panacea

Apocalypse Now

Jun. 25th, 2026 | 10:29 am
posted by: panacea

Vakar ar velo braucu pa Rīgu, kad man priekšā uz veloceliņa, izmisīgi rokas vicinot metās mormoņu misionāri, cenšoties apstādināt. Vispār jau izmisuma pakāpe ir saprotama, pagānu svētku otrā diena, apokaliptiski tukšā galvaspilsētā.

Neapstājos :D

Link | izteikt nevērtīgu viedokli {1} | Add to Memories