friends [entries|archive|friends|userinfo]
Nyamo

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jan. 21st, 2017|07:40 pm]
evia
Uznāca mazā dvēseles krīze un nogriezu ar virtuves šķērēm matus, un cauri naktij devos uz lv/lt robežu, lai varētu dot apmierinājumu prāta mānīgajām sajūtām par iedomātu līniju šķēršošanu.

Pārlasu Remarka MelnaisObelisks. Biju pavisam aizmirsusi, cik viņa grāmatas ir patīkama brīvā laika literatūra.
LinkLeave a comment

The Theory of Everything (2014) [Jan. 21st, 2017|08:28 am]

217
Esmu pagaidām noskatījusies pirmo pusstundu un jau paspēju vairākkārt nopiņņāties. Jau kādu laiku gribēju noskatīties, bet atliku, jo šķita, ka tā būs.
LinkLeave a comment

[Jan. 21st, 2017|01:02 am]

saccharomyces
sajūta, kas man ļoti nepatīk: saprast, ka nevaru aizmigt tādēļ, ka gribas ēst
Link3 comments|Leave a comment

[Jan. 20th, 2017|02:52 pm]

saccharomyces
reizēm man šķiet, ka, darot grūtas, bet labas un vajadzīgas lietas, piemēram, konfrontējot problēmas vai mēģinot mainīt uzvedības modeļus uz veselīgākiem, es kļūstu pat fiziski skaistāka. protams, es saprotu, ka tas saistīts ar pakāpeniskām attieksmes pārmaiņām pret sevi, un visdrīzāk nekā neatspoguļo realitāti, bet vienmēr uz brīdi tam nedaudz noticu, un tas nāk kā milzu pārsteigums un rada sajūtu par kaut kā maģiska klātesamību pasaulē.
Link11 comments|Leave a comment

. [Jan. 20th, 2017|10:13 am]

juriic
tāda sajūta, ka es plēšu vaļā pasauli.
LinkLeave a comment

. [Jan. 19th, 2017|05:31 pm]

juriic
i dreamt of dynamic amount of parallax layers for my game.
LinkLeave a comment

[Jan. 19th, 2017|03:06 pm]

saccharomyces
[14:46:11] raiņa iedomu draudzene: HI
Man nav citu veidu, kā sazināties ar Jums tikai, lai nosūtītu jums šo e-pastu. Es esmu izmisumā un maniem sirds asiņo, kad es veicu ziņa, ka es ceru, ka būs jūsu uzmanību. Es esmu sazinoties ar jums šodien, jo taisnība, ka mēs nezinām, ko tas dara žests no manas puses. Mans vārds irMrs Van Tongerloo Chantal dzimis 12 MARS 1964 līdz LIERNAIS Beļģijā, bet kādu iemeslu dēļ, es varētu būt avantūrists, meklējot whatever.Iemesls, kas vada mani pie jums ir šāds: es iet caur savu kanālu, lai labdarības savā departamentā.
Tā ir dāvana kaut un tas sasniedz summu (€375,000). Ģimenes statuss ir tāds, ka man nav tiesības un vēl mazāk bērniem, uz kuriem es varētu iet šo mantojumu, un es tagad cieš no ļaundabīga smadzeņu audzēja es esmu nolemti drošai nāvei.
Tas ir iemesls, kāpēc es gribētu laipni un lai palīdzētu nabadzīgajām bērniem dot jums teica mantojums veikt šo labdarību.
Ja jūs piekrītat, es vēlētos, lai būtu šāda informācija:
"Jūsu pilns vārds,
"Jūsu kontakti,
"Mobilā telefona numuru un faksa ja iespējams.
Es lūdzu jūs, lai dotu ausi ​​uz manu priekšlikumu, jo es paļaujos uz savu nemateriālās un arī pareizu izmantošanu šiem līdzekļiem par šo darbu.
Fraternally,
Madame Chantal Van Tongerloo

[14:52:48] Krišjānis: izskatās, ka audzējs jau ir sasniedzis krietnus izmērus
Link7 comments|Leave a comment

