mani iztēles augļi

Sunday, June 16, 2019

pajautaa
(gribu_gribu)

12:14AM - Traktors ar traktoristu kurš stumj un krauj.

Sveiki Cibiņi,

Varbūt kādam no jums ir pazīstams traktorists Ventspils pusē kurš vēlas palīdzēt par samaksu?
Pirms došanos uz nomas punktiem, ienāca prātā piedāvāt privātajam. Privātās pazīšanās varbūt nākotnē noder :)

Tātad par darbu - Uz aptuveni 600 m2 liela zemesgabala jāsastumj zālē ieauguši būvgruži/sadzīves atkritumi un jāiekrauj 7 m3 lielā konteinerī.
Zemes gabals atrodas pārventā, tajā rajončikā kur atrodas publiskā pirts. Gribētu to izdarīt pirms Ligo.

Ceru uz veiksmi

Current mood: busy
(comment on this)

Saturday, June 15, 2019

pajautaa
(hilda)

4:21PM - Avio biļešu cenas

Sveiki, biežceļotāji!

Kā tur īsti ir - ja tagad, skatoties uz sev tīkamiem reisiem novembrī (Madride + lokālais no Madrides) man tīkamās biļetes maksā 302 eiro turp-atpakaļ, vai, sagaidot tos maģiskos 2 mēnešus pirms lidojuma, šiem pašiem reisiem biļetes būs dabūjamas lētāk?
vai arī tas ir mīts, tomēr?

(5 comments | comment on this)
pajautaa
(zimbabve)

9:54AM - Deklarētā adrese un nekustamā īpašuma nodoklis

Jautājums ļaudīm, kas kaut ko saprot no nekustamā īpašuma nodokļiem.

Situācija šāda: ir mazpilsētas māja, kurā mēdza dzīvot omīte, diemžēl nesen nomira. Tagad mājā neviens nav deklarēts, kas nozīmē, ka vienam manam radiniekam, kuram māja pieder, būtu jāmaksā augstāki nekustamā īpašuma nodokļi.

Tad nu jautājums - vai ir svarīgi, vai tā ir fiziska vai juridiska persona, kas deklarējas? Tobiš, vai tur var piereģistrēt firmu, maksāt nodokļus savai iecienītajai pašvaldībai un tādējādi vienlaikus samazināt šī mana radinieka NĪ nodokli?

Principā radinieks tur varētu deklarēties arī pats, bet nepārzina likumdošanu un baidās, ka zaudēs kādas privilēģijas Rīgā, kur pamatā dzīvo un strādā. Uztraucas par medaprūpes pieejamību, bet, cik nu zinu, deklarētā adrese diez vai kaut ko maina, ne? Radinieks taču varētu turpināt iet pie saviem dakteriem Rīgā? Vai ir kādi zemūdens akmeņi?

Paldies!

(13 comments | comment on this)
pajautaa
(ulvs)

12:30AM

Vai ir iespējams konstatēt, kas (tavā) cibā lasījis tevis postēto infu - konkrēti ieejot tavā postā, tā unique adresē? Iedomājos, ka varbūt kaut kur saglabājas IP, kā tas ir norādīts komentāros iekš jebkura tava posta (ja tu esi šo "save I.P." ieslēdzis cibas opcijās, utt.) adreses un to var redzēt.

(5 comments | comment on this)

Friday, June 14, 2019

par_velti
(_zeme)

9:35PM - čili stādi

izauga vairāk nekā plānots un nav vairs vietas, tāpēc var iegūt divu šķirņu stādus - ne pārāk asos bart chilli, kurš ir aptuveni halapenjō stiprumā, lieli, sarkani augļi, krūms var ibūt 1,5m augstumā, ražas apjoms nepieviļ. kā arī urubu, kas ir mazi, dzelteni, ļoti ražīgi un stiprāki par bart. teorētiski krūms var izaugt cilvēka augumā, taču eksemplārs, kam poda izmērs pagājšgad nebija lielāks par 5 litriem, bija tikai pusmetra augstumā. no katras šķirnes pieejami 15 stādi, kas prasa diezgan steidzamu pārstādīšanu lielākos podos/zemē siltumnīcā. gatavi nāks uz septembra beigām/oktōbri.
te var redzēt urubu

pašsavākšana brasā, vakarpusē.  rakstiet uz ear3rd pie džīmeila vai īsziņu uz divi deviņi astoņi divi četri nulle nulle nulle

Current music: Prattyush Banerjee
(6 comments | comment on this)
pajautaa
(sole)

1:06PM - Skumbrija/makrele

Tiem, kas iepērkas Centrāltirgū - vai zivju paviljonā var nopirkt jēlas skumbrijas/makreles?

(4 comments | comment on this)

Thursday, June 13, 2019

pajautaa
(gnidrologs)

10:47PM - oy vey

Vai kāds man var atgādināt kādi bija apstākļi pie kuriem žīdi, atšķirībā no visiem citiem, nedabūja tiesības denacionalizēt sovoka laikā zaudētos īpašumus? Visādi juristi varētu zināt.

(6 comments | comment on this)
vajag
(ilka)

1:51PM - Padomi kvalitatīvam ilgstošam miegam

Sveiki!

Kā var aizmigt uz nedēļu legāli, bez anesteziologa palīdzības?

Ir kādi ieteikumi?

(7 comments | comment on this)
pajautaa
(dominika)

11:43AM - Borhesa stāsta tulkotājs/a

Sveiki! Vai kāds, kam ir mājās Borhesa "Stāsti", varētu paskatīties un pateikt, kurš no vairākiem grāmatā iekļauto stāstu tulkotājiem ir tulkojis stāstu "Nemirstīgais"? To reizēm mēdz norādīt. Man slinkums iet uz bibliotēku.

