mudbound's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

    [ << Previous 25 ]
    Monday, June 22nd, 2026
    covid_19
    3:37a
    z pizģetņiki sāk nervozēt
    rociet kāpeļus, gatavojieties ēst tikai viņus, ceptus vārītus munduerī vai zaļus, jo pizģecs

    a ko tu gaidīji, ja degvielas uz ražas novākšanu nebūs - nebūs lopbarības, kaus nost lopus

    a kas cits atliek

    no šitā paša piens, siltumnīcas, zaļumi
    Sunday, June 21st, 2026
    covid_19
    11:44a
    nu jā
    es neesmu pārāk ezotērisks cilvēks

    bet 3 reizes no 3 izvelkot no pilnas kavas, kuru pats sajauci biķeru dāmu taisnā pozīcijā, mani padarīja tramīgu

    kopš tā laika taro neaiztieku - moš vajadzēja likt likmes
    covid_19
    6:27a
    unser krieg gegen russland
    možem povtoriķ, saka friči

    ok, nojaušu par munīciju runa
    špīgels
    Saturday, June 20th, 2026
    covid_19
    10:51a
    kuš bābas, ko atkal ņemās?
    šitāda trobele par nieka sūdu

    p.s.
    epifānijas sākumā ir jāizlasa ... tad var par viņām secināt .... ech cvai drai

    principā jau ziedonis ir skaists, bet arī pārvērtēts jo laikam bija vienīgais, kas tajā laikā bija
    covid_19
    8:15a
    internāts atcerās visu
    vai nu dirš vai man ko nerāda, bija dziesmiņa pa maskavu bum bum, kur kremlis dega .... lūk atrast neizdodas
    Friday, June 19th, 2026
    covid_19
    12:33p
    francijā grib aizliegt vazāties pa ielām ar pliku torsu
    kailas krūtis nevienu nav nogalinājušas atbild

    piezīmēšu, pliki dupši arī

    p.s. francijā ir likums pret plikiem pupiem sieviešu
    covid_19
    5:14a
    sry vāru vāru putriņu, mazo bērniņu
    šim došu tam došu

    a pašam nekā - hessus

    ko ukraiņi dara maskavā, apčurāties;-)
    Wednesday, June 17th, 2026
    ctulhu
    11:51a
    Tuesday, June 16th, 2026
    covid_19
    8:43p
    pizģecs pateica somi
    kur mēs visus viņus glabāsim?


    no sirds pret sauli un iet dirst
    covid_19
    7:39p
    ievelkam gaisu
    holandieši trennējas izvērst gūstekņu nometnes

    zinot krievijas armijas sadzīvi, jā


    zinot vācu armijas pieredzi, kad 41 padevās gūstā virs 2 miljoniem


    kājām pirksti stingst - tev taču šamie jāmazgā, jābaro jāģērbj un jāgulda ...... un tas, ko nesaprot civilie, šamie ir arī jāsargā, kas atņem resursus no frontes

    a tu atnāci uz blickrīgu fakju



    p.s. bļā 2k viņiem ietilpība ... prikiņ, kas tev sāktos frontes aizmugurē, ja tev iebirtu 2 miljoni - es apdirstos, goda vārds un moš paprasītos uz fronti
    ctulhu
    6:55p
    Zazis , citāts:
    // un man patīk braukt agresīvi un reizēm bulijot autovadītājus.//

    Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa.
    covid_19
    5:52p
    mapatiem sagatavoties
    hederām arī - drīkst sākt raudāt par zīdainīšiem

    tad lūk, klīst runas te asv burkāna un irānas dvieļgalvas sakarā

    karoče žīdus nax no libānas vai vismaz tā kā ne vairāk (nu žīdi tur kādas 9 augstienes ieņēmuši pierobežā, pamēģini šamos izsvēpē)

    pašu libānu un tur esošo hezbolu tā kā sīrijai - kas nezin fraņči libānu atdalīja no sīrijas 1920 gadā, bet šamie to nekad nav aizmirsuši ( tur kristiešu, alavītu sunnītu jautājums)

    hezbolla ir šijas, kas dzīvo libānā un ārdījās sīrijā karojot pret alkaidu un ne tikai, tur kārtībiņu ieviešot ar prastām metodēm
    sīrijā šobrīd ir alkaida ar sunnu un visādām galvas griešanām pie vadības un šamie hezbollas kārtībiņu nav aizmirsuši

    karoč viņiem protams ļotaku pēc žīdu izdarībām neir, bet ja šamie tur ieies asinis plūdīs pa nažiem un mačetēm ....