[Jan. 19th, 2017|01:50 pm]

saccharomyces
[Tags|]

šonakt sapnī kopā ar vairākiem cilvēkiem, kas laikam bija mani draugi (bet neatgādināja nevienu no īstenības), izlasot no kaut kur atrastas grāmatas īpašu burvestību, nonācām ēnu pasaulē, viss bija tādas kā naftas vai darvas klāts un pustumšs, kā apmācies, un šai pasaulē mūs sagaidīja mūsu pašu ļaunie dubultnieki, kas vēlējās mums nodarīt pāri un neļaut atgriezties realitātē. realitātē atgriezties varēja, iesēžoties tualetes podā, un noskalojot sevi lejā kanalizācijā. pa to bija jāplūst salīdzinoši ilgu laiku, apkārt spīdēja zilgana gaisma un pretī triecās burbuļi, un skanēja klusināta zvaniņu mūzika. taču ļaunie dubultnieki mēģināja mūs atturēt no aizskalošanās, tāpēc mēs viņus iegrūdām tumšā lifta šahtā, kur tie gāja bojā, un varējām laimīgi sākt atgriezties. taču mums bija jādodas atpakaļ uz ēnu valstību, jo no tās nebija veiksmīgi varējusi izkļūt pēdējā no mūsu grupas meitenēm. šoreiz mūs tur sagaidīja politiķi - uzreiz nospriedām, ka, tātad, mūsu grāmata nav vienīgā ieeja ēnu pasaulē, un viņi arī ir tajā nonākuši, tikai citā vietā, un tādējādi radījuši savus ļaunos dubultniekus. ļoti spilgti atceros, ka tur konkrēti bija izspūrusi ināra mūrniece laškrāsas kostīmiņā, kas nikni skrēja mums pretī. es biju vistalāk iegājusi ēnu pasaules telpās, un mani biedri tikmēr jau bija pazudušo meiteni atraduši un gandrīz nonākuši tualetes podā. es izlēmu aizturēt naidīgos politiķus, tādējādi dodot saviem draugiem laiku atgriezties realitātē, bet, iespējams, upurējot sevi. turējos pretī politiķu gūzmai, un ar acs kaktiņu redzēju, kā tualetes podā tiek noskalota meitene, tad pa vienam abi pārējie glābšanas misijā ar mani nākušie biedri aizskalojas apkārt uz īsto pasauli. beigās tomēr izrāvos, iesēdos podā, nospiedu pogu, un caur ūdens šļakatām noskatījos uz to, kā ļaunie politiķi skrien un cenšas mani noķert, un tad jau redzēju vairs tikai zilo gaismu, burbuļus, drīz pamodos.
LinkLeave a comment

. [Jan. 19th, 2017|12:49 pm]

juriic
aizmigu ar telefonu rokā, skatoties fotogrāfijas.
nogulēju kaut kādas divpadsmit stundas. sen tā nebiju gulējis.
tagad mazliet vēss kā pēc kaut kādas hibernācijas.
LinkLeave a comment

ko es dzīvē noteikti negribētu [Jan. 18th, 2017|07:02 pm]

saccharomyces
izlasīju ne īpaši nopietnu rakstiņu par heteroseksuālas sievietes un homoseksuāla vīrieša laulību asv, kur visa cita starpā sieva neļauj viņam kniebties ar vīriešiem, un pati arī ne ar vienu neguļ. beigās autors to noformulējis visai radoši, bet šķiet, ka tā vispār ir, šis citāts varētu aprakstīt daudzu cilvēku romantiskās attiecības:

"In a way, Matt and J's relationship is the perfect love story for the modern era. No one's a good guy, no one's a bad guy, everyone's kind of bummed out, and the best-case scenario involves quietly holding onto pain with one hand while masturbating furiously with the other."

lūk, šis ir tas drauds, kuru es saskatu, cilvēkiem neesot godīgiem vienam pret otru, nenokomunicējot savas jūtas, vēlmes un vajadzības. a completely "meh" kind of a relationship.
Link6 comments|Leave a comment

Panzerkampfwagen [Jan. 18th, 2017|03:45 pm]

217
Skolā man ļoti riebās karu vēsture, tiklīdz tika runāts par kaujām, iestājās smadzenēs totāls tukšums, kaut cik spēju koncentrēties tikai tad, ja runāja par iemesliem, kādēļ karoja, vai kas notika karu rezultātā, bet ne ieročiem vai frontes līnijām. Īpaši šausmīgi riebās WW1 un WW2 frontes līniju pārbīdīšanās shēmas mācību grāmatās.
Nevarētu, teikt, ka tagad interesē daudz vairāk, bet pavisam noteikti, klausoties Sabaton, pāris dienu laikā esmu par visādu militāro konfliktu detaļām un tehnisko pusi uzzinājusi daudz vairāk nekā 12 gados skolas laikā.

Piemēram, klausoties Ghost Division,
Ghost Division

uzzināju par vācu 7. tanku divīziju. Vai klausoties Resist and Bite, par beļģu Chasseurs Ardennais divīziju, vai The Last Stand - par 1527. gada 6.aprīli Romā (the Sack of Rome, nav pie rokas latviski grāmatas, neatceros, kā tas bija latviski), utt.

Tas tā, vnk par ārējo vs iekšējo motivāciju.
LinkLeave a comment

Extreme commuting [Jan. 17th, 2017|04:46 pm]

217
[Skaņas |Sabaton - The Last Stand]

Uzdūros šim rakstam par being creative while commuting un šim par extreme commuting. Un tad vēl pāris vecākiem rakstiem par šo tēmu.

An extreme commute is a daily journey to work that takes more than 90 minutes each way.

Hah. Man vienā virzienā šobrīd uz darbu sanāk kkādas aptuveni 70-80min (un tas ir dzīvojot Londonā). Gandrīz ietilpstu kategorijā. No aprīļa pavisam noteikti :)
Link2 comments|Leave a comment

patiesība [Jan. 17th, 2017|05:12 pm]

juriic
es tā arī nenoskatījos to jauno šerloku, bet mēģināju un man nepatika.
LinkLeave a comment

. [Jan. 17th, 2017|02:04 pm]

juriic
jútu to zvaigzni dzimstam
LinkLeave a comment

love-lark [Jan. 17th, 2017|06:49 am]

saccharomyces
es vienmēr uz visu iespējamo esmu cēlusies pēdējā brīdī un nekad neesmu sapratusi visādas tur "rīta rutīnas". man vienmēr ir licies, ka mošanās gandrīz ikreiz ir neliela trauma. bet tagad es laikam nedaudz sāku saprast savā veidā, un, lai kā man joprojām nepatiku visādas pamošanās un celšanās sajūtas, es ceļos labprātīgi. because i have something to look forward to every morning.
LinkLeave a comment

Alpha Bravo Charlie [Jan. 16th, 2017|08:32 pm]

217
Alpha Bravo Charlie Delta Echo Foxtrot Golf Hotel India Juliet Kilo Lima Mike November Oscar Papa Quebec Romeo Sierra Tango Uniform Victor Whiskey Xray Yankee Zulu

R. mācās darbam fonētisko alfabētu :)
Link6 comments|Leave a comment

. [Jan. 16th, 2017|06:26 pm]

juriic
[Tags|]

Jānis: Es pēc trešās kafijas sāku čurāt caur dibenu.
Juris: Trešā kafija sapludina robežas starp cilvēka ekskrementu duālistisko dabu. Kakāt caur dibenu ir kā iņ un jaņ.
Jānis: Baigi garie vārdi.
LinkLeave a comment

. [Jan. 16th, 2017|06:25 pm]

juriic
I don`t read the news nor watch tv.
LinkLeave a comment

. [Jan. 16th, 2017|02:40 pm]

juriic
es parasti ļoti ilgi meklēju pareizos vārdus, runājot ar kādu pirmo reizi.
tā daru tāpēc ka visi konflikti rodas no pārpratumiem.
LinkLeave a comment

. [Jan. 16th, 2017|06:32 am]

juriic
Jānis: Inflācija skan pēc kaut kādas nelabas vēdera izejas, kas dedzina ānīti.
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]