mudbound's Friends
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Below are the most recent 25 friends' journal entries.
[ << Previous 25 ]
| Monday, June 22nd, 2026 |
covid_19
|
3:37a |
z pizģetņiki sāk nervozēt rociet kāpeļus, gatavojieties ēst tikai viņus, ceptus vārītus munduerī vai zaļus, jo pizģecs
a ko tu gaidīji, ja degvielas uz ražas novākšanu nebūs - nebūs lopbarības, kaus nost lopus
a kas cits atliek
no šitā paša piens, siltumnīcas, zaļumi |
| Sunday, June 21st, 2026 |
covid_19
|
11:44a |
nu jā es neesmu pārāk ezotērisks cilvēks
bet 3 reizes no 3 izvelkot no pilnas kavas, kuru pats sajauci biķeru dāmu taisnā pozīcijā, mani padarīja tramīgu
kopš tā laika taro neaiztieku - moš vajadzēja likt likmes |
covid_19
|
6:27a |
unser krieg gegen russland možem povtoriķ, saka friči
ok, nojaušu par munīciju runa špīgels |
| Saturday, June 20th, 2026 |
covid_19
|
10:51a |
kuš bābas, ko atkal ņemās? šitāda trobele par nieka sūdu
p.s. epifānijas sākumā ir jāizlasa ... tad var par viņām secināt .... ech cvai drai
principā jau ziedonis ir skaists, bet arī pārvērtēts jo laikam bija vienīgais, kas tajā laikā bija |
covid_19
|
8:15a |
internāts atcerās visu vai nu dirš vai man ko nerāda, bija dziesmiņa pa maskavu bum bum, kur kremlis dega .... lūk atrast neizdodas |
| Friday, June 19th, 2026 |
covid_19
|
12:33p |
francijā grib aizliegt vazāties pa ielām ar pliku torsu kailas krūtis nevienu nav nogalinājušas atbild
piezīmēšu, pliki dupši arī
p.s. francijā ir likums pret plikiem pupiem sieviešu |
covid_19
|
5:14a |
sry vāru vāru putriņu, mazo bērniņu šim došu tam došu
a pašam nekā - hessus
ko ukraiņi dara maskavā, apčurāties;-) |
| Wednesday, June 17th, 2026 |
ctulhu
|
11:51a |
|
| Tuesday, June 16th, 2026 |
covid_19
|
8:43p |
pizģecs pateica somi kur mēs visus viņus glabāsim?
no sirds pret sauli un iet dirst |
covid_19
|
7:39p |
ievelkam gaisu holandieši trennējas izvērst gūstekņu nometnes
zinot krievijas armijas sadzīvi, jā
zinot vācu armijas pieredzi, kad 41 padevās gūstā virs 2 miljoniem
kājām pirksti stingst - tev taču šamie jāmazgā, jābaro jāģērbj un jāgulda ...... un tas, ko nesaprot civilie, šamie ir arī jāsargā, kas atņem resursus no frontes
a tu atnāci uz blickrīgu fakju
p.s. bļā 2k viņiem ietilpība ... prikiņ, kas tev sāktos frontes aizmugurē, ja tev iebirtu 2 miljoni - es apdirstos, goda vārds un moš paprasītos uz fronti |
ctulhu
|
6:55p |
Zazis , citāts: // un man patīk braukt agresīvi un reizēm bulijot autovadītājus.//
Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa. |
covid_19
|
5:52p |
mapatiem sagatavoties hederām arī - drīkst sākt raudāt par zīdainīšiem
tad lūk, klīst runas te asv burkāna un irānas dvieļgalvas sakarā
karoče žīdus nax no libānas vai vismaz tā kā ne vairāk (nu žīdi tur kādas 9 augstienes ieņēmuši pierobežā, pamēģini šamos izsvēpē)
pašu libānu un tur esošo hezbolu tā kā sīrijai - kas nezin fraņči libānu atdalīja no sīrijas 1920 gadā, bet šamie to nekad nav aizmirsuši ( tur kristiešu, alavītu sunnītu jautājums)
hezbolla ir šijas, kas dzīvo libānā un ārdījās sīrijā karojot pret alkaidu un ne tikai, tur kārtībiņu ieviešot ar prastām metodēm sīrijā šobrīd ir alkaida ar sunnu un visādām galvas griešanām pie vadības un šamie hezbollas kārtībiņu nav aizmirsuši
karoč viņiem protams ļotaku pēc žīdu izdarībām neir, bet ja šamie tur ieies asinis plūdīs pa nažiem un mačetēm ....
