- laiks un miegs
- 2/4/07 11:03 am
- Nu lūk, nevaru noformulēt savu domu par laiku un gulēšanu, bet tas izklausās aptuveni tā, diennaktī ir 24 stundas 8 stundas cilvēks guļ, 8 strādā 8 dzīvo sev vai dara ko citu, ar to ir par maz, ja ņem vērā, ka cilvēks noguļ pus dzīvi. Guļot mazāk nekā vajag, kaut vai 4 stundas diennaktī, viņs nokauj savu organismu. Noskanēja modinātājs desmitos, pārliku uz 11, respektīvi, tikai nieka stundiņu ilgāk gibēju pagulēt un iznāca tā, ka laiks izstiepās un es jau ieskatījos pulkstenī vai nav jau kādi divpadsmit vai vairāk. Vienā stundā miega varētu ietilpt, piemēram, 4 stundas, laiks netiktu zaudēts, tādejādi dzīvošanai atliktu vairāk. 24 stundām būtu klāt noteikts "neredzamo" stundu skaits. Citdimensija, es guļu stundu, bet paralēli esmu nogulējis četras stundas.
- Current Music: ņaud kaķis
- 8 commentsLeave a comment
- 2/4/07 11:55 am
-
kamdèlj Tu skaiti laiku..? Tas ir viens vesels..!
- Reply
- 2/5/07 07:21 am
-
ja man jaaceljas 7 un es neemus liciigi gaajis guleet, nekas cits neatliek kaa vien skaitiit laiku, kad es to nedariiju kaadu ilgaaku laiku, aktiivi dziivoju, tad attapos slimnicaa ar to sasodiito trubu : ))) tas laikam liek aizdomaaties par parastaa cilveeka bushanu, bet citaadi, protams. visss ir forshi. sapnji, speeks.
- Reply
- 2/4/07 12:41 pm
-
lst
Jā, tad vēl varētu, ka guļ minūti, bet paralēli noguļ stundu..
Vakar naktī tieši skatījos info par miegu un izvairīšanos no tā - esot diezgan dārgas tabletes (kaut kādi pārsimsts dolāri par 30), kas ļauj 8 stundu vietā gulēt 4 stundas. Cilvēki tuvojas 24/7 režīmam, bet tas, iespējams, tikai padarīs gulētājus par sliktāku darba šķiru. - Reply
- 2/5/07 07:24 am
-
shoriit atkal taa bija, likaas ka nogulju pusstundu, bet izraadiijaas tikai divas minuutes.
- Reply
- 2/5/07 07:50 am
-
lst
Šī tēma bija apspēlēta filososfiska virziena multenē Waking Life (kur tā bija paņemt a no nez kāda raksta). Galvenā doma - minūtē cilvēks var redzēt tos daudzos krāsainos sapņus un tā tālāk, tad 9 minūtēs, iespējams, ir iespējams redzēt visu savu dzīvi. Un 9minūtes laikam bija tas laiks, cik ilgi smadzenes turpina darboties pēc nāves.
Bet par to laika maiņu - mēs uztveram nomoda laiku tik lēnu, jo smadzenes pieraksta daudz vairāk informācijas, nekā miegā.
Reti kad mēs varam atcerēties, teiksim, paklāja tekstūru istabā, vai temperatūru. Bieži vien sapņi sastāv vispār no tēliem, tikai sejām un kontūrām, vai tikai sajūtām.
Manuprāt, ja cilvēks piefiksētu tikai kādas simts reizes mazāk, arī nomoda laiks paietu daudz ātrāk [un līdzinātos sapnim]. - Reply
- 2/4/07 02:42 pm
-
laikaposmā no 21:00 - 23:00 [jeb no 22:00 - 24:00?] anyway,tajā laikaposmā stunda skaitās dubultā.tb,pa tām divām stundām Tu tipa noguli četras... bet lai kā es gribētu - es nespētu gulēt tajās stundās,jo nakts man šķiet daudz patīkamāka,lai paliktu augšā...tad ir sajūta. un manliekas,tā ierāmēšanās ar "noteiktu stundu skaitu,kas jānoguļ " ir galīgi garām... organisms taču zin .)
- Reply
- 2/5/07 07:23 am
-
jaa, nakts ir patiikama, bet tas sasodiitais laiks, plkst 7 no riita ar pirmo modinaataaju 6:30
grpzi kaa gribi, bet 23, 24 nekad itk un taa aiziet guleet nevar. taadeelj vajag citas dimensijas, paraleelo laiku. ek. jaa, organisms zin, truba plaushaas. es nezinaaju. night is always joung, lai arii ka nepretotos miegam. - Reply
- 2/5/07 07:28 am
-
un tas vairaak gan pie smagaaka rezhiima. citaadi veel var izgroziities.
- Reply