(2 comments | comment on this)
pajautaa
(grizzly_bear)

11:40AM - Ceļošana Nīderlandē

Kādam nav nesena pieredze ar to, kā vislabāk nokļūt no Amsterdamas uz Eindhovenas lidostu? Lidostā jābūt 8:00 no rīta.

(11 comments | comment on this)

Wednesday, June 12, 2019

vajag
(inese_tk)

8:02PM - Vertikālās žalūzijas

Ja nu kādam mētājas vai liellogu ofiss taisās remontēties, mēs izrādes scenogrāfijai meklējam vertikālās jeb biroja žalūzijas 2,50 - 2,70 m augstas un 1,50 - 2,50 m platas. Platums var būt arī lielāks galvenais, lai nav īsas. Baltas/gaiši pelēkas/gaišas.

(2 comments | comment on this)
pajautaa
(lavendera)

4:45PM

vai esat pēdējā laikā veikalos manījuši kādu noderīgu sadzīves priekšmetu ar vardītēm? vajag dāvaniņu varžu fanei, kaut kādu štrunta figūriņu/krāmu negribas vest

(5 comments | comment on this)

Tuesday, June 11, 2019

pajautaa
(pichshsh)

11:30AM - Krāna ūdens kvalitāte

Cik zinu, Rīgas Ūdens defaultā nodrošina, ka krāna ūdens ir dzerams. Ja tā nav, tad tā droši vien ir mājas trubu problēma un pārvaldnieka atbildība?

Current music: Strung Out
(5 comments | comment on this)

Saturday, June 8, 2019

pajautaa
(ilka)

5:19AM - Vemšana

Sveiki!

Jūs noteikti esat pieredzējuši kādu Saules dūrienu, bet vai vemšana pl.4:30 pusstundu no vietas ierakstās kā simtoms? - varbūt vakardienas pelmeņi bija vienkārši slikti.

Tagad man atkal nāk tā pati sajūta virsū. Mājās esmu viena bez telefona un iespējas izsaukt ātro palīdzību, jo nupat jau liekas, ka sākšu vemt ārā zarnas...

Ko man darīt?

P.S. Stāvoklī vairs neesmu, vakar biju Saulē 3h (ar aizsargkrēmiem), ēdu normāli, dzeru daudz ūdens, un pats glvenais, narkotikas nelietoju...

(8 comments | comment on this)

Friday, June 7, 2019

gribam_zinaat
(melnbaltalapsa)

6:16PM - Humpīši

Gribu zināt labas humpalu bodes Rīgā. Centrā +/- ir zināmas.
Kaut kur ārpus,rajonos.

(2 comments | comment on this)
pajautaa
(aai)

4:47PM - Semantika

Interesē, kas un vai publiskā diskursa kontekstā tiek uzskatīts par homofobiju. Šeit nedomājot tādus klasiskos izteikta naida un agresijas piemērus, bet tādus, kas skar minoritāšu tiesības. Ja persona, piem., ir pret viendzimumu laulībām vai uzskata, ka var diskriminēt minoritātes (nu, tas LV piemērs ar atteikšanos fotogrāfēt vai UK piemēri ar kāzu kūku vai bed & breakfast), vai šādu attieksmi pēc definīcijas un prakses var saukt par homofobisku un pašu personu par homofobu? It īpaši tad, ja seko piebilde "nu, man pret viņiem nav nekas pret, lai dzīvo, bet tas un šis viņiem nepienākas". Vai tomēr "homofobs" ir par skarbu teikts un jāsaka "netolerants"?

(4 comments | comment on this)
pajautaa
(dienasgramata)

11:07AM

jūs lietojat bitcoin parastu (vai neparastu) interneta pirkumu apmaksai, kad preces cena ir noteikta eiro? kas notiek ar to straujo kursa svārstīšanos? kas tādā gadījumā cieš zaudējumu - pircējs vai pārdevējs?
vai arī visi ir tik gudri, ka pircējs vienā mirklī nopērk attiecīgo bitcoinu gabaliņu, tūlīt pat pārskaita, pārdevējs momentā saņem un pārdod nafig prom, samainot atpakaļ cietā valūtā? un nekas nepaspēj nosvārstīties?

(3 comments | comment on this)

Thursday, June 6, 2019

pajautaa
(neetiski)

6:08PM - Fizioterapeits

Lūdzu, iesakiet kādu fizioterapeitu, ļoti labi būtu centrā vai tuvajā Pārdaugavā. Nekad neesmu pie tāda bijusi. Vajadzētu vispārējo apskati un kādu, kurš orientējas saitēs, varbūt arī teipo. Sāp kaut kas ceļa laterālajā pusē jau labu mēnesi. Vajadzētu to kāju sadakterēt līdz maratona skriešanai atbilstošai kārtībai.

(4 comments | comment on this)
vajag
(elpa)

3:06PM - apple klaviatūra

Labdien!

Vajag darbojošos apple klaviatūru. Labprāt atpirktu jaunnedēļ.

Paldies! Lūdzu, ziņojiet tepat komentāros.

(comment on this)

Monday, June 3, 2019

pajautaa
(es_esmu_dzhims)

2:30PM

vai kāds ir bijis černobiļā kā tūrists? kā ir, vai kaut ko tiešām var redzēt vai tomēr tikai caur busiņa logiem?

(12 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)