tagad drīkst, jā, sākt raudāt, ka gan tā žīdi mūsu zīdainīšus nezvēriem pameta |
| Monday, June 15th, 2026 |
ctulhu
|
7:01a |
|
| Sunday, June 14th, 2026 |
covid_19
|
3:07p |
eu mapat tu pats ne sūdu nesaproti, kas notiek belfāstā
angli okupēj īriju un ieveda tur skotus, kas darbojās industrijā ka darbaspēks rūpnīcās, kamēr īri audzēja kartupeļus
tad radās mazas un lielas nepatikšanas starp ievestiem skotiem un vietējiem īriem, pa vidu bija angļu armija un viss notika ļoti slikti
angļi negrib atdot savas okupētās zemes - ziemwļīriju un tur ievestos skotus, kas ir protestanti un īri, kas tradicionāli katoļi arī negrb tās atdot angļiem un vēl ir skotu jautājums
karočīt lobījam sēmenes |
covid_19
|
1:49p |
|
covid_19
|
1:42p |
wiii cilvēki zin atnāks neizmērojami liels žīds un vēlēsies tikai vienu - mapatu
un mēs viņam to ļausim |
covid_19
|
10:44a |
nu man patīk pavazāties aizvazājos līdz stabu ielai - izslavētais mārtiņš sirmais un viņa diploms no japāņu vēstniecības par autentisku japoon fuud
laža
feileris
sūds!
fu fu fu ... neēdiet to, pat negaršojiet, pheee fu bļe sūc
virtuvē indusi strādā, bet garšu nogalina marinētais ingvers (no klasiskās burciņas jebal), ko ber kur pagadās
pat krievu rollos ramen zupa gardāka - tur virtuvē autentiski krievi ne indusi
es pat nezinu, ko sirmais varētu darīt lai glābtu savu reputāciju - nodedzināt to utūzi pie sākuma? |
covid_19
|
10:22a |
nu es taču teicu, ka dulla uz visu galvu aicina ciemos, programma vazāties un tad viņa kaut kur notinās
uz jūrmalu ... pati no aizkraukles - aizkrauklē pie daugavas var pasēdēt
aicina rūdolfu, bet pikta ka kovidnieks neierodas
kur baseins bārs ļežaki un gultas ... mhehh viņa kādā pasaulē dzīvo, neatbildiet, savā, kur cieņa pret savu viesi, neprasiet tam cilvēkam nav pat sapratnes, dulla kā vista bez galvas
viss ok, gribēt var da jebko atbilstoši savam prāta stāvoklim, bet tad tikpat daudz arī sagaidi
man šķiet uzšāvējus egijam vienkāršāk savākt būtu uz pirtiņu, kaut vai zaķīšu, ja jautājumi kā, prasiet, pašu rokām īzī
p.s. nu labi, egijs gribēja iečolēt goldiju un samērīt pupus, kurai spicāki
mhehh ņemtne miskastē _ žurkas ieviesušās, gulēt traucē, viss secinājums |
| Saturday, June 13th, 2026 |
covid_19
|
5:31p |
vēl joprojām interesējos par literatūru kā pareizi pārvaldīt pasauli, nepievēršot sanitāru uzmanību |
ctulhu
|
12:37p |
|
covid_19
|
11:12a |
jokus pie malas, ciba, kas visu zin kur rīgas apkārtnē ir pļava? jocīgs jautājums, ja? bet nu nav idejas
mazbērnam vajagot vainadziņu - agrāk izgāji parkā un pusstudas laikā materiāls sagādāts, nu labi ne parkā, bet aiz sētas |
| Friday, June 12th, 2026 |
covid_19
|
8:37p |
ja es čurātu gnidrim acīs ausīs un mutē te iepriekšējā rakstā ierunājos par huiņu
