friends [entries|archive|friends|userinfo]
Nyamo

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Komunalka un teritorijas, rīts [Oct. 25th, 2016|04:15 pm]

217
Laikam jāceļas.
Jātaisa kafija un brokastis, kamēr virtuve brīva, jo 17os sāk rasties mājās pirmās mājasbiedrenes.
Tad jāiet dušā, jo 18os nāk mājās meiča, ar ko es dalu vannasistabu.
Tad kkad jāiet uz darbu.
Link2 comments|Leave a comment

adjusting [Oct. 25th, 2016|01:25 am]

saccharomyces
vēl es pēdējā laikā domāju par kaut kur ieraudzīto citātu par "knowing the difference between those who spend their free time with you and those who free up their time to spend it with you" un to, kā tas attiecas uz manu dzīvi
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 24th, 2016|05:17 pm]

saccharomyces
darbā izlasu par to, kā pazīstamiem, lieliskiem cilvēkiem neiedod stipendijas, kas krietni sarežģī materiālo stāvokli - vienam pat tiktāl, ka jāņem akadēmiskais gads, un es nevaru par to mazliet neraudāt. es nekad neesmu bijusi tādā situācijā, jo līdz brīdim, kad man bija jāsāk studēt, vecākiem jau sen bija izdevies izlauzties no manas bērnības nabadzības. mana mācīšanās pieredze ir bijusi priviliģēta, es esmu varējusi pilnībā koncentrēties uz to, kas jādara, neraizējoties par to, vai man būs, ko ēst. man nav jāmaksā īre par dzīvokli, kurā dzīvoju bez piespiedu mājasbiedriem, jo tas pieder manam tēvam. es strādāju divos darbos, kuri abi man no sirds patīk, un kuri, ja es neļautu tam notikt, arī neizsmeltu pilnīgi visu manu dzīves enerģiju. es varu atļauties veltīt laiku vaļaspriekam. es varu atļauties aizbraukt brīvdienās.

es reizēm nespēju tikt galā ar pretrunīgajām sajūtām, ko par šo jūtu - milzīgu pateicību par to, ka tā ir, un vismaz tikpat milzīgu vainas sajūtu, ka man tā ir, kamēr citiem tā nav. un šis ir vēl viens ķieģelis manā nost jaucamajā berlīnes mūrī, konstantajā sajūtā, ka man ir kaut kā jāattaisno sava eksistence. ja jau man ir tik daudz dots, tas noteikti ir jānopelna. ir atkal un atkal jāpierāda, ka visi tie resursi, kas manī ir ieguldīti, nav izšķiesti vējā. ir JĀCENŠAS, par visām varītēm, nepārtraukti, nedrīkst vienkārši dzīvot, jo ir tik daudz cilvēku, kuriem tāds luksuss - vienkārši dzīvot - nav pieejams.

kaut kas ar šo nav kārtībā.

bet es nevaru izlikties, ka nevienlīdzība un netaisnība nav ļoti reāla. un, lai gan es zinu, ka tas ir joks, man laiku pa laikam atmiņā uzpeld kaut kur lasīta frāze - "if you're not a part of the solution, you are probably a part of the problem" - un tad man liekas, protams, ka tas ir mans pienākums mēģināt atrast veidus, kā visiem citiem, kuri nav finansiāli tik labi nodrošināti kā es, tādiem kļūt. bet es nezinu, kā to darīt. es varu turēt acis vaļā un dalīties ar potenciāli noderīgiem stipendiju un darbu piedāvājumiem. es varu skolā ar jauniešiem runāt par tēmām, kas mudina viņus redzēt un nosodīt šo nevienlīdzību, par potenciāliem veidiem, kā to mazināt. es varu domāt par to, kā mans patēriņš ietekmē pasauli, un rīkoties tā, lai neveicinātu nabadzību. es varu maksāt nodokļus un cerēt, ka sistēma kādreiz efektīvi organizēs to izlietojumu tā, lai visiem tiek nodrošināta pamata vajadzību apmierināšana. es varu balsot un cerēt, ka no tā ir kaut kāda jēga, es varu parakstīt petīcijas un iet piketos, es varu ziedot, kad man pašai kaut kas paliek pāri, es varu izmaksāt saviem draugiem lietas, bet tas viss ir huiņa. jo tā es nevaru panākt, ka visiem ir tik laba dzīve kā man. un es arī, godīgi sakot, vairs nepavisam negribu, lai mana dzīve nebūtu laba, lai gan tas varbūt būtu izcils risinājums vismaz vainas sajūtai. man, šo rakstot, burtiski sāp sirds.

