|
|
|
Janvāris 30., 2014
18:26 no tāda aukstuma pilnīgi galva sāp
|
Janvāris 22., 2014
09:40 šorīt pamodos un gribēju dejot, to arī drusku padarīju.
|
Janvāris 21., 2014
20:47 šodien pirms eksāmena sākuma mana kursabiedrene satraukumā no somas pildspalvas vietā izvilka skuvekli un nolika sev priekšā uz galda
|
Janvāris 19., 2014
11:28 es tagad aiziešu līdz jūrai, ja. saule spīd, zilas debesis, no skursteņiem kūp dūmi, uz sliekšņa no terases virtuves pusē mazliet ledus, bet istabā ir silts. brokastīs ēdu krāsnī ceptas siermaizītes. iznācu no dušas, sataisīju darbu sarakstu. jūra, nopirkt spuldzīti, pusdienas, mācīties, uzacis, kājas, mācīties, stikli vannas istabā, mācīties, skapja augša, mācīties, atvilktne, mācīties, kāpostu zupa, mācīties, dedzināt sveci pie gultas, pateikt dienai paldies. gulēt.
|
Janvāris 18., 2014
21:26 labprāt šovakar iedzertu simts gramus balzāma, bet 1) negribu iet uz bāru, 2) negribu pirkt pudeli, jo tad izdzeršu visu. tātad nedzeršu.
|
12:53 paps man slinkumu izdzina ar siksnu. varbūt tapēc man gribas sist visus slinķus.
|
Janvāris 17., 2014
14:06 pizģec, man, ka tik kaut ko sakārtot
|
Janvāris 16., 2014
20:30 ja pēc smaržas šķiet, ka vakariņās es pagatavoju katlu, tad tā nav, tur bija arī dārzeņi
|
Janvāris 15., 2014
10:17 gatis salicis profilos jaunu bildi, kur es esmu nogriezta nost
|
Janvāris 13., 2014
11:17 es vairs negribu ņemt to, kas man nav vajadzīgs, tādas, lūk, manas pārmaiņas
|
Janvāris 9., 2014
09:18 es pēc horoskopa esmu dvīnis un man arī ir divas sejas, no kreisās puses esmu smuka, no labās ne pārāk vēl ir tāda lieta, ka plika es sev patīku labāk, tad vienmēr skatos spogulī priecīgi, apģērbta - norūpējusies
|
Janvāris 7., 2014
20:44 vēl varētu padomāt, ka es jaunajā gadā apņēmos kārtīgi paēst, katru dienu. vairākas reizes.
|
20:42 es vakar vakarā netīšām izdomāju sev šī gada `apņemšanos`, bet tā, ka man kauns teikt, kāda tā ir, tad tikai informēju, bet nesaku, gada beigās pateikšu, vai ir sanācis.
|
Janvāris 6., 2014
16:00 man arī pasta indeksos LV vietā gribas rakstīt EUR
|
14:06 laukos vistas sajukušas prātā, dējot kā uz Lieldienām
|
Janvāris 5., 2014
22:42 celties no rītiem vajag tā, lai vakarā gribas iet atkal gulēt, jo tas taču bija tik forši
|
Janvāris 3., 2014
19:56 virtuvē cepeškrāsns nopīkst finiša signālu, es pie datora priecīgi saraujos, eu, kāds ir uztaisījis vakariņas, tad atceros, ā, es uztaisīju.
|
13:38 katru reizi, kad es stundu nostāvu rindā kādā bankā vai pastā, es nolemju visu tur uzspert gaisā un man nebūtu problēmu ne dabūt trotilu un iešana cietumā totāli nebaida un nav žēl nevienas dzīvības uz pasaules, tik liels ir mans niknums. bet tad nopīkst mans numuriņš, es pieeju pie operatores un vienā sekundē viss ir beidzies un pārgājis.
|
Decembris 18., 2013
09:08 es arī gribētu šito prikolu - vakarā atcerējos, ka tikai brokastis šorīt esmu ēdusi!
|
Decembris 16., 2013
15:05 lūdzu atbrīvojies, kad piezvani
|
|
|