Friends Entries
August 2020
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
217
217
J. S. Badger
Tuesday, October 20th, 2020 01:47 pm
renting

ak jel, cik labi, ka vairs nevajag īrēt, tikko saņēmām īrētā dzīvokļa izvākšanās atskaiti, tur līdz sīkākajai detaļai viss atzīmēts, visas izmaiņas, kas dzīvoklī, kamēr mēs tur dzīvojām.
tagad var sēdēt un nervozēt, vai namsaimniece izdomās, ka jāpārkrāso sienas un tā, un cik no mums pieprasīs par to visu. (mēs atstājām normālā stāvoklī, es vēl cik varēju sienas nokrāsoju, kur bija pleķi aiz grāmatplaukta no pelējuma saauguši, un pie reizes to visu istabu, lai sienas vienā krāsā, bet, protams, wear and tear, un vienmēr jau var izdomāt piekasīties par visu)
teorētiski, jaunais īrnieks laikam vācas pēc 10 dienām iekšā, var jau cerēt, ka namsaimniece izdomās, ka tas ir pārak īss laiks, un neko nevajag vai nevar paspēt krāsot (pls, vietejās krāsošanas brigādes, esiet aizņemtas visas).

vairs nekad, nekad, nekad negribu īrēt. negribu šito ņemšanos, ka nevar ne naglu iedzīt sienā, un jāraustās izvācoties par katru švīku vai pleķi.

man ir nelāga sajūta, ka būs pāris simti rēķins, vai pat 1k :(

Tags:
Current Mood: fingers crossed

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pietura
pietura
pietura
Tuesday, October 20th, 2020 11:19 am
otrā diena atvaļinājumā.
nedēļa mājās ir tieši tas, kas man ir vajadzīgs.
nedēļa mājās ķermeņa atpūtai un smadzenes sakopšanai.
rīta kafijas bez steigas. grāmatas ne tikai transportos. vingrošana, kas ir vairāk kā tikai kustībā no punkta A līdz punktam B. miers un klusums ar mājlopiņiem visas dienas garumā.
jā, mana laime ir klusumā, mierā un pašizvēlētā izolācijā no sabiedrības!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pelnufeja
pelnufeja
pelnufeja
Friday, October 16th, 2020 12:16 am
protests

"- ko mēs gribam?
- vasaru!

- kad mēs to gribam?
- tagad!"

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

laba_doma
laba_doma
Laba doma
Thursday, October 15th, 2020 04:12 pm
Šodien dzīvoklim beidzot pieslēdza apkuri - urā! -, taču šis medus pods diemžēl atnāca komplektā ar darvas karoti, jo viens no radiatoru automātiskajiem atgaisotājiem sāka laist garām ūdeni un es nezināju, kā to sūdu apturēt. Stulbākais ir tas, ka atgaisotājs atrodas aiz reģipša un tam var piekļūt tikai caur 10x10 cm revīzijas lūku, tā ka ne tur kādu trauku apakšā var palikt, ne arī kārtīgi tikt klāt, bet ūdens tik tek un tek, un tek aiz reģipša, normālā straumītē.

Sākumā es meklēju radiatora krānu, ar ko to sūdu aizgriezt, bet, par vilšanos, atklāju, ka krāns atrodas AIZ atgaisotāja, tā ka ar to es neko nepanācu. Pēc tam mēģināju stiprāk pieskrūvēt atgaisotāja uzgali, bet uzgalim - sūdam tādam! - augšā ir 2 caurumiņi, pa kuriem būtu jānāk ārā liekajam gaisam, tikai man tur nāca nevis gaiss, bet ūdens, un pilnībā aizskrūvēt uzgali nevar. Tad es gribēju uztaisīt reni, pa kuru novadīt ūdeni no aizreģipša uz istabas pusi un tālāk kādā traukā, bet atklājās, ka man pie rokas nav piemērotu materiālu, tā ka arī šī ideja man nepalīdzēja. Beigu beigās es atcerējos, ka man mājās ir auto riepas ventiļa uzgalis, tikai bez caurumiem. Aši, aši to sameklēju, noskrūvēju atgaisotājam caurumaino uzgali, vietā uzskrūvēju bez-caurumaino, un - kāds atvieglojums! - beidzot man izdevās to stulbo sūdeni apturēt!

Nezinu, cik daudz ūdens tur paspēja iztecēt - aiz reģipša neko nevar redzēt -, bet tās noteikti nebija dažas piles. Katrā ziņā es esmu pilnībā atvērts varbūtībai, ka man kuru katru brīdi var pie durvīm piezvanīt apakšējie kaimiņi, lai pasūdzētos, ka es esmu viņus nolējis, un prasītu kompensāciju. Nu, jā - droši vien tā IR mana vaina, kaut arī ļoti grūti paredzama, jo iepriekšējos gados viss bija ok. Bet, no otras puses, labi, ka es tajā brīdī biju mājās un, sadzirdējis burzguļošanu aiz revīzijas lūkas, uzreiz sāku to risināt. Varēja būt arī sliktāk.

25CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

laba_doma
laba_doma
Laba doma
Tuesday, October 13th, 2020 07:45 pm
Sit mani nost, bet man ļoti patīk rakstīt skaitli "2020" - visi manas simetrijas baudas centri par šo skaitli ir stāvā sajūsmā. Taisni žēl, ka 2020 iet uz beigām, jo 2021 vairs nebūs tas. Tomēr 2021 noteikti nav arī sliktākais nepāra gadskaitlis, ko es savā mūžā esmu rakstījis. Visneglītākais gadskaitlis, manuprāt, bija 1993. Es nebrīnītos, ja 1993 izrādītos pirmskaitlis.

Pārbaudīju: ir arī. Veh!

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Tuesday, October 13th, 2020 02:06 pm
Analogās papīra tehnoloģijas. (Facepalm)

Hah, es tikko skatījos pastkastē (tb caur pastkastes spraugu durvīs) iemesto reklāmas lapeli no Robert Dyas veikala, ja nu gadījumā kkas, ko mēs plānojam kādreiz drīzumā pirkt, gadās ar atlaidēm. (Rīt jāatdod vecā (un vienīgā) mājas slota Epsomā, jaunu gribās pēc iespējas lēti, utt.)

Ieraugu bildi ar Halogen Air Fryer, domāju, o, interesanti, pēc kāda principa šitāds verķis darbojas, (!) cītīgi ar rādītājpirkstu bakstu pa bildi papīra lapelē, sagaidot, ka atvērsies papildus izvēlne, kurā produkts tiks sīkāk aprakstīts. Apstājos tikai pēc trešās reizes, piefiksējot, ka tas nav ne telefons, ne dators, un uz papīra nekādas papildus informācijas lapas vaļā nevērsies.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pelnufeja
pelnufeja
pelnufeja
Sunday, October 11th, 2020 10:42 pm
"you are a freak, you know that"

Bet es pēdējā laikā bieži domāju par to, ka es savā dzīvē gribētu justies labi nevis tikai izņēmuma kārtā, bet, piemēram, kaut vai pusē no visa laika. Bet tas pagaidām šķiet diezgan apšaubāmi sasniedzams mērķis.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Saturday, October 10th, 2020 10:19 am
nejauši fakti iz vēstures

Šellijs piedzima un bērnībā uzauga Field Place, kas ir tepat Horšamas nomalē.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend