"Laime · tur · vien, · kur · miroņi · trūd · - · lūdz · Dievu, · lai · piesūta · trieku!"


Post a comment

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Jānītis žēlabas II
ir pagājuši gandrīz tieši pieci mēneši, kopš mani moka jānītis.
Jānītis man sagādāja valentīndienas pārsteigumu - sudraba rokassprādzi (diezgan neveiksmīga izvēle, bet viņš par to izgāzis palielu piķi un viņš tādu bija novērojis citām dūdām rezultātā nopsriedis ka man arī patiks. nu patīk jau, nedaudz.) un kartiņu kas vēsta 'For my wife. we fit together as a jigsaw puzzle'. protams, ka joks.
Vēl jānītis nepārtraukti klāsta ka ir iemīlējies (manī protams), un šķiet pats tam visā nopietnībā tic. Un es kā lielum lielā muļķīte klāstu viņam šo pasaciņu atpakaļ pāris man nelabvēlīgu apstākļu dēļ - viņš to uztvertu uzspīlēti emocionāli sāpīgi, ja es to nedarītu, un viņš dzīvo man pretējās durvīs un dzīvos līdz vasarai.
Jānītis ir ļoti greizsirdīgs. Uz kursabiedriem, uz vali (kas ir gejs), uz visiem latviešu vīriešu draugiem un vispār visiem vīriešiem šajā pasaulē.
Jānītis grib lai es kļūstu par viņa draudzeni. Kas nenotiks sekojošu iemeslu dēļ:
a)jānītis joprojām ir pajauns, pastulbs un man nav ar viņu nekā kopīga atskaitot sadzīvi un gultu, b)jānītim ir īpašais gold member abonoments web lapai 'shots of come' un 'all porn for u' un vēl pāris desmitiem citu līdzīgu lapu, kas uzcītīgi konkrētās vakara stundās kar manu interneta pieslēgumu, c) jānītis viennozīmīgi wanko par daudz, vismaz 3 līdz 5 reizes dienā, d)sekss ir palicis nožēlojams, šķiet es atceros vēl kaut kādas mistiskas atmiņas, kad es pat šķiet izbaudīju šo pasākumu. bet tagad es jūtos vai nu kā trušu māte vai baļķis, e)jānītis mani vispār vairs neizraisa (man ar viņu vienkārši negribas gulēt), f)jānītis melo gan par niekiem gan par nopietnākām situācijām un nu manā sievišķajā pārspīlējumā šķiet ka viņš melo par visu.
Es zinu ka viņam patīk mana kursabiedrene. lai nu būtu. tas nemazina manas kursasbiedrenes vērtību manās acīs, jo viņa ir sakarīga dūda, switched on, ka te saka. Un mēs daudz apgrzamies viena otras sabiedrībā. Jānītis tic, ka es veidoju intrigu caur viņu.
Jānītis man reiz paprasīja, ko es par viņu domāju - es atbildēju, ka viņam neticu un arī īsti negribu ticēt, ka mani kaitina, ka viņš pārmet man kontaktu ar vīriešiem un tikmēr pats koļī citas dūdas, izklaidējas un iespējams pat guļ ar viņām. Pat tad kad es viņu iespiedu stūrī un viņš atzinās ka viņam patīk (viņš ar viņu ir apsēsts, sēž viņas feisbukā (ekviv. draugiem lv profilā) no rīta līdz vakaram) tā A gal,kursabiedrene, un es viņam biju nostāstījusi kas man viņā nepatīk, viņš mani pasūtīja (šī daļa man reibjas visvairāk, tieši tas mirklis kad viņš mani pasūta pāris mājas tālāk - negrib bučoties un apskauties un vispār runāt), pirmā lieta ko viņš mēģina izdarīt ir sakoļīt uz to vakaru A gal, kura dzīvo blakus blokā. Viņš nejauši bija atstājis saraksti vaļā uz kompja un ko man vēl vairāk vajag, lai to izlasītu. Ehh, ak, es, sievišķis.
Jānītis man pārmet ka es domāju par daudz.
Un vispār es gaidu brīnumu no debesīm kas mani piespiedīs nežēlīgi sāpīgi apbēdināt Jānīti un pateikt viņam sejā, ka viņš man vairāk nepatīk, un ka vislabprātāk es viņu nekad mūžā vairs neredzētu.
nu labi, varbūt ne tik traki, bet es ļoooooti nožēloju ka sāku ar viņu gulēt. kaut jel mēs būtu tikai draugi.
* * *

Read Comments

* * *

Reply to this entry:

From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.