ratatoska

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

14th November 2019

virginia_rabbit @ 11:41pm: Simo: cilvēkus vajag stiprāk samīļot, un es taču esmu cilvēks
bumsiic @ 4:13pm: Ir brīži, kad darbā lieku klusumu tālrunim, īpaši, ja gatavoju lēmumprojektus...ir brīži, kad no rīta pusastoņos uztaisu kafiju, pussešos vakarā to izleju un izmazgāju krūzi...kristīgi. Ir visādi...un tā tam jābūt...bet ar visu to var būt tā, ka vibrē tālrunis, redzu, ka zvana kolēģe, kuru neesmu redzējusi nu jau divus gadus mazliet kavējos. Jo tā īsti čalot nav ne vēlmes, ne spēka. Bet, ja esmu sadūšojusies un otrā galā dzirdu kaukšanu un šņurkāšanos...un cilvēks nevar līdz galam izdvest, kas tad ir uz tās sirds, līdz man jau paliek aukstas kājas, burot drāmu galvā, es varu arī palikt īgna...izrādās, jāglābj, jo pēc vienpadsmit dienām jānodod kvalifikācijas darbs...un nav pabeigts....
Uz manu jautājumu, ko nozīmē - nav pabeigts...dzirdu klusu - nu ir teorija...!!!!!!
Kāpēc es nevaru pateikt - nē mīļā sirds...ņem akadēmisko,domā...nu, kāpēc man šūpulī nav ielikts vārds - nē!
virginia_rabbit @ 3:50pm: Kad es Sabīni ņemu uz rokām, parasti saku: mana dirsiņa mīļā, mazā krupenīte, neglītā meitenīte, skaistulīte.
Viņa ir skaista kā baroks!
ingmars @ 1:14pm: kas ir zinātne
Zinātne nav vienkārši daži pētījumi, zinātne ir ļoti daudzi pētījumi.
ingmars @ 1:03pm: nekrologs
Biologs, teologs, mikro-mikrobiologs. Domājat, viņi tic Velnam? Ņihuja – Dievam tic. Tāds ir viņu spēks!
ingmars @ 12:57pm: ļoti stulba
Magnolia ir viens no stulbākajiem cibas lietotājiem.
ingmars @ 12:47pm: gudrs, kas gudrs
Gudrā māja ar ierīci.
snauts @ 9:52am: Oh, no, no, no, I'm not judging people, I'm just classifying them.
virginia_rabbit @ 12:42am: Kad bērni aizmieg, Sabīnīts pilnīgi izmisumā metas pie manis, apguļas uz krūtīm, piespiež mazo pliko galviņu pie sirds un skaļi sūdzās

13th November 2019

pavisam @ 9:18pm: Esmu ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ļoti nogurusi.
Un neviens "ļoti" nav copy-paste.

Pirmo reizi konsolidējāmies jaunajā tūlī.
Noziedoju veselu dienu, uztaisot ekseli, kuram vajadzētu palīdzēt sagatavoties un ietaupīt nenormāli daudz laika, ja seko instrukcijām.

Ar Fredriku pa kluso vienojāmies, ka paralēli taisīsim pa vecam. Visvarenajā ekselī.
Tas, protams, nozīmēja man un viņam papildus darbu.
Toties noslēdzāmies laikus.

Man ir 9 galvenie. Es zināju, ka:
- 3 neuzdos nevienu jautājumu;
- 2 varētu kaut kur aizķerties;
- 3 no tiem nesapratīs, kas jādara;
- 1 nepaspēs laikā.

Sausais atlikums:
- 3 pabeidza, neuzdodot nevienu jautājumu;
- 2 aizķērās aiz valūtas starpībām, atteicās iesniegt un dabūju pārliecināt, ka nevar izslēgt starpības pat teorētiski;
- viens manā ciešā uzraudzībā salika, salika nepareizi, līdz pusnaktij bakstījāmies, kamēr bija pareizi un paziņoja, ka sapratis ideju;
- viens (man par lielu pārsteigumu) salika bez jautājumiem;
- viens nesaprata, kā salikt tabulu, līdz tūlim netika;
- viens salādēja ne tā perioda datus, visu dienu strādāja uz tiem un rīt (dienu pēc termiņa) pārtaisīs visu no nulles.

