22 Jūnijs 2026 @ 20:57
 
Šodien veikalā "Labais" priekšā stāv viens pusmūža kungs, kuram pēc labākajām tradīcijām ir šorti, sandeles ar zeķēm, un kaut kāds strīpains krekls, kas sabāzts biksēs. Mani vairāk pārsteidza groziņa izvēle. 1L apinītis - tīri ok, der, un tad sākās pāris nākamās preces. Bezalkoholiskā alus bundža un ledenes. Kungs norēķinājās ar karti, bet izskatījās, ka viņš to dara vai nu ļoti reti, vai arī pirmo reizi, jo kur un kā viņa jāpikstina viņš īsti nezināja, līdz pārdevēja neparādīja.
 
 
20 Jūnijs 2026 @ 23:25
 
Atpakaļ mājās no ceļojuma un lielākais prieks ir ieiet savā dušā xD
Bet citādi bija labi! Satiku vairākus cilv, ar ko gadiem nebija sanācis saskrieties + iepazinu jaunus. Par vecajiem runājot, satiku čali, ar kuru pēdējo reizi runāju 17g atpakaļ. Gribēju vismaz kādam uzrakstīt, ka hei šitāds pārsteigums, bet ne ar vienu no tās komp/kas viņu zin, vairs nav kontakta.