Pienasieva
Pienasieva
- Valsts apmaksātie izmeklējumi, par kuriem man nav ne jausmas
- 6/19/26 01:39 pm
Tev, cibīt, ir?
Es gaidu, kad man pastkastītē iemetīs uzaicinājuma vēstuli/-es un brīnos, kāpēc tās nepienāk un nepienāk, līdz daktere kaut kādā savā sistēmā atrod, ka valsts nosūtījumi tur karājas jau kopš pērnā un aizpērnā gada.
Viņa: "Jums tiem bija jāpienāk uz e-pastu." Es: "Arī uz e-pastu nav bijis."
-
12 commentsLeave a comment
- 6/19/26 10:52 am
Noskatījos Spīlberga "Atklāšanas dienu". Sūckaukāc.
Nemēdz visa cilvēce uz ārkārtas ziņām reaģēt, sastinguši un nemirkšķinot blenžot katrs savā telefona ekrānā (vai visi kopā teļļukā). Reāla reakcija būtu, ka daži kustas, daži cenšas ielūrēt kaimiņa telefonā, daži biksta sānos blakussēdošajam radiniekam un prasa "Kā tu domā, tas ir pa īstam vai mūs atkal muļķo?", daži jau analizē kadra tvērumu un tajā redzamo, un varbūt kāds prāto, ar kādu mērci to citplanētieti pagatavot un kā viņš garšos.
Eksaltācija un didaktika tajā filmā vienkārši šķīst pa visām vīlēm.
-
1 commentLeave a comment
- 6/17/26 09:31 am
Es kā parasti tikai pēdējā brīdī attopos, ka varētu deviņas dienas kaut kur vazāties pa ārzemēm, pārlieku netērējot atvaļinājumu, bet plāna nekāda un būs vien jāsēž Latvijā.
Ja tā padomā, ka zaļajā jaunībā varēja pulksten vienpadsmitos no rīta izdomāt, ka vajag aizšaut uz kaimiņvalstīm, un pulksten vienos jau būt uz trases un stopot turpu ar gandrīz tukšu maku un sviestmaizītēm somā...
-
3 commentsLeave a comment
- 6/15/26 08:54 pm
Tikko biju lieliskā pieaugušo nometnē, vai nav kāda vieta, kur atrast visas Latvijā notiekošās vasaras nometnes pieaugušajiem?
-
6 commentsLeave a comment
- 6/15/26 06:11 pm
Ienāca prātā - ja jau britu un citu vēsturisku karaļnamu personāžus tagad filmās tēlo ļoti tumšādaini cilvēki, vai mēs drīz sagaidīsim, kad filmās par karu ļoti tumšādainiem cilvēkiem piešķirs tādas lomas kā Hitlers, Gēbelss un esesiešu sievas?
-
1 commentLeave a comment