    tagad drīkst, jā, sākt raudāt, ka gan tā žīdi mūsu zīdainīšus nezvēriem pameta
    Monday, June 15th, 2026
    ctulhu
    7:01a
    Tā jau es domāju
    Izrādās ka nedrīkst:

    https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-daudziem-ir-gadijies-sanemt-sadu-zvanu-bet-ne-visi-zina-savas-tiesibas

    Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus.

    Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst
    Sunday, June 14th, 2026
    covid_19
    3:07p
    eu mapat
    tu pats ne sūdu nesaproti, kas notiek belfāstā

    angli okupēj īriju un ieveda tur skotus, kas darbojās industrijā ka darbaspēks rūpnīcās, kamēr īri audzēja kartupeļus

    tad radās mazas un lielas nepatikšanas starp ievestiem skotiem un vietējiem īriem, pa vidu bija angļu armija un viss notika ļoti slikti


    angļi negrib atdot savas okupētās zemes - ziemwļīriju un tur ievestos skotus, kas ir protestanti un īri, kas tradicionāli katoļi arī negrb tās atdot angļiem un vēl ir skotu jautājums

    karočīt lobījam sēmenes
    covid_19
    1:49p
    ieslēdzam skaņas aparātus un tāščamies
    https://m.youtube.com/shorts/HoqXu81vhwI
    covid_19
    1:42p
    wiii cilvēki zin
    atnāks neizmērojami liels žīds un vēlēsies tikai vienu - mapatu

    un mēs viņam to ļausim
    covid_19
    10:44a
    nu man patīk pavazāties
    aizvazājos līdz stabu ielai - izslavētais mārtiņš sirmais un viņa diploms no japāņu vēstniecības par autentisku japoon fuud


    laža

    feileris

    sūds!

    fu fu fu ... neēdiet to, pat negaršojiet, pheee fu bļe sūc


    virtuvē indusi strādā, bet garšu nogalina marinētais ingvers (no klasiskās burciņas jebal), ko ber kur pagadās

    pat krievu rollos ramen zupa gardāka - tur virtuvē autentiski krievi ne indusi

    es pat nezinu, ko sirmais varētu darīt lai glābtu savu reputāciju - nodedzināt to utūzi pie sākuma?
    covid_19
    10:22a
    nu es taču teicu, ka dulla uz visu galvu
    aicina ciemos, programma vazāties un tad viņa kaut kur notinās

    uz jūrmalu ... pati no aizkraukles - aizkrauklē pie daugavas var pasēdēt

    aicina rūdolfu, bet pikta ka kovidnieks neierodas

    kur baseins bārs ļežaki un gultas ... mhehh viņa kādā pasaulē dzīvo, neatbildiet, savā, kur cieņa pret savu viesi, neprasiet
    tam cilvēkam nav pat sapratnes, dulla kā vista bez galvas

    viss ok, gribēt var da jebko atbilstoši savam prāta stāvoklim, bet tad tikpat daudz arī sagaidi

    man šķiet uzšāvējus egijam vienkāršāk savākt būtu uz pirtiņu, kaut vai zaķīšu, ja jautājumi kā, prasiet, pašu rokām īzī


    p.s. nu labi, egijs gribēja iečolēt goldiju un samērīt pupus, kurai spicāki

    mhehh ņemtne miskastē _ žurkas ieviesušās, gulēt traucē, viss secinājums
    Saturday, June 13th, 2026
    covid_19
    5:31p
    vēl joprojām interesējos par literatūru
    kā pareizi pārvaldīt pasauli, nepievēršot sanitāru uzmanību
    ctulhu
    12:37p
    covid_19
    11:12a
    jokus pie malas, ciba, kas visu zin
    kur rīgas apkārtnē ir pļava? jocīgs jautājums, ja? bet nu nav idejas