sistēmiskas pārmaiņas uz labu, kur viņas ir? labi, skaidrs, ka tagad ir daudz labāk, nekā ir bijis, bet tik un tā. nav ok.
Link4 comments|Leave a comment

. [Oct. 23rd, 2016|10:52 pm]

juriic
They said that the earth is flat.
They said that a man can`t fly.
They said that where is a force there must be an opposite force.
They said that something must be consumed to create energy.
They said that life can`t survive in space.
They said there is no god.
LinkLeave a comment

. [Oct. 23rd, 2016|10:49 pm]

juriic
[Sajūtas | touched]
[Skaņas |Axel Flovent - Forest Fires]

kā jūra krastu.
kā asaras acis.
LinkLeave a comment

roadside assistance [Oct. 23rd, 2016|06:56 pm]

217
saved by the AA
LinkLeave a comment

[Oct. 23rd, 2016|08:04 pm]

lizii
[Tags|]
[Skaņas |Don McLean - Vincent ]

This world was never meant for one as beautiful as You...
LinkLeave a comment

es [Oct. 23rd, 2016|05:22 am]

juriic
[Sajūtas | impressed]

vispār nejutos dīvaini kad mēs gājām ar Sašu sadevušies trijatā.
LinkLeave a comment

murakami taisnība [Oct. 23rd, 2016|01:43 am]

saccharomyces
dejo
dejo
DEJO!

💚💚💚 queer party
LinkLeave a comment

Black Mirror [Oct. 22nd, 2016|11:17 am]

217
ahh, Black Mirror jaunā sezona ir netfliksā :)
man kā reiz jāiet laukā no mājas drīz. citadi es nozustu uz n stundām tur.
LinkLeave a comment

tējas un sarunas [Oct. 22nd, 2016|02:11 am]

saccharomyces
laimīgs zvēriņš
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|08:16 pm]
evia
Nothing's gonna hurt you, baby
LinkLeave a comment

ballīte [Oct. 21st, 2016|05:18 pm]

saccharomyces
hosts mums atstājis pilnu ledusskapi (kurš atrodas vannasistabā/tualetē) alkohola ar komentāru, ka tie ir ballītes pārpalikumi, ko varam ņemt un patērēt
Link1 comment|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|01:15 pm]

saccharomyces
esmu sajūsmā par autobusa rudmašu klanu, ne tik daudz sajūsmā par nelabumu, kas mani māc. nez, vai es justos sliktāk vai labāk, ja būtu ēdusi kaut kādas brokastis, nevis tikai vienu gurķi
LinkLeave a comment

. [Oct. 21st, 2016|10:28 am]

juriic
Jānis: Vai tu domā, ka tas sirmais vīriņš tirgū bija homoseksuāls un viņa mazdēls bija homoseksuāls un viņš domāja, ka arī mēs esam homoseksuāli?
Juris: Jā.
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|09:32 am]