Izrādās:
- ja norāda instrukcijā "atlasīt periodu" un piemēra ekrānšāviņā ir septembris, liela iespēja, ka kāds atlasīs septembri. Pat, ja slēdzam oktobri.
- ja no saraksta jāizvēlās uzņēmuma kods (9008) un periods (1910), un tad jāizveido importa fails ar nosaukumu kods atstarpe periods, liela iespēja, ka kāds izveidos SIA "XXX" 1910. Kāds cits 9008 31102019.

Secinājumus labāk izdarīšu, kad izgulēšos, jo patlaban šķiet, ka daži te ir lieki...
viipsna @ 8:59pm: Āāāā, franči. Nu jei bogu, vismaz puse no maniem franču pasūtījumiem (tas ir, personalizētas mantas, kurām jāizdomā gan vāka dizains/krāsas/teksts, gan saturs) nāk ar informāciju personalizācijai skaidrā franču valodā. Un es nemaz netirgojos kādās franču handmeidistu lapelēs, bet gan pavisam parastā Etsy (kas skaitās starptautisks, bet angliski runājošie jūzeri ir kādi 80%). Un man ir norādīta valsts, kur atrodos, un mans vārds nekādi nevedina uz domām, ka man ir kaut mazākā saistība ar šo mega-nāciju.
Nu srsrly, vai kādam latvietim ienāktu prātā pasūtīt francūzim ko personalizētu un sniegt paskaidrojumus latviski? Pat ne paralēlā visumā ne!
Jā, ir google translate, un es protams tieku skaidrībā, ka viņu divgadīgajam Victor vajag grāmatu ar tumši zilu vāku, zaļiem un dzelteniem burtiem, un iekšā lai būtu lapsa, kāds auto vai veļuks, bet.. kāpēc?
Ja nu man kādreiz ir kāda neskaidrība un es angliski rakstu, sākumā atvainojoties, ka nemāku sprancūziski, un turpinu ar jautājumu, lielākoties man atbildēs.. tādā pat franču valodā.
Vācieši arī tā mēdz darīt, bet daaaaudz retāk. Dažreiz kāds spānis.
chimera @ 3:22pm: gada kopsavilkumiem vēl mazliet par agru, bet čista ir skaidrs, ka cilvēki, kas visvairāk un neatgriezeniski šogad ietekmējuši manu domāšanu, tātad dzīvošanu, ir avralavral un deju indietis. paldies!
kisswithafist @ 11:46am: And baby I miss doing nothing the most of all.
tvarj @ 10:40am: mīļie draugi ar savām kolosālajām miniatūrām tv.

https://www.facebook.com/simtsgramikulturas/videos/2207223722904490/
virginia_rabbit @ 9:59am: pamodināts bērns ir bērns no elles - šorīt E mūs pasūtīja ar visu vārdadienas dāvanu un svecēm
honeybee @ 12:03am: Nu jau vakardienas hailaits, Kvinsijs Gario: "But I'm a kitty-cat!" ^.^

(jes, tas esmu es, aiziet uz erudīta cilvēka lekciju, kur vajadzēja sēdēt un pierakstīt gadskaitļus/idejas/autorus, bet ko es pierakstu? šito te)

12th November 2019

virginia_rabbit @ 7:01pm: Ingmārs: varētu nopirkt kapu un tur darīt kaut ko citu
barbala @ 1:01pm: ja (ne)sākas suitu (ne)sāgas
Rau, kādvakar mani dīdīja kāre pēc piedzīvojumiem un sen nebija būts Liepājā un pastellēju es greznu (nu, suiti ir zīmols tomēr) kaķi maisā- biļet's uz LSO/VAK un citu kopdarbu, par operuzvedumu Suitu Sāga sauktu.
Kaut kas mani darīja bažīgu, teiksim, relatīvi pieticīgā publicitāte ap notikumu, tādu kā tīzerīšu trūkums mēnesi pirms, bet vai tad nu es nezinu, ka mākslai vajag intrigu, laiku, nopirku biļetes, likos mierā, kaut arī relatīvi izvairīgā insaideru atbilde nepaslīdēja bez ievērības.


Long story short: šis notikums lieliski nostiprināja vairākas atziņas.

