Leduslācīša sapnis

Jaunākais

3.9.18 21:56

Pagājušajā naktī pie mājas nodega sadzīves atkritumu konteiners. Tagad mums tur stāv sakususi plastmasas kaudze ar to, kas vēl nepaspēja sadegt/nedeg.
Pamodos no gaismas aiz loga, sākumā domāju kādi ātrie vai. Pēc brīža jau googlēju vai ir kāds cits numurs, vai tomēr 112. Un tad jau zvanīju. Re, tagad es esmu vienreiz mūžā saukusi ātros un vienreiz zvanījusi ugunsdzēsējiem. No dispečeres sapratu, ka kāds jau bija izsaucis.
Ja sākumā likās, ka nelaimes gadījums, tad no rīta pamanīju, ka ielas otrā pusē ir sakusuši plastmasas un papīra konteineri. Kaimiņu sadzīves atkritumi gan veiksmīgi sagaidīja šodienas mašīnu.

Sapratu, ka vajadzētu atkārtot visu to par numuriem un kādā secībā jāsauc informācija. Un nez, kā ar jaunu miskasti? Kaimiņi jau būs painteresējušies, vai vēl neviens to nav darījis? It kā jau mums te ir vairākas aktīvas dāmas.

23.7.18 21:53

- Mamma, kur tu iesi?
- Skriet.
- Uz autobusu?

24.5.17 23:28 - Pašvaldību vēlēšanas 2017

Izklaidējos ar mērķi kļūt par atbildīgāku savas valsts pilsoni un savas pilsētas iedzīvotāju.
1) Pirmais piegājiens partiju priekšvēlēšanu programmām parāda, ka prioritārie jautājumi pincipā visiem ir vieni un tie paši - infrastruktūra, naudas izlietojums, vide, izglītība, BĒRNUDĀRZU RINDAS, kultūra, medicīna...
Dažas partijas, šķiet, ir sajaukušas pasākumus, un iesniegušas Saeimas vēlēšanu programmu. Rīga nav Latvija un Latvija nav Rīga.

2) Otrais solis - ejam paskatīties, ko viņi (Saskaņa, VL, Vienotība) mums solīja pirms 4 gadiem. Hm. Saproti nu. Cik daudz pie teikšanas tika opozīcija? It kā jau daļa solītā ir izpildīta. Grūti novērtēt katru lietu, jo nav vēlmes rakt daudz, bet uz ātro ne viss ir zināms. Bet nu šādi nav gan - "četru gadu laikā renovēsim vismaz 25 procentus daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku"; "Divu gadu laikā tiks pilnībā atrisināta bērnudārzu rindu problēma." (man vienkārši mājās ir viens bērnudārza izmēra iedzīvotājs, kas rindā iestājās īsi pēc dzimšanas, bet vietu dārziņā, izskatās, ka iegūs uz 3 gadu vecumu, te gan mēs neapskatām manu b/d izvēli un dzīvesvietas mikrorajonu, kas arī ir ietekmējoši faktori).
No šī vingrinājuma nebija daudz jēgas.

3) Man jāizvēlas balsošanas mērķis. Ir partijas, par ko nebalsošu principa pēc. Tad ir tās, kas neuzrunā. Tās, kam nav izredžu. Tās, kas piesaista. Kas ir svarīgāk - saturs vai reitigi?

Kad būšu izvēlējusies dažus sarakstus, gribu uzzināt, kas tie ir par cilvēkiem. Varbūt tas palīdzēs izšķirties, vai izdarīt korekcijas. Piemēram, ir partija, kurā personīgi pazīstu dažus kandidātus, tomēr man ne īpaši simpatizē tās programma un daži pirmie numuri.

4.3.17 22:49

Šodienas labākā dāvana izrādījās matu gumiju iepakojums. Krāmējās visu vakaru, iekšā, ārā, uz grīdas, dīvānā...