    mazbērnam vajagot vainadziņu - agrāk izgāji parkā un pusstudas laikā materiāls sagādāts, nu labi ne parkā, bet aiz sētas
    Friday, June 12th, 2026
    covid_19
    8:37p
    ja es čurātu gnidrim acīs ausīs un mutē
    te iepriekšējā rakstā ierunājos par huiņu


    izrādās viņa ne tikai dārzā aug, mhehh

    arābu propoganda masmēdiji uhti

    tāpēc arī rietumos viņus ne1 vērā neņem, jo tā visa ir diršana, tāpat kā bads un etnocīds - kur mums te hedera, paraudāsim par gazas zīdainīšiem, jus ko, paraudāt nevarat, sirds jums nav, jūs necilvēcīgie fošistu cioniskie cūkas ;-)


    ko pārsvarā veic paši hamās un hezbolla vai tas notiek instagramā vai feisbukā ;-) karoče ... huiņa aug


    kādam man labi zināmam būtu izdevīgi salaist ragos druzus, kristiešus un žīdus, tapēc ar savu apgraizīto vafeli šis braukā gnidrim un visādiem mapatiem pa lūpām
    covid_19
    4:40p
    par huiņu
    te drusku introvertēts ekpansioli vērtējums pa reģionālo tv

    labdien no citzemes, muns dārzā jau 30 gadus aug huiņa

    lūk vietējās skolas skolotāja, kas katru dienu ejot uz darbu novēroja huiņu, ko viņa par šo var pasacīt - nu vislaik bija miers, līdz ieradās piderasi, tad pat beņčikus ļuļķētavā nemāk izmest

    mēs satikām vietējos piderasus un uz devām jautājumu, ko jūs domājat par huiņu

    huiņu mēs zinām, bet tas jaņčiks ir totāls lohs, es viņam vēl vakar divus burbuļus aizdevu, a šamais vēl šobrīd nav uz tarņiku nonesis

    lūk, jaņčiks, labdien, kas par huiņām, jančik? protams, tā mūsu lielākā huiņa - es pats viņu stādīju, viņai vairāk par 136 gadiem, kopš pēdējo reizi pārstādīju - točna točna

    bet ja jūs īstas huiņas gribiet, tad vot tur visu pārējo nobēru, aug kā trakas
    covid_19
    11:51a
    kā pareizi atbildēt uz lūgumu - brīvu palestīnu
    nav tādas - it does not even exist

    džefrijs sainfelds

    nēnu moš tomēr ir kāds žīduks rados (papus var būt kaut indijas zilonis, te muterīte svarīga), būs jāiet jāieskatās vēlreiz radugrāmatā - šitā uzraut pakaļas vāji kūpinātajiem
    covid_19
    1:55a
    bugaga ballīte beigusies, jāsāk norēķināties
    trampis tikkokā panācis lielisku vienošanos ar irānu

    osmunda šaurums brīvs kuģošanai - pirms trampa bija arī (tas tagad jāmaksā, nē tagad pat maksājot nekā)

    sarunas par teherānas ņukiem tiks turpinātas pēc vienošanās - un šito arī pirms trampja redzējām un turpinājām - lai gan us pati izstājās no sarunām piezīmēšu trampa laikā

    tiks atceltas sankcijas teherānai kaut kādas - zajebiss, tas izmaksāja ciktur žīdu un amerikaosu raķetes ļotakus ko neko un irāņu un žīdu dzīvības ....

    bļe, kurš te ko uzvarēja .... vai kurš ar ko karoja mhehh, par pirru ne vārda, cic! tas drīzāk par pandoras lādi


    kā es to redzu, žīdi lupīja pa irāņiem, jo nu hezbolla un hamas un vispār .... trampis lupīja pa irāņiem, jo nu ble - varam, tad varam .... irāņi lupīja pa žīdiem jo nu ņehui te ..... un pa amerikasosiem tāpat neaizsniegt, pie reizes ielupīja pa kaimiņiem (a kaimiņi mums sunnas un wahabi, a irāņi pareizākie šijas), lai savācas, jo nu afigeļi

    un beigās, kurš saņem čeku un kurš apmaksā rēķinus?

    es prasu
    [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba