riobravo's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 9 friends' journal entries.

  Tuesday, July 7th, 2020
  pajautaa
  [ iive ]
  7:01p
  Pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei
  Labdien!

  Kur varētu iegādāties pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei?
  Diemžēl interneta meklētājs slīcina reklāmās un neatbilstošos piedāvājumos.

  Paldies!
  pajautaa
  [ kisswithafist ]
  12:51p
  Kafija
  Šobrīd kafiju gatavoju, aplejot krūzītē. Problēma – kafija ir par karstu, lai uzreiz dzertu. Labākie risinājumi problēmas novēršanai, kas neatšķaida kafiju (t.i. piens vai ledus nederēs)? Šķīstošā kafija arī nē. Skatos kafijas aparāta virzienā, bet ļoti negribu ar kapsulām un ļoti negribu maksāt 500 eiro. Ir varianti, vai arī jāsamierinās? Paldies visiem un produktīvu dienu :)
  pajautaa
  [ adirred ]
  10:28a
  grāmatas
  Kurš ir labākais latviešu grāmatu veikals internetā, kurš sūta grāmatas arī uz ārzemēm?
  Wednesday, July 1st, 2020
  pajautaa
  [ mazaa_zive ]
  9:05p
  Laivošanas pieredze
  Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.
  pajautaa
  [ presiite ]
  8:11p
  datora upgrade
  Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
  Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.
  pajautaa
  [ kisswithafist ]
  5:45p
  VPN?
  Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).
  Tuesday, June 30th, 2020
  pajautaa
  [ zivs ]
  10:35p
  android stream app
  Kāds apps derētu, lai fočējot vai filmējot, tas vienlaicīgi sūtītos prom uz citu nesēju (epastu, cloud, hoč telefona adresātu), lai fiksēto nevar izdzēst, iegūstot manu ierīci? Android
  (saprotu, ka var fb vai whatsapp atvērt kontaktu un sākt ierakstīt, bet būtu labi kāda panikas poga uz ekrāna, ja jāiesaistās nejēdzībās, un vislabāk netraucējot nevienu no kontaktiem)
  pajautaa
  [ qgmr101 ]
  3:48p
  USA karogs
  kur var nopirkt USA karogu Rīgā vai pierīgā?
  Monday, June 29th, 2020
  pajautaa
  [ samantta ]
  8:13a
  Labs zobārsts Rīgā
  Labrīt!

  Vai kāds varētu ieteikt pēc pieredzes labu zobārstu Rīgā, lūdzu? Dzīvoju UK, taču esmu pamanījusies pa karantīnas laiku iedzīvoties vairākās zobu problēmās (jāplombē caurums, jātīra saknes kanāls jau sen tīrītam zobam un jāliek kronis utt.) Šeit šobrīd netieku pierakstā pie neviena zobārsta, tāpēc domāju vai doties mājās ir variants. Liels paldies.
About Sviesta Ciba