16.9.16 10:10

Mazā rokdarbniece, izkrāmējusi pabeigto un nenoformēto izšuvumu kasti, sēž un dīrā irstošās auduma maliņas.
Tags:

8.5.15 23:11

negaidīti garšīgi sanāca - grieķu jogurts + pērnās jāņogas un upenes no saldētavas.

2.4.15 23:49

Izdomāju, kāpēc pāreja uz vasaras laiku bija tik gluda:
1) visi mājas pulksteņi paši pārregulējās;
2) kaķis arī "pārslēdzās" un sāka modināt pēc "jaunā" laika.

26.2.15 23:02

Zāļu instrukcijā: "Palīdz adoptēties..." (pēc laika zonu maiņas vai kaut kas tamlīdzīgs, vairs neatceros, izlasīju uz svešas kastītes)

19.12.14 12:16

Šodien man vajag darāmo darbu sarakstu. Tie ir maziņi, bet daudz.

20.10.14 23:01

Rītdienas plāns autobusam - rēķināt fizikas uzdevumus.

21.9.14 21:10

Lekciju to-do saraksts man ir, izskatās, ka jāievieš viens arī priekš citiem nelieliem darbiņiem (1) un tad jāieplāno, ka katru dienu es tiem veltīšu 30 min, teiksim.

31.7.14 12:19

Sēžu un nedaudz uzjautrinos par savu līmlapiņu komandcentru.

17.6.14 19:41

26 un 364/365.
Un es eju uz parku šūpoties. Skapī gaida kleita, uz galda eksāmena biļetes.

Šodien jautāju docentam Harjam, kāpēc viņš uz Vāciju aizbrauca. Viņš pasmaidīja, ka tas uz vecumu.
Man šķiet, ka daļa manas paaudzes jau pamazām riktējas uz vecumu. Tā no bērnības pa taisno pensijā.

Bet ir labi. Tāda maģiski apaļa diena rīt. Trejdeviņi. 3^3.

20.5.14 22:35

Rakstīju eksāmena jautājumu sarakstu un sapratu, ka šī semestra laikā esmu daudz iemācījusies.

19.3.14 22:54

tas, ko es nesaprotu, ir, no kurienes rodas tā ūdens patēriņa starpība
labi, drusciņ, aiztecēja kaut kur garām, aizpilēja, bet 100m3 uz māju? Ar 20-30 dzīvokļiem? pie patēriņa 5m3 sanāk, ka vēl 5m3 aiztek garām skaitītājam.
Ja vien, protams, par to vismaz pa daļai nav atbildīgi tie, kuru dēļ mājai uzkrājas parāds.

17.2.14 12:28

Ko dod tas, ka es saliku usb atmiņā visus failus, ko man vajag, ja pati atmiņa palika mājās pie datora?

8.2.14 17:20

Biežāk tā varētu.
Vakar cepām picas, pēdējo sataisīju, domāju cept-necept, beigās iebāzu ledusskapī. Šodien atnācām mājās, iešāvām picu krāsnī. Ļoti jauki, pēc brīža mājās gatavota pica gatava. :)

29.1.14 19:14

Eh, džeks no viasat zvanīja. Man jau kļuva interesanti, kad kaut kas notika telefonam laikam un saruna pārtrūka. Tā arī neuzzināju, ko viņš man gribēja piedāvāt.
Bet ir plāns, ka nākamajam, kas zvanīs, varētu pasūdzēties, ka pa TV neko jēdzīgu nerāda. Vai arī uzreiz izteikt savas vēlmes - ātru internetu, nelielu daudzumu pašizvēlētu kanālu, cenu samērīgu ar esošo.

28.1.14 14:25

Ja mani reizēm nomāc fakts, cik ātri drēbes zaudē skatu, tad šis ir diezgan labs pamatojums - "according to a case study of Zara, fast fashion garments are generally designed to only last around 10 wears (any more than that is down to luck, really) and then – it’s usually disposal time."

18.1.14 13:18

puss abgrieziens
Powered by Sviesta Ciba