puscenu - 12.50 EUR

 
 
10 February 2020 @ 01:10 pm
iphone video  
Mēģinu lielu (45min) video izdabūt ārā no sava iPhone, bet nekādīgi. Nošērot, augšupielādēt kādā resursā - tas viss beidzas ar kaut kādu kļūdas paziņojumu.

Kādas ir opcijas?

Vai arī jāpieņem, ka ir kaut kāds limits, kuru iPhone neļauj pārsniegt?
 
 
10 February 2020 @ 09:10 am
Asins analizes/veselibas parbaude Latvija  
Labdien!

Dzivoju arzemes un velos doties uz Latviju maija lai parbauditu veselibu/analizes utt. Biju domajusi pierakstities viena no Gulbja laboratorijam. Ka tas analizes strada? Tas tiel veiktas un pec tam rezultatus var apspriest ar gimenes arstu? Nedzivoju Latvija jau 10 gadus un isti nezinu ka tas viss strada. Un ja ir ierobezots laiks, vai ir iespejams nodot analizes un rezultatus apspriest pa telefonu nevis klatiene?

Liels paldies!
 
 
08 February 2020 @ 10:55 pm
Palīdzību  
Lielais paldies visiem, kas aizpildīja vai padalījās tālāk! Aptauja slēgta.

***

Draugi cibiņi!

Tā kā man ir aptrūcies, kur vērsties, tomēr joprojām trūkst atbilžu, tad tomēr ne pa ķeksi padalos šai grupā ar linku uz manu aptauju.

To paredzēts aizpildīt tiem, kuriem ir glutēna nepanesamība (dažādi - celiakija, kviešu alerģija vai citādi). Droši padod tālāk, ja pašam nav, bet zini kādu, kam ir!

Dikti gribu maģistru. Izpalīdzi! Ja esi jau aizpildījis, paldies un lai Tev mūžīga slava.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXALBWuZmdvhdZynCT023D34Xx6EraIHon0v78hhdftDmlkA/viewform
 
 
oma: determined
 
 
08 February 2020 @ 12:02 pm
tiem, kas pazīstami ar e-cīgām  
Manā valdījumā nonāca aptuveni šāda ierīce:

Pēc cilvēka, kurš man to atdeva, padoma, nopirku jaunu "patronu" (visu augšējo uzskrūvējamo sūdu ar visu iemuti). Jau otro dienu nevaru dabūt nekādu dūmu no tās ierīces laukā. Tāda sajūta, ka iesūcot no iemutes, es pa taisno dabonu to eļļu mutē, nevis kā dūmu.
Pārbaudīju visus savienojumus, notīrīju no šķidrumu paliekām, saskrūvēju kā vajag, bet nekāda dūma. Vēl pat ar smalku vīlīti noskrāpēju apsūbējumu tajā vietā, kur patrona savienojas ar galveno daļu, kas dod elektrību. Nekā, nekādu dūmu, tikai viegla eļaina vanilīna saūta mutē.
Galvenais, ka pirms tam, vēl ar veco patronu viss strādāja, tikai bija skaidrs, ka tas sildelements vai kas vairs nefuričīja. Pēc visiem paramamteriem jaunais ir kā perfekti atbilst. Žēl, ka jau izmetu veco patronu kaut kādā Rīgas misenē, tā ka nevaru salīdzināt viņu struktūras.
Halp!
 
 
07 February 2020 @ 01:28 pm
 
biju pieradusi sevi stāstīt. tagad tikai sienai. un arī tai negribas.