izrādās viņa ne tikai dārzā aug, mhehh
arābu propoganda masmēdiji uhti
tāpēc arī rietumos viņus ne1 vērā neņem, jo tā visa ir diršana, tāpat kā bads un etnocīds - kur mums te hedera, paraudāsim par gazas zīdainīšiem, jus ko, paraudāt nevarat, sirds jums nav, jūs necilvēcīgie fošistu cioniskie cūkas ;-)
ko pārsvarā veic paši hamās un hezbolla vai tas notiek instagramā vai feisbukā ;-) karoče ... huiņa aug
kādam man labi zināmam būtu izdevīgi salaist ragos druzus, kristiešus un žīdus, tapēc ar savu apgraizīto vafeli šis braukā gnidrim un visādiem mapatiem pa lūpām |
covid_19
|
4:40p |
par huiņu te drusku introvertēts ekpansioli vērtējums pa reģionālo tv
labdien no citzemes, muns dārzā jau 30 gadus aug huiņa
lūk vietējās skolas skolotāja, kas katru dienu ejot uz darbu novēroja huiņu, ko viņa par šo var pasacīt - nu vislaik bija miers, līdz ieradās piderasi, tad pat beņčikus ļuļķētavā nemāk izmest
mēs satikām vietējos piderasus un uz devām jautājumu, ko jūs domājat par huiņu
huiņu mēs zinām, bet tas jaņčiks ir totāls lohs, es viņam vēl vakar divus burbuļus aizdevu, a šamais vēl šobrīd nav uz tarņiku nonesis
lūk, jaņčiks, labdien, kas par huiņām, jančik? protams, tā mūsu lielākā huiņa - es pats viņu stādīju, viņai vairāk par 136 gadiem, kopš pēdējo reizi pārstādīju - točna točna
bet ja jūs īstas huiņas gribiet, tad vot tur visu pārējo nobēru, aug kā trakas |
covid_19
|
11:51a |
kā pareizi atbildēt uz lūgumu - brīvu palestīnu nav tādas - it does not even exist
džefrijs sainfelds
nēnu moš tomēr ir kāds žīduks rados (papus var būt kaut indijas zilonis, te muterīte svarīga), būs jāiet jāieskatās vēlreiz radugrāmatā - šitā uzraut pakaļas vāji kūpinātajiem |
covid_19
|
1:55a |
bugaga ballīte beigusies, jāsāk norēķināties trampis tikkokā panācis lielisku vienošanos ar irānu
osmunda šaurums brīvs kuģošanai - pirms trampa bija arī (tas tagad jāmaksā, nē tagad pat maksājot nekā)
sarunas par teherānas ņukiem tiks turpinātas pēc vienošanās - un šito arī pirms trampja redzējām un turpinājām - lai gan us pati izstājās no sarunām piezīmēšu trampa laikā
tiks atceltas sankcijas teherānai kaut kādas - zajebiss, tas izmaksāja ciktur žīdu un amerikaosu raķetes ļotakus ko neko un irāņu un žīdu dzīvības ....
bļe, kurš te ko uzvarēja .... vai kurš ar ko karoja mhehh, par pirru ne vārda, cic! tas drīzāk par pandoras lādi
kā es to redzu, žīdi lupīja pa irāņiem, jo nu hezbolla un hamas un vispār .... trampis lupīja pa irāņiem, jo nu ble - varam, tad varam .... irāņi lupīja pa žīdiem jo nu ņehui te ..... un pa amerikasosiem tāpat neaizsniegt, pie reizes ielupīja pa kaimiņiem (a kaimiņi mums sunnas un wahabi, a irāņi pareizākie šijas), lai savācas, jo nu afigeļi
un beigās, kurš saņem čeku un kurš apmaksā rēķinus?
es prasu |
[ << Previous 25 ]
|