Pirmdiena, 9. Apr 2007, 22:14
Divi jauni sindikāti

Tā kā cibai atkal var veidot jaunus sindicētos kontus, izveidoju sindikātus diviem Blogiem.lv vairāklietotāju žurnāliem (kaut kas līdzīgs cibas komūnām), kas varētu interesēt plašāku lasītāju loku:
[info]politika - žurnāls "Politiķu vārdi un darbi", kurā tiek apkopots pie varas esošo politiķu sarunātais un sadarītais (ievadraksts);
[info]arzemes - žurnāls "Ziņas no ārzemēm", kurā tiek ziņots par dažādiem notikumiem ārvalstīs no savādāka skatu punkta (ievadraksts).

Ceturtdiena, 29. Mar 2007, 20:16

Tā kā sindikācija ilgu laiku negāja, bet tagad atkal iet, šķiet, nenāks par ļaunu atgādināt, ka pats ikdienā bīdu tekstus savā Blogiem.lv žurnālā, kuru ir iespējams lasīt arī caur Sviesta Cibas draugu lentu, piefrendojot sindicēto kontu [info]kristaps_kaupe.

Otrdiena, 14. Nov 2006, 02:07
Blogiem.lv preses relīze

Blogiem.lv - jauns tīmekļa žurnālu portāls Latvijā

Otrdiena, 7. Nov 2006, 10:04
Blogiem.lv goes BETA

Vakarnakt palaidu tautās savu (tagad var reģistrēties visi, kas grib) garabērnu Blogiem.lv, kas ir sava veida Sviesta Cibas līdzinieks.

Pirmdiena, 19. Dec 2005, 22:26

Visiem cibiņiem, kas ir mani piefrendojuši, iesaku piefrendot arī lietotāju [info]kristaps_kaupe, tur automātiski ienākās viss manis sarakstītais no mana tīmekļa žurnāla (blogs.7x24.lv/blog/kristaps/). Pašā cibas žurnālā es neko nerakstu, izmantoju šo lietotāju tikai komentēšanai un friendlistes lasīšanai.

Svētdiena, 17. Jul 2005, 20:05
Info

Ja nu Tu te kaut kādā veidā esi ieklīdis, tad zini, ka mana patiesā mājvieta ir kristaps.netparks.lv blogs.7x24.lv/blog/kristaps/.