Pirmkārt, ir pilnīgi normāli, ka reizēm arī/pat ģēnijiem un/vai teicamniekiem nesanāk. Vienkārši- nesanāk un piedosim to vispirms katrs sevm savam ģēn/teicamn. inside un tad VAK un MSirm., jo tā drīkst būt un tas ir normāli. Reizēm nesanāk. Jo nesanāk. Un viss.

Otrkārt, dramaturgs, tāpat kā režisors, tās ir profesijas, arodi un nevis sirdslietas un hobiji, ar "es interesējos par novadpētniecību, tātad, varu iestudierēt visu to, par ko interesējos"- ar to ne-pie-tiek.

Ja svērtu un vienā kausā saliktu Dubru, Sirmo, VAK un orķestri, kas visi tomēr ir skoloti profesionāļi, viņi strādā par to, par ko saņem naudu, bet otrā ieliktu šī notikuma amatieru masu: mācītāju- godavīru, režisoru LL, kurš bija absents arī savās darbībās, citus, arī LDzintara apkopēju kolektīvu, kas šķiet pametis šo iestādi jau sen (es citreiz būš gatavāka skatīties uz labi izgaismotu, bet šaušalīgi netīru (nobružātu) skatuvi (gribējās antraktā ātri noieties ar mitru lupatu vismaz)); zinu, ka labu cilvēku un suiteni, bet ne kostīmu mākslinieci, ā, scenogrāfa nebija, jo "te naU jau to gArdīņu" (tā teica netālsēdošā prominence, jums labāk nezināt, kura),
lūk, ja svērtu, tad amatieru kopsvars krietnos profesionāļus ievilktu krietnā pazemē, zem ūdens pavilktu, ko arī, nesvērti un brīvi, ar palētu patosu izdarīja ar notikuma saturu un formu un pēcsajūtu.

Treškārt, atvainojos, bet godavīri- mācītāji tomēr lāga neder par dramaturgiem arī tāpēc vien, ka to pasaule ir gluži dzidra un tīra, jo garīgums un operējošais ietvars ir sacīsim, no laicīgā notīrīts, taču patiesa, dzīva "laicīgā trūkums" ļauj radīt ārprātīgi seklas un klišejiskas, lai neteiksu, ka smieklīgas drāmas un varoņu raksturus, personas; par naratīvu nerunājot: valodas, vēstījumu un tēlu korpuss bij pasprucis no krāsojamās grāmatiņas īpaši mazām avīm, bildu ābece īpaši tumšiem pakšiem, bet nu, varējām atkārtot dažas liturģijas un svinēt ziniet, īso laulības priecu. (bērnībā arī taču mazām meitenēm patika spēlēt kāzās, to darīja, uzliekot virtuves aizkaru par plīvuru un mendelsona plati un kožot kaut kur iekārtā ābolā, ček).Īsumā, normāls, cauruncaur izstrādāts feileris. Tā gadās. Visi izgāžoties augam vislabāk.

Es tikai nudien nesaprotu, kāpēc citi apmeklētāji cēlās kājās un mēģināja ovāc-ēt, jo tas ir tik bīstams viltus laipnības signāls, ka "tikai iedrošinās" un to nu neviens lāga nebūs pelnījis, ne vēsture, ne suiti, ne sāgas, pat ne krietni mācītāji ne.


p.s. ēdiens bija pieklājīgs(c)

11th November 2019

virginia_rabbit @ 11:15pm: Simo: Kaķītis ir no citas plastmasas nekā mēs

Simo (redzot, ka kaķis mazgājas): viņam garšo mugura
kisswithafist @ 8:00pm: Kāpēc Wordam nepastāv funkcija "unfuck everything you just did"?
lavendera @ 10:38pm: Tā arī nepajautāju zobārstam, ko dentisti dara ar beteles košļātāju zobiem. Spriežot pēc ielās redzamā - neko.
virginia_rabbit @ 2:09pm: Eižens čatā ir tik šausmīgi mīļš
virginia_rabbit @ 12:56pm: kafija nr.4
es joprojām netieku pie īstajiem vārdiem
ingmars @ 10:55am: viņa darbības dēļ ir smagas sekas!
Tas ir skatīts miljoniem reižu visā pasaulē, un to nekad nevajadzēja pārraidīt tiešraidē!
honeybee @ 10:38am: Love hunt me down
I can't stand to be so dead behind the eyes
And feed me, spark me up
A creature in my blood stream chews me up
Current Music: Daughter - Touch
Powered by Sviesta Ciba