saccharomyces
pamodos 8.34, nogulējusi 5 modinātājus sākot no plkst. 6.00
autobuss - deviņos. pirmā darbība pēc pamošanās, kad sapratu, kā viss ir, protams, bija zvanīt taksim. tas bija foršākais šoferis pasaulē, jo, pateicoties viņam, es paspēju uz to autobusu, mēs aiztraucāmies līdz alfai, braucot pa visādām mazām sānieliņām, kamēr es sazvanīju luxexpress, uzzinot, ka tur ir pietura, un sarunājot, ka autobusa šoferis tiks informēts, ka tajā jāapstājas. tagad esmu autobusā ar nemazgātiem matiem un pidžammas džemperīti mugurā, bet paspējusi. man veicas, ha! tagad tikai jācer, ka nesākšu vemt, mēģinot busā pastrādāt, lai nebūtu tas jādara brīnišķīgo Tallinas brīvdienu ietvaros. katru šādu reizi uztveru kā pierādījumu tam, ka nekad nevajag padoties, pirms skaidri nezini, ka esi zaudējis. vienkārši mēģināt un skatīties, vai kaut kas sanāk.
Link4 comments|Leave a comment

Uzzinu pēdējais - debīli cietumsodi [Oct. 20th, 2016|01:33 pm]

217
Ir tāds foršs radio šeit: LBC - Leading Britain's Conversation. Ar interesantām intervijām un raidījumiem.

Šodien, piemēram, uzzināju, ka joprojām nav automātiski piešķirta noziegumu anulācija cilvēkiem, ko pirms 1967. gada, kad mainījās likums, notiesāja par to, ka viņi ir geji.
Vnk neiedomājami. Man liktos loģiski, ka uzreiz atlaistu brīvībā/dzēstu sodāmību, ja likums mainītos. Bet ir jau pagājuši vairāki desmiti gadu!

Bet es laikam dzīvoju uz citas planētas...
Link6 comments|Leave a comment

cringe [Oct. 20th, 2016|12:05 pm]

saccharomyces
šodien birojā ieradās vienas skolas atsūtīts šoferis, tāds pavecāks vīrietis, lai saņemtu Zaļo karogu. projāmejot viņš man novēlēja jauku dienu, sāka doties uz izeju, tad pēkšņi pagriezās atpakaļ, norādīja uz mani ar pirkstu un teica "un noteikti arī romantisku vakaru". es nervozi iesmējos un domāju WTFWTFWTF kāda viņam daļa gar manu vakaru
Link5 comments|Leave a comment

[Oct. 20th, 2016|02:06 am]
evia
Noskatījos RevolutionaryRoad. Oh, life :D
LinkLeave a comment

[Oct. 19th, 2016|10:18 pm]

saccharomyces
(..)a person is balanced only when what he shows of himself in public matches what he feels in the inside.
(..)
Most people's feelings are so mixed up that they can neither accurately feel nor act from their feelings. They rightly believe that they must control these disruptive inner impulses which might break out and do harm to themselves and others. It takes months of therapy before a patient can truly feel complete feelings and discriminate between acting out disordered feelings and acting from complete feelings. Once a person makes this discrimination he is free to live from his impulses. They provide the truest guide to how he can be himself in the world because complete feelings bring together thoughts and impulses into a single integrated expression.
(..)
Young children do not have answers - they feel. They live from their feelings. What happens to them is that they are forced to exchange feelings for answers. (..) As people grow up, their exchanges with the world become more complicated; they know more about what is happening around them and less about what is happening inside them. They abandon their feeling reality.
(..)
Without being in an integral state [of feeling], a person is insane. There are two states of being: balanced or unbalanced. There is no in-between. There is balanced feeling ir disordered feeling. Because many people have such good answers about themselves and their world, their insanity does not seem too insane. Armed with answers, they remain "adjusted" or "centered" or "well educated" or "sophisticated" or "misunderstood" or whatever their particular answer may be. (..) Once answers begin to be given up, then personal insanity becomes visible. Behind the answer is the insanity of not being in an integral feeling state, of having no meanings which arise from inside sensations, of no expression which matches inside with outside, of having no feeling connection to life.


//Joseph Hart, Richard Corriere, Jerry Binder, 1975, Going Sane: An Introduction to Feeling Therapy
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]