friends [entries|archive|friends|userinfo]
Nyamo

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

viss forši, bet [Jun. 22nd, 2018|11:37 pm]

saccharomyces
es reāli nemāku brīvdienas
Link3 comments|Leave a comment

Auto, auto, automobīli: 50 days to go [Jun. 20th, 2018|06:03 pm]

217
Pieteicos 9. augustā uz braukšanas teorijas testu.
Laikam jāsāk mācīties pa nopietno :D

Es nezinu, kā man tas izdosies ar savu pašreizējo smadzeņu kondīciju (un arī pa vidam ir nedēļu garas brīvdienas Francijā), kad pēc grūtniecības/dzemdībām, šķiet, ka kāds ir izgriezis ārā visus centrus, kas atbild par īstermiņa un ilgtermiņa atmiņu, un kamēr reakcijas refleksi ir stipri palēnināti. Bet, kas nemēģina, tas arī neko nedabū gatavu, un vienmēr jau var (izgāzties un) kārtot vairākkārt.
Lol:
LinkLeave a comment

Skopais maksā daudzreiz [Jun. 20th, 2018|12:22 pm]

217
0) Kādreiz man ļoti patika Google Fit telefona aplikācija, kas skaitīja noieto distanci un minūtes, bet, kopš pārgāju uz Iphone, sāku domāt par fitnesa trekeri, jo Apple Health man riebjas un neviena cita aplikācija nebija tik ērta, kā Google Fit, ko diemžēl uz Iphone nevar dabūt.

1) Kkad oktobrī vai septembra beigās es nopirku Misfit Shine 2, jo viņam no lētā gala bija labas atsauksmes, laikam pat uzrakstīju par to ierakstu, patika, ka ir ūdensizturīgs un arī aplikācija bija sakarīga, tikai, lūk, viņam nebija GPS, un, būtībā viņš skaitīja soļus pēc tā, cik daudz krata roku, kas bija ļoti kaitinoši, tāpēc pārstāju lietot (neizmēģināju iekārt kaklā, lai novērstu to, ka viņs skaita rokas kustības, jo es negribēju to darīt).

2) Aprīlī no amazona pa cēneri nopirku DIGGRO DB10 fitnesa trekeri, kas tāds lēts sūdiņš bija bez nekādam dižajām atsauksmēm, bet viņš īstenībā bija reāli salīdzinoši labs pa tādu cenu - iebūvēts GPS, baterija vilka vismaz nedēļu, ūdensizturīgs, un vēl viņā rādījās paziņojumi no mana telefona visi, whatsapp, fb, utt. Man patika. Lūk, tikai pēc mēneša viņam noplīsa siksniņa kopa ar skrūvēm no paša aparātiņa, tā ka neko tur vairs nevarēja salabot vai nomainīt. Un aplikācija bija šausmīgi vienkārša un padebīla.

3) Tad pirmdien R. pārnāca mājās no darba ar Huawei Band 2 Pro, kas jau biš dārgāka, kas izskatījās nedaudz jau cerīgāk, arī internetos viņai daudz kur bija labas atsauksmes, vienīgais, ka aplikācijas viņai jānovelk divas, nesanāca pamēģināt, kā šīs darbojas, izskatījās ciešami, jo viss bija forši līdz izgāju pastaigā. Ar ratiem. Ar rokām uz ratu roktura. Un man nekādi soļi netika piefiksēti, jo, acīmredzot, es nekustināju rokas, lol, un, izskatās, ka atkal soļi tiek mērīti pēc roku kratīšanas. Tā nu R. nākamajā dienā stiepa atpakaļ šo.

4) Un pārnāca majās ar Fitbit Charge 2, kas jau ir no biš dārgāka gala. Pagaidām patīk. Aplikācija ir nereāli forša, pielāgojama savām vajadzībām. Soļus/distanci/minūtes skaita arī tad, ja rokas ir uz ratu rokturiem nekustīgas, arī tad, ja telefons somā ir izslēgts. Neesmu iedziļinajusies, kā tas notiek, jo viņam nav iebūvēts GPS, iespējams, pēc pulsa, bet soļu skaits daudz maz saskan ar īstenībā noietajiem (lai arī man nav vajadzīga mežonīga precizitāte, aptuveni arī ir forši). Nav ūdensizturīgs, un uzrāda tikai telefona zvanus vai sms, kas pienāk uz telefonu, bet ne neta aplikāciju ziņojumus. Pieraksta arī miega fāzes, un smuki var redzēt, cik daudz gulēts. Var pierakstīt arī izdzerto ūdens daudzumu. Vienvārdsakot, pagaidām man ļoti patīk, redzēs, kā būs pēc kāda laika.
Link2 comments|Leave a comment

[Jun. 19th, 2018|09:53 am]

tapetes_puksts
spridzini tiltus un visu no jauna cel
LinkLeave a comment

[Jun. 18th, 2018|11:00 pm]

saccharomyces
[Tags|]

es šonakt murgoju, ka mani no mājām izliek kaut kādi sektanti, kuri tur (burtiski līdzko esmu izgājusi pa durvīm) sāk filmēt porno ar divām ļoti apaļīgām dāmām un kādu žiperīgu vīreli
LinkLeave a comment

modern family life [Jun. 18th, 2018|12:57 pm]

217

Bijām uz car boot sale tepat netālu, meklējām R. bijušajai dzimenē un viņas tagadējam dāvanas tēva dienā no R. sīkā un es te stāvēju, un izlikos, ka cītīgi bakstu telefonā kko, tāpēc tāds stulbs lenķis, taču īstenībā mēģināju neuzkrītoši nofočēt pabriesmīgo statueti. Kurā paralēlajā dimensijā tas ir kkas tāds, ko kāds gribetu turēt sev mājās uz kumodes?

Brīdī, kad aizvedām R. sīko uz viņa mājām, tieši tobrīd piebrauca arī R. bijušās otrs bijušais, kas bija pirms R., kurš atveda viņas meitu, R. sīkā vecāko pusmāsu, no brīvdienām pie viņa. Tobrīd man likās diezgan lol, divi bijušie piebrauc, atved sīkos, vienam busiņā vēl līdzi tagadējā es ar sīku zīdaini. Iegājām iekšā un tur vēl šiem ir daudz papagaiļu un divi suņi, bija riktīgs cirks un balagāns, bet nu ko, dažreiz ir labāk tā, jo visi ir laimīgi vismaz, nevis dzīvo kopā viens otru ienīstot.
Link4 comments|Leave a comment

the little things [Jun. 16th, 2018|10:33 pm]

saccharomyces
šovakar, mazgājot veļu, pēkšņi sapratu, ka rīt ir svētdiena, nevis pirmdiena, un sajutos teju neizsakāmi laimīga
LinkLeave a comment

[Jun. 16th, 2018|08:23 pm]

saccharomyces
[Tags|]

"pain pushes until vision pulls"
LinkLeave a comment

[Jun. 16th, 2018|01:41 pm]

saccharomyces
diezgan sentimentāli par apmierinātību ar dzīvi )
Link1 comment|Leave a comment

pasaku pasaule [Jun. 13th, 2018|06:21 pm]

saccharomyces
(..) un viņi dzīvoja ilgi un līdztiesīgi
Link3 comments|Leave a comment

[Jun. 12th, 2018|11:25 pm]

saccharomyces
pārrados no visas dienas darba izbraukuma un, gatavojot rītdienas darbavietas valdes pasākumam kūku, reāli debili apdedzināju trīs vidējos labās rokas pirkstus, jau tagad riebīgi sūrst, rītā droši vien būs pavisam sūdīgi, hahaha

bet vismaz darbdiena forša, par spīti dažiem pārpratumiem; un man arī dīvaini laba sajūta par to uzstāšanos, lai gan ppt pabeigt es celšos rīt sešos, jo man nav šobrīd gana daudz resursu, un viss, ko es patiesi vēlos, ir gulēt
LinkLeave a comment

[Jun. 12th, 2018|12:29 am]

saccharomyces
ir tikai pirmdiena, bet es esmu TIK gatava nedēļas nogalei. dodiet man, lūdzu, to tagad. ar vienu dienu bija par maz.

arī šovakar nepabeidzu prezentāciju, un atkal nebūšu izgulējusies, un rīt darbā visu dienu ir izbraukums, kam it kā būtu jābūt tiešām jauki, bet es labprātāk vienkārši gulētu līdz pusdienlaikam, tad pabeigtu to prezentāciju, tad izceptu valdes priekšsēdētājam solīto kūku un tad turpinātu taisīt atskaiti, kura jāiesniedz piektdien. jo ceturtdien jārunā tai metodiskajā forumā, un piektdien pēcpusdienā jādzied koncerts, es jau jūtu, kā šīs nedēļas beigās es spēšu tikai sarauties čokurā, raudāt un īdēt.
LinkLeave a comment

the secret to happiness and peace of mind [Jun. 11th, 2018|08:18 pm]

saccharomyces
a wholehearted, unrestricted cooperation with the unavoidable
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]